خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل ارث در کرج ⚖️【سال1402】

بعد از فوت پدر خانواده، موضوع ارث و میراث یکی از بحث هایی است که در هر خانواده ای دیده می شود. ارث به معنی اموال و دارایی هایی است که از فرد فوت شده برای وراث باقی مانده است. وجود وکیل ارث و متخصص در دعاوی خانواده موجب تسریع رسیدگی به تقسیم ارث و میراث و انحصار وراثت می شود. در ادامه این مطلب به معرفی وکلای شهر کرج می پردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص بهترین وکیل ارث در کرج ما را در مجله حقوقی برترین وکیل همراهی بفرمایید.

بهترین وکیل ارث در کرج کیست؟

بهترین وکیل ارث در کرج کیست؟

دعاوی ارث و میراث توسط وکیل پایه یک داگستری در کرج قابل پیگیری است اما هر وکیلی نمی تواند بهترین نتیجه را برای شما به دست بیاورد. تجربه در کنار دانش حقوقی یکی از مهمترین دلایل موفقیت بهترین وکیل کرج محسوب می شود. لذا وکیلی که تجربه وکالت موفق در زمینه ارث و میراث داشته است، تخصصی ترین راهکارها را به شما ارائه خواهد کرد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

بهترین وکیل ارث در کرج، وکیلی است که بر تمامی قوانین مرتبط با حوزه ارث مسلط باشد و همواره تلاش نماید تا دانش خود را به روز نگه دارد. همینطور بهترین وکیل کرج در مینه ارث نیاز است که به تمامی رویه های قضایی و حقوقی مشرف باشد و با قدرت تشخیص خود سریع ترین مسیرهای پیگیری پرونده را به موکل پیشنهاد دهد.

مهشید مهدوی پناه

مهشید مهدوی پناه وکیل ارث در کرج

خانم مهشید مهدوی پناه دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری کرج هستند. ایشان موفق به دریافت رتبه تک رقمی در آزمون وکالت و همچنین موفق به کسب رتبه تک رقمی آزمون اختبار شده اند. خانم مهدوی پناه بیش از 8 سال سابقه وکالت در پرونده های مختلف را در رزومه خود دارند. وکالت در دعاوی ارث و میراث، انحصار وراثت، مالی و مالیاتی، دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، تنظیم قرارداد، دعاوی شهرداری و … از تخصص ایشان است.

آدرس دفتر: کرج، گوهردشت، بلوار مزهری، 100 متر بعد از پل روحانی به سمت آزادگان، طبقه فوقانی دفتر اسناد 80

شماره تماس: 09121796014

محمدحسن کیالها

محمدحسن کیالها وکیل ارث در کرج

آقای محمدحسن کیالها از وکلای کرج و وکیل متخصص در زمینه ارث و میراث و انحصار وراثت هستند. ایشان بیش از 5 سال سابقه وکالت دارند و فعال در زمینه های حقوقی، دعاوی خانواده، شرکت های تجاری، مطالبه خسارت، مطالبه وجه و … هستند.

آدرس دفتر: کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، جنب اداره پست، ساختمان امید

شماره تماس: 09122613759

محمدرضا افشار

محمدرضا افشار وکیل ارث در کرج

آقای محمدرضا افشار وکیل متخصص در دعاوی خانوادگی و ارث و میراث در کرج و دارای سابقه ای بیش از 5 سال هستند. ایشان دارای تحصیلات کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق اقتصادی می باشند. از جمله تخصص های ایشان وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی شهرداری و کمیسیون ماده صد، دعاوی تجاری، دعاوی ثبتی، اراضی ملی، اراضی موات و … است.

آدرس دفتر: کرج، روبروی پارک نبوت، بین شورای حل اختلاف و دادگاه حقوقی، ساختمان معین

شماره تماس: 09124724591

محمدجواد قنبریها

محمدجواد قنبریها وکیل ارث در کرج

آقای قنبریها دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، وکیل پایه یک دادگستری در کرج و وکیل متخصص در امور مرتبط با ارث و میراث و انحصار وراثت هستند. موفق به کسب سابقه ای بیش از 8 سال در وکالت دعاوی خانواده، کیفری، ملکی و … شده و در اکثر پرونده ها خوش درخشیده اند.

آدرس دفتر: کرج، چهارراه نبوت، نرسیده به دادگاه حقوقی، جنب اتوگالری وزرا، ساختمان نیما، طبقه 3، واحد 9

شماره تماس: 09122634398

محمدرضا عطاری شادکهن

محمدرضا عطاری شادکهن وکیل ارث در کرج

آقای محمدرضا عطاری شادکهن وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ی بیش از 6 سال در کرج، دارای مدرک کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند. تخصص ایشان در زمینه دعاوی ارث و میراث و انحصاروراثت، دعاوی خانواده، کیفری، دعاوی راهنمایی رانندگی، حقوقی، شهرداری، اقتصادی، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده و … است.

آدرس دفتر: کرج، فردیس، بلوار اصلی، بین فلکه دوم و سوم، جنب پیتزا خورشید

شماره تماس: 09129410655

چه کسانی ارث می برند؟

به صورت کلی وارثان به دو دسته تقسیم می شوند که در ادامه به توضیح هر کدام می پردازیم:

وارثان نسبی (رابطه نسبیت):

  • طبقه اول شامل پدر، مادر و فرزندان است و در صورت فوت همه فرزندان، نوه ها در این طبقه قرار می گیرند.
  • طبقه دوم شامل مادربزرگ، پدربزرگ، برادران و خواهران است. لذا در صورت فوت همه خواهران و برادران، فرزندان آنها در این طبقه قرار می گیرند.
  • طبقه سوم شام عمه ها، عموها، خاله ها و دایی ها می باشد. در مواقعی که فرزندان تمام آنها فوت کند،فرزندان شان در این طبقه قرار می گیرند.

برای وارثان نسبی قانونی وجود دارد و آن این است که چنانچه از طبقه قبلی حتی یک نفر زنده باشد، ارثی به افرادی که در طبقه بعدی قرار دارند نمی رسد. همینطور اگر هیچ یک از افراد این سه طبقه از وارثان وجود نداشته باشند، دادگاه برای تعیین تکلیف وارد ماجرا می شود. ضمنا سهم الارث همسر متوفی همواره محفوظ می ماند یعنی همسر فرد متوفی از او ارث می برد فلذا تفاوتی ندارد که ترکه به کدام گروه تعلق داشته باشد.

چه کسانی ارث می برند؟

وارثان سببی (رابطه سببیت):

  • رابطه زوجیت و ازدواج: که می تواند به صورت ازدواج دائم یا ازدواج موفقت با شرط ارث بردن باشد.
  • ارتباطی غیر از ازدواج و تولد، ولاء: که شامل سه نوع است ولاء عتق (به احکام بردگی و کنیزی ارتباط دارد)، ولاء ضمان جریره (به قرارداد ضمان با شرط ارث ارتباط دارد)، ولاء امامت (به ارث بردن امام معصوم درصورت نبودن هیچ ارثی مربوط است).

انحصار وراثت به چه معنی است؟

پس از اینکه وراث تعیین شد، اولین اقدامی که لازم است بهترین وکیل ارث در کرج برای تقسیم ارث انجام دهد حصر وراثت است. انحصار وراثت همان تعیین سهم الارث هرکدام از وراث می باشد. با انجام مراحل انحصار وراثت توسط وکیل انحصار وراثت و ارث و میراث در کرج، وضعیت ماترک متوفی و سهم هریک از وارثان مشخص می گردد.

هزینه وکیل برای انحصار وراثت یکی از سوالاتی است که شاید برای بسیاری از شما پیش بیاید. وکلا باتوجه به زمان و تلاشی که برای پرونده خواهند کرد حق الوکاله را تعیین می کنند و با موکل به توافق می رسند. موضوع ارث و میراث و انحصار وراثت نیز ب قدری مهم و حساس است که تمامی افراد برای رسیدن به حقوق قانونی و شرعی خود ترجیح می دهند با کمک وکیلی خبره این مراحل را طی کنند.

کلام آخر

مسئله ی ارث و میراث یکی از موضوعاتی است که برای تمامی خانواده ها پیش می آید و چگونگی تقسیم عادلانه آن دغدغه وراث می باشد. در این مقاله به معرف وکلای خبره و متخصص در حوزه ارث و میراث شهر کرج پرداختیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. امیدوارم مطالب بهترین وکیل ارث در کرج برای تان مفید بوده باشد، لطفا نظرات و انتقادات خود را برای ما ارسال کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

زینب رحمانی، یکی از نویسندگان مجله حقوقی برترین وکیل هستم. سعی می کنم با انتشار مطالب حقوقی مختلف و معرفی وکلای برتر ایران، انتخاب وکیل را برای تان راحت کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا