طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل مهریه در کرج ⚖️【سال1402】

دعاوی مربوط به مطالبه مهریه، یکی از بیشترین پرونده ها در دادگاه های کرج را به خود اختصاص داده اند. اکثر افرادی که با مشکلاتی در زندگی مشترک مواجه می شوند، به دنبال وکیل خوب برای طلاق و مهریه هستند، واگذاری وکالت پرونده مهریه به وکیل متخصص و مجرب، موجب می شود تا به تمام حقوق قانونی خود برسید. ما در ادامه این مطلب شما را با 10 تا از بهترین وکیل مهریه در کرج آشنا می کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهریه در کرج کیست؟

بهترین وکیل مهریه در کرج کیست؟

برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در کرج در زمینه مطالبه مهریه باید تحقیقات و بررسی های بسیاری انجام دهیم تا وکیلی کارکشته برای پرونده خود پیدا کنیم. مطمئنا اکثر ما زمان کافی برای پیگیری وکلای مهریه در کرج را نداریم، وکیل انتخابی شما روی پرونده بسیار تاثیر گذار است بنابراین سعی کنید وکیلی که در گذشته چندین پرونده موفق در حوزه مطالبه مهریه داشته است انتخاب کنید.

مهریه یک حق مالی است که ضمانت اجرا دارد، هر زمان که زن آن را مطالبه کند و از سوی شوهر پرداخت نشود، باید از طریق وکیل و مراجعه قانونی به دادگاه پیگیری گردد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه تعدادی از بهترین وکیل مهریه در کرج را به شما معرفی کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سوابق کاری و آدرس دفتر آن ها ما را تا انتهای مقاله همراهی بفرمایید:

زهرا عزیزی

زهرا عزیزی وکیل مهریه در کرج

خانم زهرا عزیزی وکیل پایه یک دادگستری، رتبه 49 کانون وکلای البرز و دارای 8 سال سابقه وکالت می باشند. ایشان دارای مدرک وکالت تخصصی دعاوی اراضی و متخصص در پرونده های ثبتی و ملکی هستند. (این مدرک برای اولین بار در کشور ارائه شده است)

برخی از سوابق خانم زهرا عزیزی:

 • دارای گواهینامه تخصصی حقوق سلامت با موضوع حقوق پزشکی دارویی 1397
 • دارای گواهینامه بین المللی حقوق پزشکی 2017
 • دارای گواهینامه تخصصی حقوق مالیات 1397
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری البرز و کمیسیون انتشارات کانون وکلای البرز
 • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی 1396

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم عزیزی، با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09124132941
آدرس دفتر:
 کرج، محمد شهر، بلوار امام خمینی، ساختمان دشت بهشت

فریبا تیموری

فریبا تیموری بهترین وکیل مهریه در کرج

خانم فریبا تیموری، وکیل پایه یک دادگستری کرج، فارغ التحصیل در رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران و کارشناسی ارشد حقوقی تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران و همچنین دارای رتبه 2 در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری می‌باشد. ایشان عضو استعداد‌های درخشان دانشگاه شهید بهشتی تهران، نگارنده مقالات حقوقی متعدد و فعال مدنی در حوزه‌ی حقوق زنان است.

فریبا تیموری را می‌توان به عنوان یک وکیل کارکشته و خبره کرج معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند. تیموری، به عنوان یک وکیل حرفه ای کرج، دارای سابقه وکالت درخشان و موفق در انواع دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، امور ملکی و .. بوده و همچنین وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور در کلیه امور را پذیرا می‌باشد.

برخی از سوابق ایشان:

 • دعاوی حقوقی و ملکی: (اثبات مالکیت و الزام به تنظیم سند رسمی در کرج، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی، امور مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت، دعاوی الزام به دریافت پایان کار و صورتمجلس تفکیکی ملک و …)
 • دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال: (قتل عمد و غیرعمد، کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تصادفات و …)
 • دعاوی خانواده: (طلاق به درخواست زوج، گواهی عدم سازش، طلاق به درخواست زوجه، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه ی زوجه و فرزندان، ترک انفاق، حضانت فرزند و …)

درصد بالای پیروزی در پرونده‌های مرتبط با دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده، امور بانکی و شرکت‌ها و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای تیموری در امر وکالت بوده و وی را در رده ی وکلای برتر و متخصص در کرج قرار می‌دهد.

آدرس دفتر: کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعداز پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوکB، طبقه۵، واحد۹

شماره تماس: 09129569170

رامین صمدی

رامین صمدی وکیل مهریه در کرج

آقای رامین صمدی وکیل پایه یک دادگستری در کرج، مشاور حقوقی و یکی از وکلای خبره در وکالت انواع دعاوی به خصوص پرونده های کیفری، کلاهبرداری، جعل، سرقت و … می باشند. ایشان سابقه حقوقی بالایی دارند و همواره تلاش می کنند با تجارب و دانش حقوقی خود، بهترین نتایج را در دادگاه برای موکلین خود رقم بزنند.

آدرس دفتر: کرج، آزادگان، جنب تامین اجتماعی، ساختمان سایه

شماره تماس: 09123693046

احمد میرشاه

جناب آقای احمد میرشاه محمد

آقای میرشاه وکیل پایه یک دادگستری، دانش آموخته رشته فیزیک کاربردی از دانشگاه شهید بهشتی و کارشناس ارشد حقوق، گرایش حقوق اقتصادی از دانشگاه شهید بهشتی هستند. ایشان موفق به دریافت رتبه نخست آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز شده اند و در زمینه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ملکی در … فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: کرج، عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار، طبقه 7، واحد 703

شماره تماس: 09306091148

سعید صابر

جناب آقای سعید صابر

آقای صابر وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی خانواده، طلاق و مهریه هستند. عضو کانون وکلای دادگستری البرز و بیش از 11 سال سابقه در حرفه وکالت دارند. وکالت انواع پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده توسط ایشان پذیرفته می شود. 90 درصد پرونده های ایشان با موفقیت همراه بوده است. سایر فعالیت های ایشان شامل پذیرش پرونده های مربوط به مهاجرت، بررسی قراردادهای کاری و تجاری و تنظیم شکواییه و دادخواست است.

آدرس دفتر: کرج، چهارراه هفت تیر، روبروی بورس، ساختمان صبا، طبقه 5، واحد 502

شماره تماس: 09123614187

افشین مرادی

جناب آقای افشین مرادی

آقای مرادی وکیل پایه یک دادگستری در کرج و متخصص در دعاوی مهریه هستند. ایشان سابقه ای بیش از 15 سال در حرفه وکالت دارند و با تسلط کامل بر قوانین جزایی و مدنی و همین طور با اشراف کامل بر مباحث فقهی و اصولی به پیگیری پرونده های موکلین خود می پردازند. آقای مرادی یکی از وکلای با مسئولیت و با اشراف کامل بر قوانین هستند، ایشان پیگیری مستمری روی پرونده های موکلین دارند و میزان حق الوکاله منصفانه ای دریافت می کنند.

آدرس دفتر: کرج، میدان نبوت، ساختمان صدرا، طبقه اول، واحد 1

شماره تماس: 09121543655

غلامرضا تیموری

جناب آقای غلامرضا تیموری

آقای تیموری وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی مهریه هستند. آقای تیموری مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دارند و سابقه ای بیش از 12 سال در حرفه وکالت کسب نموده اند، به تمامی دعاوی مربوط به خانواده، ملکی، کیفری و حقوقی رسیدگی می کنند. ارائه مشاوره حقوقی به موکلین و متقاضیان به صورت حضوری و غیرحضوری از جمله فعالیت های کاری ایشان می باشد.

آدرس دفتر: کرج، بلوار مطهری، زیرپل روحانی، ساختمان دفتر خدمات قضایی، طبقه دوم، واحد 3

شماره تماس: 09124389924

مهناز کمالی

سرکار خانم مهناز کمالی

خانم کمالی وکیل پایه یک دادگستری در کرج و متخصص در دعاوی طلاق و مهریه، دعاوی کیفری، کلاهبرداری، سرقت، اختلاس، خیانت در امانت، دعاوی حقوقی شامل ارثیه و اموال شخصیه و … هستند. ایشان از وکلایی هستند که مشاوره های دقیق به موکل خود ارائه می دهند.

آدرس دفتر: کرج، میدان نبوت، بلوار ملاصدرا، جنب دادگاه حقوقی شماره 1، ساختمان معین، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: 09125675407

اکبر باقری

جناب آقای اکبر باقری

آقای باقری وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی خانواده و به خصوص مهریه هستند. دعاوی حقوقی، کیفری، تنظیم لایحه شکوائیه و ارائه مشاوره حقوقی توسط ایشان انجام می شود. رسیدگی و پیگیری دعاوی ملکی، دعاوی مربوط به داوری، دعاوی جرایم علیه اموال و … توسط ایشان پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: کرج، بلوار طالقانی، خیابان شکوفه، پلاک 10، واحد 2

شماره تماس: 09121820554

محمد حسن کیالها

جناب آقای محمد حسن کیالها وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی شهر کرج می باشد و سابقه درخشانی در زمینه پرونده های دعاوی خانواده دارد. محمد حسن کیالها در زمینه های وکالتی همچون: خانواده، ثبتی و حقوقی ( استارت تاپ ها، اسناد رسمی و تجاری، شرکت های دانش بنیان و غیره) فعالیت می کند.

آدرس دفتر: کرج، میدان سپاه به سمت سه راه گوهردشت، نبش کوچه گلستان ساختمان تیام طبقه 6 واحد 601

شماره تماس: 09122613759

امیر عباس سوری

وکیل مهریه در کرج

جناب آقای امیرعباس سوری، وکیل پایه‌ یک دادگستری و مشاور حقوقی، رتبه 2 آزمون مقطع دکتری دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و رتبه چهار آزمون کانون وکلای دادگستری است. امیرعباس سوری، وکیلی توانمند و مجرب است که در کارنامه فعالیت خود، موفقیت در پرونده‌های متعددی را در حوزه‌های دعاوی مختلف ازجمله دعاوی؛ حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده و … دارد.

سوابق وی:

 • استعداد درخشان دوره کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل دانشگاه آزاد تهران مرکز
 • دارای گواهی توانمندی آموزش استادان
 • دارای گواهینامه پایان دوره تربیت استاد
 • مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان

آدرس دفتر: کرج، انتهای خیابان شهید بهشتی، بعد از سه راه گلشهر، برج تخصصی تجاری البرز

شماره تماس: 09128363507

معیارهای انتخاب وکیل مهریه در کرج

برای انتخاب وکیل مهریه خوب در کرج باید تحقیق کنیم تا از توانایی علمی، تجربه، شهرت، میزان حق الوکاله، حسن اخلاق و بسیاری از خصوصیات دیگر وکیل مطلع شویم. سرنوشت پرونده مهریه و زندگی ما را وکیل رقم خواهد زد، بنابراین باید صلاحیت بررسی پرونده مربوط به مطالبه مهریه را داشته باشد.

معیارهای انتخاب وکیل مهریه در کرج

وکیلی که قدرت ارتباط گیری بالایی با دیگران داشته باشد، احتمال موفقیت بیشتری در پرونده های موکلین خود خواهد داشت. از طرفی وکیلی که ارتباطات قوی دارد، به راحتی با دوستان و همکاران خود مشورت کرده و راه حل های مناسبی برای حل پرونده به دست می آورد.

صداقت بهترین وکیل کرج یکی از معیارهای مهم است، وکیل باید در صورت اطلاع از شرایط پرونده و میزان پیروزی، آن را به موکل اطلاع داده و صرفا برای دریافت حق الوکاله وعده های پوچ به موکل ندهد.

انواع مهریه از نظر نحوه پرداخت

مهریه از حیث نحوه پرداخت به دو دسته مهریه عندالمطالبه و مهریه عندالاستطاعه تقسیم می شود و زمانی که درخواست مطالبه مهریه داشته باشید، نوع مهریه بسیار تاثیرگذار است.

در مهریه عندالمطالبه، به محض اینکه خطبه عقد انعقاد گردد، زن مالک مهریه شده و هر زمان می تواند آن را دریافت کند، حتی زمانی که در حال زندگی با همسر خود باشد. طبق ماده 1085 زن می تواند تا زمانی که مهریه خود را دریافت نکرده، هیچ کدام از وظایف خود در برابر شوهر را انجام ندهد.

انواع مهریه از نظر نحوه پرداخت

زمانی که مهریه عندالمطالبه باشد، زوج نمی تواند از پرداخت آن سرباز زند مگر این که توانایی پرداخت نداشته باشد و باید مدارکی برای اعسار خود از پرداخت مهریه به دادگاه ارائه دهد. همچنین اگر طلاق و مطالبه مهریه زمانی باشد که زوجه باکره است، میزان مهریه عندالمطالبه نصف می شود.

در مهریه عندالاستطاعه، زن بعد از عقد مالک مهریه می شود اما برای دریافت آن باید اثبات کند که مرد توانایی پرداخت دارد. در واقع در مهریه عندالاستطاعه زن باید تمکین و استطاعت مرد را ثابت کند.

کلام آخر

سپاس گزارم که تا این بخش از مقاله همراه ما بودید. ما در مقاله بهترین وکیل مهریه در کرج تلاش کردیم تا تعدادی از وکلای متخصص در این زمینه را معرفی کنیم. شناخت وکیل حاذق باعث می شود تا در زمان مناسبی به وکیل مراجعه کرده و کارهای حقوق در دادگاه به درستی پیش برود. امیدوارم در این مقاله شما را در انتخاب وکیل کمک کرده باشیم. لطفا سوال، انتقاد و پیشنهادهای تان را با ما به اشتراک بگذارید.

وکیل مهریه در کرج کیست؟

وکیلی که به دعاوی مربوط به طلاق و مطالبه مهریه می پردازد به اصطلاح عامیانه وکیل مهریه می گویند. در این مقاله بهترین وکیل مهریه در کرج را معرفی کرده ایم.

حکم مهریه از دیدگاه قانون چیست؟

براساس قانون مدنی، زن شرعا و قانونا مالک مهریه خود است. ولی طبق ماده 1087 و 1080 قانون مدنی، رضایت زن و مرد برای مهریه تعیین شده، شرط است.

آیا مهریه در صورت عدم تمکین به زن تعلق می گیرد؟

مهریه از زمان انعقاد عقد به زن تعلق می گیرد و برخلاف تصور مردم، هیچ ارتباطی با تمکین زن و نافرمانی از اوامر شوهر ندارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

دکمه بازگشت به بالا