کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در مشهد ⚖️【سال1402】

بهترین وکیل کیفری در مشهد عنوان مقاله ای است که می خواهیم در مورد آن توضیحات بیشتری ارائه دهیم. دعاوی کیفری از آن جهت که با جرم و مجازات همراه هستند، پیگیری و بررسی آن ها حساسیت های خاص خود را دارد. وکیلی که برای چنین پرونده هایی انتخاب می کنیم باید فردی متبحر و متخصص در دعاوی کیفری باشد. در این مقاله سعی کرده ایم لیستی از وکلای متخصص در دعاوی کیفری شهر مشهد را جمع آوری کنیم تا انتهای مقاله همراه ما در سایت برترین وکیل باشید.

ویژگی های وکیل کیفری در مشهد

ویژگی های وکیل کیفری در مشهد

بهترین وکیل مشهد که متخصص در دعاوی کیفری است، فردی مسلط به قوانین و مقررات کیفری می باشد. وکیل کیفری باید تجربه و تخصص های لازم در خصوص کلیه دعاوی مربوط به امور کیفری را داشته باشد.

ماهیت دعاوی کیفری، جزایی است و با جرم و جنایت همراه است. بنابراین مشاوره با وکیل متخصص در پرونده های کیفری اهمیت دارد. وکیلی که به پرونده های کلاهبرداری، قتل، دیه، سرقت، صدور چک بلامحل، جرایم مربوط به حمل و نگهداری مواد مخدر و مشروبات الکلی، جرایم و تخلفات رانندگی، جرایم علیه تمامیت جسمانی اشخاص و … می پردازد، باید تسلط کاملی روی این موضوعات داشته باشد و بتواند آن را به راحتی حل کند. تسلط وکیل به موضوع پرونده باعث افزایش درصد موفقیت او در دادگاه می شود.

از طرف دیگر مهم است که بهترین وکیل کیفری به مسائل روز دنیا توجه ویژه ای داشته باشد به این صورت که آگاهی کاملی از مسائل جنایی، قوانین کیفری و … داشته باشد، این موضوع باعث می شود تا همیشه اطلاعات به روزی داشته و بتواند در تمام زمینه ها به موکل خود کمک کند. موضوع بعدی که بسیار مهم است قدرت سخنوری وکیل کیفری است، او باید توانایی لازم برای دفاع و صحبت در دادگاه را داشته باشد.

بهترین وکیل کیفری در مشهد کیست؟

بهترین وکیل کیفری در مشهد کیست؟

انتخاب بهترین وکیل کیفری در مشهد به تحقیق و بررسی های بسیاری نیاز دارد. از آن جهت که دعاوی کیفری مربوط به جرم و جنایت می شوند بنابراین داشتن وکیلی متخصص و متبحر در پرونده کیفری بسیار حائز اهمیت می شود. باید وکیلی انتخاب کنید که سابقه موفقی در دعاوی کیفری داشته باشد.

مشهد یکی از شهرهای بزرگی است که تعداد وکلای پایه یک دادگستری در آن بالا است، اما باز شاهد این هستیم که افراد در انتخاب وکیل دچار سردرگمی می شوند، در این مطلب لیستی از وکلای متخصص در امور کیفری مشهد را جمع آوری کرده ایم.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه همراه ما باشید تا شما را با 10 وکیل کیفری خوب در مشهد آشنا کنیم.

علیرضا قدیری

علیرضا قدیری وکیل کیفری در مشهد

علیرضا قدیری وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل دانشگاه تهران، با بیش از 25 سال سابقه وکالت در پرونده های مهم، یکی از بهترین وکلای مشهد، عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران می باشد.

ایشان سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان را بعنوان عضو اصلی داشته و مسئولیت های مختلفی را در آن ارگان به عهده داشته است، از جمله: بازرس هیأت مدیره و نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلا ی کشور (اسکودا). همچنین ایشان مسئولیت کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد و نیز مسئولیت کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلا و عضویت در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خراسان را در کارنامه خود دارا می باشد.

موفقیت ایشان در تربیت و سرپرستی تعداد بی شماری از کارآموزان وکالت و تدریس علوم حقوقی در مراکز علمی و سابقه مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان از جمله فعالیتهای ایشان می باشد. علیرضا قدیری سالهای متمادی دبیر انجمن جرم شناسی منطقه شرق کشور بوده است و انجام فعالیتهای علمی در حوزه جزائی در کارنامه ایشان می درخشد. همچنین موفقیت های قابل توجهی در پیروزی پرونده های مهم داشته اند که قابل تحسین می باشد.

حوزه فعالیت حقوقی وی: امورملکی، امور حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده می باشد.

مراجعه به ایشان یعنی بهره مندی از دانش حقوقی بعلاوه تجربه سالیان وکالت که باعث اطمینان خاطر افراد و موکلین خواهد شد. جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09155909549
آدرس دفتر: مشهد، خیابان امام خمینی، مقابل سه راه دارایی، امام خمینی ۲۸، برج اداری مرمر

مصطفی زمان زاده

مصطفی زمان زاده بهترین وکیل کیفری در مشهد

مصطفی زمان زاده، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، دانش آموخته دانشگاه فردوسی مشهد و دارای مدرک کارشناسی ارشد بوده و در مدت بیش از ۱۷ سال فعالیت حقوقی، اجرایی و انتظامی خود توانسته با همکاری گروهی از نخبگان، اساتید دانشگاه و قضات و افسران بازنشسته به عنوان وکیلی متخصص و متعهد در شهر مشهد، شهر نیشابور و سایر شهرهای استان و کشور و فردی مسئولیت‌پذیر نسبت به امورات موکلین شناخته شود.

برخی از اقدامات ایشان در خصوص پیگیری تخصصی و حرفه ای دعاوی کیفری و جزایی عبارتند از:

 • جرایم علیه تمامیت جسمانی اشخاص
 • جرایم علیه امنیت داخلی یا خارجی
 • جرایم مرتبط با مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی
 • جرایم علیه اموال و مالکیت و حقوق مالی اشخاص (کلاهبرداری، خیانت در امانت و ..)
 • جرایم منافی عفت و اخلاق عمومی
 • جرایم و تخلفات رانندگی
 • جرایم کارکنان دولت (ارتشاء، اختلاس و ..)

برای ارتباط و یا مشاوره حضوری با بهترین وکیل کیفری در مشهد می توانید با وقت قبلی به آدرس محل کار ایشان به نشانی زیر مراجعه فرمایید:

تلفن دفتر: 05137662321
تلفن همراه: 09155976367

آدرس دفتر : مشهد، بلوار سجاد، نرسیده به چهارراه بزرگمهر، مجتمع افرا، طبقه چهارم واحد ۴۰۴

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج بهترین وکیل کیفری در مشهد

رضا حسینی برج، وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ی ۱۰ ساله در شهر مشهد، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مشهد می‌باشد.

وکالت فوری با موضوعات:

 • سرقت
 • کلاهبرداری
 • رابطه نامشروع-تجاوز
 • خیانت در امانت
 • قتل
 • تصادفات: خسارت، شکستگی، فوت
 • دیه، بیمه
 • جرایم سایبری، جرائم رایانه ای
 • جرائم سیاسی، امنیتی، محاربه
 • وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور

شما می‌توانید برای مشاوره تخصصی و حرفه‌ای با وکیل پایه یک دادگستری “رضاحسینی برج” از طریق شماره های زیر اقدام نمایید:

شماره وکیل مشهد: 09156024004
شماره دفتر: 05137600011
آدرس دفتر:
 خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، سجاد6 (جنب پیتزا نوشین)، پلاک220، طبقه 1
حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

فرهاد حسینی مقدم

آقای فرهاد حسینی مقدم

آقای حسینی مقدم وکیل پایه یک دادگستری، متخصص در دعاوی کیفری، دارای بیش از 8 سال سابقه موفق در حرفه وکالت و یکی از وکلای با اخلاق و با تعهد کاری در شهر مشهد هستند. ایشان موفق به بررسی بیش از 1000 پرونده در زمینه های کیفری، حقوقی و خانواده شده اند به گونه ای که یکی از وکلای باتجربه به حساب می آیند. اقای حسینی مقدم در تمامی پرونده های خود تلاش می کند تا در ابتدا صلح و سازش را میان طرفین دعوا ایجاد کنند و از تمام تلاش خود برای برقرای حق و رسیدن موکل به حقوق خود تلاش می کنند.

آدرس دفتر: مشهد، بین فرامرز عبای 19 و 21، مجحتمع خاتم، طبقه 3، واحد 15

شماره تماس: 09155003417

هاشم اندرزیان

جناب آقای هاشم اندرزیان

جناب آقای هاشم اندرزیان وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. ایشان متخصص در دعاوی کیفری و دارای سوابق متعدد در این پرونده ها می باشند. از سوابق کاری ایشان می توان به وکالت در بانک مهر اقتصاد، وکالت در شرکت های نوین سرام کویر و …، وکالت و مشاوره در پرونده های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و … اشاره کرد. ایشان موفق به در کسب رتبه 114 آزمون سراسری کارشناسی ارشد و موفق به کسب رتبه 14 آزمون ورودی وکالت در سال 1392 شده اند.

آدرس دفتر: مشهد، نبش راهنمایی 21 (جنب برج سلمان)، پلاک 110، طبقه اول، واحد 104

شماره تماس: 09152055986

عباس شفیعی

جناب آقای عباس شفیعی

آقای شفیعی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی کیفری هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری خراسان و یکی از وکلای باانصاف در دریافت هزینه زمان مشاوره هستند. آقای شفیعی کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و دارای سوابق متعددی در پرونده های کیفری می باشند. سایر فعالیت های ایشان پیگیری پرونده های حقوقی، خانواده، ثبتی، مهاجرت، امور قراردادها و … است.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک 27، طبقه 3، واحد 9

شماره تماس: 09152032002

رضا طالبی

جناب آقای رضا طالبی

جناب آقای رضا طالبی متخصص در دعاوی کیفری به خصوص کلاهبرداری، قاچاق کالا و ارز، جرائم شرکتی و … هستند. ایشان مدرک کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق اقتصادی از دانشگاه شهید بهشتی دارند. از دیگر فعالیت های حقوقی ایشان می توان به اخذ گواهی ولادت ویژه اتباع خاجی و صدور شناسنامه به موجب بند 4 و 5ماده 976 قانون مدنی، دعاوی مربوط به الزام و تنظیم سند رسمی ویژه املاک طلق و وقفی، تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی، قبول دعاوی ثبتی، تجاری، ملکی و .. اشاره نمود.

آدرس دفتر: مشهد، خیابان معلم، قبل از معلم 36، پلاک 982، واحد 3

شماره تماس: 09155682014

وحید ملازاده ایابی

وحید ملازاده ایابی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور در مشهد، دارای سابقه پروانه وکالت از قوه قضاییه به شماره پروانه 8487، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی حقوق قضایی است. به نظر ایشان صداقت در رفتار و سعه صدر در شنیدن مشکلات موکل و ارباب رجوع مقدم بر هر گونه اقدام اجرایی در راستای ایفای حقوق از دست رفته موکل می‌باشد. دارای 13 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت که در این مدت با گوشی شنوا، به همدردی و همراهی با موکل می‌پردازد. آقای ملازاده ایابی در زمینه دعاوی کیفری پرونده‌های بیشماری داشته که با موفقیت به پایان رسانده و توانسته رضایت موکل را جلب نماید.

آدرس دفتر: مشهد، قاسم آباد، بلوار شاهد، نبش شاهد 26، پلاک 46، طبقه سوم، واحد

شماره تماس: 09155177481

سعیده فرهادی نژاد

سرکار خانم سعیده فرهادی نژاد وکیل کیفری مشهد

سرکار خانم سعیده فرهادی نژاد وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری خراسان رضوی با بیش از چند سال سابقه وکالت تخصصی در زمینه های حقوق مهاجرتی ، تابعیتی و حقوق قانونی آنها در زمینه های مختلف حقوقی ، کیفری ، خانواده و… می باشد که وی با سابقه درخشان خود در این زمینه ها یکی از شناخته ترین وکلای شهر مشهد می باشند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار فردوسی، حدفاصل ثمانه و چهارراه مهدی، کنار بانک ملی، پلاک 207، طبقه دوم

شماره تماس: 0915509295

دکتر جواد خداداه

 آقای دکتر جواد خداداه وکیل مهاجرت در مشهد

آقای خداداده از وکلای امور مهاجرتی در شهر مشهد هستند و بیش از 18 سال سابقه در این زمینه دارند. دارای دکترای رشته حقوق جزا و جرم شناسی می باشند. آقای خداداده در زمینه دعاوی کیفری، حقوقی، ثبت احوال و اخذ تابعیت و به خصوص امور مهاجرتی تخصص دارند.

آدرس دفتر: مشهد، سه راه ادبیات، نبش ابن سینا، ساختمان 46، واحد 46

شماره تماس: 09155127659

جرایم کیفری چیست؟

جرایم کیفری به مجموعه ای از رفتار و اعمالی گفته می شود که توسط قانون جزایی ایران برچسب جرم به آن زده شده است. به عبارت دیگر جرایم کیفری، به آن دسته از جرایمی گفته می شود که فرد در جامعه مرتکب رفتاری می شود که از نظر قانون جرم است پس قانون برای آن مجازاتی در نظر گرفته که باید اجرا شود.

در تعریف دیگری از جرایم کیفری باید بگوییم که این جرایم به دو حالت فعل و ترک فعل تقسیم می شوند که خودِ این ها دو حالت عمومی و خصوصی دارند. جرایم کیفری عمومی ارتباط مستقیمی با جامعه و افکار عمومی دارند به این صورت که اگر فرد شاکی خصوصی هم نداشته باشد، مراجع قضایی طبق قانون به آن رسیدگی می کنند و مجازات فرد را اجرا می نمایند.

جرایم کیفری چیست؟

در جرایم کیفری خصوصی، متهم حتما شاکی خصوصی دارد، به این صورت که به فرد مقابل خسارتی وارد نموده و برابر قانون باید با آن برخورد شود. اما این برخورد در صورتی است که از متهم شکایتی صورت گرفته باشد در غیر این صورت مراجع قضایی نمی توانند خودسرانه مجازاتی انجام دهند.

در این جا لازم است که افراد وکلای کیفری شهر خود را بشناسند. برای افرادی که در شهر مشهد هستند و ممکن است در حال حاضر درگیر چنین پرونده هایی باشند، لیستی ازبهترین وکلای کیفری را معرفی کردیم تا انتخاب راحت تری داشته باشند. شناخت وکیل کارکشته در دعاوی کیفری باعث می شود تا در همان مراحل ابتدایی به وکیل مراجعه شود و مشاوره های لازم در خصوص حل و بررسی بهتر پرونده دریافت گردد.

کلام آخر

سپاس گزارم از افرادی که تا انتهای مقاله بهترین وکیل کیفری در مشهد همراه ما بودند. در این مقاله تلاش کردیم تا اطلاعات کاملی در خصوص وکلای کیفری مشهد در اختیارتان قرار دهیم. امیدوارم در این مقاله شما را در انتخاب وکیل کیفری مناسب راهنمایی کرده باشیم. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

حق الوکاله وکیل کیفری در مشهد چقدر است؟

میزان حق الوکاله به موارد بسیاری بستگی دارد، مثلا بهترین وکیل کیفری در مشهد با توجه به پیچیدگی های پرونده، زمانی که باید برای پرونده صرف کند و … میزان حق الوکاله را معین می کند.

وکیل کیفری کیست؟

وکیلی است که به دعاوی کلاهبرداری، سرقت، قتل، دیه، جعل، مواد مخدر، جرایم رایانه ای، جرایم پزشکی، جرایم سایبری و … می پردازد.

ویژگی های وکیل کیفری چیست؟

وکیلی که به دعاوی کیفری رسیدگی می کند باید اطلاعات دقیق و به روزی از قوانین کیفری و مربوط به جرم و جنایت داشته باشد. همچنین سوابق موفقی در پیگیری پرونده های کیفری موکلین خود به دست آورده باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − هشت =

دکمه بازگشت به بالا