وکیل

10 تا از بهترین وکیل محمدشهر کرج ⚖️【سال1403】

عده ای به اشتباه تصور می کنند که چون قانون حق را به آن ها داده است، پس تحت هر شرایطی می توانند در دادگاه موفق باشند. این افراد تمایلی به استخدام وکیل ندارند و بدون هیچ گونه دانش حقوقی پای به عرصه محاکم قضایی می گذارند. این اقدام می تواند شما را از دستیابی به نتایج مطلوب در دادگاه دور نماید و شکست را به همراه داشته باشد. در واقع در هر شرایطی لازم است در مسیر رسیدگی به پرونده با وکیل همراه باشید. اما یافتن وکلای مطرح همواره دشواری هایی را به دنبال دارد. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل محمدشهر کرج آشنا کنیم. پس لطفا تا انتهای مقاله ما را در مجله حقوقی برترین وکیل همراهی کنید.

بهترین وکیل محمدشهر کرج

بهترین وکیل محمدشهر کرج کیست؟

در صورتی می توانیم به گزینه های مطلوب برای رسیدگی به پرونده و انجام امورات حقوقی دست پیدا کنیم که ابزارهایی برای سنجش مهارت وکلای حقوقی و کیفری در اختیار داشته باشیم. سنجش و محک زدن مهارت وکلا تنها با در اختیار داشتن معیارهای مناسب امکان پذیر است. در واقع لازم است تمامی توانایی و ویژگی های بهترین وکیل محمدشهر کرج را زیر نظر بگیرید تا در نهایت مشخص شود که آیا این شخص همان وکیلی است که برای رسیدگی به امورات حقوقی خود به دنبال او بوده اید یا خیر؟

بهترین وکیل کرج در تلاش است تا آگاهی خود را در خصوص قوانین مربوط به پرونده به میزان قابل توجهی افزایش دهد تا در این راه بتواند به دستاوردهای مهمی برسد. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در محمدشهر کرج سال های زیادی از عمر کاری خود را مشغول دفاع از پرونده های مختلف بوده است و در این مسیر به تجربیات قابل اتکایی دست پیدا کرده است. بهترین وکیل محمدشهر کرج از اعتماد به نفس قابل توجهی برخوردار است و می تواند با شجاعت و جسارت خود برای موفقیت موکل قدم بردارد.

مشاوره آسان با بهترین وکیل ملکی در کرج را از دست ندهید!

ویژگی های وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل محمدشهر کرج بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل محمدشهر کرج!

علیرضا اکبری

علیرضا اکبری

آقای علیرضا اکبری وکیل و مشاور خبره پایه یک دادگستری در محمدشهر البرز با بیش از 10 سال سابقه وکالت در تمامی حوزه های دعاوی وکالت می پذیرد. او پرونده های موفق بسیاری را در سابقه کاری خود جای داده است و از این رو مراجعین با تعیین وقت قبلی خواستار بهره مندی از تجربیات ایشان هستند.

آدرس دفتر: کرج، خیابان طالقانی، پایین ترازمیدان آزادگان، بعدازمسجد، بن بست هجرت ،پلاک۹۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۲۳۴۷۳۶

محمود سرایانی

محمود سرایانی

جناب آقای محمود سرایانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در محمد شهر کرج مشغول وکالت در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشد. ایشان با بیش از 7 سال سابقه وکالت پرونده های مهمی را عهده دار بوده که با موفقیت پشت سر گذاشته اند. از این رو ایشان یکی از وکلا نام دار محمد شهر در البرز است.برای مشاوره و بهره مندی از دانش حقوقی و خدمات ایشان برای مراجعه با تعیین وقت قبلی با او تماس بگیرید.

آدرس دفتر: البرز، محمدشهر، ولدابادبزرگ، خیابان امام خمینی۴۴، بن بست۲۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۵۴۳۵۱۶

پری خالدی دوبرجی

پری خالدی دوبرجی

خانم پری خالدی دوبرجی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در محمدشهر در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی،ملکی و خانوده وکالت می پذیرد.ایشان وکیل خبره ای با فن بیان شیوا و دانش حقوقی می باشد و در محضر دادگاه با توجه مستنداتی که جمع آوری کرده اند از موکل خود دفاع می کند و همه روزه با تعیین وقت قبلی آماده ارائه مشاوره می باشند.

آدرس دفتر: کرج، محمد شهر، ولد آباد، بهمن 22، پلاک4

شماره تماس: 09183591187

مینا مددی

مینا مددی

خانم مینا مددی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در محمدشهر البرز وکالت میکند.ایشان در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانوده فعالیت می کند و همچنین با توجه به تجربیات موفقی که داشته اند با تعیین وقت قبلی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: کرج، محمدشهر، بلوار امام خمینی، نرسیده به بلوار دشت بهشت، روبروی داروخانه مرکزی، ساختمان دشت بهشت، طبقه 3، واحد 35

شماره تماس: 09193677742

اشتباهات رایج در انتخاب وکیل محمدشهر کرج

معمولا افراد جامعه به دلیل نداشتن دانش حقوقی و تخصص لازم در این حوزه با اشتباهاتی در انتخاب بهترین وکیل محمدشهر کرج دست و پنجه نرم می کنند. این اشتباهات نتیجه مستقیمی در نتیجه پرونده خواهد داشت. چرا که بر کسی پوشیده نیست که توانایی و مهارت یک وکیل می تواند فرد را چندین قدم به موفقیت نزدیک تر کند و در مقابل اگر از یک وکیل فاقد مهارت استفاده کنید، راه برای شکست شما هموارتر خواهد شد. بنابراین با افزایش اطلاعات در این زمینه می توان از چنین خسارت هایی در امان بود.

در ادامه سعی داریم به سه مورد از مهم ترین اشتباهات رایج در انتخاب وکلای حقوقی و کیفری اشاره داشته باشیم تا با مطالعه آن ها بتوانید از بروز خسارت ها جلوگیری کرده و در نهایت نتیجه مطلوب تری را در دادگاه حاصل نمایید. این اشتباهات به شرح زیر است:

جنسیت وکیل تاثیری در توانایی او ندارد: متاسفانه عده ای از جامعه بر این باور غلط تاکید دارند که زن یا مرد بودن یک وکیل نوعی مزیت به شمار می آید. حال اینکه جنسیت وکیل معیار مناسبی برای محک زدن توانایی های حقوقدانان مد نظر نیست. جنسیت وکیلی که برای پرونده خود در نظر می گیرید به میزان زیادی به سلیقه شما باز می گردد و نمی توان گفت اشتباه است. اشتباه آن جایی رخ می دهد که وکیلی را صرفا به دلیل اینکه مرد یا زن است برای رسیدگی به پرونده و دفاع از منافع خود انتخاب می کنید.

تخصص یک وکیل نقش موثری در کسب موفقیت دارد: متاسفانه بسیاری از افراد در هنگام انتخاب وکیل خوب در محمدشهر کرج به تخصص او هیچ گونه توجهی ندارند. حال آن که تخصص یک وکیل به او این امکان را می دهد تا تمرکز و دقت بالاتری در خصوص موضوع داشته باشد. اگر با یک پرونده مربوط به دعاوی خانواده دست و پنجه نرم می کنید لازم است به سراغ بهترین وکلای خانواده بروید و اگر پرونده شما از نوع کیفری است لازم است به سراغ وکلایی بروید که در این زمینه تخصص دارند.

لازم نیست تمامی دستمزد وکیل را در همان ابتدا پرداخت کنید: باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که نحوه پرداخت حق الوکاله وکیل نیز به مانند میزان دستمزد او با توافق طرفین تعیین می گردد. عده ای به دلیل تصور غلطی که از نحوه پرداخت حق الوکاله دارند، از استخدام وکیل صرف نظر می کنند. بنابراین می توانید در خصوص هزینه های وکیل با او صحبت کرده و شرایط مالی خود را مطرح کنید تا در نهایت قرارداد به گونه ای به امضا برسد که برای شما مطلوب تر است.

بهترین وکیل محمدشهر کرج

معیارهایی که شما را به بهترین وکیل محمدشهر کرج می‌رساند!

در صورتی می توانید به کسب موفقیت در دادگاه امید داشته باشید که از قبل خود را به متر و معیارهایی مسلح کرده باشد تا با استفاده از آن ها بتوانید گزینه های مختلف را تحت نظر گرفته و در نهایت بتوانید به بهترین وکیل محمدشهر کرج برسید. اما این معیارها کدام است و در انتخاب وکیل می بایست به کدام یک از آن ها توجه داشته باشیم؟ در ادامه مطلب شما را با سه مورد از مهم ترین معیارها در انتخاب وکیل آشنا خواهیم کرد. شما می توانید با تحقیقات در خصوص وکلا به وجود این مهارت ها در وکیل پی ببرید.

 فن بیان قوی: یکی از مهم ترین معیارها در انتخاب وکلای شاخص و مطرح، فن بیان است. در واقع دانش یک وکیل اهمیت بالایی در رسیدن به موفقیت دارد، اما تصور کنید وکیلی دانش حقوقی سرشاری دارد اما قدرت نفوذ کلام وی پایین است. چنین وکیلی نمی تواند دفاع موثری از پرونده داشته باشد و در این شرایط است که موکل شانسی برای کسب پیروزی در دادگاه ندارد. در واقع دانش و تسلط وکیل بر قوانین همواره از زبان وی جاری خواهد شد.

برقراری ارتباط موثر با موکل: دقت داشته باشید که افراد دخیل در یک پرونده از نظر روحی دارای تنش هایی هستند. چرا که زندگی آن ها به نوعی مختل شده است. لازم است وکیل اندکی با علم روانشناسی آشنایی داشته باشد تا بتواند راه را برای برقراری ارتباط با موکل خود هموار سازد. ارتباط میان وکیل و موکل برای تبادل نظر میان دو طرف در خصوص پرونده الزامی است.

سابقه و تجربه بالا: در واقع با توجه به سابقه وکلای حقوقی و کیفری می توانید تا حد زیادی به تجربیاتی که آن ها در طی سال های متمادی کسب کرده اند نیز پی ببرید. یک وکیل با تجربه سال های زیادی را در محاکم قضایی گذرانده است و در این راه با پیچ و خم های بسیاری رو به رو شده است. تجربیات وکیل به موکل کمک می کند تا راهکارهای موثرتری را برای رسیدن به هدف در پیش بگیرد و در زمان کمتری موفقیت برای او حاصل گردد.

بهترین وکیل محمدشهر کرج

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل محمدشهر کرج آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب خود دست پیدا کنید. در ادامه تلاش کردیم تا به اشتباهات رایج عموم مردم در انتخاب وکیل اشاره داشته باشیم و در انتهای مطلب سه معیار مهم در انتخاب وکیل را ارزیابی کردیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود را در خصوص مطالب ذکر شده در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

3.5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا