طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرج ⚖️【سال1402】

یکی از مهم ترین تصمیماتی که زوجین در زمان عدم تفاهم در زندگی مشترک می گیرند، طلاق است. جدایی آخرین راهکاری است که باید به آن برسند. زوجین برای این که دچار تنش و اضطراب های بیشتر در دادگاه های خانواده نشوند وکیل طلاق انتخاب می کنند. در مقاله بهترین وکیل طلاق در کرج به طور ویژه به این شهر می پردازیم و وکلایی که به دعاوی خانواده و طلاق رسیدگی می کنند را معرفی می کنیم، لطفا در سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

چرا وکیل طلاق انتخاب کنیم؟

آیا می دانستید که آمار طلاق در کشورمان و به ویژه در شهر کرج رو به افزایش است؟ صدها زوج دچار مشکلات مختلف هستند و آخرین راهکاری که برای حل مشکل به ذهنشان می رسد، طلاق است. طبق آمارهای منتشر شده در کرج به ازای هر 10 ازدواج، 6 طلاق ثبت می شود. مطمئنا با وجود این آمارهای تکان دهنده، نیاز مردم به وکیل طلاق خوب و مجرب افزایش می یابد، وکیلی که بتواند بهترین راه حل ها را برای پرونده موکل خود ارائه دهد.

بهترین وکیل طلاق در کرج

برخی از پرونده های مرتبط با دعاوی طلاق برای وکیل طلاق در جدول زیر لیست شده است:

⚖️ وکیل دعوای طلاق به درخواست مرد  وکیل دعوای طلاق به درخواست زوجه 
⚖️ وکیل دعوای طلاق توافقی وکیل دعوای مطالبه و اجرای مهریه
⚖️ وکیل دعوای شروط ضمن عقد نکاح و ازدواجوکیل دعوای حضانت و ملاقات فرزندان مشترک
⚖️ وکیل دعوای سلب و لغو حضانتوکیل دعوای مطالبه نفقه اقارب و نزدیکان
⚖️ وکیل دعوای مطالبه و استرداد جهیزیهوکیل دعوای نفقه و هزینه های زندگی زوجه

در پروسه طلاق لازم است زوجین بر سر مسائلی مانند مهریه، نفقه، اجرت المثل، جهیزیه، حضانت فرزندان و … به توافق برسند، در غیر این صورت وکیل طلاق به این مسایل رسیدگی های قانونی را انجام می دهد. از طرفی توصیه می شود آقایان میزان بودجه خود را با وکیل طلاق در میان بگذارند، تا وکیل درک درستی از امور مالی آن ها داشته باشد.

در طلاق به روش توافقی، به درخواست زن و یا به درخواست مرد فرقی نمی کند، در هر صورت مشاوره با وکیل متخصص در این دعاوی بسیار کمک کننده خواهد بود. زوجینی که در کرج با مشکلاتی همراه هستند و نمی دانند راه حل درست چیست، می توانند جلسه ای مشاوره با وکیل طلاق خوب در کرج داشته باشند.

بهترین وکیل طلاق در کرج کیست؟

بهترین وکیل طلاق در کرج کیست؟

انتخاب بهترین وکیل طلاق در کرج به بررسی و تحقیقات بسیار بر سوابق و تجارب وکیل نیاز دارد. وکیلی که برای پرونده طلاق توافقی، طلاق به درخواست مرد و طلاق به درخواست زن روی پرونده می آید، باید سابقه مورد قبولی در این حوزه داشته باشد.

بسیاری از ما معتقد هستیم که طلاق آخرین راه است و زمانی که وکیل طلاق روی پرونده بیاید، دیگر راه برگشتی نیست در صورتی که بسیاری از وکلای طلاق در مرحله اول سعی بر برطرف کردن مشکل زن و شوهر دارند و در مراحل بعدی اقدام به طلاق می کنند. در ادامه لیستی از وکلای طلاق شهر کرج را آماده کرده ایم همراه ما در برترین وکیل باشید.

جناب آقای بهرام عباسی

جناب آقای بهرام عباسی

آقای بهرام عباسی وکیل پایه یک دادگستری در کرج هستند. فعالیت های ایشان روی پرونده های خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، دعاوی ملکی، کیفری، ارث و … است. رسیدگی به پرونده های قضایی نیازمند تسلط بر قوانین حاکم بر حوزه پرونده است و مشاوره با وکیل متخصص از این بابت اهمیت دارد، وکلا به خوبی به قوانین مسلط هستند. آقای عباسی یک از وکلای حاذق در حرفه وکالت هستند که خدمات متنوعی به موکلین خود ارائه می دهند.

آدرس دفتر: کرج، بلوار مطهری، زیر پل روحانی، ساختمان دفتر خدمات قضایی، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 09128947151

جناب آقای احمد میرشاه

جناب آقای احمد میرشاه محمد

آقای سید احمد میرشاه محمد وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی طلاق هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق گرایش حقوق اقتصادی از دانشگاه سطح یک شهید بهشتی می باشند و همین طور دانش آموخته رشته فیزیک کاربردی از دانشگاه شهید بهشتی هستند.

ایشان رتبه نخست اختبار کانون وکلای دادگستری البرز را کسب کرده اند. دفتر وکالت ایشان با همکاری با وکلای نخبه و فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور در حال خدمت رسانی به متقاضیان است.

آدرس دفتر: کرج، عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار، طبقه 7، واحد 703

شماره تماس: 09306091148

جناب آقای منوچهر سهرابی

جناب آقای منوچهر سهرابی

آقای سهرابی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در کلیه دعاوی به ویژه طلاق هستند. ایشان سابقه ای بیش از 18 سال در وکالت دارند و تجارب بسیاری در دعاوی مختلف کسب کرده اند و از این رو می توانند موکل خود را به بهترین راه حل ها راهنمایی کنند. ایشان نویسنده کتاب بوده و از دیگر فعالیت های ایشان می توانیم به تنظیم قرارداد، تنظیم لایحه، تنظیم دادخواست و و کالت در تمامی دعاوی حقوقی و کیفری اشاره نمود.

آدرس دفتر: کرج، میدان توحید، خیابان مهدیه، روبروی پاساژ احمدی، ساختمان آنامیس، پلاک 74، طبقه 4، واحد 7

شماره تماس: 09127082753

جناب آقای حسین منصور خاکی

جناب آقای حسین منصور خاکی

آقای منصور خاکی وکیل پایه یک دادگستری در کرج و متخصص در دعاوی خانواده، ازدواج، طلاق، پرونده های کیفری، پرونده های املاک، امور ثبتی، چک و وصول مطالبات، اراضی، ثبت شرکت و موسسه، تنظیم انواع شکواییه، دادخواست و … می باشند. ایشان بیش از 15 سال سابقه دارند و ارائه مشاوره به شرکت ها و کارخانجات از دیگر فعالیت های آقای منصور خاکی است.

آدرس دفتر: کرج، گوهردشت، فلکه اول به مت خیابان مطهری، بین خیابان چهارم و پنجم، جنب سیسمونی شمیم

شماره تماس: 09120861520

سرکار خانم رقیه بحرکاظمی

سرکار خانم رقیه بحرکاظمی

وکیل پایه یک دادگستری کرج و عضو کانون وکلا می باشند. خانم بحرکاظمی متخصص در پرونده های مربوط به دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، تمکین، اجرت المثل، دعاوی کیفری، کلاهبرداری، قتل، سرقت، دیه، دعاوی ملکی، تصرف ملک، الزام به تنظیم سند رسمی و … هستند. ایشان از وکلایی هستند که حق الوکاله توافقی دریافت می کنند و پرونده های در دست را با استراتژی های قانونی و حقوقی حل می کنند.

آدرس دفتر: کرج، چهارراه طالقانی شمالی، نرسیده به میدان آزادگان، جنب خیابان بخشداری، ساختمان سپید، طبقه 2، واحد 8

شماره تماس: 09121675896

سرکار خانم زهرا نوری توران پشتی

سرکار خانم زهرا نوری توران پشتی

از وکلای پایه یک دادگستری کرج و متخصص در دعاوی خانواده و طلاق می باشند. ایشان بیش از 14 سال سابقه فعالیت در حرفه وکالت را دارند و موفق به کسب مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج شده اند. پرونده هایی که توسط ایشان پذیرفته می شود شامل تقسیم ترکه، وراثت، وصیت نامه، امور ملکی، کیفری، کلاهبرداری، سرقت، قتل و … است. ایشان به عنوان وکیل در بانک انصار فعالیت داشته اند.

آدرس دفتر: کرج، طالقانی جنوبی، ساختمان تارا، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 09123604875

جناب آقای غلامرضا تیموری

جناب آقای غلامرضا تیموری

آقای تیموری از بهترین وکلای طلاق در کرج هستند. ایشان متخصص در دعاوی خانواده، کیفری و حقوقی و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشند. آقای غلامرضا تیموری عضو کانون وکلای دادگستری و دارای بیش از 12 سال سابقه در حرفه وکالت هستند. ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری به متقاضیان از فعالیت هایی است که توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: کرج، بلوار مطهری، زیر پل روحانی، ساختمان دفتر خدمات قضایی، طبقه دوم، واحد 3

شماره تماس: 09124389924

جناب آقای امیر عباس سوری

جناب آقای امیرعباس سوری، وکیل پایه‌ یک دادگستری و مشاور حقوقی، رتبه 2 آزمون مقطع دکتری دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و رتبه چهار آزمون کانون وکلای دادگستری است. امیرعباس سوری، وکیلی توانمند و مجرب است که در کارنامه فعالیت خود، موفقیت در پرونده‌های متعددی را در حوزه‌ های دعاوی مختلف ازجمله دعاوی؛ حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده و … دارد.

آدرس دفتر: کرج، استان البرز، انتهای خیابان شهید بهشتی، بعد از سه راه گلشهر، برج تجاری تخصصی البرز

شماره تماس: 09128363507

جناب آقای حسین صیاد

جناب آقای حسین صیاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و متخصص جرایم‌ اقتصادی و مینطور رتبه یک آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز است. حسین صیاد با تجربه سال‌ ها وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش خود در زمینه حقوقی را به موکلین اثبات نموده است.

آدرس دفتر: كرج، طالقانی جنوبی، ساختمان سپهر 2 واحد 207

شماره تماس: 09120084438

جناب آقای محمد حسن کیالها

جناب آقای محمد حسن کیالها، در شهر کرج وکیل پایه یک دادگستری می باشند و سابقه درخشانی با بیش از 5 سال در زمینه پرونده های دعاوی خانواده دارد. محمد حسن کیالها در زمینه های وکالتی همچون: خانواده، ثبتی و حقوقی ( استارت تاپ ها، اسناد رسمی و تجاری، شرکت های دانش بنیان و غیره) فعالیت می کند.

آدرس دفتر: کرج، چهار راه طالقانی به سمت میدان شهدا، جنب اداره پست، ساختمان امید، واحد ۷۰۶

شماره تماس: 09122613759

با بهترین وکیل کرج بیشتر آشنا شویم.

ویژگی های وکیل طلاق در کرج

طلاق از سخت ترین مراحل زندگی هر فردی است که باید آخرین راه حلی باشد که به ذهنشان می رسد زیرا طی کردن آن مشکلات روحی و روانی بالایی به همراه دارد. با توجه به این موضوع اکثر آن ها ترجیح می دهند وکالت پرونده را به وکیلی حاذق بسپارند تا خود درگیر این موضوع نشوند. وکیلی ایده آل است که چند ویژگی مهم را داشته باشد.

ویژگی های وکیل طلاق در کرج
  • صداقت وکیل، او باید موضوع را واضح و شفاف به موکل خود توضیح دهد، زیرا این کار سبب می شود تا در آینده مشکلی بین وکیل و موکل پیش نیاید و موکل اطلاعاتی در خصوص نتیجه و راهکارهای حل پرونده خود بداند.
  • تجربه وکیل، تجاربی که وکیل در خصوص پرونده های طلاق و در سال های فعالیت خود به دست می آورد در موفقیت دیگر پرونده ها بسیار تاثیرگذار است. پس سعی کنید به وکیلی مراجعه نمایید که در گذشته چندین پرونده طلاق، نفقه، مهریه، حضانت فرزند و … را پیگیری کرده باشد.
  • تعهد وکیل، در صورتی که وکیل، وکالت پرونده طلاق را پذیرفت، باید به آن متعهد باشد و از تمام دانش و تجارب خود برای موفقیت موکل در دادگاه استفاده کند.

کلام آخر

در مقاله بهترین وکیل طلاق در کرج به معرفی وکلای این شهر پرداختیم و اطلاعاتی در خصوص سوابق و تحصیلات وکلای معرفی شده به اشتراک گذاشتیم. طلاق یکی از مهم ترین تصمیماتی است که زوجین در زندگی مشترک می گیرند، بنابراین مشاوره با وکیلی که در این زمینه تجربه دارد و راه حل های بسیاری برای حل مشکلات زوجین ارائه می دهد، لازم می شود. امیدوارم مطالب برای تان مفید باشد اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

حق الزحمه وکیل طلاق در کرج چقدر است؟

حق الوکاله بهترین وکیل طلاق در کرج میان طرفین قرارداد وکالت تعیین می شود. این هزینه به نوع کاری که وکیل انجام می دهد و مدت زمانی که برای پرونده طلاق صرف می کند بستگی دارد.

پروسه طلاق چقدر طول می کشد؟

اگر برای پرونده طلاق از وکیل طلاق کمک بگیریم این زمان سریع تر از زمانی پیش می رود که افراد خود اقدام به طلاق می کنند.

ویژگی های بهترین وکیل طلاق چیست؟

تخصص و تجربه در زمینه دعاوی طلاق، تحصیلات عالی، صداقت در ارتباط با موکل، امانتداری، تعهد و درستکاری از مهم ترین ویژگی های وکیل طلاق است.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا