خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل مهریه در مشهد ⚖️【سال1402】

متاسفانه امروزه پرونده های بسیاری در رابطه با درخواست مهریه وجود دارد که بهتر است توسط یک وکیل مجرب و باتجربه پیگیری شوند. همانطور که می دانید یکی از دغدغه های اصلی هنگامی که با مشکل حقوقی مواجه می شوید بهره گیری از یک وکیل حرفه ای می باشد، وکیلی که آشنایی کامل نسبت به تمامی قوانین و تبصره ها دارد. ما سعی کرده ایم در این مقاله لیستی از بهترین وکیل مهریه در مشهد را به شما معرفی کنیم. در ادامه همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

بهترین وکیل مهریه در مشهد کیست؟

بهترین وکیل مهریه در مشهد کیست؟

لازم به ذکر است تا قبل اینکه بخواهیم درباره موضوع اصلی بحث کنیم باید کمی در رابطه با بهترین وکیل مهریه در مشهد توضیحاتی را ارائه دهیم. همانطور که می دانید یکی مهم ترین سنت های موجود در خانواده های ایرانی تعیین مهریه در هنگام ازدواج می باشد که شما عزیزان به راحتی و فقط با وجود یک وکیل خوب می توانید حق و حقوق خود را مطالبه کنید.

یکی از موضوعاتی که بسیار حائز اهمیت است انتخاب یک وکیل مهریه خوب در شهرتان می باشد چرا که یک وکیل علاوه بر داشتن علم و دانش کافی، دارای مهارت و تجربه لازم برای انجام تمامی کارهای حقوقی شما خواهد بود.

همراهان عزیز همانطور که پیش تر به آن اشاره کردیم ما در این مقاله قصد داریم تا ده نفر از وکیل مهریه خوب در مشهد را به همراه آدرس و شماره تلفن آن ها در اختیارتان قرار دهیم، پس برای کسب اطلاعات بیشتر ادامه این مطلب را از دست ندهید.

جناب آقای فرهاد حسینی مقدم

جناب آقای فرهاد حسینی مقدم

آقای فرهاد حسینی مقدم یکی از وکلای خوب دادگستری در ایران می باشند که بخاطر تعهد در کار و داشتن اخلاق حرفه ای توانسته اند تا در مدت زمان کوتاهی محبوبیت زیادی به دست آورد.

آقای حسینی مقدم وکیل پایه یک دادگستری در مشهد بوده که با 8 سال سابقه کار حرفه ای و فعالیت در بیش از 1000 پرونده موفق در زمینه های کیفری، حقوقی و خانوادگی را به نحو عالی بیش برده و با سابقه کاری درخشانی که داشته، تمامی امور را برای موکلان خود به بهترین شکل پیش برده و بدین ترتیب در حال حاضر آماده قبولی انواع پرونده های وکالت می باشد.

آدرس دفتر: مشهد، بین فرامرز عباسی 19 و 21، مجتمع خاتم، طبقه سوم، واحد 15

شماره تلفن: 09195003417

جناب آقای علی ابراهیمی مهر

جناب آقای علی ابراهیمی مهر

آقای علی ابراهیمی مهر وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد هستند و از سال 1393 شروع به کار کرده و با توجه به سابقه درخشان خود یکی از بهترین وکلای مهریه در مشهد به حساب می آیند. آقای ابراهیمی مهر با استفاده از دانش و تجربه بسیاری که داشته توانسته در مدت وکالتش نتیجه قابل قبول و مطلوبی برای تمامی موکلان خود کسب کند.

لازم به ذکر است که تحصیلات ایشان کارشناسی ارشد در رشته جزا و جرم شناسی بوده و با بیش از ۸ سال سابقه و همچنین 100ها پرونده موفق، آماده به عهده گرفتن وکالت شما در امور حقوقی، کیفری و خانوادگی می باشند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک 27، طبقه 2، واحد 5

شماره تلفن: 09151186862

جناب آقای علیرضا دوستی

جناب آقای علیرضا دوستی

آقای علیرضا دوستی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و یکی از بهترین وکلای خانواده در شهر مشهد است. ایشان 9 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت دارد و همچنین چند صد پرونده موفقیت آمیز در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری را داراست.

از خدماتی که ایشان و همکارانشان ارائه می دهند می توان به مشاوره حقوقی به صورت حضوری یا تلفنی اشاره کنیم که تمامی این اقدامات را در زمینه های مختلف خانوادگی، مهریه، ملکی، ثبتی، نظامی و… ارائه می دهند.

آدرس دفتر: خراسان رضوی، مشهد، بلوار شفا، نبش شفا 30، پلاک 1، طبقه 2

شماره تلفن: 09159115870

سرکار خانم الناز سادات مدنیان

سرکار خانم الناز سادات مدنی

خانم الناز سادات مدنیان یکی از وکلای سرشناس و با تجربه در شهر مشهد است که کارشناسی ارشد حقوق و سابقه طولانی در حرفه وکالت دارد. ایشان در زمینه خانواده و مشاوره حقوقی تبحر بسیار بالایی دارند و با برخورد مناسب، فن بیان قوی و همچنین تجربه کافی، مناسب ترین مسیر قانونی را به موکلین خود نشان می دهند.

خانم مدنیان تا به امروز در تمامی زمینه ها تجربه و پرونده مرتبط داشته و در واقع در تمامی زمینه ها وکالت می نماید اما لازم به ذکر است که عمده پرونده های وی، مربوط به مسائل خانوادگی و مهریه می باشد.

آدرس: مشهد، وکیل آباد یازدهم، نبش جلال آل احمد دوم

شماره تلفن: 0914006453

جناب آقای جواد پوراحمدی مشهدی

جناب آقای جواد پوراحمدی مشهدی

آقای جواد پوراحمدی نیز یکی از بهترین و با تجربه ترین وکلای سرشناس در شهر مشهد می باشند. ایشان دارای مدرک کارشناس ارشد در رشته حقوق جزا و جرم شناسی و همچنین کارشناسی حقوق قضایی از دنشگاه آزاد شهر مشهد بوده و 14 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت دارند.

ایشان، برخوردی بسیار صمیمانه با موکلان خود دارند و همچنین به دلیل فن بیان بالا، نفوذ کلام قوی و پایبندی به زمان که از ویژگی های بسیار مهم در هر وکیلی می باشد، یکی از بهترین وکلا در زمینه های مختلف حقوقی هستند.

آدرس: مشهد، میدان راهنمایی، به طرف سه راه فلسطین، ساختمان برلیان، طبقه2، واحد4

شماره تلفن: 09155059582

جناب آقای علیزاده مقدم

ابوالفضل علیزاده مقدم، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و در مدت بیش از 14 سال فعالیت حقوقی خود توانسته به عنوان یک وکیل طلاق توافقی مشهد و مسئولیت‌پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود. وکیل علیزاده مقدم از بدو شروع وکالت تاکنون بیش از چندین پرونده موفق در زمینه موضوعات حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده من‌الجمله طلاق توافقی داشته است.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار سجاد، بزرگ مهر شمالی3، پلاک 27، طبقه 2، واحد5

شماره تماس: 09151170211

جناب آقای توحید جلایری نیا

جناب آقای توحید جلایری نیا وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری خراسان رضوی می باشند. وی دارای کارشناسی حقوق عمومی، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناس، با بیش از 12 سال سابقه امر حقوقی و بیش از 7 سال سابقه وکالت در مسائل تخصصی کیفری و اختصاصی خانواده و قراردها و دعاوی مرتبط با اسناد را بر عهده دارند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار شهیدصارمی، چراغچی 13 پلاک 15 واحد 3

شماره تماس: 09159249885

سرکار خانم کیمیا وهاب زاده موسوی

سرکار خانم کیمیا وهاب زاده موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از 8 سال سابقه وکالت در دفتر حقوقی آوای عدالت مشغول به کار می باشند، اما خدمات خود را به سایر شهرهای ایران هم ارائه می دهند. خانم موسوی دارای مدارک کارشناسی ارشد از دانشگاه فردوسی مشهد می باشند و گواهینامه های شرکت در دوره های آموزشی داوری و بنگاه های اقتصادی را گذرانده اند.

سوابق کاری ایشان بسیار است و به طور کلی 8 سال سابقه وکالت در شهر مشهد را دارند. تخصص خانم موسوی روی پرونده های حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده (طلاق، طلاق توافقی، مهریه و … )، بانکی، ثبتی، مالیاتی و مهاجرتی هستند. همچنین سایر فعالیت های ایشان قبول داوری در اختلافات حقوقی است.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار مجد، مجتمع تجاری ضامن آهو

شماره تماس: 09105146717

ویژگی های وکیل مهریه خوب در مشهد

همانطور که می دانید وکیل شخصی است که در ازای گرفتن مبلغی، وکالت شما در تمامی زمینه ها (حقوقی، ملکی، کیفری و خانوادگی، مهریه و …) پذیرفته و از دانش و تجربه خود برای به موفقیت رساندن پرونده شما استفاده می کند. بدین ترتیب به جرئت می توان گفت انتخاب وکیل یکی مهمترین و حساس ترین اقدامات اولیه شما برای انجام کارهای حقوقی می باشد.

لازم به ذکر است از دیگر ویژگی‌ های یک وکیل خوب داشتن صبر، برخورد مناسب، تعهدکاری، صداقت، وجدان کاری و تجربه کافی در رابطه با قوانین دادگاه است و در واقع وکیلی که از حرفه و تخصص کافی برخوردار باشد، توانایی دفاع از موکل خود را به بهترین نحو ممکن دارد و می‌تواند پرونده موکل خود را به بهترین شکل حل کند.

ویژگی های وکیل مهریه خوب در مشهد

یکی دیگر از موارد مهمی که اهمیت بسیاری دارد، تسریع حل کردن مشکلات یک پرونده است. چراکه یک وکیل مهریه باید این توانایی را داشته باشد تا با استفاده از قوانین دادگاه پیگیری‌ های مورد نظر را هرچه سریع‌ تر انجام دهد و هر چه زودتر پرونده مورد نظر را به مرحله نهایی خود برساند.

مزیت انتخاب یک وکیل متخصص برای مهریه چیست؟

هنگامی که شما به یک فرد متخصص در زمینه ی خاصی مراجعه می کنید، مسلما از مزایای بسیاری برخوردار می گردید و همچنین امکان موفقیتتان را افزایش می دهید. بدین ترتیب می توان گفت وکیل مهریه و دعاوی خانوادگی دارای تخصص کافی و مهارت لازم در زمینه پرونده های مهریه می باشد. در واقع تمامی افرادی که به این وکلا مراجعه می کنند، می توانند به راحتی از مزایای خدمات حقوقی ارائه شده توسط آنها استفاده کنند.

مزیت انتخاب یک وکیل متخصص برای مهریه چیست؟

لازم به ذکر است که اولین و مهمترین مزیت گرفتن یک وکیل باتجربه برای کارهای حقوقی تان، این است که شما اطلاعات و تجربه کافی در زمینه های حقوقی را ندارید. در صورتی که یک وکیل متخصص به خوبی با راهکارهای آن آشناست و می تواند شما را در مسیر درست هدایت کند. بنابراین برای موضوعاتی چون اخذ مهریه، راهکارهای متعددی وجود دارد که تنها یک وکیل می تواند شما را در این زمینه یاری کند.

کلام آخر

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا این بخش از مقاله بهترین وکیل مهریه در مشهد همراه ما بودید. ما در این مقاله سعی کردیم تا شما را در انتخاب وکیل مهریه خوب در شهر مشهد راهنمایی کنیم تا بتوانید انتخابی راحت داشته باشید. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید، برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا