وکلا

10 تا از بهترین وکیل جهانشهر کرج ⚖️【سال1403】

همه ما در طول زندگی بارها و بارها با مشکلات حقوقی مختلف مواجه شده ایم و همواره این سوال برایمان مطرح است که چه راهکاری جهت رفع مشکلات ارائه دهیم؟ مناسب ترین راه حل، کمک گرفتن از یک وکیل معتبر و شناخته شده در حوزه حقوقی مربوطه می باشد. چراکه گاهی اوقات به دلیل نداشتن تجربه در این زمینه، ممکن است باعث بروز مشکلاتی شویم که همه چیز را پیچیده تر می کند. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل جهانشهر کرج در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل جهانشهر کرج کیست؟

بهترین وکیل جهانشهر کرج کیست؟

منظور از بهترین وکیل جهانشهر کرج در واقع فردی است که باید وظایف خود را به درستی انجام دهد و از ویژگی های خاصی برخوردار باشد. یک وکیل خوب وظیفه دارد تا پیش از طرح دعوا برای موکل خود و حتی در کلیه مراحل دادرسی، پرونده را با صلح و سازش میان هر یک از طرفین حل کند، همچین باید سعی کند از ایجاد تنش جلوگیری کند. از دیگر وظایف بهترین وکیل جهانشهر کرج این است که متن وکالت نامه و قرارداد را به شکل واضح و دقیق بیان کند و یک نسخه نیز در اختیار موکل خود قرار دهد. هیچ وکیلی حق ندارد مبلغی اضافه تر از آن چه در قرارداد است، از موکل خود بگیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل کرج  کلیک کنید!

بهترین وکیل جهانشهر کرج وظیفه دارد رسید هرگونه سند را از موکل خود دریافت کند و به او بدهد. وکیل باید پس از عقد قرارداد، دادخواست و شکوائیه و … که مرتبط با پرونده موکل خود می باشد را تنظیم کند. مگر در مواقعی که عذر موجهی برای او وجود داشته باشد. در غیر این صورت، باید در تمامی جلسات دادرسی حاضر شود و پرونده قضایی موکل خود را پیگیری کند.

ویژگی های وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل جهانشهر کرج می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل جهانشهر کرج!

مهتاب صفری

مهتاب صفری

سرکار خانم مهتاب صفری وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در جهانشهر کرج هستند. ایشان عضو کانون وکلای البرز هستند و دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه بین المللی امام خمینی و ارشد تجارت بین المللمی باشند. ایشان یکی موفق ترین و با تجربه ترین وکلای استان البرز محسوب می شوند.

برخی از سوابق خانم مهتاب صفری:

 • تخصصا دعاوی ملکی
 • متخصص در امور کمسیون ها از جمله کمیسیون ماده ۵۶ ماده ۱۰۰ ماده ۱۹ و هیات تعیین تکلیف و هیات تشخیص
 • متخصص در دعاوی دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری
 • متخصص در شرایط عمومی پیمان و دارای سابقه درخشان در همکاری یا شرکت های عمرانی و راه و ساختمان
 • عضو بنیاد نخبگان
 • قریب به 10 سال سابقه کاری موفق
 • وکیل شرکت آساوین فتاح ترکیه
 • وکیل شرکت الوان کانی یزد
 • وکیل شرکت مهندسین حک سازه
 • متخصص در دعاوی تعزیرات ملکی، حقوقی، کیفری، رمز ارز و …
 • انجام بیش از 200 پرونده حقوقی و 90% موفقیت در آنها
 • همکاری با شرکت مهاجرتی cicc کانادا برای اقامت و مهاجرت به کانادا
 • و …

آدرس دفتر: جهانشهر، بلوار جمهوری، جنب فست فود دی، ساختمان دی، طبقه دوم

شماره تماس: 09127009750

بهنام آقائی پور

بهنام آقائی پور

جناب آقای بهنام آقائی پور یکی از وکلای معتبر و شناخته شده در منطقه جهانشهر کرج می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود موفق شده اند درصد بسیار زیادی از موکلین را با رضایت خاطر جلب کنند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 5 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری البرز و کسب رتبه 27 در آزمون وکالت
 • متخصص در اعمال منافی عفت و اخلاق نظیر جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، زنا، لواط، تجاوز
 • متخصص در دعاوی املاک شامل موجر و مستاجر، سرقفلی، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، حق کسب و پیشه

آدرس دفتر: جهانشهر، میدان گلها، ساختمان کوروش، واحد 401

شماره تماس: 09121014712

ندا خوانین زاده

ندا خوانین زاده

سرکار خانم ندا خوانین زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در جهانشهر کرج هستند. ایشان بیش از 10 سال تجربه وکالت موفق را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • انجام بیش از 500 پرونده حقوقی
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی از دانشگاه علامه طباطبایی
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: جهانشهر، مولانا، روبروی نوردیدگان، سروش، 504

شماره تماس: 09123627495

مهدی رسول زاده

مهدی رسول زاده

جناب آقای مهدی رسول زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در جهانشهر هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 5 سال سابقه کار
 • عضو کانون وکلای دادگستری البرز
 • فارغ التحصیل دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: جهانشهر، بلوار مولانا، روبروی کلینیک چشم پزشکی نوردیدگان، مجتمع سروش، طبقه 5، واحد 504

شماره تماس: 09125653126

محسن سهامی

محسن سهامی

جناب آقای محسن سهامی وکیل پایه یک دادگستری در شهر جهانشهر و استان البرز هستند و به فعالیت در حوزه های حقوقی مختلف مشغول می باشند. ایشان مشاوره های حقوقی بسیار کاربردی و اصولی را در اختیار مردم قرار می دهند و با آن ها تعاملات بسیار خوبی را برقرار می کنند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا و …

آدرس دفتر: جهانشهر، میدان مدنی، ساختمان فراز، طبقه دوم، واحد 4

شماره تماس: 09125618665


ویژگی های بهترین وکیل جهانشهر کرج

کسانی که در منطقه جهانشهر کرج ساکن هستند، باید در زمان مواجه شدن با انواع مشکلات حقوقی به بهترین وکیل جهانشهر کرج مراجعه کنند. در نتیجه این وکیل باید از تخصص و تجربه کافی در حوزه حقوقی مربوطه بهره مند باشد. منظور از یک وکیل حقوقی خوب فردی است که در آزمون کانون وکلا قبول شده و دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری می باشد. البته لازم است بدانید که شرط بهترین بودن، علاوه بر قبولی در آزمون، داشتن تجربه و تخصص لازم می باشد. از جمله ویژگی های بهترین وکیل جهانشهر کرج می توان به موارد زیر اشاره نمود که عبارت است از:

ویژگی های بهترین وکیل جهانشهر کرج
 • داشتن برنامه ریزی، ویژگی مهم دیگر بهترین وکیل جهانشهر کرج می باشد. بهترین وکیل کسی است که در تمامی کارهای خود برنامه ریزی دقیق داشته باشد و هر وقت از زمان  خود را به انجام کار مشخصی واگذار کند. مهارت برنامه ریزی در یک وکیل موجب می شود تا وی بتواند به برنامه های روزانه خود به صورت کامل رسیدگی کند و از کارهاش عقب نماند. به عنوان مثال بهترین وکیل جهانشهر کرج بدون برنامه ریزی در امورات یک شرکت نمی تواند به کارهای خود رسیدگی کند و قطعا دچار مشکل می شود.
 • قدرت تصمیم گیری و مدیریت، از مهمترین ویژگی های یک وکیل موفق و خوب است که موجب می شود او بتواند تمام شرایط را به خوبی در دست بگیرد و مشکلات پیش رویش را حل کند. بدون داشتن مهارت تصمیم گیری و مدیریت، حل پرونده ها توسط یک وکیل به راحتی انجام نمی شود.
 • مهارت های اجتماعی از دیگر ویژگی های یک وکیل خبره است. به عنوان مثال بهترین وکیل جهانشهر کرج باید یک شنونده خوب و با حوصله باشد و به درد و دل های موکل خود دل بدهد و قدرت سخنوری داشته باشد. به این صورت می تواند به خوبی از موکل خود دفاع کند و حق او را بگیرد.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل هشتگرد

انواع شغل وکالت

همان‌ طور که مشخص است، وکلات انواع مختلفی دارد. هر فرد نیز می تواند در یک زمینه یا در تمامی انواع وکالت فعالیت داشته باشد. افرادی که به عنوان بهترین وکیل جهانشهر کرج در این شغل فعالیت می‌ کنند، از تخصص‌ های مختلفی برخوردارند. برخی از مهمترین انواع شغل وکالت عبارت است از:

وکیل جراحت شخصی و حوادث: حوزه فعالیت وکلای جراحات شخصی در دعاوی مدنی است، نماینده کسانی محسوب می شوند که دچار آسیب یا جراحات هستند. در واقع کار وکلای جراحت شخصی، اثبات مقصر بودن طرف مقابل است، که شخصی حقیقی یا حقوقی است و پرداخت خسارت به فرد آسیب دیده است که بیشتر این آسیب ها از قصور پزشکی، تصادفات رانندگی یا حوادث در محل هایی مانند سرکار است. اغلب این پرونده ها بدون نیاز به مراجعه دادگاه حل و فصل می شوند.

انواع شغل وکالت

وکلایی که در زمینه وکیل مالکیت فکری و معنوی فعالیت دارند، وظیفه محافظت از حقوق و آثاری که مربوط است به اختراعات نویسندگان، هنرمندان و… دارند. این ماکلیت شامل: ثبت اختراع، حق چاپ، علامت تجاری و محافظت از اسرار تجاری می شود.

از وظایف وکلای این حوزه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در مورد بهترین روش جهت محافظت از مالکیت فکری خود برای مشتریان مشاوره انجام دهند.
 • با استفاده از حق چاپ، ثبت اختراع یا ثبت یک علامت تجاری از مالکیت معنوی محافظت کنند.
 • حقوق مالکیت معنوی را در صورت نقض آن، اجرا کنند.

وکیل شرکت: معمولا وکلای تجاری که به وکلای شرکت نیز معروف هستند، امورات حقوقی مربوط به تشکیل یک شرکت، تنظیم قراردادهای مختلف و مسائل و مشکلات مربوط به انطباق شرکت را بر عهده دارند و اطمینان حاصل می‌ کنند که همه معاملات شرکت در محدوده قوانین کشوری انجام می‌ شوند. به عنوان مثال بهترین وکیل مالیاتی در کرج وظیفه دارد نرخ مالیات شرکت های تجاری مختلف را به حداقل برساند.

بیشتر بخوانید: بهترین مشاور حقوقی در کرج

وکیل مهاجرت: در جامعه کنونی پدیده مهاجرت به وفور دیده می شود، بهترین وکیل مهاجرت در کرج برای انجام امورات مربوط به مهاجرت و حل مشکلاتی که رخ می‌ دهد، کمک بسیار زیادی می کند. این نوع وکیل در برخورد با مسائل مربوط به مهاجرت مانند ویزا، اقامت، پناهندگی یا گرفتن گرین کارت، به افراد مشاوره و راهنمایی می‌ دهد.

کلام آخر

ممنونم از این که تا انتهای مقاله بهترین وکیل جهانشهر کرج همراه ما بودید. در این مقاله به معرفی وکلای مجرب در این منطقه پرداختیم تا اگر به دنبال یک وکیل خوب هستید، انتخاب راحتی داشته باشید. در ادامه مقاله گفتیم که بهترین وکیل چه ویژگی هایی دارد. امیدوارم مطالبی که در این مقاله بیان شد برای شما مفید باشد. چنانچه سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا