وکیل

10 تا از بهترین وکیل نیشابور ⚖️【سال1402】

انتخاب بهترین وکیل یکی از اقداماتی مهم است که برای حل مشکل حقوقی در نظر گرفته می شود. در این مقاله قصد داریم که ویژگی های بهترین وکیل نیشابور را برایتان بیان کنیم. اولین قدم در هر پرونده قضائی انتخاب وکیل است. در دنیای امروز کمتر کسی پیدا می شود که درگیر پرونده های حقوقی نباشد داشتن وکیلی با مهارت و تخصص کافی می تواند شما را در رسیدن به نتیجه مطلوب یاری نماید. در سایت برترین وکیل سعی کردیم که به معرفی 10 تا از بهترین وکیل نیشابور بپردازیم همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل نیشابور کیست؟

بهترین وکیل نیشابور کیست؟

انتخاب بهترین وکیل نیشابور برای رفع مشکلات حقوقی امری بسیار مهم و حائز اهمیت است شاید که در نگاه اول انتخاب بهترین وکیل نیشابور امری زمان بر به نظر برسد اما در نهایت نتایج مثبت و رضایت بخش در روند رسیدگی به پرونده های حقوقی خود مشاهده خواهید کرد. در انتخاب بهترین وکیل برای مشکلات حقوقی و کیفری خود باید بسیاری از موارد را در نظر بگیرید. تخصص، تجربه، برخورداری از دانش وکالت و … مواردی هستند که در انتخاب بهترین وکیل بسیار حائز اهمیت اند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

برترین وکیل سعی کرده 10 تا از بهترین وکیل نیشابور، را معرفی کند. انتخاب بهترین وکلای نیشابور را برای شما کاربران راحت تر کرده است. تا اگر از نظر حقوقی برایتان مشکلی پیش آمد به کمک وکلای متخصص نیشابور باز شود. با ما همراه باشید.

دکتر سید حمیدرضا موسوی پور

سید حمیدرضا موسوی پور وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در شهر نیشابور می باشد. ایشان دارای دکتری حقوق خصوصی می باشند. نامبرده با سابقه بالای کاری خویش و فعالیت به صورت تخصصی در زمینه های دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی، خانواده و … تواسته است کارنامه درخشانی از خود به جای بگذارد.

برخی از سوابق ایشان عبارتند از:

 • وکیل پایه یک دادگستری نیشابور
 • دکترای حقوق خصوصی
 • استادیار و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد نیشابور
 • سابقه بیش از ۱۲ سال تدریس در دانشگاه
 • سابقه بیش از ۱۵ سال وکالت در دادگستری
 • متخصص در دعاوی حقوقی، ملکی، قراردادی، شهرداری، دیوان عدالت، تملک اراضی، انحصار وراثت، ارث و تقسیم ترکه، اسناد تجاری، دعاوی خانوادگی، مهریه و نفقه، حضانت فرزند، طلاق توافقی و …
 • انجام امور حقوقی ایرانیان خارج از کشور

برای اعطای وکالت و مشاوره با ایشان میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

شماره تماس: 09153000943
شماره تلفن: 05142253806
آدرس دفتر:
نیشابور، فرحبخش غربی ۷، روبروی خیابان خاتم، مجتمع خاتم، طبقه دوم غربی

جواد رشید آبادی

جناب آقای جواد رشید آبادی

تحصیلات آقای رشید آبادی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی است. از تخصص های آقای رشید آبادی عبارتند از:

 • دعاوی خانواده و هویت قانونی: شامل دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • دعاوی مال و تجاری: قراردادها که شامل چک، سفته، برات، رسیدهای عادی و…
 • جرایم علیه اموال و اسناد: شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طرق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر.

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان عطار، ساختمان عطار، طبقه اول

شماره تماس: 09105645925

سمیرا رشیدآبادی

سرکار خانم سمیرا رشیدآبادی

تحصیلات خانم رشیدآبادی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی است. از تخصص های خانم رشیدآبادی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

 • دعاوی ملکی: شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی و…
 • آسیب به جان و مال: شامل تصادف، نزاع، ضرب و جرح و قتل، ورود به حریم خصوصی و…

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان فردوسی شمالی، مقابل بانک آینده، ساختمان یاس، طبقه اول

شماره تماس:09155518258

علی خاکزادان

جناب آقای علی خاکزادان

آقای خاکزادان دارای سابقه وکالت از قوه قضاییه هستند. از تخصص های ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تحصیل مال از طریق نامشروع و …
 • دعاوی خانواده و هویت قانونی که شامل دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم و …
 • دعاوی مال و تجاری، قراردادها که شامل چک، سفته، برات، رسیدهای عادی و …

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان 15 خرداد، نبش 15 خرداد، 7 ساختمان پاسارگاد، طبقه دوم، واحد 6

شماره تماس: 09157123055

یاسر برزنونی

جناب آقای یاسر برزنونی

آقای برزنونی وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی در نیشابور می باشد. تحصیلات ایشان کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی است که سابقه بالا در وکالت دادگستری و همچنین متخصص در قبول دعاوی کیفری، خانواده، مواد مخدر، شرب خمر، تصادف هستند. از سوابق ایشان می توان به وکیل و مشاوره حقوقی بانک سینا و صندوق انصار القائم اشاره کرد.

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان دارایی، 7 ساختمان پاسارگاد، طبقه 3، واحد 9

شماره تماس:09151544608

دکتر امیر انتظاری

جناب آقای دکتر امیر انتظاری

آقای انتظاری وکیل پایه یک دادگستری در نیشابور می باشند. ایشان وکیل متخصص با سابقه بالا در زمینه های حقوقی، اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک آپارتمان ها، شهرداری، خانواده هستند. تحصیلات آقای انتظاری کارشناسی حقوق، کارشناسی ارشد حقوق خصوص، دکتری خصوصی است. از سوابق کاری و آموزشی آقای دکتر امیر انتظاری می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

 • استاد دانشگاه
 • پژوهشگر مجله علمی و پژوهشی
 • استاد دانشگاه جامع علمی و کاربردی
 • مولف کتب تخصصی حقوقی

آدرس دفتر: نیشابور، میدان 15 خرداد، داخل کوچه ساختمان اداری ایران، پلاک 25، طبقه دوم، واحد 2

شماره تماس: 09153529385

عذرا نصرآبادی

سرکار خانم عذرا نصرآبادی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 10سال سابقه وکالت در محاکم وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه فارغ التحصیل رشته کارشناسی از دانشگاه تربیت معلم سبزوار دارای رتبه سه کشوری مقالات دانشجویی همکاری با موسسات حقوقی دیگر وکیل شرکت نام اوران رایانه خراسان تنظیم اوراق قضایی (لایحه,دادخواست,اظهارنامه,شکواییه و …..)

آدرس دفتر: نیشابور، نیشابور خیابان ۱۵ خرداد ۴۰ پلاک ۲۱

شماره تماس: 09373593068

زهرا عارفخانی

سرکار خانم زهرا عارفخانی وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای خراسان و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، سابقه کار از سال 1389 خدمتگزار مردم عزیز بوده است. در کلیه ی زمینه های دعاوی خانواده اعم از مهریه نفقه تمکین استرداد جهیزیه طلاق حضانت و … و دعاوی کیفری اعم از جعل و خیانت در امانت و چک بلامحل و قتل و ضرب و جرح و آدم ربایی و … و دعاوی حقوقی و ملکی و ثبتی و مطالبه وجه چک و سفته و … فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: نیشابو، بلوار15 خرداد، مقابل مسجدامیرالمومنین، ساختمان پارسه واحد 602

شماره تماس: 09153818191

صادق آبادی

جناب آقای صادق آبادی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری خراسان می باشند که با چندین سال سابقه وکالت خود در زمینه های مختلف وکالت از جمله دعاوی کیفری، خانواده، ملکی، حقوقی و … و علاوه بر آن با سابقه درخشان خود در آن پرونده ها توانسته است تا جایگاه ویژه ای را بین وکلای شهر خود کسب کند.

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان عطار 7، ساختمان پزشکان پارس، طبقه دوم، واحد 3

شماره تماس: 09126587363

ضرورت انتخاب وکیل چیست؟

بهترین وکیل نیشابور با اشراف و تسلطی که بر قوانین دارد می تواند که به موکل خود مشاور حقوقی بدهد و در حل و فصل کردن مشکلات حقوقی آنها اقدامات مناسبی را برای دفاع از موکل و احقاق حق او انجام دهد. از مهم ترین ملاک های انتخاب بهترین وکیل نیشابور، توجه به پایه وکالت و تخصص او است.

اما پایه وکالت به عنوان یک ملاک مهم و تاثیرگذار در انتخاب وکیل و حتی نشان دهنده محدود اختیارات وکیل است که باید مورد توجه قرار گرفته شود. بنابراین زمان انتخاب وکیل باید از پایه وکالت، تجربه و حوزه تخصصی وکیل آگاه باشید.

ویژگی های وکیل خوب در نیشابور را توضیح دهید؟

برای انتخاب بهترین وکیل نیشابور دقت زیادی باید به خرج داد چون یک موکل برای اثبات کردن ادعاش مجبور است که تمام مدارک خود را در اختیار وکیل قرار بدهد و در بعضی موارد اسرارش را در اختیار وکیل قرار دهد.

بدون ترید چنین اقداماتی، نیازمند داشتن اعتماد و اطمینان کافی به یک مشاور حقوقی است. مهمترین موردی که موکل برای انتخاب وکیل باید به آن توجه کند اعتماد و امانت داری وکیل است.

وکیل دادگستری نیشابور باید چه ویژگی های داشته باشد؟

وکیل دادگستری باید دارای اطلاعات عمومی بالا راجع به قوانین باشد، با این حال که امروزه وکالت نیز مانند مشاغل دیگر دارای تخصص متعددی می باشد که عبارتند از: وکیل خانواده، وکیل تجاری، وکیل امور حسبی، وکیل کیفری و غیره … از جمله این موارد می باشند.

بنابراین در انتخاب بهترین وکیل نیشابور باید که تخصص وکیل در نظر گرفته شود وکیل باید با موضوع پرونده یکی باشد. در انتخاب بهترین وکیل نیشابور، اینکه وکیل از یک دانشگاه معتبر و در مقطع کارشناسی و یا دکتری فارغ التحصیل شده باشد یک مزیت محسوب می شود اما کافی نیست و علاوه بر این تجربه و تخصص وکیل مهارت و دانش بینش وکالت مهم است.

وکیل دادگستری نیشابور باید چه ویژگی های داشته باشد؟

شما باید اطمینان حاصل کنید که وکیلی که انتخاب می کنید، در زمینه های حقوقی مورد نیاز شما دارای تجربه و تخصص است. حوزه های حقوقی متنوعی در دنیای وکالت وجود دارد و بیشتر وکلا ترجیح می دهند در یک حوزه و یا حوزه های محدود خاص تمرکز کنند.

گاهی بعضی از افراد با سوء استفاده از ناآگاهی مردم خود را وکیل دادگستری معرفی کرده و مبالغ خیلی هنگفتی را به عنوان حق الوکاله دریافت می کنند و هیچ مجوزی برای وکالت در دادگاه ها نداشته اند و با وعده های پوچ و بی اساس که از جمله آنها آشنایی با برخی از افراد با نفوذ، اقدام به اخاذی از مراجعین می کنند.

کلام آخر

از شما همراهان گرامی سپاسگزارم که مقاله بهترین وکیل نیشابور را مطالعه نموده اید. ما در این مطلب لیست 10 تایی بهترین وکلای نیشابور را در اختیارتان قرار داده ایم. خوشحال می شویم که اگر انتقادی و یا پیشنهادی دارید برایمان کامنت کنید.

4/5 - (8 امتیاز)

نویسنده سایت

فاطمه بیگلر هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا