وکیل

10 تا از بهترین وکیل فسا ⚖️️【سال1402】

ممکن است تصور کنید که احتمال کسب پیروزی شما در دادگاه زیاد است و دیگر نیازی به استخدام وکیل ندارید و خودتان به تنهایی می توانید از پس امورات حقوقی خود بر آیید. باید اشاره داشته باشیم که تصوراتی از این جنس می تواند اولین قدم به سمت شکست باشد. چرا که امورات حقوقی معمولا با گستردگی هایی همراه هستند که همین مسئله رسیدگی به آن را سخت و دشوار می کند. باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید که کوچک ترین اقدام غلطی در دادگاه می تواند منجر به از دست رفتن اهداف تعیین شده شما شود. از این رو، لازم است از میان گزینه های متعددی که در سطح شهر فسا وجود دارد، شاخص ترین آن ها را به عنوان وکیل در نظر بگیرید. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل فسا آشنا کنیم. دعوت می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل فسا

بهترین وکیل فسا کیست؟

راه های زیادی برای استخدام بهترین وکیل پایه یک دادگستری در فسا وجود دارد. شما می توانید به دفاتر وکالت و یا موسسات حقوقی حاضر در این شهر مراجعه کرده و در خصوص پرونده های حقوقی و کیفری خود با وکلای متعددی مشورت کرده و در نهایت از آن ها برای عهده دار شدن پرونده های خود دعوت کنید؛ اما این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که کسب نتایج مطلوب تنها از طریق به خدمت گرفتن بهترین وکیل فسا به دست می آید و باید حساب ویژه ای روی استخدام بهترین وکیل شیراز باز کنید.

بهترین وکیل فسا در نظر دارد تا احاطه خود بر مواد قانونی مختلف را به میزان قابل توجهی افزایش دهد تا به این شکل راه را برای کسب موفقیت موکل خود هموار کند. بهترین وکیل زن در شیراز به بررسی تغییرات قانون می پردازد تا علم خود را به این شکل به روز نگه داشته و از رقبای خود نیز عقب نماند. بهترین وکیل فسا سال های زیادی را در محاکم قضایی مشغول رسیدگی به دعاوی حقوقی و کیفری بوده است و در این راه تجربیاتی را به دست آورده است که در بازگشایی گره های پرونده موثر عمل خواهد کرد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی در فسا را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل فسا سال 1402

مجتبی‌ ارجمند مزیدی‌

مجتبی‌ ارجمند مزیدی‌ وکیل و مشاور پایه یک دادگستری فسا

آقای مجتبی‌ ارجمند مزیدی‌ وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 15 سال سابقع وکالت در اموز حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی در فسا فعالیت دارد. ایشان یکی از وکلا خبره و توانا در امور وکالتی می باشد. وی در تمامی مراحل پرونده با دانش حقوقی و تبحر لازمه از موکل خود در محضر دادگاه دفاع می کند. ایشان در طی چندین سال سابقه خود پرونده های مهمی را با موفقیت به اتمام رسانده است.

آدرس دفتر: فارس، فسا، بلوار صاحب الزمان، روبروی بیمه سلامت، ساختمان وکلا، طبقه ۱، واحد۴

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۳۱۱۶۳۰

شهرزاد اسماعیلی بهابادی

شهرزاد اسماعیلی بهابادی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری فسا

خانم شهرزاد اسماعیلی بهابادی وکیل و مشاور حقوقی در فسا به صورت تخصصی با تبحر کامل بیش لز 15 سال در زمینه وکالت فعالیت دارد. ایشان با ارائه ادله محکمه پسند در محضر دادگاه از موکل خود به خوبی دفاع می کند. خانم شهرزاد اسماعیلی بهابادی در امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین به صورت تخصصی مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: فسا، چهار راه ناصر خسرو، بالاتر ازپمپ گاز، ساختمان حافظ، طبقه همکف، پلاک۴۴۷

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۳۰۰۱۳۴

فاطمه بناکار

فاطمه بناکار وکیل و مشاور پایه یک دادگستری فسا

خانم فاطمه بناکار وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 14 سال سابقه وکالت در فسا حضور دارد. ایشان یکی از وکلا خبره در زمینه های مختلف کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی هستند و پرونده های پیچیده ای را با تخصص لازمه به موفقیت رسانده و با تعیین وقت قبلی و به صورت حضوری نسبت به پرونده مراجعین به آنها مشاوره ارائه می دهد و همچنین می توان از ویژگی های فری او می توان به اخلاق نیکو و صداقت ایشان اشاره کرد.

آدرس دفتر: فارس، فسا، خیابان شهید منتظری (خیابان دادگستری)، کوچه ۹، پلاک ۲۹

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۰۲۵۴۶۵

عیلرضا بلاغی اینالو

علیرضا بلاغی اینالو وکیل و مشاور پایه یک دادگستری فسا

آقای عیلرضا بلاغی اینالو وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلای متخصص در فسا هستند و بیش از 10 سال سابقه وکالت دارند. ایشان در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و همچنین به مراجعین به صورت حضوری مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: فارس، فسا، بلوار صاحب الزمان، ساختمان وکلا دادگستری، طبقه چهارم، واحد ۱۵

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۳۰۹۸۰۰

حامد بلاغی اینالو

حامد بلاغی اینالو وکیل و مشاور پایه یک دادگستری فسا

آقای حامد بلاغی اینالو یکی از وکلای خوب شهر فسا در استان فارس به صورت تخصصی در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان در زمینه های خاصی وکالت پذیرفته اند و آنها را به موفقیت رسانده اند از این رو نام او بین بهترین وکلا فسا قرار گرفته است. به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی می توان از تجارب و دانش حقوقی ایشان مشاوره گرفت.

آدرس دفتر: فارس، فسا، شش ده قره بلاغ، خیابان اصلی، نبش کوچه امام سجاد

شماره تماس: ۰۹۱۷۰۴۴۵۳۸۰

سه توصیه مهم در انتخاب بهترین وکیل فسا

باید به این موضوع توجه داشته باشیم که انتخاب بهترین وکیل فسا می تواند نقش موثری در نتیجه به دست آمده از دادگاه داشته باشد. چرا که مهارت هایی که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در فسا در اختیار دارد به طور چشمگیری می تواند مسیر پرونده را تغییر داده و سهولت کسب پیروزی را به همراه داشته باشد. از این رو، باید در انتخاب برترین وکیل فسا توجه ویژه ای به خرج دهیم. در ادامه سه توصیه مهم در انتخاب وکیل خوب در فسا به شما ارائه خواهیم داد که لازم است آن ها را با دقت به کار بگیرید.

تنها به جنسیت یک وکیل توجه نکنید: به طور معمول افراد در پرونده های مرتبط با دعاوی خانواده ترجیح می دهند از وکلای خانم و در پرونده های مربوط به دعاوی کیفری نیز ترجیح می دهند از وکلای آقا استفاده کنند. این مسئله به سلیقه افراد باز می گردد و نمی توان ایرادی به آن وارد کرد. تنها ایراد کار آن جایی است که یک وکیل را تنها به دلیل جنسیت او به خدمت بگیرند. حال آن که معیارهای مهم دیگری نیز برای انتخاب بهترین وکیل فسا وجود دارد که باید آن ها را نیز لحاظ کنید.

از باور قول های خلاف واقع بپرهیزید: لازم است وکیل اصول حرفه ای را به طور کامل رعایت کند و از قول های خلاف واقع در خصوص پرونده پرهیز نماید. چرا که این مسئله می تواند موکل را در تصمیم گیری به اشتباه بیاندازد. دقت داشته باشید که وکیل ملزم است تمام توان خود را برای کسب پیروزی به کار بگیرد ولی نمی تواند کسب موفقیت در دادگاه را به طور صد در صدی تضمین کند. چرا که پیچیدگی های دعاوی حقوقی و کیفری باعث می شود تا نتایج به دست آمده گاهی غیر منتظره باشد.

رازداری با وکیل ممنوع: همواره به این موضوع توجه داشته باشید که لازم است وکیل در جریان تمامی زوایای ناپیدای پرونده های حقوقی و کیفری قرار بگیرد. چرا که در غیر این حالت نمی تواند راهکار موثری را برای عبور از مشکلات در اختیار موکل قرار دهد. هر گونه رازداری با وکیل می تواند تبعات سنگینی را در خصوص آرای صادر شده از دادگاه داشته باشد.

بهترین وکیل فسا

اهمیت ملاقات حضوری با بهترین وکیل فسا

در ابتدا لازم است به این موضوع توجه داشته باشید که هر وکیلی با هر میزان از توانایی مجوز حضور در محاکم قضایی و دفاع از حقوق شما را خواهد داشت؛ اما نمی توانید از هر وکیلی توقع کسب پیروزی را داشته باشید. در واقع لازم است بر روی انتخاب بهترین وکیل فسا حساسیت داشته باشید و نهایت تمرکز را در زمان استخدام وی به خرج دهید. پس از اینکه از وکیل انتخابی خود اطمینان حاصل کردید لازم است با او تماس گرفته و در خصوص پرونده شرح مختصری داده و با او ملافات حضوری تنظیم کنید.

حضور به موقع در محل تعیین شده از سوی وکیل برای ملاقات حضوری می تواند زمان شناس بودن دو طرف را به نمایش بگذارد. از سوی دیگر باید توانایی و مهارت هایی که یک وکیل می بایست در اختیار داشته باشد را در این جلسات مورد بررسی قرار دهید. فن بیان یک وکیل از جمله مواردی است که می توان در همان ملاقات اول به آن پی برد. از طرف دیگر می توان حسن اخلاق وکیل و نیز قدرت برقراری ارتباط او را نیز بررسی کرد تا مشخص شود که توانمندی وکیل در چه سطحی است.

علاوه بر این لازم است در خصوص پرونده و ابعاد مختلف آن، دو طرف به تبادل نظر بپردازند تا از دغدغه های همدیگر اطلاع حاصل کنند. تنها در این صورت است که وکیل و موکل می توانند به اهداف مشترکی برسند و برای تحقق آن ها قدم بردازند. حق الوکاله وکیل نیز لازم است در جلسات ملاقات حضوری مورد بحث قرار بگیرد. چون در بسیاری از حالات وکیل ترجیح می دهد دستمزد خود را به صورت توافقی تعیین نماید. همچنین نحوه پرداخت حق الوکاله نیز از موارد مهم است.

پس از اینکه وکیل و موکل در خصوص تمامی جزئیات پرونده به نقطه نظر مشترکی دست پیدا کردند، لازم است قراردادی بین آن ها به امضا برسد تا به این شکل از بروز اختلافات احتمالی جلوگیری شود. دقت داشته باشید که در هیچ مرحله از رسیدگی به پرونده نباید ارتباط خود با وکیل را قطع کنید و باید وکیل در همه حالت موکل را در جریان آخرین مسائل مربوط به پرونده قرار دهد. تعامل وکیل و موکل می تواند منجر به کسب موفقیت در دادگاه شود.

بهترین وکیل فسا

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل فسا آشنا کنیم تا با آسودگی بیشتری به انتخاب وکلای شاخص بپردازید. علاوه بر این تلاش کردیم تا سه توصیه مهم در خصوص انتخاب وکیل به شما داشته باشیم. در انتهای مطلب نیز اهمیت ملاقات حضوری را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی درخواست می کنیم که اگر تجربه یا احیانا نظری در خصوص مطالب ذکر شده در مقاله دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

دکمه بازگشت به بالا