وکیل

10 تا از بهترین وکیل اصفهان ⚖️【سال1403】

پیچیده شدن کارهای مربوط به املاک، به وجود آمدن اختلافات خانوادگی مختلف، بروز جرایم کیفری در جامعه، جعل، سرقت و … شرایطی را ایجاد کرده که برای پیگیری پرونده به وکیل نیاز داشته باشیم. برای رسیدگی به کارهای پرونده مان در دادگاه، باید به وکیلی متخصص مراجعه کنیم که سابقه درخشانی در پرونده های پیشین داشته است. بهترین وکیل اصفهان، فردی است که در انواع دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانوادگی، ثبتی و … تخصص دارد. در ادامه لیستی از وکلای پایه یک دادگستری را به همراه آدرس و شماره تماس آماده کرده ایم. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل اصفهان را چگونه انتخاب کنیم؟

بهترین وکیل اصفهان را چگونه انتخاب کنیم؟

وکیل خوب اصفهان برای حل پرونده های کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی و … باید اطلاعات کاملی داشته باشد و به تمامی قوانین جدید آگاه باشد تا از این طریق بتواند از حق موکل خود دفاع کند. اگر دچار مشکل حقوقی یا کیفری شده اید، وکلای معرفی شده در این مقاله می توانند شما را راهنمایی کرده و به عنوان وکیل شما در دادگاه حاضر شوند.

به عنوان مثال بهترین وکیل ملکی در اصفهان باید اطلاعات کاملی در مورد قوانین املاک داشته باشد. پرونده های ملکی از دعاوی است که کم کاری وکیل ضرر مالی سنگینی به موکل وارد می کند. برای موفقیت در چنین پرونده های حساسی به وکلای معرفی شده در این مقاله مراجعه فرمایید.

زمانی که به دنبال وکیلی برای حل پرونده خود هستید باید به چند نکته توجه کنید. در ابتدا وکیل پایه یک دادگستری را انتخاب کنید تا اجازه حضور در تمامی دادگاه ها را داشته باشد و بعد وکیلی را انتخاب نمایید که در زمینه پرونده مورد نظر شما تجربه داشته و بتواند به راحتی از حق شما دفاع کند. از طرف دیگر عدالت، صداقت، امانت داری و اطلاعات به روز از قوانین جدید، از دیگر معیارهایی است که می توانید با در نظر گرفتن آن ها وکیلی را برای پرونده خود انتخاب کنید.

شما برای اطمینان از درستی انتخاب وکیل خود می توانید یک سری از معیارها را در او بررسی کنید تا از اصلح بودن وی خاطر جمع شوید. یک سری از این خصوصیات می تواند به شرح زیر باشد:

 • تحصیلات خوب
 • سابقه درخشان
 • تجربه بالا
 • تخصص در حوزه خاص
 • فن بیان و شیوایی سخن
 • صداقت داشتن با موکل
 • تعرفه حق الوکاله منصفانه
 • وقت شناس و منظم بودن

در ادامه به شرح مختصری از هرکدام از موارد بالا خواهیم پرداخت:

تحصیلات خوب: راجع به این مورد باید بگوییم که اکثر وکلای برجسته تحصیلات خود را در دانشگاه های معتبر و تحت نظر کاربلدترین اساتید گذرانده اند. بنابراین مدرک و تحصیلات یک وکیل نمی تواند مسئله ی جزئی باشد.

سابقه و تجربه: تقریبا می توان گفت این مورد از مهمترین پارامترهای تشخیص بهترین وکیل می باشد. سابقه ی فعالیت وکیل و آشنایی او به عرصه ی وکالت می تواند سخت ترین پرونده ها را به آسانی از شرایط دشوار عبور دهد.

تخصص: هر وکیلی برای خوش درخشیدن در عرصه وکالت چند حوزه محدود را انتخاب کرده و در آن زمینه شروع به اخذ پرونده می کند. به این ترتیب بعد از گذشت مدت زمانی او به تمام قانون و مقررات، راه ها و میانبرهای حل یک موضوع اشراف کامل پیدا می کند و به عبارتی متخصص آن حوزه می شود. پس از آن دیگر پرونده های اخذ شده را به راحتی می تواند گره گشایی کند چرا که یک موضوع را بارها و بارها توانسته حل کند.

تعرفه حق الوکاله منصفانه: مسئله ی غیر قابل انکار این است که سابقه و تجربه طولانی وکیل خواه ناخواه روی دستمزد تاثیر می گذارد ولی این دلیل نمی شود که یک وکیل برای خود حق الوکاله های غیرمنطقی تعیین کند بنابراین منطق حکم می کند دقت عمل به خرج دهید و قبل از عقد قرارداد با وکیل در مورد دستمزد به توافق برسید.

وقت شناس و منظم بودن: در همان جلسات و قرارهای اولیه روی نظم و وقت شناسی وکیل حساسیت به خرج دهید چرا که موفقیت در پرونده تا حد زیادی به پیگیری های منظم وکیل بستگی دارد که بصورت مرتب چه مدارک و مستنداتی را به دادگاه ارائه داده است. بر همین اساس وکیلی که در کارهای خود نظم نداشته باشد به هیچ عنوان نمی تواند روند رسیدگی پرونده شما را بصورت منظم پیگیری کند.

صداقت با موکل: یک وکیل حرفه ای همیشه در مورد مراحل رسیدگی پرونده با موکل صداقت دارد. و اطلاع داشتن از جزئیات را حق مسلم موکل میداند. همچنین از تصمیم گیری های تک جانبه خودداری می کند چرا که اولویت خود را بر صلاح موکل قرار میدهد و نظر شخصی خود را به موکل تحمیل نمی کند.

فن بیان: بهترین وکیل اصفهان برای ارائه ی دفاعیه درست باید از فن بیان خوبی برخوردار باشد تا بتواند در کمترین زمانی که در اختیار دارد به نحو احسن استفاده کند و قاضی را در مسیر درست برای صدور رای یاری رساند. وکیلی که فن بیان خوبی ندارد در شرایط هیجانی دادگاه خود را باخته و مدیریت خود را از دست می دهد در نتیجه شکست در دفاع از پرونده اتفاق می افتد.

بهترین وکیل اصفهان چه کسی است؟

مطمئنا انتخاب بهترین وکیل اصفهان از میان تعداد زیادی وکیل که در این شهر حضور دارند، سخت خواهد بود. به همین سبب در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل اصفهان پرداخته ایم تا اگر از نظر حقوقی گره ای در کارتان افتاده و نیازمند کمک؛ فردی متخصص در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی هستید پیدا کردن وکیلی توانمند با دانش حقوقی مکفی برایتان آسان گردیده باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل اصفهان را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای اصفهان همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل اصفهان!

نوید حدادی

نوید حدادی وکیل اصفهان

آقای نوید حدادی وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان، فارغ التحصیل دانشگاه های اصفهان و تهران با بیش از 14 سال سابقه وکالت و سوابق درخشان در عرصه های حقوقی و مدیریتی و موفقیت حداکثری در پرونده های مهم و کلان، به عنوان یکی از بهترین وکلای اصفهان در عرصه املاک و مستغلات و شرکت های تجاری شناخته می شوند.

سوابق و تخصص آقای نوید حدادی:

 • وکیل درجه اول و عضو اتحادیه سراسری کانون وکلای دادگستری
 • مشاور ریاست کل دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان
 • استاد دانشگاه و مشاوره حقوقی سازمان ها و شرکت های تجاری
 • تخصص در دعاوی املاک و مستغلات و شرکت های تجاری و بین المللی

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره حضوری و غیرحضوری با ایشان می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

شماره تماس: ۳۲۶۶۳۴۹۴
تلفن همراه: ۰۹۱۲۰۳۲۶۰۸۰
آدرس دفتر:
اصفهان، مشتاق دوم، کوچه بهشت روبروی دبستان کوثر


الهام جاوید پناه

خانم الهام جاوید پناه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و دارای بیش از 12 سال سابقه کار حرفه ای می باشند. ایشان یکی از وکلای فعال در شهر اصفهان هستند که به وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، تنظیم قرارداد و دادخواست می پردازند.

برخی از تخصص خانم الهام جاوید پناه:

 • وکالت در انواع پرونده های حقوقی
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و …
 • وکالت در پرونده های کیفری، کلاهبرداری، جعل، خیانت در امانت، سرقت و …
 • قبول دعاوی ملکی، ثبتی و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم الهام جاوید پناه با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09138924727
آدرس دفتر:
اصفهان، خیابان بوستان سعدی، روبروی ساختمان شماره دو صدا و سیما، طبقه فوقانی پیتزا پیتزا


فرامرز مفیدپور

فرامرز مفیدپور بهترین وکیل اصفهان

فرامرز مفید پور بنیانگذار سازمان حقوقی (آرین گستر) به شماره ثبت 4896 و همچنین وکیل پایه یک دادگستری با بیش از یک دهه تجربه موفق در دفاع از موکلین، اشخاص حقیقی، شرکت ها و هلدینگ ها و ارائه خدمات با حصول بیشترین درصد موفقیت.
برخی از خدماتی که در دفتر ایشان انجام می شود:

 • دعاوی حقوقی: خدمات تخصصی در دعاوی خانواده توسط کادری متخصص و مجرب در امور خانواده، مهریه، انواع طلاق، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل، حضانت و …
 • دعاوی ملکی: خلع ید، رفع تصرف عدوانی، الزام به انتقال سند، اثبات مالکیت ، مطالبه وجه با هر میزان، وصول اسناد تجاری نظیر چک در کوتاه ترین زمان قابل تصور و نیز سفته و …
 • دعاوی کیفری: مواد مخدر( به هر میزان در هر شهری از شهر های ایران)،
 • جرایم سنگین اقتصادی و تجاری نظیر کلاهبرداری های کلان و (جرایم در حکم آن مانند فروش و انتقال مال غیر)، پولشویی و اختلاس، خیانت در امانت، استفاده از سند مجهول، قاچاق کالا و ارز در تعزیرات حکومتی.
 • جرایم سنگین حدی، تعزیری، قصاص و دیات
 • سرقت های حدی و یا تعزیری مشدده به همراه درگیری مسلحانه، محاربه، افساد فی الارض
 • ارائه مشاوره و خدمات ویژه بانکی به موکلین خاص در دعاوی سنگین مالی جهت تامین هزینه های دادرسی در صورت رد دعوی اعسار.
 • خدمات حقوقی خاص و دفاع از شرکت های تجاری مانند: تنظیم قرارداد های تخصصی، ابطال و فسخ قرارداد، الزام به انجام تعهدات تجاری، ثبت شرکت، اعلام ورشکستگی، دعاوی شرکت های تجاری و بازرگانان،کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری و دیگر کمیسیون های این ارگان، اخذ پروانه ساخت، پایان کار، کلیه مراجعه قضایی و اداری
 • حل اختلافات از طریق فرایندهای میانجیگری و داوری با داشتن گواهینامه معتبر و بین الملل T.U.V
 • ارائه مشاوره های تخصصی و ویژه: حقوقی، اقتصادی، مالی و بانکی
 • تحلیل امور توسط متخصصین مالی و بانکی
 • مشاوره جهت تامین بودجه نقدینگی از طریق اخذ بهترین تسهیلات بانکی و صدور ضمانت نامه های لازم
 • اخذ مجوزات قانونی، اخذ موافقت های اصولی از مراجع ذیربط، طرح دعاوی تخصصی به طرفیت دادگاه
 • امکان اخذ وکالت از موکلین مقیم زندان به ویژه جرایم سنگین و ارائه بهترین خدمات حقوقی و دفاع همه جانبه از موکل

برخی دستاورد های وکیل فرامرز مفید پور:

 • لوح تقدیر برترین حقوقدان در سال 1394
 • اخذ گواهینامه معتبر I.C.Sدر زمینه حقوق تجارت و دعاوی تجاری از کشور کانادا
 • اخذ گواهینامه معتبر و بین المللیT.U.V در زمینه میانجیگری و داوری

جهت اعطای وکالت به آقای فرامرز مفیدپور و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09133264586
آدرس دفتر:
اصفهان، خیابان شهید نیکبخت، شهید صادقی، کوچه ۱۴، ساختمان پلاک ۹، طبقه 2
مشاهده پروفایل وکیل


کامران سعادت

کامران سعادت بهترین وکیل اصفهان

آقای کامران سعادت وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و بیش از 14 سال سابقه وکالت می باشند.

تخصص ها و فعالیت در زمینه های ذیل:

 • دعاوی حقوقی شامل دعاوی ملکی، فسخ قراردادها وبطلان عقود، انحصار وراثت ،تقسیم ماترک (ارث)،روابط مالک ومستاجر،تغییر نام واصلاح سن
 • دعاوی تجاری شامل اسناد تجاری چک و سفته و برات
 • دعاوی خانواده شامل مهریه، طلاق، تمکین و…
 • دعاوی کیفری شامل قتل، کلاهبرداری، جعل و خیانت در امانت، اختلاس، ارتشا، روابط نامشروع، مطالبه دیه ،فروش مال غیر ومواد مخدر و جرائم مختص دادگاه انقلاب
 • وکالت در اعاده دادرسی و اعمال ماده ۴۷۷ قانون آدک با استفاده از ابزارهای قانونی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای کامران سعادت، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۲۵۰۷۲۹
آدرس دفتر:
اصفهان، خیابان چهارباغ خواجو ، روبرو صداوسیما ، ساختمان حافظ، طبقه سوم


فرزانه شکوهنده

فرزانه شکوهنده بهترین وکیل اصفهان

خانم فرزانه شکوهنده وکیل و مشاور حقوقی، دارای تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه اصفهان، پژوهشگر حوزه دکتری تخصصی جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد و دارای چندین مقاله منتشر شده در زمینه قتل و رابطه نامشروع هستند. ایشان سابقه موفق در پرونده های متعدد حقوقی و کیفری و همکاری با شرکت ها و انجمن های صنفی و سابقه فعالیت موثر و درخشان در پرونده های کیفری بالاخص پرونده های مواد مخدر را دارند.

برخی از سوابق ایشان وکالت در پرونده های:

 • دعاوی حقوقی شامل دعاوی ملکی، الزام به تنظیم و خلع ید و اجرت المثل و انحصار وراثت، تقسیم ماترک (ارث) وصیت، مالک و مستاجر، دعاوی ثبتی افراز، دستور فروش، و تغییر نام و …
 • دعاوی تجاری شامل اسناد تجاری چک و سفته و برات
 • قبول پرونده مطالبات حقوقی من جمله چک و سایر اسناد تجاری
 • دعاوی خانواده شامل مهریه، طلاق به درخواست زوج و زوجه و توافقی، جهیزیه، ملاقات و حضانت فرزند، تمکین و…
 • دعاوی کیفری: قتل، کلاهبرداری، جعل و خیانت در امانت اختلاس، ارتشاء، مطالبه دیه، قتل، جرایم رایانه ای، جرایم پزشکی، فروش مال غیر، مواد مخدر
 • به طور تخصصی دعاوی مربوط جرم رابطه نامشروع پذیرفته می‌شود.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم فرزانه شکوهنده با شماره زیر در تماس باشید:

شماه تماس: 09134256806
آدرس دفتر:
اصفهان، خیابان نیکبخت پشت ساختمان کل دادگستری، مجتمع اداری نیکبخت، طبقه ۵، واحد ۲۱۴
حضور باهماهنگی


دکتر محمود باقری

محمود باقری بهترین وکیل اصفهان

دکتر محمود باقری وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه، عضو اسکودا (کانون وکلای دادگستری)، دانش آموخته تماما دانشگاههای دولتی (دانشگاه شهید بهشتی ،دانشگاه ملی سابق و غیره) و دارای 25 سال سابقه در زمینه وکالت و تدریس می باشند. قبول پرونده های ملکی در شهرهای اصفهان، تهران و … انجام می شود.

ایشان به طور تخصصی به وکالت در انواع دعاوی ملکی، جعل سند، تنظیم سند، الزام به تنظیم سند، خلع ید، تصرف عدوانی، املاک مشاع و … و سایر دعاوی حقوقی، کیفری، خانواه و ثبتی می پردازند.

برخی از سوابق و رزومه آقای دکتر محمود باقری:

 • رئیس اداره حقوقی اداره کل منابع طبیعی استان چهارمحال و بختیاری (پیش از اخذ پروانه وکالت)
 • کارشناس دفتر هماهنگی هیات‌های تخلفات اداری وزارت جهاد کشاورزی در تهران
 • مجموعا دارای 35 سال سوابق اداری و وکالت و تدریس که هم اکنون نیز ادامه دارد.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای دکتر محمود باقری، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس جهت نوبت ملاقات: 09134111770
شماره تماس:
 09131138977 – 09120363644
آدرس دفتر: 
اصفهان، میدان آزادی، چهارباغ بالا، نبش کوچه 35 (مسجد الرضا) طبقه 3، واحد 5
(حضور در دفتر با هماهنگی قبلی)


آناهیتا شهریاری

آناهیتا شهریاری بهترین وکیل زن در اصفهان

خانم آناهیتا شهریاری وکیل پایه یک دادگستری اصفهان، مشاور حقوقی کمیته امداد، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم‌شناسی و یکی از وکلای زن در اصفهان می باشند.

تخصص ایشان در زمینه های:

 • پرونده های خانواده (طلاق، مهریه، نفقه،حضانت فرزند و …)
 • پرونده های کیفری (قتل، کلاهبرداری، ذفروش مال غیر، مواد مخدر و …)
 • پرونده های حقوقی (ملکی، مطالبه وجه از جمله چک وسفته، اسناد تجاری و …)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم آناهیتا شهریاری، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09133044177
آدرس دفتر:
اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، نبش چهارراه وکلا، ساختمان وکلای دادمهر، طبقه اول


محمد مهدی سلیمیان

محمد مهدی سلیمیان بهترین وکیل اصفهان

آقای محمد مهدی سلیمیان وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان، دارای مدرک کارشناسی حقوق با بیش از 4 سال سابقه کار وکالت می باشند. تجارب مشاوره و وکالت در زمینه دعاوی تجاری مانند دعاوی شرکت های تجاری، چک، سفته و … ، وکالت در دعاوی املاک و کمسیون های شهرداری و دیوان عدالت و … از تخصص ایشان است.

دعاوی ملکی با توجه به گستردگی که در حقوق ایران دارند و پربحث‌ترین پرونده‌های حقوقی در مراجع قضایی کیفری و حقوقی و مراجع شبه قضایی بالاخص کمسیون های شهرداری و اعتراض به آرای آنان محسوب می‌شوند. این نوع از دعاوی به انواع متفاوتی تقسیم شده‌اند و رسیدگی به آن‌ها با توجه به گسترده بودنشان و این که به شکلی بهتر و تخصصی‌تر مورد رسیدگی توسط مراجع قضایی و غیر قضایی صالح واقع می شود. لذا اقدام مناسب و داشتن مهارت های اختصاصی در آن باید مد نظر قرار گیرد که این کار به یک وکیل با دانش بالا نیازمند است.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای محمد مهدی سلیمیان، با شماره زیر در تماس باشید:

تلفن دفتر: 03132221791
تلفن همراه: 09139359039
آدرس دفتر:
اصفهان، چهاراه قصر خیابان شیخ بهایی، به طرف چهارباغ عباسی، نرسیده به پاساژ گاندی، پاساژ شیخ بهایی، طبقه دوم


آرزو شیراوند

آرزو شیراوند بهترین وکیل اصفهان

خانم آرزو شیراوند، عضو کانون وکلا، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، فعال در پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده می باشند.

برخی از تخصص خانم آرزو شیراوند:

 • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …)
 • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم آرزو شیراوند، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09134752694
آدرس دفتر:
 اصفهان، خیابان نیکبخت، مجتمع اداری نیکبخت، طبقه پنجم، واحد 202


میثم ولی زاده

میثم ولی زاده بهترین وکیل اصفهان

جناب آقای میثم ولی زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اصفهان می باشد. ایشان دارای مدرک فوق لیسانس جزا و جرم شناسی بوده و با توجه به سابقه ی درخشانی که در زمینه وکالت دارند و پرونده های بیشماری که در طول این مدت حل کرده اند  یکی از زبده و کاربلد ترین وکلای حقوقی در اصفهان بشمار می آیند جناب آقای وکیل میثم ولی زاده نه تنها یک وکیل ماهر در اصفهان می باشد بلکه یک نویسنده ممتاز کتب حقوقی، مالیات و شهرداری نیز می باشد.

تخصص های ایشان:

 • تخصص در امور کیفری: جنایت ، اسلحه ، مواد مخدر ، قاچاق ، جرایم سایبری ، مشروبات الکلی ، ضرب و جرح
 • تخصص در امور حقوقی: تنظیم قرارداد ( ملکی و … ) ، ابطال سند ، فسخ قرارداد ، چک ، سفته ، ارث ، مهریه ، طلاق ، تصادف
 • تخصص در امور ملکی
 • تبدیل حبس به جزای نقدی ،عف،آزادی مشروط،پابند الکترونیکی حرفه ای

از ویژگی های ایشان می توان به امکان پرداخت اقساطی حق الوکاله اشاره کنیم که این مورد یک مزیت برای اشخاصی که توان پرداخت یکجای حق الوکاله را ندارند محسوب می شود.

جهت اعطای وکالت و مشاوره حضوری و غیر حضوری با وکیل میثم ولی زاده با شماره درج شده در زیر تماس حاصل فرمایید:

شماره تماس: 09931010822
آدرس دفتر :
خیابان هشت بهشت


حق الوکاله وکیل اصفهان چقدر است؟

در پرونده های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی بسته به سوابق وکیل ارجاعی حق الوکاله متفاوت خواهد بود. تعرفه قانونی و روش محاسبه حق الوکاله یکی از موضوعات مهم است که باید در جلسات اولیه مشاوره مشخص شود. گاها بسته به توافق طرفین حق الوکاله وکیل به صورت اقساط و گاهی به صورت نقدی در ابتدای کار نیز باید پرداخت گردد که در ادامه به صورت تخصصی تر به این موضوع خواهیم پرداخت.

میزان حق الوکاله یک وکیل خوب در اصفهان و یا سایر شهرها به نوع پرونده و پیچیدگی های آن بستگی دارد. بنابراین نمی توان مقدار مشخص و ثابتی برای آن در نظر گرفت. معمولا در جلسه مشاوره با وکیل این هزینه مشخص می شود و بعد از آن، می توان در 2 یا 3 مرحله، حق الوکاله را به وکیل پرداخت کرد، هر چند که برخی از وکلا تمام مبلغ را یکجا دریافت می کنند اما تعداد بسیاری از وکلا مقداری از آن را قبل از شروع کار، مقداری را در حین انجام کار و الباقی را بعد از رای دادگاه دریافت می نمایند.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان در مقابل حق الوکاله ای که دریافت کرده تلاش خود را برای موفقیت پرونده انجام می دهد. اما گاهی ممکن است رای دادگاه به نفع موکل نباشد، در این صورت هم وکیل حق الوکاله را دریافت می کند زیرا او تلاش های خود را برای موفقیت پرونده انجام داده است.

حق الوکاله معمولا هزینه تمبر مالیاتی، هزینه اقامت وکیل، هزینه ایاب ذهاب، هزینه کارشناسی، دادرسی، ثبت درخواست و … است که وکیل در راه حل پرونده صرف می کند. بنابراین پرداخت آن به نتیجه پرونده بستگی ندارد.

حق الوکاله وکیل اصفهان چقدر است؟

وکیل اداره کار در این میان می تواند به صورت تخصصی و حرفه ای نسبت به دیگر وکلای حوزه های گوناگون در امور کار و بخش نامه های موجود به شما کمک کند چرا که اطلاعات کافی درباره قوانین اداره کار طی سال های متوالی به دست آورده و به تمامی شعب دسترسی و آشنایی لازم را دارد. شما می توانید با دریافت مشاوره و اعطای وکالت به بهترین وکیل اداره کار اصفهان حق و حقوق خود را به راحتی دریافت کنید.

توصیه هایی مهم در انتخاب وکیل اصفهان که باید جدی گرفته شود!

انتخاب چشم بسته وکیل می تواند راه شما برای رسیدن به پیروزی را دور کند. همواره لازم است تحقیقات جامعی را در خصوص خلقیات، ویژگی های ذاتی، نبوغ، تخصص و تجربیات بهترین وکیل اصفهان انجام دهید تا به این شکل قادر باشید از میان گزینه های انبوهی که به عنوان حقوقدان مشغول به فعالیت هستند شاخص ترین و مطرح ترین آن ها را به عنوان نماینده قانونی خود به خدمت بگیرید. انتخاب وکیل به طور مستقیم در نتیجه پرونده اثر می گذارد و باید با انتخاب وکلای کاربلد شانس پیروزی را افزایش دهیم.

هرگز وکیلی را تنها به دلیل ارزان قیمت بودن یا گران قیمت بودن آن انتخاب نکنید. ممکن است تصور کنید که وکیلی مقرون به صرفه از نظر اقتصادی می تواند منفعت های بسیاری را برای شما داشته باشد. از سوی دیگر ممکن است با این تصور غلط همراه شوید که وکلای گران قیمت دارای توانایی های بیشتری در مقایسه با سایر وکلا هستند. در بحث انتخاب وکیل همواره توجه به قیمت اهمیت بالایی دارد اما نباید چنین تصور شود که این پایان ماجرا است و دیگر نیازی به سنجش سایر مهارت های او نیست.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل اصفهان همراه ما بودید. در این مقاله تلاش کردیم تا وکلای خوب شهر اصفهان را معرفی کنیم. توضیح دادیم که چطور می توانید بهترین وکیل را انتخاب کنید و گفتیم که میزان حق الوکاله وکلای اصفهان به چه مواردی بستگی دارد. امیدوارم این مطالب برای شما مفید بوده باشد و توانسته باشید وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید، اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا برای ما کامنت نمایید.

آیا پرداخت حق الوکاله به نتیجه پرونده بستگی دارد؟

خیر معمولا این هزینه بابت وقت و هزینه ای است که بهترین وکیل اصفهان برای حل پرونده صرف می کند پس باید پرداخت گردد.

چطور یک وکیل مجرب و مناسبی در اصفهان انتخاب کنیم؟

ابتدا به دنبال وکیل پایه یک دادگستری باشید، در مراحل بعدی وکیلی که امانت دار، صادق، با سابقه و دارای اطلاعات کامل در خصوص پرونده شما باشد را انتخاب کنید.

ویژگی های یک وکیل چیست؟

راز داری از مهم ترین ویژگی های یک وکیل است، صداقت در توضیح عواقب مثبت و یا منفی پرونده موکل، تجربه کافی در دعاوی مختلف، و … از ویژگی های اصلی یک وکیل است.

3.9/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا