وکیل

10 تا از بهترین وکیل مشهد ⚖️【سال1403】⭐

به هر اندازه هم که قانون حق را به شما داده باشد باز هم نمی توانید خود را از استخدام وکیل بی نیاز بدانید. حال آن که کوچک ترین اقدام غلطی در دادگاه ممکن است خسارت های جبران ناپذیری را به دنبال داشته و فرد را از رسیدن به اهداف تعیین شده دور نماید. برای این کار لازم است تمامی معیارهایی که لازم است برای انتخاب وکیل در اختیار داشته باشید را در نظر گرفته و با استفاده از آن ها میزان مهارت و نبوغ وکلای مختلف را مورد بررسی قرار دهید تا در نهایت موفق شوید از میان گزینه های موجود به شاخص ترین حقوقدان دست پیدا کنید؛ اما یافتن وکلای مطرح به همین سادگی هم نیست. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مشهد آشنا کنیم تا در زمان کمی بتوانید به خواسته های خود برسید. دعوت می کنیم که تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

مهم ترین ویژگی های یک وکیل در مشهد چیست؟

مطلب پیشنهادی: وکیل حقوقی در مشهد

ویژگی های بهترین وکیل پایه یک دادگستری مشهد!

اگر می خواهید بهترین وکیل مشهد را انتخاب کنید باید بدانید که وکیل خوب در مشهد چه ویژگی هایی دارد. ما در ادامه این بخش از مقاله این ویژگی ها را توضیح می دهیم.

صداقت: می توان گفت صداقت یکی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل است. به این معنی که وکیل باید هر چیزی که هست و هر آن چه که دادگاه می توان رای بدهد را به موکل خود بگوید و او را از میزان موفق بودن پرونده مطلع نماید. بنابراین یک وکیل زمانی که درصد موفقیت پرونده پایین است، نباید موکل را فریب داده و برای گرفتن حق الوکاله اطلاعات غلط دهد.

امانت داری: بسیاری از مردم به دلایل خاصی که دارند به دنبال وکیلی هستند که امین باشد و اسرار آن ها را فاش نکند. به خصوص در پرونده های منافی عفت که برای موکل بسیار مهم است تا وکیلی مورد اعتماد به پرونده رسیدگی کند. علاوه بر این ها یک وکیل باید از نظر اخلاقی به درجه ای رسیده باشد که اطلاعات موکل خود را فاش نکند.

به روز بودن: همواره با گذشت زمان و اتفاقات جدید، قوانین جدید هم وضع می شود و این قوانین همواره در حال پیشرفت می باشند. بنابراین باید از وکیلی کمک گرفت که به تمامی قوانین جدید آشنایی کامل دارد و با تسلط به قوانین بهترین نتیجه را برای پرونده موکل خود رقم می زند.

تحصیلات دانشگاهی: در انتخاب وکیل مورد نظر خود حتما دقت کافی در مورد تحصیلات دانشگاهی وی به خرج دهید. چرا که تحصیل در دانشکده هایی که از نظر علمی سطح بالایی دارند زمینه ی ارائه ی دانشجویان باسواد به جامعه را فراهم می کند. این دانشجویان تحت تاثیر محیط علمی و اساتید خبره خود می توانند با علم بیشتر بر موضوع مورد بحث تسلط یافته و می توانند وکالت پرونده را به بهترین نحو انجام داده و نتیجه مورد نظر موکل را اخذ کند.

تخصص: هر وکیلی که در رشته وکالت تحصیلات و دوره های خود را با موفقیت به پایان رسانده باشد ملزم به انتخاب تعداد محدودی از شاخه های حقوقی و قضایی برای وکالت هستند. چرا که عرصه ی حقوق دریایی ژرف از اطلاعات و قوانین متعدد می باشد و هیچ شخصی قادر نخواهد بود در تمامی حوزه ها به نحو احسن فعالیت کند. بنابراین هر وکیلی بنا به استعداد و علاقه خود تعدادی محدود از شاخه ها و حوزه ها را انتخاب کرده و در همان بازه شروع به کار وکالت می کند. پس از گذشت مدت زمان و دست و پنجه نرم کردن با پرونده هایی با موضوع مشخص تبدیل به وکیل متخصص در آن حوزه می شوند.

پرهیز وکیل از بلوف زدن در توانایی ها: طبیعتا از یک وکیل خوب انتظار می رود که با موکل خود در رابطه با توانایی های خود صادق باشد و مسیر قانونی پرونده و مراحل رسیدگی را به وضوع و مطابق با واقعیت به سمع و نظر موکل رسانده باشد. وکیل ماهر به هیچ عنوان با صحبت های کذب موکل خود را بیهوده امیدوار نمی کند و با دادن اطمینان بی پایه و اساس سعی در فریب موکل ندارد تا به زودی به حق الوکاله خود دست یابد. همچنین از یک وکیل خوب انتظار داریم علاوه بر مراحل موجود در مراجع قضایی، با صحبت و مذاکره مسئله موجود را حل و فصل نماید.


درک شرایط موکل از سوی وکیل: بهتری وکیل منتخب شما باید شرایط روحی و مالی شما را درک کرده و طبق شرایط شما بایستی سریع ترین و کم هزینه ترین راه را پیشنهاد دهد. و صرفا جهت افزایش دستمزد خود مراحل رسیدگی را طولانی نکرده و پرونده را با طرح شکوائیه های غیرضروری پیچیده نکرده باشد. یک وکیل خوب باید راه های متفاوتی برای حل پرونده در ذهن داشته باشد و آن ها را به اطلاع موکل برساند تا موکل با اشراف کامل بر شرایط در انتخاب مسیر دادرسی نظر خود را بیان کند.

بهترین وکیل مشهد چه کسی است؟

مطلب پیشنهادی: موسسه حقوقی در مشهد

بهترین وکیل مشهد کیست؟

مطمئنا انتخاب بهترین وکیل مشهد در میان تعداد بیشماری وکیل که در این شهر مشغول به وکالت هستند کاری سخت و پیچیده خواهد بود. جمعیت زیادی در شهر مشهد زندگی می کنند بنابراین طبیعی است که مردم در زمینه های مختلفی به وکیل نیاز داشته باشند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم وکیل خوب مشهد این شهر را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای مشهد همراه ما باشید:

10 تا از بهترین وکیل مشهد را بشناسید! ⚖️

علیرضا قدیری

علیرضا قدیری بهترین وکیل مشهد

علیرضا قدیری وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل دانشگاه تهران، با بیش از 25 سال سابقه وکالت در پرونده های مهم، یکی از بهترین وکلای مشهد، عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران می باشد.

ایشان سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان را بعنوان عضو اصلی داشته و مسئولیت های مختلفی را در آن ارگان به عهده داشته است، از جمله: بازرس هیأت مدیره و نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلا ی کشور (اسکودا). همچنین ایشان مسئولیت کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد و نیز مسئولیت کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلا و عضویت در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خراسان را در کارنامه خود دارا می باشد.

موفقیت ایشان در تربیت و سرپرستی تعداد بی شماری از کارآموزان وکالت و تدریس علوم حقوقی در مراکز علمی و سابقه مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان از جمله فعالیتهای ایشان می باشد. علیرضا قدیری سالهای متمادی دبیر انجمن جرم شناسی منطقه شرق کشور بوده است و انجام فعالیتهای علمی در حوزه جزائی در کارنامه ایشان می درخشد. همچنین موفقیت های قابل توجهی در پیروزی پرونده های مهم داشته اند که قابل تحسین می باشد.

حوزه فعالیت حقوقی وی: امورملکی، امور حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده می باشد.

مراجعه به ایشان یعنی بهره مندی از دانش حقوقی بعلاوه تجربه سالیان وکالت که باعث اطمینان خاطر افراد و موکلین خواهد شد. جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09155909549
آدرس دفتر: مشهد، خیابان امام خمینی، مقابل سه راه دارایی، امام خمینی ۲۸، برج اداری مرمر
مشاهده پروفایل وکیل


مجید شادمان

مجید شادمان بهترین وکیل مشهد

مجید شادمان، وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری می باشند. ایشان بیش از 15 سال سابقه فعالیت حقوقی و قضایی در موسسه حقوقی و نیز کار حرفه ای وکالت به عنوان وکیل دادگستری مشغول به فعالیت می باشند. موفقیت در پرونده های متعدد در مشهد از جمله دلایل شهرت ایشان است. آقای مجید شادمان تا کنون بیش از 1000 پرونده ی موفق داشته که دادنامه های صادره و ابراز رضایت موکلین وی موجب گردیده نام ایشان جزو وکلای موفق مشهد قرار بگیرد.

آقای مجید شادمان با جدیت و توانایی علمی همواره در رفع مشکلات موکلین کوشا بوده است که موجب خوش نامی ایشان در وکلای مشهد گردیده است. اهمیت داشتن وکیل بر کسی پوشیده نیست ولیکن انتخاب یک وکیل خوب و کاربلد اهمیتی دو چندان دارد و چنین ویژگی هایی باعث شده نام آقای مجید شادمان در لیست وکلای محبوب و برتر سایت برترین وکیل قرار گیرد.

مجموعه فعالیت های ایشان در زمینه های:

 • دعاوی ملکی، اثبات وقوع عقد بیع، الزام به تنظیم سند، دعاوی مرتبط با قراردادهای مشارکت در ساخت، ابطال سند، مطالبه وجه، مطالبه وجه چک و سفته، داوری ، ابطال رای داور، اثبات صلح ، تقسیم ترکه (ارث)، انحصار وراثت، فک رهن، تخلیه و مطالبه اجور معوقه، اعتراض ثالث می باشد. دفاع و تنظیم لوایح در امور حقوقی نیازمند تخصص و تسلط به قانون می باشد، سوابق ایشان موجب شده در دفاع از موکل و تنظیم لایحه دفاعیه با تسلط به قانون بهترین عملکرد را در پرونده های حقوقی داشته باشند.
 • دعاوی خانواده شامل طلاق اعم از یک طرفه یا توافقی در اسرع وقت، مطالبه مهریه، حضانت و ملاقات فرزند، نفقه معوقه و جاریه، استرداد جهیزیه، تمکین می باشد. در پرونده های خانواده طرح دعاوی متناسب و پیگیری پرونده حائز اهمیت می باشد و به همین خاطر اخذ وکیل دادگستری متبحر الزامی به نظر می رسد.
 • دعاوی کیفری شامل شکایت توهین، تهدید، تخریب، ضرب و جرح و نزاع دسته جمعی، تخریب عمدی، اخذ دیه ناشی از صدمات عمدی، خیانت در امانت، سرقت و جیب بری، کلاهبرداری ، جعل و استفاده از سند مجعول، قتل عمد یا غیر عمد، رابطه نامشروع، زنا ، آدم ربایی، چک بلامحل می باشد. از آنجایی که پرونده های کیفری منجر به صدور مجازات از جمله حبس یا جزای نقدی و … می گردد، اخذ وکیل در این موارد بسیار مهم می باشد و توصیه می نماییم که جهت امور کیفری به وکیل پایه یک دادگستری آقای مجید شادمان مراجعه نمایید.

در خصوص موارد فوق سوابق کاری و صحبت های موکلین ایشان نشان دهنده ی عملکرد خوب ایشان می باشد. به شما اطمینان می دهیم که با مراجعه به ایشان و برخورد خوب و پیگیری شان رضایت خواهید داشت.

مشاوره و وقت حضور روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعات 30/18 تا 21  با هماهنگی قبلی

تلفن همراه: 09155681810
تلفن دفتر: 05137608882
آدرس دفتر:
مشهد، بلوار دانشجو، نبش دانشجو۲۵، ساختمان آراکس۲، طبقه ششم، واحد۶۰۲، دفتر وکالت مجید شادمان


ابوالفضل علیزاده مقدم

ابوالفظل علیزاده مقدم بهترین وکیل مشهد

علیزاده مقدم، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و در مدت بیش از 20 سال فعالیت حقوقی و بیش از 15 سال وکیل دادگستری توانسته به عنوان یک وکیل برتر مشهد و مسئولیت‌پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود. وکیل علیزاده از بدو شروع وکالت تاکنون بیش از 8000 پرونده موفق داشته و با قاطعیت می‌توان گفت بهترین فعالیت حرفه‌ای در کار وکالت را در سطح شهر مشهد داشته که در ادامه حوزه فعالیت وکیل علیزاده مقدم در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده بیان شده است:

 • پرونده‌های کیفری با موضوعات (جرائم منافی عفت، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 • پرونده‌های حقوقی من الجمله: (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 • پرونده‌های ملکی مانند: (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
 • پرونده‌های خانوادگی در مشهد به صورت تخصصی و حرفه‌ای از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)
 • امور ثبتی و شرکت‌ها، امور مرتبط با ایرانیان خارج از کشور که در ایران نیاز به وکیل دارند
 • دعاوی در صلاحیت دادگاه انقلاب و دادگاه کیفری

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره ایشان می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.
(حضور در دفتر با هماهنگی قبلی)

شماره های تماس: 09151170211 09120783511
آدرس دفتر: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی3، پلاک27، طبقه2، واحد5


دکتر عباس شفیعی

دکتر عباس شفیعی بهترین وکیل مشهد

آقای دکتر عباس شفیعی وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری ،دانش پژو مقطع دکترای تخصصی حقوق، دارای سابقه اعلام وکالت در حوزه های کیفری و حقوقی، خانواده، بیمه ، ثبتی، مهاجرت و شرکتها و امور قراردادها می باشند.

برخی از تخصص آقای دکتر شفیعی:

 • طلاق توافقی حداقل ۷روزه
 • طلاق به درخواست زوجه حداقل ۴۵روزه
 • وکالت ایرانیان خارج از کشور
 • مطالبه مهریه حداقل ۷روزه

برخی از سوابق آقای دکتر عباس شفیعی:

 • وکیل و مشاور حقوقی بنیاد شهید استان خراسان رضوی
 • سابقه مشاوره در واحد معاضدت دادسرای ناحیه ۶ مشهد
 • عضو انجمن بزه‌دیدگان ثانویه تحت نظر واحد پیشگیری از وقوع جرم در دادسرای ناحیه ۶ مشهد
 • همکاری و مشاوره اداره امور سرپرستی صغار و محجورین و آسیب دیده های اجتماعی
 • دارای مجوز تدریس در زمینه امور قیمومیت از معاونت محترم دادستان ناحیه ۵ مشهد

جهت بهره‌مندی از مشاوره تخصصی و اعطای وکالت به آقای دکتر عباس شفیعی می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید. (حضور در دفتر با تعیین وقت قبلی و هماهنگی)

شماره تماس: 09152032002
آدرس دفتر:
مشهد بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی ۳،(بهارستان ۴)، پلاک ۲۷، طبقه سوم، واحد ۹
مشاهده پروفایل وکیل


وجیهه عرفانی صالح پور

وجیهه عرفانی صالح پور بهترین وکیل مشهد

خانم وجیهه عرفانی صالح پور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، فوق لیسانس حقوق خصوصی و یکی از وکلای زن مشهد و خبره در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … می باشند. ایشان از وکلای با اخلاق، متعهد و مسئولیت پذیر هستند که صدها پرونده را با موفقیت به سرانجام رسانده اند.

برخی از سوابق و تخصص ایشان:

 • وکیل شرکت هواپیمایی تابان
 • تخصص در دعاوی خانوادگی
 • تخصص در دعاوی کیفری کلاهبرداری و فروش مال غیر

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمت مشاوره خانم وجیهه عرفانی صالح پور، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09158784258
آدرس دفتر:
مشهد، بلوار معلم، معلم 20 تقاطع سید رضی و معلم، ساختمان مهرگان، طبقه 2، واحد 6
(روزهای شنبه و دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 5 الی 8 شب)


سید مجید شایسته خو

مجید شایسته خو بهترین وکیل مشهد

آقای سید مجید شایسته خو وکیل پایه یک دادگستری در مشهد، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلا مرکز از سال ۱۳۷۹ و کانون خراسان از سال ۱۳۸۲، با بیش از ۲۰ سال سابقه وکالت و فارغ التحصیل دانشگاه فردوسی مشهد، با تیمی مجرب از وکلاء، وکیل چند هتل و هولدینگ کلان اقتصادی بوده و دارای حسن سابقه در زمینه پرونده های ملکی بزرگ بوده، همچنین دعاوی مربوط به مهریه و بازداشت املاک را بدرستی پیگیری نموده و دارای فعالیت تخصصی در دعاوی دادگاه انقلاب و پرونده های مواد مخدر هستند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای سید مجید شایسته خو از طریق شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09151135825
آدرس دفتر:
خراسان رضوی، مشهد، پنجراه سناباد مقابل خیابان پاستور، ساختمان وکلا، واحد ۴


رضا حسینی برج

رضا حسینی برج بهترین وکیل مشهد

وکیل “رضا حسینی برج” وکیل پایه یک دادگستری مشهد یکی از بهترین وکلای مشهد با ۱۵سال سابقه کار وکالت هستند که بصورت حرفه ای بیش از ۷۰۰۰پرونده موفق با رضایتمندی فراوان داشته اند.و

پرونده های تخصصی ایشان عبارتند:

خانواده:

 • طلاق توافقی ۳روز
 • طلاق ایرانیان خارج کشور ۳روز
 • ثبت طلاق -ثبت ازدواج ۳روز‌
 • ملاقات فرزند ۳روز
 • جهیزیه ۳روز
 • نفقه ۲۰روز
 • تمکین ۲۰روز
 • طلاق یکطرفه زوج-زوجه ۴۵روز(حداقل)
 • تنظیم دادخواست در ۱روز

تخصصی:

 • دیه [ تصادفات-فوت-خسارات]
 • چک – سفته ۳روز
 • تخلیه ۳روز
 • انحصار وراثت
 • ارث-وصیت ۳روز
 • ثبت شرکت -ثبت برند ۳روز
 • تنظیم شکوائیه در ۱روز
 • تخصصی کیفری [ سرقت، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، توهین و تهدید، خیانت در امانت، رابطه نامشروع، قمار، جرایم رایانه ی، رمز ارز، قتل ، پولشویی ، قاچاق کالا، شرب خمر، اختلاس، ضرب و جرح ]
 • وکالت ایرانیان مقیم خارج کشور

شماره وکیل مشهد: 09156024004
شماره دفتر: 05137600011
آدرس دفتر:
خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، سجاد6 (جنب پیتزا نوشین)، پلاک220، طبقه 1
سایت: lawyermashhad.com
حضور در دفتر با هماهنگی قبلی


مریم جلالی

مریم جلالی بهترین وکیل مشهد

خانم مریم جلالی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری خراسان رضوی، با 10 سال سابقه مشاوره و وکالت از وکلای متخصص در دعاوی خانواده شامل طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، تمکین و ملاقات فرزند، جهیزیه و اثبات ازدواج و نسب می باشد که با صدها پرونده موفق به عنوان یکی از مجرب ترین و خوش برخوردترین وکلای مشهد مشغول به کار است. ایشان در پرونده های کیفری با مشاوره تخصصی و معرفی بهترین و جدیدترین اقدام قضایی، همراه شما تا رسیدن به رای قطعی خواهد بود.

سپردن پرونده هایی نظیر کلاهبرداری، آدم ربایی، خیانت در امانت، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، فروش مال غیر، چک بلامحل، جرائم مربوط به پیش فروش آپارتمان، روابط نامشروع و جرائم منافی عفت، شرب خمر، مواد مخدر، قتل و غیره به این وکیل با تجربه، شما را تا رسیدن به نتیجه از رفت و آمد به دادگاه بی نیاز نموده و نهایتا موجبات آرامش خیالتان را فراهم می آورد.

امور حقوقی و ملکی، دعاوی تجاری و بانکی، چک و سفته، تنظیم سند، تصادفات و اخذ دیه و قبول وکالت ایرانیان مقیم در خارج از کشور، تنظیم دادخواست، تنظیم شکواییه، تنظیم اظهارنامه و تنظیم حقوقی قرارداد ها، فسخ و ابطال قرارداد ها، از دیگر تخصص های این وکیل حاذق و خوشنام است.

دعاوی تخلیه، خلع ید، مطالبه اجرت المثل و اجاره بها، امور ثبتی و تغییر نام و نام خانوادگی و سن از دیگر تخصص های این وکیل جوان است.

خانم مریم جلالی از بهترین وکلای مشهد با متد برگزاری جلسات صلح و سازش سعی در مصالحه و سازش بین طرفین داشته و با میانجیگری به رسالت حرفه ای خود عمل می نماید. رضایت موکلین از عملکرد ایشان و بهره مندی از به روز ترین فنون دفاع، بیان و مذاکره، ایشان را در زمره بهترین وکیل مشهد قرار داده است.

برای مشاوره تخصصی و ملاقات با وکیل مریم جلالی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

شماره همراه: 09151176941
شماره محل کار: 05135019840
آدرس:
مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی ۷۸ و میدان اقبال لاهوری، پلاک۲۳۵۴، دفتر وکالت مریم جلالی
مشاهده پروفایل وکیل


سید مسعود جلیلیان

سید مسعود جلیلیان بهترین وکیل مشهد

آقای سید مسعود جلیلیان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس حقوق از دانشکده بهشتی تهران، کارشناس ارشد از دانشگاه آزاد بین‌الملل کیش، دارای 22 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، شرکت ها، مهاجرت، ملکی، ثبتی، خانواده، قراردادها و یکی از وکلای خبره مشهد می باشند.

برخی از سوابق ایشان:

 • وکیل شهرداری تهران، سازمان زیباسازی شهر تهران، وکیل بانک سرمایه و اتحادیه مرزنشینان، بازار پردیس ۲ و۳ کیش، شرکت آلوارس کیش ، هواپیمایی آسمان خراسان رضوی ، وکیل شرکتهای تجاری بزرگ
 • وکیل دعاوی در آزاد نمودن زمین های تحت سیطره اداره منابع طبیعی و وکیل اداره ورشکستگی شهرستان مشهد. وکالت در شرکتهای ورشکسته
 • سابقه وکالت در پرونده های قتل و نزاع دسته جمعی و کلاهبرداری و تحصیل مال از طریق نامشروع و ..
 • وکالت در حوزه بهداشت و درمان بالاخص آزمایشگاه های معتبر شهر مقدس مشهد

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای سید سعود جلیلیان، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 05138537572
تلفن همراه: 09151164086
آدرس دفتر:
مشهد، خیابان اخوند خراسانی، بین اخوند خراسانی ۲۰/۱ و ۲۲ پلاک ۱۰۱۴ طبقه چهارم (پلاک بین 26 و 28 است)


سید مسعود حیدری

سید مسعود حیدری بهترین وکیل مشهد

آقای سید مسعود حیدری، وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مشهد می‌باشد. ایشان بعد از دریافت پروانه وکالت پایه یک دادگستری در این حوزه شروع به فعالیت حرفه‌ای نموده است که بیش از یک دهه در حوزه وکالت به صورت حرفه ای در امور مختلف فعالیت می کنند.

ایشان با دیدگاه و رویکرد حرفه‌ای، نگرشی جدید در علم حقوق و اندیشه قضایی دارند و به صورت حرفه‌ای بیش از 8970 پرونده موفق دارند و رزومه قوی و موفق در انجام پرونده‌ها و امور وکالت و رضایت حداکثری موکلین از عملکرد ایشان نقطه عطف ایشان می‌باشد.

برخی از تخصص آقای مسعود حیدری:

 • وکالت حرفه ای مفساد اقتصادی و مالی
 • وکالت حرفه ای دعاوی کیفری
 • وکالت حرفه ای انواع دعاوی حقوقی
 • وکالت تخصصی دعاوی خانواده مخصوصا طلاق فوری در 30 روز
 • وکالت افراد سیاسی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی
 • وکالت خارجیان مقیم در ایران
 • وکالت در اداره ثبت

شما می‌توانید برای مشاوره تخصصی و حرفه‌ای با وکیل پایه یک دادگستری “سید مسعود حیدری” از طریق شماره های زیر اقدام نمایید:

شماره تماس: 09128306923 09151082866
آدرس دفتر:
خراسان رضوی، مشهد سجاد۱۷ پلاک ۸


چند نکته مهم در انتخاب وکیل مشهد که باید جدی گرفته شود!

همواره در زمان انتخاب بهترین وکیل مشهد به این موضوع دقت داشته باشید که پرونده ای که شما در اختیار دارید به هیچ عنوان محلی برای کسب تجربه وکلای دیگر نیست. در واقع لازم است به سراغ وکیلی بروید که در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری مطرح شده در محاکم قضایی، دارای تجربه ای درخشان است و می تواند با ارائه راهکارهایی موثر به شما این امکان را بدهد تا پیروزی را به دست آورید. در واقع لازم است پیش از انتخاب حقوقدان مورد نظرتان به طور حتم میزان سابقه او را لحاظ کنید.

ممکن است وکیلی بیشتر فعالیت خود را بر روی دعاوی ملکی معطوف کرده باشد. از سوی دیگر این امکان وجود دارد که وکیلی ترجیحش بر این باشد تا در زمینه حقوق کیفری پرونده قبول کند. به هر حال مجموعه ای از تمایلات و توانایی وکلا باعث به وجود آمدن تخصص وکیل مورد نظر می شود. در ابتا نوع پرونده و موضوعی که دارد را در نظر داشته باشید و سپس به دنبال وکلایی بروید که در آن زمینه به تخصص های لازم دست پیدا کرده باشند. این تخصص می تواند با تجربه یا تحصیلات شکل گرفته باشد.

مشاوره و سپردن پرونده به وکیل چه مزایایی دارد؟

مطلب پیشنهادی: مشاور حقوقی در مشهد

مشاوره و سپردن پرونده به وکیل چه مزایایی دارد؟

انتخاب وکیل کاملا اختیاری است و هیچ دادگاهی نمی تواند فردی را مجبور به داشتن وکیل کند. اما همواره توصیه می شود افرادی که با قوانین آشنا نیستند و دچار مشکلات حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و … می شوند، از وکیلی مجرب و متخصص کمک بگیرند تا درصد موفقیت آن ها در دادگاه بالا رود و هم این وکیل یاعث می شود روند بررسی پرونده سریع تر پیش برود.

شما با پرداخت تنها یک حق الوکاله موفق می شوید از پرداخت مبالغ بسیار دیگر معاف شوید چرا که در صورت نا آشنایی به دعاوی حقوقی و کیفری و … می بایستی روش های بسیاری را بصورت آزمون و خطا پیش ببرید تا بالاخره در یک مورد موفق شوید؛ در صورتی که با اخذ وکیل شما دیگر نیازی به این کار ندارید و با خیالی آسوده می توانید مراحل رسیدگی به پرونده را به وکیل سپرده و از نتیجه درست آن اطمینان داشته باشید.


از طرفی هیچ کسی نمی تواند به تمامی قوانین و مقررات های موجود آشنایی و تسلط داشته باشد از همین روی اخذ یک وکیل پایه یک دادگستری کاردرست باعث می شود دیگر استرسی بابت اشتباهات ناآگاهانه نداشته باشید و یا حضور حداقل یک مشاور حقوقی می تواند کمک بسیاری را به شما بکند.

در این شرایط حداقل بازدهی می تواند آگاهی شما نسبت به روند رسیدگی و نتیجه احتمالی دادگاه باشد و این آگاهی به شما این امکان را می دهد در شرایط خاص تصمیمات درستی اتخاذ کنید. وکیل پایه یک دادگستری به خوبی می داند که چه اسناد و مستنداتی را در چه زمانی به دادگاه ارائه دهد تا پرونده از نتیجه عقب نماند و این موضوع تا حد زیادی پرونده را به موفقیت نزدیک می کند.

زمانی که دچار مشکل حقوقی، کیفری ملکی و … می شوید، بهترین کار مشاوره با وکیل متخصص است، بهترین وکیل پایه یک دادگستری مشهد با تجربه ای که دارد بهترین و کم هزینه ترین راه را برای حل مشکل شما ارائه می دهد. به طوری که در زمان کمی به نتیجه برسید پس اگر به تنهایی نتوانستید مشکل را برطرف کنید باید وکالت پرونده را به وکیل سپرده و مشاهده روند رسیدگی به آن باشید.

در صورتی که پرونده را به وکیل سپردید، دیگر نیازی نیست که در جلسات طولانی دادگاه شرکت کنید و از کار و زندگی بیافتید، وکیل تمامی کارهای مربوط به پرونده را انجام می دهد و شما را از روند آن مطلع می کند. بنابراین می توان گفت که در این مسیر دچار درگیری های ذهنی، روانی و … نمی شوید. به خصوص زمانی که شاکی خصوصی داشته باشید.

کلام آخر

ممنونم از تمام افرادی که تا انتهای مقاله بهترین وکیل مشهد همراه ما بودند. تلاش ما در این مقاله برای معرفی وکلای خوب مشهد بود. در ابتدای مقاله گفتیم که مهم ترین ویژگی های یک وکیل در مشهد چیست و توضیح دادیم که مشاوره و سپردن پرونده ها به بهترین وکلا چه مزایایی دارد. امیدوارم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد، اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت نمایید.

مزایای مشاوره با وکیل چیست؟

مشاوره حضوری و یا غیر حضوری با بهترین وکیل مشهد موجب می شود تا با قوانین آشنا شوید و بهترین تصمیم را برای بهبود روند پرونده بگیرید.

وکلای خوب در شهر مشهد چه ویژگی هایی دارند؟

به طور کلی تمامی وکلا باید افرادی صادق باشند و راز موکل خود را حفظ کنند. همچنین یک وکیل برای این که درصد موفقیت در پرونده ها داشته باشد نیاز است به قوانین روز آشنا باشد.

در چه پرونده هایی وکیل می تواند به جای موکل خود حاضر شود؟

تقریبا در تمامی پرونده ها وکیل به جای موکل در دادگاه حاضر می شود، مگر در مواقعی که قاضی درخواست می دهد که فرد شخصا در دادگاه حضور داشته باشد.

3.1/5 - (9 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا