وکلا

10 تا از بهترین وکیل سبزوار ⚖️【سال1403】

سبزوار یکی از شهر های استان خراسان رضوی می باشد و افراد بسیار زیادی در این شهر ساکن هستند. مردم شهر سبزوار هم مانند دیگر شهرها ممکن است دچار مشکلات حقوقی در زمینه های مختلفی نظیر ملکی، طلاق، خانواده، کیفری، مالی، اقتصادی، ثبتی و … شوند که نیاز به کمک گرفتن از بهترین وکیل سبزوار دارند تا مشکلات حقوقی آن ها را حل کند و حق و حقوقی که از آن ها تضییع شده است، توسط وکیل باز پس گرفته شود. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحات بیشتری در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم و خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل سبزوار کیست؟

بهترین وکیل سبزوار کیست؟

با توجه به افزایش جمعیت در استان خراسان رضوی، بی شک تعداد مشکلات حقوقی نیز افزایش می یابد و طبیعتا درخواست وکلا هم جهت حل این قبیل مشکلات نیز بیشتر می شود. در نتیجه وکیلی که سوابق کاری قابل قبولی دارد و تجربیات کار در حوزه های حقوقی مختلف را داشته باشد، بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و مردم به او اعتماد بیشتری خواهند داشت. مراجعه به بهترین وکیل مشهد می تواند بسیار راهگشا باشد.

همواره دغدغه موکلین این است که حق و حقوق شان پایمال نگردد و از وکیل درخواست می کنند که حق شان را که ممکن است به صورت مادی یا غیر مادی باشد را باز پس گیرند. بهترین وکیل سبزوار نیز مانند دیگر وکلای حقوقی با توجه به میزان تجربه ای که از پرونده های پیشین خود دارد، تلاش خود را می کند تا حق موکلین را به آنها بازگرداند. انتخاب یک وکیل خوب با تخصص و تجربه بالا می تواند به کسب موفقیت در پرونده های حقوقی کمک کند و مشکلات مردم را حل و فصل کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل سبزوار می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل سبزوار سال 1403!

عاطفه لعل عارفی

عاطفه لعل عارفی بهترین وکیل سبزوار

خانم عاطفه لعل عارفی وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل رشته حقوق قضائی و بیش از 10 سال سابقه وکالت درخشان، ایشان متخصص در دعاوی حقوق خصوصی و ملکی و خانواده و کیفری پرونده های متعدی را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

برخی از تخصص ایشان:

 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ملكی، سرقفلی و …
 • وكالت تخصصی در پرونده های كيفری، پرونده های خسارت بیمه و …
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده، انحصار وراثت و …
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ديوان عدالت اداری
 • وكالت تخصصی در پرونده های مربوط به چك و سفت
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی كميسيون های ماده 100 و …
 • مشاوره و تنظيم انواع قراردادهای تجاری داخلی و بين المللی و شركتها
 • مشاوره و تنظيم انواع دادخواست و شكوائيه و لوايح حقوقی و كيفری
 • مشاوره در انواع دعاوی حقوقی و كيفری به صورت آنلاين و حضوری
 • وكالت پرونده های ايرانيان خارج از كشور

شماره تماس: 09151503060
آدرس دفتر: نیشابور، خیابان ۱۵ خرداد، بین ۴۰ و ۴۲، ساختمان ۴۸۴، طبقه اول واحد شرقی

فهیمه پروانه

فهیمه پروانه بهترین وکیل سبزوار

خانم فهیمه پروانه وکیل پایه یک کانون دادگستری، مشاور حقوقی، دارای سابقه کاری کثیر در حوزه فعالیت حقوقی درخشان وافتخار ارائه خدمات کیفری، ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، خانواده، ارث و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد و یکی از وکلای متخصص خراسان رضوی و فعالیت در تمامی شهر ها.

از تخصص های ایشان:

 • دعاوی حقوقی اعم از تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و …
 • دعوی ملکی خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و …
 • دعاوی خانواده طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • دعاوی کیفری مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …
 • دعاوی تجاری
  و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم فهیمه پروانه، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09129635539
آدرس دفتر:
سبزوار، خیابان مطهری، حدفاصل مطهری ۳و۵

جواد رشیدآبادی

جواد رشیدآبادی بهترین وکیل سبزوار

آقای جواد رشید آبادی یکی از وکلای مجرب و کار بلد می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در خراسان رضوی هستند دارای سابقه کاری درخشان با بیش از 10 سال فعالیت حقوقی. کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، مدرس قوانین راهور و تصادفات در آموزشگاه راهنمایی و رانندگی، تخصص در حوزه تصادفات، پرونده کیفری و خانواده و حقوقی و ملکی وصول چک و… را دارند.

از جمله خدمات دفتر وکالت ایشان عبارت است از:

 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ملكی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، کلیه دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری،
 • وكالت تخصصی در پرونده های حقوقی اعم از کلاهبرداری، اختلاس، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جعل اسناد
 • وکالت در حوزه دعاوی اموال منقول نظیر خودرو، وسایل و لوازم، ماشین آلات، اشیاء گرانبها و جواهرات و …
 • وكالت تخصصی در دعاوی ديوان عالی کشور
 • وكالت تخصصی در دعاوی ديوان عدالت اداری
 • مشاوره و تنظيم انواع قراردادهای تجاری داخلی و بين المللی و شركتها
 • وكالت تخصصی در پرونده های مربوط به چك و سفته
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی شهرداری، كميسيون های ماده 100 و …
 • داوری در کلیه دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت.

شماره تماس: 09105645925
آدرس دفتر: نیشابور، 15خرداد ۴ساختمان یاس، طبقه سوم، واحد10

صدیقه منصوری

صدیقه منصوری وکیل در سبزوار

سرکار خانم صدیقه منصوری وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر سبزوار هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری اند و پروانه وکالت خود را از قوه قضائیه اخذ کرده اند. ایشان یکی موفق ترین و با تجربه ترین وکلای سبزوار به حساب می آیند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • دارای 10 سال سابقه کار
 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: سبزوار، روبروی علوم پزشکی، خیابان اسدآبادی 23، داخل کوچه

شماره تماس: 09155714318

صادق گوهری فخر آباد

صادق گوهری فخر آباد وکیل سبزوار

جناب آقای صادق گوهری فخر آباد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر سبزوار هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند. برخی دیگر از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • دارای 8 سال سابقه کار
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص دعاوی اموال منقول اعم از خودرو، اشیاء گرانبها و جواهرات، ماشین آلات، وسایل و لوازم و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: سبزوار، بلوار مدرس، مدرس 30، ساختمان اوج، طبقه اول، واحد 8، پلاک 572

شماره تماس: 09153524978

علی اکبر ناظری فرد

علی اکبر ناظری فرد وکیل سبزوار

جناب آقای علی اکبر ناظری فرد یکی از موفق ترین وکلای مرد در حوزه های حقوقی مختلف در شهر سبزوار می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند. برخی از موارد رزومه کاری ایشان عبارت است از:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت

آدرس دفتر: سبزوار، کاشفی شمالی، نبش کاشفی 10، طبقه فوقانی نان فانتزی، واحد 1

شماره تماس: 05142239087


بهترین وکیل سبزوار چه وظایفی بر عهده دارد؟

بهترین وکیل سبزوار با مطالعه پرونده های حقوقی، تحلیل علمی درستی ارائه می دهد: یکی از مهمترین وظایف یک وکیل خوب و شجاع این است که در ارائه تحلیل یک پرونده به موکل خود حرفی بزند که به حقیقت نزدیک تر باشد نه چیزی که موکل آنها دوست دارد بشنود. چرا که این قبیل افراد نه فقط منجر به اتلاف وقت موکل می شوند، بلکه موجب می شوند که زمان زیادی صرف بازگرداندن موکل به واقعیت شود. در نتیجه بهتر است از همان شروع کار موکل را با واقعیت یک پرونده اگر عاقبت خوبی نخواهد داشت و یا دارای یک نتیجه مثبت است، مطلع سازد و در این صورت است که یک وکیل به عنوان بهترین وکیل سبزوار شناخته می شود تا بتواند موقعیت های بحرانی را مدیریت نماید.

جلب اعتماد موکلین: لازم به ذکر است که بگوئیم بهترین وکیل سبزوار می تواند برای جلب اعتماد موکلین از میزان تخصص خود، شماره تلفن ها و آدرس وب سایت هایی که در ارتباط با مشکل وی می باشد را در اختیارشان قرار دهد که با این کار اثبات می کند که در تخصص خود اعتماد دارد و از رقبای خود هیچگونه ترسی ندارد و با این کار موکلین به تخصص وکیل ایمان خواهند آورد. یکی دیگر از مهمترین ویژگی های یک وکیل خوب، مشارکت دادن او در مرحله اقامه دعوی و رسیدگی ماهوی و مراحل بعدی دادرسی خواهد بود.

یک وکیل خوب از شخصیت عالی و ظاهر مرتبی برخوردار است: بهترین وکیل سبزوار موظف است که در تمامی امورات خود نظم و انضباط و آراستگی ظاهری را که در خور شان یک وکیل متخصص و حرفه ای است را رعایت کند. یک وکیل خوب شخصیت خوب و منظمی دارد. وکیل خوب و منظم در رسیدگی به امور و مسائل مختلف سر موعد رسیدگی می کند و یک وکیل خوب وقت شناس است به همین دلیل در دادگاه ها و محاکم قضایی بیشتر مورد احترام قرار می گیرند.

مجرب ترین وکیل فردی است که بر کلیه قوانین اشراف دارد: یک وکیل خوب، متخصص و مجرب فردی است که بر کلیه قوانین حقوقی، کیفری، خانواده و … تسلط دارد و با قانون آشنایی لازم را دارد. یک وکیل خوب باید بتواند در تمامی شرایط تشخیص درست و نظریه درستی را ارائه دهد و بتواند با اشراف و تسلط داشتن بر روی تمامی قوانین، قاضی پرونده را با ادله و دلایل کافی قانع سازد.

بهترین وکیل سبزوار چه وظایفی بر عهده دارد؟

انتخاب بهترین وکیل سبزوار بر اساس چه معیاری انجام می شود؟

برای انتخاب بهترین وکیل سبزوار باید خصوصیاتی را در نظر داشته باشید تا بر اساس آن‌ ها انتخابی مناسبی برای پرونده خود داشته باشید. این خصوصیات عبارت است از:

 • یک وکیل خوب باید علاوه ‌بر صلاحیت و تخصص لازم در حوزه موضوع پرونده، خصوصیات مختلفی مانند پاک‌ دستی، امانتداری و تلاش جهت برقراری صلح و سازش طرفین در مواقعی که امکان صلح وجود دارد را داشته باشد. بدین معنی که اگر وکیل فقط برای منافع خود و دریافت حق‌الوکاله بیشتر، پرونده موکل را بپذیرد، ولی به موکل راهنمایی لازم را ارائه نکند یا او را به سازش دعوت نکند، این فرد به هیچ وجه مناسب و شایسته نخواهد بود.
 • یک وکیل خوب باید تمام مواردی را که با او در میان می گذارید، به ‌عنوان امانت نزد خود نگه دارد و اسرار شما را با دیگران بازگو نکند. چرا که رازدار بودن صفت بارز وکلای خوب است.
 • این نکته را مدنظر داشته باشید که فردی را انتخاب کنید که با حفظ آرامش خود، در جلسات دادرسی حضور یابد و از شما دفاع کند.
 • یک وکیل خوب وکیلی است که ابلاغ حکم دادگاه یا قرارها یا اخطاریه‌هایی را که نیاز است، موکل در جریان آنها باشد را به اطلاع او برساند تا موکل بتواند برای اثبات حقانیت خود، دلایل و مدارکی را تهیه کند و به دادگاه ارائه دهد. عدم اطلاع موکل از این موارد ممکن است موجب صدور حکم به ضرر او شود.
انتخاب بهترین وکیل سبزوار بر اساس چه معیاری انجام می شود؟

مطلب پیشنهادی: بهترین موسسه حقوقی در مشهد

کلام آخر

ما در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات جامع و مفیدی درباره بهترین وکیل سبزوار و مهمترین وظایف آن ها در اختیارتان قرار دهیم. امیدوارم این مقاله برایتان مفید و کارآمد باشد. ممنونم از شما همراهان گرامی که تا این لحظه ما را همراهی کردید. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را برایمان کامنت کنید.

2.5/5 - (4 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 3 =

دکمه بازگشت به بالا