وکیل

10 تا از بهترین وکیل هشتگرد ⚖️【سال1403】

افراد در مقطعی از زندگی خواسته یا ناخواسته با مشکلات حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و… مواجه می شوند که به دلیل گستردگی قوانین و تخصصی بودن مسائل حقوقی، از بهترین مشاور حقوقی یا وکیل در این راستا کمک میگیرند وکلای مطرح در این زمینه با تبحر و مهارت در حوزه ی حقوق قضایی با مشاوره و راهکارهای ارزشمند در جهت روند صحیح و موفقیت آمیز احقاق حقوق موکل خود گام بر می دارند حال سعی داریم بهترین وکیل هشتگرد که در حوزه دعاوی حقوقی و کیفری فعال بوده و از مدافعان این عرصه می باشند را به شما معرفی کنیم در ادامه مقاله با ما همرا ه باشید.

ویژگی های مهم بهترین وکیل در هشتگرد چیست؟

با توجه به اینکه حوزه ی وکالت در راستای دغدغه های اجتماعی است و وکلا هم از مدافعان این عرصه می باشند، در این راستا انتظار اجتماع از وکیل حمایت از افراد در دعاوی مدنی،متعهد به موکل خود، مراجعه در دادگاه ها و حل و فصل مشکلات حقوقی، آشنایی با کلیه ی قوانین و مقررات، مسلط به روند قضایی پرونده ها، آشنایی باجدید ترین تغییرات قوانین و مقررات و توانایی تجزیه تحلیل پرونده های قضایی می باشد تا بتواند موفق ترین دفاعیه را از موکل خود به عمل آورد. بهترین وکیل هشتگرد دارای ویژگی های ممتاز و برجسته می باشد که در ادامه به برخی از آن ها می پردازیم.


از جمله ویژگی هایی که دفاعیه ی وکیل هشتگرد را غنی می سازد کوله باری از تجربه و سابقه وکیل می باشد که در پس دوندگی ها و دفاعیه های پیشین خود کسب کرده و به رزومه ی درخشان خود افزوده است. این سابقه بی ربط به حوزه فعالیت وکیل نیز نمی تواند باشد؛ چرا که وکلای فعال در یک حوزه خاص و پرونده هایی با موضوع یکسان بی تردید از تسلط بیشتری برخوردار می باشند.

ویژگی بعدی که اعتبار بهترین وکیل کرج را ارتقا می بخشد تعهد او به پرونده های اخذ شده می باشد. تعهد وکیل آثار بسیاری در مسیر دادرسی به جای می گذارد که یکی از آن ها کاهش مدت زمان رسیدگی و کاهش هزینه های پرداختی می باشد. زیرا وکیل با تعهد خود و پیگیری های منظمی که انجام می دهد امکان وقت کشی طرف دعوا و یا عوامل دخیل را کاهش می دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

۱۰ تا از بهترین وکیل هشتگرد سال 1403!

صدیقه حضرتی

صدیقه حضرتی

خانم صدیقه حضرتی وکیل پایه یک دادگستری مشاور حقوقی دارای معتبرترین مدرک دانشگاهی می باشند. از ویژگی های منحصر به فرد ایشان تخصص و تجربه ی درخشان در عرصه ی وکالت حقوقی و کیفری، متعهد درامور وکالتی، کثرت تعداد پرونده های موفق به خاطر هوش و ذکاوت بالا در قوانین و رویه های قضایی، صبر و حسن خلق در برخورد با موکلین، وی را جزء شناخته شده ترین وکلای هشتگرد محسوب کرده است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و بهره مندی از مشاوره حقوقی و اعطای وکالت با شماره زیر در ارتباط باشید.

آدرس: هشتگرد، خیابان مصلی، نبش کوچه شهید رستم نژاد، جنب ایستگاه تاکسی دادگستری، طبقه ی سوم شمالی

شماره تماس:02644238696

سهراب کلانتری

سهراب کلانتری

سهراب کلانتری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی عضو کانون وکلای البرز و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق، با بیش از یک دهه سابقه در حوزه ی وکالت در قوه ی قضاییه، بیش از چندین پرونده حقوقی موفق، در ردیف وکلای متخصص و توانمند قرار گرفته اند آقای وکیل به جهت رفتار متشخصانه، دلسوزانه، پیگیری های مجدانه پرونده های موکلین و دفاعیات حرفه ای در محاکم قضایی، به اعتبار و شهرت شغلی خود سرعت بخشیده است. جهت بهره مندی از مشاوره و یا وکالت می توانید با شماره و آدرس زیر در ارتباط باشید.

آدرس: هشتگرد، خیابان امام، خیابان خوئینی ها، نبش خیابان سیاوش کیان پلاک ۲ طبقه۱

شماره تماس: 09120578277

مجتبی بهمنی

مجتبی بهمنی

آقای مجتبی بهمنی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای هشتگرد، مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق عمومی از معتبرترین دانشگاه ها می باشد. در کارنامه ی شغلی آقای وکیل تخصص و تجربه ، سابقه ی درخشان در دعاوی خانواده، دعاوی مالی، کلیه ی دعاوی ملکی، اعاده ی دادرسی، امور مربوط به تنظیم قراردادها، تنظیم شکواییه، لایحه و …را در رزومه خویش جای داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره حقوقی میتوانید با راههای ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید

آدرس: هشتگرد، خیابان شهیدان بغدادی، کوچه یاس۶ طبقه۲

شماره تماس: 09122180831

ضرورت حضور وکیل در پرونده چیست؟

عوامل بسیاری دال بر ضرورت حضور وکیل در پرونده می باشد که در این قسمت ما به شرح عناوینی از آن بصورت اختصار می پردازیم:

  • بهره مندی از سال ها تجارب وکیل مربوطه
  • برخورداری از سابقه بی بدیل در حل پرونده های مشابه
  • صرفه جویی در وقت و هزینه های پرداختی
  • به کارگیری آگاهی های روز وکیل منتخب
  • آسودگی و اطمینان از روند صحیح مراحل دادرسی
  • و …

افراد در حل مشکلات حقوقی خود، به دلیل پیچیدگی و تخصصی بودن پرونده های قضایی، دچار سردرگمی می شوند لذا افراد برای حل مسائل حقوقی نیاز به یک وکیل پایه یک دادگستری دارندکه تجربه و تخصص و اطلاعات کافی در این زمینه را داشته باشد تا بتواند مطلوب ترین و معقول ترین گزینه را برای حل مشکل آنها پیشنهاد بدهد.

افراد باید در خصوص مسائل حقوقی، پیگیری های پرونده ی خود را به بهترین وکیل هشتگرد بسپارد چرا که حضور وکیل نماینده ی آنها در دادگاه محسوب میشود و وظیفه ی دفاع از پرونده ی موکل خود، حمایت از حقوق افراد، متعهد به موکل خود، تاثیر چشم گیر بر زندگی موکل ، آگاهی از کلیات قوانین و مقررات حقوقی، که همه ی این محسنات می تواند روند پرونده را به نفع فرد خاتمه دهد و به موجب آگاهی بیشتر وکیل در این دایره افراد از خطرهای احتمالی چون صرف وقت و هزینه ی بیشتر و شاید سوءاستفاده افراد سود جو در طی پرونده از شخص، در امان بمانند.

کلام آخر

امروزه به دلیل گستردگی قوانین و مقررات حقوقی و تغییراتی که در این خصوص رخ می دهد و به دلیل پیچیدگی و تخصصی بودن مسائل حقوقی نیاز به افرادی متخصص در این زمینه می باشد که ما را در این راه همواره یاری کند این اشخاص، متخصص در حوزه وکالت و وکیل پایه یک دادگستری می باشند که در این مقاله سعی شد ضرورت حضور وکیل در دادگاه که در روند پرونده میتواند مفید باشد؛ و یا حتی تاثیر چشم گیری برزندگی موکل خود داشته باشد و نیز ویژگی های بهترین وکیل را برشماردیم؛ تا از بین گزینه های انبوه، بهترین وکیل هشتگرد را بشناسید و در صورت لزوم مورد مناسب را در رابطه با مسئله ی حقوقی خود انتخاب کنید . و در نهایت راههای ارتباطی با وکلا را در اختیار شما قرار دادیم چنانچه نظر یا پیشنهادی در این خصوص دارید دارید می توانید با ما در میان بگذارید از اینکه تا تاپان این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.

5/5 - (1 امتیاز)

میلاد توکلی

میلاد توکلی هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا