کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد ⚖️【سال1403】

مسئله اعتیاد و قاچاق مواد مخدر جزو معضلات جدی جامعه هستند که رسیدگی به آن ها نیازمند کار فرهنگی بسیاری است. رفتارهای غیرقانونی فرد در جامعه باعث می شود تا حل و فصل جرایم او به دادگاه سپرده شود. لازم است برای رسیدگی به پرونده های مربوط به مواد مخدر از وکیل متخصص در این حوزه استفاده کنید تا احتمال موفقیت در دعوای مطرح شده افزایش پیدا کند. یک وکیل خبره و کاربلد دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به جرایم مربوط به مواد مخدر را دارد و می تواند موکل خود را تا آن جایی که ممکن است یاری کند. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد آشنا کنیم تا با انتخاب آن ها بتوانید گام های مثبتی برای حل پرونده خود بردارید.

بهترین وکیل طلاق در مشهد

بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد کیست؟

تعدد وکلا در سطح شهر مشهد باعث شده است تا یافتن مطلوب ترین گزینه از میان آن ها قدری سخت به نظر برسد. حال آن که در انتخاب وکیل باید به دنبال حقوقدانی باشیم که در زمینه مواد مخدر تخصص داشته باشد تا بتواند کمک موثری از خود ارائه دهد و بتواند پرونده را در مسیر درستی قرار دهد. بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. تحصیلات او در سطح بالایی قرار دارد و می تواند در بسیاری از مسائل راهگشا باشد.

بهترین وکیل کیفری در مشهد به طور کامل از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مواد مخدر آشنا است و می تواند با استناد به همین قوانین، راهکاری برای برون رفت از مشکل به موکل خود ارائه دهد. او همچنین تغییرات قانون را نیز تحت رصد قرار می دهد تا از رقبای خود عقب نماند. او تجربه بالایی در زمینه رسیدگی به پرونده های مختلف دارد و می تواند از تجربیات بالای خود در زمینه حل و فصل پرونده کمک بگیرد. بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد در دادگاه شجاع است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد بپردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای خبره ما را در مجله حقوقی برترین وکیل همراهی کنید:

10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد را بشناسید! ⚖️

مریم جلالی

مریم جلالی بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد

وکیل مریم جلالی متخصص در دعاوی مواد مخدر و انواع قاچاق وکیل پایه یک دادگستری با 10 سال سابقه درخشان مشاوره و وکالت در شهر مشهد می باشد. تسلط بر انواع جرائم مربوط به مواد مخدر، تبصره‌ها و قوانین مربوطه ایشان را در زمره بهترین وکیل مشهد در پرونده های مواد مخدر قرار داده است وکیل مریم جلالی شرایط و ویژگی‌های خاص پرونده را بررسی می نماید مثلا انگیزه و سابقه مجرم در میزان جرم بسیار تاثیر گذار است.

در این زمینه عوامل مختلفی می‌تواند به طور مستقیم بر روی میزان مجازات تاثیر بگذارد. همچنین تعدد جرم و تکرار آن نیز در این مسئله موثر است. فراموش نکنید با انتخاب بهترین وکیل مواد مخدر مشهد خواهید توانست با تمام ابعاد پرونده خود آشنا شوید.

ایشان به تمامی قوانینی که مربوط به جرائم مواد مخدر، قاچاق و حمل و نگهداری مواد مخدر است آگاهی دارند و در زمینه ی پیدا کردن راهی موثر برای دفاع از متهم این نوع جرم ماهر و زبردست می باشند. ایشان دارای روحیه ی قوی، دارای فن بیان بالا و همچنین به سبب تجربه و آگاهی و تسلطی که به جدیدترین قوانین دارند، می‌توانند تلاش خود را برای عفو و بیشترین میزان بخشش موکل به کار گیرند.

باید توجه داشت که پرونده هایی که در باب موادمخدر است در حیطه ی جرایم سنگین کیفری با مجازات‌های سنگین قرار دارد و انتخاب بهترین وکیل مواد مخدر و قاچاق در شهر مشهد آرامش خاطر تا رسیدن به نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد.

برای مشاوره تخصصی و ملاقات با وکیل مریم جلالی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

تلفن ثابت: 05135019840
تلفن همراه: 09151176941
آدرس دفتر: مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی ۷۸ و میدان اقبال لاهوری، پلاک۲۳۵۴، دفتر وکالت مریم جلالی

سعیده فرهادی نژاد

سعیده فرهادی نژاد

سرکار خانم سعیده فرهادی نژاد وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در مشهد به صورت تخصصی وکالت می پذیرد. ایشان یکی از وکلا نام دار درزمینه دعوی تابعیت می باشد و به صورت تخصصی به مراجعین در این زمینه مشاوره ارائه می دهد. او در چندین سال سابقه وکالت خود پرونده های مهم و پیچیده ای را جای داده است.

آدرس دفتر: خراسان رضوی، مشهد، بلوار فردوسی، خیابان یاس۶، پلاک ۶، واحد۳
شماره تماس: 09155509295

نیره برومند ابراهیمی

نیره برومند ابراهیمی بهترین وکیل مشهد

خانم نیره برومند ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری استان، مشاور حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری و دارای بیش از 18 سال فعالیت در حوزه حقوقی، خانواده، ملکی و کیفری می باشند. ایشان صداقت، احساس مسئولیت، تعهد اخلاقی و رضایت موکلین را همواره سرلوحه کار خود قرار می دهند و از بهترین وکلای زن در مشهد می باشند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار دانشجو، بین دانشجو 21 و 23، پلاک 279

شماره تماس: 09153187422

علی تقی زاده

بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد

آقای علی تقی زاده وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و دارای مدرک کارشناسی حقوق می باشند، ایشان بیش از 17 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری، مطالبه دیه، دعاوی خانواده، دعاوی ملکی و ثبتی و … تخصص دارند.

آدرس دفتر: مشهد، خیابان چمران، بین چمران 7 و 9، پلاک 161، طبقه 1

شماره تماس: 09112563097

علیرضا دوستی

بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد

جناب آقای علیرضا دوستی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در مشهد هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق می باشند. از جمله خدمات وکالتی ایشان می توان به نوشتن قرارداد، اخذ پرونده و ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری اشاره نمود که مشاوره ایشان با تعیین نمودن وقت قبلی و همراه با هزینه است. برخی دیگر از مشخصات کاری ایشان عبارت است از:

  • دارای 10 سال سابقه وکالت
  • متخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی ارث و میراث، دیوان عدالت اداری، دعاوی ثبت احوال
  • متخصص در حوزه اعمال منافی عفت و اخلاق اعم از شرب خمر، زنا، جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، لواط، تجاوز، روابط نامشروع و …
  • متخصص در حوزه اختلاف کارگر و کارفرما، استنکاف از اجرای حکم، اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، دعاوی خانواده، دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، دیوان عدالت اداری، قصاص، مطالبه خسارت، اجراییات، اسناد رسمی و تجاری، امور بین الملل، امور حسبی و ثبت احوال و …

آدرس دفتر: مشهد، بلوار کوثر، کوثر 15، پلاک 108، مقابل شورای حل اختلاف

شماره تماس: 09159115870

مرتضی رشیدیان یزد

بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد

جناب آقای مرتضی رشیدیان یزد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر مشهد هستند. ایشان بر تمامی قوانین حقوقی مربوط به دیوان عدالت اداری مسلط هستند و همچنین ایشان دارای 15 سال سابقه وکالت مستمر در محاکم قضایی می باشند. آقای رشیدیان یزد در حوزه های حقوقی مختلفی فعالیت کرده اند و به خوبی توانسته اند از تمام تجاربی که در دیوان عدالت اداری به دست آورده اند، استفاده کنند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

  • اخذ پروانه وکالت از کانون وکلا
  • دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق
  • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
  • متخصص در حوزه دعاوی مالی، تجاری، قرارداد، چک، داوری، قراردادها، فاکتور، رسید عادی مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات و …
  • متخصص در دیوان عدالت اداری، دعاوی شهروند در برابر دولت اعم از حقوق شهروندی، رشوه، اختلاس، دعاوی علیه نهادهای دولتی، دعاوی علیه قضات، نیروهای مسلح، کارکنان دولت و …

آدرس دفتر: مشهد، خیابان احمدآباد، بین سه راه راهنمایی و میدان فلسطین، ساختمان مریم، طبقه سوم، واحد 302

شماره تماس: 09155044899

مهدی آرین مقدم

بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد

آقای مهدی آرین مقدم وکیل پایه یک دادگستری در مشهد، مشاور حقوقی و یکی از وکلای متخصص در تنظیم انواع قرارداد هستند. ایشان یکی از وکلای متخصص شهر مشهد و یکی از وکلایی می باشند که انواع خدمات وکالتی و مشاوره به صورت حضوری و تلفنی را به متقاضیان ارائه می کنند.

آدرس دفتر: مشهد، خیام جنوبی، فرهاد 22، جنب رستوران پسران کریم، مجتمع نسترن، واحد 9

شماره تماس: 0915516692

الهام آراسته

بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد

خانم الهام آراسته وکیل پایه یک دادگستری مشهد، وکیل متخصص در تنظیم انواع قرارداد و دارای سابقه بالا در زمینه وکالت انواع دعاوی حقوقی و کیفری هستند. ایشان دارای مدرک مهندسی برق- الکترونیک، کارشناسی حقوق و دارای کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم ناسی می باشند. تخصص ایشان در پرونده های کیفری، خانواده، حقوقی، مسائل مربوط به کارگر و کارفرما، کلیه امور حقوقی ساختمان و … است.

آدرس دفتر: مشهد، سلمان فارسی غربی، راهنمایی ۱/۲۰، ساختمان نگار، پلاک۲۲، واحد ۲۰۳

شماره تماس: ۰۹۱۵۵۰۱۸۳۰۰


وکیل مواد مخدر در مشهد چه وظایفی بر عهده دارد؟

دقت داشته باشید که ورود به منجلاب مواد مخدر ممکن است عواقب ناگواری به همراه داشته باشد. از این رو، دست و پنجه نرم کردن با اعتباد و قاچاق مواد مخدر ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد و آینده فرد را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. در جمهوری اسلامی ایران جرایم سنگینی برای مواد مخدر در نظر گرفته شده است و در صورت مطرح شدن این دعاوی در محاکم قضایی لازم است حتما روی کمک بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد حساب باز کنید.

جرایم مربوط به مواد مخدر بسیار سنگین است. اما این دلیل نمی شود که وکیل تلاشی برای آزادی فرد موکل نکند. او تمامی قوانین و مقررات حوزه مواد مخدر را به طور کامل می شناسد و در میان آن ها به دنبال ماده و تبصره ای می گردد تا با استناد به آن بتواند رای دادگاه را تغییر دهد و قاضی را متقاعد نماید تا به نفع موکلش حکم صادر نماید. دقت داشته باشید که دعاوی مربوط به مواد مخدر بسیار پیچیده است و در صورت عدم استفاده از یک وکیل مجرب ممکن است شانس چندانی برای پیروزی نداشته باشید.

مواردی نظیر خرید و فروش مواد مخدر، قاچاق مواد مخدر، حمل مواد مخدر و… از جمله جرم هایی هستند که طبق قانون مجازات های سنگینی برای آن ها در نظر گرفته شده است. بهترین وکیل مشهد سعی دارد از تجربه خود در حل پرونده های مشابه استفاده کند تا شاید بتواند مجازات در نظر گرفته شده برای موکل را تعلیق کرده یا اینکه حداقل میزان آن را کاهش دهد. وکیل تمام توانایی خود را به کار می بندد تا خسارات وارده به موکل را به حداثل میزان خود برساند.

بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد در تلاش است تا ادله و مستندات مفیدی در خصوص پرونده جمع آوری کرده و آن ها را به دادگاه ارائه دهد. تنها در این صورت است که او می تواند قدم های مثبتی برای حل و فصل دعوای مطرح شده بردارد. در صورتی که حکم دادگاه بدوی به ضرر موکل صادر شده باشد، او سعی می کند در دادگاه تجدید نظر برای تبرئه موکل خود تلاش کند و احتمال موفقیت را افزایش دهد. او با روال قانونی محاکم قضایی آشنایی کامل دارد و می تواند در این زمینه موفق باشد.

وظایف وکیل مواد مخدر

لزوم مراجعه به وکیل متخصص در مشهد

وکیل پایه یک دادگستری می تواند در دعاوی مختلفی حضور پیدا کرده و با استفاده از مهارت ها و توانایی های خود برای حل و فصل اختلافات پیش قدم شود. اما لازم به ذکر است که توانایی برخی از وکلا در بعضی از دعاوی خاص بیشتر است. در واقع وکیل پس از بر عهده گرفتن وکالت پرونده های مختلف در طی سال های متمادی، بالاخره به این نتیجه می رسد که او در برخی از دعاوی به شکل بهتری می تواند توانمندی های خود را بروز دهد و موفق تر باشد.

باید برای پیروزی در دعاوی مواد مخدر به دنبال آن دسته از وکلایی باشید که متخصص حوزه مواد مخدر هستند. این وکلا با قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مواد مخدر آشنا هستند و روال انجام کار را نیز به طور کامل می دانند. از سوی دیگر بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد سابقه درخشانی در رسیدگی به پرونده های مواد مخدر دارد و می تواند از تجربه خود برای تبرئه متهم استفاده نماید.

در واقع تخصص یک وکیل نقش پر رنگی در سرنوشت پرونده دارد. دقت داشته باشید که قوانین حاکم بر دعاوی مختلف اکثرا با یکدیگر متفاوت هستند. برای مثال بهترین وکیل خانواده در مشهد با مسائلی نظیر نفقه، مهریه، اجرت المثل و حق حضانت دست و پنجه نرم می کند. حال آن که بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد در تلاش است تا مسائل مربوط به خرید و فروش و یا حمل مواد مخدر را در دادگاه مورد رسیدگی قرار بدهد. در وکلای معرفی شده در بالا، به تخصص هر یک اشاره شده است. پس بهتر است به تخصص آن ها توجه ویژه ای داشته باشید.

لزوم مراجعه به وکیل متخصص

کلام آخر

در این مطلب تلاش کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد آشنا کنیم تا اگر برای حل و فصل پرونده های خود به دنبال وکیل هستید، دچار مشکل در انتخاب نشوید. در ادامه تلاش کردیم وظایف یک وکیل مواد مخدر را به طور کامل مورد ببررسی قرار دهیم تا ضرورت کمک گرفتن از یک وکیل خبره مشخص شود. در پایان نیز اهمیت متخصص بودن وکیل مواد مخدر را گوشزد نمودیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در این زمینه دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا