حقوقیوکیل

10 تا از بهترین مشاور حقوقی در کرج ⚖️【سال1403】

اگر از قوانین و مقررات اطلاع کافی نداشته باشیم ممکن است در مواجهه با مشکلات و اختلافات پیش آمده نتوانیم آن طوری که باید از حق و حقوق خود دفاع کنیم. عدم آگاهی از مقررات حاکم بر مراجع قضایی می تواند شرایطی را پدیدار سازد که در اثر آن خسارات جبران ناپذیری به فرد وارد شود. عواقب ناگوار عاملی است که برای فرار آن می بایست روی دانش و تجربیات یک مشاور حقوقی مجرب حساب ویژه ای باز کنیم. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین مشاور حقوقی در کرج آشنا کنیم تا شما بتوانید پرونده خود را با مشورت آن ها در مسیر درست خود قرار دهید.

بهترین مشاور حقوقی در کرج

بهترین مشاور حقوقی در کرج کیست؟

مشاور حقوقی دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. اطلاعات بهترین مشاور حقوقی در کرج درباره قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی شده به او این امکان را می دهد تا بتواند مراجعه کننده را در بالاترین سطح راهنمایی کند و راهکاری مطلوب برای عبور از اختلافات در اختیار متقاضی قرار دهد. لازم است آگاهی بهترین مشاور حقوقی در کرج از تغییرات قانون در حد بالایی باشد تا بتواند با استفاده از دانش خود مشورت کارسازی به فرد ارائه دهد

بهترین مشاور حقوقی در کرج در طی سال های متمادی توانسته با تکیه به تجربیات خود متقاضیانی زیادی را برای دستیابی به موفقیت راهنمایی کند. از این رو بهترین مشاور حقوقی در کرج سابقه بالایی در این زمینه دارد. لازم است بهترین مشاور حقوقی فن بیان بالایی داشته باشد تا بتواند مسائل گنگ حقوقی را در حد فهم مراجعه کننده ساده کند و به شرح مواد قانونی مختلف بپردازد. او همواره در حفظ اسرار موکل خود کوشا است و همواره جانب امانت داری و صداقت را حفظ می نماید.

مشاوره آسان با بهترین وکیل ملکی در کرج را از دست ندهید!

ویژگی های وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین مشاور حقوقی در کرج پرداخته ایم. جهت اطلاعات بیشتر در مورد وکلای پاکدشت همراه ما در برترین وکیل باشید:

معرفی 10 تا از بهترین مشاور حقوقی در کرج!

زهرا عزیزی

زهرا عزیزی وکیل کرج

خانم زهرا عزیزی وکیل پایه یک دادگستری، رتبه 49 کانون وکلای البرز و دارای 8 سال سابقه وکالت می باشند. ایشان دارای مدرک وکالت تخصصی دعاوی اراضی و متخصص در پرونده های ثبتی و ملکی هستند. (این مدرک برای اولین بار در کشور ارائه شده است)

برخی از سوابق خانم زهرا عزیزی:

  • دارای گواهینامه تخصصی حقوق سلامت با موضوع حقوق پزشکی دارویی 1397
  • دارای گواهینامه بین المللی حقوق پزشکی 2017
  • دارای گواهینامه تخصصی حقوق مالیات 1397
  • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری البرز و کمیسیون انتشارات کانون وکلای البرز
  • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی 1396

آدرس دفتر: كرج، محمدشهر، بلوار امام خمينی، نبش بلوار دشت بهشت، برج قائم، طبقه ٣، واحد ١٩

شماره تماس: 09124132941

جهانگیر وفاتبار

جهانگیر وفاتبار

جناب آقای جهانگیر وفاتبار وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در انواع دعاوی اعم از حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی فعالیت می کنند. شما می توانید از مشاوره های حقوقی ایشان هم به صورت حضوری و هم غیرحضوری استفاده کنید.

آدرس دفتر: کرج، عظیمیه، بلوار شریعتی، روبروی داروخانه مسعودنیا، پلاک 121

تلفن تماس: 09121692554

حمید هنری فلاح

حمید هنری فلاح

جناب آقای حمید هنری فلاح وکیل پایه یک دادگستری و همچنین مشاور حقوقی هستند. تخصص جناب هنری فلاح علاوه بر دعاوی ملکی و خانواده در دعاوی حقوقی شامل تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک نیز مهارت و تجربه دارند.

آدرس دفتر: کرج، مشکین دشت، خیابان هدایتکار، روبروی بمب بنزین ،موسسه حقوقی راهیان عدالت مشکین دشت

تلفن تماس: 09125377908

سمیه نور محمدی

سمیه نور محمدی

سرکار خانم سمیه نور محمدی یکی دیگر از وکلای با تجربه شهر کرج هستند. خانم نور محمدی در دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده و کیفری فعالیت می کنند. شما می توانید برای روند بهتر پرونده ها از ایشان مشاوره حقوقی بگیرید.

آدرس دفتر: کرج، فردیس، خیابان حافظیه، روبروی اداره گاز، ساختمان پارسیان، طبقه 3، واحد 7

تلفن تماس: 09122750258

فرانک نوبهار

فرانک نوبهار

خانم فرانک نوبهارروکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. حوزه فعالیت خانم نوبهار در اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت و… است.

آدرس دفتر: کرج، تقاطع بلوار نبوت و مطهری، کوچه میعاد2، ساختمان پرنیان، طبقه 3

تلفن تماس: 09123615762

علیرضا موعودی رستگار

یکی دیگر از وکلای با سابقه استان کرج جناب آقای علیرضا موعودی رستگار هستند. ایشان وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. تخصص آقای موعودی رستگار در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده است که می توانید از مشاوره های ایشان استفاده کنید.

آدرس دفتر: کرج، میدان نبوت، بلوار ملاصدرا، پلاک14، مجتمع ونوس، طبقه 2 و 8

تلفن تماس: 09121229299


چرا باید از یک مشاور حقوقی کمک بگیریم؟

دقت داشته باشیم که عموم مردم جامعه اطلاعات چندانی درباره مواد قانونی ندارند. از طرفی پیچیدگی های مواد قانونی باعث شده است تا فهم آن ها برای مردم عادی سخت و دشوار باشد. از سوی دیگر فرد باید بداند که کدام یک از قوانین می تواند او را در دستیابی به اهدافش در پرونده یاری کند. علاوه بر این روند رسیدگی به پرونده در محاکم قضایی نیازمند آشنایی با روال قانونی است. بهترین مشاور حقوقی در کرج امکانی را فراهم می کند تا مراجعه کننده بتواند با مشورت ضعف های حقوقی خود را جبران نماید.

پس از اعلام رای قطعی دادگاه، یک طرف شکست خورده و طرف دیگر پیروز می شود. دقت داشته باشید که شکست در یک پرونده گاهی ممکن است تبعاتی به بزرگی خسارات جبران ناپذیر مادی و معنوی داشته باشد. عواقب چنین شکستی ممکن است برای سال ها با فرد همراه باشد و حتی کیفیت زندگی او را نیز به مخاطره بیندازد. از این رو لازم است به هر ریسمانی که از بروز خسارات جلوگیری نماید، متوسل شد. بهترین مشاور حقوقی در کرج می تواند خسارات را به حداقل برساند.

مشورت با بهترین مشاور حقوقی در کرج از اتخاذ تصمیمات احساسی جلوگیری کرده و امکانی را فراهم می کند تا در طی آن مراجعه کننده بتواند بر اساس منطق تصمیم بگیرد و در چهارچوب قانون حرکت کند. اقدامات قانونی از بروز بسیاری از مشکلات در آینده ممانعت به عمل می آورد. از این رو مراجعه به یک مشاور حقوقی مجرب و متعهد به شما کمک می کند تا با قانون آشنایی کامل پیدا کرده و به این شکل به گونه ای عمل کنید که دچار کمترین چالش با مواد قانونی مختلف شوید.

به جای استفاده از آزمون و خطا در مسائل حقوقی لازم است یک قدم محکم برای رسیدن به مقصود خود بردارید؛ زیرا قدم های اشتباه می تواند شما را به شکست در پرونده نزدیک تر نماید. در صورتی که از ابتدای مطرح شدن دعاوی حقوقی و کیفری کار را به شانس و تقدیر بسپارید، می توانید به بهترین مشاور حقوقی در کرج مراجعه کرده و نظر او را در این باره بخواهید. مراجعه به یک مشاور حقوقی ماهر و کاربلد موقعیتی را به وجود می آورد که در آن کارها با سرعت بالاتری انجام می شود.

بهترین مشاور حقوقی در کرج

مهم ترین ویژگی های مشاور حقوقی مجرب کدام اند؟

دعاوی حقوقی و کیفری از پیچیدگی های بالایی برخوردار هستند. در صورت عدم اطلاع از این پیچیدگی ها ممکن است فرد به مقصود خود نرسد. بهترین مشاور حقوقی در کرج با تمامی مسائل حقوقی آشنا است. او همچنین از قوانین و مقررات و نیز تغییرات آن ها اطلاع کامل دارد. همین ویژگی ها باعث می شود تا او بتواند بهترین مشاوره را در اختیار فرد متقاضی قرار دهد. او تمامی توانمندی های خود را به کار می گیرد تا بهترین راهکار برای حل مشکل را به مراجعه کننده ارائه دهد.

فن بیان یکی از مهم ترین ابزارهای یک مشاور حقوقی کاربلد و ماهر است. مشاور حقوقی باید بتواند به خوبی مقصود خود را از طریق کلام جاری سازد به گونه ای که مراجعه کننده بتواند مفهوم مباحث عمیق حقوقی را به سادگی بفهمد. دانش یک مشاور حقوقی هر چه قدر هم که در سطح بالایی قرار داشته باشد، باز هم نیاز است فن بیان او نیز قوی باشد؛ زیرا دانش همواره از راه زبان به مخاطب منتقل می شود. گذشته از این انرژی یک مشاور حقوقی نیز باید در حد قابل قبولی باشد.

علاوه بر فن بیان قوی، یک مشاور حقوقی ماهر و کاربلد لازم است گوش شنوایی برای مراجعه کننده خود نیز باشد. او باید به دقت صحبت های متقاضی را گوش دهد تا بتواند در خلال آن به حقایق پرونده پی ببرد و از زوایای پنهان آن اطلاع کامل حاصل نماید. لازم است او دغدغه ها و خواسته های مراجعه کننده را بشنود تا در نهایت بتواند او را در رسیدن به خواسته هایش کمک کند. همچنین لازم است بهترین مشاور حقوقی در کرج همواره رفتار حرفه ای را رعایت نماید.

ویژگی های مشاور حقوقی

کلام آخر

در این مطلب تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات و تخصص بهترین مشاور حقوقی در کرج آشنا کنیم تا با استفاده از مشورت های کسب شده از جانب آن ها یک قدم به حل اختلافات خود نزدیک تر شوید. همچنین سعی کردیم ضرورت مراجعه به یک مشاور حقوقی خبره و مجرب را به شما گوشزد کنیم تا از اهمیت مشاوره در امور حقوقی غافل نشوید. در پایان نیز سعی کردیم شما را با مهم ترین ویژگی های یک مشاور حقوقی کاربلد آشنا کنیم تا با استناد به آن ها بتوانید مطلوب ترین گزینه را برای کمک به پرونده خود انتخاب کنید. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه ای در این زمینه دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − پانزده =

دکمه بازگشت به بالا