وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در شیراز ⚖️️【سال1402】

چرا باید بهترین وکیل زن در شیراز را انتخاب کنیم؟ این سوال بسیاری از مردم است، برخی از افراد تصور می کنند که وکالت شغلی مناسب برای آقایان است و خانم ها جایی در آن ندارند و نمی توانند از حقوق موکل خود دفاع کنند، در صورتی که این طور نیست و با ورود بانوان به حرفه وکالت، پرونده ها به صورت دقیق و ریزبینانه تری بررسی شد و موکلین خانم بهتر توانستند مشکلات خود را برای وکیل بازگو کنند. ما در این مقاله تمام تلاش خود را کرده ایم تا وکلایی مجرب و متخصص را معرفی کنیم که پرونده ی شما را با راه حل هایی مناسب به نتیجه برسانند و رای دادگاه را به نفع شما تغییر دهند، تا انتهای مقاله همراه ما در برترین وکیل باشید.

ویژگی های وکیل زن در شیراز

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل شیراز

ویژگی های وکیل زن در شیراز

وکیل فردی است که از طرف شخصی به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مامور می شود، پس مسئولیت بزرگ و حساسی بر دوش دارد، باید از حقوق موکل خود در دادگاه دفاع کند، چنین شخصی باید ویژگی های خاص خود را داشته باشد. وکیل زن خوب در شیراز در ابتدا باید پرونده را به درستی مطالعه و بررسی کند و گفتگویی با متهم پرونده داشته باشد تا به اطلاعات کاملی از پرونده برسد و بعد هم بتواند از حقوق موکل خویش دفاع کند.

ویژگی بعدی وکیل خانم مسئولیت پذیر بودن است، هرچند که وکالت تعهد به وسیله است نه نتیجه یعنی وکیل تضمینی برای رسیدن به نتیجه دلخواه ندارد اما باید در قبال موکل خود پاسخگو بوده و احساس مسئولیت کند. انتخاب وکیل زن برای تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، ملکی و … انجام می شود و منعی در آن نیست اما وکیلی که پرونده کیفری را می پذیرد باید توانایی، دانش و مهارت حل آن را داشته باشد، پس سعی کنید از بهترین وکیل کمک بگیرید، در این صورت احتمال موفقیت پرونده بالا می رود.

وکیل زن باید رازدار موکل باشد و اسرار او را تحت هیچ شرایطی فاش نکند. در بیشتر موارد مشاهده شده که خانم ها وکیل زن انتخاب می کنند، این کار دلایلی دارد برخی از آن ها به دلیل احساس همدردی که می تواند وکیل زن داشته باشد این انتخاب را دارند و عده ای دیگر به دلیل مشکلاتی که در پرونده وجود دارد و توضیح آن به وکیل مرد سخت است، تصمیم می گیرند که وکیل خانم انتخاب کنند و وکالت پرونده خود را به ایشان بسپارند.

بهترین وکیل زن در شیراز چه کسی است؟

مقاله پیشنهادی: بهترین وکیل زن ایران

بهترین وکیل زن در شیراز چه کسی است؟

با ترفیع جایگاه بانوان در محاکم دادگستری و افزایش تعداد بانوان وکیل در شیراز، افراد بیشتری تمایل دارند تا وکالت پرونده خود را به وکیل خانم واگذار کنند. اگر دچار مشکلات حقوقی، کیفری، ملکی، تجاری، ثبتی، خانواده و … شده اید، می توانید از بهترین وکیل زن در شیراز کمک بگیرید و وکالت پرونده را به او بسپارید. اگر در شهر شیراز هستید و شناختی از وکلای خانم ندارید ما سعی کرده ایم تعدادی از آن ها را که در مهارت، دانش، امانت داری و سابقه از بهترین ها هستند معرفی می کنیم.

پرونده های مربوط به طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، حضانت فرزند و … از دعاوی هستند که بسیاری از خانم ها برای پیگیری آن به وکیل خانم مراجعه می کنند. در صورتی که موکل و وکیل هر دو خانم باشند، ارتباط بهتری با هم خواهند داشت زیرا خانم ها درک بهتری نسبت به مسایل احساسی پرونده دارند و موکل می تواند به راحتی موضوعات اتفاق افتاده را برای وکیل بازگو کند.

سرکار خانم افسانه راستی

سرکار خانم افسانه راستی

افسانه راستی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز، دارای 11 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان فارس، با شماره پروانه ثبتی 34260، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. خانم افسانه راستی به عنوان یک وکیل خبره شیراز در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

وکیل راستی، به عنوان یک وکیل حرفه ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی خانواده، انواع دعاوی کیفری، دعاوی حقوقی، دعاوی ملکی و … می‌باشد.

برای اعطای وکالت به خانم راستی با اطلاعات زیر با ایشان در تماس باشید:

شماره تماس: 09173083407
آدرس: شیراز، چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5
حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

سرکار خانم زهرا بهاری

خانم زهرا بهاری وکیل شیراز

خانم زهرا بهاری از وکلای باسابقه در شیراز هستند. ایشان از سال ۸۹ عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس هستند و در این سال موفق به کسب رتبه ۶ آزمون وکالت کانون وکلای استان فارس شدند. وجه تمایز ایشان وظیفه شناسی و انسان دوستی و دلسوزی در کنار مهارت و دانش ایشان است. از ابتدا تا انتهای هر پرونده همانند یک دوست و راهنما در کنار موکل میباشند. ویژگی دیگر ایشان این است که از ابتدا مسیر پرونده را به موکل نشان میدهد و در صورتی که پیگیری پرونده نتیجه ای برای شخص نداشته باشد به مراجعه کننده اعلام و از قبول پرونده امتناع می‌کنند. در خصوص گرفتن حق الوکاله بسیار با انصاف میباشند.

برای اعطای وکالت به خانم زهرا بهاری، یکی از وکلای خوب شیراز با اطلاعات زیر با ایشان در ارتباط باشید.

حضور در دفتر وکالت با هماهنگی قبلی
آدرس: شیراز، خیابان قصردشت، جنب کانون وکلا، نبش کوچه ۴۴، ساختمان ارسلان، طبقه ۷، واحد ۵
شماره تماس: 09170004383

سرکار خانم آیدا شکوه

آیدا شکوه وکیل شیراز

خانم آیدا شکوه، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر شیراز هستند. ایشان عضو مرکز وکلای قوه قضاییه بوده و آمادگی ارائه خدمات حقوقی در زمینه تمامی پرونده ها را به موکل دارند.

ایشان از وکلایی هستند که در دعاوی خانواده، مهریه، نفقه، حضانت فرزند، دعاوی کیفری، امور ثبتی، امور شهرداری، کلاهبرداری، خیانت در امانت، مشروبات الکلی و … فعالیت می کنند. سایر خدماتی که توسط ایشان ارائه می شود شامل مشاوره حضوری و تلفنی و ارائه راه حل های جامع و کاربردی برای حل پرونده موکل است.

برای اعطای وکالت به خانم آیدا شکوه، یکی از وکلای خوب شیراز با اطلاعات زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09178161162
آدرس دفتر:
شیراز، خیابان وصال شمالی، کوچه ۸
حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

سرکار خانم مریم روحی

سرکار خانم مریم روحی

خانم روحی از وکلای پایه یک دادگستری شیراز بوده و مشاور حقوقی تایید فرم های مهاجرت کانادا و دیگر کشورها می باشند. رشته حقوق را تا مقطع کارشناسی ادامه داده اند و عضو کمیسیون صندوق حمایت وکلا دادگستری بوده اند. از دیگر سوابق ایشان می توان به عضو کارگروه تفاهم نامه مشترک با معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری فارس، عضو کارگروه اجرایی همایش اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران، دادیار دادسرا انتظامی کانون وکلای دادگستری فارس اا

آدرس دفتر: شیراز، چهارراه پارامونت، ابتدای قصر دشت، کوچه شماره 2، ساختمان داور، طبقه 2

شماره تماس: 09177907210

سرکار خانم رقیه قائدی

سرکار خانم رقیه قائدی

خانم قائدی وکیل پایه یک دادگستری، دارای مدرک کارشناسی حقوق خصوصی و دارای 9 سال سابقه تخصصی در حرفه وکالت می باشند. ایشان در سال های وکالت موفق شده اند تا دعاوی مختلفی را بررسی کنند و تخصص های لازم را در این زمینه به دست آورند. از فعالیت های ایشان می توان به وکالت در چند بانک دولتی و خصوصی، وکالت در موسسه های تجاری و مشاور حقوقی چندین شرکت معتبر در شهر شیراز اشاره کنیم.

تخصص ایشان در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، جرایم رایانه ای، امور ضرب و جرح، مطالبه چک، سفته و … است که اگر در این زمینه ها دچار مشکل شدید می توانید از خانم قائدی کمک بگیرید.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان عفیف آباد، کوچه 20، پلاک 512

شماره تماس: 09173228495

سرکار خانم راحله کیانی

سرکار خانم راحله کیانی

خانم کیانی وکیل پایه یک دادگستری شیراز و دارای 12 سال سابقه در حرفه وکالت هستند. ایشان پیش از این که پرونده ای را برای وکالت بپذیرند، در ابتدا جلسه ای را با موکل مشاوره می کنند تا اسناد و مدارک لازم برای پرونده را بررسی کنند و در صورتی که احتمال دادند نتیجه پرونده به نفع موکل خواهد بود، وکالت او را می پذیرند تا موکل هزینه بیهوده ای را برای پرونده نپردازد.

تخصص ایشان بر روی پرونده های خانواده، کیفری، حقوقی، تنظیم لایحه و دادخواست، تنظیم انواع قراردادهای حقوقی، تنظیم شکواییه و … است.

آدرس دفتر: شیراز، چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه 2 بانک پاسارگاد، واحد 5

شماره تماس: 09171047077

سرکار خانم سپیده غلامی

وکیل سپیده غلامی وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی مشاوره و وکالت در زمینه ملکی،کیفری،حقوقی،خانواده در شهر شیراز می باشد. از تخصص های وی می توان به تعزیرات و مجازات های بازدارنده، اعسار، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و دعاوی اقتصادی اشاره کرد.

آدرس دفتر: شیراز، چهارراه سیاحتگر،نبش خیابان اعتمادی،ساختمان رهنما، طبقه دوم 

سرکار خانم فاطمه بیات فارس

سرکار خانم فاطمه بیات فارس وکیل پایه یک دادسگتری، عضو کانون وکلای مرکز با مجوز محل خدمت کارشناسی ارشد در رشته حقوق وکیل و مشاورحقوقی شرکت ها و برندهای تجاری، دارای گواهینامه شرکت در دوره های تخصصی دعاوی ملکی و اسناد تجاری از جمله چک و سفته، دارای سوابق حرفه ای و وکالتی و ٩سال سابقه کار مستمر در زمینه های دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی، داشتن. و دارای پرونده های موفق این این زمینه ها می باشد.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان فلسطین ،چهارراه حکیمی ،طبقه فوقانیچرم چنته

شماره تماس: 09171057761

سرکار خانم ندا طاهری

سرکار خانم ندا طاهری وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از 10 سال سابقه درخشان خود در زمینه وکالت در شهر شیراز فعالیت می کنند. وی با سابقه درخشان خود در پرونده های دعاوی کیفری، ملکی (تملک اپارتمان ها، موجر و مستاجر، ابطال اجرائیه ثبتی)، خانواده فعالیت می کند و توانسته است یکی از وکیل های مجرب شیراز محسوب شود.

آدرس دفتر: شیراز، قصرالدشت، آسیاب قوامی، جنب سازمان انتقال خون، ساختمان ارسلان طبقه ۶ و ۵

شماره تماس: 09177399656

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل زن تهران

شرایط عمومی وکیل زن در شیراز

بعد از توضیحی که در مورد ویژگی های وکیل زن دادیم. در این قسمت به شرایطی که یک وکیل باید داشته باشد می پردازیم. شرایط وکیل زن با وکیل مرد یکسان است و هر دو بعد از کسب رتبه قبولی در آزمون و سپردن دوره کارآموزی می توانند وکالت را شروع کنند. البته هر فردی معیاری برای انتخاب وکیل دارد اما به صورت کلی یک وکیل باید شرایطی داشته باشد که با توجه به این ها بتوانید انتخاب درستی داشته باشید.

  • در گروه های غیرقانونی عضو نباشد.
  • سوء پیشینه و محکومیت کیفری نداشته باشد.
  • اعتیادی به مشروبات الکلی و مواد مخدر نداشته باشد.
  • به دین اسلام اعتقاد داشته باشد و احکام آن را انجام دهد.
  • به رژیم منحوس پهلوی و تحکیم پایه های رژیم طاغوت وابستگی نداشته باشد.
  • به نظام جمهوری اسلامی ایران، ولایت فقیه و قانون اساسی، اعتقاد و تعهد داشته باشد.

این ها ویژگی هایی بود که وکیل پایه یک دادگستری باید داشته باشد. در کل باید گفت که نقش وکیل در موفقیت پرونده بسیار پررنگ است، او با مهارت و دانشی که دارد میزان پیروزی موکل در دادگاه را افزایش می دهد. اگر برای شکایت از فردی به کمک نیاز دارید می توانید به وکلای خانم که در این مقاله معرفی شد مراجعه کنید، آن ها دانش و تخصص کافی در این زمینه را دارند.

شرایط عمومی وکیل زن در شیراز

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

کلام آخر

ممنونم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل زن در شیراز همراه ما بودید. انتخاب وکیل زن برای بسیاری از پرونده های خانواده و حتی کیفری، مناسب است. معمولا وکلای خانم ریز بین و حساس هستند و بر روی نکات ریز پرونده دقت بالایی دارند، پس می توانید از تجربه و دانش آن ها بهترین استفاده را ببرید. در این مقاله وکلای خانم که در شیراز فعالیت می کنند را معرفی کردیم، شما می تواندی با توجه به معیارهای خودتان از بین آن ها انتخاب کنید. امیدوارم مطالب گفته شده برای شما مفید باشد. چنانچه سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

مزایای انتخاب وکیل زن در دعاوی خانواده چیست؟

بهترین وکیل زن در شیراز با موکل خانم ارتباط بهتری برقرار می کند و کمک می کند تا موکل راحت تر تمام جزییات پرونده را به طور کامل برای او توضیح دهد.

وکیل زن خوب در شیراز را چگونه انتخاب کنیم؟

با پرس و جو از افرادی که به تازگی وکالت پرونده را به وکیل زن سپرده اند و یا از طریق سایت ما می توانید با وکلای خانم آشنا شوید.

حق الوکاله وکیل زن کمتر از وکیل مرد است؟

میزان دانش، مهارت و تحصیلات وکلای زن همانند وکلای مرد است و میزان حق الزحمه آن ها به پیچیدگی پرونده بستگی دارد. بنابراین نمی توان گفت که وکیل زن کمتر از وکیل مرد حق الوکاله دریافت می کند.

5/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا