وکیل

10 تا از بهترین وکیل مشهد【سال1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین وکیل مشهد آشنا کنیم. مشهد جزو شهرهایی است که جمعیت بسیاری دارد، بنابراین همانند دیگر شهرها، پرونده های مختلفی در دادگاه های آن وجود دارد. در این جا نیاز است تا وکیلی کارها را بر عهده گرفته و پیش ببرد. اگر مشکلی در زمینه حقوقی، کیفری و یا … دارید توصیه می کنیم از وکلای معرفی شده در این مقاله کمک بگیرید، ما تمام سعی خود را کرده ایم تا وکلای مجرب و متخصص را معرفی کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد آن ها در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

مهم ترین ویژگی های یک وکیل در مشهد چیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی در مشهد

مهم ترین ویژگی های یک وکیل در مشهد چیست؟

اگر می خواهید بهترین وکیل مشهد را انتخاب کنید باید بدانید که وکیل خوب در مشهد چه ویژگی هایی دارد. ما در ادامه این بخش از مقاله این ویژگی ها را توضیح می دهیم.

صداقت: می توان گفت صداقت یکی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل است. به این معنی که وکیل باید هر چیزی که هست و هر آن چه که دادگاه می توان رای بدهد را به موکل خود بگوید و او را از میزان موفق بودن پرونده مطلع نماید. بنابراین یک وکیل زمانی که درصد موفقیت پرونده پایین است، نباید موکل را فریب داده و برای گرفتن حق الوکاله اطلاعات غلط دهد.

امانت داری: بسیاری از مردم به دلایل خاصی که دارند به دنبال وکیلی هستند که امین باشد و اسرار آن ها را فاش نکند. به خصوص در پرونده های منافی عفت که برای موکل بسیار مهم است تا وکیلی مورد اعتماد به پرونده رسیدگی کند. علاوه بر این ها یک وکیل باید از نظر اخلاقی به درجه ای رسیده باشد که اطلاعات موکل خود را فاش نکند.

به روز بودن: همواره با گذشت زمان و اتفاقات جدید، قوانین جدید هم وضع می شود و این قوانین همواره در حال پیشرفت می باشند. بنابراین باید از وکیلی کمک گرفت که به تمامی قوانین جدید آشنایی کامل دارد و با تسلط به قوانین بهترین نتیجه را برای پرونده موکل خود رقم می زند.

بهترین وکیل مشهد چه کسی است؟

بهترین وکیل مشهد چه کسی است؟

مطمئنا انتخاب بهترین وکیل مشهد در میان تعداد بیشماری وکیل که در این شهر مشغول به وکالت هستند کاری سخت و پیچیده خواهد بود. جمعیت زیادی در شهر مشهد زندگی می کنند بنابراین طبیعی است که مردم در زمینه های مختلفی به وکیل نیاز داشته باشند. به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم وکیل خوب در مشهد این شهر را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای مشهد همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تهران

جناب آقای ابوالفضل علیزاده مقدم

آقای ابوالفضل علیزاده مقدم

ابوالفضل علیزاده مقدم، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و در مدت بیش از 14 سال فعالیت حقوقی خود توانسته به عنوان یک وکیل خوب در مشهد و مسئولیت‌پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود. وکیل علیزاده مقدم از بدو شروع وکالت تاکنون بیش از 8000 پرونده موفق داشته و با قاطعیت می‌توان گفت بهترین فعالیت حرفه‌ای در کار وکالت را در سطح شهر مشهد داشته که در ادامه حوزه فعالیت وکیل علیزاده مقدم در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده بیان شده است:

  1. پرونده‌های کیفری با موضوعات (جرائم منافی عفت، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
  2. پرونده‌های حقوقی من الجمله: (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
  3. پرونده‌های ملکی مانند: (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
  4. پرونده‌های خانوادگی در مشهد به صورت تخصصی و حرفه‌ای از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

شماره تماس: 09151170211
آدرس دفتر:
مشهد، بلوار سجاد، بزرگ مهر شمالی ۳، پلاک ۲۷، طبقه ۲، واحد ۵

جناب آقای علی عباسی

جناب آقای علی عباسی

آقای عباسی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری استان خراسان می باشند. ایشان در شهر مشهد 10 سال سابقه وکالت دارند و در حال حاضر دانشجوی دوره ی دکتری حقوق خصوص هستند. از مهم ترین سوابق ایشان می توان به وکالت در پرونده های ابطال قراردادهای بانکی اشاره کرد.

سایر فعالیت های ایشان بر روی پرونده های کیفری، خانواده و دادگاه انقلاب، داوری در پرونده های بسیار حقوقی و همچنین مشاور حقوقی شرکت های ساخت و ساز برج های باران در مشهد و … از سوابق ایشان است. از طرفی مدیر دفتر وکالت و موسسه حقوقی دادپویه هستند.

آدرس دفتر: مشهد، خیابان پاسداران 1\3، طبقه فوقانی بانک ملی، واحد 110، دفتر آقای حسین بهرامی زاده

شماره تماس: 09151252710

جناب آقای علی ابراهیمی مهر

جناب آقای علی ابراهیمی مهر

آقای ابراهیمی مهر از وکلای پایه یک دادگست ی شهر مشهد هستن که بیشتر از 8 سال در زمینه وکالت تجربه دارند. تحصیلات ایشان کارشناسی ارشد رشته جزا و جرم شناسی بوده است و در طول این سال ها موفق به حل پرونده های بسیاری در زمینه دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، حوادث ورزشی، ملکی، قاچاق مواد مخدر، دعاوی ثبتی، شرکتی و … بوده است. همچنین ایشان برای زوجینی که اقدام به طلاق توافقی کرده اند کمک میک ند تا با رضایت کامل از هم جدا شوند و مراحل حقوقی طلاق و مطالبه مهریه را انجام می دهد.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک 27، طبقه 2، واحد 5، وسسه طلیعه داران عدالت

شماره تماس: 09151186862

جناب آقای رضا حسینی برج

جناب آقای رضا حسینی برج

آقای حسینی برج از وکلای پایه یک شهر مشهد هستند و با تیم حرفه ای که دارند آماده قبول وکالت پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده و … می باشند و تمام سعی خود را می کنند تا آن را به نفع موکل حل نمایند. سایر فعالیت های ایشان بر روی پرونده های طلاق، طلاق توافقی، اجرت المثل ایام زوجیت، مهریه، نفقه، نفقه اقارب، حضانت فرزندان، تمکین، اعسار از پرداخت مهریه، تقسیط مهریه، جرایم رایانه ای، ثبتی، قراردادها و … است.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 1، پلاک 17، طبقه 2، واحد 201

شماره تماس: 09156024004

سرکار خانم الناز سادات مدنیان

سرکار خانم الناز سادات مدنیان

سرکار خانم الناز سادات مدنیان از وکلای پایه یک دادگستری در مشهد می باشند. حوزه فعالیت ایشان بر روی پرونده های خانواده، طلاق، استرداد جهیزیه، اعسار، ارث و وصیت و … است. سایر فعالیت های ایشان ارائه مشاور هحضوری و غیر حضوری به موکلین و مراجعه کنندگان است. ایشان در تمامی زمینه ها پروند های حقوقی داشته اند اما می توان گفت که بیشتر بر روی پرونده های خانواده کار کرده اند.

آدرس دفتر: مشهد، وکیل آبان یازدهم، نبش جلال آل احمد دوم

شماره تماس: 09154006453

جناب آقای توحید جلایری نیا

جناب آقای توحید جلایری نیا

آقای جلایری نیا وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی مرکز وکلای استان خراسان رضوی هستند. سابقه فعالیت ایشان در حوزه وکالت، بیشتر از 12 سال است. مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی است. پروند هایی که برای بررسی و حل قبول می کنند شامل دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، قراردادها، دعاوی مرتبط با اسناد و … است.

آدرس دفتر: مشهد، وکیل آباد، صارمی 52، چراغچی 13، پلاک 105، واحد 3

شماره تماس: 09120814235

سرکار خانم نیره برومند ابراهیمی

سرکار خانم نیره برومند ابراهیمی

خانم برومند از وکلای پایه یک دادگستری مشهد و عضو کانون وکلای دادگستری استان خراسان می باشند. سابقه فعالیت ایشان در حرفه وکالت بیشتر از 8 سال می باشد و پرونده هایی که قبول کرده اند در زمینه دعاوی ملکی و دعاوی مربوط به املاک می باشد. همچنن ایشان مشاوره غیر حضوری و از طریق تلفن به متقاضیان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار دانشجو، بین دانشجو 21 و 23، پلاک 237

شماره تماس: 09153187422

جناب آقای علی قاسمی

جناب آقای علی قاسمی

آقای علی قاسمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه مشهد هستند. مهم ترین ویژگی ایشان، تخصص، تجربه و تعهد در کار است. ایشان با داشتن 10 سال سابقه وکالت در شهر مشهد، یکی از وکلای باسابقه و متخصص شناخته می شوند، در واقع از وکلایی هستند که درصد زیادی از پرونده های آن ها با موفقیت همراه بوده است. از سوابق آقای قاسمی می توان به عنوان های مدیر عامل و عضو هیات مدیره موسسه حقوقی و داوری، عضو فعال سازمان بسیج حقوق دانان و کارشناس اسبق دفتر حمایت حقوقی از ایثارگران اشاره کرد.

آدرس دفتر: مشهد، قاسم آباد، بلوار شاهد، شاهد 33، برج ایلما، ورودی اداری طبقه 4، واحد 401

شماره تماس: 09151026897

جناب آقای عباس شفیعی

جناب آقای عباس شفیعی

آقای عباس شفیعی از وکلای پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری در شهر مشهد هستند. دارای مدرک کارشناسی حقوق جزا و جرم شناسی و سوابق متعددی در پرونده های کیفری می باشند. ایشان از وکلای باانصاف در دریافت حق الوکاله بوده و بهترین راهنمایی را به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند. پرونده های حقوقی، خانوادگی، مهاجرت، ثبتی و … از دعاوی است که توسط ایشان پیگیری و بررسی می گردد.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک 27، طبقه 3، واحد 9

شماره تماس: 09152032002

جناب آقای سید فرهاد حسینی مقدم

آقای فرهاد حسینی مقدم از وکلای پایه یک دادگستری مشهد، عضو کانون وکلای خراسان و دارای 8 سال سابقه حرفه ای در زمینه وکالت هستند. زمینه فعالیت ایشان بر روی پرونده های حقوی، کیفری، خانواده، و … است.

آدرس دفتر: مشهد، بین فرامرز عباسی 19 و 21، مجتمع خاتم، طبقه 3، واحد 15

شماره تماس: 09155003417

مشاوره و سپردن پرونده به وکیل چه مزایایی دارد؟

انتخاب وکیل کاملا اختیاری است و هیچ دادگاهی نمی تواند فردی را مجبور به داشتن وکیل کند. اما همواره توصیه می شود افرادی که با قوانین آشنا نیستند و دچار مشکلات حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و … می شوند، از وکیلی مجرب و متخصص کمک بگیرند تا درصد موفقیت آن ها در دادگاه بالا رود و هم این وکیل یاعث می شود روند بررسی پرونده سریع تر پیش برود.

مشاوره و سپردن پرونده به وکیل چه مزایایی دارد؟

زمانی که دچار مشکل حقوقی، کیفری ملکی و … می شوید، بهترین کار مشاوره با وکیل متخصص است، وکیل خوب در مشهد با تجربه ای که دارد بهترین وکم هزینه ترین راه را برای حل مشکل شما ارائه می دهد. به طوری که در زمان کمی به نتیجه برسید پس اگر به تنهایی نتوانستید مشکل را برطرف کنید باید وکالت پرونده را به وکیل سپرده و مشاهده روند رسیدگی به آن باشید.

در صورتی که پرونده را به وکیل سپردید، دیگر نیازی نیست که در جلسات طولانی دادگاه شرکت کنید و از کار و زندگی بیافتید، وکیل تمامی کارهای مربوط به پرونده را انجام می دهد و شما را از روند آن مطلع می کند. بنابراین می توان گفت که در این مسیر دچار درگیری های ذهنی، روانی و … نمی شوید. به خصوص زمانی که شاکی خصوصی داشته باشید.

کلام آخر

ممنونم از تمام افرادی که تا انتهای مقاله بهترین وکیل مشهد همراه ما بودند. تلاش ما در این مقاله برای معرفی وکلای خوب مشهد بود. در ابتدای مقاله گفتیم که مهم ترین ویژگی های یک وکیل در مشهد چیست و توضیح دادیم که مشاوره و سپردن پرونده ها به بهترین وکلا چه مزایایی دارد. امیدوارم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد، اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت نمایید.

مزایای مشاوره با وکیل چیست؟

مشاوره حضوری و یا غیر حضوری با بهترین وکیل مشهد موجب می شود تا با قوانین آشنا شوید و بهترین تصمیم را برای بهبود روند پرونده بگیرید.

وکلای خوب در شهر مشهد چه ویژگی هایی دارند؟

به طور کلی تمامی وکلا باید افرادی صادق باشند و راز موکل خود را حفظ کنند. همچنین یک وکیل برای این که درصد موفقیت در پرونده ها داشته باشد نیاز است به قوانین روز آشنا باشد.

در چه پرونده هایی وکیل می تواند به جای موکل خود حاضر شود؟

تقریبا در تمامی پرونده ها وکیل به جای موکل در دادگاه حاضر می شود، مگر در مواقعی که قاضی درخواست می دهد که فرد شخصا در دادگاه حضور داشته باشد.

4/5 - (3 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا