وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در کرج ⚖️【سال1402】

بهترین وکیل زن در کرج عنوان مقاله ای است که می خواهیم در مورد آن توضیحاتی را ارائه دهیم. بسیاری از موکلین برای دلایل مشخصی که دارند ترجیح می دهند از بین لیست وکلا، وکیل زن را انتخاب کنند زیرا ترجیح می دهند علاوه بر وکیل، یک هم صحبت داشته باشند وکیلی که حرف های آن ها را بشنود و احساس همدردی کند، مطمئنا فقط وکلای خانم می توانند با موکل خود احساس همدردی کنند. از این رو برای افرادی که در کرج هستند و به دنبال وکیل خانم می باشند، تلاش کردیم تا لیستی از وکلای متخصص و مجرب را جمع آوری و به شما معرفی کنیم. برای اطلاع از سوابق و شماره تماس آن ها تا انتهای مقاله در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل زن ایران

چرا وکیل زن انتخاب کنیم؟

وکلای خانم باید برای دریافت پروانه وکالت، ابتدا تحصیلات دانشگاهی را در رشته حقوق پشت سر بگذارند و بعد از آن در آزمون دشوار کانون وکلای دادگستری رتبه قبولی را کسب کنند. همچنین آن ها باید همانند وکلای مرد تمامی دوره های مورد نیاز برای وکالت را پشت سر بگذارند بنابراین از این بابت هیچ تفاوتی با وکلای مرد ندارند، آن ها باید 2 سال دوره کارآموزی را نزد وکیل سرپرست بگذرانند تا بتوانند کار وکالت را آغاز کنند.

چرا وکیل زن انتخاب کنیم؟

کمک گرفتن از وکیل خانم به خصوص در پرونده های خانواده اهمیت بالایی دارد. برخی از مسائل و مشکلات جنسی در دعاوی خانواده به وجود می آید که توضیح آن به وکیل زن راحت تر است، در این شرایط موکل خیلی سریع می تواند اتفاقات را برای وکیل خانم شرح دهد تا پرونده سریع تر پیش برود.

خوشبختانه خانم ها در بسیاری از پرونده ها موفق تر از وکلای مرد عمل می کنند، علاوه بر ارتباط بهتری که با موکل دارند می توانند پرونده را ریز بینانه تر بررسی کنند و تمام نکات جزئی پرونده را پیگیری کنند به طوری که توصیه می شود اگر پرونده تان نکات جزئی بسیاری دارد کمک گرفتن از وکیل زن بهترین انتخاب است.

بهترین وکیل زن در کرج کیست؟

انتخاب بهترین وکیل زن در کرج به بررسی های بسیاری نیاز دارد، باید وکیلی انتخاب کنید که ویژگی های و خصوصیات یک وکیل متبحر را داشته باشد، فردی امین، باسابقه و متخصص در پرونده مورد نظر شما باشد،

بهترین وکیل زن در کرج کیست؟

کرج از شهرهایی است که تعداد وکلای خانم بسیاری دارد اما باز هم افراد در انتخاب های خود دچار شک می شوند و گاهی ممکن است وکیل مناسبی انتخاب نکنند و پرونده با شکست مواجه شود. در سایت برترین وکیل به معرفی وکلای برتر می پردازیم و به طور ویژه در این مقاله سعی کردیم تا 10 وکیل زن خوب در کرج را برای افرادی که به دنبال وکیل خانم هستند معرفی کنیم تا انتخاب راحتی داشته باشند.

در این راستا بیشتر بخوانید: بهترین وکیل زن تهران

سرکار خانم رقیه بحرکاظمی

سرکار خانم رقیه بحرکاظمی

خانم بحر کاظمی وکیل پایه یک دادگستری کرج هستند. پرونده هایی که توسط ایشان پذیرفته می شود شامل وکالت دعاوی جرایم علیه منافی عفت و رابطه نامشروع، دعاوی جرایم علیه اشخاص اعم از قتل، آدم ربایی، اسیدپاشی و … ، پذیرش دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، صدور چک بلامحل و اختلاس، پذیرش دعاوی حقوقی اعم از خلع ید، تصرف ملک، الزام به تنظیم سند رسمی خسارت تاخیر، پذیرش دعاوی خانواده اعم از طلاق، نفقه، مهریه، اجرت المثل و تمکین و … است.

ویژگی های خانم بحرکاظمی شامل ارائه مشاوره تلفنی و حضوری با تعیین وقت قبلی است. ایشان از وکلایی هستند که اسرار موکل خود را حفظ می کنند و حق الوکاله توافقی دریافت می کنند. ایشان پرونده هایی که در دست دارند را با استراتژی های قانونی و حقوقی خلاقانه حل می نمایند.

آدرس دفتر: کرج، چهارراه طالقانی شمالی، نرسیده به میدان آزادگان، جنب خیابان بخشداری، ساختمان سپید، طبقه 2، واحد 8

شماره تماس: 09121675896

سرکار خانم لیلا زارعی

سرکار خانم لیلا زارعی وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج می باشد و دارای 14 سال سابقه درخشانی در زمینه های مختلف وکالتی است. ایشان به عنوان بهترین وکیل خانم در کرج در بین مردم شناخته شده است و سابقه کسب ده ها پرونده موفق وکالتی در کارنامه خود می باشد. خانم لیلا زارعی در زمینه های کیفری، ملکی، مالی، ثبتی، خانوادگی و غیره در حال فعالیت می باشد.

آدرس دفتر: کرج، خیابان مطهری، خیابان شهید عاملی، نبش کوچه اول، ساختمان یاس، طبقه اول، واحد 2

شماره تماس: 09126487265

سرکار خانم مرضیه رضانژاد

خانم رضانژاد وکیل پایه یک دادگستری کرج و کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند. دعاوی که توسط ایشان پذیرفته می شود، شامل دعاوی کیفری، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، دعاوی خانوادگی، طلاق، مهریه، نفقه، تمکین، اجرت المثل، دعاوی حقوق خصوصی شامل ارثیه و اموال شخصیه، پذیرش دعاوی ملکی مانند سرقفلی، حق کسب پیشه و اوقاف و تنظیم شکواییه و دادخواست از فعالیت های ایشان است.

خانم رضانژاد از وکلای متخصص هستند که اطلاعات موکل را نزد خود حفظ می کنند و از استراتژی های قانونی و حقوقی برای بررسی پرونده استفاده می کنند. تمام تلاش ایشان حل پرونده در زمان سریع است تا موکل وقت و هزینه زیادی صرف نکند.

آدرس دفتر: کرج، گوهردشت، میدان رستاخی، ساختمان دفتر اسناد رسمی 57، طبقه اول، واحد سمت چپ

شماره تماس: 09123786268

سرکار خانم نسرین جعفری

سرکار خانم نسرین جعفری

خانم جعفری وکیل پایه یک دادگستری کرج و از وکلای رازدار هستند. تخصص ایشان در پرونده های کیفری، حقوقی اعم از ثبتی، ملکی و ارضی است. همچنین ایشان آماده پذیرش دعاوی مربوط به امور اداری تامین اجتماعی، دارایی، شهرداری و اداره ثبت، پذیرش دعاوی خانوادگی اعم از طلاق توافقی، حضانت فرزند، اجرت المثل، استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه و پیگیری و طرح دعاوی در دیوان عدالت اداری ار فعالیت های ایشان است. تنظیم قراردادهای تجاری، بازرگانی و بین المللی از دیگر فعالیت هایی است که خانم جعفری انجام می دهند.

آدرس دفتر: البرز، فردیس، بین فلکه دوم و کانال غربی، کوچه داستان پور، ساختمان پردیس، طبقه 6، واحد 15

شماره تماس: 09126392845

سرکار خانم مهتاب صفری

سرکار خانم مهتاب صفری

خانم صفری وکل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی ملکی و ثبتی شامل تحویل ملک، ابطال سند، مبایعه نامه، دعاوی خانوادگی شامل طلاق، مهریه، جهیزیه، حضانت و .. دعاوی جزایی و کیفری شامل، قتل، کلاهبرداری، ضرب و جرح، خیانت در امانت، جعل سند و استفاده از مجعول، کلاهبرداری اینترنتی، مواد مخدر، مشروبات الکلی و … هستند.

آدرس دفتر: کرج، خیابان درختی، نرسیده به سه راه تهران، برج باران

شماره تماس: 09127009750

سرکار خانم مهناز کمالی

سرکار خانم مهناز کمالی

خانم کمالی از وکلای پایه یک دادگستری کرج هستند. ایشان از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده اند و حوزه فعالیت شان در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری اعم از کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، صدور چک بلامحل و اختلاس، خانوادگی، طلاق، مهریه، نفقه، تمکین، اجرت المثل، دعاوی حقوق خصوصی شامل ارثیه و اموال شخصیه و … است، همچنین مشاوره های دقیقی در این خصوص به موکلین خود ارائه می دهند.

آدرس دفتر: کرج، میدان نبوت، بلوار ملاصدرا، جنب دادگاه حقوقی شماره 1، ساختمان معین، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: 09125675407

سرکار خانم فاطمه قنبری

سرکار خانم فاطمه قنبری

سرکار خانم قنبری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری کرج هستند. سوابق کاری ایشان شامل، مشاور حقوقی موسسات مالی و اعتباری، مشاور حقوقی در شرکت های خصوصی، استاد دانشگاه های دولتی و آزاد می باشد. همچنین خانم قنبری تنها عضو حقوقدان شورای انتظامی اصناف رایانه ای استان البرز هستند. ایشان در زمینه پرونده های خانواده، کیفری، ثبتی، حقوقی و … فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: کرج، ابتدای 45 متری کاج عظیمیه، میدان آزادگان، نرسیده به بانک مسکن، ساختمان البرز، طبقه 2 و 8

شماره تماس: 09121612869

سرکار خانم فریبا تیموری

سرکار خانم فریبا تیموری

خانم تیموری وکیل پایه یک دادگستری کرج هستند. ایشان کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران را دارند و موفق به دریافت رتبه 2 آزمون اختبار شده اند. خانم تیموری یکی از استعدادهای درخشان حرفه وکالت شناخته شده اند و در دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، نفقه، ملاقات فرزند، حضانت، انواع تعهدادت قراردادی و بسیاری از دعاوی دیگر تخصص دارند.

آدرس دفتر: کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعد از پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوک B، طبقه 5، واحد 9

شماره تماس: 09129569170

سرکار خانم فاطمه نازی زاده

 سرکار خانم فاطمه نازی زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان البرز و در شهر کرج می باشد و به عنوان بهترین وکیل خانم در کرج شناخته شده است. ایشان در زمینه دعاوی های مختلف مانند ملکی، کیفری، طلاق، خانواده، ثبتی و غیره با بیش از 9 سال سابقه در زمینه وکالت تخصص دارد و مورد اعتماد مردم و سایرین قرار گرفته است.

آدرس دفتر: کرج، آزادگان، ابتدای خیابان مطهری، ساختمان ماهان، طبقه 5 ، واحد 15

شماره تماس: 09122542285

سرکار خانم زهرا نوری توران پشتی

سرکار خانم زهرا نوری توران پشتی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از 12 سال سابقه کار و تخصص وکالتی در شهر کرج می باشند. ایشان دارای سوابق درخشان کاری در زمینه های مختلف وکالتی می باشد که از سوابق وی می توان به کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی و  فقه و حقوق، عضو کمیسیون وکلا استان البرز در سال 1397 تا 1399 اشاره نمود.

آدرس دفتر: کرج، خیابان مظاهری، نرسیده به میدان توحید، ساختمان احمد، طبقه ۲

شماره تماس: 09123604875

خصوصیات وکیل زن خوب در کرج

خوشبختانه در سال های اخیر خانم ها دوشادوش مردان در حرفه های مختلف فعالیت داشته اند و روز به روز بر تعداد آن ها افزوده شده است. بسیاری از خانم ها باتوجه به علاقه ای که به وکالت و دفاع از حقوق افراد دیگر دارند، به سمت رشته حقوق آمده اند و تحصیلات لازم را پشت سر گذاشته اند ما در ادامه مقاله برخی از خصوصیات وکلای خانم را توضیح می دهیم.

خصوصیات وکیل زن خوب در کرج

زنان دیگر را بهتر درک می کنند: وکلای زن به دلیل احساس همدردی که با دیگر خانم ها دارند بهتر می توانند در دعاوی خاناوده آن ها را یاری کنند. آن ها موکلین خانم را بهتر درک می کنند و این موضوع باعث می شود تا موکل به راحتی مشکلات به وجود آمده را برای وکیل شرح دهد.

شنونده خوبی هستند: معمولا خانم ها برای هم شنونده خوبی هستند. این موضوع میان وکیل و موکل هم وجود دارد، برخی از وکلای مرد فقط از روی اسناد و مدارک موجود ، پرونده را پیگیری می کنند در صورتی که وکلای زن پای حرف های موکل خود می نشینند تا موضوع را به طور دقیق بررسی کنند.

چرا باید از وکیل زن در پرونده های خانواده کمک بگیریم؟

پرونده های مربوط به دعاوی خانواده معمولا شامل طلاق، مهریه و … هستند، در این جا بهترین وکیل زن در کرج با توجه به احساس همدردی که دارد و تجاربی که به دست آورده اس بهترین نتیجه را برای پرونده به دست می آورد.

حق الوکاله وکیل زن در کرج چقدر است؟

این هزینه به موارد بسیاری بستگی دارد و نمی توان مقدار مشخصی برای آن تعیین کرد. سوابق وکیل، دشواری های پرونده و بسیاری از موارد دیگر روی حق الوکاله تاثیرگذار است.

وکیل زن به چه دعاوی رسیدگی می کند؟

وکلای خانم همانند وکلای مرد می توانند در تمامی دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی، ثبتی و … وارد شوند و نتیجه خوبی را برای موکل خود رقم بزنند.

5/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا