وکلا

10 تا از بهترین وکیل گوهردشت کرج ⚖️【سال1403】

رسیدگی به پرونده‌های حقوقی نیازمند داشتن دانش بالا و آشنایی کامل با قوانین و مقررات است. از این رو، افراد زیادی رسیدگی به مشکلات حقوقی و کیفری خود را به وکیل مجربی می‌سپارند تا او با بهره گیری از توانایی و مهارت‌هایی که در این زمینه دارد، احتمال موفقیت در پرونده را افزایش دهد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل گوهردشت کرج آشنا کنیم تا اولین قدم برای دستیابی به نتیجه مطلوبتان را محکم بردارید. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل گوهردشت

بهترین وکیل گوهردشت کرج کیست؟

در صورتی که فرد توانایی و مهارت لازم برای رسیدگی به پرونده حقوقی خود در دادگاه را نداشته باشد، در صدد استخدام وکیل مجرب و کاربلدی برمی‌آید تا بتواند با خیال آسوده انجام کارها را به او بسپارد و از نتیجه کار خیالش آسوده باشد. در واقع بهترین وکیل گوهردشت کسی است که دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده را داشته باشد و همواره خود را به روز نگه دارد.

به روز بودن بهترین وکیل گوهردشت کرج به او این امکان را می‌دهد تا از تغییرات مواد قانونی اطلاع داشته باشد. لازم است که بهترین وکیل گوهردشت تجربه بالایی در پرونده‌های مشابه با پرونده شما داشته باشد. این تجربه بالا به بهترین وکیل گوهردشت کمک می‌کند تا در مواقع حساس بهترین تصمیم را بگیرد و احتمال موفقیت شما در پرونده را افزایش دهد. همچنین بهترین وکیل گوهردشت باید اخلاق حرفه‌ای داشته و از فن بیان بالایی برخوردار باشد.

دانش وکیل هر چه قدر هم که بالا باشد، باز هم برای بیان مسائل حقوقی نیاز به کلامی گیرا و جسارتی مثال‌زدنی دارد. با استخدام بهترین وکیل گوهردشت شانس خود برای موفقیت در پرونده را چند برابر خواهید کرد؛ زیرا وکیل به دلیل آگاهی از قوانین و مقررات می‌تواند بهترین راهکار برای حل مشکل را به شما پیشنهاد دهد.

مشاوره آسان با بهترین وکیل ملکی در کرج را از دست ندهید!

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل گوهردشت کرج بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل گوهردشت کرج!

سامان توانگر

سامان توانگر بهترین وکیل گوهردشت

آقای سامان توانگر وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از چندین سال سابقه وکالت خود در گوهردشت و فعالیت تخصصی در زمینه هایی از جمله دعاوی کیفری کلاهبرداری سرقت خیانت در امانت، خانواده، ملکی دعاوی اوقاف، اسناد صلحی، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی خلع ید، دعوی ابطال سند دارند که یکی از شناخته ترین وکلای گوهردشت هستند.

آدرس دفتر: تهران، صادقیه، خیابان ولیعصر، ساختمان مهرگان، طبقه 5، واحد 14

شماره تماس: ٠٩١٢٤٦٣٥٧١٨ (پاسخگویی در اسرع وقت)

الهه قنبری

الهه قنبری وکیل گوهردشت کرج

خانم الهه قنبری وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای دادگستری مرکز. شماره پروانه ۳۲۳۰۵ با بیش از 10 سال سابقه کار در حرفه وکالت در کرج و تهران می درخشد. رتبه برتر کانون وکلای دادگستری مرکز(سخت ترین کانون در ایران) و رتبه تک رقمی اختبار.

سوابق درخشان وکیل الهه قنبری:

 • کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل.
 • عضو هیات علمی انتشارات اندیشه ارشد.
 • مولف کتاب اصول فقه نموداری از انتشارات اندیشه ارشد‌
 • مولف کتب آیین دادرسی مدنی و تجارت.
 • مشاور حقوقی شهرداری منطقه ۲۲ تهران.
 • وکیل شرکت تجاری عراقی کرم المرتضی و شرکت دادناک و صنایع الوان حیات تهران
 • با بیش از ۵۰۰ پرونده که ۹۹ درصد موفقیت آمیز بوده.
 • وکیل چند نفر از پیمانکاران بزرگ شهرداری تهران
 • وکیل چندین شرکت بزرگ در تهران و کرج
 • وکیل پرونده های کثیرالشاکی و زنجیره ای
 • متخصص در قرارداد های بین المللی و داخلی

تخصص های وکیل:

 • دعاوی حقوقی: از جمله الزام به تنظیم سند، الزام به تحویل مبیع، الزام به تکمیل،
 • دعاوی ملکی: مطالبه خسارت، دعاوی تجاری چک عادی،سفته،چک صیادی
 • تغییر نام و نام خانوادگی بصورت کاملا تضمینی، حذف نام همسر سابق از شناسنامه تضمینی و …
 • دعاوی ارث: گواهی انحصار وراثت و تحریرترکه،تقسیم ترکه و…
 • دعاوی خانواده: بهترین وکیل طلاق توافقی در کمترین زمان در کرج و تهران ، نفقه، مهریه، اجرت المثل، نحله، طلاق یک طرفه و .‌‌..
 • دعاوی کیفری الهه قنبری که در آن تخصص دارد: تغییر کاربری اراضی ، خیانت در امانت، رابطه نامشروع، قتل، کلاهبرداری، قتل غیر عمدی ناشی از تصادفات رانندگی، جعل و سرقت
 • تنظیم قرارداد های داخلی و بین المللی بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای

شماره تماس: 09128313508

میلاد حسین زاده

میلاد حسین زاده بهترین وکیل گوهردشت کرج

آقای میلاد حسین زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی دارای سابقه درخشان در زمینه وکالت در پرونده های حقوقی ، کیفری و خانواده هستند. مهارت در وکالت و فن بیان شیوا و رسا، جسارت و پشتکار و همچنین حضور در پرونده های جنجالی و رسانه ای و پرونده های قتل خبرساز و پرونده های کلان مالی نام ایشان را بیش از پیش بر سر زبان ها انداخته است. نکته جالب در خصوص این وکیل نام موکلین پر آوازه ایشان میباشد چرا که وکالت بسیاری از افراد سرشناس و هنرمند و مطرح کشور و حتی چهره های معروف اینستاگرامی نیز بر عهده ایشان میباشد.

برخی از سوابق و رزومه آقای حسین زاده:

 • از رتبه های تک رقمی کانون وکلا و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی میباشند.
 • وکالت بسیاری از ایرانیان خارج از کشور بر عهده ایشان بوده و از تخصص خود برای حل مشکل آنها استفاده میکنند.
 • مشرف به کلیه قوانین مربوط به طلاق می باشند و قبول پرونده های یک طرفه از ناحیه زوج و زوجه و طلاق توافقی و پرونده های مهریه از دیگر تخصص این وکیل میباشد که در حوزه وکالت در پرونده های طلاق و خانواده نیز این وکیل را صاحب سبک میدانند.
 • قبول وکالت در دیوان عدالت اداری و اعاده دادرسی حقوقی، دیوان عالی کشور، دعاوی بانکی و ثبتی و ملکی و …

آدرس دفتر: میدان آزادگان، جنب بانک مسکن، برج نگین البرز، طبقه ۵، واحد ۱۳

شماره تماس: 09122648544

سعید رستم پوراصل

رستم پوراصل بهترین وکیل کرج

آقای سعید رستم پور اصل وکیل پایه یک دادگستری در استان البرز، مشاور حقوقی، فعال صنفی و عضو سابق کمیسیون روابط عمومی کانون وکلای دادگستری البرز هستند. ایشان چندین سال سابقه فعالیت در امور ملکی دارند و تجارب بسیاری را در این زمینه به دست آورده اند. ایشان پیگیری و حل دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، دعاوی تعدیل اجاره بها، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری و … را انجام می دهند.

برخی از سوابق آقای سعید رستم پور اصل عبارتند از:

 • مشاور حقوقی رئیس سازمان نظام مهندسی استان البرز
 • وکیل نظام مهندسی استان البرز
 • وکیل تعاونی مسکن کارکنان ثبت احوال کل کشور
 • مشاوره حقوقی تعاونی مسکن پزشکان استان البرز در سال های 1396
 • نائب رئیس موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 • فعالیت پژوهشی در موسسه حقوقی داتیکان در حوزه مراجع قضایی
 • نگارش مقاله های علمی در خصوص مراجع غیر قضائی قضاوتی

آدرس دفتر: کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعد از پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوک C، طبقه 5، واحد 12

شماره تماس: 09123353475

فریبا تیموری

فریبا تیموری بهترین وکیل گوهردشت کرج

خانم فریبا تیموری، وکیل پایه یک دادگستری کرج، فارغ التحصیل در رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران و کارشناسی ارشد حقوقی تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران و همچنین دارای رتبه 2 در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری می‌باشد. ایشان عضو استعداد‌های درخشان دانشگاه شهید بهشتی تهران، نگارنده مقالات حقوقی متعدد و فعال مدنی در حوزه‌ی حقوق زنان است.

فریبا تیموری را می‌توان به عنوان یک وکیل کارکشته و خبره کرج معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند. تیموری، به عنوان یک وکیل حرفه ای کرج، دارای سابقه وکالت درخشان و موفق در انواع دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، امور ملکی و .. بوده و همچنین وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور در کلیه امور را پذیرا می‌باشد.

شهروندان کرج، شهرهای حومه کرج و همچنین ساکنین تهران می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی زیر به ایشان اعطای وکالت نمایند:

 • دعاوی حقوقی و ملکی: (اثبات مالکیت و الزام به تنظیم سند رسمی در کرج، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی، امور مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت، دعاوی الزام به دریافت پایان کار و صورتمجلس تفکیکی ملک و …)
 • دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال: (قتل عمد و غیرعمد، کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تصادفات و …)
 • دعاوی خانواده: (طلاق به درخواست زوج، گواهی عدم سازش، طلاق به درخواست زوجه، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه ی زوجه و فرزندان، ترک انفاق، حضانت فرزند و …)

درصد بالای پیروزی در پرونده‌های مرتبط با دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده، امور بانکی و شرکت‌ها و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای تیموری در امر وکالت بوده و وی را در رده ی وکلای برتر و متخصص در کرج قرار می‌دهد.

آدرس دفتر: کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعداز پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوکB، طبقه۵، واحد۹

شماره تماس: 09129569170

سارا آژیده

سارا آژیده وکیل گوهردشت کرج

خانم سارا آزیده وکیل پایه یک دادگستری در کرج، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و یکی از وکلای خبره در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، مالی و … می باشند. ایشان در پیگیری پرونده های گمرکی تخصص و تبحر دارند و همینطور به وکالت در انواع پرونده های کلاهبرداری، جعل، سرقت، ثبت اسناد، دعاوی طلاق و مهریه و مطالبه نفقه می پردازند.

آدرس دفتر: گوهردشت

شماره تماس: 09383419551

مهشید مهدوی پناه

مهشید مهدوی پناه وکیل در گوهر دشت کرج

سرکار خانم مهشید مهدوی پناه وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم مهدوی پناه در حوزه دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. مهارت بالای ایشان در حل پرونده های مختلف سبب شده تا در بین موکلین خود محبوبیت داشته باشند. می توانید برای مشورت و راهنمایی گرفتن از خانم مهدوی پناه از مشاوره های ایشان استفاده کنید.

آدرس دفتر: گوهردشت، بلوار مطهری، 100 متر بعد از پل روحانی به سمت آزادگان، طبقه فوقانی دفتر اسناد 80

تلفن تماس: 09121796014

حمیدرضا وثوق پور ابرغان

حمیدرضا وثوق پور ابرغان وکیل گوهر دشت کرج

آقای حمیدرضا وثوق پور ابرغان وکیل پایه یک دادگستری در کرج، کارشناس ارشد حقوق، مشاور حقوقی، دارای سابقه وکالت بیش از 7 سال و یکی از وکلای متخصص در گوهردشت کرج هستند. خدمات مشاوره و وکالت توسط ایشان به موکلان و متقاضیان ارائه می شود.

آدرس دفتر: گوهردشت کرج

شماره تماس: 09121348783


پیش از انتخاب بهترین وکیل گوهردشت به چه مواردی باید دقت کرد؟

مدرک تحصیلی بهترین وکیل گوهردشت شاخص مهمی برای ارزیابی سطح توانایی او است؛ اما نباید در انتخاب بهترین وکیل گوهردشت فقط به مدرک تحصیلی و دانشگاه محل تدریس او توجه کرد. علم و دانش وکیل یک طرف ماجرا است و مهارت و فن بیان او نیز در طرف دیگر ماجرا! باید علاوه بر سنجش میزان آگاهی بهترین وکیل گوهردشت به مواد قانونی، قدرت و جسارت او را نیز به دقت بررسی کرد. بهترین وکیل گوهردشت کرج باید توانایی لازم برای عرض اندام کردن در دادگاه را داشته باشد؛ زیرا در این صورت است که دانش او نیز نمایان خواهد شد.

بهترین وکیل گوهردشت باید از شهرت بالایی برخوردار باشد. در صورت موفقیت‌های یک وکیل در پرونده‌های سخت به زودی نام او بر سر زبان‌ها خواهد افتاد و با اندکی پرس و جو می‌توان از مهارت‌های او مطلع شد. پرس و جو درباره یک وکیل در شهر گوهردشت کار چندان سختی نیست.

باید دقت داشته باشیم که شهرت یک وکیل با آن چیزی که در تبلیغات اینترنتی می‌بینیم به کلی متفاوت است. گاهی دیده می‌شود که برخی از وکلا برای دست و پا کردن نام و آوازه کاذب، مبلغ زیادی را صرف تبلیغات پرسر و صدا و پر رنگ و لعاب می‌کنند. در واقع شهرت از مهارت بهترین وکیل گوهردشت حاصل می‌شود بی آنکه خودش برای بازگو کردن آن زحمت خاصی کشیده باشد؛ اما تبلیغات از رسانه ناشی می‌شود بی آنکه الزاماً مهارتی پشت آن نهفته باشد.

بهترین وکیل گوهردشت کرج باید در خصوص پرونده با شما شفاف باشد. او باید تمام ابعاد و جوانب پرونده را در نظر بگیرد و با توجه به آن‌ها درصد موفقیت شما در پرونده را بدون هیچ کم و کاستی بازگو کند. بهترین وکیل گوهردشت می‌بایست از قول‌های بیهوده و غیرواقعی جدا خودداری کند زیرا این کار او می‌تواند حمل بر بازارگرمی. همچنین این کار توقع موکل را به میزان زیادی از پرونده بالا خواهد برد و در صورت عدم موفقیت، نوعی نارضایتی در موکل پدیدار می‌شود که در تبلیغ منفی علیه وکیل نیز مؤثر است.

دقت داشته باشید که تحقیقات اینترنتی درباره بهترین وکیل گوهردشت کافی نیست. اگر قصد دارید درباره وکیل مورد نظرتان اطلاعات کامل و کافی به دست آورید، باید با او ملاقات حضوری داشته باشید. در خلال همین مشورت است که از چند و چون مهارت و میزان موفقیت وکیل در پرونده اطمینان حاصل خواهید کرد.

یک تصور غلط درباره بهترین وکیل گوهردشت این است که آن‌ها حق الوکاله بالایی طلب می‌کنند. این تصور اصلاً درست نیست. تصور غلط دیگر این است که حق الوکاله بالا شاخصی برای سنجیدن میزان توانایی یک وکیل است. این تصور نیز کاملاً غلط است.

بهترین وکیل گوهردشت

انواع وکیل دادگستری کدم‌اند؟

وکیل انتخابی: این وکیل را موکل بر اساس اختیار خودش انتخاب کرده است. در واقع موکل قراردادی با بهترین وکیل گوهردشت امضا کرده و از او درخواست می‌کند که برای احقاق حقوقش به مراجع قضایی رجوع کند.

وکیل تسخیری: در صورتی که در دعاوی کیفری، متهم به هر دلیل از استخدام یک وکیل خودداری کند یا اینکه تمکن مالی مناسبی برای به خدمت گرفتن وکیل مدافع را نداشته باشد، دادگاه از بین وکلای دادگستری یک نفر را برای به عهده گرفتن وکالت او در نظر می‌گیرد که به وکیل تسخیری معروف است.

وکیل معاضدتی: در دعاوی حقوقی و با تشخیص عسر و حرج موکل از طرف دادگاه و یا کمیسیون معاضدت کانون وکلا، وکیلی به صورت رایگان برای دفاع از حقوق شخص معسر را به عهده می‌گیرد که به این نوع از وکیل به وکیل معاضدتی معروف است.

وکیل قراردادی: فردی است که هر یک از طرفین و یا اصحاب دعوا برای دفاع و اقامه دعوا و پیگیری‌های لازم انتخاب می‌کنند که به آن وکیل تعیینی، تعیینی و یا قراردادی اطلاق می‌شود.

وکیل اتفاقی: افرادی که دارای تحصیلات حقوقی هستند ولی به هر دلیلی پروانه وکالت ندارد، می‌توانند بصورت اتفاقی برای حل مشکلات بستگان نزدیکشان در مراجع قضایی و برای همان مورد خاص، وکالت موردی بر عهده بگیرند؛ که به این فرد وکیل اتفاقی گفته می‌شود.

وکیل سازمانی: در صورتی که کارکنان لشگری و کشوری در امور مربوط به خدمتشان دچار مشکلی حقوقی و قضایی شوند، سازمان محل خدمتشان می‌تواند کارشناسان حقوقی برای دفاع از حقوق کارکنان ذکر شده را به مراجع قضایی معرفی کند تا به آن‌ها مشاوره حقوقی دهند.

وکیل قوه قضائیه: وکیل ماده 187 و یا وکیل قوه قضائیه به افرادی گفته می‌شود که در راستای اجرای ماده 187 قانون برنامه پنج ساله سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور از مرکز مشاوران حقوقی و کارشناسان قوه قضائیه پروانه وکالت دریافت می‌کنند.

وکیل کارآموز: افرادی که در آزمون‌های ورودی کانون وکلای دادگستری قبول می‌شوند لازم است که مدتی را پیش وکیل با تجربه و کاربلدی به عنوان کارآموز حضور داشته باشند. کارآموزان می‌توانند تحت نظر سرپرستان خود در موضوعات و مسائلی که پیچیده نیست، اقدام به وکالت کنند. به وکلایی که در دوران کارآموزی اقدام به وکالت می‌کنند وکیل کارآموز و یا کارآموز وکالت گفته می‌شود.

انواع بهترین وکیل گوهردشت

کلام آخر

در این مطلب ابتدا ویژگی‌های مورد نیاز برای یک وکیل را برشمردیم و سپس شما را با چند نفر از بهترین وکیل گوهردشت کرج آشنا کردیم. در ادامه نیز توصیه‌هایی برای انتخاب وکیل ارائه دادیم. در پایان نیز انواع مختلف وکیل را مورد بررسی قرار دادیم. از شما دعوت می‎کنیم که اگر تجربه‌ای در این زمینه دارید، آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − چهار =

دکمه بازگشت به بالا