وکیل

10 تا از بهترین وکیل مرودشت ⚖️【سال1403】

مشکلات حقوقی ممکن است برای تمامی افراد جامعه رخ بدهد، چرا که به طور روزانه حجم بسیار زیادی از پرونده‌ های حقوقی به دادگاه‌ها و دادسراهای ایران ارجاع داده می‌ شوند. پیش از هر چیزی نیاز است گفته شود که اولین مرحله پیگیری پرونده‌ های حقوقی، ثبت دادخواست یا شکایت‌ نامه است. البته برای آنکه بتوانید پرونده حقوقی خود را به درستی پیش ببرید و به موفقیت برسانید، بهتر است قبل از هر گونه اقدام با یک فرد متخصص مانند وکیل حقوقی مجرب مشورت کنید. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل مرودشت در اختیارتان قرار دهیم و خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید. 

بهترین وکیل مرودشت کیست؟

بهترین وکیل مرودشت کیست؟

بهترین وکیل مرودشت فرد متخصصی است که از طریق یک وکالت‌ نامه دادگستری یا وکالت‌ نامه اسناد رسمی از سوی فرد دیگری موظف می‌ شود تا براساس حدود وکالت‌ نامه، به جای موکل اعمال حقوقی را به صورت کامل انجام دهد. بهترین وکیل شیراز همواره در تلاش است که مشکلات موکلین را از راه های قانونی مختلف برطرف کند و به نوعی نیاز آنها را رفع کند.

بهترین وکیل مرودشت قادر است به محاکم قضایی یا دادگاه مراجعه کند و علاوه بر حل مشکلات اداری، می‌ تواند کارهای کیفری و دادگاهی موکل خود را نیز به درستی انجام دهد. به صورت کلی، انواع وکلا در سطوح مختلفی فعالیت می کنند که می‌ توان آنها را در سه عنوان وکیل پایه یک، وکیل پایه دو یا کارآموز وکالت گروه بندی نمود. تمامی این وکلا تفاوت چندان زیادی با یکدیگر ندارند و می‌توانند براساس سابقه و تجربه خود، انواع جرایم کیفری، ملکی، خانواده و دیگر پرونده‌ های حقوقی را پیگیری کنند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مرودشت بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در مرودشت سال 1403!

فاطمه زارع

فاطمه زارع بهترین وکیل مرودشت

سرکار خانم فاطمه زارع وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر مرودشت و استان فارس هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی حقوقی مختلف را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 15 سال سابقه وکالت
 • اخذ پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: مرودشت، خیابان سعدی، روبروی رسالت، مجتمع وکلای پایه یک، طبقه 1، دفتر وکالت فاطمه زارع

شماره تماس: 09173281355

علی اکبر یونسی

علی اکبر یونسی

جناب آقای علی اکبر یونسی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر مرودشت می باشد. ایشان به عنوان یکی از مجرب ترین و کاربلد ترین وکلای این شهر محسوب می شوند. آقای علی اکبر یونسی تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی، خانوادگی، ملکی، کیفری بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 18 سال سابقه کار
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: مرودشت، خیابان شهدای هفتم تیر شرقی، چهار راه ابوذر، ساختمان قهرمانی، طبقه اول

شماره تماس: 07143227957

زهرا میرزایی عبدالیوسفی

زهرا میرزایی عبدالیوسفی

سرکار خانم زهرا میرزایی عبدالیوسفی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر مرودشت هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند رضایت بسیاری از موکلین را جلب کنند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره های حقوقی کاربردی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: مرودشت، خیابان سعدی، روبروی بیست متری رسالت، ساختمان پرکاس، طبقه 2 و 1

شماره تماس: 09173839717

چنگیز عمادی

چنگیز عمادی

جناب آقای چنگیز عمادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر مرودشت هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • ارائه مشاوره های حقوقی پرکاربرد
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: مرودشت، خیابان شهید بهشتی، کوچه داروخانه امداد، خیابان سعدی، روبروی رسالت، کوچه قائم، ساختمان پرکاس طبقه دوم

شماره تماس: 09177281561

شیرین یاری

شیرین یاری

سرکار خانم شیرین یاری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر مرودشت هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی حقوقی مختلف را در کارنامه خود دارا می باشند و از وکلای مجرب و کاربلد در این شهر به حساب می آیند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • ارائه مشاوره های حقوقی کاربردی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: مرودشت، خیابان ولیعصر، ساختمان پرکاس، طبقه 2

شماره تماس: 09177037764


برخی از وظایف بهترین وکیل مرودشت

به طور کلی هر وکیلی در هر حوزه حقوقی، یک سری وظایف مهم بر عهده دارد. به عنوان مثال بهترین وکیل خانواده در شیراز در وهله اول وظیفه برقراری صلح و سازش میان موکلین را بر عهده دارد و در وهله بعد می تواند اقدامات لازم در صورت عدم سازش را انجام دهد. بهترین وکیل مرودشت نیز مانند دیگر وکلا وظایف متعددی بر عهده دارد که عبارتند از:

 • باتوجه به این مسئله که تعهد بهترین وکیل مرودشت، تعهد به نتیجه نبوده و تعهد وی تعهد به وسیله می باشد، نیاز است که وکیل مانند یک جراح مسائلی را که ممکن است در طول دادرسی رخ دهد را بررسی کند و شانس برنده شدن موکل را به وی گوشزد کند و هیچگاه به موکل اعلام نکند که او برنده تضمینی است. در نتیجه وظیفه مهم یک وکیل خوب آن است که واقعیات امر را به موکل اعلام کند.
 • وظیفه بعدی بهترین وکیل مرودشت آن است که موکل را از انتخاب بیراهه باز دارد، نه آنکه به طمع دریافت حق الوکاله بیشتر، موکل را وارد پروسه های رسیدگی غیر ضروری کند.
 • یک وکیل پایه یک دادگستری باید تا حد امکان از مبهم سازی دادرسی خودداری کند، در نتیجه حتی وکیل موظف است از راه ها و مهارت هایی که پیش تر یاد گرفته است، جهت راهنمایی قاضی استفاده کند و خیلی از مواقع قضات از این راهنمایی ها استفاده می کنند.
 • بهترین وکیل مرودشت باید شأن و منزلت قاضی را حفظ کند و به او احترام کامل را بگذارد. در واقع یک وکیل خوب در مرودشت نه تنها نباید با چاپلوسی و تحقیر ساختن خود با قاضی رفتار نکند، بلکه نباید از طریق درجه علمی و اطلاعاتی که دارد، نسبت به قاضی و مقام دادگاه فخر فروشی کند. یک وکیل خوب باید با رفتار و شأن خود احترام دادگاه و جامعه را برانگیزد، در نتیجه هر قدر متواضع تر و افتاده تر باشد، احترام بیشتری را جذب خواهد نمود.
برخی از وظایف بهترین وکیل مرودشت

ویژگی‌ های شخصیتی یک وکیل خوب

هر حرفه ای نیازمند فردی متخصص است که ویژگی های آن حرفه را به خوبی بلد باشد شغل وکالت هم از اینريالانون مستثنی نیست برای اینکه یک وکیل به عنوان بهترین وکیل مرودشت شناخته شود باید ویژگی های شغل وکالت خود را بداند و آنها را به خوبی اجرا کند.ویژگی های یک وکیل خوب و کار بلد عبارت است از:

 • داشتن علاقه به شغل وکالت: وکلای موفق همواره اشتیاق و علاقه زیادی به حرفه خود دارند. به طور معمول شغل وکالت به عنوان شغلی پراسترس و پرفشار به حساب می آید و اگر در آن علاقه و اشتیاقی وجود نداشته باشد، نمی‌ توان در آن نیز موفق شد.
 • احساس همدردی: بدون داشتن احساسات انسان دوستانه نسبت به موکلین، یک وکیل هیچگاه نمی‌ تواند به موفقیت لازم در حرفه خود دست پیدا کند. رفتار دلسوزانه از اصول اولیه ای است که وکلا همواره باید آن را سرلوحه کار خود قرار دهند. در واقع، وکیلی که خدمت و کمک به موکلین را از وظایف اصلی خود بداند، به‌ احتمال‌ زیاد در زندگی حرفه‌ ای خود نیز پیشرفت زیادی می‌ کند.
 • داشتن مهارت‌ ارتباطی قوی: وکلا باید به طور دائم با موکلین خود، مخاطب‌ های پرونده یا گاهی اوقات اعضای دادگاه و قاضی پرونده ارتباط برقرار کنند. همچنین وکلا باید بدانند که چگونه ایمیل‌ ها یا مکاتبات رسمی را نگارش کنند و در مکالمات تلفنی ارتباط مؤثر برقرار کنند. تمامی وکلا در حوزه های حقوقی مختلف، هرگز نباید فرصتی را جهت تقویت مهارت‌ های ارتباطی از دست بدهند، چراکه وکلا باید بدانند چگونه با مشتریان و موکلین ارتباط برقرار کنند و چگونه توانایی‌ های حرفه‌ ای خود را به آنها نشان دهند.
 • گوش دادن فعالانه: یکی از باارزش ترین ویژگی‌ هایی که در تمامی وکلای موفق مشترک است، توانایی و اشتیاق به گوش دادن است. اگرچه گوش دادن فعالانه نیز بخشی از مهارت‌ های ارتباطی است، اما در نظر گرفتن آن به‌ عنوان یک ویژگی جدا نشان از اهمیت بالای آن دارد.
 • آشنایی با قانون: علم و دانش حقوقی موردنیاز برای یک وکیل ملکی بسیار متفاوت از علم و دانش حقوقی موردنیاز برای بهترین وکیل کیفری در شیراز است. به همین دلیل اکثر وکلای موفق، اشخاصی هستند که در یک حوزه خاص، تخصص و دانش بسیار زیادی بدست می‌ آورند و حوزه فعالیت خود را می‌ شناسند. بخشی از این دانش از تجربه نیز نشات می‌ گیرد.
 • مهارت نوشتن: توانایی نگارش از دیگر ویژگی‌ های جذاب یک وکیل موفق می باشد. برعکس آنچه که بیشتر نشان داده می شود، اکثر وکلا بیشتر از آن‌ که مشغول بحث‌ ها و جنجال های شفاهی باشند، در حال مکاتبه و نگارش دفاعیه هستند. وکلا باید بتوانند به‌ صورت مؤثری، اسناد و مدارک قانونی را مستند‌ سازی کنند. به همین علت، اگر شما می‌ خواهید به یک وکیل موفق و شناخته تبدیل شوید، بر تقویت مهارت‌ های نوشتاری خود تمرکز بسیار زیادی داشته باشید.
ویژگی‌ های شخصیتی یک وکیل خوب

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل مرودشت توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا