وکیل

10 تا از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در کرج ⚖️【سال1403】

یکی از دغدغه های افرادی که روابط تجاری دارند، تنظیم قرارداد صحیح و قانونی است زیرا عدم تنظیم قرارداد اصولی خسارات مادی و معنوی بسیاری را برای طرفین قرارداد ایجاد می کند. لذا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، برای جلوگیری از این اتفاق و داشتن قراردادی قانونی و صحیح می توانید از وکیل تنظیم قرارداد کمک بگیرید که دانش و تخصص کافی برای تنظیم و انعقاد انواع قراردادها را دارد. در ادامه به معرفی تعدادی از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در کرج خواهیم پرداخت. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل تنظیم قرارداد در کرج کیست؟

بهترین وکیل تنظیم قرارداد در کرج کیست؟

تنظیم قرارداد یکی از مهمترین بخش های شروع هر کاری است که برای مشارکت دو یا چند نفر در زمینه کاری و یا حتی در سطح بین المللی و روابط تجاری تنظیم می شود. انعقاد و تنظیم قرارداد اهمیت بسیار بالایی دارد زیرا وجود نقصی در آن افراد را با مشکلات متعدد حقوقی و خسارات مالی روبه رو خواهد کرد، به طوری که برای حل و فصل آن ناگزیراند به مراجع قضایی و وکیل متخصص در این حوزه مراجعه کنند.

بهترین وکیل کرج که در زمینه تنظیم قرارداد تخصص دارد، زمان عقد قرارداد تمامی حالات نقض و یا تخلف و فسخ را در نظر می گیرد و بدین ترتیب از بروز اختلافات و مشکلات در آینده جلوگیری می کند.

بهتر است برای جلوگیری از این اتفاقات، در همان مراحل تنظیم قرارداد به وکیل مراجعه کنید تا احتمال ایجاد مشکلات به طور چشم گیری کاهش یابد. بهترین وکیل تنظیم قرارداد در کرج، وکیل متخصص پایه یک دادگستری است که در زمینه تنظیم انواع قرارداد داخلی و خارجی دانش و تجربه لازمه را دارد و راهنمایی های بیشتر را به شما ارائه می کند.

مشاوره آسان با بهترین وکیل ملکی در کرج را از دست ندهید!

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در کرج بپردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای خبره ما را در مجله حقوقی برترین وکیل همراهی کنید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در کرج!

سعید رستم پوراصل

رستم پوراصل بهترین وکیل کرج

آقای سعید رستم پور اصل وکیل پایه یک دادگستری در استان البرز، مشاور حقوقی، فعال صنفی و عضو سابق کمیسیون روابط عمومی کانون وکلای دادگستری البرز هستند. ایشان چندین سال سابقه فعالیت در امور ملکی دارند و تجارب بسیاری را در این زمینه به دست آورده اند. ایشان پیگیری و حل دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، دعاوی تعدیل اجاره بها، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری و … را انجام می دهند.

برخی از سوابق آقای سعید رستم پور اصل عبارتند از:

  • مشاور حقوقی رئیس سازمان نظام مهندسی استان البرز
  • وکیل نظام مهندسی استان البرز
  • وکیل تعاونی مسکن کارکنان ثبت احوال کل کشور
  • مشاوره حقوقی تعاونی مسکن پزشکان استان البرز در سال های 1396
  • نائب رئیس موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
  • فعالیت پژوهشی در موسسه حقوقی داتیکان در حوزه مراجع قضایی
  • نگارش مقاله های علمی در خصوص مراجع غیر قضائی قضاوتی

آدرس دفتر: کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعد از پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوک C، طبقه 5، واحد 12

شماره تماس: 09123353475

علیرضا فرشچی اندیسی

علیرضا فرشچی اندیسی وکیل تنظیم قرارداد در کرج

آقای علیرضا فرشچی اندیس وکیل پایه یک دادگستری در کرج، دارای بیش از 16 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری و وکیل متخصص در تنظیم قرارداد، عقود و معاملات می باشند.. ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد مجموعه حقوق هستند.

آدرس دفتر: کرج، رجائی شهر، خیابان 8 شرقی، پلاک 2، طبقه 2

سید امیر موسوی طیب

سید امیر موسوی طیب وکیل تنظیم قرارداد در کرج

آقای امیر موسوی طیب وکیل پایه یک دادگستری در کرج و وکیل متخصص در تنظیم انواع قرارداد می باشند. ایشان بی از 15 سال سابقه وکالت در انواع پرونده ها را دارند. داری تحصبلات کارشناسی حقوق قضایی و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند. آقای موسوی طیب در زمینه دعاوی حقوقی، دعاوی خانوادگی، دعاوی ثبت احوال، دعاوی کیفری، دعاوی قاچاق مواد مخدر، حمل سلاح و قاچاق کالا و ارز و …، تنظیم انواع قرارداد، شکواییه و حل اختلافات در دعاوی داخلی و بین المللی از تخصص های ایشان است.

آدرس دفتر: کرج، رجایی شهر

شماره تماس: 09120046192

وحید کرمانیها

وحید کرمانیها  وکیل تنظیم قرارداد در کرج

آقای کرمانیها وکیل پایه یک دادگستری در کرج، دارای بیش از 13 سال سابقه وکالت و متخصص در زمینه معاملات و عقود هستند. دارای تحصیلات کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد مجموعه حقوق می باشند و یکی از وکلای متخصص در زمینه تمظیم انواع قرارداد در کرج شناخته می شوند.

آدرس دفتر: کرج، چهارراه طالقانی، ساختمان رضا، طبقه 4، واحد 402

شماره تماس: 09123025025

دکتر اکبر منفرد

دکتر اکبر منفرد وکیل تنظیم قرارداد در کرج

آقای اکبر منفرد وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه، دارای بیش از 17 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری و متخصص در تنظیم قرارداد می باشند. ایشان دارای تحصیلات کارشناسی فقه و حقوق اسلامی، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، دکترای فقه و مبانی اسلامی و دکترای فقه و مبانی حقوق هستند.

آدرس دفتر: کرج، میدان شاه عباسی، میدان توحید، بلوار قدس، پلاک 110، برج دهقانی، طبقه 4 و 8

شماره تماس: 09124525102

امین جلیلوند

امین جلیلوند وکیل تنظیم قرارداد در کرج

آقای امین جلیلوند وکیل پایه یک دادگستری در کرج، مشاور حقوقی و وکیل متخصص در تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و دارای مدرک تافل می باشند. از سوابق ایشان می توان به وکالت در زمینه مطالبات، اسناد تجاری، چک، سفته، دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی، خانواه، ثبت احوال، تنظیم شکایات و لوایح و … اشاره نمود.

آدرس دفتر: کرج، نرسیده به هفت تیر، ساختمان تارا، طبقه 7، واحد 14

شماره تماس: 09035988259

اهمیت تنظیم قرارداد کتبی

امورزه به علت افزایش قراردادهای کتبی در سطح داخلی و بین المللی و روابط تجاری، بهتر است تنظیم قرارداد به صورت کتبی و با حضور وکیلی متخصص انجام گیرد. بهترین وکیل تنظیم قرارداد در کرج زمانی که برای انعقاد قراردادی حاضر می شود، باتوجه به دانشی که در این زمینه دارد تمامی نکات و مفاد لازم را در قرارداد درج می نماید.

زمانی که تمامی نکات مهم در مان نگارش قرارداد توسط وکیل رعایت شود، در مواقعی که مشکلات و اختلافاتی به وجود بیاید، دادگاه با استناد بر بندهای درج شده در قرارداد به دعوای طرفین رسیدگی می کند. از طرف دیگر گسترده شدن روابط در عرصه بین المللی موجب شده تا کمک گرفتن از وکیل تنظیم قرارداد به یکی از مهمترین کارها تبدیل شود.

معنای هر کلمه در دنیای حقوق مهم است، بسیار پیش آمده که افراد در صحبت های خود از کلمات حقوقی استفاده می کنند در صورتی معنای آنها را نمی دانند اما اگر همان کلمات حقوقی را در قرارادادها درج کنند، امکان دارد خسارات مالی سنگینی را برای آنها به همراه داشته باشد که غیرقابل جبران است. در صورتی که تظیم قرارداد را به وکیل متخصص بسپاریم، خیالمان از هر بابت راحت خواهد بود.

اگر بخواهیم به طور خلاصه در مورد اهمیت تنظیم قرارداد به صورت کتبی ارائه دهیم باید گفت که در ابتدا خواسته های هر کدام از طرفین به صورت مشخص در قرارداد ذکر می شود و از ضررهای مالی و معنوی احتمالی در آینده جلوگیری می شود.

هزینه وکیل تنظیم قرارداد در کرج

هزینه وکیل تنظیم قرارداد در کرج

دریافت مشاوره از وکیل و یا اعطای وکالت به ایشان برای تنظیم قرارداد مستلزم هزینه است. هزینه وکلای متخصص در تنظیم قرارداد، متفاوت است و نمی توان مبلغ مشخصی را برای آن تعیین کرد. لازم است بدانید هزینه مشاوره با وکیل بسیرا کمتر از هزینه وکالت او در امور شما است.

به افردی که در کرج قصد تنظیم قراردادی را دارند اما توانایی پرداخت حق الوکاله وکیل را ندارند، توصیه می کنیم حتما جلسه مشاوره ای با بهترین وکیل تنظیم قرارداد در کرج داشته باشید تا میزان موفقیت شما افزایش یابد و از خسارت های مالی احتمالی جلوگیری شود.

کلام آخر

تلاش مان در این مقاله معرفی وکلای متخصص در شهر کرج بود، امیدوام که مطالب برای شما مفید بوده باشد و وکیل متخصص برای تنظیم قرارداد را انتخاب کنید. ممنون که تا انتهای مقاله بهترین وکیل تنظیم قرارداد در کرج همراه ما بودید. لطفا تجربیات و نظرات خود را در بخش دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 5 =

دکمه بازگشت به بالا