وکلا

10 تا از بهترین وکیل گلشهر کرج ⚖️【سال1403】

گاهی ممکن است افراد خواسته یا ناخواسته با اختلافاتی حقوقی رو به رو شوند که زندگی آن ها را تحت تاثیر قرار دهد. در صورتی که این مشکلات عمیق باشند حل و فصل آن ها به محاکم قضایی سپرده می شود. حضور موفق در محاکم قضایی و رسیدگی به امور مربوط به آن مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و آگاهی کامل به قوانین و مقررات است. عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای رسیدگی به دعاوی مطرح شده را ندارند و از این رو استخدام یک وکیل مجرب و کاربلد می تواند راهگشا باشد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل گلشهر کرج آشنا کنیم تا در کمترین زمان بتوانید به مطلوب ترین گزینه ها دست پیدا کنید، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل گلشهر کرج

بهترین وکیل گلشهر کرج کیست؟

تعدد وکلا در سطح شهر گلشهر کرج باعث شده است تا یافتن مطلوب ترین گزینه از میان انبوه وکلا قدری سخت و دشوار به نظر برسد. حال اگر متر و معیار مناسبی در اختیار نداشته باشیم ممکن است نتوانیم مهارت وکلای مختلف را مورد سنجش قرار دهیم و از انتخاب بهترین ها باز بمانیم. بهترین وکیل گلشهر کرج دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبرترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده است و شجاعت لازم برای حضور در محاکم قضایی را در اختیار دارد.

بهترین وکیل گلشهر کرج به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تسلط کاملی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری دارد و می تواند با اتکا به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را به موکل خود پیشنهاد دهد. بهترین وکیل کرج سال های کاری زیادی را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و تجربیات با ارزشی را در این زمینه کسب کرده است. او همواره تغییرات قوانین و مقررات را مورد بررسی قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه داشته و از رقبایش عقب نماند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل کرج  کلیک کنید!

ویژگی های وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در پرونده های حقوقی و کیفری در شهر گلشهر کرج به شما مخاطبان ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای نام برده شده سوابق و تخصص آن ها را مورد بررسی قرار دهید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل گلشهر کرج!

میثم یوسفی

میثم یوسفی وکی گلشهر کرج

آقای میثم یوسفی وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه، مشاور حقوقی و دارای سابقه حقوقی بالا در وکالت انواع دعاوی هستند. وکالت در تمامی پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و … توسط ایشان پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: ۴۵ متری گلشهر (بلوار شمس)، بین پونه و بنفشه شرقی، ساختمان پادرا، طبقه ۱، واحد۳

شماره تماس: 09124637073

زهرا نوری ابوذر

زهرا نوری ابوذر وکیل در گلشهر کرج

سرکار خانم زهرا نوری ابوذر یکی دیگر از وکلای با تجربه در گلشهر کرج هستند. زمینه فعالیت خانم نوری ابوذر در دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت و دعاوی ملکی مانند انحصار وراثت و تقسیم ارث، فسخ و ابطال معاملات و قراردادها، اسناد و تحویل و تنظیم سند رسمی املاک و خسارت آن، دعاوی کیفری مانند جعل، خیانت در امانت، آدم ربایی، سرقت، کلاهبرداری است.

آدرس دفتر: گلشهر، خیابان شرقی، کوچه میلاد غربی، پلاک 8و9

تلفن تماس: 09036589470

عبدالنعیم ناصحی

عبدالنعیم ناصحی وکیل در گلشهر کرج

جناب آقای عبدالنعیم ناصحی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. ایشان در دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. شما می توانید از مشاوره های حضوری وغیرحضوری از آقای ناصحی برای تمامی مشکلات پرونده های خود بهرمند شوید.

آدرس دفتر: ۴۵ متری گلشهر، نبش خیابان کوکب، شرقیپ ۱۱۷، واحد۲

تلفن تماس: 09121013908

صدیقه مظفری

صدیقه مظفری وکیل در گلشهر کرج

خانم صدیقه مظفری وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه وکالت هستند. متخصص در پرونده‌های حقوقی ملکی. ثبتی و چک و کیفری ضرب‌وجرح، سرقت،جعل، جرائم‌رایانه‌ای، موادمخدر، خیانت‌درامانت، کلاهبرداری، و دعاوی خانواده مهریه، نفقه،طلاق، حضانت، ملاقات با فرزند، سلب حضانت را دارد.

آدرس دفتر: گلشهر، ۴۵ متری گلزار، ساختمان پزشکان گلشهر، طبقه ۱

تلفن تماس: 09113412544

نرگس مرادی

نرگس مرادی وکیل در گلشهر کرج

سرکار خانم نرگس مرادی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم مرادی در دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. شما می توانید برای پرونده های خود از مشاوره های خانم مرادی که هم به صورت حضوری وهم به صورت غیرحضوری است، استفاده کنید.

آدرس دفتر: گلشهر ۴۵ متری، بلوار گلزار غربی، نبش سوسن شمالی، ساختمان علوی، طبقه 4، پلاک 42

تلفن تماس: 09127180073


مهم ترین وظایف وکیل خبره در گلشهر کرج

تشریح مباحث حقوقی: دقت داشته باشید که تمامی مباحث حقوقی از پیچیدگی و دشواری های خاص خود برخوردار هستند. همین پیچیدگی ها باعث شده است تا برای فهم آن ها نیاز به دانش و تحصیلات لازم باشد. یکی از مهم ترین وظایف بهترین وکیل گلشهر کرج تشریح مباحث حقوقی حاکم بر دعاوی مطرح شده برای موکل است. می بایست وکیل قوانین و مقررات را به زبانی ساده و قابل فهم برای موکل خود بازگو نماید و دانش حقوقی موکل در برخورد با دعاوی مطرح شده را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

ارائه دفاعیات لازم در دادگاه: یکی دیگر از وظایف مهم وکیل، ارائه دفاعیات لازم در دادگاه به قضات مربوطه است. در واقع لازم است وکیل در زمان مشخص در جلسات دادگاه حضور پیدا کرده و با ارائه دفاعیات لازم از حقوق موکلش دفاع نماید. لازم است او با دقت به جمع آوری ادله و مستندات لازم بپردازد تا بتواند با ارائه آن ها به دادگاه ورق را به نفع موکل خود برگرداند و او را در رسیدن به مقصود یاری نماید. در واقع لازم است وکیل در دعاوی حقوقی و کیفری اعتماد به نفس لازم برای حضور در دادگاه را داشته باشد.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل زن در تهران

تشریح حقوق قانونی موکل: دقت داشته باشید که قانون تمامی افراد دخیل در یک پرونده حقوقی و کیفری را دارای حق و حقوقی دانسته است. در صورتی که فرد با این قوانین آشنایی نداشته باشد ممکن است نتواند از منافع خود دفاع کرده و از پایمال شدن آن ها جلوگیری نماید. یکی از مهم ترین وظایف بهترین وکیل در گلشهر کرج تشریح نمودن حقوق قانونی موکل است. او در تلاش است تا موکل را از حقوق قانونی اش در دادگاه مطلع سازد و به این شکل جسارت لازم را به موکل باز گرداند.

تنظیم لایحه دفاعیه: در واقع لایحه دفاعیه نوعی دفاع مکتوب از موکل است. در واقع لایحه قضایی یا لایحه دفاعیه در واکنش به ادعای طرف مقابل نوشته می شود. قانون به صراحت ذکر می کند که تمامی افراد دخیل در یک پرونده می توانند لایحه دفاعیه تنظیم نمایند. اما به دلیل حساسیت بالا و تخصصی بودن تنظیم لایحه دفاعیه بهتر است این کار به وکیل سپرده شود. در واقع وکیل سعی می کند با رعایت کامل اصول نگارشی و حقوقی لایحه تنظیم نموده و ادله و مستندات کافی را نیز به آن پیوست نماید.

بهترین وکیل گلشهر کرج

مهم ترین مهارت های وکیل خبره در گلشهر کرج

آشنایی به اصول روانشناسی: دقت داشته باشید که موکل در زمان مطرح شدن دعاوی حقوقی و یا کیفری با تنش های بسیاری همراه است. نباید از او توقع داشت که رفتار درستی از خود نشان دهد و نرمال عمل نماید. لازم است بهترین وکیل گلشهر کرج دانش روانشناسی کافی را نیز در اختیار داشته باشد تا بتواند به درستی با موکل خود رفتار کرده و او را در لحظات سخت درک کند. علاوه بر این لازم است وکیل با تکیه بر دانش روانشناسی خود ارتباط نزدیکی با موکل برقرار نماید.

فن بیان: در صورتی که فن بیان را مهم ترین سلاح یک وکیل برای کسب پیروزی در دادگاه معرفی کنیم چیزی به گزاف نگفته ایم. دانش و تحصیلات بهترین وکیل گلشهر کرج از اهمیت بالایی برخوردار است و نقش تعیین کننده ای دارد. اما باید دقت داشته باشیم که اگر وکیلی از قدرت نفوذ کلام برخوردار نباشد، هرگز نخواهد توانست از دانش خود بهره مند شود. در هنگام انتخاب وکیل و در زمان برگزاری جلسه برای ملاقات حضوری لازم است فن بیان وکیل مورد نظر خود را به دقت بررسی کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل هشتگرد

زبان بدن: امروزه زبان بدن را در سراسر جهان به عنوان یک علم می شناسند و در بسیاری از دانشگاه های مطرح جهان نیز به تدریس آن می پردازند. لازم است وکیل به میزان قابل توجهی از این مهارت بهره مند باشد. در واقع بهره مندی از زبان بدن به وکیل کمک می کند تا بتواند نفوذ کلام خود بر روی قضات و موکل را افزایش دهد و دفاعیات مربوطه را با کیفیت بالاتری ارائه دهد. همچنین در صورتی که وکیل از زبان بدن شناخت داشته باشد می تواند علت رفتارهای موکل و افراد دخیل در پرونده را درک نماید.

بهترین وکیل گلشهر کرج

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل گلشهر کرج آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت دسترسی به مطلوب ترین گزینه ها نداشته باشید. همچنین تلاش کردیم تا مهم ترین وظایف وکیل در دعاوی حقوقی و کیفری را تشریح نماییم تا اطلاعات شما در این زمینه افزایش یابد. در انتهای مطلب نیز مهم ترین مهارت های مورد نیاز برای یک وکیل را مورد ارزیابی قرار دادیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب بالا را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 17 =

دکمه بازگشت به بالا