طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرج ⚖️【سال1402】

یکی از مهم ترین تصمیماتی که زوجین در زمان عدم تفاهم در زندگی مشترک می گیرند، طلاق است. جدایی آخرین راهکاری است که باید به آن برسند. زوجین برای این که دچار تنش و اضطراب های بیشتر در دادگاه های خانواده نشوند وکیل طلاق انتخاب می کنند. در مقاله بهترین وکیل طلاق در کرج به طور ویژه به این شهر می پردازیم و وکلایی که به دعاوی خانواده و طلاق رسیدگی می کنند را معرفی می کنیم، لطفا در سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق در کرج

چرا وکیل طلاق انتخاب کنیم؟

آیا می دانستید که آمار طلاق در کشورمان و به ویژه در شهر کرج رو به افزایش است؟ صدها زوج دچار مشکلات مختلف هستند و آخرین راهکاری که برای حل مشکل به ذهنشان می رسد، طلاق است. طبق آمارهای منتشر شده در کرج به ازای هر 10 ازدواج، 6 طلاق ثبت می شود. مطمئنا با وجود این آمارهای تکان دهنده، نیاز مردم به بهترین وکیل خانواده در کرج را افزایش می یابد، وکیلی که بتواند بهترین راه حل ها را برای پرونده موکل خود ارائه دهد.

در پروسه طلاق لازم است زوجین بر سر مسائلی مانند مهریه، نفقه، اجرت المثل، جهیزیه، حضانت فرزندان و … به توافق برسند، در غیر این صورت وکیل طلاق به این مسایل رسیدگی های قانونی را انجام می دهد. از طرفی توصیه می شود آقایان میزان بودجه خود را با وکیل طلاق در میان بگذارند، تا وکیل درک درستی از امور مالی آن ها داشته باشد.

در طلاق به روش توافقی، به درخواست زن و یا به درخواست مرد فرقی نمی کند، در هر صورت مشاوره با وکیل متخصص در این دعاوی بسیار کمک کننده خواهد بود. زوجینی که در کرج با مشکلاتی همراه هستند و نمی دانند راه حل درست چیست، می توانند جلسه ای مشاوره با وکیل طلاق خوب در کرج داشته باشند.

بهترین وکیل طلاق در کرج کیست؟

بهترین وکیل طلاق در کرج کیست؟

انتخاب بهترین وکیل طلاق در کرج به بررسی و تحقیقات بسیار بر سوابق و تجارب وکیل نیاز دارد. وکیلی که برای پرونده طلاق توافقی، طلاق به درخواست مرد و طلاق به درخواست زن روی پرونده می آید، باید سابقه مورد قبولی در این حوزه داشته باشد.

بسیاری از ما معتقد هستیم که طلاق آخرین راه است و زمانی که بهترین وکیل کرج برای حل دعاوی طلاق روی پرونده بیاید، دیگر راه برگشتی نیست در صورتی که بسیاری از وکلای طلاق در مرحله اول سعی بر برطرف کردن مشکل زن و شوهر دارند و در مراحل بعدی اقدام به طلاق می کنند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه لیستی از وکلای طلاق شهر کرج را آماده کرده ایم همراه ما در مجله حقوقی برترین وکیل باشید:

سحر آبیار

سحر آبیار بهترین وکیل طلاق در کرج

سحر آبیار که وکیل پایه‌ یک دادگستری و مشاور حقوقی است وکیلی توانمند و متعهد است که در کارنامه فعالیت خود، موفقیت در پرونده‌های متعددی را در حوزه‌های دعاوی مختلف دارد ازجمله دعاوی که این وکیل به‌صورت تخصصی و حرفه‌ای در آن‌ها فعالیت می‌نماید، پرونده‌های خانواده است. دعاوی اعم از دعاوی طلاق، حضانت، مهریه، نفقه، ملاقات با فرزند، طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوجه، الزام به تمکین، اثبات نسب، اثبات زوجیت (عقد دائم و موقت)، اجرت‌المثل، نحله و دعاوی کیفری مرتبط به خانواده از قبیل؛ ترک انفاق، رابطه نامشروع، شنود تلفنی، انتشار تصاویر و عکس‌های خصوصی، تهدید و توهین و ضرب‌وجرح را دارد.

ویژگی خاص ایشان که تمایز چشمگیری برای وی ایجاد نموده انجام اقدامات حرفه‌ای خود مبتنی بر اصل مدارا و رعایت وضعیت مالی و روحی موکل، تعهد کاری و پیگیر بودن در احقاق حق موکل است. برای پیشبرد انواع دعاوی حقوقی و کیفری خود خصوصاً در حوزه مسائل خانوادگی می‌توانید از کمک حرفه‌ای این وکیل برخوردار باشید.

تلفن جهت تعیین وقت مشاوره تلفنی یا حضوری: 09127692997

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره های حقوقی خانم سحر آبیار می توانید با شماره بالا با ایشان در ارتباط باشید.

فریبا تیموری

فریبا تیموری بهترین وکیل طلاق در کرج

خانم فریبا تیموری، وکیل پایه یک دادگستری کرج، فارغ التحصیل در رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران و کارشناسی ارشد حقوقی تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران و همچنین دارای رتبه 2 در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری می‌باشد. ایشان عضو استعداد‌های درخشان دانشگاه شهید بهشتی تهران، نگارنده مقالات حقوقی متعدد و فعال مدنی در حوزه‌ی حقوق زنان است.

فریبا تیموری را می‌توان به عنوان یک وکیل کارکشته و خبره کرج معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند. تیموری، به عنوان یک وکیل حرفه ای کرج، دارای سابقه وکالت درخشان و موفق در انواع دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، امور ملکی و .. بوده و همچنین وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور در کلیه امور را پذیرا می‌باشد.

شهروندان کرج، شهرهای حومه کرج و همچنین ساکنین تهران می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی زیر به ایشان اعطای وکالت نمایند:

  • دعاوی حقوقی و ملکی: (اثبات مالکیت و الزام به تنظیم سند رسمی در کرج، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی، امور مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت، دعاوی الزام به دریافت پایان کار و صورتمجلس تفکیکی ملک و …)
  • دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال: (قتل عمد و غیرعمد، کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تصادفات و …)
  • دعاوی خانواده: (طلاق به درخواست زوج، گواهی عدم سازش، طلاق به درخواست زوجه، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه ی زوجه و فرزندان، ترک انفاق، حضانت فرزند و …)

درصد بالای پیروزی در پرونده‌های مرتبط با دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده، امور بانکی و شرکت‌ها و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای تیموری در امر وکالت بوده و وی را در رده ی وکلای برتر و متخصص در کرج قرار می‌دهد.

جهت اعطای وکالت به خانم فریبا تیموری، یکی از بهترین وکیل مهریه در کرج، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.(حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی)

شماره تماس: 09129569170
آدرس دفتر: 
کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعداز پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوکB، طبقه۵، واحد۹

مهری محمدی

مهری محمدی بهترین وکیل طلاق در کرج

خانم مهری محمدی وکیل دادگستری در کرج، فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و کارشناس رسمی کانون کارشناسان رسمی دادگستری در (امور خانواده) می باشند. ایشان را میتوانیم به عنوان وکیل برتر در مسئولیت پذیری و اخلاق مدار بودن نسبت به موکلین خویش برشماریم.

آگاهی حقوقی کافی، موفقیت در پرونده های انجام شده و رضایت موکلین به نتیجه پرونده های متعدد در زمینه های خانواده (طلاق به در خواست زوجین، طلاق توافقی، مطالبه مهریه و نفقه زوجه و اولاد، اجرت المثل ایام زندگی مشترک) فرزند خواندگی، تغییر جنسیت و دعاوی مرتبط، تنظیم قرارداد شرکت های تجاری نمونه هایی از دلایل انتخاب ایشان به عنوان یکی از وکلای برتر کرج است.

برخی از تخصص و گواهی های خانم مهری محمدی:

  • کارشناس رسمی دادگستری با بیش از صدها پرونده خانواده
  • دارای گواهی نامه های دوره های حقوقی
  • مشاور حقوقی شرکت های متعدد تجاری
  • عضویت در انجمن های علمی حقوقی کودکان و پزشکی

جهت اعطای وکالت به خانم مهری محمدی و بهره مندی از خدمات مشاوره ایشان، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09124509800
آدرس دفتر:
کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری
(حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی امکان پذیر است.)

بهرام عباسی

جناب آقای بهرام عباسی

آقای بهرام عباسی وکیل پایه یک دادگستری در کرج هستند. فعالیت های ایشان روی پرونده های خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، دعاوی ملکی، کیفری، ارث و … است. رسیدگی به پرونده های قضایی نیازمند تسلط بر قوانین حاکم بر حوزه پرونده است و مشاوره با وکیل متخصص از این بابت اهمیت دارد، وکلا به خوبی به قوانین مسلط هستند. آقای عباسی یک از وکلای حاذق در حرفه وکالت هستند که خدمات متنوعی به موکلین خود ارائه می دهند.

آدرس دفتر: کرج، بلوار مطهری، زیر پل روحانی، ساختمان دفتر خدمات قضایی، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 09128947151

احمد میرشاه

جناب آقای احمد میرشاه محمد

آقای سید احمد میرشاه محمد وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی طلاق هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق گرایش حقوق اقتصادی از دانشگاه سطح یک شهید بهشتی می باشند و همین طور دانش آموخته رشته فیزیک کاربردی از دانشگاه شهید بهشتی هستند.

ایشان رتبه نخست اختبار کانون وکلای دادگستری البرز را کسب کرده اند. دفتر وکالت ایشان با همکاری با وکلای نخبه و فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور در حال خدمت رسانی به متقاضیان است.

آدرس دفتر: کرج، عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار، طبقه 7، واحد 703

شماره تماس: 09306091148

حسین منصور خاکی

جناب آقای حسین منصور خاکی

آقای منصور خاکی وکیل پایه یک دادگستری در کرج و متخصص در دعاوی خانواده، ازدواج، طلاق، پرونده های کیفری، پرونده های املاک، امور ثبتی، چک و وصول مطالبات، اراضی، ثبت شرکت و موسسه، تنظیم انواع شکواییه، دادخواست و … می باشند. ایشان بیش از 15 سال سابقه دارند و ارائه مشاوره به شرکت ها و کارخانجات از دیگر فعالیت های آقای منصور خاکی است.

آدرس دفتر: کرج، گوهردشت، فلکه اول به مت خیابان مطهری، بین خیابان چهارم و پنجم، جنب سیسمونی شمیم

شماره تماس: 09120861520

رقیه بحرکاظمی

سرکار خانم رقیه بحرکاظمی

وکیل پایه یک دادگستری کرج و عضو کانون وکلا می باشند. خانم بحرکاظمی متخصص در پرونده های مربوط به دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، تمکین، اجرت المثل، دعاوی کیفری، کلاهبرداری، قتل، سرقت، دیه، دعاوی ملکی، تصرف ملک، الزام به تنظیم سند رسمی و … هستند. ایشان از وکلایی هستند که حق الوکاله توافقی دریافت می کنند و پرونده های در دست را با استراتژی های قانونی و حقوقی حل می کنند.

آدرس دفتر: کرج، چهارراه طالقانی شمالی، نرسیده به میدان آزادگان، جنب خیابان بخشداری، ساختمان سپید، طبقه 2، واحد 8

شماره تماس: 09121675896

زهرا نوری توران پشتی

سرکار خانم زهرا نوری توران پشتی

از وکلای پایه یک دادگستری کرج و متخصص در دعاوی خانواده و طلاق می باشند. ایشان بیش از 14 سال سابقه فعالیت در حرفه وکالت را دارند و موفق به کسب مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج شده اند. پرونده هایی که توسط ایشان پذیرفته می شود شامل تقسیم ترکه، وراثت، وصیت نامه، امور ملکی، کیفری، کلاهبرداری، سرقت، قتل و … است. ایشان به عنوان وکیل در بانک انصار فعالیت داشته اند.

آدرس دفتر: کرج، طالقانی جنوبی، ساختمان تارا، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 09123604875

غلامرضا تیموری

جناب آقای غلامرضا تیموری

آقای تیموری از بهترین وکلای طلاق در کرج هستند. ایشان متخصص در دعاوی خانواده، کیفری و حقوقی و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشند. آقای غلامرضا تیموری عضو کانون وکلای دادگستری و دارای بیش از 12 سال سابقه در حرفه وکالت هستند. ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری به متقاضیان از فعالیت هایی است که توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: کرج، بلوار مطهری، زیر پل روحانی، ساختمان دفتر خدمات قضایی، طبقه دوم، واحد 3

شماره تماس: 09124389924

حسین صیاد

جناب آقای حسین صیاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و متخصص جرایم‌ اقتصادی و مینطور رتبه یک آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز است. حسین صیاد با تجربه سال‌ ها وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش خود در زمینه حقوقی را به موکلین اثبات نموده است.

آدرس دفتر: كرج، طالقانی جنوبی، ساختمان سپهر 2 واحد 207

شماره تماس: 09120084438

با بهترین وکیل کرج بیشتر آشنا شویم.

ویژگی های وکیل طلاق در کرج

طلاق از سخت ترین مراحل زندگی هر فردی است که باید آخرین راه حلی باشد که به ذهنشان می رسد زیرا طی کردن آن مشکلات روحی و روانی بالایی به همراه دارد. با توجه به این موضوع اکثر آن ها ترجیح می دهند وکالت پرونده را به وکیلی حاذق بسپارند تا خود درگیر این موضوع نشوند. وکیلی ایده آل است که چند ویژگی مهم را داشته باشد.

  • صداقت وکیل، او باید موضوع را واضح و شفاف به موکل خود توضیح دهد، زیرا این کار سبب می شود تا در آینده مشکلی بین وکیل و موکل پیش نیاید و موکل اطلاعاتی در خصوص نتیجه و راهکارهای حل پرونده خود بداند.
  • تجربه وکیل، تجاربی که وکیل در خصوص پرونده های طلاق و در سال های فعالیت خود به دست می آورد در موفقیت دیگر پرونده ها بسیار تاثیرگذار است. پس سعی کنید به وکیلی مراجعه نمایید که در گذشته چندین پرونده طلاق، نفقه، مهریه، حضانت فرزند و … را پیگیری کرده باشد.
  • تعهد وکیل، در صورتی که وکیل، وکالت پرونده طلاق را پذیرفت، باید به آن متعهد باشد و از تمام دانش و تجارب خود برای موفقیت موکل در دادگاه استفاده کند.
ویژگی های وکیل طلاق در کرج

کلام آخر

در مقاله بهترین وکیل طلاق در کرج به معرفی وکلای این شهر پرداختیم و اطلاعاتی در خصوص سوابق و تحصیلات وکلای معرفی شده به اشتراک گذاشتیم. طلاق یکی از مهم ترین تصمیماتی است که زوجین در زندگی مشترک می گیرند، بنابراین مشاوره با وکیلی که در این زمینه تجربه دارد و راه حل های بسیاری برای حل مشکلات زوجین ارائه می دهد، لازم می شود. امیدوارم مطالب برای تان مفید باشد اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

حق الزحمه وکیل طلاق در کرج چقدر است؟

حق الوکاله بهترین وکیل طلاق در کرج میان طرفین قرارداد وکالت تعیین می شود. این هزینه به نوع کاری که وکیل انجام می دهد و مدت زمانی که برای پرونده طلاق صرف می کند بستگی دارد.

پروسه طلاق چقدر طول می کشد؟

اگر برای پرونده طلاق از وکیل طلاق کمک بگیریم این زمان سریع تر از زمانی پیش می رود که افراد خود اقدام به طلاق می کنند.

ویژگی های بهترین وکیل طلاق چیست؟

تخصص و تجربه در زمینه دعاوی طلاق، تحصیلات عالی، صداقت در ارتباط با موکل، امانتداری، تعهد و درستکاری از مهم ترین ویژگی های وکیل طلاق است.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − یازده =

دکمه بازگشت به بالا