طلاقوکلا

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج ⚖️【سال1403】

طلاق توافقی یکی از انواع طلاق است که در آن زوجین بر سر تمامی مسائل به توافق می رسند. مهریه، حضانت فرزند، زمان و نحوه ملاقات فرزند، نفقه، جهیزیه، اجرت المثل و … مواردی هستند که باید در آنها توافق داشته باشند تا در دادگاه مشکلی پیش نیاید. زمانی که زوجین به صورت توافقی تصمیم به جدایی می گیرند، مراحل طلاق سریع تر پیش می رود. در مقاله بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج به معرفی وکلای خبره و کارکشته در این حوزه می پردازیم. خواهشمندم تا انتهای مقاله در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج کیست؟

بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج کیست؟

طلاق توافقی یکی از انواع طلاق است که این روزها خیلی به گوشمان می خورد. در طلاق توافقی نیز قوانین پیچیده حقوقی وجود دارد که موجب می شود تا زوجین نتوانند به راحتی این کار را در دادگاه انجام دهند. به همین منظور می توان با بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج در پرونده های طلاق توافقی مشورت کرده و یا وکالت پرونده را به ایشان واگذار کنیم.

حضور وکیل طلاق توافقی باعث می شود تا تمامی کارها طبق روال قانونی انجام شود و نیازی به حضور زوجین در دادگاه نباشد. تنظیم اشتباه و یا ناقص دادخواست طلاق توافقی، موجب طولانی شدن پرونده می شود، بنابراین بهتر است برای جلوگیری از این کار به وکیل متخصص در زمینه طلاق توافقی مراجعه شود. آمارها از بالا بودن میزان طلاق در کرج خبر می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل طلاق در کرج  کلیک کنید!

هرچند حضور وکیل جهت رسیدگی به پرونده طلاق توافقی فوری در کرج هزینه دارد اما این کار از هزینه های غیر ضروری دیگر جلوگیری می کند و همینطور موجب می شود تا کارهای مربوطه در زمان خیلی کمتری انجام شود. حضور وکیل مزیت دیگری نیز دارد، موجب می شود تا دو نفر به دادگاه نروند و این کار از ایجاد تنش و اختلافات احتمالی نیز جلوگیری می کند.

همانطور که در ابتدا مقاله اشاره کردیم، آمار طلاق در کرج افزایش یافته است، بنابراین افراد بسیاری به دنبال طلاق توافقی هستند تا به سرعت از یکدیگر جدا شوند. عده ای ترجیح می دهند کارهای پرونده را به تنهایی انجام دهند اما افراد زیادی به دنبال بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج هستند تا وکالت پرونده را به ایشان بسپارند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله به معرفی وکلای متخصص و متبحر در این پرونده ها می پردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه مان باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج!

فریبا تیموری

فریبا تیموری بهترین وکیل مهریه در کرج

خانم فریبا تیموری، وکیل پایه یک دادگستری کرج، فارغ التحصیل در رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران و کارشناسی ارشد حقوقی تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران و همچنین دارای رتبه 2 در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری می‌باشد. ایشان عضو استعداد‌های درخشان دانشگاه شهید بهشتی تهران، نگارنده مقالات حقوقی متعدد و فعال مدنی در حوزه‌ی حقوق زنان است.

فریبا تیموری را می‌توان به عنوان یک وکیل کارکشته و خبره کرج معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند. تیموری، به عنوان یک وکیل حرفه ای کرج، دارای سابقه وکالت درخشان و موفق در انواع دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، امور ملکی و .. بوده و همچنین وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور در کلیه امور را پذیرا می‌باشد.

برخی از سوابق ایشان:

  • دعاوی حقوقی و ملکی: (اثبات مالکیت و الزام به تنظیم سند رسمی در کرج، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی، امور مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت، دعاوی الزام به دریافت پایان کار و صورتمجلس تفکیکی ملک و …)
  • دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال: (قتل عمد و غیرعمد، کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تصادفات و …)
  • دعاوی خانواده: (طلاق به درخواست زوج، گواهی عدم سازش، طلاق به درخواست زوجه، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه ی زوجه و فرزندان، ترک انفاق، حضانت فرزند و …)

درصد بالای پیروزی در پرونده‌های مرتبط با دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده، امور بانکی و شرکت‌ها و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای تیموری در امر وکالت بوده و وی را در رده ی وکلای برتر و متخصص در کرج قرار می‌دهد.

آدرس دفتر: کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعداز پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوکB، طبقه۵، واحد۹

شماره تماس: 09129569170

علی مهین خیل

 آقای علی مهین خیل وکیل طلاق توافقی در کرج

آقای مهین خیل وکیل پایه یک دادگستری در کرج و دارای بیش از 18 سال سابقه فعالیت در حرفه وکالت هستند. حوزه تخصصی ایشان در دعاوی خانواده، طلاق توافقی، نفقه، مهریه و … است. همچنین از وکلای حاذق کرج در پیگیری دعاوی کیفری، ملکی، دعاوی شهرداری، مالیاتی، بانکی، بیمه و … محسوب می شوند. آقای مهین خیل دارای 13 سال سابقه در اداره کل حقوقی و املاک شهرداری کرج با عناوین مختلف و دارای بیش از 18 سال سابقه مشاور و وکیل حقوقی شرکت های گروه مپنا هستند.

آدرس دفتر: کرج، بلوار طالقانی شمالی، خیابان بخشداری، روبروی داروخانه ی مریم، ساختمان مهدی، طبقه 6، واحد 36

شماره تماس: 02632211830

دکتر فاطمه نصیری اوانکی

خانم دکتر فاطمه نصیری اوانکی وکیل طلاق توافقی در کرج

خانم نصیری وکیل پایه یک دادگستری در کرج، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز تهران و مدرس رشته حقوق در دانشگاه هستند. دارای مدرک دکترای حقوق خصوصی و از وکلای متخصص کرج در دعاوی خانواده، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، نفقه، حضات فرزند، تمکین و … محسوب می شوند. وکالت در دیگر پرونده ها همچون کیفری، ملکی، اعاده دادرسی، تنظیم قرارداد و … را انجام می دهند.

از سوابق کاری خانم نصیری مشاور حقوقی موسسه ره پویان عدالت، مشاور حقوقی هلدینگ پروفیل هافمن البرز، مشاوره حقوقی هلدینگ صبا طوس آرمه تهران و مشاور حقوقی صندوق بازنشستگی تامین اجتماعی است.

آدرس دفتر: کرج، گوهردشت، خیابان 6 غربی، روبه روی پارک آزادی، مجتمع اداری تجاری گوهردشت، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 02634206636

مصطفی چراغی

آقای مصطفی چراغی وکیل طلاق توافقی در کرج

آقای چراغی وکیل پایه یک دادگستری در کرج و وکیل متخصص در پرونده های دعاوی خانوادگی، طلاق توافقی و … هستند. مدیریت مجموعه حقوقی عدالتفر در کرج را برعهده دارند و در زمینه وکالت بیش از 10 سال سابقه درخشان کسب نموده اند. وکالت در امور حقوقی، ملکی، بیمه، کسب و کار، ارائه مشاوره و تنظیم قرارداد از خدمات آقای چراغی به موکلان است.

آدرس دفتر: کرج، بین چهارراه هفت تیر و چهارراه طالقانی، خیابان قیام، ساختمان گلها، طبقه 6، واحد 24

شماره تماس: 09122643004

سارا کرمانشاهی

خانم سارا کرمانشاهی وکیل طلاق توافقی در کرج

خانم کرمانشاهی وکیل پایه یک دادگستری در کرج و وکیل متخصص در حوزه پرونده های طلاق توافقی هستند. بیش از 17 سال سابقه وکالت در دعاوی گوناگون حقوقی و کیفری را دارند. سایر تخصص خانم کرمانشاهی در دعاوی تجاری و بانکی اعم از چک و سفته، دعاوی کیفری، دعاوی اراضی ملی، کمیسیون ماده 99 و 100 شهرداری ها، دعاوی ملکی و … هستند.

آدرس دفتر: کرج، 45 متری گلشهر، بلوار پونه شرقی، جنب ایران رادیاتور، ساختمان پادینا، طبقه 2، واحد 204

شماره تماس: 09126605

نشاط حبیبی قبادیان

خانم نشاط حبیبی قبادیان وکیل طلاق توافقی در کرج

خانم حبیبی وکیل پایه یک دادگستری کرج و وکیل متخصص در دعاوی خانواده به خصوص طلاق توافقی، مهریه، اجرت المثل، حضانت و … هستند. سایر فعالیت های خانم حبیبی قبادیان در پرونده های حقوقی، کیفری، پرونده های تعزیرات حکومتی، تنظیم قرارداد و … می باشد.

آدرس دفتر: کرج، میدان نبوت، ساختمان فرهنگ، واحد 4، طبقه اول

شماره تماس: 09124958791


دریافت مهریه در طلاق توافقی

یک باور اشتباه در مورد گرفتن مهریه در طلاق توافقی وجود دارد، عده ای تصور می کنند که طلاق توافقی به معنای بخشیدن مهریه است. زوجین می توانند هر تصمیمی در خصوص نحوه دریافت و پرداخت مهریه بگیرند، یعنی هم می توانن مهریه را ببخشند یا اینکه آن را نقدا دریافت کنند و یا اینکه چک یا سفته ای بابت مهریه بگیرند. تمامی اینها بستگی به توافقات زوجین در زمان طلاق توافقی دارد.

اگر زوجه بابت مهریه چک یا سفته ای دریافت کند، درصورت عدم وصول آن می تواند از طریق دادگاه مراجعه کند. در صورت قطعیت، حکم جلب و توقیف اموال زوج وجود دارد. اگر سند تجاری بابت پرداخت مهریه دریافت نشده باشد، زوجه می تواند به دادگاه مراجعه کند و درخواست مطالبه مهریه نماید. البته توجه کنید که ازدواج مجدد زن پس از طلاق توافقی مانع دریافت مهریه قبلی او نمی شود.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل خانواده در کرج

اما آنچه که از منظر قانون درخصوص مهریه برای طلاق توافقی مهم است، مسئله زناشویی زوجین می باشد. اگر بین زوجین رابطه جنسی کامل واقع شده باشد، تمام مهریه به زوجه تعلق می گیرد، اما باز هم به توافق زوجین بستگی دارد که چه مقدار از مهریه را در طلاق توافقی دریافت کنند.

اگر نزدیکی بین زوجین اتفاق نیفتاده باشد، در زمان طلاق توافقی نصف مهریه به زوجه می رسد، باز هم نحوه و شرایط دریافت مهریه در طلاق توافقی به تصمیم زوجه بستگی دارد، اعم از اینکه مهریه را ببخشد و یا اینکه آن را دریافت کند.

معرفی وکیل طلاق توافقی خوب در کرج

تکلیف نفقه زن و فرزند در طلاق توافقی

همانطور که گفتیم در طلاق توافقی همه چیز به توافق طرفین بستگی دارد، بنابراین چنانچه زوجین در زمان عده برای زن نفقه در نظر بگیرند، زوج مستحق به پرداخت آن است. اما اگر توافقی صورت نگرفته باشد، طبق قانون زن در زمان عدع طلاق بائن نفقه ندارد، مطابق ماده 1109 قانون مدنی، طلاق توافقی نیز از نوع طلاق بائن است و در زمان عده نفقه ای به زن تعلق نمی گیرد.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل کرج

اگر در زمان طلاق توافقی زن باردار باشد، تا زمانی که زایمان کند حق گرفتن نفقه را دارد. در طلاق توافقی زن حق گرفتن نفقه ندارد مگر اینکه حامله باشد. نحوه دریافت و میزان نفقه در زمان بارداری را می توان از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج جویا شد.

نفقه فرزندان در طلاق توافقی باز هم به توافق والدین بستگی دارد. چنانچه توافقی نکرده باشند، مطابق ماده 1199 قانون مدنی، نفقه فرزندان برعهده ی پدر است و پس از فوت پدر و یا عدم توانایی او برای پرداخت نفقه، با جد پدری است. در صورتی که پدر و جد پدری نباشد، نفقه فرزند بر عهده ی مادر است. برای تعیین میزان نفقه فرزند در طلاق توافقی می توان از وکیل متخصص و خبره در این حوزه کمک گرفت.

وکیل طلاق توافقی در کرج

کلام آخر

اکثر افراد در طلاق توافقی به دو دلیل به وکیل مراجعه می کنند. اول اینکه شخص تمایلی به حضو در دادگاه و شرکت در جلسات مشاور خانواده را ندارد و دوم اینکه وجود وکیل موجب کاهش چشمگیر زمان دریافت گواهی عدم سازش می شود. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج پرداختیم تا افرادی که به دنبال وکیل هستند دسترسی راحتی داشته باشند. ممنونم که تا انتهای مقاله همراه ما بودید خواهشمندیم نظرات، پیشنهادات و انتقادهای خود را برای ما کامنت کنید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم. اگر سوال و نظری درباره مقالات دارین حتما ازم بپرسین:)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − 2 =

دکمه بازگشت به بالا