وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در شیراز ⚖️️【سال1402】

چرا باید بهترین وکیل زن در شیراز را انتخاب کنیم؟ این سوال بسیاری از مردم است، برخی از افراد تصور می کنند که وکالت شغلی مناسب برای آقایان است و خانم ها جایی در آن ندارند و نمی توانند از حقوق موکل خود دفاع کنند، در صورتی که این طور نیست و با ورود بانوان به حرفه وکالت، پرونده ها به صورت دقیق و ریزبینانه تری بررسی شد و موکلین خانم بهتر توانستند مشکلات خود را برای وکیل بازگو کنند. ما در این مقاله تمام تلاش خود را کرده ایم تا وکلایی مجرب و متخصص را معرفی کنیم که پرونده ی شما را با راه حل هایی مناسب به نتیجه برسانند و رای دادگاه را به نفع شما تغییر دهند، تا انتهای مقاله همراه ما در برترین وکیل باشید.

ویژگی های وکیل زن در شیراز

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل شیراز

ویژگی های وکیل زن در شیراز

وکیل فردی است که از طرف شخصی به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مامور می شود، پس مسئولیت بزرگ و حساسی بر دوش دارد، باید از حقوق موکل خود در دادگاه دفاع کند، چنین شخصی باید ویژگی های خاص خود را داشته باشد. وکیل زن خوب در شیراز در ابتدا باید پرونده را به درستی مطالعه و بررسی کند و گفتگویی با متهم پرونده داشته باشد تا به اطلاعات کاملی از پرونده برسد و بعد هم بتواند از حقوق موکل خویش دفاع کند.

ویژگی بعدی وکیل خانم مسئولیت پذیر بودن است، هرچند که وکالت تعهد به وسیله است نه نتیجه یعنی وکیل تضمینی برای رسیدن به نتیجه دلخواه ندارد اما باید در قبال موکل خود پاسخگو بوده و احساس مسئولیت کند. انتخاب وکیل زن برای تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، ملکی و … انجام می شود و منعی در آن نیست اما وکیلی که پرونده کیفری را می پذیرد باید توانایی، دانش و مهارت حل آن را داشته باشد، پس سعی کنید از بهترین وکیل کمک بگیرید، در این صورت احتمال موفقیت پرونده بالا می رود.

وکیل زن باید رازدار موکل باشد و اسرار او را تحت هیچ شرایطی فاش نکند. در بیشتر موارد مشاهده شده که خانم ها وکیل زن انتخاب می کنند، این کار دلایلی دارد برخی از آن ها به دلیل احساس همدردی که می تواند وکیل زن داشته باشد این انتخاب را دارند و عده ای دیگر به دلیل مشکلاتی که در پرونده وجود دارد و توضیح آن به وکیل مرد سخت است، تصمیم می گیرند که وکیل خانم انتخاب کنند و وکالت پرونده خود را به ایشان بسپارند.

بهترین وکیل زن در شیراز چه کسی است؟

مقاله پیشنهادی: بهترین وکیل زن ایران

بهترین وکیل زن در شیراز کیست؟

با ترفیع جایگاه بانوان در محاکم دادگستری و افزایش تعداد بانوان وکیل در شیراز، افراد بیشتری تمایل دارند تا وکالت پرونده خود را به وکیل خانم در شیراز واگذار کنند. اگر دچار مشکلات حقوقی، کیفری، ملکی، تجاری، ثبتی، خانواده و … شده اید، از وکیلی مجرب کمک بگیرید و وکالت پرونده را به او بسپارید. اگر در شهر شیراز هستید و شناختی از وکلای خانم ندارید ما سعی کرده ایم تعدادی از آن ها را که در مهارت، دانش، امانت داری و سابقه از بهترین ها هستند در این مقاله معرفی کنیم.

پرونده های مربوط به طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، حضانت فرزند و … از دعاوی هستند که بسیاری از خانم ها برای پیگیری آن به وکیل خانم مراجعه می کنند. در صورتی که موکل و وکیل هر دو خانم باشند، ارتباط بهتری با هم خواهند داشت زیرا خانم ها درک بهتری نسبت به مسائل احساسی پرونده دارند و موکل می تواند به راحتی موضوعات اتفاق افتاده را برای وکیل بازگو کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه قصد داریم تا به معرفی 10 تا از وکیل مجرب زن در شیراز بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

افسانه راستی

سرکار خانم افسانه راستی

افسانه راستی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز، دارای 11 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان فارس، با شماره پروانه ثبتی 34260، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. خانم افسانه راستی به عنوان یک وکیل خبره شیراز در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

وکیل راستی، به عنوان یک وکیل حرفه ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی خانواده، انواع دعاوی کیفری، دعاوی حقوقی، دعاوی ملکی و … می‌باشد.

برای اعطای وکالت به خانم راستی با اطلاعات زیر با ایشان در تماس باشید:

شماره تماس: 09173083407
آدرس: شیراز، چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5
حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

زهرا بهاری

خانم زهرا بهاری وکیل شیراز

خانم زهرا بهاری از وکلای باسابقه در شیراز هستند. ایشان از سال ۸۹ عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس هستند و در این سال موفق به کسب رتبه ۶ آزمون وکالت کانون وکلای استان فارس شدند. وجه تمایز ایشان وظیفه شناسی و انسان دوستی و دلسوزی در کنار مهارت و دانش ایشان است. از ابتدا تا انتهای هر پرونده همانند یک دوست و راهنما در کنار موکل میباشند. ویژگی دیگر ایشان این است که از ابتدا مسیر پرونده را به موکل نشان میدهد و در صورتی که پیگیری پرونده نتیجه ای برای شخص نداشته باشد به مراجعه کننده اعلام و از قبول پرونده امتناع می‌کنند. در خصوص گرفتن حق الوکاله بسیار با انصاف میباشند.

برای اعطای وکالت به خانم زهرا بهاری، یکی از وکلای خوب شیراز با اطلاعات زیر با ایشان در ارتباط باشید.

حضور در دفتر وکالت با هماهنگی قبلی
آدرس: شیراز، خیابان قصردشت، جنب کانون وکلا، نبش کوچه ۴۴، ساختمان ارسلان، طبقه ۷، واحد ۵
شماره تماس: 09170004383

نگین پورغلام

نگین پورغلام وکیل زن در شیراز

خانم نگین پورغلام، یکی از وکلای پایه یک دادگستری در شیراز می باشند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس هستند. برخی از سوابق ایشان عبارتند از:

 • فارغ التحصیل رشته حقوق در مقطع کارشنانسی از دانشگاه تهران با کسب رتبه ۱۸ کشوری
 • فارغ التحصیل رشته حقوق جزا و جزم شناسی از دانشگاه شیراز با کسب رتبه ۱۱ کشوری
 • ۵ سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت

برای اعطای وکالت به خانم پورغلام یکی از بهترین و حرفه ای ترین وکلای شیراز می توانید از طریق آدرس و شماره تماس زیر با ایشان ارتباط برقرار نمایید.

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۱۹۴۶۵۱
آدرس دفتر:
 شیراز، فرهنگشهر، حد فاصل کوچه ۳۴ و ۳۶، روبروی دادسرا، ساختمان طبیعت، بلوک B(جنب نوشت افزار معدل)، طبقه ۳، واحد ۵

اعظم خادمی

اعظم خادمی بهترین وکیل زن در شیراز

خانم اعظم خادمی عضو كانون وكلای دادگستری فارس، دارای مدرك كارشناسی ارشد رشته جزا و جرم شناسی، وكيل موفق در پرونده های قتل، آدم ربايی، تجاوز به عنف، سرقت، پرونده های خانواده و طلاق، پرونده های ملكی، مالی، دعاوی بانكی و … می باشند.

دارای ١٧ سال سابقه وكالت به عنوان وكيل كانون وكلای فارس سابقه تدريس در دانشگاه آزاد و پيام نور را دارند. ايشان از همان ابتدای شروع فعاليت خود با پيگيری مستمر در رسيدگی به مشكلات مردم، حسن نيت و صداقت را اصول اوليه كار خود قرار داده و در طول فعاليت حرفه ای خود به اخذ بهترين نتايج به نفع موكلين خود گرديده اند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم اعظم خادمی، با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: ٠٩١٧٧٣٥١٠٠٦
آدرس دفتر: شيراز، خيابان ملاصدرا

سمیه افراسیابی

سمیه افراسیابی وکیل شیراز

خانم افراسیابی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق با 16 سال سابقه کار مفید در حوزه مسائل حقوقی و کیفری، یکی از بهترین وکلای شیراز می باشند. ایشان توانسته اند 90 درصد پروندهای موکلینشان را، با موفقیت به سرانجام برسانند. خانم افراسیابی در اکثر موارد، با لایحه ی مستند و قانونی دفاع میکنند و در نوشتن لایحه خبره هستند و ایشان در اخذ حق الوکاله منصف با توجه به اوضاع و احوال موکل به صورت اقساطی هم حق الوکاله اخذ می‌کنند.

خانم افراسیابی در موارد ذیل قبول وکالت می‌کنند:

 • وکالت در دعاوی حقوقی: اعم از مطالبه وجه، اثبات مالکیت، انتقال و الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات رابطه شراکت و تقسیم مال مشاع، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید و ادخال ید، الزام به تحویل مبیع، فسخ معامله و استرداد ثمن، ابطال سند، تخلیه، انحصار ورثه و تقسیم ترکه و …
 • قبول وکالت در دعاوی خانوادگی: مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت، الزام به تمکین ، استرداد جهیزیه ، طلاق یکطرفه از جانب زوج یا زوجه، طلاق توافقی، اعسار، ملاقات با فرزند و …
 • وکالت در دعاوی کیفری: سرقت، آدم‌ربایی، رابطه نامشروع، تجاوز به عنف، مواد مخدر، قتل، ایجاد مزاحمت و ممانعت از حق، توهین و فحاشی، افترا، ضرب و جرح، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت و … وکالت در دعاوی تصادفات و اخذ دیه و پیگیری پرونده در اداره بیمه

برای اعطای وکالت به خانم افراسیابی یکی از بهترین و حرفه ای ترین وکلای شیراز می توانید از طریق آدرس و شماره تماس زیر با ایشان ارتباط برقرار نمایید:

شماره تماس: 0902700320509177903205
مشاوره به صورت حضوری و تلفنی با هماهنگی قبلی انجام می‌پذیرد.
آدرس دفتر وکالت:
بلوار مدرس، فلکه گل سرخ، بلوار شیرودی، روبه رو دادگاه کیفری قدوسی، ساختمان ماهان (قنادی دلسا) طبقه اول، واحد یک، دفتر وکالت افراسیابی

اشرف پورعمران

اشرف پورعمران بهترین وکیل زن در شیراز

خانم اشرف پورعمران وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه، دارای کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای سابقه 14 سال کار وکالت در شهر شیراز و استان فارس می باشند. ایشان مدیر موسسه حقوقی عدل افروز اعتماد شیراز هستند.

برخی از تخصص خانم اشرف پورعمران وکالت در دعاوی زیر می باشد:

 • انوع پرونده های کیفری: ازجمله، قتل، آدم ربایی، زنای محصنه، سرقت، اختلاس، ارتشا، کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع
 • انواع دعاوی خانواده: از جمله طلاق، مطالبه مهریه، حضانت فرزند، نفقه، اجرت المثل
 • انواع دعاوی حقوقی: ازجمله، چک وسفته، پرونده های اوقافی، اختلافات ملکی، سرقفلی و حق کسب و پیشه، اعتراض به آگهی منابع ملی، اثبات مالکیت، قراردادها، امورثبتی و …
 • انواع دعاوی امور حسبی: حصر وراثت، مهر و موم ترکه متوفی، تقسیم ترکه

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم اشرف پورعمران از طریق شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۲۸۴۳۵۰
آدرس دفتر:
شیراز، خیابان قصرالدشت، کوچه 24، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5

مریم روحی

سرکار خانم مریم روحی

خانم روحی از وکلای پایه یک دادگستری شیراز بوده و مشاور حقوقی تایید فرم های مهاجرت کانادا و دیگر کشورها می باشند. رشته حقوق را تا مقطع کارشناسی ادامه داده اند و عضو کمیسیون صندوق حمایت وکلا دادگستری بوده اند. از دیگر سوابق ایشان می توان به عضو کارگروه تفاهم نامه مشترک با معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری فارس، عضو کارگروه اجرایی همایش اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران، دادیار دادسرا انتظامی کانون وکلای دادگستری فارس اا

آدرس دفتر: شیراز، چهارراه پارامونت، ابتدای قصر دشت، کوچه شماره 2، ساختمان داور، طبقه 2

شماره تماس: 09177907210

رقیه قائدی

سرکار خانم رقیه قائدی

خانم قائدی وکیل پایه یک دادگستری، دارای مدرک کارشناسی حقوق خصوصی و دارای 9 سال سابقه تخصصی در حرفه وکالت می باشند. ایشان در سال های وکالت موفق شده اند تا دعاوی مختلفی را بررسی کنند و تخصص های لازم را در این زمینه به دست آورند. از فعالیت های ایشان می توان به وکالت در چند بانک دولتی و خصوصی، وکالت در موسسه های تجاری و مشاور حقوقی چندین شرکت معتبر در شهر شیراز اشاره کنیم.

تخصص ایشان در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، جرایم رایانه ای، امور ضرب و جرح، مطالبه چک، سفته و … است که اگر در این زمینه ها دچار مشکل شدید می توانید از خانم قائدی کمک بگیرید.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان عفیف آباد، کوچه 20، پلاک 512

شماره تماس: 09173228495

راحله کیانی

سرکار خانم راحله کیانی

خانم کیانی وکیل پایه یک دادگستری شیراز و دارای 12 سال سابقه در حرفه وکالت هستند. ایشان پیش از این که پرونده ای را برای وکالت بپذیرند، در ابتدا جلسه ای را با موکل مشاوره می کنند تا اسناد و مدارک لازم برای پرونده را بررسی کنند و در صورتی که احتمال دادند نتیجه پرونده به نفع موکل خواهد بود، وکالت او را می پذیرند تا موکل هزینه بیهوده ای را برای پرونده نپردازد.

تخصص ایشان بر روی پرونده های خانواده، کیفری، حقوقی، تنظیم لایحه و دادخواست، تنظیم انواع قراردادهای حقوقی، تنظیم شکواییه و … است.

آدرس دفتر: شیراز، چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه 2 بانک پاسارگاد، واحد 5

شماره تماس: 09171047077

سپیده غلامی

وکیل سپیده غلامی وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی مشاوره و وکالت در زمینه ملکی،کیفری،حقوقی،خانواده در شهر شیراز می باشد. از تخصص های وی می توان به تعزیرات و مجازات های بازدارنده، اعسار، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و دعاوی اقتصادی اشاره کرد.

آدرس دفتر: شیراز، چهارراه سیاحتگر،نبش خیابان اعتمادی،ساختمان رهنما، طبقه دوم 

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل زن تهران

شرایط عمومی وکیل زن در شیراز

بعد از توضیحی که در مورد ویژگی های وکیل زن دادیم. در این قسمت به شرایطی که یک وکیل خانم در شیراز باید داشته باشد می پردازیم. شرایط وکیل زن با وکیل مرد یکسان است و هر دو بعد از کسب رتبه قبولی در آزمون و سپردن دوره کارآموزی می توانند وکالت را شروع کنند. البته هر فردی معیاری برای انتخاب وکیل دارد اما به صورت کلی یک وکیل باید شرایطی داشته باشد که با توجه به این ها بتوانید انتخاب درستی داشته باشید.

 • در گروه های غیرقانونی عضو نباشد.
 • سوء پیشینه و محکومیت کیفری نداشته باشد.
 • اعتیادی به مشروبات الکلی و مواد مخدر نداشته باشد.
 • به دین اسلام اعتقاد داشته باشد و احکام آن را انجام دهد.
 • به رژیم منحوس پهلوی و تحکیم پایه های رژیم طاغوت وابستگی نداشته باشد.
 • به نظام جمهوری اسلامی ایران، ولایت فقیه و قانون اساسی، اعتقاد و تعهد داشته باشد.

این ها ویژگی هایی بود که وکیل پایه یک دادگستری باید داشته باشد. در کل باید گفت که نقش وکیل در موفقیت پرونده بسیار پررنگ است، او با مهارت و دانشی که دارد میزان پیروزی موکل در دادگاه را افزایش می دهد. اگر برای شکایت از فردی به کمک نیاز دارید می توانید به وکلای خانم که در این مقاله معرفی شد مراجعه کنید، آن ها دانش و تخصص کافی در این زمینه را دارند.

شرایط عمومی وکیل زن در شیراز

کلام آخر

ممنونم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل زن در شیراز همراه ما بودید. انتخاب وکیل زن برای بسیاری از پرونده های خانواده و حتی کیفری، مناسب است. معمولا وکلای خانم ریز بین و حساس هستند و بر روی نکات ریز پرونده دقت بالایی دارند، پس می توانید از تجربه و دانش آن ها بهترین استفاده را ببرید. در این مقاله وکلای خانم که در شیراز فعالیت می کنند را معرفی کردیم، شما می تواندی با توجه به معیارهای خودتان از بین آن ها انتخاب کنید. امیدوارم مطالب گفته شده برای شما مفید باشد. چنانچه سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

مزایای انتخاب وکیل زن در دعاوی خانواده چیست؟

بهترین وکیل زن در شیراز با موکل خانم ارتباط بهتری برقرار می کند و کمک می کند تا موکل راحت تر تمام جزییات پرونده را به طور کامل برای او توضیح دهد.

وکیل زن خوب در شیراز را چگونه انتخاب کنیم؟

با پرس و جو از افرادی که به تازگی وکالت پرونده را به وکیل زن سپرده اند و یا از طریق سایت ما می توانید با وکلای خانم آشنا شوید.

حق الوکاله وکیل زن کمتر از وکیل مرد است؟

میزان دانش، مهارت و تحصیلات وکلای زن همانند وکلای مرد است و میزان حق الزحمه آن ها به پیچیدگی پرونده بستگی دارد. بنابراین نمی توان گفت که وکیل زن کمتر از وکیل مرد حق الوکاله دریافت می کند.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا