وکیل

10 تا از بهترین وکیل عظیمیه کرج ⚖️【سال1403】

در حال حاضر تعداد بسیار زیادی از افراد جامعه آگاهی عمیق یا حتی سطحی از اطلاعات حقوقی و قضایی ندارند و همین مسئله موجب می شود که عده بسیاری از شکایت صرف نظر کنند. جهت رفع نمودن این مشکل، می‌ توان به وکیل پایه یک دادگستری و یا حتی یک مشاور حقوقی کاربلد مراجعه نمود و از روند رسیدگی به یک شکایت و تحقق حق و حقوق در دادگاه مطلع شد. همواره انتخاب بهترین وکیل در هر جای از کشور دارای چالش های خاصی می باشد. در ادامه قصد داریم یک سری توضیحات درباره بهترین وکیل عظیمیه کرج در اختیارتان قرار دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل عظیمیه کیست؟

بهترین وکیل عظیمیه کرج کیست؟

بهترین وکیل عظمیه کرج بی شک وکیلی است که هم تسلط بر تمامی قوانین را دارد و هم اینکه شخصی امین، صادق، مردم دار و با انصاف باشد. یک وکیل با اخلاق و مسئولیت پذیر قادر است در وهله اول با حوصله و متانت، صحبت های موکل خود را با دقت بشنود و سپس تمام تلاش خود را به کار گیرد تا از حق و حقوق موکل خود دفاع کند. 

موسسه های حقوقی بسیاری در عظیمیه و استان البرز وجود دارند و می توان با مراجعه به بهترین وکیل کرج کلید حل بسیاری از مسائل را پیدا نمود. در زندگی روزمره کنونی که پر از چالش های مالی، روحی و عاطفی می باشد، همواره آدمی در مسائل مختلف درگیر مسائل و دعاویی می شود که جهت رسیدگی به آنها مجبور به شکایت و مراجعه به دادگاه یا دادسرا می گردد. به همین دلیل داشتین بهترین وکیل عظیمیه کرج که امین و مورد اعتماد موکلین باشد، می تواند خیلی در زمان و هزینه صرفه جویی ایجاد کند.

مشاوره آسان با بهترین وکیل ملکی در کرج را از دست ندهید!

ویژگی های وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل عظیمیه کرج پرداخته ایم. جهت اطلاعات بیشتر در مورد وکلای عظیمیه همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل عظیمیه کرج!

سامان توانگر

سامان توانگر بهترین وکیل عظیمیه کرج

آقای سامان توانگر وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از چندین سال سابقه وکالت خود در عظیمیه کرج و فعالیت تخصصی در زمینه هایی از جمله دعاوی کیفری کلاهبرداری سرقت خیانت در امانت، خانواده، ملکی دعاوی اوقاف، اسناد صلحی، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی خلع ید، دعوی ابطال سند دارند که یکی از شناخته ترین وکلای عظیمیه کرج هستند.

آدرس دفتر: تهران، صادقیه، خیابان ولیعصر، ساختمان مهرگان، طبقه 5، واحد 14

شماره تماس: ٠٩١٢٤٦٣٥٧١٨ (پاسخگویی در اسرع وقت)

احمد میرشاه

احمد میرشاه وکیل در عظیمیه کرج

جناب آقای احمد میرشاه یکی دیگر از وکلای متخصص و کاربلد در شهر عظیمیه و استان البرز می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نموده اند. آقای میرشاه موفق شده اند اعتماد بسیاری از موکلین خود را جلب کنند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت تلفنی، حضوری و غیر حضوری
 • دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق اقتصادی از دانشگاه شهید بهشتی
 • متخصص در حوزه کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، سرقت
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی، تجاری، قرارداد اعم از چک، داوری، ، اختلافات مالی، سفته، قراردادها، مناقصات و
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی نظیر اختلاف در مالکیت، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، حق کسب و پیشه، تخلیه و …

آدرس دفتر: عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار، طبقه 7، واحد 703

شماره تماس: 09306091148

سید فرهاد موسوی

سید فرهاد موسوی وکیل عظیمیه کرج

جناب آقای فرهاد موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر عظیمیه هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند. برخی دیگر از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص دعاوی اموال منقول اعم از خودرو، اشیاء گرانبها و جواهرات، ماشین آلات، وسایل و لوازم و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: عظیمیه، بلوار کاج، قبل از پل آزادگان، ساختمان رضا، طبقه 4، واحد 16

شماره تماس: 09128660286

راشد عیوضی

راشد عیوضی وکیل عظیمیه کرج

جناب آقای راشد عیوضی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر عظیمیه هستند. ایشان توانسته اند رزومه بسیار موفقی را برای خود رقم بزنند و مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق را اخذ نموده اند. برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • متخصص در جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، جعل، تقلب، تزویر
 • متخصص در دعاوی ملکب نظیر موجر و مستاجر، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، حق کسب و پیشه، تخلیه، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، سرقفلی و …

آدرس دفتر: عظیمیه، بلوار طالقانی شمالی، خیابان حسینی، خیابان ندای جنوبی

شماره تماس: 09120590420

افراز حجت پناه

افراز حجت پناه وکیل در عظیمیه کرج

جناب آقای افراز حجت پناه یکی دیگر از وکلای معتبر و کاربلد در عظیمیه کرج می باشند. ایشان تا به امروز موفق شده اند مشاوره های اصولی و قابل اعتمادی را در اختیار موکلین قرار دهند و موجب موفقیت موکلین شوند. از جمله خدمات تخصصی ایشان عبارتند از:

 • قبولی وکالت در دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
 • قبولی وکالت در کلیه دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی

آدرس دفتر: عظیمیه، بین میدان طالقانی و میدان مهران، نبش حافظ شمالی، دفتر وکالت افراز حجت پناه

شماره تماس: 09123603406

رضا محمدزاده

رضا محمدزاده وکیل در عظیمیه کرج

جناب آقای رضا محمدزاده یکی از موفق ترین وکلای پایه یک دادگستری در شهر عظیمیه می باشد. ایشان مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند. برخی از موارد رزومه کاری ایشان عبارت است از:

 • دارای مدرک تحصصی کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در دعاوی مالی، تجاری، قرارداد، چک، داوری، قراردادها، مناقصات، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی نظیر زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

آدرس دفتر: عظیمیه، بلوار امام رضا، بین اردلان یک و دو، پلاک 850، طبقه اول

شماره تماس: 09122180514


اصلی ترین وظایف بهترین وکیل عظیمیه کرج

به طور کلی وظایف بهترین وکیل عظیمیه کرج را می ­توان در دو دسته تقسیم ­بندی نمود که عبارت است از:

وظایف وکیل در برابر موکل: مشاوره صحیح، نخستین تعهد و وظیفه وکیل در برابر موکل است. یک وکیل خوب باید درخواست موکل را با دقت گوش دهد و مدارک و مستندات او را مطالعه کند و در پایان، راهکارهای خود را بر طبق صداقت و با تکیه بر دانش حقوقی خود، به موکل منتقل نماید.

نگارش دادخواست، وظیفه مهم دیگر وکیل به­ حساب می آید. بهترین وکیل عظیمیه، باید ادعای موکل خود را با رعایت اصول دادرسی، ثبت کرده و در سامانه بارگذاری نماید. در نتیجه باید از نگارش ادعاهایی که قابل اثبات نیستند، خودداری کند، زیرا رسیدگی به این قبیل ادعاها می­ تواند اصل شکایت را به حاشیه ببرد و موجب اتلاف وقت گردد.

اصلی ترین وظایف بهترین وکیل عظیمیه

مسئله مهم دیگر حضور فیزیکی در تمام جلسات رسیدگی، وظیفه بعدی وکیل است. به عنوان مثال حضور فیزیکی بهترین وکیل فردیس در دادگاه می ­تواند با جلب نظر موکل و نوشتن لایحه و ارسال آن به دفتر شعبه رسیدگی، منتفی شود. به بیان دیگر، گاهی نیاز به حضور وکیل نیست و ارسال لایحه از سوی او، کفایت می­کند. خواهان یا خوانده می­ توانند در زمان مراجعه به وکیل در عظیمیه کرج، این قبیل توافق­ ها را با وکیل خود انجام دهد و راجع ­به آنها گفتگو کند.

وظایف وکیل در قبال قانون: رعایت اصول دادرسی، نخستین تعهد وکیل نسبت به قانون است. در یک توضیح دیگر، پایبندی به چارچوب آیین دادرسی برای وکیل یک امر اختیاری نیست و از مسائل واجب و اجباری محسوب می­ گردد. رعایت مقررات دادگاه، وظیفه مهم دیگر وکیل است که می بایست رعایت شود. حضور در جلسات دادرسی، ارائه مستندات و ادله، ارسال لایحه و … از جمله امور مهمی است که بر اساس قانون، برعهده بهترین وکیل عظیمیه است.

مهمترین نکات پیش از مراجعه به دادگاه

لزوم جلسه مشاوره پیش از طرح دعوا: کلیه ساکنین استان البرز می‌ توانند پیش از طرح شکایت حقوقی یا کیفری، با بهترین وکیل عظیمیه مشورت کنند. مزیت مراجعه به وکیل کرج و مشورت با ایشان در این است که از حقوق خود در جلسات دادرسی باخبر می‌ شوید. چرا که حقوق و وظایف هر یک از طرفین دعوا یا شخص ثالث، شاهد، بر اساس قانون آیین دادرسی مدنی است و خارج از قانون مذکور، هیچ گونه ادعا و سخنی پذیرفته نمی‌ شود.

مهمترین نکات پیش از مراجعه به دادگاه

دادخواست مهم است: دادخواست، شامل موضوع دعوا و مورد مناقشه دو طرف است و خواهان در دادخواست، ادعای خود را مبتنی بر تضعیع کردن حق و حقوق قانونی خود مطرح می‌ کند. نکته مهم دیگر اینکه، خواهان می بایست برخی از ادعاهای خود را ثابت کند. به‌ عنوان مثال اگر درخواست رفع تصرف عدوانی کرده، ابتدا باید با مستندات، مالک بودن خود را اثبات کند ولی اثبات برخی ادعاها از عهده خواهان خارج است و بر عهده خوانده می‌ باشد. به عنوان مثال اگر خواهان ثابت کند مبلغی را به عنوان قرض به فرد دیگری داده، طرف مقابل می بایست اثبات کند قرض را پرداخته یا امانت را برگردانده است.

رعایت صداقت: در مسئله رسیدگی حقوقی، قاضی به عنوان فردی نابینا در نظر گرفته‌ می شود که هیچ گونه اطلاعی از مسئله مورد مناقشه ندارد و ادله و مستندات طرفین دعوا یا وکیل آنهاست که به عنوان چشم قاضی محسوب می شود و او را به سمت کشف حقایق می کشاند، در نتیجه هم خواهان و هم خوانده‌ ای که به بهترین وکیل عظیمیه در کرج مراجعه می‌ کند، بایستی صداقت را رعایت کند. رعایت اصول اخلاقی از جمله صداقت، علاوه بر اعتقادات دینی و موضوعات عرفی در جامعه، ریشه در قوانین حقوقی هم دارد و قاضی می‌ تواند صحت خواسته خواهان را اعتبارسنجی کند.

کلام آخر

بسیار ممنونم از تمامی کسانی که تا پایان مقاله بهترین وکیل عظیمیه کرج همراه ما بودند. تلاش ما در این مقاله جهت معرفی وکلای خوب و شناخته شده در عظیمیه کرج بود. همچنین به شرح مهم ترین خصوصیات یک وکیل در عظیمیه و اینکه چه نکاتی باید در انتخاب بهترین وکیل رعایت شود، پرداختیم. امیدواریم که این مطالب برایتان مفید واقع گردد. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − شش =

دکمه بازگشت به بالا