کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل قتل در شیراز ⚖️【سال1403】

حتماً می‌دانید که در قانون مجازات اسلامی مجازات‌های سنگینی برای جرم قتل در نظر گرفته شده تا از وقوع این جرم در سطح جامعه به میزان قابل توجهی جلوگیری به عمل آید. اگر با دعاوی کیفری پیچیده‌ای به مانند دعاوی قتل روبرو شده‌اید بهتر است رسیدگی به پرونده‌ها را به وکلای با سابقه و متخصص بسپارید تا این وکلا بتوانند با استفاده از دانش حقوقی خود و تجربیاتی که در این زمینه کسب کرده‌اند بهترین راهکار را به شما ارائه دهند. از سوی دیگر باید به این نکته توجه داشته باشید که دعاوی مربوط به قتل معمولاً با حساسیت بالایی همراه هستند و اگر انتخاب درستی در زمینه وکیل نداشته باشید چه بسا نتوانید اهداف خود را در این زمینه محقق کنید. در ادامه این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل قتل در شیراز آشنا کنیم پس تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل قتل در شیراز کیست؟

وکیل را می‌توان بهترین وکیل قتل در شیراز دانست که از نظر دانش حقوقی حرفی برای گفتن داشته باشد و بتواند پرونده‌های کیفری را در کمترین زمان ممکن به نتیجه برساند. موکل از وکیل خود توقع دارد که او تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا در محاکم قضایی حقوق از دست رفته او را احقاق نماید. همچنین باید این موضوع را در نظر داشته باشید که اگر توانایی‌های لازم در وکیل مورد نظر وجود نداشته باشد او هرگز نخواهد توانست از منافع موکل در محضر قاضی پرونده‌های مربوط به قتل دفاع کند.

سابقه درخشان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز می‌تواند نمادی از تجربیاتی باشد که او در طی سال‌های طولانی با خود همراه کرده و با استفاده از آنها روند رسیدگی به پرونده‌های مربوط به قتل را تکمیل می‌نماید. از سوی دیگر در انتخاب برترین وکیل قتل در شیراز باید به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت داشته و می‌توانند مشکلات شما را حل و فصل کنند. وکیل قتل خوب در شیراز در یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور توانسته به مدرک وکالت دست پیدا کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل قتل در شیراز سال 1403!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل قتل در شیراز را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

اسماعیل اکبرپور

بهترین وکیل قتل در شیراز

جناب آقای اسماعیل اکبرپور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شیراز می باشند. جناب اکبرپور، در حوزه های مختلفی از حقوق به خصوص دعاوی کیفری شامل: قتل، کلاهبرداری، آدم ربایی و سرقت فعالیت می کند و دارای بیش از یک دهه سابقه عالی در حل این دعاوی هستند.

آدرس دفتر: شیراز، میدان اطلسی، بلوار هجرت، کوچه 1، پلاک 74

شماره تماس: 09171393518

مهدی احمدی

مهدی احمدی وکیل قتل در شیراز

جناب آقای مهدی احمدی د یگر وکیل برتر در شیراز هستند که وکیل دعاوی کیفری می باشند. وی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشند که در حل پرونده های قتل بسیار خبره عمل می کنند و تاکنون بیش از 10 سال سابقه را دارند و بسیاری از پرونده های موکلین خود را به خوبی خاتمه دادند.

آدرس دفتر: شیراز، بلوار پاسداران، نبش خیابان شهید آقایی، ساختمان یاس، طبقه 1، واحد 1

شماره تماس: 09171570474

سحر ابراهیمی

سحر ابراهیمی وکیل قتل در شیراز

سرکار خانم سحر ابراهیمی، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری شیراز هستند. سابقه کاری ایشان در حل دعاوی قتل و سایر دعاوی کیفری، به بیش از یک دهه می رسد و در این زمینه ها طوری عمل کرده اند که تعداد کثیری از پرونده های مراجعین خود را به پایان نیک رسانده اند و موجب رضایت آنان واقع شده است.

آدرس دفتر: شیراز، رحمت آباد، نبش کوچه 41 ساختمان آفتاب، طبقه 1و1

شماره تماس: 09171896689

احسان اخلاقی

احسان اخلاقی وکیل قتل در شیراز

وکیل دیگری که معرف حضورتان است، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، جناب آقای احسان اخلاقی می باشند که به طور تخصصی بر پرونده های قتل فعالیت دارند. ایشان دارای 11 سال سابقه عالی در حل انوع دعاوی کیفری را هستند و با فن بیان قوی و صداقتی که ر کار خود به خرج می دهند، بهترین نتیجه ها را در دعاویشان کسب می کنند.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان توحید، داریوش سابق، بازار دشتی، طبقه آخر، پلاک 3

شماره تماس: 09177209282

حسین پیروی

حسین پیروی وکیل قتل در شیراز

جناب آقای حسین پیروی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شیراز می باشند که در زمینه های مختلف دعاوی حقوقی فعالبت می کنند. ایشان سابقه کاری شان به بیش از یک دهه می رسد و در حل بسیاری از پرونده های دعاوی کیفری شامل دعاوی قتل، سرقت مسلحانه، آدم ربایی و کلاهبرداری بسیار موفق عمل کرده اند.

آدرس دفتر:شیراز، بلوار زند، مقابل هتل کوثر (نبش انوری)، ساختمان یاس، طبقه دوم

شماره تماس: 09173144417


نکات مهم پیش از انتخاب وکیل قتل در شیراز

به سراغ وکلای با سابقه بروید: سابقه در وکالت باعث می‌شود تا بهترین وکیل قتل در شیراز توانمندی بالاتری را از خود در هنگام پذیرش پرونده بروز داده و شانس کسب پیروزی را برای شما افزایش دهد. نکته دیگری که باید در این خصوص به آن توجه داشته باشید این است که به طور معمول با توجه بر روی تعداد سوال‌های مربوط به سابقه یک وکیل می‌توان به تجربیات او پی برد. البته نباید هرگز چنین تصور شود که اگر وکیلی مسن‌تر بود و سن و سال بالاتری دارد الزاماً سابقه بیشتری نیز با او همراه است.

از وکلای تازه کار کمک نخواهید: ممکن است برای حل مشکلات مربوط به پرونده‌های قتل به سراغ وکلای تازه کار و بی‌تجربه بروید در چنین شرایطی این وکلا نخواهند توانست در دعاوی پیچیده‌ای به مانند دعاوی مربوط به قتل کارایی بسیار زیادی را از خود به نمایش بگذارند. وکیل می‌تواند در پرونده‌های مربوط به قتل و سایر دعاوی کیفری به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کند که پیش از آن تجربیات عدیده‌ای را در این زمینه کسب کرده باشد؛ بنابراین برای حل مشکلات حقوقی و کیفری خود نباید به سراغ وکلای بی‌تجربه بروید.

با وکیل ملاقات داشته باشید: به طور معمول در مراحل استخدام بهترین وکیل قتل در شیراز به مرحله‌ای خواهید رسید که در بین انتخاب یک یا چند وکیل مردد خواهید شد. در چنین شرایطی بهتر این می‌باشد که با تمامی گزینه‌های مد نظرتان ملاقات داشته و با آنها گفتگو کنید. زمانی که با وکلا صحبت می‌کنید و از آنها درباره پرونده‌های مربوط به قتل سوال می‌پرسید به طور قطع اطلاعات جامعی را در خصوص میزان تسلط آنها به دست خواهید آورد و می‌توانید با چشمان بازتری درباره ادامه همکاری با آنها تصمیم گیری کنید.

در انتخاب وکیل عجول نباشید: یکی از اشتباهات افراد در انتخاب وکیل این است که برای اعطای وکالت عجله به خرج می‌دهند و با اولین وکیلی که آشنا می‌شوند تصمیم به همکاری می‌گیرند. اگر بدون تحقیق درباره توانمندی‌های وکیل تصمیم بگیرید که وکالت در پرونده‌های قتل را به او اعطا کنید قطعاً به زودی در خواهید یافت که تصمیم غلطی را اتخاذ نموده‌اید. پرونده‌های قتل بسیار پیچیده هستند و بیم آن می‌رود که با انتخاب غلط وکیل نتوانید آنطور که باید در محاکم قضایی از منافع خود دفاع کنید.

اشتباهات رایج درباره حق الوکاله وکیل قتل در شیراز

حق الوکاله را می‌توان مقدار دستمزدی دانست که در ازای دریافت خدمات حقوقی به بهترین وکیل قتل در شیراز پرداخت می‌شود این خدمات حقوقی می‌تواند شامل تنظیم شکواییه ارسال لایحه و دفاعیات کافی در دادگاه باشد. پرداخت حق الوکاله دارای قوانین و مقررات خاص خود است و اگر تصمیم به امضای قرارداد با وکیل مورد نظرتان دارید لازم است از این قوانین و مقررات آشنایی کامل داشته و تصورات غلط در این خصوص را بدانید. در ادامه به برخی از اشتباهات رایج درباره حق الوکاله اشاره خواهیم کرد.

حق الوکاله تابع مقدار ثابتی نیست: به این موضوع توجه داشته باشید که نمی‌توان مقدار ثابتی را برای حق الوکاله وکیل در نظر گرفت و روی آن حساب باز کرد. در بسیاری از موارد به صورت توافقی تعیین می‌شود و نظر مستقیم وکیل و موکل در شکل‌گیری مقدار و شیوه پرداخت آن نقش خواهد داشت. شما می‌توانید در جلسات ملاقات حضوری که دارید از وکیل خود بخواهید تا مقدار حق الوکاله را با شما از طریق توافق تعیین کرده و سپس آن را در متن قرارداد ذکر کند. این کار باعث می‌شود که اختلافی از این بابت ایجاد نشود.

بی اثر بودن نظر موکل درباره حق الوکاله: یکی دیگر از اشتباهات مرسوم درباره حق الوکاله بهترین وکیل قتل در شیراز این است که اکثر افراد تصور می‌کنند که وکلا در تعیین دستمزدها هیچگونه نظری را از موکل جویا نمی‌شوند. چنین طرز فکری کاملاً غلط است چرا که قرارداد وکالت معمولاً با توافق طرفین شکل می‌گیرد و همواره باید به امضای دو طرف برسد؛ بنابراین اگر نه سریع درباره مقدار حق الوکاله و شیوه پرداخت آن دارید همواره باید درباره موضوعات مختلف با وکیل مورد نظرتان گفت و گو کنید.

پرداخت حق الوکاله به صورت یکجا: از اشتباهات رایج دیگری که می‌بایست در اینجا به آن اشاره داشته باشیم این است که افراد گمان می‌کنند که تمام مبلغ تعیین شده به عنوان دستمزد را باید از همان ابتدا و به صورت یکجا در اختیار وکیل قرار داد. در این خصوص لازم است به این نکته اشاره داشته باشیم که مقدار حق الوکاله را معمولا در چند قسط به وکیل مورد نظر پرداخت می‌کنند. تعداد اقساط مربوط به دستمزد وکلا و نیز مبلغ قابل پرداخت در هر قسط را می‌بایست از طریق توافق با وکیلتان تعیین کنید.

کلام آخر

امیدواریم از مطالعه مطلب حقوقی بالا نهایت استفاده را کرده باشید و بتوانید با استفاده از مطالب مختلف به وکیل مورد نظرتان دست پیدا کنید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با بهترین وکیل قتل در شیراز آشنا کنیم تا به این صورت بتوانید خواسته‌های حقوقی خود را در کمترین زمان ممکن حل و فصل نموده و به اهداف ترسیم شده برسید. در ادامه برخی از نکات مهم برای انتخاب وکیل را مرور نموده و پس از آن نیز به سراغ اشتباهات رایج درباره حق الوکاله و دستمزد وکلا رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای درباره مطالب ذکر شده دارید آن را با مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + ده =

دکمه بازگشت به بالا