وکلا

10 تا از بهترین وکیل نظرآباد کرج ⚖️ +آدرس و تلفن ☎️【سال1403】

گاهی در سطح جامعه، افراد با مشکلات و اختلافاتی رو به رو می شوند که حل آن ها جز با ارجاع دادنشان به محاکم قضایی امکان پذیر نیست. لازم به ذکر است که برای حضوری موفق در مراجع قضایی می بایست دانش حقوقی و تجربه لازم را در اختیار داشته باشیم. اما عموم مردم از چنین توانایی های بی بهره هستند. از این رو، لازم است برای جبران این نقص به یک وکیل مجرب و متعهد مراجعه کنیم. در این مقاله از مجله حقوقی برترین وکیل سعی داریم شما را با بهترین وکیل نظرآباد کرج آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب ساده تر از هر زمان دیگری به نظر برسد، تا انتها همراه ما باشید.

بهترین وکیل نظرآباد

بهترین وکیل نظرآباد کرج کیست؟

تعدد وکلا در شهر نظرآباد باعث شده است تا انتخاب مطلوب ترین ها قدری سخت باشد. حال آن که می بایست برای انتخاب بهترین وکلا متر و معیاری در دست داشته باشیم تا به کمک آن ها بتوانیم توانایی ها و مهارت های حقوقی وکلای مختلف را محک بزنیم. بهترین وکیل نظرآباد کرج دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او از قوانین و مقررات آگاهی کامل دارد و نیز همواره تغییرات قوانین در طی زمان های مختلف را تحت رصد قرار می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل کرج  کلیک کنید!

بهترین وکیل نظرآباد کرج سال های زیادی را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف در دادگاه کرده است و همین باعث شده است تا او بتواند تجربیات گران بهایی را جمع آوری کند. تجربیات بهترین وکیل نظرآباد امکانی را فراهم می کند تا مشکلات حقوقی موکل در کمترین زمان ممکن حل و فصل شود. بهترین وکیل نظرآباد کرج همواره در حفظ اسرار موکل خود کوشا است و به امانت داری شهره است. او نظر خود درباره پرونده را به صورت صریح و صادقانه بیان می کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکیل خوب در نظرآباد کرج می پردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل نظرآباد کرج!

کاظم اکبری

کاظم اکبری بهترین وکیل نظرآباد کرج

آقای کاظم اکبری وکیل پایه یک دادگستری، پذیرش کلیه دعاوی کیفری، کلاهبرداری، جعل، قتل، قصاص، سلب حیات، مجازات درجه 1,2,3، دیه تصادف منجر به فوت، جرائم منافی عفت، موادمخدر، پذیرش کلیه دعاوی ملکی، خلع ید، رفع تصرف و قلع و قمع، دعاوی تقسیم و فروش سهم الارث، دعاوی خانواده، طلاق و مهریه توسط ایشان پذیرفته می شود.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات وکالت و مشاوره آقای کاظم اکبری، با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۶۷۲۷۶۹
آدرس دفتر:
البرز، نظرآباد، میدان لاله، پلاک 120

زهرا عزیزی

زهرا عزیزی بهترین وکیل نظرآباد کرج

خانم زهرا عزیزی وکیل پایه یک دادگستری، رتبه 49 کانون وکلای البرز و دارای 8 سال سابقه وکالت می باشند. ایشان دارای مدرک وکالت تخصصی دعاوی اراضی و متخصص در پرونده های ثبتی و ملکی هستند. (این مدرک برای اولین بار در کشور ارائه شده است).

برخی از سوابق خانم زهرا عزیزی:

  • دارای گواهینامه تخصصی حقوق سلامت با موضوع حقوق پزشکی دارویی 1397
  • دارای گواهینامه بین المللی حقوق پزشکی 2017
  • دارای گواهینامه تخصصی حقوق مالیات 1397
  • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری البرز و کمیسیون انتشارات کانون وکلای البرز
  • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی 1396

شماره تماس: 09124132941
آدرس دفتر: كرج، محمدشهر، بلوار امام خمينی، نبش بلوار دشت بهشت، برج قائم، طبقه ٣، واحد ١٩

میلاد حسین زاده

میلاد حسین زاده بهترین وکیل نظرآباد

آقای میلاد حسین زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی دارای سابقه درخشان در زمینه وکالت در پرونده های حقوقی ، کیفری و خانواده هستند. مهارت در وکالت و فن بیان شیوا و رسا، جسارت و پشتکار و همچنین حضور در پرونده های جنجالی و رسانه ای و پرونده های قتل خبرساز و پرونده های کلان مالی نام ایشان را بیش از پیش بر سر زبان ها انداخته است. نکته جالب در خصوص این وکیل نام موکلین پر آوازه ایشان میباشد چرا که وکالت بسیاری از افراد سرشناس و هنرمند و مطرح کشور و حتی چهره های معروف اینستاگرامی نیز بر عهده ایشان میباشد.

برخی از سوابق و رزومه آقای حسین زاده:

  • از رتبه های تک رقمی کانون وکلا و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی میباشند.
  • وکالت بسیاری از ایرانیان خارج از کشور بر عهده ایشان بوده و از تخصص خود برای حل مشکل آنها استفاده میکنند.
  • مشرف به کلیه قوانین مربوط به طلاق می باشند و قبول پرونده های یک طرفه از ناحیه زوج و زوجه و طلاق توافقی و پرونده های مهریه از دیگر تخصص این وکیل میباشد که در حوزه وکالت در پرونده های طلاق و خانواده نیز این وکیل را صاحب سبک میدانند.
  • قبول وکالت در دیوان عدالت اداری و اعاده دادرسی حقوقی، دیوان عالی کشور، دعاوی بانکی و ثبتی و ملکی و …

آدرس دفتر: میدان آزادگان، جنب بانک مسکن، برج نگین البرز، طبقه ۵، واحد ۱۳

شماره تماس: 09122648544

حسن صمدی

حسن صمدی بهترین وکیل نظرآباد کرج

آقای حسن صمدی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای سابقه وکالت بالا و یکی از بهترین وکلای متخصص در پرونده های اراضی در تهران می باشند. ایشان متخصص در امور املاک و امور اراضی کمسیون ماده ۱۲ زمین شهری و ماده ۵ و مشمول طرح های شهرداری و منابع طرح دعاوی تخصصی ملکی و زمین اخذ سند مالکیت از طریق مراجع قضایی و قانون تعیین تکلیف اراضی ثبت اسناد و املاک می باشند.

آدرس دفتر: البرز، نظر آباد، بلوار آیت اله مدرس، جنب آتشنشانی، مجمتمع مقدس، پلاک ۱، طبقه اول

شماره تماس: 09121434901

رمضان الطافی

رمضان الطافی وکیل نظرآباد

آقای الطافی وکیل پایه یک دادگستری در البرز، عضو کانون وکلا و مشاور حقوقی در زمینه دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و خانواده هستند. سابقه ای بیش از 11 سال در حرفه وکالت دارند، در پرونده های گوناگونی فعالیت داشته و تجارب ارزشمندی را کسب نموده اند. وکالت در دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، کلاهبرداری و … توسط ایشان پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: نظرآباد، شهرک فرهنگیان،فرهنگ ۴، پلاک ۱۶، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۳۹۹۹۳۱

محمدرضا ادیبی سده

محمدرضا ادیبی سده وکیل نظرآباد

آقای ادیبی سده از وکلای متخصص در پرونده های حقوقی و کیفری در نظرآباد هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. قبول وکالت در پرونده های مختلف اعم از خانواده، طلاق، مهریه، کلاهبرداری، دعاوی ملکی و ثبتی و امور قراردادها توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: نظرآباد، خیابان آیت اله کاشانی، طبقه فوقانی پاساژ سعید

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۳۳۵۲۳۹

توحید اکبری

توحید اکبری وکیل نظرآباد

آقای توحید اکبری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و عضو کانون وکلای دادگستری در نظرآباد هستند. ایشان متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، امور قراردادها و .. هستند و در این زمینه قبول پرونده می کنند. ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیرحضوری توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: نظر آباد، خیابان مدرس، مجمتع اداری و تجاری، طبقه پنجم

شماره تماس: 09120495925

فاطمه بذرپاچ

فاطمه بذرپاچ وکیل نظرآباد

خانم بذرپاچ وکیل پایه یک دادگستری و یکی از وکلای زن خبره در نظرآباد هستند. ایشان مشاور حقوقی و متخصص در زمینه های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، امور قراردادها و … هستند. مشاوره به موکلان و متقاضیان توسط ایشان به دو صورت حضوری و تلفنی انجام می شود.

آدرس دفتر: نظر آباد، الغدیر جنوبی، مابین غدیر ۱۸و ۲۰، مجتمع ثامن، طبقه ۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۶۲۱۸۳۸

مهناز فرجی کشاورز

مهناز فرجی کشاورز وکیل نظرآباد

خانم مهناز فرجی کشاورز از وکلای متخصص در نظرآباد هستند ایشان وکالت پایه یک دادگستری دارند و در دعاوی مختلف اعم از حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی و …. قبول پرونده می کنند. همچنین در دفتر وکالت خانم فرجی مشاوره به دو صورت حضوری و تلفنی به متقاضیان ارائه می شود.

آدرس دفتر: نظر آباد، شهرک سید جمال الدین اسد آبادی، خیابان انقلاب شمالی، نبش چهارراه انقلاب، پلاک ۲، طبقه ۱، واحد ۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۶۲۸۴۹۵


اهمیت ملاقات حضوری با یک وکیل مجرب در نظرآباد کرج

نتیجه یک پرونده ممکن است مستقیما بر روی آینده موکل تاثیر گذار باشد. در واقع شکست در یک پرونده می تواند فرد را دچار خسارات جبران ناپذیری نماید که عواقب آن برای سال ها با فرد همراه است. در عوض پیروزی در یک پرونده می تواند فرد را به حقوق قانونی اش برساند. از این رو، انتخاب بهترین وکیل نظرآباد کرج از اهمیت بالایی برخوردار است و همواره باید در انتخاب وکیل جانب احتیاط را رعایت نمود. یکی از راه های شناخت یک وکیل توانمند از طریق ملاقات حضوری است.

در فرآیند انتخاب وکیل لازم است در ابتدا تحقیقات کاملی درباره توانایی و مهارت های او داشته باشیم. در واقع می بایست متر و معیاری در دست داشته باشیم تا با استفاده از آن بتوانیم توانایی وکیل را به بهترین شکل مورد آزمایش قرار دهیم. اما کسب اطلاع از ویژگی های بهترین وکیل نظرآباد کرج به همین سادگی نیست. بهترین راه برای شناختن مهارت های یک وکیل این است که پس از انتخاب وی، جلسه ای را برای ملاقات حضوری با او تدارک ببینید و در این جلسه به تبادل نظر بپردازید.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل زن در کرج

لازم است پس از مراجعه به وکیل مجرب و متعهد، تمامی رفتارها و خلقیات او را زیر نظر بگیرید. در واقع لازم است بسنجید که آیا این فرد همان وکیلی است که به دنبال او بوده اید؟ و آیا او توانمندی لازم برای رسیدگی به پرونده شما را در اختیار دارد؟ پاسخ به این سوالات تنها از طریق ملاقات حضوری امکان پذیر است. شما در ملاقات حضوری می توانید تا حد زیادی پر انرژی بودن، زمان شناس بودن، خوش اخلاق بودن، رفتار حرفه ای وکیل و… را مد نظر قرار دهید و بر اساس آن تصمیم بگیرید.

در ملاقات حضوری با بهترین وکیل نظرآباد کرج می توانید خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص پرونده را بیان نموده و اهداف خود از مطرح کردن دعاوی مختلف را با او در میان بگذارید. در چنین شرایطی لازم است وکیل با رفتاری حرفه ای به صحبت های موکل گوش فرا دهد تا در نهایت بتواند اطلاعات جامعی در خصوص پرونده کسب نماید. تبادل نظر در ملاقات حضوری بر اطلاعات وکیل درباره پرونده می افزاید و به او کمک می کند تا با شناخت از خواسته های موکل بتواند بهترین راهکار را بدهد.

ملاقات حضوری با وکیل

مهم ترین ویژگی های وکیل خوب در نظرآباد کرج

لازم است بهترین وکیل نظرآباد کرج دانش مورد نیاز برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری را در یکی از مطرح ترین دانشگاه های سطح کشور کسب کرده است تا بتواند موکل را چند قدم به کسب پیروزی نزدیک تر کند. اما هرگز نباید چنین تصور شود که تحصیلات یک وکیل برای سنجش توانمندی های او کافی است. در واقع وکیل لازم است توانایی های متعددی داشته باشد که یکی از آن ها تحصیلات است. از این رو در انتخاب وکیل می بایست تمامی توانایی را یکجا در نظر گرفت.

شاید بتوان به صراح اعلام کرد که مهم ترین سلاح یک وکیل برای کسب پیروزی در دادگاه، فن بیان او است. یک وکیل مجرب و کاربلد هر چقدر هم که در دانش حقوقی در سطح بالایی قرار داشته باشد و از قوانین و مقررات مطلع باشد، باز هم نیاز است بتواند از طریق کلام این توانایی ها را بروز دهد .در واقع دانش از طریق زبان منتقل می شود و اگر وکیل دارای کلامی پر نفوذ و تاثیرگذار باشد می تواند چند قدم از رقبای خود جلوتر باشد و موکل را در رسیدن به اهدافش یاری نماید.

لازم است بهترین وکیل نظرآباد کرج در شغل خود مشهور باشد. در واقع شهرت یک وکیل از توانایی های او به صورت ناخواسته جاری می شود و این کاملا متفاوت از تبلیغات پر رنگ و لعابی است که همواره در اینترنت از وکلای مختلف مشاهده می کنیم. با اندکی پرس و جو از آشنایان و افراد مطلع می توان مشهورترین وکلای موجود در نظرآباد را پیدا کرد و پس از تدارک دیدن جلسه برای ملااقات حضوری با آن ها در خصوص نحوه رسیدگی و حل و فصل پرونده تبادل نظر کرد.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل هشتگرد

لازم است یک وکیل پرونده را به دقت مطالعه کرده و نظر موکل در خصوص دعاوی مطرح شده را نیز بخواهد تا از این طریق بتواند دانش و شناخت خود از پرونده را به میزان قابل قبولی افزایش دهد. پس از کسب اطلاع از حوادث و ادله مورد نظر، او می بایست نظر خود درباره پرونده را صادقانه بیان نماید و از دادن قول خلاف واقع امتناع نماید. بهترین وکیل هشتگرد نیز در این زمینه توانایی های بخصوصی از خود نشان داده است و رضایتمندی های زیادی از موکلین خود کسب کرده است.

مهم ترین ویژگی های وکیل خوب در نظرآباد

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل نظرآباد کرج آشنا کردیم تا فرآیند انتخاب بیش از هر زمان دیگری برای شما ساده شود. همچنین در ادامه مقاله تلاش ما بر این بود تا اهمیت ملاقات حضوری برای شناخت وکیل را به شما گوشزد نماییم. در پایان نیز به مهم ترین ویژگی های یک وکیل مجرب و متعهد اشاره کردیم تا معیارهای اصلی برای انتخاب وکیل معین گردد. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص موارد ذکر شده در مقاله دارید، آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

4.6/5 - (5 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا