خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل ارث در کرج ⚖️【سال1403】

بعد از فوت پدر خانواده، موضوع ارث و میراث یکی از بحث هایی است که در هر خانواده ای دیده می شود. ارث به معنی اموال و دارایی هایی است که از فرد فوت شده برای وراث باقی مانده است. وجود وکیل ارث و متخصص در دعاوی خانواده موجب تسریع رسیدگی به تقسیم ارث و میراث و انحصار وراثت می شود. در ادامه این مطلب به معرفی وکلای شهر کرج می پردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص بهترین وکیل ارث در کرج ما را در مجله حقوقی برترین وکیل همراهی بفرمایید.

بهترین وکیل ارث در کرج کیست؟

بهترین وکیل ارث در کرج کیست؟

دعاوی ارث و میراث توسط وکیل پایه یک داگستری در کرج قابل پیگیری است اما هر وکیلی نمی تواند بهترین نتیجه را برای شما به دست بیاورد. تجربه در کنار دانش حقوقی یکی از مهمترین دلایل موفقیت بهترین وکیل کرج محسوب می شود. لذا وکیلی که تجربه وکالت موفق در زمینه ارث و میراث داشته است، تخصصی ترین راهکارها را به شما ارائه خواهد کرد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

بهترین وکیل ارث در کرج، وکیلی است که بر تمامی قوانین مرتبط با حوزه ارث مسلط باشد و همواره تلاش نماید تا دانش خود را به روز نگه دارد. همینطور بهترین وکیل کرج در زمینه ارث نیاز است که به تمامی رویه های قضایی و حقوقی مشرف باشد و با قدرت تشخیص خود سریع ترین مسیرهای پیگیری پرونده را به موکل پیشنهاد دهد.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ارث در کرج!

زهره سادات باقری

زهره سادات باقری بهترین وکیل ارث در تهران

وکیل زهره سادات باقری، وکیل پایه یک دادگستری و رتبه ۳ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز هستند.
ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق اقتصادی از دانشگاه علامه طباطبایی می باشند. سابقه درخشانی در وکالت در دعاوی مربوط به ارث، تقسیم ماترک و فروش مال مشاع دارند.

تخصص ها:

خانم زهره سادات باقری در تعداد زیادی از پرونده های امور ملکی از قبیل الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک ، رفع تصرف عدوانی، خلع ید و ابطال قرارداد، وکالت نموده و نتایج بسیار رضایت بخش و موفقیت آمیزی داشته اند. به علاوه ایشان متخصص در دعاوی مربوط به کلاهبرداری، اسناد تجاری، قراردادها، وصول مطالبات، جرایم اقتصادی و نیز دعاوی بانکی هستند. وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در پرونده های حقوق خانواده از قبیل طلاق، مهریه، نفقه، الزام به تمکین و … از دیگر خدمات ایشان است.

برخی از سوابق وکیل زهره سادات باقری:

_ نگارش قراردادهای کار، مشارکت در ساخت و ساز ، مشارکت در سرمایه گذاری و …
_ تنظیم صورتجلسات صلح و سازش جهت جلوگیری از مراجعه به مراجع قضایی
وکیل و مشاور حقوقی شرکت لبنی رامک وکیل و مشاور حقوقی پست بانک ایران
_ نگارش مقالات حقوقی در حوزه حقوق و قراردادهای بانکی
_ عضو کمیسیون روابط عمومی کانون وکلای دادگستری البرز در دوره پنجم هیات مدیره

تجربه، قدرت استدلال و روش منحصر به فرد در نگارش لوایح، دادخواست ها و قراردادهای حقوقی وهمچنین فن بیان قوی و تاثیر گذار ایشان رضایت بسیاری از موکلین و مراجعین را در بر داشته است.

صداقت، شفافیت، حسن نیت، در برخورد با موکلین و مراجعین موجب می شود به واقع جزو بهترین وکلا باشند و چنانچه احتمال پیروزی در پرونده ای کم باشد ضمن راهنمایی و بیان جزئیات برای مراجعه کننده، از پذیرش وکالت در آن پرونده خودداری میکنند.

شما میتوانید علاوه بر اعطای وکالت در دعاوی از مشاوره حقوقی ایشان هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین بهره مند شوید.

شماره تماس وکیل زهره سادات باقری: 09126113652
آدرس دفتر:
کرج، بنیاد، خیابان ۲۲ بهمن جنوبی، روبروی مدرسه امام موسی کاظم(ع)، ساختمان رامیلا، واحد ۱
حضور صرفا با تعیین وقت قبلی


مهتاب صفری

مهتاب صفری بهترین وکیل ارث در کرج

خانم مهتاب صفری وکیل پایه یک دادگستری در کرج، عضو کانون وکلای البرز و یکی از وکلای زن خبره در کرج هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه بین المللی امام خمینی و ارشد تجارت بین الملل می باشند. همچنین قبول وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، مهاجرت و … را انجام می دهند.

برخی از سوابق خانم مهتاب صفری:

 • تخصصا دعاوی ملکی
 • متخصص در امور کمسیون ها از جمله کمیسیون ماده ۵۶ ماده ۱۰۰ ماده ۱۹ و هیات تعیین تکلیف و هیات تشخیص
 • متخصص در دعاوی دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری
 • متخصص در شرایط عمومی پیمان و دارای سابقه درخشان در همکاری یا شرکت های عمرانی و راه و ساختمان
 • عضو بنیاد نخبگان
 • قریب به 10 سال سابقه کاری موفق
 • وکیل شرکت آساوین فتاح ترکیه
 • وکیل شرکت الوان کانی یزد
 • وکیل شرکت مهندسین حک سازه
 • متخصص در دعاوی تعزیرات ملکی، حقوقی، کیفری، رمز ارز و …
 • انجام بیش از 200 پرونده حقوقی و 90% موفقیت در آنها
 • همکاری با شرکت مهاجرتی cicc کانادا برای اقامت و مهاجرت به کانادا
 • و …

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره خانم مهتاب صفری می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09127009750
آدرس دفتر:
کرج، چهارراه طالقانی به سمت میدان سپاه، بعد از بانک ملی، برج نگین البرز، طبقه ۷، واحد ۱


ثریا جعفری

ثریا جعفری بهترین وکیل زن کرج

خانم ثریا جعفری، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مفید قم و یکی از بهترین وکلای زن کرج در وکالت دعاوی ارث و انحصار وراثت، بالاخص اخذ گواهی حصر وراثت، تقسیم ترکه، تحریر ترکه، مهر و موم ترکه، تنظیم تقسیم نامه فی مابین وراث می باشند. از موفقیت های ایشان می توان به کسب رتبه ممتاز در مقطع کارشناسی و چاپ مقالات متعدد در زمینه های مختلف حقوقی اشاره کنیم.

پیگیری مستمر پرونده، تلاش جهت احقاق حقوق از دست رفته موکلین و قدرت کلامی بالا از ویژگی های بارز خانم ثریا جعفری است که ایشان را از دیگر وکلا متمایز می کند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم ثریا جعفری، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09120287238
آدرس دفتر: 
کرج، عظیمیه، ضلع شمالی بلوار کاج، پلاک 263، ساختمان آفتاب، طبقه ششم، واحد 15


فریبا تیموری

فریبا تیموری بهترین وکیل گوهردشت کرج

خانم فریبا تیموری، وکیل پایه یک دادگستری کرج، فارغ التحصیل در رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران و کارشناسی ارشد حقوقی تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران و همچنین دارای رتبه 2 در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری می‌باشد. ایشان عضو استعداد‌های درخشان دانشگاه شهید بهشتی تهران، نگارنده مقالات حقوقی متعدد و فعال مدنی در حوزه‌ی حقوق زنان است.

فریبا تیموری را می‌توان به عنوان یک وکیل کارکشته و خبره کرج معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند. تیموری، به عنوان یک وکیل حرفه ای کرج، دارای سابقه وکالت درخشان و موفق در انواع دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، امور ملکی و .. بوده و همچنین وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور در کلیه امور را پذیرا می‌باشد.

شهروندان کرج، شهرهای حومه کرج و همچنین ساکنین تهران می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی زیر به ایشان اعطای وکالت نمایند:

 • دعاوی حقوقی و ملکی: (اثبات مالکیت و الزام به تنظیم سند رسمی در کرج، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی، امور مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت، دعاوی الزام به دریافت پایان کار و صورتمجلس تفکیکی ملک و …)
 • دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال: (قتل عمد و غیرعمد، کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تصادفات و …)
 • دعاوی خانواده: (طلاق به درخواست زوج، گواهی عدم سازش، طلاق به درخواست زوجه، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه ی زوجه و فرزندان، ترک انفاق، حضانت فرزند و …)

درصد بالای پیروزی در پرونده‌های مرتبط با دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده، امور بانکی و شرکت‌ها و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای تیموری در امر وکالت بوده و وی را در رده ی وکلای برتر و متخصص در کرج قرار می‌دهد.

آدرس دفتر: کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعداز پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوکB، طبقه۵، واحد۹

شماره تماس: 09129569170

محمدرضا افشار

محمدرضا افشار وکیل ارث در کرج

آقای محمدرضا افشار وکیل متخصص در دعاوی خانوادگی و ارث و میراث در کرج و دارای سابقه ای بیش از 5 سال هستند. ایشان دارای تحصیلات کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق اقتصادی می باشند. از جمله تخصص های ایشان وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی شهرداری و کمیسیون ماده صد، دعاوی تجاری، دعاوی ثبتی، اراضی ملی، اراضی موات و … است.

آدرس دفتر: کرج، روبروی پارک نبوت، بین شورای حل اختلاف و دادگاه حقوقی، ساختمان معین

شماره تماس: 09124724591

محمدجواد قنبریها

محمدجواد قنبریها وکیل ارث در کرج

آقای قنبریها دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، وکیل پایه یک دادگستری در کرج و وکیل متخصص در امور مرتبط با ارث و میراث و انحصار وراثت هستند. موفق به کسب سابقه ای بیش از 8 سال در وکالت دعاوی خانواده، کیفری، ملکی و … شده و در اکثر پرونده ها خوش درخشیده اند.

آدرس دفتر: کرج، چهارراه نبوت، نرسیده به دادگاه حقوقی، جنب اتوگالری وزرا، ساختمان نیما، طبقه 3، واحد 9

شماره تماس: 09122634398

محمدرضا عطاری شادکهن

محمدرضا عطاری شادکهن وکیل ارث در کرج

آقای محمدرضا عطاری شادکهن وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ی بیش از 6 سال در کرج، دارای مدرک کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند. تخصص ایشان در زمینه دعاوی ارث و میراث و انحصاروراثت، دعاوی خانواده، کیفری، دعاوی راهنمایی رانندگی، حقوقی، شهرداری، اقتصادی، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده و … است.

آدرس دفتر: کرج، فردیس، بلوار اصلی، بین فلکه دوم و سوم، جنب پیتزا خورشید

شماره تماس: 09129410655


چه کسانی ارث می برند؟

به صورت کلی وارثان به دو دسته تقسیم می شوند که در ادامه به توضیح هر کدام می پردازیم:

وارثان نسبی (رابطه نسبیت):

 • طبقه اول شامل پدر، مادر و فرزندان است و در صورت فوت همه فرزندان، نوه ها در این طبقه قرار می گیرند.
 • طبقه دوم شامل مادربزرگ، پدربزرگ، برادران و خواهران است. لذا در صورت فوت همه خواهران و برادران، فرزندان آنها در این طبقه قرار می گیرند.
 • طبقه سوم شام عمه ها، عموها، خاله ها و دایی ها می باشد. در مواقعی که فرزندان تمام آنها فوت کند،فرزندان شان در این طبقه قرار می گیرند.

برای وارثان نسبی قانونی وجود دارد و آن این است که چنانچه از طبقه قبلی حتی یک نفر زنده باشد، ارثی به افرادی که در طبقه بعدی قرار دارند نمی رسد. همینطور اگر هیچ یک از افراد این سه طبقه از وارثان وجود نداشته باشند، دادگاه برای تعیین تکلیف وارد ماجرا می شود. ضمنا سهم الارث همسر متوفی همواره محفوظ می ماند یعنی همسر فرد متوفی از او ارث می برد فلذا تفاوتی ندارد که ترکه به کدام گروه تعلق داشته باشد.

وارثان سببی (رابطه سببیت):

 • رابطه زوجیت و ازدواج: که می تواند به صورت ازدواج دائم یا ازدواج موفقت با شرط ارث بردن باشد.
 • ارتباطی غیر از ازدواج و تولد، ولاء: که شامل سه نوع است ولاء عتق (به احکام بردگی و کنیزی ارتباط دارد)، ولاء ضمان جریره (به قرارداد ضمان با شرط ارث ارتباط دارد)، ولاء امامت (به ارث بردن امام معصوم درصورت نبودن هیچ ارثی مربوط است).
چه کسانی ارث می برند؟

انحصار وراثت به چه معنی است؟

پس از اینکه وراث تعیین شد، اولین اقدامی که لازم است بهترین وکیل ارث در کرج برای تقسیم ارث انجام دهد حصر وراثت است. انحصار وراثت همان تعیین سهم الارث هرکدام از وراث می باشد. با انجام مراحل انحصار وراثت توسط وکیل انحصار وراثت و ارث و میراث در کرج، وضعیت ماترک متوفی و سهم هریک از وارثان مشخص می گردد.

هزینه وکیل برای انحصار وراثت یکی از سوالاتی است که شاید برای بسیاری از شما پیش بیاید. وکلا باتوجه به زمان و تلاشی که برای پرونده خواهند کرد حق الوکاله را تعیین می کنند و با موکل به توافق می رسند. موضوع ارث و میراث و انحصار وراثت نیز ب قدری مهم و حساس است که تمامی افراد برای رسیدن به حقوق قانونی و شرعی خود ترجیح می دهند با کمک وکیلی خبره این مراحل را طی کنند.

کلام آخر

مسئله ی ارث و میراث یکی از موضوعاتی است که برای تمامی خانواده ها پیش می آید و چگونگی تقسیم عادلانه آن دغدغه وراث می باشد. در این مقاله به معرف وکلای خبره و متخصص در حوزه ارث و میراث شهر کرج پرداختیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. امیدوارم مطالب بهترین وکیل ارث در کرج برای تان مفید بوده باشد، لطفا نظرات و انتقادات خود را برای ما ارسال کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 8 =

دکمه بازگشت به بالا