حقوقیوکلاوکیل

10 تا از بهترین وکیل فردیس ⚖️【سال1402】

شهر فردیس نسبت به دیگر شهرهای استان البرز در زمینه دعاوی حقوقی حجم زیادی از پرونده های حقوقی را به خود اختصاص داده است. انتخاب بهترین وکیل فردیس یکی از مهم‌ ترین اقداماتی است که جهت حل مشکلات متعدد حقوقی می بایست در نظر گرفته شود. در حال حاضر کمتر کسی پیدا می‌ شود که درگیر مشکلات حقوقی نباشد و به جای گذراندن ساعات طولانی در دادگاه و سردرگم شدن، بهتر است که از یک وکیل متخصص و مجرب کمک گرفته شود تا بتوان از طریق مهارت های وکیل نتایج مطلوبی را به دست آورد. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحات بیشتری در این زمینه در اختیارتان قرار می دهیم و خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل فردیس کیست؟

بهترین وکیل فردیس کیست؟

بهترین وکیل فردیس کسی است که علاوه بر اخذ پروانه وکالت، در حیطه کاری خود نیز صاحب تبحر و تخصص لازم است. وکیل متخصص عمدتاً در یک حوزه خاص تجربه و تخصص لازم را دارد و از پذیرش موکل در حوزه خارج از تخصص خود خودداری می کند. بهترین وکیل کرج مراجعین خود را به وکلای بخش های مختلف استان در حوزه های ملکی، کیفری، خانواده ارجاع می‌ دهد تا مشاوره های حقوقی لازم را از طریق یک وکیل متخصص دریافت کنند.

بهترین وکیل فردیس موظف است بر تمامی قوانین و مقررات حوزه کاری خود، تسلط لازم را داشته باشد و از موکلین خود به بهترین شکل دفاع کند. این وکیل باید قدرت بیان بالایی داشته باشد و از عبارات علمی، تخصصی و رسا استفاده کند. مسئله مهم دیگر این است که بهترین وکیل فردیس باید جرأت و جسارت لازم جهت ورود به جزئیات پرونده را داشته باشد و با شهامت کامل این ریسک را بپذیرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل فردیس پرداخته ایم. جهت اطلاعات بیشتر در مورد وکلای فردیس همراه ما باشید.

علی رضا افخمی

علی رضا افخمی

جناب آقای علی رضا افخمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر فردیس هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند. برخی دیگر از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • متخصص دعاوی ملکی
 • متخصص دعاوی خانوادگی
 • متخصص کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص دعاوی اموال منقول اعم از خودرو، اشیاء گرانبها و جواهرات، ماشین آلات، وسایل و لوازم و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: فردیس، بلوار شهید سلیمانی، قائمیه اول

شماره تماس: 09015656548

رامین مرادقلی

رامین مرادقلی

جناب آقای رامین مرادقلی یکی دیگر از وکلای متخصص و کاربلد در شهر فردیس و استان البرز می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و پروانه وکالت خود را از سوی قوه قضائیه اخذ نموده اند. آقای مرادقلی دارای نرخ بسیار معقولی جهت رزرو نوبت مشاوره توسط موکلین می باشند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت تلفنی، حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی، تجاری، قرارداد اعم از چک، داوری، ، اختلافات مالی، سفته، قراردادها، مناقصات، برات، فاکتور، رسید عادی و …
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی نظیر اختلاف در مالکیت، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، حق کسب و پیشه، تخلیه و …

آدرس دفتر: فردیس، بین فلکه سوم و چهارم، جنب بانک کشاورزی، ساختمان پاسارگاد، طبقه سوم، واحد 7

شماره تماس: 09187273018

فاطمه جعفری ورکی

فاطمه جعفری ورکی

سرکار خانم فاطمه جعفری ورکی غیور یکی از موفق ترین وکلای زن به ویژه در شهر فردیس می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند. برخی از موارد رزومه کاری ایشان عبارت است از:

 • اخذ پروانه وکالت از سوی قوه قضاییه
 • دارای مدرک تحصصی کارشناسی ارشد حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در دعاوی مالی، تجاری، قرارداد، چک، داوری، قراردادها، مناقصات، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی نظیر زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

آدرس دفتر: فردیس، بین فلکه سوم و چهارم، جنب شیرینی سرای مجلسی سنتی حاجی بابا، ساختمان پاسارگاد، طبقه 3

شماره تماس: 09126654176

سید محسن خوشدل

سید محسن خوشدل

جناب آقای محسن خوشدل وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر فردیس هستند. ایشان توانسته اند رزومه قوی و موفقی را برای خود رقم بزنند و مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق را اخذ نموده اند. آقای خوشدل پروانه وکالت خود را از کانون وکلا کسب نموده اند. برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • متخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • متخصص در جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع و …
 • متخصص در دعاوی ملکب نظیر موجر و مستاجر، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، حق کسب و پیشه، تخلیه، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، سرقفلی و …

آدرس دفتر: فردیس، بین فلکه اول و دوم، روبه روی بانک ملی، جنب عطاری

شماره تماس: 09033678805

زهرا خزائی

زهرا خزائی

سرکار خانم زهرا خزائی وکیل پایه یک دادگستری در فردیس و مشاور حقوقی از کانون وکلا می باشند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد الهیات فقه و مبانی حقوق اسلامی هستند و از وکلای سرشناس و کاربلد در این شهر به حساب می آیند. از جمله خدمات تخصصی ایشان عبارتند از:

 • وکالت در دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
 • وکالت در کلیه دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی

آدرس: فردیس، نرسیده به سه راه حافظیه، بلوار مپنا، روبروی شرکت مواد کاران، دفتر وکالت زهرا خزائی

شماره تماس: 09196854583

در انتخاب بهترین وکیل فردیس به چه نکاتی باید توجه شود؟

جهت توضیح نحوه انتخاب بهترین وکیل فردیس، نیاز است گفته شود که به عنوان مثال بهترین وکیل خانواده در کرج کسی است که بتواند قوانین و مقررات پیچیده پرونده های خانواده را درک کند و علاوه بر آن مانند یک روانشناس خوب عمل کند، بر احساسات خود غلبه کند و بتواند پروسه های حقوقی را در کوتاه ترین زمان ممکن چه از طریق روند دادرسی و چه مصالحه به اتمام برساند. بهترین وکیل فردیس کسی است که علاوه بر تخصص در یک حوزه خاص، صبر و تحمل و پشتکار لازم جهت پیگیری پرونده های حقوقی را داشته باشد.

در انتخاب بهترین وکیل فردیس به چه نکاتی باید توجه شود؟

برخی از نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل فردیس عبارت است از:

 • سن و جنسیت یک وکیل، ملاک و معیار مناسبی جهت تشخیص خوب بودن یا بد بودن بهترین وکیل پایه یک دادگستری در فردیس نیست. گاهی اوقات یک وکیل تحصیل کرده و تازه کار قادر است از یک وکیل مسن و با تجربه بهتر عمل کند. زن یا مرد بودن وکیل نیز اهمیت چندانی ندارد و ملاک اصلی میزان تحصیلات، شهرت و خلق و خوی وکیل است.
 • داشتن پروانه وکالت مسئله بسیار مهمی است. وکلا و مشاوران حقوقی علاوه بر اخذ نمودن مدرک کارشناسی یا بالاتر مراحل بسیار سخت کانون وکلا را جهت دریافت پروانه گذرانده است.
 • هیچگاه نباید به تبلیغاتی که یک وکیل کرده است، تکیه نمود. تبلیغات تلویزیونی، مجازی و دیگر رسانه های گروهی معیار و ملاک مناسبی جهت تحقیق نیستند. می توان به کانون وکلای دادگستری مراجعه نمود و در مورد سوابق وکیلی که قصد انتخاب آن را دارید، اطلاعات بدست آورید.
 • تحقیق و تفحص بسیار واجب و ضروری است، زیرا باید از توانایی علمی، تجربه، حسن اخلاق و حق الوکاله و دیگر خصوصیات بهترین وکیل فردیس مطمئن شوید تا بتوانید که پرونده ای که گاه سرنوشت زندگی شما را رغم خواهد زد، به دستان با کفایت وی بسپارید.

منظور از وکیل مدافع یا نماینده حقوقی کیست؟

تمامی افراد ساکن در استان البرز می‌ توانند با مراجعه به بهترین موسسه حقوقی در کرج از وجود بهترین وکیل در بخش های مختلف این استان مطلع شوند. در یک توضیح کلی، وکیل به فردی گفته می شود که به موجب یک سند رسمی نظیر وکالتنامه دادگستری، نامه اداری یا وکالت نامه اسناد رسمی از سوی فرد دیگری واجد اختیارات خاصی می شود و در حد و حدود ذکر شده می تواند به جای موکل خود کاری را انجام دهد.

منظور از وکیل مدافع یا نماینده حقوقی کیست؟

به عنوان مثال در در حوزه ملکی، بهترین وکیل ملکی در کرج این اختیار را از سوی موکل خود دارد که ملک تعیین شده را از طریق وکالتنامه به فروش برساند و شرایط لازم را رعایت کند. به صورت کلی دو نماینده حقوقی نظیر اداری، کاری و یا وکیل دادگستری وجود دارد. بهترین وکیل فردیس قادر است اختیارات نماینده حقوقی کاری یا اداری را دارا باشد. نماینده حقوقی اداری به هیچ وجه نمی تواند مانند او به محاکم قضایی و دادگاه ها مراجعه کند. شایان ذکر است بگوییم کلا به دو نوع وکیل پای یک و دو و کارآموز وکالت وجود دارند که در واقع تفاوت آنچنانی نیز با یکدیگر ندارند و اکثریت این تفاوت در حوزه اختیارات در جرایم کیفری و سوابق کاری مربوط می شود.

وکیل پایه یک دادگستری نوعی از نماینده حقوقی است که دارای صلاحیت حضور در مراجع قضایی و دفاع از موکلین خود می باشد این وکیل جهت اخذ پروانه وکالت از کانون وکلا یا قوه قضاییه، پس از قبول شدن در آزمون وکالت می بایست یک دوره کارآموزی وکالت را به مدت دو سال بگذراند. در این دوره کارآموز وکالت با حضور در انواع دادگاه ها و مطالعه انواع پرونده های حقوقی، تجربه لازم در این زمینه را کسب می کند و به عنوان وکیل پایه یک دادگستری شناخته می شود.

کلام آخر

بسیار ممنونم از تمامی کسانی که تا پایان مقاله بهترین وکیل فردیس همراه ما بودند. تلاش ما در این مقاله جهت معرفی وکلای خوب فردیس بود. در ابتدای مقاله مهم ترین خصوصی یک وکیل در فردیس را شرح دادیم و گفتیم که چه نکاتی باید در انتخاب بهترین وکلا رعایت شود. امیدوارم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد، اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا