وکیل

10 تا از بهترین وکیل گوهردشت کرج ⚖️【سال1402】

رسیدگی به پرونده‌های حقوقی نیازمند داشتن دانش بالا و آشنایی کامل با قوانین و مقررات است. از این رو، افراد زیادی رسیدگی به مشکلات حقوقی و کیفری خود را به وکیل مجربی می‌سپارند تا او با بهره گیری از توانایی و مهارت‌هایی که در این زمینه دارد، احتمال موفقیت در پرونده را افزایش دهد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل گوهردشت کرج آشنا کنیم تا اولین قدم برای دستیابی به نتیجه مطلوبتان را محکم بردارید.

بهترین وکیل گوهردشت

بهترین وکیل گوهردشت کرج کیست؟

در صورتی که فرد توانایی و مهارت لازم برای رسیدگی به پرونده حقوقی خود در دادگاه را نداشته باشد، در صدد استخدام وکیل مجرب و کاربلدی برمی‌آید تا بتواند با خیال آسوده انجام کارها را به او بسپارد و از نتیجه کار خیالش آسوده باشد. در واقع بهترین وکیل گوهردشت کسی است که دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده را داشته باشد و همواره خود را به روز نگه دارد.

به روز بودن بهترین وکیل گوهردشت کرج به او این امکان را می‌دهد تا از تغییرات مواد قانونی اطلاع داشته باشد. لازم است که بهترین وکیل گوهردشت تجربه بالایی در پرونده‌های مشابه با پرونده شما داشته باشد. این تجربه بالا به بهترین وکیل گوهردشت کمک می‌کند تا در مواقع حساس بهترین تصمیم را بگیرد و احتمال موفقیت شما در پرونده را افزایش دهد. همچنین بهترین وکیل گوهردشت باید اخلاق حرفه‌ای داشته و از فن بیان بالایی برخوردار باشد.

دانش وکیل هر چه قدر هم که بالا باشد، باز هم برای بیان مسائل حقوقی نیاز به کلامی گیرا و جسارتی مثال‌زدنی دارد. با استخدام بهترین وکیل گوهردشت شانس خود برای موفقیت در پرونده را چند برابر خواهید کرد؛ زیرا وکیل به دلیل آگاهی از قوانین و مقررات می‌تواند بهترین راهکار برای حل مشکل را به شما پیشنهاد دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل گوهردشت کرج بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

ذبیح اله حامدی صدر

ذبیح اله حامدی صدر وکیل گوهردشت کرج

آقای حامدی صدر وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق بین الملل و دارای سابقه بیش از 5 سال می باشند. از تخصص های ایشان وکالت و قبول پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، شکایت دیوان عدالت اداری، تعزیرات حکومتی، مشاوره و تنظیم قراردادهای حقوقی و تجاری جهت اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد.

آدرس دفتر: سه راه گوهردشت، نبش ولی عصر شش، برج جهان نما، طبقه 2 و 5

شماره تماس: 09122242718

مرضیه رضانژاد

مرضیه رضانژاد وکیل گوهردشت کرج

خانم رضانژاد وکیل پایه یک دادگستری در کرج، مشاور حقوقی و داریا سابقه بالا در وکالت انواع دعاوی می باشند. از تخصص های ایشان می توان به وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، دعاوی مسئولیت مدنی و قرارددها، تنظیم قرارداد، شکواییه و دادخواست و … اشاره کرد.

آدرس دفتر: گوهردشت، میدان رستاخیز، ساختمان دفتر اسناد رسمی 57، طبقه 1

شماره تماس: 09123786268

میلاد بیک ویردیلو

میلاد بیک ویردیلو

جناب آقای میلاد بیک وردی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری شهر کرج می باشد که پذیرفته شده آمون وکالت سال 1394 با بیش از 7 سال سابقه وکالت خود به صورت تخصصی در زمینه هایی همچون: دعاوی حقوقی (دعاوی ملکی و املاک، رفع تصرف عدوانی، خلع ید، تخلیه، حکم جلب، وصول مطالبات، الزام به سند، توقیف اموال) دعاوی خانواده (شامل طلاق، طلاق توافقی، نفقه، عدم تمکین، حضانت، مهریه، فسخ نکاح) دعاوی کیفری (شامل خیانت در امانت، قتل، ضرب وجرح، جعل اسناد، استفاده از سند مجعول، سرقت، فروش مال غیر، کلاهبرداری) فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: گوهردشت، خیابان اصلی بین 10 و 11 شرقی، پلاک 414، واحد 2

شماره تماس: 09012565360

فریبا تیموری

فریبا تیموری وکیل گوهردشت

خانم تیموری وکیل پایه یک دادگستری کرج هستند. ایشان کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران را دارند و موفق به دریافت رتبه 2 آزمون اختبار شده اند. خانم تیموری یکی از استعدادهای درخشان حرفه وکالت شناخته شده اند و در دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، نفقه، ملاقات فرزند، حضانت، انواع تعهدادت قراردادی و بسیاری از دعاوی دیگر تخصص دارند.

آدرس دفتر: انتهای خیابان بهشتی، بعد از پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوک B، طبقه 5، واحد 9

شماره تماس: 09129569170

آیلین نورالهی

آیلین نورالهی وکیل گوهردشت

خانم نورالهی وکیل پایه یک دادگستری کرج، مشاور حقوقی و متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. دارای 8 سال سابقه کار در دادگاه های حقوقی و جزایی تهران و کرج هستند.

آدرس دفتر: گوهردشت، خیابان آزادی، خیابان دوازدهم شرقی، پلاک 12، واحد 3

شماره تماس: 09127655407

پیش از انتخاب بهترین وکیل گوهردشت به چه مواردی باید دقت کرد؟

مدرک تحصیلی بهترین وکیل گوهردشت شاخص مهمی برای ارزیابی سطح توانایی او است؛ اما نباید در انتخاب بهترین وکیل گوهردشت فقط به مدرک تحصیلی و دانشگاه محل تدریس او توجه کرد. علم و دانش وکیل یک طرف ماجرا است و مهارت و فن بیان او نیز در طرف دیگر ماجرا! باید علاوه بر سنجش میزان آگاهی بهترین وکیل گوهردشت به مواد قانونی، قدرت و جسارت او را نیز به دقت بررسی کرد. بهترین وکیل گوهردشت کرج باید توانایی لازم برای عرض اندام کردن در دادگاه را داشته باشد؛ زیرا در این صورت است که دانش او نیز نمایان خواهد شد.

بهترین وکیل گوهردشت باید از شهرت بالایی برخوردار باشد. در صورت موفقیت‌های یک وکیل در پرونده‌های سخت به زودی نام او بر سر زبان‌ها خواهد افتاد و با اندکی پرس و جو می‌توان از مهارت‌های او مطلع شد. پرس و جو درباره یک وکیل در شهر گوهردشت کار چندان سختی نیست.

باید دقت داشته باشیم که شهرت یک وکیل با آن چیزی که در تبلیغات اینترنتی می‌بینیم به کلی متفاوت است. گاهی دیده می‌شود که برخی از وکلا برای دست و پا کردن نام و آوازه کاذب، مبلغ زیادی را صرف تبلیغات پرسر و صدا و پر رنگ و لعاب می‌کنند. در واقع شهرت از مهارت بهترین وکیل گوهردشت حاصل می‌شود بی آنکه خودش برای بازگو کردن آن زحمت خاصی کشیده باشد؛ اما تبلیغات از رسانه ناشی می‌شود بی آنکه الزاماً مهارتی پشت آن نهفته باشد.

بهترین وکیل گوهردشت کرج باید در خصوص پرونده با شما شفاف باشد. او باید تمام ابعاد و جوانب پرونده را در نظر بگیرد و با توجه به آن‌ها درصد موفقیت شما در پرونده را بدون هیچ کم و کاستی بازگو کند. بهترین وکیل گوهردشت می‌بایست از قول‌های بیهوده و غیرواقعی جدا خودداری کند زیرا این کار او می‌تواند حمل بر بازارگرمی. همچنین این کار توقع موکل را به میزان زیادی از پرونده بالا خواهد برد و در صورت عدم موفقیت، نوعی نارضایتی در موکل پدیدار می‌شود که در تبلیغ منفی علیه وکیل نیز مؤثر است.

دقت داشته باشید که تحقیقات اینترنتی درباره بهترین وکیل گوهردشت کافی نیست. اگر قصد دارید درباره وکیل مورد نظرتان اطلاعات کامل و کافی به دست آورید، باید با او ملاقات حضوری داشته باشید. در خلال همین مشورت است که از چند و چون مهارت و میزان موفقیت وکیل در پرونده اطمینان حاصل خواهید کرد.

یک تصور غلط درباره بهترین وکیل گوهردشت این است که آن‌ها حق الوکاله بالایی طلب می‌کنند. این تصور اصلاً درست نیست. تصور غلط دیگر این است که حق الوکاله بالا شاخصی برای سنجیدن میزان توانایی یک وکیل است. این تصور نیز کاملاً غلط است.

بهترین وکیل گوهردشت

انواع وکیل دادگستری کدم‌اند؟

وکیل انتخابی: این وکیل را موکل بر اساس اختیار خودش انتخاب کرده است. در واقع موکل قراردادی با بهترین وکیل گوهردشت امضا کرده و از او درخواست می‌کند که برای احقاق حقوقش به مراجع قضایی رجوع کند.

وکیل تسخیری: در صورتی که در دعاوی کیفری، متهم به هر دلیل از استخدام یک وکیل خودداری کند یا اینکه تمکن مالی مناسبی برای به خدمت گرفتن وکیل مدافع را نداشته باشد، دادگاه از بین وکلای دادگستری یک نفر را برای به عهده گرفتن وکالت او در نظر می‌گیرد که به وکیل تسخیری معروف است.

وکیل معاضدتی: در دعاوی حقوقی و با تشخیص عسر و حرج موکل از طرف دادگاه و یا کمیسیون معاضدت کانون وکلا، وکیلی به صورت رایگان برای دفاع از حقوق شخص معسر را به عهده می‌گیرد که به این نوع از وکیل به وکیل معاضدتی معروف است.

وکیل قراردادی: فردی است که هر یک از طرفین و یا اصحاب دعوا برای دفاع و اقامه دعوا و پیگیری‌های لازم انتخاب می‌کنند که به آن وکیل تعیینی، تعیینی و یا قراردادی اطلاق می‌شود.

وکیل اتفاقی: افرادی که دارای تحصیلات حقوقی هستند ولی به هر دلیلی پروانه وکالت ندارد، می‌توانند بصورت اتفاقی برای حل مشکلات بستگان نزدیکشان در مراجع قضایی و برای همان مورد خاص، وکالت موردی بر عهده بگیرند؛ که به این فرد وکیل اتفاقی گفته می‌شود.

وکیل سازمانی: در صورتی که کارکنان لشگری و کشوری در امور مربوط به خدمتشان دچار مشکلی حقوقی و قضایی شوند، سازمان محل خدمتشان می‌تواند کارشناسان حقوقی برای دفاع از حقوق کارکنان ذکر شده را به مراجع قضایی معرفی کند تا به آن‌ها مشاوره حقوقی دهند.

وکیل قوه قضائیه: وکیل ماده 187 و یا وکیل قوه قضائیه به افرادی گفته می‌شود که در راستای اجرای ماده 187 قانون برنامه پنج ساله سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور از مرکز مشاوران حقوقی و کارشناسان قوه قضائیه پروانه وکالت دریافت می‌کنند.

وکیل کارآموز: افرادی که در آزمون‌های ورودی کانون وکلای دادگستری قبول می‌شوند لازم است که مدتی را پیش وکیل با تجربه و کاربلدی به عنوان کارآموز حضور داشته باشند. کارآموزان می‌توانند تحت نظر سرپرستان خود در موضوعات و مسائلی که پیچیده نیست، اقدام به وکالت کنند. به وکلایی که در دوران کارآموزی اقدام به وکالت می‌کنند وکیل کارآموز و یا کارآموز وکالت گفته می‌شود.

انواع بهترین وکیل گوهردشت

کلام آخر

در این مطلب ابتدا ویژگی‌های مورد نیاز برای یک وکیل را برشمردیم و سپس شما را با چند نفر از بهترین وکیل گوهردشت کرج آشنا کردیم. در ادامه نیز توصیه‌هایی برای انتخاب وکیل ارائه دادیم. در پایان نیز انواع مختلف وکیل را مورد بررسی قرار دادیم. از شما دعوت می‎کنیم که اگر تجربه‌ای در این زمینه دارید، آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی و سیاسی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا