وکلا

10 تا از بهترین وکیل مهرشهر کرج ⚖️【سال1403】

در سطح جامعه ممکن است بنا به دلایل مختلفی افراد با مشکلات و اختلافاتی رو به رو شوند. گاهی این مشکلات پیش آمده به حدی عمیق و پیچیده هستند که راهی جز حل و فصل آن ها با مراجعه به محاکم قضایی باقی نمی ماند. در صورتی که دعوایی علیه شما مطرح شده باشد و یا اینکه حقوقی از شما ضایع شده باشد، می بایست با دانش حقوقی لازم از منافع خود در دادگاه دفاع نمایید. اما مشکل اینجاست که عموم جامعه تسلط کافی بر قوانین و مقررات ندارند. استخدام یک وکیل خبره می تواند در این زمینه راهگشای مشکلات باشد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهرشهر کرج آشنا کنیم. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهرشهر کرج

بهترین وکیل مهرشهر کرج کیست؟

تعدد وکلا در سطح مهرشهر کرج باعث شده است تا یافتن مطرح گزینه ها قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. در واقع اگر متر و معیار مناسبی برای سنجش توانایی های وکلا در اختیار نداشته باشیم هرگز نمی توانیم به حقوقدانان خبره و حرفه ای دست پیدا کنیم. بهترین وکیل مهرشهر کرج تحصیلات خود را در یکی از مطرح ترین و معتبرترین دانشگاه های کشور و در رشته حقوق به پایان رسانده است. تحصیلات و دانش لازم به وکیل این امکان را می دهد تا مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل کرج  کلیک کنید!

بهترین وکیل مهرشهر کرج به عنوان وکیل پایه یک دادگستری بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری و حقوقی مسلط است و می تواند با اتکا به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهد. بهترین وکیل مهرشهر کرج سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و توانسته است تجربیات گران بهایی کسب نماید. او همواره تغییرات قوانین حاکم بر دعاوی مختلف را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد.

ویژگی های وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در مهرشهر کرج را به شما ارائه دهیم تا شما بتوانید با بررسی سوابق و مشخصات هر یک از آن ها به وکلای مورد نظر دسترسی داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهرشهر کرج!

الهه قنبری

الهه قنبری

خانم الهه قنبری وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای دادگستری مرکز. شماره پروانه ۳۲۳۰۵ با بیش از 10 سال سابقه کار در حرفه وکالت در کرج و تهران می درخشد. رتبه برتر کانون وکلای دادگستری مرکز(سخت ترین کانون در ایران) و رتبه تک رقمی اختبار.

سوابق درخشان وکیل الهه قنبری:

 • کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل.
 • عضو هیات علمی انتشارات اندیشه ارشد.
 • مولف کتاب اصول فقه نموداری از انتشارات اندیشه ارشد‌
 • مولف کتب آیین دادرسی مدنی و تجارت.
 • مشاور حقوقی شهرداری منطقه ۲۲ تهران.
 • وکیل شرکت تجاری عراقی کرم المرتضی و شرکت دادناک و صنایع الوان حیات تهران
 • با بیش از ۵۰۰ پرونده که ۹۹ درصد موفقیت آمیز بوده.
 • وکیل چند نفر از پیمانکاران بزرگ شهرداری تهران
 • وکیل چندین شرکت بزرگ در تهران و کرج
 • وکیل پرونده های کثیرالشاکی و زنجیره ای
 • متخصص در قرارداد های بین المللی و داخلی

تخصص های وکیل:

 • دعاوی حقوقی: از جمله الزام به تنظیم سند، الزام به تحویل مبیع، الزام به تکمیل،
 • دعاوی ملکی: مطالبه خسارت، دعاوی تجاری چک عادی،سفته،چک صیادی
 • تغییر نام و نام خانوادگی بصورت کاملا تضمینی، حذف نام همسر سابق از شناسنامه تضمینی و …
 • دعاوی ارث: گواهی انحصار وراثت و تحریرترکه،تقسیم ترکه و…
 • دعاوی خانواده: بهترین وکیل طلاق توافقی در کمترین زمان در کرج و تهران ، نفقه، مهریه، اجرت المثل، نحله، طلاق یک طرفه و .‌‌..
 • دعاوی کیفری الهه قنبری که در آن تخصص دارد: تغییر کاربری اراضی ، خیانت در امانت، رابطه نامشروع، قتل، کلاهبرداری، قتل غیر عمدی ناشی از تصادفات رانندگی، جعل و سرقت
 • تنظیم قرارداد های داخلی و بین المللی بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای

شماره تماس: 09128313508

حمید بذرپاچ

حمید بذرپاچ وکیل مهرشهر کرج

آقای حمید بذرپاچ وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در مهرشهر کرج، دارای دکترای تخصصی حقوق خصوصی، رییس بسیج اساتید دانشگاه آزاد هشتگرد از سال ۱۳۹۴ که تاکنون، مدیر کل حقوقی و صیانت از دارایی های استان البرز از سال ۹۸ هستند. ایشان علاوه بر اینها، سوابق موفق بسیاری در رزومه خود ثبت کرده اند.

آدرس دفتر: فاز یک مهرشهر، بلوار امام خمینی

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۶۷۸۷۵۱

اشکان حیدری

اشکان حیدری وکیل مهرشهر کرج

آقای اشکان حیدری وکیل پایه یک دادگستری در مهرشهر کرج، کارشناس ارشد حقوق از دانشگاه آزاد تهران مرکز، عضو رسمی نیروهای مردمی جبهه انقلاب اسلامی هستند. بیش از 17 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی را دارند و یکی از پرونده ای مهم ایشان پذیرش دعاوی نزاع دسته جمعی در کرج و کرمانشاه است.

آدرس دفتر: مهرشهر، بلوار ارم، نبش بانک ملی، ساختمان ۱۱۰، طبقه دوم، واحد ۹

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۶۳۲۱۴۱

آتوسا ولایتی

آتوسا ولایتی وکیل مهرشهر کرج

خانم آتوسا ولایتی وکیل پایه یک دادگستری در مهرشهر کرج، متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، تنظیم انواع قرارداد و … می باشند. ایشان سابقه وکالت درخشانی دارند و موفقیت های بسیاری برای موکلان خود به دست آمورده اند.

آدرس دفتر: مهرشهر، خیابان ۲۰۵، مجتمع مهر پارس، پلاک ۷۳، واحد ۱۰

شماره تماس: 09123143368

شهرام رویا

شهرام رویا وکیل مهرشهر کرج

آقای شهرام رویا وکیل پایه یک دادگستری در مهرشهر، عضو کانون وکلا، مشاور حقوقی و کیل متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … هستند. برای اعطای وکالت در دعاوی مختلف می توانید به ایشان مراجعه نمایید.

آدرس دفتر: مهرشهر، ابتدای بلوار ارم، جنب بانک تجارت، پلاک ۲۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۱۴۱۶۷۲

زهرا سعیدپور کیلوائی

زهرا سعیدپور کیلوائی وکیل مهرشهر کرج

خانم سعیدپور وکیل پایه یک دادگستری در مهرشهر کرج، عضو کانون وکلا، متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و … هستند. سابقه وکالت بالایی در زمینه انواع دعاوی در محاکم قضایی و دادگاه ها دارند و نتایج قابل قبولی را برای موکلین خود به دست می آورند.

آدرس دفتر: مهرشهر، کیان مهر، بلوار امیرکبیر، روبروی شهرک بهاران، ساختمان سپهر۲، طبقه ۴، واحد ۹

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۶۸۹۰۷۴


مهارت های مورد نیاز وکیل خبره در مهرشهر کرج

آشنایی با اصول روانشناسی: دقت داشته باشید که موکل به دلیل دست و پنجه نرم کردن با دعاوی مطرح شده و نیز تحمل بسیاری از تنش های موجود به طور قطع دارای رفتاری غیر نرمال است. از این رو، لازم است بهترین وکیل مهرشهر کرج به میزان زیادی با اصول روانشناسی آشنا باشد تا بتواند راه برقراری ارتباط با وی را پیدا کرده و اطمینان و اعتماد وی را جلب نماید. البته لازم به ذکر است که برقراری ارتباط نزدیک میان موکل و وکیل مورد نظر می بایست با رعایت کامل اصول حرفه ای باشد.

قدرت کلام: بر کسی پوشیده نیست که فن بیان یک وکیل به منزله سلاح او برای جنگیدن در میدان دادگاه در جهت کسب پیروزی است. تحصیلات و دانش حقوقی یک وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است ولی باید به این نکته نیز توجه داشت که دانش همواره از طریق زبان جاری می شود و در صورتی که وکیل از قدرت کلام کافی برخوردار نباشد، هرگز نمی تواند دفاعیات لازم را به قضات مربوطه ارائه دهد. در هنگام ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر می بایست دقت ویژه ای به فن بیان وی داشته باشید.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین مشاور حقوقی در کرج

شجاعت و جسارت: گاهی ممکن است در برخی از دعاوی دادگاه با تنش هایی همراه شود. در چنین شرایطی هرگز نباید بهترین وکیل مهرشهر کرج تحت تاثیر تنش های موجود قرار بگیرد. او می بایست شجاعت و جسارت کافی برای حضور در دادگاه را داشته باشد. در واقع لازم است وکیل مورد نظر بدون هیچ ترس و واهمه ای مهم ترین ادله و مستندات خود را به دادگاه ارائه داده و تنها منافع موکل خود را در نظر بگیرد. اعتماد به نفس وکیل در دعاوی مطرح شده عامل کسب پیروزی در دادگاه است.

آشنایی به زبان بدن: دقت داشته باشید که زبان بدن یکی از علوم پیشرفته در سطح جهان محسوب می شود. در صورتی که وکیل به این تکنیک آشنایی داشته باشد می تواند قدرت نفوذ کلام خود در دادگاه را چندین برابر نماید و دفاعیات لازم را با روشی نوین به قضات مربوطه ارائه دهد. همچنین وکیل می تواند در صورت تسلط به زبان بدن، رفتارهای موکل را زیر نظر قرار داده و مطالب مهمی را از آن ها متوجه شود. در انتخاب بهترین وکیل مهرشهر کرج می بایست به این مهارت توجه ویژه ای داشت.

بهترین وکیل مهرشهر کرج

چه عواملی بر میزان هزینه حق الوکاله وکیل مهرشهر کرج موثر است؟

حق الوکاله در واقع میزان دستمزدی است که برای حل و فصل اختلافات پیش آمده و رسیدگی به پرونده می بایست از سوی موکل به وکیل پرداخت شود. نمی توان میزان حق الوکاله مشخصی را برای تمامی دعاوی مطرح شده در نظر گرفت. زیرا میزان حق الوکاله بهترین وکیل مهرشهر کرج ممکن است بسته عواملی تغییر کند. در واقع وکالت از جمله مشاغل آزاد محسوب می شود و رقم مشخصی به عنوان دستمزد برای آن ها وجود ندارد.

در واقع میزان دستمزد وکلای مختلف به صورت توافقی میان طرفین تعیین می گردد. در ابتدا وکیل ابعاد مختلف پرونده را مورد مطالعه قرار می دهد و مهم ترین دغدغه ها و خواسته های موکل را نیز مد نظر قرار می دهد. پس از این مرحله وکیل انتخابی مبلغی را به عنوان حق الوکاله مورد نظر اعلام می کند. در اینجا لازم است موکل و وکیل بر روی رقم واحدی توافق کرده و قرارداد امضا کنند. مدت زمانی که ممکن است حل و فصل یک پرونده به طول بیانجامد نقش موثری در افزایش میزان دستمزد وکیل دارد.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج

علاوه بر این ممکن است مهارت های وکلای مختلف نیز عاملی تاثیرگذار در ارائه حق الوکاله باشد. بدیهی است که وکلای با سابقه و قوی دستمزد بیشتری را درخواست می کنند. همچنین نوع پرونده و دعاوی مطرح شده نیز در حق الوکاله پیشنهادی از سوی وکیل موثر است. برای مثال اگر پرونده مورد نظر از حساسیت و پیچیدگی های بالایی برخوردار باشد، دستمزد وکیل نیز به همان اندازه بیشتر خواهد شد. در صورتی که از ابتدا قراردادی میان دو طرف به امضا نرسیده باشد، دستمزد وکیل بر اساس تعرفه وکالت محاسبه خواهد شد.

بهترین وکیل مهرشهر کرج

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما متشکریم! در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل مهرشهر کرج آشنا کنیم تا دغدغه ای از بابت انتخاب مطرح ترین گزینه ها نداشته باشید. در ادامه سعی کردیم مهم ترین مهارت های مورد نیاز برای وکلا را مورد بررسی قرار دهیم تا با دانش بیشتری بتوانید وکیل مورد نظر را ارزیابی کنید. در انتهای مقاله نیز به بررسی عواملی پرداختیم که در میزان حق الوکاله مطالبه شده از سوی وکیل موثر هستند. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 19 =

دکمه بازگشت به بالا