وکیل

10 تا از بهترین وکیل مشهد ⚖️【سال1402】⭐

به هر اندازه هم که قانون حق را به شما داده باشد باز هم نمی توانید خود را از استخدام وکیل بی نیاز بدانید. حال آن که کوچک ترین اقدام غلطی در دادگاه ممکن است خسارت های جبران ناپذیری را به دنبال داشته و فرد را از رسیدن به اهداف تعیین شده دور نماید. برای این کار لازم است تمامی معیارهایی که لازم است برای انتخاب وکیل در اختیار داشته باشید را در نظر گرفته و با استفاده از آن ها میزان مهارت و نبوغ وکلای مختلف را مورد بررسی قرار دهید تا در نهایت موفق شوید از میان گزینه های موجود به شاخص ترین حقوقدان دست پیدا کنید؛ اما یافتن وکلای مطرح به همین سادگی هم نیست. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مشهد آشنا کنیم تا در زمان کمی بتوانید به خواسته های خود برسید. دعوت می کنیم که تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

مهم ترین ویژگی های یک وکیل در مشهد چیست؟

مطلب پیشنهادی: وکیل حقوقی در مشهد

ویژگی های بهترین وکیل پایه یک دادگستری مشهد

اگر می خواهید بهترین وکیل مشهد را انتخاب کنید باید بدانید که وکیل خوب در مشهد چه ویژگی هایی دارد. ما در ادامه این بخش از مقاله این ویژگی ها را توضیح می دهیم.

صداقت: می توان گفت صداقت یکی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل است. به این معنی که وکیل باید هر چیزی که هست و هر آن چه که دادگاه می توان رای بدهد را به موکل خود بگوید و او را از میزان موفق بودن پرونده مطلع نماید. بنابراین یک وکیل زمانی که درصد موفقیت پرونده پایین است، نباید موکل را فریب داده و برای گرفتن حق الوکاله اطلاعات غلط دهد.

امانت داری: بسیاری از مردم به دلایل خاصی که دارند به دنبال وکیلی هستند که امین باشد و اسرار آن ها را فاش نکند. به خصوص در پرونده های منافی عفت که برای موکل بسیار مهم است تا وکیلی مورد اعتماد به پرونده رسیدگی کند. علاوه بر این ها یک وکیل باید از نظر اخلاقی به درجه ای رسیده باشد که اطلاعات موکل خود را فاش نکند.

به روز بودن: همواره با گذشت زمان و اتفاقات جدید، قوانین جدید هم وضع می شود و این قوانین همواره در حال پیشرفت می باشند. بنابراین باید از وکیلی کمک گرفت که به تمامی قوانین جدید آشنایی کامل دارد و با تسلط به قوانین بهترین نتیجه را برای پرونده موکل خود رقم می زند.

بهترین وکیل مشهد چه کسی است؟

مطلب پیشنهادی: موسسه حقوقی در مشهد

بهترین وکیل مشهد کیست؟

مطمئنا انتخاب بهترین وکیل مشهد در میان تعداد بیشماری وکیل که در این شهر مشغول به وکالت هستند کاری سخت و پیچیده خواهد بود. جمعیت زیادی در شهر مشهد زندگی می کنند بنابراین طبیعی است که مردم در زمینه های مختلفی به وکیل نیاز داشته باشند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم وکیل خوب مشهد این شهر را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای مشهد همراه ما باشید:

علیرضا قدیری

علیرضا قدیری وکیل در مشهد

علیرضا قدیری وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل دانشگاه تهران، با بیش از 25 سال سابقه وکالت در پرونده های مهم، یکی از بهترین وکلای مشهد، عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران می باشد.

ایشان سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان را بعنوان عضو اصلی داشته و مسئولیت های مختلفی را در آن ارگان به عهده داشته است، از جمله: بازرس هیأت مدیره و نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلا ی کشور (اسکودا). همچنین ایشان مسئولیت کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد و نیز مسئولیت کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلا و عضویت در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خراسان را در کارنامه خود دارا می باشد.

موفقیت ایشان در تربیت و سرپرستی تعداد بی شماری از کارآموزان وکالت و تدریس علوم حقوقی در مراکز علمی و سابقه مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان از جمله فعالیتهای ایشان می باشد. علیرضا قدیری سالهای متمادی دبیر انجمن جرم شناسی منطقه شرق کشور بوده است و انجام فعالیتهای علمی در حوزه جزائی در کارنامه ایشان می درخشد. همچنین موفقیت های قابل توجهی در پیروزی پرونده های مهم داشته اند که قابل تحسین می باشد.

حوزه فعالیت حقوقی وی: امورملکی، امور حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده می باشد.

مراجعه به ایشان یعنی بهره مندی از دانش حقوقی بعلاوه تجربه سالیان وکالت که باعث اطمینان خاطر افراد و موکلین خواهد شد. جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09155909549
آدرس دفتر: مشهد، خیابان امام خمینی، مقابل سه راه دارایی، امام خمینی ۲۸، برج اداری مرمر

مجید شادمان

مجید شادمان بهترین وکیل مشهد

مجید شادمان، وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری می باشند. ایشان بیش از 15 سال سابقه فعالیت حقوقی و قضایی در موسسه حقوقی و نیز کار حرفه ای وکالت به عنوان وکیل دادگستری مشغول به فعالیت می باشند. موفقیت در پرونده های متعدد در مشهد از جمله دلایل شهرت ایشان است. آقای مجید شادمان تا کنون بیش از 1000 پرونده ی موفق داشته که دادنامه های صادره و ابراز رضایت موکلین وی موجب گردیده نام ایشان جزو وکلای موفق مشهد قرار بگیرد.

آقای مجید شادمان با جدیت و توانایی علمی همواره در رفع مشکلات موکلین کوشا بوده است که موجب خوش نامی ایشان در وکلای مشهد گردیده است. اهمیت داشتن وکیل بر کسی پوشیده نیست ولیکن انتخاب یک وکیل خوب و کاربلد اهمیتی دو چندان دارد و چنین ویژگی هایی باعث شده نام آقای مجید شادمان در لیست وکلای محبوب و برتر سایت برترین وکیل قرار گیرد.

مجموعه فعالیت های ایشان در زمینه های:

 • دعاوی ملکی، اثبات وقوع عقد بیع، الزام به تنظیم سند، دعاوی مرتبط با قراردادهای مشارکت در ساخت، ابطال سند، مطالبه وجه، مطالبه وجه چک و سفته، داوری ، ابطال رای داور، اثبات صلح ، تقسیم ترکه (ارث)، انحصار وراثت، فک رهن، تخلیه و مطالبه اجور معوقه، اعتراض ثالث می باشد. دفاع و تنظیم لوایح در امور حقوقی نیازمند تخصص و تسلط به قانون می باشد، سوابق ایشان موجب شده در دفاع از موکل و تنظیم لایحه دفاعیه با تسلط به قانون بهترین عملکرد را در پرونده های حقوقی داشته باشند.
 • دعاوی خانواده شامل طلاق اعم از یک طرفه یا توافقی در اسرع وقت، مطالبه مهریه، حضانت و ملاقات فرزند، نفقه معوقه و جاریه، استرداد جهیزیه، تمکین می باشد. در پرونده های خانواده طرح دعاوی متناسب و پیگیری پرونده حائز اهمیت می باشد و به همین خاطر اخذ وکیل دادگستری متبحر الزامی به نظر می رسد.
 • دعاوی کیفری شامل شکایت توهین، تهدید، تخریب، ضرب و جرح و نزاع دسته جمعی، تخریب عمدی، اخذ دیه ناشی از صدمات عمدی، خیانت در امانت، سرقت و جیب بری، کلاهبرداری ، جعل و استفاده از سند مجعول، قتل عمد یا غیر عمد، رابطه نامشروع، زنا ، آدم ربایی، چک بلامحل می باشد. از آنجایی که پرونده های کیفری منجر به صدور مجازات از جمله حبس یا جزای نقدی و … می گردد، اخذ وکیل در این موارد بسیار مهم می باشد و توصیه می نماییم که جهت امور کیفری به وکیل پایه یک دادگستری آقای مجید شادمان مراجعه نمایید.

در خصوص موارد فوق سوابق کاری و صحبت های موکلین ایشان نشان دهنده ی عملکرد خوب ایشان می باشد. به شما اطمینان می دهیم که با مراجعه به ایشان و برخورد خوب و پیگیری شان رضایت خواهید داشت.

مشاوره و وقت حضور روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعات 30/18 تا 21  با هماهنگی قبلی

تلفن همراه: 09155681810
تلفن دفتر: 05137608882
آدرس دفتر:
مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3 ( بهار 4)، پلاک 27، طبقه دوم، واحد 5

ابوالفضل علیزاده مقدم

ابوالفظل علیزاده مقدم بهترین وکیل مشهد

علیزاده مقدم، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و در مدت بیش از 20 سال فعالیت حقوقی و بیش از 15 سال وکیل دادگستری توانسته به عنوان یک وکیل برتر مشهد و مسئولیت‌پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود. وکیل علیزاده از بدو شروع وکالت تاکنون بیش از 8000 پرونده موفق داشته و با قاطعیت می‌توان گفت بهترین فعالیت حرفه‌ای در کار وکالت را در سطح شهر مشهد داشته که در ادامه حوزه فعالیت وکیل علیزاده مقدم در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده بیان شده است:

 • پرونده‌های کیفری با موضوعات (جرائم منافی عفت، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 • پرونده‌های حقوقی من الجمله: (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 • پرونده‌های ملکی مانند: (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
 • پرونده‌های خانوادگی در مشهد به صورت تخصصی و حرفه‌ای از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)
 • امور ثبتی و شرکت‌ها، امور مرتبط با ایرانیان خارج از کشور که در ایران نیاز به وکیل دارند
 • دعاوی در صلاحیت دادگاه انقلاب و دادگاه کیفری

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره ایشان می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.
(حضور در دفتر با هماهنگی قبلی)

شماره های تماس: 09151170211 09120783511
آدرس دفتر: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی3، پلاک27، طبقه2، واحد5

عباس شفیعی

عباس شفیعی وکیل مشهد

آقای عباس شفیعی وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای سابقه اعلام وکالت در حوزه های کیفری و حقوقی، خانواده، ثبتی، مهاجرت و شرکتها و امور قراردادها می باشند.

برخی از سوابق آقای شفیعی:

 • وکیل و مشاور حقوقی بنیاد شهید استان خراسان رضوی
 • سابقه مشاوره در واحد معاضدت دادسرای ناحیه ۶ مشهد
 • عضو انجمن بزه‌دیدگان ثانویه تحت نظر واحد پیشگیری از وقوع جرم در دادسرای ناحیه ۶ مشهد
 • همکاری و مشاوره اداره امور سرپرستی صغار و محجورین و آسیب دیده های اجتماعی
 • دارای مجوز تدریس در زمینه امور قیمومیت از معاونت محترم دادستان ناحیه ۵ مشهد

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره آقای شفیعی می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید. (حضور در دفتر با تعیین وقت قبلی و هماهنگی)

شماره تماس: 09152032002
آدرس دفتر:
مشهد بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی ۳، پلاک ۲۷، طبقه سوم، واحد ۹

مصطفی زمان زاده

مصطفی زمان زاده وکیل مشهد

مصطفی زمان زاده، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، دانش آموخته دانشگاه فردوسی مشهد و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی بوده و در مدت بیش از ۱۷ سال فعالیت حقوقی، اجرایی و انتظامی خود توانسته به عنوان یک وکیل مسئولیت پذیر، متخصص و متعهد در شهر مشهد و نیشابور، سایر شهرهای استان و کشور، فردی مسئولیت‌پذیر نسبت به امورات موکلین شناخته شود.

برخی از اقدامات ایشان عبارتند از:

 • وکالت تخصصی در پرونده های حقوقی اعم از امور ملکی، قرادادها، مطالبه وجه چک و سفته، الزام به ایفای تعهد و …
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری (کلاهبرداری، مواد مخدر، جرائم امنیتی و….)
 • وکالت تخصصی در پرونده های خانواده
 • وکالت تخصصی در پرونده شرکت های تجاری
 • وکالت در قراردادهای پیمانکاری
 • مشاوره و تنظیم انواع دادخواست های حقوقی و کیفری
 • تنظیم دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی
 • تنظیم دادخواست تحویل مبیع
 • تنظیم شکوائیه کلاهبرداری
 • تنطیم شکواییه انتقال مال غیر
 • مشاوره حقوقی و کیفری آنلاین
 • مشاوره حقوقی و کیفری
 • وکیل ایرانیان خارج از کشور

برای ارتباط و یا مشاوره حضوری با بهترین وکیل مشهد می توانید با وقت قبلی به آدرس محل کار ایشان به نشانی زیر مراجعه فرمایید:

شماره تماس: 09155976367
آدرس: مشهد، بلوار سجاد، نرسیده به چهارراه بزرگمهر، مجتمع افرا، طبقه چهارم واحد ۴۰۴

سید مجید شایسته خو

مجید شایسته خو بهترین وکیل مشهد

آقای سید مجید شایسته خو وکیل پایه یک دادگستری در مشهد، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلا مرکز از سال ۱۳۷۹ و کانون خراسان از سال ۱۳۸۲، با بیش از ۲۰ سال سابقه وکالت و فارغ التحصیل دانشگاه فردوسی مشهد، با تیمی مجرب از وکلاء، وکیل چند هتل و هولدینگ کلان اقتصادی بوده و دارای حسن سابقه در زمینه پرونده های ملکی بزرگ بوده، همچنین دعاوی مربوط به مهریه و بازداشت املاک را بدرستی پیگیری نموده و دارای فعالیت تخصصی در دعاوی دادگاه انقلاب و پرونده های مواد مخدر هستند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای سید مجید شایسته خو از طریق شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09151135825
آدرس دفتر:
خراسان رضوی، مشهد، پنجراه سناباد مقابل خیابان پاستور، ساختمان وکلا، واحد ۴

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج بهترین وکیل مشهد

آقای رضا حسینی برج، وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ی ۱۰ ساله در شهر مشهد، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مشهد می‌باشد.

ایشان با دیدگاه و رویکرد حرفه‌ای، نگرشی جدید در علم حقوق و اندیشه قضایی دارند و به صورت حرفه‌ای بیش از 7000 پرونده موفق دارند و رزومه قوی و موفق در انجام پرونده‌ها و امور وکالت و رضایت حداکثری موکلین از عملکرد ایشان نقطه عطف این وکیل دادگستری می‌باشد. این حجم از رضایت و توفیق در پرونده‌ها باعث شده که وکیل “رضا حسینی برج” یکی از بهترین وکیل های مشهد شناخته شود و تبحر این وکیل زبانزد مردم گردد.

وکالت فوری با موضوعات:

 • طلاق توافقی 7 روزه
 • مهریه 3 روزه
 • چک 3 روزه
 • ملکی: اثبات مالکیت، تصرف و …
 • کیفری: سرقت، کلاهبرداری، خیانت در امانت، رابطه نامشروع
 • دیه: تصادفات، فوت
 • خانواده: طلاق، مهریه، نفقه، تمکین، جهیزیه
 • اجاره: تخلیه، سرقفلی و …
 • شرکت ها: سهامی، بیمه
 • وکالت ایرانیان خارج از کشور، اتباع، مهاجرت، اقامت

شما می‌توانید برای مشاوره تخصصی و حرفه‌ای با وکیل پایه یک دادگستری “رضاحسینی برج” از طریق شماره های زیر اقدام نمایید:

شماره وکیل مشهد: 09156024004
شماره دفتر: 05137600011
آدرس دفتر:
خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، سجاد6 (جنب پیتزا نوشین)، پلاک220، طبقه 1
حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

گروه حقوقی رامین پورعطا

گروه حقوقی رامین پورعطا وکیل مشهد

گروه حقوقی رامین پورعطا با همکاری ۴ نفر از وکلای مجرب و با تجربه فعالیت خود را در مشهد آغاز نموده است. این گروه با بهره‌گیری از بهترین وکلای متخصص، باتجربه و جوان توفیق دستیابی به بالاترین ضریب موفقیت در وکالت دعاوی حقوقی و کیفری در مراجع قضایی را با جلب رضایت حداکثری موکلین در رزمه خود دارا می‌باشد.

ما بر این باوریم کار گروهی بهترین نتایج را برای موکلین به همراه دارد. گروه ما مجهز به آخرین فنون دفاعی و اطلاعات علم حقوق است و آماده ارائه خدمات وکالت و مشاوره حقوقی و اتخاذ بهترین استراتژی جهت دفاع از حقوق موکلین هستیم.

مزایای انتخاب ما:

 • با پرداخت حق‌الوکاله یک وکیل دادگستری از مشاوره حداقل ۴ وکیل دادگستری بهره‌مند می‌شوید.
 • اعلام وکالت و قبول پرونده به صورت گروهی؛ به این معنا که حداقل ۲ وکیل دادگستری همراه شما در دادگاه خواهند بود.
 • ارائه گزارش کاری مستمر به موکلین تا رسیدن به نتیجه مطلوب در پرونده
 • امکان پاسخگویی به سوالات و مشاوره رایگان در زمان روند پرونده به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری
 • بهره‌گیری از جدیدترین فنون دفاعی و اطلاعات علم حقوق
 • پیگیری مستمر پرونده تا حصول نتیجه نهایی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات گروه حقوقی رامین پورعطا، با شماره های زیر در تماس باشید:

شماره تماس دفتر: 05138411148
شماره همراه: 09153119565
آدرس دفتر:
مشهد، خیابان فلسطین، بین فلسطین ۱ و۳، پلاک ۹، واحد ۴

سید مسعود حیدری

سید مسعود حیدری بهترین وکیل مشهد

آقای سید مسعود حیدری، وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مشهد می‌باشد. ایشان بعد از دریافت پروانه وکالت پایه یک دادگستری در این حوزه شروع به فعالیت حرفه‌ای نموده است که بیش از یک دهه در حوزه وکالت به صورت حرفه ای در امور مختلف فعالیت می کنند.

ایشان با دیدگاه و رویکرد حرفه‌ای، نگرشی جدید در علم حقوق و اندیشه قضایی دارند و به صورت حرفه‌ای بیش از 8970 پرونده موفق دارند و رزومه قوی و موفق در انجام پرونده‌ها و امور وکالت و رضایت حداکثری موکلین از عملکرد ایشان نقطه عطف ایشان می‌باشد.

برخی از تخصص آقای مسعود حیدری:

 • وکالت حرفه ای مفساد اقتصادی و مالی
 • وکالت حرفه ای دعاوی کیفری
 • وکالت حرفه ای انواع دعاوی حقوقی
 • وکالت تخصصی دعاوی خانواده مخصوصا طلاق فوری در 30 روز
 • وکالت افراد سیاسی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی
 • وکالت خارجیان مقیم در ایران
 • وکالت در اداره ثبت

شما می‌توانید برای مشاوره تخصصی و حرفه‌ای با وکیل پایه یک دادگستری “سید مسعود حیدری” از طریق شماره های زیر اقدام نمایید:

شماره تماس: 09128306923 09151082866
آدرس دفتر:
خراسان رضوی، مشهد سجاد۱۷ پلاک ۸

توحید جلایری نیا

جناب آقای توحید جلایری نیا

آقای جلایری نیا وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی مرکز وکلای استان خراسان رضوی هستند. سابقه فعالیت ایشان در حوزه وکالت، بیشتر از 12 سال است. مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی است. پروند هایی که برای بررسی و حل قبول می کنند شامل دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، قراردادها، دعاوی مرتبط با اسناد و … است.

آدرس دفتر: مشهد، وکیل آباد، صارمی 52، چراغچی 13، پلاک 105، واحد 3

شماره تماس: 09120814235

مشاوره و سپردن پرونده به وکیل چه مزایایی دارد؟

انتخاب وکیل کاملا اختیاری است و هیچ دادگاهی نمی تواند فردی را مجبور به داشتن وکیل کند. اما همواره توصیه می شود افرادی که با قوانین آشنا نیستند و دچار مشکلات حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و … می شوند، از وکیلی مجرب و متخصص کمک بگیرند تا درصد موفقیت آن ها در دادگاه بالا رود و هم این وکیل یاعث می شود روند بررسی پرونده سریع تر پیش برود.

مطلب پیشنهادی: مشاور حقوقی در مشهد

مشاوره و سپردن پرونده به وکیل چه مزایایی دارد؟

زمانی که دچار مشکل حقوقی، کیفری ملکی و … می شوید، بهترین کار مشاوره با وکیل متخصص است، بهترین وکیل پایه یک دادگستری مشهد با تجربه ای که دارد بهترین و کم هزینه ترین راه را برای حل مشکل شما ارائه می دهد. به طوری که در زمان کمی به نتیجه برسید پس اگر به تنهایی نتوانستید مشکل را برطرف کنید باید وکالت پرونده را به وکیل سپرده و مشاهده روند رسیدگی به آن باشید.

در صورتی که پرونده را به وکیل سپردید، دیگر نیازی نیست که در جلسات طولانی دادگاه شرکت کنید و از کار و زندگی بیافتید، وکیل تمامی کارهای مربوط به پرونده را انجام می دهد و شما را از روند آن مطلع می کند. بنابراین می توان گفت که در این مسیر دچار درگیری های ذهنی، روانی و … نمی شوید. به خصوص زمانی که شاکی خصوصی داشته باشید.

کلام آخر

ممنونم از تمام افرادی که تا انتهای مقاله بهترین وکیل مشهد همراه ما بودند. تلاش ما در این مقاله برای معرفی وکلای خوب مشهد بود. در ابتدای مقاله گفتیم که مهم ترین ویژگی های یک وکیل در مشهد چیست و توضیح دادیم که مشاوره و سپردن پرونده ها به بهترین وکلا چه مزایایی دارد. امیدوارم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد، اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت نمایید.

مزایای مشاوره با وکیل چیست؟

مشاوره حضوری و یا غیر حضوری با بهترین وکیل مشهد موجب می شود تا با قوانین آشنا شوید و بهترین تصمیم را برای بهبود روند پرونده بگیرید.

وکلای خوب در شهر مشهد چه ویژگی هایی دارند؟

به طور کلی تمامی وکلا باید افرادی صادق باشند و راز موکل خود را حفظ کنند. همچنین یک وکیل برای این که درصد موفقیت در پرونده ها داشته باشد نیاز است به قوانین روز آشنا باشد.

در چه پرونده هایی وکیل می تواند به جای موکل خود حاضر شود؟

تقریبا در تمامی پرونده ها وکیل به جای موکل در دادگاه حاضر می شود، مگر در مواقعی که قاضی درخواست می دهد که فرد شخصا در دادگاه حضور داشته باشد.

3.8/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا