وکیل

10 تا از بهترین وکیل سبزوار ⚖️【سال1402】

سبزوار یکی از شهر های استان خراسان رضوی می باشد و افراد بسیار زیادی در این شهر ساکن هستند. مردم شهر سبزوار هم مانند دیگر شهرها ممکن است دچار مشکلات حقوقی در زمینه های مختلفی نظیر ملکی، طلاق، خانواده، کیفری، مالی، اقتصادی، ثبتی و … شوند که نیاز به کمک گرفتن از بهترین وکیل سبزوار دارند تا مشکلات حقوقی آن ها را حل کند و حق و حقوقی که از آن ها تضییع شده است، توسط وکیل باز پس گرفته شود. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحات بیشتری در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم و خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل سبزوار کیست؟

بهترین وکیل سبزوار کیست؟

با توجه به افزایش جمعیت در استان خراسان رضوی، بی شک تعداد مشکلات حقوقی نیز افزایش می یابد و طبیعتا درخواست وکلا هم جهت حل این قبیل مشکلات نیز بیشتر می شود. در نتیجه وکیلی که سوابق کاری قابل قبولی دارد و تجربیات کار در حوزه های حقوقی مختلف را داشته باشد، بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و مردم به او اعتماد بیشتری خواهند داشت. مراجعه به بهترین وکیل مشهد می تواند بسیار راهگشا باشد.

همواره دغدغه موکلین این است که حق و حقوق شان پایمال نگردد و از وکیل درخواست می کنند که حق شان را که ممکن است به صورت مادی یا غیر مادی باشد را باز پس گیرند. بهترین وکیل سبزوار نیز مانند دیگر وکلای حقوقی با توجه به میزان تجربه ای که از پرونده های پیشین خود دارد، تلاش خود را می کند تا حق موکلین را به آنها بازگرداند. انتخاب یک وکیل خوب با تخصص و تجربه بالا می تواند به کسب موفقیت در پرونده های حقوقی کمک کند و مشکلات مردم را حل و فصل کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل سبزوار می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

فرشید سخایی

فرشید سخایی

جناب آقای فرشید سخایی یکی از برترین وکلای حقوقی در شهر سبزوار و استان خراسان رضوی می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و پروانه وکالت خود را از قوه قضائیه اخذ نموده اند. آقای فرشید سخایی موفق شده اند اعتماد بسیاری از موکلین خود را جلب کنند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت تلفنی، حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه مواد مخدر و قاچاق اعم از مصرف مواد مخدر، توزیع مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز و …
 • متخصص در حوزه کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، سرقت
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی، تجاری، قرارداد اعم از چک، داوری، ، اختلافات مالی، سفته، قراردادها، مناقصات و
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی نظیر اختلاف در مالکیت، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، حق کسب و پیشه، تخلیه و …

آدرس دفتر: سبزوار، حاشیه میدان صاحب الزمان، کوچه انقلاب 6، پلاک 5، طبقه یک

شماره تماس: 09155721417

صادق گوهری فخر آباد

صادق گوهری فخر آباد

جناب آقای صادق گوهری فخر آباد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر سبزوار هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند. برخی دیگر از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • دارای 8 سال سابقه کار
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص دعاوی اموال منقول اعم از خودرو، اشیاء گرانبها و جواهرات، ماشین آلات، وسایل و لوازم و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: سبزوار، حاشیه میدان صاحب الزمان، کوچه انقلاب 6، پلاک 5، طبقه 1

شماره تماس: 09155721417

صدیقه منصوری

صدیقه منصوری

سرکار خانم صدیقه منصوری وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر سبزوار هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری اند و پروانه وکالت خود را از قوه قضائیه اخذ کرده اند. ایشان یکی موفق ترین و با تجربه ترین وکلای سبزوار به حساب می آیند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • دارای 10 سال سابقه کار
 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: سبزوار، روبروی علوم پزشکی، خیابان اسدآبادی 23، داخل کوچه

شماره تماس: 09155714318

حمیدرضا نیک فر

حمیدرضا نیک فر

جناب آقای حمیدرضا نیک فر وکیل پایه یک دادگستری در استان خراسان رضوی و شهر سبزوار هستند و بر امورات حقوقی مختلف تسلط بالایی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در سبزوار توسط مردم انتخاب شده اند و وکیلی درستکار و صادقی می باشند. آقای حمیدرضا نیک فر در مقابل کار و امورات وکالتی موکلینش مسئولیت و تعهد بسیار بالایی دارند تا پرونده های حقوقی آن ها را با موفقیت همراه کند. برخی از مشخصات کاری ایشان عبارت است از:

 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • متخصص در جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، جعل، تقلب، تزویر
 • متخصص در دعاوی ملکب نظیر موجر و مستاجر، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، حق کسب و پیشه، تخلیه، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، سرقفلی و …

آدرس دفتر: سبزوار، خیابان مطهری، جنب حسینیه باقرالعلوم، طبقه 1، واحد 2

شماره تماس: 09151710690

علی اکبر ناظری فرد

علی اکبر ناظری فرد

جناب آقای علی اکبر ناظری فرد یکی از موفق ترین وکلای مرد در حوزه های حقوقی مختلف در شهر سبزوار می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند. برخی از موارد رزومه کاری ایشان عبارت است از:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت

آدرس دفتر: سبزوار، کاشفی شمالی، نبش کاشفی 10، طبقه فوقانی نان فانتزی، واحد 1

شماره تماس: 05142239087

بهترین وکیل سبزوار چه وظایفی بر عهده دارد؟

بهترین وکیل سبزوار با مطالعه پرونده های حقوقی، تحلیل علمی درستی ارائه می دهد: یکی از مهمترین وظایف یک وکیل خوب و شجاع این است که در ارائه تحلیل یک پرونده به موکل خود حرفی بزند که به حقیقت نزدیک تر باشد نه چیزی که موکل آنها دوست دارد بشنود. چرا که این قبیل افراد نه فقط منجر به اتلاف وقت موکل می شوند، بلکه موجب می شوند که زمان زیادی صرف بازگرداندن موکل به واقعیت شود. در نتیجه بهتر است از همان شروع کار موکل را با واقعیت یک پرونده اگر عاقبت خوبی نخواهد داشت و یا دارای یک نتیجه مثبت است، مطلع سازد و در این صورت است که یک وکیل به عنوان بهترین وکیل سبزوار شناخته می شود تا بتواند موقعیت های بحرانی را مدیریت نماید.

جلب اعتماد موکلین: لازم به ذکر است که بگوئیم بهترین وکیل سبزوار می تواند برای جلب اعتماد موکلین از میزان تخصص خود، شماره تلفن ها و آدرس وب سایت هایی که در ارتباط با مشکل وی می باشد را در اختیارشان قرار دهد که با این کار اثبات می کند که در تخصص خود اعتماد دارد و از رقبای خود هیچگونه ترسی ندارد و با این کار موکلین به تخصص وکیل ایمان خواهند آورد. یکی دیگر از مهمترین ویژگی های یک وکیل خوب، مشارکت دادن او در مرحله اقامه دعوی و رسیدگی ماهوی و مراحل بعدی دادرسی خواهد بود.

بهترین وکیل سبزوار چه وظایفی بر عهده دارد؟

یک وکیل خوب از شخصیت عالی و ظاهر مرتبی برخوردار است: بهترین وکیل سبزوار موظف است که در تمامی امورات خود نظم و انضباط و آراستگی ظاهری را که در خور شان یک وکیل متخصص و حرفه ای است را رعایت کند. یک وکیل خوب شخصیت خوب و منظمی دارد. وکیل خوب و منظم در رسیدگی به امور و مسائل مختلف سر موعد رسیدگی می کند و یک وکیل خوب وقت شناس است به همین دلیل در دادگاه ها و محاکم قضایی بیشتر مورد احترام قرار می گیرند.

مجرب ترین وکیل فردی است که بر کلیه قوانین اشراف دارد: یک وکیل خوب، متخصص و مجرب فردی است که بر کلیه قوانین حقوقی، کیفری، خانواده و … تسلط دارد و با قانون آشنایی لازم را دارد. یک وکیل خوب باید بتواند در تمامی شرایط تشخیص درست و نظریه درستی را ارائه دهد و بتواند با اشراف و تسلط داشتن بر روی تمامی قوانین، قاضی پرونده را با ادله و دلایل کافی قانع سازد.

انتخاب بهترین وکیل سبزوار بر اساس چه معیاری انجام می شود؟

برای انتخاب بهترین وکیل سبزوار باید خصوصیاتی را در نظر داشته باشید تا بر اساس آن‌ ها انتخابی مناسبی برای پرونده خود داشته باشید. این خصوصیات عبارت است از:

انتخاب بهترین وکیل سبزوار بر اساس چه معیاری انجام می شود؟
 • یک وکیل خوب باید علاوه ‌بر صلاحیت و تخصص لازم در حوزه موضوع پرونده، خصوصیات مختلفی مانند پاک‌ دستی، امانتداری و تلاش جهت برقراری صلح و سازش طرفین در مواقعی که امکان صلح وجود دارد را داشته باشد. بدین معنی که اگر وکیل فقط برای منافع خود و دریافت حق‌الوکاله بیشتر، پرونده موکل را بپذیرد، ولی به موکل راهنمایی لازم را ارائه نکند یا او را به سازش دعوت نکند، این فرد به هیچ وجه مناسب و شایسته نخواهد بود.
 • یک وکیل خوب باید تمام مواردی را که با او در میان می گذارید، به ‌عنوان امانت نزد خود نگه دارد و اسرار شما را با دیگران بازگو نکند. چرا که رازدار بودن صفت بارز وکلای خوب است.
 • این نکته را مدنظر داشته باشید که فردی را انتخاب کنید که با حفظ آرامش خود، در جلسات دادرسی حضور یابد و از شما دفاع کند.
 • یک وکیل خوب وکیلی است که ابلاغ حکم دادگاه یا قرارها یا اخطاریه‌هایی را که نیاز است، موکل در جریان آنها باشد را به اطلاع او برساند تا موکل بتواند برای اثبات حقانیت خود، دلایل و مدارکی را تهیه کند و به دادگاه ارائه دهد. عدم اطلاع موکل از این موارد ممکن است موجب صدور حکم به ضرر او شود.

مطلب پیشنهادی: بهترین موسسه حقوقی در مشهد

کلام آخر

ما در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات جامع و مفیدی درباره بهترین وکیل سبزوار و مهمترین وظایف آن ها در اختیارتان قرار دهیم. امیدوارم این مقاله برایتان مفید و کارآمد باشد. ممنونم از شما همراهان گرامی که تا این لحظه ما را همراهی کردید. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را برایمان کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا