وکیل

10 تا از بهترین وکیل کرج ⚖️【سال1402】

دعاوی کیفری، ملکی، خانواده و … در شهرهای مختلف افزایش یافته اند، کرج هم از این قاعده مستثنی نیست و دعاوی مختلفی در آن رخ می دهد که باعث می شود مردم به وکیل نیازمند شوند. اگر مشکلی دارید با شناخت بهترین وکیل کرج می توانید مشاوره داشته و وکالت پرونده را به ایشان بسپارید. در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکلای کرج را معرفی کنیم برای اطلاعات بیشتر در مورد سوابق و شماره تماس آن ها همراه ما در سایت برترین وکیل باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل مهاجرت در کرج

چه زمانی به وکیل نیاز داریم؟

چه زمانی به وکیل نیاز داریم؟

این یک سوال مهمی است که برخی از مردم پاسخ آن را نمی دانند بنابراین در صورت بروز مشکلی به موقع به وکیل مراجعه نمی کنند و در حقیقت زمانی به این فکر می افتاند که قاضی رای نهایی را صادر کرده است. این در حالی است که اگر وکالت پرونده را به وکیل مجرب سپرده بودند می توانستند رای دادگاه را به نفع خود تغییر دهند.

به عنوان مثال بسیاری از دعاوی خانواده، مربوط به اختلافات زوجین، طلاق، مطالبه مهریه، نفقه و … است که برایروند بهتر پرونده باید از وکیل کمک بگیرید تا وکیل اطلاعات کافی در خصوص قوانین را به شما شرح دهد و بدانید که به صورت قانونی چه حقی دارید و چطور می توانید از آن دفاع کنید. همچنین می توانید به صورت کلی وکالت پرونده را به وکیل بسپارید.

بسیاری از مردم اطلاعات حقوقی بالایی ندارند بنابراین راه و چاه حل مشکلات را هم نمی دانند، در این شرایط بهتر است به وکیل خوب در کرج مراجعه کنیم تا به نیابت از ما کارهای مربوط به مشکلات خانوادگی (طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند و … )، ملکی، کیفری، ثبتی، حقوقی و … که به وجود آمده را انجام دهد.

بهترین وکیل کرج چه کسی است؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل خانواده در کرج

بهترین وکیل کرج کیست؟

این که بخواهیم یک وکیل را به عنوان بهترین وکیل کرج معرفی کنیم، کار سختی خواهد بود. در کرج وکلای مجرب بسیاری فعالیت می کنند که در نوبه خود بهترین هستند و پرونده های موفق زیادی داشته اند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

اما ما در این مقاله برای راحتی شما تمام تلاشمان را کرده ایم تا 10 وکیل خوب در کرج را معرفی کنیم. در ادامه همراه ما در مجله برترین وکیل باشید تا در مورد سوابق و آدرس وکلای کرج بیشتر بگوییم.

حسین صیاد

حسین صیاد وکیل کرج

حسین صیاد، وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و رتبه یک آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز است. آقای صیاد با تجربه سال‌ها وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش خود در زمینه حقوقی را به موکلین اثبات نموده است.

از مدارک تخصصی و گواهی‌های بسیار ارزنده ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی ایران
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق کودک ایران
 • دارای گواهی نامه همایش ملی حقوق و اخلاق در زیست فناوری از دانشگاه شهید بهشتی تهران ۱۳۸۹
 • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی ۱۳۹۶
 • دارای گواهی نامه بین المللی پنجمین کنگره بین‌المللی حقوق پزشکی با موضوع حقوق دارویی 2017
 • دارای گواهی نامه کارگاه آموزشی تخصصی حقوق سلامت با موضوع حقوق پزشکی دارویی ۱۳۹۷
 • تجربه قبول پرونده های متعدد حقوقی به همراه تیم وکلای همکار در ترکیه
 • نویسنده قراردادهای حقوقی

کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول سالهای فعالیت وکالتی ایشان، باعث شده تا او در رده بهترین وکلای کرج قرار داشته باشد. شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. ضمنا وکیل حسین صیاد از روانشناسی خوبی در مسیر پرونده‌های حقوقی برخوردار است که به انتخاب بهترین راه و کسب نتیجه مطلوب پرونده ها کمک شایانی می‌نماید. همچنین ایشان در پرونده‌های حقوقی و کیفری فعال بوده و علی‌الخصوص در موضوعات جرایم اقتصادی و حقوق پزشکی از متخصصین می‌باشند. از خدمات وکالتی حسین صیاد در زمینه‌های جرائم اقتصادی، دعاوی ایرانیان خارج از کشور، قراردادها، دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری (جرائم)، حقوق پزشکی، فرزند خواندگی، حقوق کودک، خانواده، شرکت‌ها، دیوان عدالت اداری، داوری، اسناد رسمی، جرایم رایانه‌ای (اینترنتی)، وصول مطالبات، معاملات، ارث، تجاری، کلاهبرداری، ارتشا، اختلاس و دعاوی ثبتی می‌توان نام برد. شهروندان کرج، استان البرز و تهران می‌توانند جهت امر وکالت به آقای حسین صیاد مراجعه نمایند.

شماره وکیل: 09120084438
آدرس:
 کرج، جهانشهر
حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

رقیه بحرکاظمی

رقیه بحرکاظمی بهترین وکیل کرج

خانم بحرکاظمی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. ایشان عضو کانون وکلا و مدیر موسسه حقوقی صیانت پارسیان البرز، وکیل اسبق بانک سینا و متخصص در برقراری صلح با طرف مقابل پرونده موکل می باشند. خانم بحرکاظمی بیش از 13 سال سابقه در حرفه وکالت دارند و به انواع دعاوی خانواده، کیفری و ملکی رسیدگی می کنند.

برخی از سوابق و فعالیت های ایشان در زمینه های:

 • افراز مال مشاع و رفع موانع مشاع
 • پذیرش وکالت دعاوی جرایم علیه منافی عفت و رابطه نامشروع ظرف یک هفته
 • پذیرش دعاوی جرایم علیه اشخاص اعم از آدم ربایی، قتل، قطع عضو و اسدپاشی
 • پذیرش دعاوی کیفری مانند: کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت و اختلاس
 • پذیرش دعاوی خانوادگی مانند: طلاق، مهریه و …
 • وکیل اتحادیه املاک کرج
 • نویسنده کتاب و مقالات
 • مدیر موسسه حققوی صیانت پارسیان البرز
 • وکیل اسبق بانک سینا
 • وکیل خانه کارگر کرج
 • شروع فعالیت حرفه ای از سال 1389

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره ایشان می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

تلفن همراه: 09121675896
تلفن تماس: 02632245145
آدرس دفتر: کرج، چهارراه طالقانی شمالی، 200 متر به آزادگان، جنب کلاس ساختمان سپید، طبقه 2 سوم، واحد 8

مجید پشنگ پور

جناب آقای مجید پشنگ پور

آقای پشنگ پور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی در استان البرز و کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند. بیشتر از 15 سال سابقه دارند و فعالیت هایی مانند تنظیم دادخواست تمامی دعاوی کیفری ثبتی شهرداری، تنظیم دادخواست تمامی دعاوی و لوایح قانونی، وکالت در دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی، ثبتی، قراردادها و … .

آدرس دفتر: کرج، بلوار طالقانی جنوبی، ساختمان سپهر1، طبقه 4، واحد 401

شماره تماس: 09371439979

زهرا عزیزی

زهرا عزیزی وکیل کرج

خانم زهرا عزیزی وکیل پایه یک دادگستری، رتبه 49 کانون وکلای البرز و دارای 8 سال سابقه وکالت می باشند. ایشان دارای مدرک وکالت تخصصی دعاوی اراضی و متخصص در پرونده های ثبتی و ملکی هستند. (این مدرک برای اولین بار در کشور ارائه شده است)

برخی از سوابق خانم زهرا عزیزی:

 • دارای گواهینامه تخصصی حقوق سلامت با موضوع حقوق پزشکی دارویی 1397
 • دارای گواهینامه بین المللی حقوق پزشکی 2017
 • دارای گواهینامه تخصصی حقوق مالیات 1397
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری البرز و کمیسیون انتشارات کانون وکلای البرز
 • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی 1396

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم عزیزی، با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09124132941
آدرس دفتر:
کرج، محمد شهر، بلوار امام خمینی، ساختمان دشت بهشت

محسن امیرماهانی

محسن امیرماهانی وکیل کرج

آقای محسن امیرماهانی وکیل پایه یک دادگستری در کرج، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، پذیرش دعاوی ملکی دعاوی زمین شهری، دعاوی چک و سایر دعاوی حقوقی و خانواده، کارشناس حقوقی مسکن و شهرسازی و منابع طبیعی می باشند.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره با آقای امیرماهانی می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09122977178
آدرس دفتر: کرج، خیابان بهار، کوچه حسینی خواه، طبقه 1، واحد1 (درحال جابجایی دفتر)

علیرضا اکبری

جناب آقای علیرضا اکبری

ایشان از وکلای پایه یک دادگستری و دارای بیشتر از 10 سال سابقه در زمینه وکالت صدها پرونده متنوع حقوقی، خانواده، کیفری و … هستند. در حال حاضر دانشجوی مقطع دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی می باشند. به صورت کلی تخصص آقای اکبری در زمینه پرونده های خانواده، ارث و میراث، ثبت احوال، سپرست و قیم، کلاهبرداری، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، آسیب به جان و مال در تصادفات، نزاع، ضرب و جرع، قتل، ورود به حریم خصوصی، تلف کردن اموال و حیوانات و … است.

آدرس دفتر: کرج، خیابان طالقانی

شماره تماس: 0912523736

رامین کریم نژاد

جناب آقای رامین کریم نژاد

آقای کریم نژاد وکیل پایه یک دادگستری و دارای تحصیلات تا مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند. ایشان دارای سابقه پروانه وکالت از قوه قضاییه هستند. آقای کریم نژاد به عنوان یک وکیل باسابقه در زمینه دعاوی مالی، تجاری، قراردادها، اختلافات مالی، فاکتور، سفته، برات، کلاهبرداری، جعل، تقلب، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، سرقت، ربا و … تخصص کافی دارند.

آدرس دفتر: کرج، خیابان شهید بهشتی، میدان شهدا، س 110، طبقه 2، واحد 6

فریبا تیموری

سرکار خانم فریبا تیموری

از وکلای پایه یک دادگستری و فارغ التحصیل در رشته کارشناسی حقوق و کارشناسی حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران هستند. خانم تیموری موفق به کسب رتبه 2 آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری شده اند واز استعدادهای درخشان در حرفه وکالت محسوب می شوند.

برای حل انواع دعاوی خانواده (طلاق یک طرفه، طلاق توافقی، اجرت المثل ایام زوجیت، حضانت، ملاقات با فرزند، سلب حضانت، مهریه، نفقه و … )، دعاوی کیفری (کلاهبرداری، فروش مال غیر، سرقت، تصادفات، توهین و تخریب، جعل و … )، دعاوی ملکی (مشارکت در ساخت، دعاوی الزام به دریافت پایان کار، انواع تعهدات قراردادی و … ) و … می توانید از کمک های خانم تیموری استفاده کنید.

آدرس دفتر: کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعد از پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوک B طبقه 5، واحد 9

شماره تماس: 09129569170

مهشید مهدوی پناه

سرکار خانم مهشید مهدوی پناه

خانم مهدوی پناه وکیل پایه یک دادگستری کرج و دارای بیش از 8 سال سابقه تخصصی در زمینه وکالت دعاوی مختلف هستند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و در آزمون اختبار کانون وکلای البرز موفق به کسب رتبه یک شده اند، همچنین رتبه 16 آزمون وکلای البرز را هم به دست آورده اند. خانم مهدوی پناه از وکلایی هستند که بیشتر پرونده های موکل خود را با موفقیت به اتمام رسانده اند

تخصص ها:

 • قبول وکالت پرونده های خانواده، حضانت، نفقه، مهریه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت و …
 • قبول وکالت دعاوی کیفری، قاچاق، جعل اسناد، کلاهبرداری، مشروبات الکلی و …
 • قبول وکالت دعاوی ملکی، اثبات مالکیت، وصول مطالبات و …

آدرس دفتر: کرج، طالقانی شمالی، ساختمان سپید، واحد 9

سیامک کرم زاده

جناب آقای سیامک کرم زاده

آقای کرم زاده وکیل پایه یک دادگستری و دانش آموخته دانشگاه دهلی هستند، ایشان بیش از 18 سال سابقه در حرفه وکالت دارند و دوره دکتری خود را در دانشگاه دهلی گذرانده اند و مدرک حقوق بین الملل را دریافت کرده اند. آقای کرم زاده دوره کارشناسی را در دانشکده علوم قضایی گذرانده و موفق به کسب رتبه اول کارشناسی ارشد حقوق بین الملل عمومی از دانشگاه شهید بهشتی شده اند.

آقای کرم زاده مشاور حقوقی در پرونده های وزارت دفاع در دیوان داوری دعاوی ایران_ایالات متحده آمریکا بوده اند، همچنین مدیر دعاوی خارجی موسسه حقوقی تامین عدالت، نماینده ایران در دیوان داوری دعاوی ایران_ ایالات متحده آمریکا، رئیس شعبه مرکز امور حقوق بین المللی در لاهه و بسیاری مواد دیگر از سوابق درخشان آقای کرم زاده می باشد.

آدرس دفتر: کرج، عظیمیه، بلوار شریعتی، جنب پامچال جنوبی، شماره 98، واحد 5

شماره تماس: 09123274136

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کیفری در کرج

مزایایی انتخاب وکیل خوب در کرج

از مزایای داشتن وکیل، پیشرفت سریع روند پرونده در دادگاه است. وکلا با اطلاعاتی که از قوانین دارند بهتر می توانند در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … موکل خود را یاری کنند.

زمانی که برای حل پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده و … به وکیلی مراجعه کنید، روند پیشرفت پرونده سریع تر می شود و اگر در مورد قوانین اطلاعات کافی نداشته باشید، وکیل خوب در کرج آن را در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین به این طریق با حق و حقوقی که در این جامعه دارید آگاه تر می شوید و می توانید از آن ها بهره مند شوید.

مزایایی انتخاب وکیل خوب در کرج

سایر مزایای استفاده از وکیل در کرج حضور موثر وکیل در دادگاه و تنظیم دفاعیه های لازم، تنظیم قراردادها برای امور قضایی، تنظیم شکواییه، تنظیم اظهارنامه و قرادادهای مدنی و همچنین ارائه شواهد به دادگاه برای دفاع از موکل به عهده ی وکیل پرونده است.

مثلا اگر در مسائل مالی به مشکل برخورد کنید و یا دچار مشکلات حقوقی، کیفری، خانواده و … شوید، با مراجعه به بهترین وکیل کرج معرفی شده در این مقاله می توانید مشکلات به وجود آمده را حل کنید. حضور وکیل باعث می شود تا نیازی به مراجعه شما به دادگاه نباشد و تمامی مراحل توسط وکیل انجام شود.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از تمامی افرادی که تا انتهای مقاله بهترین وکیل کرج همراه ما بودند. در این مقاله توضیحاتی در مورد انتخاب وکیل و مزایای داشتن آن گفتیم. همچنین 10 وکیل پایه یک دادگستری در کرج را معرفی کردیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. چنانچه سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید با نوشتن آن در کامنت ها، ما را مطلع کنید.

چه زمانی به وکیل نیاز داریم؟

زمانی که دچار مشکل حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی و … شدیم می توانیم برای مشاوره به بهترین وکیل کرج مراجعه کنیم و وکالت پرونده را به ایشان واگذار نماییم.

بهترین وکیل کرج باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

پروانه وکالت پایه یک دادگستری داشته و تجربه کافی در زمینه پرونده مورد نظر شما را داشته باشد.

آیا با وجود وکیل در پرونده، باز هم نیاز است متهم در دادگاه حاضر شود؟

زمانی که قاضی بخواهد متهم شخصا در دادگاه حضور داشته و دفاعیات خود را ارئه دهد، بله متهم می تواند به همراه وکیل در دادگاه حاضر شود.

5/5 - (3 امتیاز)

زینب رحمانی

زینب رحمانی، یکی از نویسندگان مجله حقوقی برترین وکیل هستم. سعی می کنم با انتشار مطالب حقوقی مختلف و معرفی وکلای برتر ایران، انتخاب وکیل را برای تان راحت کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا