ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در قم ⚖️【سال1402】

تا به حال برایتان پیش آمده که در زمان خرید و فروش ملک یا زمینی به مشکل بخورید؟ یا مثلا یکی از اطرافیان تان درگیر چنین موضوعی باشد؟ اگر پاسخ شما مثبت است، ما در این مطلب تلاش کرده ایم تا لیستی از وکلای متخصص و متبحر در دعاوی ملکی را معرفی کنیم. وکلایی که سوابق بالایی دارند و شما را در رسیدن به حق و حقوق تان راهنمایی می کنند. در ادامه مقاله بهترین وکیل ملکی در قم همراه ما در وب سایت برترین وکیل باشید تا با وکلای ملکی آشنا شوید.

وکیل ملکی خوب در قم

وکیل ملکی خوب در قم

وکیل ملکی به فردی گفته می شود که در دعاوی مربوط به املاک و زمین می پردازد. افرادی که دچار مشکل در خرید و فروش خانه یا زمینی می شوند به دنبال وکیل ملکی خوب هستند، وکیلی که مهارت های مورد نیاز برای دفاع از پرونده آن ها را داشته باشد. وکیل ملکی باید اطلاعات کاملی در حوزه املاک، آپارتمان، زمین و قوانین مربوط به آن ها داشته باشد.

وکیل ملکی در حوزه دعاوی مربوط بین اموال غیرمنقول و انسان فعالیت می کند، اموال غیرمنقول عبارت است از اموالی که امکان جابه جایی و نقل مکان ندارند، یعنی املاک و اراضی یا املاک تجاری و مسکونی. در تمام شهر ها به خصوص قم دعاوی مختلفی در خصوص املاک به وجود می آید که شناخت وکیل ملکی خوب در این شهر کمک می کند تا در همان مراحل ابتدایی به وکیل مجرب مراجعه کرده و مشکل به سرعت برطرف گردد.

اکثر دعاوی ملکی به دلیل ناآگاهی افراد نسبت به مسائل حقوقی به وجود می آید، در صورتی که اگر دسترسی سریعی به وکیل ملکی داشته باشیم می توانیم آن را خیلی سریع برطرف کنیم. دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به ایفای تعهد، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، الزام به اخذ پایان کار، تصرف عدوانی و ممانعت از حق، کلاهبرداری، جعل سند، افراز املاک مشاع، خلع ید، فروش مال غیر و دعاوی این چنینی جزوی از پرونده های ملکی محسوب می شوند که رسیدگی به آن به عهده ی وکیل ملکی خوب می باشد.

بهترین وکیل ملکی در قم کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل ملکی در قم کیست؟

با توجه به حساس و پیچیده بودن دعاوی ملکی، انتخاب بهترین وکیل ملکی در قم نیاز به بررسی های عمیق دارد. باید فردی را انتخاب کنید که صلاحیت های لازم برای کار روی پرونده شما را داشته باشد.

وکیلی که انتخاب می کنید باید در دعاوی ملکی سابقه درخشانی داشته باشد. اگر خودتان و یا اطرافیان تان درگیر مشکلات ملکی شده اند و به دنبال وکیل ملکی خوب در شهر قم هستید، ما در این مقاله از وب سایت برترین وکیل تمام تلاش خود را کرده ایم تا لیستی از وکلای متبحر در دعاوی ملکی را جمع آوری کنیم. برای آشنایی با آن ها ما را همراهی بفرمایید.

جناب آقای دکتر محمد سلیمی افشارجقی

دکتر محمد سلیمی افشارجقی بیش از ده سال سابقه وکالت در امور حقوقی و کیفری و دارای دکترای حقوق خصوصی و دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری قم می باشد. از تخصص های ایشان میتوان به دعاوی خانواده، دادگاه انقلاب، جرائم مالی و اقتصادی، ملکی، کیفری، دیه، تصادف، پیمانکاری، قراردادها، حقوق تجاری و … اشاره کرد.

برخی دیگر از تخصص های دکتر محمد سلیمی افشارجقی:

  • وکیل ابطال اجراییه
  • وکیل ابطال سند
  • وکیل اخذ و مطالبه اجرت المثل
  • وکیل اخذ و مطالبه اجور معوقه
  • وکیل ارث
  • وکیل استفاده از سند مجعول
  • وکیل الزام به تحویل مبیع
  • وکیل الزام به تنظیم سند رسمی

برای اعطای وکالت به دکتر محمد سلیمی، یکی از وکلای خوب قم میتوانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09127523247
آدرس: قم، خیابان هفت تیر، روبروی کوچه 44، پلاک 15، طبقه دوم

جناب آقای عبدالمجید باقری

جناب آقای عبدالمجید باقری

آقای باقری وکیل پایه یک دادگستری در قم هستند که در دعاوی ملکی به خصوص در زمینه های حقوقی اسناد رسمی و تجاری، تملک آپارتمان ها، اعسار، شهرداری ها و … تخصص دارند. ایشان سابقه ای بیش از 6 سال در حوزه پرونده های ملکی دارند و می توان گفت که از وکلای باتجربه در این حوزه محسوب می شوند. آقای باقری مدرک کارشناسی حقوق قضایی دارند و عضو کانون وکلای دادگستری هستند.

آدرس دفتر: قم، دور شهر، کوچه 12، پلاک 8، طبقه 4

شماره تماس: 09197461710

جناب آقای مهدی پیشوایی

آقای مهدی پیشوایی
دریافت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری

آقای پیشوایی وکیل پایه یک دادگستری دارای بیش از 12 سال سابقه و مشاور حقوقی در قم هستند. ایشان متخصص در دعاوی ملکی هستند تا به الان موفق به پیگیری بیش از 800 پرونده حقوقی و کیفری بوده اند. دعاوی تصرفات و مطالبه بهای روز ملک علیه شهرداری ها از پرونده های متعددی است که توسط ایشان بررسی شده است، همچنین ایشان دفاع و نتایج عالی از پرونده های املاک که در دست داشته اند به دست آورده اند.

آدرس دفتر: قم، انتهای دورشهر، میدان رسالت، حاشیه زیرگذر عطاران، برج سفید، طبقه 4، واحد 413

شماره تماس: 09121523019

جناب آقای مرتضی مقدس

جناب آقای مرتضی مقدس

آقای مقدس وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی ملکی هستند. ایشان دارای مدارک تحصیلی کارشناسی حقوق قضایی و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند و دارای مدارک تحصیلی کارشناسی حقوق قضایی و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند. بیشتر از 12 سال در حرفه وکالت سابقه و تجربه دارند و بهترین راهکارها را برای حل پرونده های ملکی، تملک آپارتمان ها، موجر و مستاجر، عقود و قراردادها، اعسار، امور حسبی و ثبت احوال، ارث و وصیت و … ارائه می دهند.

آدرس دفتر: قم، دورشهر، روبروی سینام تربیت، ساختمان شفا، طبقه دوم، واحد 8

شماره تماس: 09192528063

جناب آقای سید میثم رمضانی

جناب آقای سید میثم رمضانی

آقای رمضانی وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوقی خصوصی هستند. ایشان یکی از وکلای متخصص در دعاوی ملکی شهر قم هستند و خدمات متنوعی در خصوص دعاوی ملکی ارائه می دهند. آقای میثم رمضانی علاوه بر دعاوی ملکی در سایر پرونده های مربوط به دعاوی کیفری، ثبتی، شهرداری و خانوادگی می پردازند. همچنین ایشان نویسنده و برگزیده جشنواره های ملی هستند.

آدرس دفتر: قم، میدان مصلی، خیابان شهید منتظری، بین کوچه 30 و 32، ساختمان وکلا، طبقه اول

شماره تماس: 09122532886

جناب آقای محمد مولایی

جناب آقای محمد مولایی

جناب آقای محمد مولایی وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس حقوق و کارشناس جغرافیای انسانی هستند که در دعاوی ثبتی و ملکی و امور اراضی موقوفه تخصص دارند. ایشان علاوه بر رسیدگی به پرونده های ملکی به دعاوی کیفری هم می پردازند.

آدرس دفتر: قم، دستجرد

شماره تماس: 09129534337

جناب آقای علیرضا قاسمی

آقای علیرضا قاسمی

آقای قاسمی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی ملکی هستند. ایشان بیش از 7 سال سابقه فعال در زمینه پرونده های حقوقی اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، شهرداری، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، تملک آپارتمان ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی دارند.

آدرس دفتر: قم، خیابان باجک، کوی 24، پلاک 10

شماره تماس: 09128528320

جناب آقای رسول خیابانی

جناب آقای رسول خیابانی

آقای خیابانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در قم هستند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و از اعضای رسمی انجمن آیین دادرسی مدنی ایران هستند. متخصص در دعاوی ملکی، مطالبه وجه و تعزیرات و مجازات های بازدارنده می باشند. از سواق کاری آقای خیابانی می توان به انجام وکالت تخصصی پرونده های بانکی و کیفری اشاره کرد.

آدرس دفتر: قم، خیابان صفاشهر، روبروی کوچه 4، جنب داروخانه دکتر جوانمردی

شماره تماس: 09125514504

جناب آقای علی عابدینی

وکیل آقای علی عابدینی وکیل پایه یک دادگستری و وکیل متخصص با 14 سال سابقه فعال در زمینه های حقوقی اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری است. علی عابدینی متولد شهریورماه سال 1346 در اردکان یزد، فارغ التحصیل 1374 دانشگاه قم در مقطع کارشناسی رشته حقوق قضائی وی 12 سال سابقه کار قضایی و وکالت و 6 سال سابقه کار در مرکز اشتغال و کاریابی به عنوان کارشناس اشتغال، کارآفرینی و کاریابی را دارد.

آدرس دفتر: قم، میدان ولی عصر، 20 متری منتظرالمهدی، روبروی هنرستان، یزد، میبد بفروئیه فاطمیه کوی آب انبار

شماره تماس: 09123513623

جناب آقای رسول رضائی

جناب آقای رسول رضائی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و مدرش دانشگاه در شهر قم می باشد و دارای 10 سال سابقه درخشان در وکالت می باشد که باعث اعتماد عموم مردم شده است. ایشان در دعاوی های ملکی، کیفری، خانواده و غیره در شهر قم فعالیت دارد.

آدرس دفتر: قم، میدان سعیدی، زیرزمین بانک سینا

شماره تماس: 09100120059

نقش وکیل قم در دعاوی ملکی چیست؟

بهترین وکیل قم که متخصص در دعاوی ملکی است کمک می کند تا انتخاب دعوا درستی داشته باشیم. در دعاوی انتخاب نوع دعوا مهم است و در روند پرونده تاثیرگذار است. به این صورت که دعوی از محاکم قضایی پیگیری شود یا در محاکم کیفری، بعد از این مرحله وکیل، در دسته دعاوی ملکی حقوقی، تعیین می کند که کدام نوع از دعاوی را انتخاب کند. وکیل ملکی به طور کامل توضیح می دهد که پرونده از چه روندی پیش رود به نفع شما خواهد بود.

وکیل ملکی پس از ارائه نظر کارشناسی خود تعیین می کند که کدام عنوان کیفری برای پرونده شما مناسب تر است. به عنوان مثال دعاوی مزاحمت ملکی یا تصرف عدوانی باید از راه قانونی و صحیحی پیگیری شود.

نقش وکیل قم در دعاوی ملکی چیست؟

نقش دیگر وکیل ملکی در دعاوی مربوط به املاک، دفاع از موکل خود در مقابل توضیحات طرف مقابل است. معمولا فضای دادگاه ها پر از تنش است و طبیعی است که افراد به تنهایی نتوانند از حقوق خود دفاع کنند، در این جا حضور وکیل متخصص در پرونده های املاک کمک می کند تا به موقع از شما دفاع انجام شود.

وکیل ملکی در تمامی جلسات دادگاه به موقع حاضر می شود و در صورتی که نیازبه ارائه مدرک و اسناد مربوطه باشد، در جمع آوری آن ها تلاش می کند تا حقوق موکل خود پایمال نشود. به طور کلی می توانیم بگوییم که مهم ترین نقش وکیل در دعاوی ملکی تنظیم شکواییه و تنظیم دادخواست در کنار تنظیم لایحه است.

کلام آخر

ممنون که تا این بخش از مقاله همراه ما بودید. بهترین وکیل ملکی در قم عنوان مطلبی بود که به آن پرداخیتم. وکلای ملکی نقش بسیار مهمی در پیروزی پرونده های شما خواهند داشت بنابراین باید در انتخاب آن ها دقت کنید. یک وکیل ملکی خوب در قم با توجه به تجارب و سابقه ای که در سال های وکالت به دست آورده بهترین راهنمایی ها را به موکل خود ارائه می دهد. امیدوارم در این مطلب شما را برای انتخاب وکیل ملکی راهنمایی کرده باشم. در صورتی که انتقاد، پیشنهادی و سوالی دارید برای ما کامنت نمایید.

آیا داشتن وکیل ملکی اجباری است؟

خیر. اما به این دلیل که پرونده های دعاوی ملکی پیچیده هستند، وجود بهترین وکیل ملکی در قم باعث می شود تا پرونده به طور صحیح و جدی پیگیری شود تا حقوق قانونی موکل پایمال نگردد.

چطور می توان از میزان مهارت وکیل ملکی اطلاعاتی را به دست آورد؟

با مطالعه سوابق و رزومه کاری بهترین وکیل ملکی می توان به مهارت های او پی برد و به این ترتیب وکیلی مجرب برای پرونده های ملکی انتخاب کرد.

آیا حق الوکاله وکیل ملکی در قم زیاد است؟

خیر. این میزان به عوامل مختلفی بستگی دارد، سابقه وکیل و تجاربی که در زمینه پونده مربوطه به دست آورده، دشواری های پرونده، مسافت وکیل تا دادگاه و … روی حق الوکاله تاثیر دارند.

5/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا