خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل مهریه در مشهد ⚖️【سال1403】

متاسفانه امروزه پرونده های بسیاری در رابطه با درخواست مهریه وجود دارد که بهتر است توسط یک وکیل مجرب و باتجربه پیگیری شوند. همانطور که می دانید یکی از دغدغه های اصلی هنگامی که با مشکل حقوقی مواجه می شوید بهره گیری از یک وکیل حرفه ای می باشد، وکیلی که آشنایی کامل نسبت به تمامی قوانین و تبصره ها دارد. ما سعی کرده ایم در این مقاله لیستی از بهترین وکیل مهریه در مشهد را به شما معرفی کنیم. در ادامه همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

بهترین وکیل مهریه در مشهد کیست؟

بهترین وکیل مهریه در مشهد کیست؟

لازم به ذکر است تا قبل اینکه بخواهیم درباره موضوع اصلی بحث کنیم باید کمی در رابطه با بهترین وکیل مهریه در مشهد توضیحاتی را ارائه دهیم. مهریه مال معینی است که در زمان عقد تعیین می شود و به دو صورت عند المطالبه و عندالاستطاعه می باشد. در صورتی که مهریه عند المطالبه باشد، زن می تواند آن را هر زمانی از شوهر خود مطالبه نماید، اما تقریبا می توان کفت که اکثر خانم ها آن را در زمان طلاق مطالبه می نمایند.

مطالبه مهریه بدون کمک گرفتن از وکیل ممکن است طولانی تر از چیزی که تصور می کنید باشد و همینطور امکان دارد نتوانید توانایی مرد برای پرداخت مهریه در اثبات کنید لذا به افرادی که در شهر مشهد هستند توصیه می شود برای پیگیری پرونده خود به بهترین وکیل خانواده در مشهد که در دعاوی مهریه و طلاق سابقه وکالت دارد مراجعه کنند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

همراهان عزیز همانطور که پیش تر به آن اشاره کردیم ما در این مقاله قصد داریم تا ده نفر از وکیل مهریه خوب در مشهد را به همراه آدرس و شماره تلفن آن ها در اختیارتان قرار دهیم، پس برای کسب اطلاعات بیشتر ادامه این مطلب را از دست ندهید.

10 تا از بهترین وکیل مهریه در مشهد را بشناسید! ⚖️

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج بهترین وکیل مهریه در مشهد

آقای رضا حسینی برج، وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ی ۱۰ ساله در شهر مشهد، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مشهد می‌باشد.

وکالت فوری با موضوعات:

 • مهریه بدون هزینه دادرسی اداره ثبت در 3 روز
 • مهریه بودن هزینه دادرسی دادگاه در 3 روز
 • وصول مهریه دوران عقد در 3 روز
 • وصول مهریه بعد طلاق در 3 روز
 • مطالبه مهرالمتعه، مطالبه مهرالمثل حداقل در یک هفته
 • اثبات رجوع از بذل مهریه
 • جهیزیه در 3 روز
 • تمکین حداقل در 20 روز
 • نفقه حداقل در 20 روز
 • وکالت ایرانیان مقیم خارج کشور

شما می‌توانید برای مشاوره تخصصی و حرفه‌ای با وکیل پایه یک دادگستری “رضاحسینی برج” از طریق شماره های زیر اقدام نمایید:

شماره وکیل مشهد: 09156024004
شماره دفتر: 05137600011
آدرس دفتر:
 خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، سجاد6 (جنب پیتزا نوشین)، پلاک220، طبقه 1
حضور در دفتر با هماهنگی قبلی


نیره برومند ابراهیمی

نیره برومند ابراهیمی بهترین وکیل مشهد

خانم نیره برومند ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری استان، مشاور حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری و دارای بیش از 18 سال فعالیت در حوزه حقوقی، خانواده، ملکی و کیفری می باشند. ایشان صداقت، احساس مسئولیت، تعهد اخلاقی و رضایت موکلین را همواره سرلوحه کار خود قرار می دهند و از بهترین وکلای زن در مشهد می باشند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار دانشجو، بین دانشجو 21 و 23، پلاک 279

شماره تماس: 09153187422

مریم پرند

مریم پرند بهترین وکیل مهریه در مشهد

خانم مریم پرند وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دانشجوی ارشد حقوق خصوصی، دارای 5 سال سابقه وکالت،
فعال در حوزه امور حقوقی و کیفری و خانواده و ثبتی هستند.

از تخصص های ایشان:

 • وکالت در دعاوی حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • وکالت در دعاوی کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، جرایم رایانه ای، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
 • وکالت در دعاوی ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…)
 • وکالت در دعاوی خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …)

آدرس دفتر: تربت جام، امام خمینی ۲۹، ساختمان مقصودپور، طبقه سوم

شماره تماس: 09152755141

فرهاد حسینی مقدم

جناب آقای فرهاد حسینی مقدم

آقای فرهاد حسینی مقدم یکی از وکلای خوب دادگستری در ایران می باشند که بخاطر تعهد در کار و داشتن اخلاق حرفه ای توانسته اند تا در مدت زمان کوتاهی محبوبیت زیادی به دست آورد.

آقای حسینی مقدم وکیل پایه یک دادگستری در مشهد بوده که با 8 سال سابقه کار حرفه ای و فعالیت در بیش از 1000 پرونده موفق در زمینه های کیفری، حقوقی و خانوادگی را به نحو عالی بیش برده و با سابقه کاری درخشانی که داشته، تمامی امور را برای موکلان خود به بهترین شکل پیش برده و بدین ترتیب در حال حاضر آماده قبولی انواع پرونده های وکالت می باشد.

آدرس دفتر: مشهد، بین فرامرز عباسی 19 و 21، مجتمع خاتم، طبقه سوم، واحد 15

شماره تلفن: 09195003417

علیرضا دوستی

جناب آقای علیرضا دوستی

آقای علیرضا دوستی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و یکی از بهترین وکلای خانواده در شهر مشهد است. ایشان 9 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت دارد و همچنین چند صد پرونده موفقیت آمیز در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری را داراست.

از خدماتی که ایشان و همکارانشان ارائه می دهند می توان به مشاوره حقوقی به صورت حضوری یا تلفنی اشاره کنیم که تمامی این اقدامات را در زمینه های مختلف خانوادگی، مهریه، ملکی، ثبتی، نظامی و… ارائه می دهند.

آدرس دفتر: خراسان رضوی، مشهد، بلوار شفا، نبش شفا 30، پلاک 1، طبقه 2

شماره تلفن: 09159115870

الناز سادات مدنیان

سرکار خانم الناز سادات مدنی

خانم الناز سادات مدنیان یکی از وکلای سرشناس و با تجربه در شهر مشهد است که کارشناسی ارشد حقوق و سابقه طولانی در حرفه وکالت دارد. ایشان در زمینه خانواده و مشاوره حقوقی تبحر بسیار بالایی دارند و با برخورد مناسب، فن بیان قوی و همچنین تجربه کافی، مناسب ترین مسیر قانونی را به موکلین خود نشان می دهند.

خانم مدنیان تا به امروز در تمامی زمینه ها تجربه و پرونده مرتبط داشته و در واقع در تمامی زمینه ها وکالت می نماید اما لازم به ذکر است که عمده پرونده های وی، مربوط به مسائل خانوادگی و مهریه می باشد.

آدرس: مشهد، وکیل آباد یازدهم، نبش جلال آل احمد دوم

شماره تلفن: 0914006453

ابوالفظل علیزاده مقدم

ابوالفظل علیزاده مقدم بهترین وکیل مشهد

ابوالفضل علیزاده مقدم، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و در مدت بیش از 14 سال فعالیت حقوقی خود توانسته به عنوان یک وکیل طلاق توافقی مشهد و مسئولیت‌پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود. وکیل علیزاده مقدم از بدو شروع وکالت تاکنون بیش از چندین پرونده موفق در زمینه موضوعات حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده من‌الجمله طلاق توافقی داشته است.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار سجاد، بزرگ مهر شمالی3، پلاک 27، طبقه 2، واحد5

شماره تماس: 09151170211

توحید جلایری نیا

جناب آقای توحید جلایری نیا وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری خراسان رضوی می باشند. وی دارای کارشناسی حقوق عمومی، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناس، با بیش از 12 سال سابقه امر حقوقی و بیش از 7 سال سابقه وکالت در مسائل تخصصی کیفری و اختصاصی خانواده و قراردها و دعاوی مرتبط با اسناد را بر عهده دارند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار شهیدصارمی، چراغچی 13 پلاک 15 واحد 3

شماره تماس: 09159249885

کیمیا وهاب زاده موسوی

سرکار خانم کیمیا وهاب زاده موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از 8 سال سابقه وکالت در دفتر حقوقی آوای عدالت مشغول به کار می باشند، اما خدمات خود را به سایر شهرهای ایران هم ارائه می دهند. خانم موسوی دارای مدارک کارشناسی ارشد از دانشگاه فردوسی مشهد می باشند و گواهینامه های شرکت در دوره های آموزشی داوری و بنگاه های اقتصادی را گذرانده اند.

سوابق کاری ایشان بسیار است و به طور کلی 8 سال سابقه وکالت در شهر مشهد را دارند. تخصص خانم موسوی روی پرونده های حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده (طلاق، طلاق توافقی، مهریه و … )، بانکی، ثبتی، مالیاتی و مهاجرتی هستند. همچنین سایر فعالیت های ایشان قبول داوری در اختلافات حقوقی است.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار مجد، مجتمع تجاری ضامن آهو

شماره تماس: 09105146717

هادی امانپور قرایی

جناب آقای هادی امانپور قرایی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه در حوزه ی وکالت فعال می باشد. آخرین مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی حقوق قضایی است. وی توانسته پرنده های متعددی را در زمینه مهریه با نتیجه ی موثر به ثبت برساند و رضایت موکلین را با درصد زیادی کسب کند. آقای هادی امانپور همچنین در تمامی زمینه های حقوقی به ارائه ی مشاوره میپردازد. پیگیری پروندهای مطروحه در امورکیفری وحقوقی وثبتی و تغییر کاربری اراضی نیز در پرونده کاری ایشان درج شده است.

آدرس: مشهد خیابان مدرس بین مدرس 3و5 ساختمان نگین طبقه سوم واحد 301

شماره تماس: 09153026063


ویژگی های وکیل مهریه خوب در مشهد

همانطور که می دانید وکیل شخصی است که در ازای گرفتن مبلغی، وکالت شما در تمامی زمینه ها (حقوقی، ملکی، کیفری و خانوادگی، مهریه و …) پذیرفته و از دانش و تجربه خود برای به موفقیت رساندن پرونده شما استفاده می کند. بدین ترتیب به جرئت می توان گفت انتخاب بهترین وکیل طلاق در مشهد یکی مهمترین و حساس ترین اقدامات اولیه شما برای انجام کارهای حقوقی می باشد.

لازم به ذکر است از دیگر ویژگی‌ های یک وکیل خوب داشتن صبر، برخورد مناسب، تعهدکاری، صداقت، وجدان کاری و تجربه کافی در رابطه با قوانین دادگاه است و در واقع وکیلی که از حرفه و تخصص کافی برخوردار باشد، توانایی دفاع از موکل خود را به بهترین نحو ممکن دارد و می‌تواند پرونده موکل خود را به بهترین شکل حل کند.

یکی دیگر از موارد مهمی که اهمیت بسیاری دارد، تسریع حل کردن مشکلات یک پرونده است. چراکه یک وکیل مهریه باید این توانایی را داشته باشد تا با استفاده از قوانین دادگاه پیگیری‌ های مورد نظر را هرچه سریع‌ تر انجام دهد و هر چه زودتر پرونده مورد نظر را به مرحله نهایی خود برساند. اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که ترجیح می دهید با وکیل زن همکاری داشته باشید، برای آشنایی با وکلای زن متخصص در مشهد، به مطلب بهترین وکیل زن در مشهد مراجعه کنید.

ویژگی های وکیل مهریه خوب در مشهد

مزیت انتخاب یک وکیل متخصص برای مهریه چیست؟

هنگامی که شما به یک فرد متخصص در زمینه ی خاصی مراجعه می کنید، مسلما از مزایای بسیاری برخوردار می گردید و همچنین امکان موفقیتتان را افزایش می دهید. بدین ترتیب می توان گفت وکیل مهریه دارای تخصص کافی و مهارت لازم در زمینه پرونده های مهریه می باشد. در واقع تمامی افرادی که به این وکلا مراجعه می کنند، می توانند به راحتی از مزایای خدمات حقوقی ارائه شده توسط آنها استفاده کنند.

لازم به ذکر است که اولین و مهمترین مزیت گرفتن یک وکیل باتجربه برای کارهای حقوقی تان، این است که شما اطلاعات و تجربه کافی در زمینه های حقوقی را ندارید. در صورتی که یک وکیل متخصص به خوبی با راهکارهای آن آشناست و می تواند شما را در مسیر درست هدایت کند. بنابراین برای موضوعاتی چون اخذ مهریه، راهکارهای متعددی وجود دارد که تنها یک وکیل می تواند شما را در این زمینه یاری کند.

مزیت انتخاب یک وکیل متخصص برای مهریه چیست؟

کلام آخر

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا این بخش از مقاله بهترین وکیل مهریه در مشهد همراه ما بودید. ما در این مقاله سعی کردیم تا شما را در انتخاب وکیل مهریه خوب در شهر مشهد راهنمایی کنیم تا بتوانید انتخابی راحت داشته باشید. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید، برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − سه =

دکمه بازگشت به بالا