طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل مهریه در کرج ⚖️【سال1402】

دعاوی مربوط به مطالبه مهریه، یکی از بیشترین پرونده ها در دادگاه های کرج را به خود اختصاص داده اند. اکثر افرادی که با مشکلاتی در زندگی مشترک مواجه می شوند، به دنبال وکیل خوب برای طلاق و مهریه هستند، واگذاری وکالت پرونده مهریه به وکیل متخصص و مجرب، موجب می شود تا به تمام حقوق قانونی خود برسید. ما در ادامه این مطلب شما را با 10 تا از بهترین وکیل مهریه در کرج آشنا می کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل مهریه در کرج کیست؟

بهترین وکیل مهریه در کرج کیست؟

برای انتخاب وکیلی متخصص و مجرب در زمینه مطالبه مهریه باید تحقیقات و بررسی های بسیاری انجام دهیم تا وکیلی کارکشته برای پرونده خود پیدا کنیم. مطمئنا اکثر ما زمان کافی برای پیگیری وکلای مهریه در کرج را نداریم، وکیل انتخابی شما روی پرونده بسیار تاثیر گذار است بنابراین سعی کنید وکیلی که در گذشته چندین پرونده موفق در حوزه مطالبه مهریه داشته است انتخاب کنید.

مهریه یک حق مالی است که ضمانت اجرا دارد، هر زمان که زن آن را مطالبه کند و از سوی شوهر پرداخت نشود، باید از طریق وکیل و مراجعه قانونی به دادگاه پیگیری گردد. از این رو تصمیم گرفتیم تا تعدادی از بهترین وکیل مهریه در کرج را به شما معرفی کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سوابق کاری و آدرس دفتر آن ها ما را تا انتهای مقاله همراهی بفرمایید.

سرکار خانم رقیه بحرکاظمی

سرکار خانم رقیه بحرکاظمی

خانم بحرکاظمی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی خانواده، طلاق و مهریه هستند. ایشان عضو کانون وکلا و مدیر موسسه حقوقی صیانت پارسیان البرز، وکیل اسبق بانک سینا و متخصص در برقراری صلح با طرف مقابل پرونده موکل می باشند. خانم بحرکاظمی بیش از 13 سال سابقه در حرفه وکالت دارند و به انواع دعاوی خانواده، کیفری و ملکی رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: کرج، چهارراه طالقانی شمالی، نرسیده به میدان آزادگان، جنب خیابان بخشداری، ساختمان سپید، طبقه 2، واحد 8

شماره تماس: 09121675896

جناب آقای افشین مرادی

جناب آقای افشین مرادی

آقای مرادی وکیل پایه یک دادگستری در کرج و متخصص در دعاوی مهریه هستند. ایشان سابقه ای بیش از 15 سال در حرفه وکالت دارند و با تسلط کامل بر قوانین جزایی و مدنی و همین طور با اشراف کامل بر مباحث فقهی و اصولی به پیگیری پرونده های موکلین خود می پردازند. آقای مرادی یکی از وکلای با مسئولیت و با اشراف کامل بر قوانین هستند، ایشان پیگیری مستمری روی پرونده های موکلین دارند و میزان حق الوکاله منصفانه ای دریافت می کنند.

آدرس دفتر: کرج، میدان نبوت، ساختمان صدرا، طبقه اول، واحد 1

شماره تماس: 09121543655

جناب آقای سید احمد میرشاه

جناب آقای احمد میرشاه محمد

آقای میرشاه وکیل پایه یک دادگستری، دانش آموخته رشته فیزیک کاربردی از دانشگاه شهید بهشتی و کارشناس ارشد حقوق، گرایش حقوق اقتصادی از دانشگاه شهید بهشتی هستند. ایشان موفق به دریافت رتبه نخست آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز شده اند و در زمینه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ملکی در … فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: کرج، عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار، طبقه 7، واحد 703

شماره تماس: 09306091148

جناب آقای سعید صابر

جناب آقای سعید صابر

آقای صابر وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی خانواده، طلاق و مهریه هستند. عضو کانون وکلای دادگستری البرز و بیش از 11 سال سابقه در حرفه وکالت دارند. وکالت انواع پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده توسط ایشان پذیرفته می شود. 90 درصد پرونده های ایشان با موفقیت همراه بوده است. سایر فعالیت های ایشان شامل پذیرش پرونده های مربوط به مهاجرت، بررسی قراردادهای کاری و تجاری و تنظیم شکواییه و دادخواست است.

آدرس دفتر: کرج، چهارراه هفت تیر، روبروی بورس، ساختمان صبا، طبقه 5، واحد 502

شماره تماس: 09123614187

جناب آقای غلامرضا تیموری

جناب آقای غلامرضا تیموری

آقای تیموری وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی مهریه هستند. آقای تیموری مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دارند و سابقه ای بیش از 12 سال در حرفه وکالت کسب نموده اند، به تمامی دعاوی مربوط به خانواده، ملکی، کیفری و حقوقی رسیدگی می کنند. ارائه مشاوره حقوقی به موکلین و متقاضیان به صورت حضوری و غیرحضوری از جمله فعالیت های کاری ایشان می باشد.

آدرس دفتر: کرج، بلوار مطهری، زیرپل روحانی، ساختمان دفتر خدمات قضایی، طبقه دوم، واحد 3

شماره تماس: 09124389924

سرکار خانم مهناز کمالی

سرکار خانم مهناز کمالی

خانم کمالی وکیل پایه یک دادگستری در کرج و متخصص در دعاوی طلاق و مهریه، دعاوی کیفری، کلاهبرداری، سرقت، اختلاس، خیانت در امانت، دعاوی حقوقی شامل ارثیه و اموال شخصیه و … هستند. ایشان از وکلایی هستند که مشاوره های دقیق به موکل خود ارائه می دهند.

آدرس دفتر: کرج، میدان نبوت، بلوار ملاصدرا، جنب دادگاه حقوقی شماره 1، ساختمان معین، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: 09125675407

جناب آقای اکبر باقری

جناب آقای اکبر باقری

آقای باقری وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی خانواده و به خصوص مهریه هستند. دعاوی حقوقی، کیفری، تنظیم لایحه شکوائیه و ارائه مشاوره حقوقی توسط ایشان انجام می شود. رسیدگی و پیگیری دعاوی ملکی، دعاوی مربوط به داوری، دعاوی جرایم علیه اموال و … توسط ایشان پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: کرج، بلوار طالقانی، خیابان شکوفه، پلاک 10، واحد 2

شماره تماس: 09121820554

جناب آقای محمد حسن کیالها

جناب آقای محمد حسن کیالها وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی شهر کرج می باشد و سابقه درخشانی در زمینه پرونده های دعاوی خانواده دارد. محمد حسن کیالها در زمینه های وکالتی همچون: خانواده، ثبتی و حقوقی ( استارت تاپ ها، اسناد رسمی و تجاری، شرکت های دانش بنیان و غیره) فعالیت می کند.

آدرس دفتر: کرج، میدان سپاه به سمت سه راه گوهردشت، نبش کوچه گلستان ساختمان تیام طبقه 6 واحد 601

شماره تماس: 09122613759

جناب آقای میثم شفیعی

جناب آقای میثم شفیعی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی متولد 1364 تحصیل کرده کارشناسی رشته حقوق با بیش از 7 سال سابقه وکالت در صدها پرونده حقوفی و کیفری در استان البرز شهر کرج می باشد که اگر بخواهیم سوابق وی را برایتان شرح دهیم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • وکالت و مشاوره در امور قراردادهای داخلی و بین الملل
  • وکالت و مشاوره در امور مهاجرت و اقامت
  • وکالت و مشاوره در امور تصادفات و دیه
  • وکالت و مشاوره در امور کیفری ، از قبیل قتل و آدم ربایی
  • وکالت در مشاوره و دعاوی خانواده ، طلاق و مهریه
  • وکالت و مشاوره در مسائل مربوط به قرارداد مشارکت در ساخت

آدرس دفتر: کرج، کوی کارمندان شمالی، پل شهید بهشتی، بلوار آزادی (سه راه گوهردشت) پلاک 17، طبقه 7، واحد 21

شماره تماس: 09129724226

جناب آقای امیر عباس سوری

وکیل مهریه در کرج

جناب آقای امیرعباس سوری، وکیل پایه‌ یک دادگستری و مشاور حقوقی، رتبه 2 آزمون مقطع دکتری دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و رتبه چهار آزمون کانون وکلای دادگستری است. امیرعباس سوری، وکیلی توانمند و مجرب است که در کارنامه فعالیت خود، موفقیت در پرونده‌های متعددی را در حوزه‌های دعاوی مختلف ازجمله دعاوی؛ حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده و … دارد.

سوابق وی:

  • استعداد درخشان دوره کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل دانشگاه آزاد تهران مرکز
  • دارای گواهی توانمندی آموزش استادان
  • دارای گواهینامه پایان دوره تربیت استاد
  • مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان

آدرس دفتر: کرج، انتهای خیابان شهید بهشتی، بعد از سه راه گلشهر، برج تخصصی تجاری البرز

شماره تماس: 09128363507

معیارهای انتخاب وکیل مهریه در کرج

برای انتخاب وکیل مهریه خوب در کرج باید تحقیق کنیم تا از توانایی علمی، تجربه، شهرت، میزان حق الوکاله، حسن اخلاق و بسیاری از خصوصیات دیگر وکیل مطلع شویم. سرنوشت پرونده مهریه و زندگی ما را وکیل رقم خواهد زد، بنابراین باید صلاحیت بررسی پرونده مربوط به مطالبه مهریه را داشته باشد.

معیارهای انتخاب وکیل مهریه در کرج

وکیلی که قدرت ارتباط گیری بالایی با دیگران داشته باشد، احتمال موفقیت بیشتری در پرونده های موکلین خود خواهد داشت. از طرفی وکیلی که ارتباطات قوی دارد، به راحتی با دوستان و همکاران خود مشورت کرده و راه حل های مناسبی برای حل پرونده به دست می آورد.

صداقت وکیل یکی از معیارهای مهم است، وکیل باید در صورت اطلاع از شرایط پرونده و میزان پیروزی، آن را به موکل اطلاع داده و صرفا برای دریافت حق الوکاله وعده های پوچ به موکل ندهد.

انواع مهریه از نظر نحوه پرداخت

مهریه از حیث نحوه پرداخت به دو دسته مهریه عندالمطالبه و مهریه عندالاستطاعه تقسیم می شود و زمانی که درخواست مطالبه مهریه داشته باشید، نوع مهریه بسیار تاثیرگذار است.

در مهریه عندالمطالبه، به محض اینکه خطبه عقد انعقاد گردد، زن مالک مهریه شده و هر زمان می تواند آن را دریافت کند، حتی زمانی که در حال زندگی با همسر خود باشد. طبق ماده 1085 زن می تواند تا زمانی که مهریه خود را دریافت نکرده، هیچ کدام از وظایف خود در برابر شوهر را انجام ندهد.

انواع مهریه از نظر نحوه پرداخت

زمانی که مهریه عندالمطالبه باشد، زوج نمی تواند از پرداخت آن سرباز زند مگر این که توانایی پرداخت نداشته باشد و باید مدارکی برای اعسار خود از پرداخت مهریه به دادگاه ارائه دهد. همچنین اگر طلاق و مطالبه مهریه زمانی باشد که زوجه باکره است، میزان مهریه عندالمطالبه نصف می شود.

در مهریه عندالاستطاعه، زن بعد از عقد مالک مهریه می شود اما برای دریافت آن باید اثبات کند که مرد توانایی پرداخت دارد. در واقع در مهریه عندالاستطاعه زن باید تمکین و استطاعت مرد را ثابت کند.

کلام آخر

سپاس گزارم که تا این بخش از مقاله همراه ما بودید. ما در مقاله بهترین وکیل مهریه در کرج تلاش کردیم تا تعدادی از وکلای متخصص در این زمینه را معرفی کنیم. شناخت وکیل حاذق باعث می شود تا در زمان مناسبی به وکیل مراجعه کرده و کارهای حقوق در دادگاه به درستی پیش برود. امیدوارم در این مقاله شما را در انتخاب وکیل کمک کرده باشیم. لطفا سوال، انتقاد و پیشنهادهای تان را با ما به اشتراک بگذارید.

وکیل مهریه در کرج کیست؟

وکیلی که به دعاوی مربوط به طلاق و مطالبه مهریه می پردازد به اصطلاح عامیانه وکیل مهریه می گویند. در این مقاله بهترین وکیل مهریه در کرج را معرفی کرده ایم.

حکم مهریه از دیدگاه قانون چیست؟

براساس قانون مدنی، زن شرعا و قانونا مالک مهریه خود است. ولی طبق ماده 1087 و 1080 قانون مدنی، رضایت زن و مرد برای مهریه تعیین شده، شرط است.

آیا مهریه در صورت عدم تمکین به زن تعلق می گیرد؟

مهریه از زمان انعقاد عقد به زن تعلق می گیرد و برخلاف تصور مردم، هیچ ارتباطی با تمکین زن و نافرمانی از اوامر شوهر ندارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا