وکیل

10 تا از بهترین وکیل مرد در کرج ⚖️【سال1403】

مجموعه ای از قوانین در سطح جامعه و خانواده وجود دارد که سعی می کند در تمامی رفتارها نوعی از عدالت را حکم فرما نماید تا به این شکل بر اثر سوء رفتار یکی از اعضای جامعه، حقوق دیگری تحت تاثیر قرار نگیرد و پایمال نشود. در واقع قانون این امکان را در اختیار تمامی افراد قرار داده است تا با طرح دعاوی کیفری و حقوقی، منافع قانونی از دست رفته خود را مطالبه نمایند؛ اما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که هر گونه تصمیم غلط در محاکم قضایی می تواند دامن گیر موکل شده و شکست را برای او به همراه داشته باشد. از این رو، افراد در صدد هستند تا با استخدام وکیل مجرب و خبره احتمال کسب موفقیت را افزایش دهند. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مرد در کرج آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مرد در کرج

بهترین وکیل مرد در کرج کیست؟

وکیلی می تواند به موفقیت های چشمگیر در عرصه دعاوی حقوقی و کیفری برسد که پیش از این از لحاظ تحصیلات خود را در جایگاه رفیعی قرار داده باشد و تجربیات خود را با سال ها فعالیت در زمینه های حقوقی افزایش داده باشد. در نظر داشته باشید که علم حقوق بسیار گسترده است و امکان اینکه یک وکیل در تمامی دعاوی مطرح شده بازدهی یکسانی داشته باشد وجود ندارد. از این رو، لازم است از بهترین وکیل مرد در کرج در حوزه ای که در آن تخصص های لازم را دارد، استفاده نمایید.

در واقع بهترین وکیل کرج به عنوان وکیل پایه یک دادگستری سعی دارد تا دانش حقوقی خود را به وسیله ارائه مشاوره حقوقی در اختیار موکلان قرار داده و آن ها را برای حضوری قدرتمندانه در عرصه دادگاه مهیا سازد. از سوی دیگر وکیل مرد خوب در کرج به واسطه تجربیاتی که با قبول وکالت پرونده های حقوقی و کیفری به دست آورده است می تواند راهکارهای موثری را برای بازگشایی گره های موجود در پرونده ارائه داده و مسیر را برای کسب موفقیت های چشمگیر توسط موکل هموار سازد.

مشاوره آسان با بهترین وکیل ملکی در کرج را از دست ندهید!

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص مرد در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی در کرج را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مرد در کرج سال 1403!

کاظم ابشی

کاظم ابشی وکیل مرد در کرج

جناب آقای کاظم ابشی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با سابقه ای هستند. جناب ابشی متخصص در دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری و ملکی هستند. همچنین پرونده های بسیاری را در زمینه این دعاوی به خوبی حل و فصل کرده اند. برای استفاده از تجربيات آقای ابشی کافی است، با شماره قرار داده شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: کرج، عظیمیه، بلوار کاج، نبش خیابان نیک نژادی، پلاک ۲۰۲، واحد یک

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۴۴۱۱۳۴

محمد نوبنده گانی

 محمد نوبنده گانی وکیل مرد در کرج

جناب آقای محمد نوبنده گانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی متخصصی هستند. جناب نوبنده گانی تجربه بالایی در تمام دعاوی از جمله ملکی، خانواده و کیفری دارند. مشاوره های آقای نوبنده گانی به صورت حضوری و هم غیر حضوری در اختیار موکلین خود قرار داده می شود.

آدرس دفتر: کرج، ضلع جنوب غربی، چهارراه طالقانی، طبقه فوقانی کالای خواب لاوتیا

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۶۳۴۲۲۶

اسدالله نظربیگی

اسدالله نظربیگی وکیل مرد در کرج

جناب آقای اسد الله نظربیگی یکی دیگر از وکلای خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. آقای نظربیگی با بیش از ۱۰ سال سابقه در این حوزه ها پرونده های موفق بسیاری را پشت سر گذاشته اند. شما می توانید برای استفاده از تجربیات آقای نظربیگی با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: کرج، خیابان شهید مطهری، بلوار نبوت جنوبی، جنب رستوران طپش، ساختمان کوثر، پلاک ۱۰۰،واحد ۵

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۲۵۸۷۲۱

سید علی موسوی

سید علی موسوی وکیل مرد در کرج

جناب آقای سید علی موسوی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. حوزه فعالیت آقای موسوی در دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری است. همچنین آقای موسوی با تجربه و سابقه ای که در حوزه وکالت دارند، می توانند پرونده های بسیاری را در موضوعات مختلف به راحتی حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: کرج، باغستان غربی، بلوارولی عصر {عج}، نبش شبنم۱۳، مجتمع نگین البرز، بلوک a۲، طبقه ۵، واحد۲۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۵۰۶۶۲۹

صادق مختاری

صادق مختاری وکیل مرد در کرج

جناب آقای صادق مختاری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. حوزه فعالیت آقای مختاری در دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده و کیفری است. شما نیز می توانید برای استفاده از تجربیات آقای مختاری با شماره های قرار گرفته شده، تماس حاصل کنید.

آدرس دفتر: کرج، آزادگان، بلوارامام رضا(ع)، نبش اردلان چهارم، پلاک۱۳۶، ساختمان سیمرغ، واحد۲۰۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۶۸۲۷۷۶

اقدامات مهلک در انتخاب وکیل مرد در کرج

بر اساس قیمت وکیل انتخاب نکنید: ممکن است از نظر شرایط مالی در تنگنا باشید و تصمیم بگیرید که به سراغ وکلای مقرون به صرفه بروید. باید به انتخاب شما و تصمیمی که در این خصوص دارید احترام گذاشت؛ اما باید این موضوع را نیز لحاظ کنید که انتخاب وکیل تنها بر اساس میزان حق الوکاله ای که وکیل مورد نظر از شما مطالبه می کند یک اشتباه مهلک است. در واقع لازم است در میان بهترین وکیل مرد در کرج به سراغ حقوقدانی باشید که علاوه بر دستمزد کم، توانایی بالایی داشته باشد.

تنها به جنسیت وکیل توجه نکنید: دقت داشته باشید که برای برخی از افراد استخدام وکلای مرد و برای برخی دیگر به خدمت گرفتن وکلای زن مطرح است. این موضوع کاملا سلیقه ای نیست و نمی توان گفت که کدام گروه اقدام مطلوب تری را به انجام می رساند. تنها نکته ای که لازم است در این خصوص ذکر شود این است که اگر تنها به جنسیت یک وکیل توجه داشته باشید و از سایر مهارت های وی غافل بمانید، دچار یک اشتباه مهلک خواهید شد که به طور قطع بر روی نتیجه پرونده شما نیز اثر خواهد گذاشت.

بدون در نظر گرفتن تخصص وکیل استخدام نکنید: این نکته را مد نظر قرار دهید که هر یک از بهترین وکیل مرد در کرج در شاخه ای از علم حقوق تخصص دارند و در صورتی که در حوزه تخصصی یک وکیل به او پرونده پیشنهاد دهید، شانس شما برای رسیدن به نتایج درخشان افزایش پیدا می کند. این موضوع را در نظر داشته باشید که فضای فکری وکلای کیفری کاملا متفاوت از فضای فکری وکلای خانواده است؛ بنابراین در ابتدا تخصص وکیل را در نظر بگیرید و سپس او را استخدام کنید.

به سراغ وکلای تازه کار نروید: پرونده های کیفری و حقوقی همواره با پیچیدگی هایی همراه هستند. کسب پیروزی در محاکم قضایی برای تمامی وکلای مشغول به کار مقدور نیست و تنها وکلای خبره و با سابقه هستند که می توانند از پس پرونده های دشوار برآیند؛ بنابراین نباید پرونده خود را محل آزمون و خطای برخی از وکلای تازه کار کنید. باید پیش از هر گونه اقدام برای استخدام وکیل میزان سابقه او را بسنجید.

بهترین وکیل مرد در کرج

مشاوره حقوقی با وکیل مرد در کرج چه مزایایی دارد؟

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل مرد در کرج می تواند موکل را مهیای حضوری پیروزمندانه در دادگاه کند. دقت داشته باشید که عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای حضور در محاکم قضایی و رسیدگی به پرونده را در اختیار ندارند و باید با مشاوره حقوقی سعی کنید تا ضعف های خود در زمینه دعاوی مطرح شده را برطرف کنید تا همین ضعف های به ظاهر کوچک در جلسات دادگاه دامن گیر شما نشوند و باعث اتخاذ تصمیمات غلط در خصوص پرونده از سوی شما نگردند.

همواره برای دریافت مشاوره حقوقی لازم است مبلغ کمتری را در مقایسه با زمانی که قصد استخدام بهترین وکیل مرد در کرج را دارید پرداخت کنید. از این رو، این روش از همکاری با وکیل می تواند برای آن دسته از افرادی که احساس می کنند توانایی مالی مناسبی برای به خدمت گرفتن وکیل را ندارند مناسب تر باشد. به هر حال نکته ای که لازم است در این خصوص به آن توجه شود این است که هزینه های شکست در پرونده های حقوقی و کیفری به مراتب بیشتر از حق الوکاله ای است که باید بابت استخدام وکیل و یا کسب مشاوره حقوقی از وی پرداخت کنید.

مشاوره حقوقی همواره باید از وکیلی دریافت شود که خبره و مجرب باشد و در میان وکلای مشغول به کار نامی را برای خودش دست و پا کرده باشد. در نظر داشته باشید که با استفاده از معیارهای مناسب می توانید وکلای خبره و مشهور را شناسایی کنید و از آن ها مشاوره حقوقی دریافت کنید. هر یک از افراد بسته به شرایطی که دارند می توانند از یکی از روش های مشاوره حقوقی استفاده کنند. مشاوره حقوقی حضوری، مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین جزو مهم ترین این روش ها هستند.

در صورتی که امکان حضور در دفتر وکیل را ندارید می توانید از مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی استفاده کنید؛ اما باید این موضوع را نیز مورد سنجش قرار دهید که نتایجی که از مشاوره حقوقی حضوری به دست می آید به مراتب دقیق تر و به واقعیت نزدیک تر است. چرا که در این روش از همکاری وکیل می تواند تمامی مدارک و مستندات مربوط به پرونده را مطالعه کرده و بر اساس این ادله نظر نهایی خود را ارائه دهد. لیکن هزینه های مربوط به مشاوره حقوقی حضوری قدری بیشتر از روش های دیگر است.

بهترین وکیل مرد در کرج

کلام آخر

از اینکه صبر به خرج دادید و تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش داریم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل مرد در کرج آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید وکلای خبره را برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری شناسایی کنید. در ادامه اشتباهات مهلک در انتخاب وکیل مرد را مورد بررسی قرار دادیم و پس از آن اهمیت مشاوره حقوقی گوشزد شد. اکنون از شما می خواهیم تجربیات خود را با مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

دکمه بازگشت به بالا