وکلا

10 تا از بهترین وکیل استان البرز⚖️ +آدرس و شماره☎️️【سال1403】

افراد در سطح جامعه دارای حقوقی هستند. حد و حدود حقوق و منافع هر عضو از جامعه در شرایط مختلف را قانون تعیین کرده است؛ بنابراین اگر حقی از شما ضایع شده باشد و یا اینکه قصد مطرح کردن درخواستی از دادگاه را داشته باشید تنها با آگاهی از قوانین و مقررات است که می توانید در این مسیر قدم بردارید. هر گونه بی اطلاعی از قوانین باعث می شود تا از حقوق خود غافل باشید و نتوانید منافع خود را تامین نمایید. در شرایطی که با انواع دعاوی مواجه شده اید، مراجعه به یک وکیل با تجربه و خبره به طور جدی توصیه می شود؛ اما باید دقت داشته باشید که یافتن وکلای شاخص به همین سادگی هم نیست. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل استان البرز آشنا کنیم در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب دست پیدا کنید. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل البرز

بهترین وکیل استان البرز کیست؟

معیارها نقش موثری در شناخت مهارت های وکلای مختلف دارد. در ابتدا لازم است خود را به متر و معیارهای مشخصی مسلح کنید تا با استفاده از آن ها بتوانید گزینه های مختلف را ارزیابی نموده و در نهایت به بهترین و مطرح ترین آن ها دست پیدا کرده و از آن ها برای عهده دار شدن پرونده های حقوقی و کیفری کمک بگیرید. بهترین وکیل البرز دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده و در این مسیر به موفقیت رسیده است.

دسترسی سریع و مشاوره آسان بابهترین وکیل کرج

بهترین وکیل استان البرز همواره در رسیدگی به پرونده منافع موکل را در نظر می گیرد. در واقع تلاش های مستمر بهترین وکیل پایه دادگستری در البرز مسیر پرونده را به گونه ای تغییر می دهد تا فرد بتواند خواسته های خود را در دادگاه محقق نماید. بهترین وکیل البرز سال های زیادی از عمر کاری خود را مشغول انجام امورات حقوقی بوده است و در این راه تجربیات ارزشمندی را به دست آورده است. تجربیات بهترین وکیل البرز به او کمک می کند تا بهترین راهکار و موثرترین اقدامات را به موکل خود پیشنهاد دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از شاخص ترین وکلای شهر استان البرز در زمینه پرونده های مختلف را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی سابقه و تخصص گزینه های مختلف در خصوص پرونده خود بهترین تصمیم را بگیرید. لطفا تا انتها با سایت برترین وکیل همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در استان البرز سال 1403!

مجید زحمتکش

مجید زحمتکش

جناب آقای مجید زحمتکش وکیل پایه یک دادگستری دارای سابقه بالا در وکالت است. متخصص و باتجربه در انواع دعاوی، اعم از خانواده، حقوقی، کیفری، ملکی هستند. آقای زحمتش در انواع پرونده ها به موکیل خود برای موفقیت در روند پرونده اطمینان می دهد.

آدرس: البرز، هشتگرد قدیم، بلوار امام خمینی، خیابان شهید نورعلی بابایی، پاساژ میران، طبقه 4و5

تلفن تماس: 09122045382

میثم خوئینی

میثم خوئینی

وکیل حرفه ای پایه یک دادگستری آقای میثم خوئینی، بهترین وکیل با تجربه در البرز هستند. آقای خوئینی در دعاوی مختلف سابقه کار دارند. سابقه آقای خوئینی در زمینه کیفری، خانواده، ملکی و حوقی است، که بیشترین درصد در با موفقیت به پایان رساندن پرونده ها را دارا است.

آدرس: البرز، کرج، اشتهارد، ماهدشت، خیابان مهران، کوچه مسجد امام حسین، پلاک 10

تلفن تماس: 09123674883

ناصر محمدی

ناصر محمدی

آقای ناصر محمدی با تجربه زیاد در وکالت، وکیل پایه یک دادگستری هستند. در دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی، کیفری زمینه فعالیت دارند. همچنین می توانید جهت فهمیدن وضعیت پرونده خود از آقای ناصر محمدی مشاوره دریافت کنید.

آدرس: البرز، طارم آببر، میدان فرمانداری

تلفن تماس: 09194621978

بتول رمضانی

بتول رمضانی

سرکار خانم بتول رمضانی سابقه وکالت در تمام دعاوی ملکی، خانواده، کیفری، حقوقی دارند. خانم رمضانی در زمینه وکالت برای ارائه خدمات به ایرانیان خارج از کشور، دعاوی ثبتی، تنظیم لایحه و داد خواست نیز تجربه و فعالیت دارند.

آدرس: البرز، کرج، جاده ملارد، ابتدای فردیس، طبقه فوقانی بانک قوامین، طبقه 5، واحد 11

تلفن تماس: 09353696471

فاطمه زندی

فاطمه زندی

خانم فاطمه زندی وکیل پایه یک دادگستری هستند که در زمینه مشاوره حقوقی نیز فعالیت دارند. سوابق خانم زندی مربوط به دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده است. سرکار خانم زندی با تجربه بالایی که دارند می توانند خیال موکلین خود را در زمینه به خوبی پیشرفت پرونده راحت کنند.

آدرس: البرز، کرج، بلوار دانش آموز،رو به روی پمپ بنزین، ساختمان، طبقه 2

تلفن تماس: 09123091380

حقایقی که باید درباره دستمزد بهترین وکیل البرز بدانید

در واقع می توان چنین گفت که عموم جامعه سواد و تخصص حقوقی لازم برای ورود به محاکم قضایی و رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری را در اختیار ندارند. همین موضوع باعث می شود تا در چنین شرایطی نتوان امید چندانی به کسب پیروزی داشت؛ اما به خدمت گرفتن بهترین وکیل استان البرز و استفاده از تجربیات او می تواند در این زمینه راهگشا باشد. در عوض لازم است موکل، مبلغی را در ازای انجام امورات حقوقی در اختیار وکیل مورد نظر قرار دهد که آن را در اصطلاح حق الوکاله می گویند.

کسب اطلاع از نحوه تعیین حق الوکاله بهترین وکیل البرز می تواند به امضای درست قرارداد با حقوقدان مورد نظر کمک کند. از این رو به منظور بالا بردن دانش حقوقی شما در این زمینه، سعی داریم در ادامه به بیان سه حقیقت مهم در خصوص هزینه وکیل بپردازیم:

حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می گردد: محاکم قضایی آیین نامه ای را در اختیار وکلای مختلف قرار داده است. نحوه تعیین دستمزد وکیل و نیز نحوه پرداخت آن در متن آیین نامه به طور کامل مورد اشاره قرار گرفته است؛ اما باید توجه داشته باشید که وکالت از جمله مشاغل آزاد در کشور به شمار می آید و از این رو، در گام نخست این توافق طرفین است که دستمزد وکیل را تعیین می کند. همچنین باید دقت داشته باشید که نظر موکل نیز در تعیین حق الوکاله موثر است.

سابقه وکیل در میزان حق الوکاله موثر است: در واقع وکیل سال های زیادی را صرف رسیدگی به پرونده و حضور در محاکم قضایی کرده است و تجربیات بسیاری را از این راه به دست آورده است. بدیهی است که تجربیات یک وکیل و سابقه ای که او در این کار دارد می تواند عاملی موثر در کسب پیروزی در دادگاه باشد؛ بنابراین اگر به یک وکیل با سابقه مراجعه می کنید باید توقع داشته باشید که در ازای ارائه خدمات از شما هزینه بیشتری را درخواست نماید.

دستمزد وکلای مرد و زن تفاوتی ندارد: همواره باید به این نکته توجه داشته باشید که جنسیت یک وکیل عامل و معیار موثری در تعیین مهارت های او نیست. این موضوع به میزان زیادی به سلیقه شما باز می گردد. همچنین نباید تصور کنید که دستمزد وکلای زن و مرد تفاوت چندانی با یکدیگر دارد. در واقع تخصص و سابقه یک وکیل است که مبلغ حق الوکاله را تعیین می کند، نه جنسیت وی! لازم است از میان وکلای موجود به دنبال با تجربه ترین آن ها باشید تا نتایج مطلوب حاصل شود.

بهترین وکیل البرز

پس از انتخاب بهترین وکیل البرز چه باید کرد؟

در بالا نیز به این موضوع اشاره داشتیم که در ابتدا لازم است با استفاده از معیارهای مختلفی که در اختیار دارید، توانایی بهترین وکیل استان البرز را محک بزنید. چنانچه احساس کردید که این شخص همان وکیل مطلوب و مورد نظر شما است، باید با استفاده از مشخصاتی که از او در اختیار دارید، با دفتر وی تماس گرفته و جلسه ای را برای ملاقات حضوری تدارک ببینید. چه وکیل و چه موکل ملزم هستند در زمان مقرر در محل قرار که معمولا دفتر وکیل مورد نظر است حضور پیدا کنند.

در جلسه ای که به منظور ملاقات حضوری با وکیل تدارک دیده اید باید همواره توجه ویژه ای به شاخصه های اخلاقی و مهارت های حقوقدان مورد نظر داشته باشید. در همین جلسات است که می توانید زمان شناس بودن وکیل، فن بیان و حسن اخلاق او را به خوبی درک کنید. چنانچه مهارت های مورد نظر را تایید کردید لازم است در صدد امضای قرارداد با او برآیید. همچنین در این جلسات وکیل به طور کامل پرونده را مورد مطالعه قرار می دهد و از مهم ترین دغدغه های موکل اطلاع حاصل می نماید.

لازم است وکیل با در نظر گرفتن پیچیدگی های پرونده و نیز میزان زمانی که لازم است برای آن صرف نماید، مبلغ پیشنهادی خود در خصوص حق الوکاله را مطرح نماید. موکل نیز می تواند در این مبلغ دخل و تصرف داشته باشد. از سوی دیگر لازم است دو طرف در خصوص نحوه پرداخت حق الوکاله نیز به توافق برسند. برای اینکه در آینده اختلافی بین دو طرف به وجود نیاید لازم است قراردادی دقیق بین دو طرف به امضا برسد. همچنین لازم است وکیل و موکل در تمامی مراحل با هم در ارتباط باشند.

بهترین وکیل البرز

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم تا شما را با نالم، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل استان البرز آشنا کنیم. در ادامه تلاش کردیم تا اطلاعات جامعی در خصوص دستمزد وکلای حقوقی و کیفری به شما ارائه دهیم و در انتهای مقاله نیز تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اهمیت ملاقات حضوری با وکیل را گوشزد نموده و به مجموعه اقداماتی اشاره داشته باشیم که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل مورد نظر الزامی به نظر می رسد. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم که نظرات و تجربیات خود را در خصوص مطالب ذکر شده در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

دکمه بازگشت به بالا