کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل دیه در کرج ⚖️【سال1403】

بر اساس قوانین کشور، هر فردی به صورت عمدی یا در اثر بی احتیاطی به جان، سلامتی یا مال فرد دیگری صدمه ای وارد کند که سبب ضرر مادی یا معنوی دیگری گردد، مسئول جبران خسارت ناشی از عمل خود خواهد شد. در خصوص عمل متقابل با آسیب های جسمی، پرداخت دیه مورد توجه قانون گذار قرار گرفته است و پرداخت دیه در یک سری موارد به عنوان مجازات اصلی فرد مرتکب در نظر گرفته می شود. یک وکیل دیه کاربلد وظایف بسیار مهمی را بر عهده دارد، او می‌ تواند با مهارت های خود خون بهای فردی را برای صاحبان دم بگیرد. در ادامه به ارائه مطالب مفیدی درباره بهترین وکیل دیه در کرج می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل دیه در کرج کیست؟

بهترین وکیل دیه در کرج کیست؟

کلیه مسائل مربوط به دعاوی دیه از موضوعات بسیار حساس محسوب می‌ شوند، به همین علت جهت طی کردن مراحل پرونده‌ هایی با این قبیل موضوعات، باید به دنبال یافتن بهترین وکیل دیه در کرج باشید. وقتی نیاز به انتخاب بهترین وکیل کرج یا شهرهای دیگر می باشد، چندین نکته وجود دارد که می بایست در نظر گرفته شوند. ابتدا باید وکیل کاربلدی را انتخاب کنید که از سوابق قابل قبولی برخوردار باشد. سپس اینکه وکیل باید از شهرت خوبی برخوردار باشد و به صداقت و قابل اعتماد بودن شهرت داشته باشد.

در نهایت اینکه وکیلی که شما به دنبال او هستید می بایست از مهارت کافی برخوردار باشد تا بتواند از حقوق موکل دفاع کند. اگر این موارد را در زمان جستجوی وکیل در نظر داشته باشید، خواهید توانست بهترین وکیل دیه در کرج را برای نیازهای خود پیدا کنید. وکیل دیه از توانایی بسیار بالایی در زمینه دیه برخوردار است و با آشنایی کاملی بر این موضوع به شما در موفقیت پرونده کمک می کند.

مشاوره آسان با بهترین وکیل ملکی در کرج را از دست ندهید!

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل دیه در کرج می پردازیم که هر کدام از آن ها در حرفه خود متخصص هستند. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل دیه در کرج!

توحید اکبری

توحید اکبری وکیل دیه در کرج

جناب آقای توحید اکبری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرج می باشند و به علت جلب رضایت تعداد بی شماری از موکلین، به یکی از بهترین وکلای کرج تبریل شده است. ایشان در حوزه های حقوقی مختلفی تبحر و تخصص دارند به ویژه در حوزه نفقه کودک، طلاق، کلاهبرداری، فسخ ازدواج، امورات کیفری، جعل، موادمخدر، خیانت در امانت، ضرب و جرح، قاچاق، تمکین و … فعالیت حقوقی دارند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه دیون، دعاوی راهنمایی و رانندگی، سرقت، خیانت در امانت، تحصیل مال به طور غیر مشروع، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، جرایم پزشکی، دعاوی مربوط به کارکنان دولت، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: کرج، نظر آباد، خیابان مدرس، مجمتع اداری و تجاری، طبقه پنجم

شماره تماس: 02645367970

حسن امیر بیک

حسن امیر بیک وکیل دیه در کرج

جناب آقای حسن امیر بیک وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرج می باشند. ایشان از سال 1382 به صورت حرفه ای فعالیت شغلی خود را در استان البرز آغاز نموده است و مهارت و تخصص بالایی در حل انواع مشکلات حقوقی و کیفری مردم دارد. آقای امیر بیک به عنوان یکی از مجرب ترین وکلای دیه و تصادفات در کرج شناخته شده است و سوابق بالای وکالتی ایشان موجب شده است تا مورد اعتماد مردم واقع گردد. آقای امیر بیک به ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری می پردازد و به حل مشکلات مردم کمک می کند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 15 سال سابقه کار
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق قضائی
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه تصادفات، نزاع، ضرب و جرح و قتل، جرایم پزشکی، تخریب، تلف کردن اموال و حیوانات، دیات
 • متخصص در دعاوی املاک شامل موجر و مستاجر، سرقفلی، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، حق کسب و پیشه،
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت

آدرس دفتر: کرج، میدان آزادگان، پایین تر از مسجد مهدیه، بن بست هجرت، پلاک 92، طبقه همکف

شماره تماس: 09379583823

رضا نیرومند

رضا نیرومند وکیل دیه در کرج

جناب آقای رضا نیرومند وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرج هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری اند و پروانه وکالت خود را از کانون وکلا اخذ نموده اند. ایشان یکی موفق ترین و با تجربه ترین وکلای استان البرز به ویژه در حوزه دیه و تصادفات محسوب می شوند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه کار
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، حدود، قصاص، دعاوی دیه، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: کرج، بلوار هفت تیر، جنب بانک کارآفرین، کوچه شمشکی، ساختمان نگین، پلاک 25، ط 2، واحد 3

شماره تماس: 09121211925

سارا جزائی

سارا جزائی وکیل دیه در کرج

سرکار خانم سارا جزائی یکی دیگر از وکلای مجرب و شناخته شده در شهر کرج می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را در حوزه دعاوی دیه و جرایم مربوط به آن با موفقیت به اتمام برسانند. برخی از موارد رزومه کاری ایشان عبارت است از:

 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیات، دیوان عدالت اداری، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، قاچاق کالا و ارز، موجر و مستاجر، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، تملک اپارتمان‌ها، اعسار و …

آدرس دفتر: کرج، 45 متری گلشهر، بلوارگلزار غربی، شهرک مترو، طبقه 2 غربی

شماره تماس: 09100737309

اهمیت مشاوره با بهترین وکیل دیه در کرج

در صورت بروز هر نوع از جرایم کیفری، دیه یکی از حالت های مجازات می باشد که در صورت عدم اثبات آن در دادگاه، هیچ گونه جبران خسارتی گریبانگیر فرد بزه دیده نخواهد شد. بهترین وکیل دیه در کرج با داشتن مهارت و تجربه لازم در خصوص قانون مجازات های اسلامی به خصوص مجازات دیه، بهترین راهکارهای اثبات دیه را ارائه می کند. به طور معمول پرونده های کیفری نیازمند به مشاوره با یک وکیل مجرب و متخصص می باشند. کلیه افراد شاکی یا اولیای دم مقتول با کمک گرفتن از یک وکیل دیه قادر به تعیین نمودن بالاترین نرخ دیه و انجام مذاکرات در دیه قتل عمد می باشند.

اهمیت مشاوره با بهترین وکیل دیه در کرج

شایان ذکر است اشاره کنیم که در قتل عمد معمولا تعیین نمودن مبلغ با توافق شاکی و مجنی علیه صورت می گیرد. معمولا موضوعات و مذاکرات این چنینی به علت ایجاد شدن تنش میان طرفین به وکیل مدافع هر یک واگذار می گردد. در نتیجه نقش بهترین وکیل دیه در کرج در مسائل کیفری قتل عمد بسیار مهم و تاثیر گذار است.

انواع مختلف دیه در چارچوب قوانین اسلامی

بر اساس چارچوب قوانین مجازات اسلامی، دیه و انواع آن مشخص شده است. همان گونه که پیش تر ذکر کردیم، دیه مجازات جرایم غیر عمدی است که در نتیجه بی احتیاطی افراد اتفاق می افتد و یا جهت جرایم عمدی محکوم به قصاص می باشد. بهترین وکیل کیفری در کرج با تسلط بر انواع دیه و طریقه محاسبه آن، راهنمای متخصص در این حوزه برای آن دسته از افرادی است که به نحوی با پرداخت یا دریافت دیه سرو کار دارند. خسارتی که بر جسم افراد وارد می شود بر چندین حالت است. سنگین ترین نوع آن خسارت جانی، قتل یا کشته شدن است. دیگر اشکال دیه عبارتند از:

دیه قتل: قتل اقدامی است که به موجب آن شخصی یا اشخاصی جان خود را از دست می دهند. شرط وقوع قتل کشته شدن انسان زنده است. گاهی جرم ارتکابی به شکل عمدی و با نیت قبلی انجام می شود و گاهی نیز بدون نیت قبلی و در اثر اتفاق یا بی احتیاط شخصی رخ می دهد. در این شرایط دیه قتل به اولیای دم تعلق می گیرد. دیه قتل زمانی به اولیای دم داده می شود که از حکم قصاص بگذرند.

انواع مختلف دیه در چارچوب قوانین اسلامی

دیه اعضای بدن: دیه اعضای بدن یکی از مهمترین مسائل در خصوص مجازات دیه است که دارای مبحث بسیار وسیعی است و افراد جهت اطلاع دقیق از این مسئله نیاز است تا به بهترین وکیل دیه در کرج مراجعه کنند و در خصوص دیه هر یک از اعضا و نوع جراحت سوالات لازم را بپرسند. منظور از دیه اعضای بدن، مبلغ خسارت جهت از بین رفتن عضوی از بدن و یا قطع عضوی از بدن است. مبنای اخذ دیه اعضای بدن، دیه کامل انسان است که از طریق قوه قضاییه هر سال تعیین می گردد.

دیه جراحت: در صورتی که فرد مجرم مرتکب جنایتی شود که حاصل آن جراحاتی بر فرد دیگری وارد شده باشد، بر اساس قانون مجبور به پرداخت دیه جراحت خواهند شد که نسبت و مبلغ دیه بر جراحتی است که بر فرد وارد شده است و پزشکی قانونی تعیین کننده آن خواهد بود. خراش یا کبودی و … به عنوان جراحت محسوب می شوند.

کلام آخر

دیه یکی از مجازات های قانونی و شرعی می باشد که در قوانین جمهوری اسلامی وصول و پرداخت دیه یکی از مجازات های اصلی جهت اعمال مجازات مجرمین می باشد. قوانین دیه بسیار گسترده و پیچیده هستند و جهت اخذ نتایج مثبت در دادگاه نیاز است تا با یک وکیل دیه کاربلد مشورت های لازم انجام گیرد. در این مقاله به ارائه توضیحات درباره بهترین وکیل دیه در کرج پرداختیم، لذا خواهشمندم پس از اتمام مطالعه، نظرات خود را برایمان کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا