خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل مهریه در کرج ⚖️【سال1403】

دعاوی مربوط به مطالبه مهریه، یکی از بیشترین پرونده ها در دادگاه های کرج را به خود اختصاص داده اند. اکثر افرادی که با مشکلاتی در زندگی مشترک مواجه می شوند، به دنبال وکیل خوب برای طلاق و مهریه هستند، واگذاری وکالت پرونده مهریه به وکیل متخصص و مجرب، موجب می شود تا به تمام حقوق قانونی خود برسید. ما در ادامه این مطلب شما را با 10 تا از بهترین وکیل مهریه در کرج آشنا می کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهریه در کرج کیست؟

بهترین وکیل مهریه در کرج کیست؟

برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در کرج در زمینه مطالبه مهریه باید تحقیقات و بررسی های بسیاری انجام دهیم تا وکیلی کارکشته برای پرونده خود پیدا کنیم. مطمئنا اکثر ما زمان کافی برای پیگیری وکلای مهریه در کرج را نداریم، وکیل انتخابی شما روی پرونده بسیار تاثیر گذار است بنابراین سعی کنید وکیلی که در گذشته چندین پرونده موفق در حوزه مطالبه مهریه داشته است انتخاب کنید.

مهریه یک حق مالی است که ضمانت اجرا دارد، هر زمان که زن آن را مطالبه کند و از سوی شوهر پرداخت نشود، باید از طریق وکیل و مراجعه قانونی به دادگاه پیگیری گردد.

مشاوره آسان با بهترین وکیل ملکی در کرج را از دست ندهید!

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه تعدادی از بهترین وکیل مهریه در کرج را به شما معرفی کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سوابق کاری و آدرس دفتر آن ها ما را تا انتهای مقاله همراهی بفرمایید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در کرج!

امیرعباس سوری

امیرعباس سوری بهترین وکیل مهریه در کرج

امیرعباس سوری، وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی، رتبه2 آزمون مقطع دکتری دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و رتبه 4 آزمون کانون وکلای دادگستری است. امیرعباس سوری، وکیلی توانمند و مجرب است که در کارنامه فعالیت خود، موفقیت در پرونده‌های متعددی را در حوزه‌های دعاوی مختلف ازجمله دعاوی؛ حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده و … دارد.

تخصص، مهارت و مدارک:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • فعالیت در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده
 • مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 • استعداد درخشان دوره کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل دانشگاه آزاد تهران مرکز
 • دارای گواهی توانمندی آموزش استادان
 • دارای گواهینامه پایان دوره تربیت استاد
 • تجربه و توان خاص ایشان در طرح‌ریزی منحصربه‌فرد برای پیشبرد پرونده‌ها، استدلال قوی، لایحه نویسی خاص و متمایز و فن بیان مطلوب که رضایت موکلین را در پی داشته، موجب گردیده تا وی به‌واقع و در عمل جزء بهترین وکلا قرار بگیرد.تحصیلات موازی نامبرده در رشته مدیریت و سال‌ها تجربه و فعالیت موفق در سازمان‌های متنوع، باعث تفاوت چشمگیر فعالیت ایشان به‌عنوان یک وکیل حرفه‌ای شده است.

ایشان تجربه پذیرش و کار روی پرونده‌های متنوع در حوزه‌های مختلف از جمله؛

 • پرونده‌های حقوقی (ملکی. ثبتی و چک و …)
 • کیفری (ضرب‌وجرح، سرقت،جعل، جرائم‌رایانه‌ای، سایبری، موادمخدر، خیانت‌ درامانت، کلاهبرداری، ربا و سایر جرائم )
 • دعاوی خانواده (مهریه، نفقه،طلاق، حضانت، ملاقات با فرزند، سلب حضانت و…)
 • وکالت ایرانیان خارج از کشور (سابقه پذیرش پرونده‌های ایرانیان ساکن در کشورهای آمریکا، آلمان، کانادا، اتریش و سوئد را دارند).

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره ایشان می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09128363507
آدرس دفتر:
استان البرز، شهر کرج، برج تخصصی تجاری البرز
(حضور در دفتر یا مشاوره تلفنی با هماهنگی و تعیین وقت قبلی)


حسین صیاد

حسین صیاد بهترین وکیل مهریه در کرج

آقای حسین صیاد، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و رتبه ۱ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز است. صیاد با تجربه سال‌ها وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش و تخصص خود را به عنوان وکیل حرفه ای به مراجعین اثبات نموده و به عنوان بهترین وکیل کرج شناخته شده است.

کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول سالها فعالیت وکالتی ایشان باعث شده تا او در رده بهترین وکلای کرج قرار داشته باشد. شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. ضمنا وکیل حسین صیاد از روانشناسی خوبی در مسیر پرونده‌ها برخوردار است که به انتخاب بهترین راه و کسب نتیجه مطلوب در پرونده ها کمک شایانی می‌نماید.

همچنین ایشان در پرونده‌های دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری (جرائم)، جرائم اقتصادی و حقوق پزشکی از متخصصین می‌باشد.

از دیگر خدمات وکالتی حسین صیاد در زمینه‌های دعاوی ایرانیان خارج از کشور، قراردادها، فرزند خواندگی، حقوق کودک، خانواده، شرکت‌ها، دیوان عدالت اداری، داوری، اسناد رسمی، جرایم رایانه‌ای (اینترنتی)، وصول مطالبات، معاملات، ارث، تجاری، کلاهبرداری، ارتشا، اختلاس و دعاوی ثبتی می‌توان نام برد.

بخشی از تخصص ها و گواهی‌های ارزنده ایشان، موارد زیر هستند:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • رتبه اول آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی و حقوق کودک ایران
 • وکالت در پرونده های حقوقی، ملکی، شرکت ها، کیفری و خانواده
 • مشاور حقوقی بانک های ملی و سپه
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت های مختلف
 • دارای گواهی نامه های متعدد حقوقی
 • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی
 • تجربه قبول پرونده های متعدد حقوقی به همراه تیم وکلای همکار در ترکیه
 • نویسنده قراردادهای حقوقی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای حسین صیاد، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09120084438
آدرس دفتر:
کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری
(حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی)


ستایش صالحیفر

ستایش صالحیفر بهترین وکیل گوهردشت کرج

خانم ستایش صالحیفر مشاور حقوقی و عضو مرکز وکلا در استان البرز می باشد که به صورت تخصصی و با تبحری مکفی در حوزه کیفری وکالت می پذیرد. ایشان دوره دکتری حقوق جزا و جرم شناسی را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

همچنین با دانش حقوقی مکفی برای رساندن حق به حق دار در محضر دادگاه حاضر می شود، وی در پرونده های مجرمانه ای همچون سرقت، کلاهبرداری، خیانت در امانت، ترک انفاق کیفری و … موفقیت های متعددی را کسب کرده؛ قابل ذکر است ایشان دارای پروانه میانجیگری در امور کیفری با رتبه تک رقمی در استان البرز هستند. خانم صالحیفر در زمینه دعاوی خانواده و حقوقی نیز به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

شماره تماس: 09123321652


زهرا عزیزی

زهرا عزیزی وکیل مهریه در کرج

خانم زهرا عزیزی وکیل پایه یک دادگستری، رتبه 49 کانون وکلای البرز و دارای 8 سال سابقه وکالت می باشند. ایشان دارای مدرک وکالت تخصصی دعاوی اراضی و متخصص در پرونده های ثبتی و ملکی هستند. (این مدرک برای اولین بار در کشور ارائه شده است)

برخی از سوابق خانم زهرا عزیزی:

 • دارای گواهینامه تخصصی حقوق سلامت با موضوع حقوق پزشکی دارویی 1397
 • دارای گواهینامه بین المللی حقوق پزشکی 2017
 • دارای گواهینامه تخصصی حقوق مالیات 1397
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری البرز و کمیسیون انتشارات کانون وکلای البرز
 • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی 1396

آدرس دفتر: كرج، محمدشهر، بلوار امام خمينی، نبش بلوار دشت بهشت، برج قائم، طبقه ٣، واحد ١٩

شماره تماس: 09124132941

زهره سادات باقری

زهره سادات باقری بهترین وکیل مهریه در تهران

وکیل زهره سادات باقری، وکیل پایه یک دادگستری و رتبه ۳ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز هستند.
ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق اقتصادی از دانشگاه علامه طباطبایی می باشند. سابقه درخشانی در وکالت در دعاوی مربوط به ارث، تقسیم ماترک و فروش مال مشاع دارند.

تخصص ایشان:

 • دعاوی ملکی از قبیل الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، رفع تصرف عدوانی، خلع ید و ابطال قرارداد، وکالت نموده و نتایج بسیار رضایت بخش و موفقیت آمیزی داشته اند.
 • دعاوی مربوط به کلاهبرداری، اسناد تجاری، قراردادها، وصول مطالبات، جرایم اقتصادی و نیز دعاوی بانکی هستند.
 • وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در پرونده های حقوق خانواده از قبیل طلاق، مهریه، نفقه، الزام به تمکین و . از دیگر خدمات ایشان است.
 • تجربه، قدرت استدلال و روش منحصر به فرد در نگارش لوایح، دادخواست ها و قراردادهای حقوقی وهمچنین فن بیان قوی و تاثیر گذار ایشان رضایت بسیاری از موکلین و مراجعین را در بر داشته است.

برخی از سوابق وکیل زهره سادات باقری:

 • نگارش قراردادهای کار، مشارکت در ساخت و ساز ، مشارکت در سرمایه گذاری و …
 • تنظیم صورتجلسات صلح و سازش جهت جلوگیری از مراجعه به مراجع قضایی
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت لبنی رامک وکیل و مشاور حقوقی پست بانک ایران
 • نگارش مقالات حقوقی در حوزه حقوق و قراردادهای بانکی
 • عضو کمیسیون روابط عمومی کانون وکلای دادگستری البرز در دوره پنجم هیات مدیره

آدرس دفتر: کرج، بنیاد، خیابان ۲۲ بهمن جنوبی، روبروی مدرسه امام موسی کاظم(ع)، ساختمان رامیلا، واحد ۱

شماره تماس وکیل زهره سادات باقری: 09126113652

فریبا تیموری

فریبا تیموری بهترین وکیل مهریه در کرج

خانم فریبا تیموری، وکیل پایه یک دادگستری کرج، فارغ التحصیل در رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران و کارشناسی ارشد حقوقی تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران و همچنین دارای رتبه 2 در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری می‌باشد. ایشان عضو استعداد‌های درخشان دانشگاه شهید بهشتی تهران، نگارنده مقالات حقوقی متعدد و فعال مدنی در حوزه‌ی حقوق زنان است.

فریبا تیموری را می‌توان به عنوان یک وکیل کارکشته و خبره کرج معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند. تیموری، به عنوان یک وکیل حرفه ای کرج، دارای سابقه وکالت درخشان و موفق در انواع دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، امور ملکی و .. بوده و همچنین وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور در کلیه امور را پذیرا می‌باشد.

برخی از سوابق ایشان:

 • دعاوی حقوقی و ملکی: (اثبات مالکیت و الزام به تنظیم سند رسمی در کرج، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی، امور مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت، دعاوی الزام به دریافت پایان کار و صورتمجلس تفکیکی ملک و …)
 • دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال: (قتل عمد و غیرعمد، کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تصادفات و …)
 • دعاوی خانواده: (طلاق به درخواست زوج، گواهی عدم سازش، طلاق به درخواست زوجه، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه ی زوجه و فرزندان، ترک انفاق، حضانت فرزند و …)

درصد بالای پیروزی در پرونده‌های مرتبط با دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده، امور بانکی و شرکت‌ها و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای تیموری در امر وکالت بوده و وی را در رده ی وکلای برتر و متخصص در کرج قرار می‌دهد.

آدرس دفتر: کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعداز پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوکB، طبقه۵، واحد۹

شماره تماس: 09129569170

الهه قنبری

الهه قنبری

خانم الهه قنبری وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای دادگستری مرکز. شماره پروانه ۳۲۳۰۵ با بیش از 10 سال سابقه کار در حرفه وکالت در کرج و تهران می درخشد. رتبه برتر کانون وکلای دادگستری مرکز(سخت ترین کانون در ایران) و رتبه تک رقمی اختبار.

سوابق درخشان وکیل الهه قنبری:

 • کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل.
 • عضو هیات علمی انتشارات اندیشه ارشد.
 • مولف کتاب اصول فقه نموداری از انتشارات اندیشه ارشد‌
 • مولف کتب آیین دادرسی مدنی و تجارت.
 • مشاور حقوقی شهرداری منطقه ۲۲ تهران.
 • وکیل شرکت تجاری عراقی کرم المرتضی و شرکت دادناک و صنایع الوان حیات تهران
 • با بیش از ۵۰۰ پرونده که ۹۹ درصد موفقیت آمیز بوده.
 • وکیل چند نفر از پیمانکاران بزرگ شهرداری تهران
 • وکیل چندین شرکت بزرگ در تهران و کرج
 • وکیل پرونده های کثیرالشاکی و زنجیره ای
 • متخصص در قرارداد های بین المللی و داخلی

تخصص های وکیل:

 • دعاوی حقوقی: از جمله الزام به تنظیم سند، الزام به تحویل مبیع، الزام به تکمیل،
 • دعاوی ملکی: مطالبه خسارت، دعاوی تجاری چک عادی،سفته،چک صیادی
 • تغییر نام و نام خانوادگی بصورت کاملا تضمینی، حذف نام همسر سابق از شناسنامه تضمینی و …
 • دعاوی ارث: گواهی انحصار وراثت و تحریرترکه،تقسیم ترکه و…
 • دعاوی خانواده: بهترین وکیل طلاق توافقی در کمترین زمان در کرج و تهران ، نفقه، مهریه، اجرت المثل، نحله، طلاق یک طرفه و .‌‌..
 • دعاوی کیفری الهه قنبری که در آن تخصص دارد: تغییر کاربری اراضی ، خیانت در امانت، رابطه نامشروع، قتل، کلاهبرداری، قتل غیر عمدی ناشی از تصادفات رانندگی، جعل و سرقت
 • تنظیم قرارداد های داخلی و بین المللی بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای

شماره تماس: 09128313508

رامین صمدی

رامین صمدی وکیل مهریه در کرج

آقای رامین صمدی وکیل پایه یک دادگستری در کرج، مشاور حقوقی و یکی از وکلای خبره در وکالت انواع دعاوی به خصوص پرونده های کیفری، کلاهبرداری، جعل، سرقت و … می باشند. ایشان سابقه حقوقی بالایی دارند و همواره تلاش می کنند با تجارب و دانش حقوقی خود، بهترین نتایج را در دادگاه برای موکلین خود رقم بزنند.

آدرس دفتر: کرج، آزادگان، جنب تامین اجتماعی، ساختمان سایه

شماره تماس: 09123693046

سعید صابر

جناب آقای سعید صابر

آقای صابر وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی خانواده، طلاق و مهریه هستند. عضو کانون وکلای دادگستری البرز و بیش از 11 سال سابقه در حرفه وکالت دارند. وکالت انواع پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده توسط ایشان پذیرفته می شود. 90 درصد پرونده های ایشان با موفقیت همراه بوده است. سایر فعالیت های ایشان شامل پذیرش پرونده های مربوط به مهاجرت، بررسی قراردادهای کاری و تجاری و تنظیم شکواییه و دادخواست است.

آدرس دفتر: کرج، چهارراه هفت تیر، روبروی بورس، ساختمان صبا، طبقه 5، واحد 502

شماره تماس: 09123614187

مهناز کمالی

سرکار خانم مهناز کمالی

خانم کمالی وکیل پایه یک دادگستری در کرج و متخصص در دعاوی طلاق و مهریه، دعاوی کیفری، کلاهبرداری، سرقت، اختلاس، خیانت در امانت، دعاوی حقوقی شامل ارثیه و اموال شخصیه و … هستند. ایشان از وکلایی هستند که مشاوره های دقیق به موکل خود ارائه می دهند.

آدرس دفتر: کرج، میدان نبوت، بلوار ملاصدرا، جنب دادگاه حقوقی شماره 1، ساختمان معین، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: 09125675407


معیارهای انتخاب وکیل مهریه در کرج

برای انتخاب وکیل مهریه خوب در کرج باید تحقیق کنیم تا از توانایی علمی، تجربه، شهرت، میزان حق الوکاله، حسن اخلاق و بسیاری از خصوصیات دیگر وکیل مطلع شویم. سرنوشت پرونده مهریه و زندگی ما را وکیل رقم خواهد زد، بنابراین باید صلاحیت بررسی پرونده مربوط به مطالبه مهریه را داشته باشد.

وکیلی که قدرت ارتباط گیری بالایی با دیگران داشته باشد، احتمال موفقیت بیشتری در پرونده های موکلین خود خواهد داشت. از طرفی وکیلی که ارتباطات قوی دارد، به راحتی با دوستان و همکاران خود مشورت کرده و راه حل های مناسبی برای حل پرونده به دست می آورد.

صداقت بهترین وکیل کرج یکی از معیارهای مهم است، وکیل باید در صورت اطلاع از شرایط پرونده و میزان پیروزی، آن را به موکل اطلاع داده و صرفا برای دریافت حق الوکاله وعده های پوچ به موکل ندهد.

معیارهای انتخاب وکیل مهریه در کرج

انواع مهریه از نظر نحوه پرداخت

مهریه از حیث نحوه پرداخت به دو دسته مهریه عندالمطالبه و مهریه عندالاستطاعه تقسیم می شود و زمانی که درخواست مطالبه مهریه داشته باشید، نوع مهریه بسیار تاثیرگذار است.

در مهریه عندالمطالبه، به محض اینکه خطبه عقد انعقاد گردد، زن مالک مهریه شده و هر زمان می تواند آن را دریافت کند، حتی زمانی که در حال زندگی با همسر خود باشد. طبق ماده 1085 زن می تواند تا زمانی که مهریه خود را دریافت نکرده، هیچ کدام از وظایف خود در برابر شوهر را انجام ندهد.

زمانی که مهریه عندالمطالبه باشد، زوج نمی تواند از پرداخت آن سرباز زند مگر این که توانایی پرداخت نداشته باشد و باید مدارکی برای اعسار خود از پرداخت مهریه به دادگاه ارائه دهد. همچنین اگر طلاق و مطالبه مهریه زمانی باشد که زوجه باکره است، میزان مهریه عندالمطالبه نصف می شود.

در مهریه عندالاستطاعه، زن بعد از عقد مالک مهریه می شود اما برای دریافت آن باید اثبات کند که مرد توانایی پرداخت دارد. در واقع در مهریه عندالاستطاعه زن باید تمکین و استطاعت مرد را ثابت کند.

انواع مهریه از نظر نحوه پرداخت

کلام آخر

سپاس گزارم که تا این بخش از مقاله همراه ما بودید. ما در مقاله بهترین وکیل مهریه در کرج تلاش کردیم تا تعدادی از وکلای متخصص در این زمینه را معرفی کنیم. شناخت وکیل حاذق باعث می شود تا در زمان مناسبی به وکیل مراجعه کرده و کارهای حقوق در دادگاه به درستی پیش برود. امیدوارم در این مقاله شما را در انتخاب وکیل کمک کرده باشیم. لطفا سوال، انتقاد و پیشنهادهای تان را با ما به اشتراک بگذارید.

وکیل مهریه در کرج کیست؟

وکیلی که به دعاوی مربوط به طلاق و مطالبه مهریه می پردازد به اصطلاح عامیانه وکیل مهریه می گویند. در این مقاله بهترین وکیل مهریه در کرج را معرفی کرده ایم.

حکم مهریه از دیدگاه قانون چیست؟

براساس قانون مدنی، زن شرعا و قانونا مالک مهریه خود است. ولی طبق ماده 1087 و 1080 قانون مدنی، رضایت زن و مرد برای مهریه تعیین شده، شرط است.

آیا مهریه در صورت عدم تمکین به زن تعلق می گیرد؟

مهریه از زمان انعقاد عقد به زن تعلق می گیرد و برخلاف تصور مردم، هیچ ارتباطی با تمکین زن و نافرمانی از اوامر شوهر ندارد.

1/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

دکمه بازگشت به بالا