حقوقیوکیل

10 تا از بهترین وکیل چک در کرج ⚖️【سال1403】

امروزه در بسیاری معاملات سعی می شود به جای استفاده از وجوه نقد از چک استفاده شود؛ اما می دانیم که بسیاری از کسب و کارها با رکود رو به رو هستند و همین مسئله باعث می شود تا در بسیاری از موارد چک پاس نشود و صادر کننده آن با مشکلاتی رو به رو شود. در این صورت بسیاری از افراد پس از دریافت چک های بی محل با مشکلات و خساراتی مواجه می شوند. لازم است برای پیگیری وصول چک به وکلای مجرب و خبره مراجعه کنید تا روند دریافت وجوه و نقد کردن چک از راه های قانونی دنبال شود. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل چک در کرج آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید مشکلات خود را در خصوص مسائل مربوط به چک و سفته حل و فصل نمایید. از شما دعوت می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل چک در کرج

بهترین وکیل چک در کرج کیست؟

شرایط حاکم بر چک در قانون تجارت به طور دقیق مورد بررسی قرار گرفته است. در واقع چک نوشته ای است که فرد صادر کننده می تواند با استفاده از آن قسمتی از پولی که در اختیار بانک دارد را دریافت کرده و یا اینکه آن را در اختیار دیگری قرار بدهد؛ اما گاهی ممکن است وصول چک به دلیل نداشتن موجودی کافی و یا موارد دیگر با مشکلاتی رو به رو شود. در این صورت است که فرد می بایست با بهترین وکیل چک در کرج ارتباط گرفته و از او بخواهد تا در این خصوص به او کمک کند.

در واقع بهترین وکیل چک در کرج احاطه کاملی بر قوانین تجارت دارد و می تواند سریع ترین راه برای وصول و نقد کردن چک را در اختیار مراجعه کننده قرار دهد. وکیل چک خوب در کرج در تلاش است تا تمامی دانش حقوقی و تجربیاتی که در طی سال های متمادی به دست آورده است را در اختیار موکل قرار دهد تا از منافع او در معاملات دفاع کرده و دیگری را ملزم به رعایت تعهدات مالی اش کند. بهترین وکیل کرج می تواند با مهارت های خود از بروز خسارت های مالی جلوگیری کند.

مشاوره آسان با بهترین وکیل ملکی در کرج را از دست ندهید!

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل چک در کرج را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل چک در کرج!

زهرا عزیزی

زهرا عزیزی وکیل چک در کرج

خانم زهرا عزیزی وکیل پایه یک دادگستری، رتبه 49 کانون وکلای البرز و دارای 8 سال سابقه وکالت می باشند. ایشان دارای مدرک وکالت تخصصی دعاوی اراضی و متخصص در پرونده های ثبتی و ملکی هستند. (این مدرک برای اولین بار در کشور ارائه شده است)

برخی از سوابق خانم زهرا عزیزی:

  • دارای گواهینامه تخصصی حقوق سلامت با موضوع حقوق پزشکی دارویی 1397
  • دارای گواهینامه بین المللی حقوق پزشکی 2017
  • دارای گواهینامه تخصصی حقوق مالیات 1397
  • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری البرز و کمیسیون انتشارات کانون وکلای البرز
  • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی 1396

آدرس دفتر: كرج، محمدشهر، بلوار امام خمينی، نبش بلوار دشت بهشت، برج قائم، طبقه ٣، واحد ١٩

شماره تماس: 09124132941

مهشید مهدوی پناه

مهشید مهدوی پناه بهترین ویکل چک در کرج

سرکار خانم مهشید مهدوی پناه وکیل خبره و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از یک دهه سابقه وکالت به صورت تخصصی در دعاوی مرتبط با چک وکالت می پذیرد. ایشان پرونده ها موفق متعددی در سابقه وکالت خود جای داده است و همچنین می توان گفت ایشان با دانش حقوقی مکفی و بیان شیوا، ارائه مستندات محکمه پسند روند پرونده را سهولت می بخشد.

آدرس دفتر: کرج، گوهر دشت، بلوار مطهری، 100 متر بعد از پل روحانی به سمت آزادگان، طبقه فوقانی دفتر اسناد 80

شماره تماس: 09121796014

حسین‌ اسداللهی‌

حسین اسداللهی وکیل چک در کرج

جناب آقای حسین اسداللهی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده فعالیت می کنند. شما می توانید برای روند بهتر پرونده های خود از آقای اسد اللهی راهنمایی و مشورت بگیرید.

آدرس دفتر: کرج، چهارراه طاقانی، ابتدای بلوارماهان، طبقه فوقانی مانتوگوهرا، پلاک 9، واحد 2

تلفن تماس: 09125503419

بهجت اسماعیلی

بهجت اسماعیلی وکیل چک در کرج

سرکار خانم بهجت اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری و همچنین مشاور حقوقی هستند. خانم اسماعیلی سابقه بالایی در دعاوی همچون حقوقی و ملکی دارند. خانم اسماعلی مشاوره های خود را هم به صورت حضوری وغیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

آدرس دفتر: کرج، نرسیده به گوهردشت، نبش6، ساختمان اسمان، طبقه 2

تلفن تماس: 09125630107

محمدمهدی اشرفی

محمدمهدی اشرفی وکیل چک در کرج

جناب آقای محمد مهدی اشرفی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. حوزه تخصص آقای اشرفی در بررسی پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، دعاوی املاک و اراضی، امور حسبی، اخذ کد اقتصادی، ثبت اختراع، نقل و انتقال نام و علامت تجاری، انحلال شرکت های تجاری، اخذ کارت بازرگانی و… است.

آدرس دفتر: کرج، عظیمیه، چهارراه پامجال، روبروی کلانتری رسالت، پلاک 98، واحد 5

تلفن تماس: 09121474416

علی آسوده

علی آسوده وکیل چک  در کرج

آقای علی آسوده وکیل پایه یک دادگستری هستند. همچنین ایشان مشاور حقوقی نیز هستند. آقای آسوده در در زمینه چک و کلیه دعاوی رسیدگی و پیگیری پرونده های مربوط به چک برگشتی، چک بلامحل، تامین خواسته چک، چک حقوقی و چک کیفری و …فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: کرج، چهاراه طالقانی، ساختمان آموت، طبقه ۹، واحد ۱۳۶

تلفن تماس: 09121674514

حسن اکبری

حسن اکبری وکیل چک در کرج

آقای حسن اکبری یکی دیگر از وکلای با تجربه شهر کرج هستند. ایشان در دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده و کیفری فعالیت می کنند. شما نیز می توانید جهت مشاوره و راهنمایی گرفتن از ایشان وقت بگیرید.

آدرس دفتر: کرج، حصارک، خیابان فروردین، کوچه حضرت ابوالفضل (ع)، پلاک ۱۲

تلفن تماس: 09126668364


لزوم توجه به سابقه و تخصص وکیل چک در کرج

می دانیم که تعداد زیادی از وکلا در دفاتر وکالت و موسسات حقوقی آماده هستند تا ما را در خصوص دعاوی مالی و چک راهنمایی کرده و مسیر را برای کسب پیروزی در پرونده هایی از این جنس هموار کنند؛ اما سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که آیا هر وکیلی می تواند در کسب موفقیت در این مسیر به ما کمک کند؟ باید اشاره داشته باشیم که مسائل حقوقی اکثرا با پیچیدگی هایی همراه هستند و همین مسئله نشان می دهد که برای کسب پیروزی باید به سراغ وکلای شاخص و معتبر برویم.

در واقع بهترین وکیل چک در کرج در قسمتی از سابقه شغلی خود با این واقعیت رو به رو شده است که در برخی از دعاوی خاص دارای بازدهی بیشتری است و می تواند بازدهی بیشتری را از خود بروز دهد. در این بین برترین وکیل چک در کرج تلاش می کند تا از تخصص خود در جهت کسب موفقیت و حل و فصل اختلافات پیش آمده کمک گرفته و وصول چک را تسریع نماید؛ بنابراین برای دعاوی مربوط به چک و سفته باید به سراغ وکلایی بروید که رسیدگی به پرونده های مشابه را در کارنامه خود داشته اند.

فرض کنید فردی بدون در نظر گرفتن تخصص وکلا به سراغ استخدام آن ها برود. برای مثال برای نقد کردن چک خود به وکیلی اتکا کند که تخصص بالایی در دعاوی خانواده دارد. فضای ذهنی وکیل خانواده بر روی مسائلی همچون نفقه، مهریه، اجرت المثل، انحصار وراثت و… تمرکز دارد و به همین سبب از همان ابتدا مشخص است که چنین وکیلی نمی تواند در مسیر رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی چک کمک شایانی به شما بکند و در واقع شما در انتخاب خود اشتباه کرده اید.

یکی دیگر از معیارهایی که باید در انتخاب بهترین وکیل چک در کرج به آن توجه داشته باشید، میزان سابقه ای است که حقوقدان مورد نظر مشغول به فعالیت حقوقی در زمینه های مختلف بوده است. بر کسی پوشیده نیست که ارائه خدمات حقوقی و حضور موثر در محاکم قضایی باعث افزایش تجربیات یک وکیل می شود. از این رو، باید وکلایی را به عنوان گزینه مد نظر قرار دهید که سابقه بالاتری دارند؛ نه الزاما سن و سال بالاتری!

بهترین وکیل چک در کرج

سه تصور غلط درباره دستمزد وکیل چک در کرج

به طور معمول تصورات غلط در خصوص هر مسئله ای از ضعف دانش و تحصیلات در آن موضوع سرچشمه می گیرد. باید این نکته را ذکر کنیم که حق الوکاله میزان دستمزدی است که از سوی موکل به بهترین وکیل چک در کرج در ازای وصول تعهدات مالی طرف دیگر پرداخت می شود. در مسائل مربوط به حق الوکاله نیز در سطح جامعه با اشتباهات و تصورات غلطی رو به رو هستیم که گاهی همین تصورات بر نتیجه پرونده اثر می گذارد. در ادامه سعی داریم به سه مورد از مهم ترین آن ها اشاره کنیم.

توافق وکیل و موکل بر تعرفه حق الوکاله ارجحیت دارد: در بازه های زمانی مشخصی، آیین نامه ای مبنی بر تعرفه حق الوکاله به چاپ می رسد و در اختیار افراد درگیر در پرونده قرار می گیرد. در آیین نامه به طور معمول دستمزد وکیل در پرونده های مختلف اعم از حقوقی و کیفری مشخص شده است؛ اما باید دقت داشته باشید که وکیل دارای شغلی آزاد است و همین مسئله دست او را برای تعیین توافقی دستمزدها باز می کند؛ بنابراین اکثر وکلا ترجیح می دهند از طریق توافق با موکل دستمزدها را محاسبه کنند.

حق الوکاله بالاتر به معنای بهتر بودن وکیل نیست: به طور معمول افراد در پرونده های مربوط به چک و سفته سعی می کنند در ابتدا به دفاتر وکالت و موسسات حقوقی سر بزنند و در خصوص پرونده خود کسب تکلیف نمایند. در این صورت است که نظر وکیل در خصوص حق الوکاله پیشنهادی را جویا می شوند؛ اما عده ای به غلط تصور می کنند که اگر هزینه وکیلی بیشتر باشد، این مسئله از توانایی های او سرچشمه می گیرد. حال آن که ممکن است وکیلی کاربلد در ازای مبلغی مقرون به صرفه حاضر به وکالت پرونده شود.

حق الوکاله را می توان قسط بندی کرد: اشاره داشتیم که میزان حق الوکاله وکیل را می توان به صورت توافقی محاسبه و تعیین نمود. علاوه بر این باید در نظر داشته باشید که در خصوص سایر جزئیات حق الوکاله نیز می توانید با وکیل به توافق برسید. یکی از مهم ترین این جزئیات، نحوه پرداخت دستمزد حقوقدان است. به این منظور می توانید با در نظر گرفتن توانایی های مالی خود پیشنهاد قسط بندی حق الوکاله را مطرح نموده و بر سر آن به توافق برسید.

بهترین وکیل چک در کرج

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم تا به معرفی بهترین وکیل چک در کرج بپردازیم تا به این شکل شما بتوانید به سهولت به شاخص ترین گزینه های موجود رسیده و آن ها را به خدمت بگیرید. در ادامه لزوم توجه به تخصص و سابقه وکیل را مورد بررسی قرار دادیم و در انتهای مقاله نیز تصورات غلط در خصوص دستمزد وکلا را تشریح نمودیم. اکنون از شما می خواهیم که تجربیات خود را با سایر مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا