کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل جرایم اقتصادی در کرج ⚖️【سال1403】

باید به این موضوع توجه داشته باشیم که وقوع جرایم اقتصادی می تواند حقوقی را از افراد جامعه ضایع کند و خسارت های جبران ناپذیری را در زمینه های مالی به آن ها تحمیل نماید. جرایم اقتصادی از هر نوعی که باشد شما می توانید با حضور در محاکم قضایی و اقامه دعوی از حقوق خود دفاع کرده و دسترسی مجدد به آن ها را مطالبه نمایید؛ اما نکته مهم در این خصوص این است که تنها در صورتی می توانید به موفقیت دست پیدا کنید که دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده های مربوط به جرایم اقتصادی را در اختیار داشته باشید. در غیر این صورت لازم است روی کمک های یک وکیل با تجربه و متخصص حساب ویژه ای را باز کنید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل جرایم اقتصادی در کرج آشنا کنیم تا با سهولت بیشتری بتوانید به اهداف خود برسید. پیشنهاد می کنیم با ما همراه باشید.

بهترین وکیل جرایم اقتصادی در کرج

بهترین وکیل جرایم اقتصادی در کرج کیست؟

بهترین وکیل جرایم اقتصادی در کرج به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در تلاش است تا آگاهی خود در خصوص دعاوی اقتصادی را به میزان قابل توجهی افزایش دهد تا به این شکل بتواند پاسخگوی سوالات و نیازهای موکل خود باشد. جرایم اقتصادی ممکن است حقوق بسیارری را از افراد پایمال کند و همین موضوع نشان می دهد که استخدام بهترین وکیل کرج در این زمینه می تواند الزامی به نظر برسد. در واقع بهترین وکیل جرایم اقتصادی در کرج سعی دارد از منافع موکل خود در عرصه دادگاه دفاع کند.

دقت داشته باشید که هر وکیلی نمی تواند شما را به خواسته هایتان برساند و می بایست در زمینه دعاوی مطرح شده به بهترین وکیل جرایم اقتصادی در کرج مراجعه کنید. آگاهی او از قوانین و مقررات به میزان بالای است و می تواند با کاوش در مواد قانونی بهترین راهکار برای عبور از مشکلات و جبران ضررهای ایجاد شده را در اختیار موکل قرار دهد. بهترین وکیل کیفری در کرج سال های زیادی را در محاکم قضایی مشغول دست و پنجه نرم کردن با پرونده های مشابه بوده و تجربیاتی را به دست آورده است.

مشاوره آسان با بهترین وکیل ملکی در کرج را از دست ندهید!

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل جرایم اقتصادی در کرج را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل جرایم اقتصادی در کرج!

زهرا عزیزی

زهرا عزیزی وکیل کرج

خانم زهرا عزیزی وکیل پایه یک دادگستری، رتبه 49 کانون وکلای البرز و دارای 8 سال سابقه وکالت می باشند. ایشان دارای مدرک وکالت تخصصی دعاوی اراضی و متخصص در پرونده های ثبتی و ملکی هستند. (این مدرک برای اولین بار در کشور ارائه شده است)

برخی از سوابق خانم زهرا عزیزی:

  • دارای گواهینامه تخصصی حقوق سلامت با موضوع حقوق پزشکی دارویی 1397
  • دارای گواهینامه بین المللی حقوق پزشکی 2017
  • دارای گواهینامه تخصصی حقوق مالیات 1397
  • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری البرز و کمیسیون انتشارات کانون وکلای البرز
  • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی 1396

آدرس دفتر: كرج، محمدشهر، بلوار امام خمينی، نبش بلوار دشت بهشت، برج قائم، طبقه ٣، واحد ١٩

شماره تماس: 09124132941

محمد واعظی هیر

محمد واعظی هیر وکیل جرایم اقتصادی کرج

جناب آقای محمد واعظی هیر وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. آقای واعظی هیر با تجربه بالایی که در دعاوی کیفری، حقوقی و خانواده دارند، مي توانند مشاوره ی خوبی در مورد پرونده های موکلین خود بدهند و پرونده را به سمت پیروزی سوق دهند.

آدرس دفتر: کرج، ابتدای مطهری، بعد از اداره ثبت، نبش سلمان ساوجی، ساختمان آریا، طبقه 6، واحد 1

تلفن تماس: 09123934850

مسعود هاشمیان

مسعود هاشمیان وکیل جرایم اقتصادی کرج

جناب آقای مسعود هاشمیان وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. آقای هاشمیان در دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، قتل، جرائم رایانه‌ای، جرائم پزشکی و… سابقه و فعالیت دارند.

آدرس دفتر: کرج، رجایی شهر، ابتدای خیابان مطهری، نبش خیابان 4شرقی، ساختمان پارس، طبقه 3، واحد 8

تلفن تماس: 09121363662

طاهره هورشید

طاهره خورشید وکیل جرایم اقتصادی کرج

سرکار خانم طاهره هورشید وکیل پایه یک دادگستری و همچنین مشاور حقوقی هستند. خانم خورشید در دعاوی ملکی، خانواده، کیفری و حقوقی فعالیت می کنند. شما می‌توانید از مشاوره های حضوری و غیرحضوری ایشان بهرمند شوید.

آدرس دفتر: کرج، میدان آزادگان، ابتدای ۴۵ متری کاج، کوچه یگانه، طبقه ۵، واحد ۱۵

تلفن تماس: 09125179181

معصومه نجفی ابر

معصومه نجفی ابر وکیل جرایم اقتصادی کرج

خانم معصمومه نجفی ابر یکی دیگر از وکلای با تجربه شهر کرج هستند. خانم نجفی ابر تخصص در دعاوی کیفری همچون مواد مخدر، کلاهبرداری، جرایم اقتصادی، جرایم پولی و بانکی دارند، که شما می توانید برای روند بهتر پرونده از ایشان راهنمایی بگیرید.

آدرس دفتر: کرج، میدان آزادگان، ابتدای خیابان مطهری، نبش کوی پیروزی، ساختمان فرهنگ، پلاک۲۱۲، واحد ۴

تلفن تماس: 09121494532

فردین منایی

فردین منایی وکیل جرایم اقتصادی کرج

جناب آقای فردین منایی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در انواع دعاوی همانند کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعلیت دارند، که شما می‌توانید به صورت دلخواه از ایشان مشاوره دریافت کنید.

آدرس دفتر: کرج، سه راه گوهردشت، نرسیده به سه باندی، نبش ده غربی، ساختمان گلدار، طبقه ۵، واحد ۱۰

تلفن تماس: 09123789346


سه اشتباه مهلک در انتخاب وکیل جرایم اقتصادی در کرج

در ابتدا لازم است با استفاده از دانشی که در زمینه مسائل حقوقی در اختیار دارید، معیارهایی را در نظر بگیرید. لازم است با استفاده از معیارهای تعیین شده، مهارت بهترین وکیل جرایم اقتصادی در کرج را مورد بررسی قرار دهید. دقت داشته باشید که تعداد بالای وکلای شاغل در سطح شهر کرج باعث می شود تا انتخاب یک گزینه از میان آن ها قدری سخت باشد. از این رو، ممکن است افراد در انتخاب خود با اشتباهاتی مهلک رو به رو شوند که در ادامه سعی داریم به سه مورد از مهم ترین آن ها اشاره کنیم.

به دلیل حق الوکاله قید استخدام وکیل را نزنید: ممکن است برخی از افراد تصور کنند که دستمزد تمامی وکلا بالا است و آن ها توانایی مالی مناسبی برای استخدام وکیل را ندارند. دقت داشته باشید که اولا هر یک از وکلا ممکن است مبلغ متفاوتی را به عنوان حق الوکاله به شما ارائه دهد و می توانید وکلای مقرون به صرفه را به خدمت بگیرید. دوما در جرایم اقتصادی، شکست در پرونده می تواند هزینه های بالاتری را نسبت به حق الوکاله به موکل تحمیل نماید. از این رو هرگز و در هیچ شرایطی نباید قید استخدام وکیل را بزنید.

جنسیت وکیل معیار مناسبی برای انتخاب نیست: ممکن است برای شما مرد بودن یا زن بودن وکیل مورد نظر اهمیت داشته باشید و تمایل داشته باشید که برای رسیدگی به پرونده های مربوط به جرایم اقتصادی به طور قطع از یک وکیل خانم استفاده کنید. این به سلیقه شما باز می گردد و ایرادی نیز ندارد. مشکل آن جا است که بدون در نظر گرفتن سایر ویژگی هایی که لازم است یک وکیل داشته باشد و تنها به واسطه اینکه جنسیت او را در نظر گرفته اید، وکیلی را به خدمت بگیرید.

تخصص وکیل را در نظر بگیرید: گاهی افراد به دلیل ضعف در دانش حقوقی بر این باور غلط تاکید دارند که هر وکیلی می تواند آن ها را در خصوص دعاوی جرایم اقتصادی به موفقیت برساند. این در حالی است که جرایم اقتصادی امری تخصصی در مسائل حقوقی است و لازم می باشد برای استخدام وکیل به سراغ آن دسته از حقوقدانان بروید که سال های زیادی از عمر خود را صرف دست و پنجه نرم کردن با مسائلی از این جنس کرده باشند.

بهترین وکیل جرایم اقتصادی در کرج

بعد از انتخاب وکیل جرایم اقتصادی در کرج چه باید کرد؟

در ابتدا لازم است بهترین وکیل جرایم اقتصادی در کرج را از روش های مختلف انتخاب کنید. البته لازم است در این مسیر به مهارت و توانایی هایی که برترین وکیل جرایم اقتصادی در کرج در اختیار دارد توجه کنید تا به شاخص ترین و مطرح ترین گزینه ممکن دست پیدا کنید. پس از اینکه از انتخاب خود مطمئن شدید، لازم است با دفتر وکیل مورد نظر تماس گرفته و با حقوقدان به تبادل نظر بپردازید. در این تماس لازم است وقتی را برای ملاقات حضوری و تعاملات بیشتر تدارک ببینید.

حضور به موقع در جلسات ملاقات حضوری توسط وکیل و موکل می تواند زمان شناس بودن آن ها را به اثبات برساند. در واقع لازم است در درجه اول، نظر خود را به بررسی ویژگی های وکیل معطوف کنید تا از انتخاب خود اطمینان حاصل نمایید. فن بیان، ارتباط موثر با موکل، حسن اخلاق و… از جمله مهم ترین ویژگی هایی هستند که می توانید وجود آن ها در وکیل مورد نظر ارزیابی کنید. علاوه بر این نیاز است که خواسته ها و دغدغه هایی که در خصوص پرونده جرایم اقتصادی دارید را با وکیل اشتراک بگذارید.

وکیل نیز می بایست پرونده را به دقت مطالعه کرده و نظر خود را به صورت شفاف و صریح به موکل اعلام دارد. او باید از هر گونه بازارگرمی اجتناب کند و موقعیت پرونده را به طور دقیق شرح داده و شانس موفقیت موکل در پرونده را مشخص نماید. علاوه بر این نیاز است، وکیل با در نظر گرفتن عوامل مختلف حق الوکاله مورد نظرش را به موکل پیشنهاد دهد. در این صورت موکل نیز می تواند نظر خود را در این خصوص اعلام دارد.

در صورت رسیدن به توافق در خصوص تمامی جزئیات مربوط به پرونده جرایم اقتصادی، لازم است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد و در آن شرایط همکاری به طور کامل ذکر شود. در صورتی که قرارداد به طور دقیق تنظیم و به امضا برسد از بروز اختلافات بین وکیل و موکل جلوگیری می شود. دقت داشته باشید که امضای قرارداد پایان کار نیست. بلکه شروعی برای همکاری و تعامل دو طرف است. باید در تمام مراحل رسیدگی به پرونده با وکیل خود در ارتباط باشید.

بهترین وکیل جرایم اقتصادی در کرج

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل جرایم اقتصادی در کرج آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید از این وکلا استفاده کنید. در ادامه به سه اشتباه مهلک در انتخاب وکیل اشاره داشتیم و در انتهای مطلب نیز به اقداماتی اشاره داشتیم کهب عد از انتخاب وکیل باید انجام شود. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده در بالا دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

دکمه بازگشت به بالا