کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در مشهد ⚖️【سال1402】

بهترین وکیل کیفری در مشهد عنوان مقاله ای است که می خواهیم در مورد آن توضیحات بیشتری ارائه دهیم. دعاوی کیفری از آن جهت که با جرم و مجازات همراه هستند، پیگیری و بررسی آن ها حساسیت های خاص خود را دارد. وکیلی که برای چنین پرونده هایی انتخاب می کنیم باید فردی متبحر و متخصص در دعاوی کیفری باشد. در این مقاله سعی کرده ایم لیستی از وکلای متخصص در دعاوی کیفری شهر مشهد را جمع آوری کنیم تا انتهای مقاله همراه ما در سایت برترین وکیل باشید.

ویژگی های وکیل کیفری در مشهد

ویژگی های وکیل کیفری در مشهد

وکیل پایه یک دادگستری که متخصص در دعاوی کیفری است، فردی مسلط به قوانین و مقررات کیفری می باشد. وکیل کیفری باید تجربه و تخصص های لازم در خصوص کلیه دعاوی مربوط به امور کیفری را داشته باشد.

ماهیت دعاوی کیفری، جزایی است و با جرم و جنایت همراه است. بنابراین مشاوره با وکیل متخصص در پرونده های کیفری اهمیت دارد. وکیلی که به پرونده های کلاهبرداری، قتل، دیه، سرقت، صدور چک بلامحل، جرایم مربوط به حمل و نگهداری مواد مخدر و مشروبات الکلی، جرایم و تخلفات رانندگی، جرایم علیه تمامیت جسمانی اشخاص و … می پردازد، باید تسلط کاملی روی این موضوعات داشته باشد و بتواند آن را به راحتی حل کند. تسلط وکیل به موضوع پرونده باعث افزایش درصد موفقیت او در دادگاه می شود.

از طرف دیگر مهم است که وکیل به مسائل روز دنیا توجه ویژه ای داشته باشد به این صورت که آگاهی کاملی از مسائل جنایی، قوانین کیفری و … داشته باشد، این موضوع باعث می شود تا همیشه اطلاعات به روزی داشته و بتواند در تمام زمینه ها به موکل خود کمک کند. موضوع بعدی که بسیار مهم است قدرت سخنوری وکیل کیفری است، او باید توانایی لازم برای دفاع و صحبت در دادگاه را داشته باشد.

بهترین وکیل کیفری در مشهد کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل کیفری در مشهد کیست؟

انتخاب بهترین وکیل کیفری در مشهد به تحقیق و بررسی های بسیاری نیاز دارد. از آن جهت که دعاوی کیفری مربوط به جرم و جنایت می شوند بنابراین داشتن وکیلی متخصص و متبحر در پرونده کیفری بسیار حائز اهمیت می شود. باید وکیلی انتخاب کنید که سابقه موفقی در دعاوی کیفری داشته باشد.

مشهد یکی از شهرهای بزرگی است که تعداد وکلای پایه یک دادگستری در آن بالا است، اما باز شاهد این هستیم که افراد در انتخاب وکیل دچار سردرگمی می شوند، در این مطلب لیستی از وکلای متخصص در امور کیفری مشهد را جمع آوری کرده ایم. در ادامه همراه ما باشید تا شما را با 10 وکیل کیفری خوب در مشهد آشنا کنیم.

جناب آقای علی ابراهیمی مهر

جناب آقای علی ابراهیمی مهر

ایشان متخصص در دعاوی کیفری بوده و بیش از 10 سال سابقه در حرفه وکالت دارند. اقای ابراهیمی مهر کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دارند و موفق به پیگیری 100 ها پرونده در زمینه های مختلف شده اند. حوزه فعالیت ایشان روی دعاوی کیفری، ثبتی، خانواده، حقوقی و … است.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 09151186862

جناب آقای فرهاد حسینی مقدم

آقای فرهاد حسینی مقدم

آقای حسینی مقدم وکیل پایه یک دادگستری، متخصص در دعاوی کیفری، دارای بیش از 8 سال سابقه موفق در حرفه وکالت و یکی از وکلای با اخلاق و با تعهد کاری در شهر مشهد هستند. ایشان موفق به بررسی بیش از 1000 پرونده در زمینه های کیفری، حقوقی و خانواده شده اند به گونه ای که یکی از وکلای باتجربه به حساب می آیند. اقای حسینی مقدم در تمامی پرونده های خود تلاش می کند تا در ابتدا صلح و سازش را میان طرفین دعوا ایجاد کنند و از تمام تلاش خود برای برقرای حق و رسیدن موکل به حقوق خود تلاش می کنند.

آدرس دفتر: مشهد، بین فرامرز عبای 19 و 21، مجحتمع خاتم، طبقه 3، واحد 15

شماره تماس: 09155003417

جناب آقای غلامرضا بابوریان

جناب آقای غلامرضا بابوریان

آقای بابوریان وکیل پای یک دادگستری مشهد، متخصص در دعاوی کیفری و دارای 15 سال سابقه در حرفه وکالت هستند. ایشانن از وکلای متخصصی هستند که در 90 درصد پرونده های خود موفق بوده اند. حوزه فعالیت های ایشان علاوهر بر دعاوی کیفری، کلاهبرداری، سرقت، جعل و … در دعاوی ملکی، خانوادگی و … هم می بشاد. همچنین ایشان متخصص در تنظیم قراردادهای مختلف هستند.

آدرس دفتر: مشهد، آزادشهر، نبش امامت 13، طبقه دوم

شماره تماس: 09155135967

جناب آقای هاشم اندرزیان

جناب آقای هاشم اندرزیان

جناب آقای هاشم اندرزیان وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. ایشان متخصص در دعاوی کیفری و دارای سوابق متعدد در این پرونده ها می باشند. از سوابق کاری ایشان می توان به وکالت در بانک مهر اقتصاد، وکالت در شرکت های نوین سرام کویر و …، وکالت و مشاوره در پرونده های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و … اشاره کرد. ایشان موفق به در کسب رتبه 114 آزمون سراسری کارشناسی ارشد و موفق به کسب رتبه 14 آزمون ورودی وکالت در سال 1392 شده اند.

آدرس دفتر: مشهد، نبش راهنمایی 21 (جنب برج سلمان)، پلاک 110، طبقه اول، واحد 104

شماره تماس: 09152055986

جناب آقای عباس شفیعی

جناب آقای عباس شفیعی

آقای شفیعی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی کیفری هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری خراسان و یکی از وکلای باانصاف در دریافت هزینه زمان مشاوره هستند. آقای شفیعی کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و دارای سوابق متعددی در پرونده های کیفری می باشند. سایر فعالیت های ایشان پیگیری پرونده های حقوقی، خانواده، ثبتی، مهاجرت، امور قراردادها و … است.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک 27، طبقه 3، واحد 9

شماره تماس: 09152032002

جناب آقای رضا طالبی

جناب آقای رضا طالبی

جناب آقای رضا طالبی متخصص در دعاوی کیفری به خصوص کلاهبرداری، قاچاق کالا و ارز، جرائم شرکتی و … هستند. ایشان مدرک کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق اقتصادی از دانشگاه شهید بهشتی دارند. از دیگر فعالیت های حقوقی ایشان می توان به اخذ گواهی ولادت ویژه اتباع خاجی و صدور شناسنامه به موجب بند 4 و 5ماده 976 قانون مدنی، دعاوی مربوط به الزام و تنظیم سند رسمی ویژه املاک طلق و وقفی، تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی، قبول دعاوی ثبتی، تجاری، ملکی و .. اشاره نمود.

آدرس دفتر: مشهد، خیابان معلم، قبل از معلم 36، پلاک 982، واحد 3

شماره تماس: 09155682014

جناب آقای محسن قربانی

جناب آقای محسن قربانی

آقای محسن قربانی وکیل پایه یک دادگستری و دارای 10 سال سابقه وکالت تخصصی در امور کیفری و … هستند. ایشان فارغ التحصیل از دانشگاه علامه طباطبایی تهران بوده و بهترین خدمات را به موکلین خود ارائه می دهند. پرونده های کیفری همچون قتل، سرقت، کلاهبرداری، تهدید، توهین، خیانت در امانت، جرایم سیاسی، جرایم مرتبط با امنیت ملی و … از دعاوی رایج در امور کیفری هستند که آقای قربانی به آن هارسیدگی می کند.

آدرس دفتر: مشهد، انتهای فلسطین 19(سلمان غربی)، نبش شهیدان قادری 4، ساختمان 48، زنگ دوم

شماره تماس: 09157009045

جناب آقای وحید ملازاده ایابی

وحید ملازاده ایابی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور در مشهد، دارای سابقه پروانه وکالت از قوه قضاییه به شماره پروانه 8487، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی حقوق قضایی است. به نظر ایشان صداقت در رفتار و سعه صدر در شنیدن مشکلات موکل و ارباب رجوع مقدم بر هر گونه اقدام اجرایی در راستای ایفای حقوق از دست رفته موکل می‌باشد. دارای 13 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت که در این مدت با گوشی شنوا، به همدردی و همراهی با موکل می‌پردازد. آقای ملازاده ایابی در زمینه دعاوی کیفری پرونده‌های بیشماری داشته که با موفقیت به پایان رسانده و توانسته رضایت موکل را جلب نماید.

آدرس دفتر: مشهد، قاسم آباد، بلوار شاهد، نبش شاهد 26، پلاک 46، طبقه سوم، واحد

شماره تماس: 09155177481

جناب آقای ابوالفضل علیزاده مقدم

جناب آقای ابوالفضل علیزاده مقدم، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده است و در مدت بیش از 14 سال فعالیت حقوقی خود توانسته به عنوان یک وکیل کیفری برتر مشهد به موکلین خود شناخته شود. وکیل علیزاده مقدم از بدو شروع وکالت تاکنون بیش از 8000 پرونده موفق در تمام دعاوی، علی الخصوص در دعاوی کیفری داشته و با قاطعیت می‌توان گفت بهترین فعالیت حرفه‌ای در کار وکالت را در سطح شهر مشهد داشته است.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار سجاد، بزرگ مهر شمالی 3، پلاک 27، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 09151170211

سرکار خانم سعیده فرهادی نژاد

سرکار خانم سعیده فرهادی نژاد وکیل کیفری مشهد

سرکار خانم سعیده فرهادی نژاد وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری خراسان رضوی با بیش از چند سال سابقه وکالت تخصصی در زمینه های حقوق مهاجرتی ، تابعیتی و حقوق قانونی آنها در زمینه های مختلف حقوقی ، کیفری ، خانواده و… می باشد که وی با سابقه درخشان خود در این زمینه ها یکی از شناخته ترین وکلای شهر مشهد می باشند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار فردوسی، حدفاصل ثمانه و چهارراه مهدی، کنار بانک ملی، پلاک 207، طبقه دوم

شماره تماس: 0915509295

جرایم کیفری چیست؟

جرایم کیفری به مجموعه ای از رفتار و اعمالی گفته می شود که توسط قانون جزایی ایران برچسب جرم به آن زده شده است. به عبارت دیگر جرایم کیفری، به آن دسته از جرایمی گفته می شود که فرد در جامعه مرتکب رفتاری می شود که از نظر قانون جرم است پس قانون برای آن مجازاتی در نظر گرفته که باید اجرا شود.

در تعریف دیگری از جرایم کیفری باید بگوییم که این جرایم به دو حالت فعل و ترک فعل تقسیم می شوند که خودِ این ها دو حالت عمومی و خصوصی دارند. جرایم کیفری عمومی ارتباط مستقیمی با جامعه و افکار عمومی دارند به این صورت که اگر فرد شاکی خصوصی هم نداشته باشد، مراجع قضایی طبق قانون به آن رسیدگی می کنند و مجازات فرد را اجرا می نمایند.

جرایم کیفری چیست؟

در جرایم کیفری خصوصی، متهم حتما شاکی خصوصی دارد، به این صورت که به فرد مقابل خسارتی وارد نموده و برابر قانون باید با آن برخورد شود. اما این برخورد در صورتی است که از متهم شکایتی صورت گرفته باشد در غیر این صورت مراجع قضایی نمی توانند خودسرانه مجازاتی انجام دهند.

در این جا لازم است که افراد وکلای کیفری شهر خود را بشناسند. برای افرادی که در شهر مشهد هستند و ممکن است در حال حاضر درگیر چنین پرونده هایی باشند، لیستی از وکلای کیفری را معرفی کردیم تا انتخاب راحت تری داشته باشند. شناخت وکیل کارکشته در دعاوی کیفری باعث می شود تا در همان مراحل ابتدایی به وکیل مراجعه شود و مشاوره های لازم در خصوص حل و بررسی بهتر پرونده دریافت گردد.

کلام آخر

سپاس گزارم از افرادی که تا انتهای مقاله بهترین وکیل کیفری در مشهد همراه ما بودند. در این مقاله تلاش کردیم تا اطلاعات کاملی در خصوص وکلای کیفری مشهد در اختیارتان قرار دهیم. امیدوارم در این مقاله شما را در انتخاب وکیل کیفری مناسب راهنمایی کرده باشیم. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

حق الوکاله وکیل کیفری در مشهد چقدر است؟

میزان حق الوکاله به موارد بسیاری بستگی دارد، مثلا بهترین وکیل کیفری در مشهد با توجه به پیچیدگی های پرونده، زمانی که باید برای پرونده صرف کند و … میزان حق الوکاله را معین می کند.

وکیل کیفری کیست؟

وکیلی است که به دعاوی کلاهبرداری، سرقت، قتل، دیه، جعل، مواد مخدر، جرایم رایانه ای، جرایم پزشکی، جرایم سایبری و … می پردازد.

ویژگی های وکیل کیفری چیست؟

وکیلی که به دعاوی کیفری رسیدگی می کند باید اطلاعات دقیق و به روزی از قوانین کیفری و مربوط به جرم و جنایت داشته باشد. همچنین سوابق موفقی در پیگیری پرونده های کیفری موکلین خود به دست آورده باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا