ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج ⚖️【سال1403】

اگر شما در پرونده های ملکی به مباحث قضایی و ملکی تسلط کافی را نداشته باشید، ممکن است حتی در زمانی که حق با شما است در دادگاه محکوم شوید، پس بهتر است در چنین موقعیت هایی از یک وکیل ملکی خوب مشاوره و کمک بگیرید، زیرا مشاوره گرفتن از یک وکیل معتبر و کاربلد می تواند مشکل شما را در کوتاه ترین زمان ممکن حل کند و این امر موجب صرفه جویی در زمان و هزینه می شود. در ادامه مقاله قصد داریم یک سری توضیحات درباره بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج در اختیارتان قرار دهیم. لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج کیست؟

بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج کیست؟

بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج کسی است که در حوزه دعاوی حقوقی و کیفری مربوط به اموال غیر منقول ملکی از تجربه، تخصص لازم برخوردار باشد. یک وکیل ملکی خوب و کاربلد می‌ تواند به موکل خود کمک کند تا پرونده‌ ها و مسائل پیچیده ملکی خود را حل کند. بهترین وکیل کرج می بایست به تمامی قوانین و آیین‌ نامه‌ های مختلف ثبت تسلط کامل داشته باشد و با تمرکز بر جزییات پرونده، تمامی جوانب پرونده را بسنجد و سپس اقدام به دفاع از موکل خود کند.

تمامی وکلا در حوزه های متفاوت حقوقی تجربه و فعالیت دارند. برخی از این تخصص های وکلا در پرونده های مربوط به زمین، خانواده، ملکی و یا در حوزه حمل و نقل، تجارت، محیط زیست، نفت و گاز و … است. وکلا با مشاوره حقوقی دادن به مشتریان خود در همان حوزه فعالیت و به موفقیت رساندن پرونده به آنها کمک می کنند. بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج با توجه به رشته تحصیلی خود و پس از فارغ التحصیلی، به جذب موکلین می پردازد.

مشاوره آسان با بهترین وکیل ملکی در کرج را از دست ندهید!

ویژگی های وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج!

محسن رادپور

محسن رادپور

جناب آقای محسن رادپور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در مهرشهر کرج می باشد. ایشان به عنوان یکی از مجرب ترین و کاربلد ترین وکلای این شهر به خصوص در حوزه دعاوی ملکی محسوب می شوند. آقای محسن رادپور تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی و ملکی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • لایحه نویسی و تنظیم قرارداد
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: مهرشهر، ابتدای بلوار ارم، جنب پل سوم خرداد، دفتر وکالت محسن رادپور

شماره تماس: 09123688093

اشکان حیدری

اشکان حیدری

جناب آقای اشکان حیدری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در مهرشهر کرج است. ایشان به صورت تخصصی به ارائه انواع مشاوره های حقوقی می پردازند. جناب آقای اشکان حیدری دارای رزومه کاری بسیار درخشانی است و به عنوان یکی از بهترین وکلای ملکی در مهرشهر محسوب می شود.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای 17 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق از دانشگاه آزاد تهران مرکز
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی امور وکالت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، تصرف عدوانی، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: مهرشهر، بلوار ارم، نبش بانک ملی، ساختمان 110، طبقه دوم، واحد 9

شماره تماس: 09126632141

خلیل ربیعی

خلیل ربیعی

جناب آقای خلیل ربیعی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در مهرشهر کرج هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 15 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به شکل حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: مهرشهر، بلوار ارم، جنب پل سوم خرداد، ساختمان خورشید، طبقه 3، واحد 6 

شماره تماس:  09121076430

حمید بذرپاچ

حمید بذرپاچ

جناب آقای حمید بذرپاچ وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در مهرشهر می باشد. ایشان در مدت بیش از 8 سال سابقه وکالت خود توانسته است پرونده‌ های حقوقی بسیار زیادی را به نتیجه دلخواه موکلین برساند و خود را در میان موفق ترین وکلای استان البرز قرار دهد. آقای حمید بذرپاچ نسبت به قوانین آشنایی کامل دارد و نسبت به پرونده موکلین بسیار امین و راز دار می‌ باشد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه کار
 • اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: مهرشهر، بلوار ارم، نرسیده به خیابان افشار، بالای بانک مسکن، ساختمان ارم، طبقه دوم، واحد 9

شماره تماس: 09127678751

شهرام رویا

شهرام رویا

جناب آقای شهرام رویا وکیل پایه یک دادگستری در مهرشهر هستند و بر امورات حقوقی مختلف تسلط بالایی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکلا در کرج توسط مردم انتخاب شده اند و وکیلی درستکار و صادقی می باشند. آقای شهرام رویا در مقابل کار و امورات وکالتی موکلینش مسئولیت و تعهد بسیار بالایی دارند تا پرونده های حقوقی آن ها را با موفقیت همراه کند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • متخصص در جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، جعل، تقلب، تزویر
 • متخصص در دعاوی ملکی نظیر موجر و مستاجر، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، حق کسب و پیشه، تخلیه، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، سرقفلی و …

آدرس دفتر: مهرشهر، ابتدای بلوار ارم، جنب بانک تجارت، پلاک 24

شماره تماس: 09127141672

اشکان حیدری

اشکان حیدری

جناب آقای اشکان حیدری با بیش از 16 سال سابقه وکالت در مهر شهر کرج مشغول وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده می باشد.ایشان در زمینه های قتل عمد،شبه عمد، مواد مخدر، آدم روبایی، مطالبه نفقیه، مهریه و … پرونده های موفق بسیاری داشته است چرا که با دانش حقوقی و فن بیان شیوا توانسته در محضر دادگاه ادله ای ارائه دهد که پرونده موکل خود را برنده اعلام نماییند.ایشان در تمامی حوزه ها با تعیین وقت قبلی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: مهر شهر، بلوار ارم، نبش بانک ملی، ساختمان 110، طبقه 2، واحد 9

شماره تماس:09126632141

اکرم بابائی

اکرم بابائی

خانم اکرم بابائی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در مهرشهر به دو صورت آنلاین و حضوری با تعیین وقت قبلی در تمامی حوزه دعاوی مشاوره ارائه می دهد.ایشان در زمینه های چک، سفته، مهریه، حضانت، حجر و … وکالت می پذیرد.او در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی پرونده های موفقی داشته است.

آدرس دفتر: مهر شهر، بلوار امام خمینی، برج الماس شهر، طبقه 5، واحد 80

شماره تماس: 09128756897

آتوسا ولایتی

آتوسا ولایتی

سرکار خانم آتوسا ولایتی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در مهر شهر کرج به صورت تخصصی در حوزه دعاوی حقوقی و خانواده وکالت می پذیرد همچنین او تبحر خاصی در ارائه مشاوره جهت موفقیت پرونده به مراجعین را دارد و با تعیین وقت قبلی میتوان از تجارب ایشان استفاده کرد.

آدرس دفتر: مهرشهر، خیابان205، مجتمع مهر پارس، پلاک 7، واحد 10

شماره تماس: 09123143368

زهرا عزیزی

زهرا عزیزی

خانم زهرا عزیزی در مهر شهر کرج وکالت می کند ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشد.او در تمامی دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره می دهد همچنین یکی از وکلا خبره و نام دار مهر شهر است چرا که با موفقیت های چشم گیر در دعاوی حقوقی، کیفری و خانوده در چندین سال سابقه خود ثبت کرده است.

آدرس دفتر: محمدشهر، بلوار امام خمینی، ساختمان دشت بهشت، روبه روی داروخانه مرکزی، طبقه 3، واحد35

شماره تماس: 09124132941

فرزین خلج امیر حسینی

فرزین خلج امیر حسینی

جناب آقای فرزین خلج امیر حسینی وکیل و مشاور خبره پایه یک دادگستری در مهرشهر مشغول وکالت در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشد.ایشان در تمامی حوزه های فوق به صورت رایگان مشاوره ارائه می دهد.او یکی از وکلا خبره مهر شهر است که با دانش حقوقی و تجارب بالا و ارزشمندشان پرونده موکلین را به موفقیت می رساند.

آدرس دفتر: مهر شهر، حسین آباد، خیابان ولیعصر، دوم غربی، مجتمع کیان

شماره تماس: 09195538835

چگونه بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج را پیدا کنیم؟

به صورت کلی پیدا کردن و انتخاب بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج، برای تمامی موکلین که با مشکلات ملکی مواجه هستند، سخت و دشوار است. جهت سهولت کار موکلین سامانه جستجوی وکیل طراحی و راه اندازی شده است که تمامی افراد با مراجعه به آن می توانند از میان وکلای دارای پروانه در کانون وکلای دادگستری یا مرکز وکلای قوه قضاییه، اقدام به جستجوی وکیل مدنظر خود کنند.

چگونه بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج را پیدا کنیم؟

همچنین جهت پیدا کردن بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج می بایست به شکل تخصصی و دقیق اقدام به جستجوی وکیل مدنظر کنید. پیدا کردن یک وکیل ملکی خوب، می تواند از طریق پرس و جو کردن از اقوام، آشنایان یا دوستان باشد. به شکلی که اگر قبلا تجربه استفاده از وکالت ملکی توسط یک وکیل خوب را داشته اند، آن وکیل ملکی را به شما معرفی کنند.

روش دیگر این است که می توانید با جستجو در اینترنت، فضای مجازی و موسسات حقوقی که اقدام به ارائه خدمات وکالت ملکی می کنند، یک وکیل خوب ملکی را پیدا کرده و با اطلاع از شرایط مورد نظر برای وکالت ملکی، با وی قرارداد وکالت منعقد کنید. البته لازم به ذکر است که علاوه بر گرفتن وکیل ملکی، می توانید از بهترین وکیل تنظیم قرار داد در کرج نیز کمک بگیرید و خدمات حقوقی لازم را دریافت کنید.

انواع مختلف شکایت در دعاوی ملکی

موضوع اصلی تمامی دعاوی حقوقی، عدم تسلط بر قوانین و سهل انگاری می باشد که توسط اشخاص صورت می گیرد.. شکایت های دعاوی ملکی انواع مختلفی دارد و این دعاوی ها بر اساس شاخص های مختلف به سه گروه تقسیم بندی می شوند که نیاز است به بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج مراجعه شود. انواع شکایت دعاوی ملکی شامل موارد زیر می باشد که عبارت است از:

دعاوی ملکی حقوقی: دعاوی ملکی حقوقی بالاترین تعداد پرونده شکایت در دادگاه ها را دارد. دعاوی ملکی حقوقی، زیر نظر قاضی و با استفاده از قوانین و تجزیه و تحلیل پرونده صورت می گیرد و بعد به بررسی پرونده پرداخته و سپس داوری انجام می گردد. برخی از مهم ترین شکایت های ملکی حقوقی عبارتند از:

انواع مختلف شکایت در دعاوی ملکی
 • درخواست برای مطالبه اجرت المثل
 • فسخ قراردادهایی که دارای نقص هستند
 • افزایش یا کاهش دادن اجاره بها براساس عرف جامعه
 • شکایات در خصوص الزام به رهن و سندهای ضمانتی
 • شکایات مربوط به انتقال دادن منافع شخصی به شخص دیگر
 • شکایت درخصوص الزام تنظیم سند به صورت رسمی برای املاک
 • شکایات مربوط به درخواست سرقفلی و در اختیار داشتن حق کسب و پیشه خود
 • شکایات مربوط به تخلیه اماکن تجاری که دارای مواد قانونی مختص به خود می باشند
 • ابطال قراردادها برای مواقعی که مشکلاتی در قوانین و مفاد قرارداد وجود داشته باشد

دعاوی ملکی کیفری: دعاوی های ملکی کیفری برخلاف دعاوی های ملکی حقوقی می باشند زیرا به شکل مستقیم با ارتکاب جرم افراد سر و کار دارد و افرادی که در زمینه ملک و املاک دچار جرمی می شوند، پرونده های ملکی کیفری با شکایت شاکیان شکل می گیرد. به صورت کلی موضوعات دعاوی ملکی کیفری، سودجویی و کلاهبرداری از اشخاص می باشد. برخی از انواع شکایات در دعاوی ملکی کیفری عبارت است از:

 • خرید و فروش و معامله معارض
 • خیانت در امانت در حوزه های ملک و املاک
 • جرائم انتقال دادن ملک غیر، به خود یا اشخاص دیگر
 • فروش غیرقانونی اموال اشخاص، به خود یا چند نفر
 • خورد کردن ملک و ورود غیرمجاز به املاک سایر اشخاص
 • جرائم استفاده کردن از سندهای جعلی در معاملات ملکی
 • جرائم جعل کردن اسناد ملکی برای کلاهبرداری و فریب دادن دیگران
 • جرائم کلاهبرداری در خصوص خرید و فروش و معامله ملک و املاک
 • تغییردادن کاربری اراضی کشاورزی بدون اخذ مجوز از دستگاه های زیربط آن

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل جهانشهر کرج

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا