وکلا

10 تا از بهترین وکیل قوچان⚖️ + آدرس و شماره☎️️【سال1403】

تمامی افراد ممکن است حداقل یکبار در زندگی خود با اختلافاتی حقوقی و یا کیفری دست و پنجه نرم کنند. در چنین شرایطی عدم آگاهی از قوانین و مقررات می تواند فرد را با خسارات جبران ناپذیری رو به رو کرده و عواقب ناگواری را برای وی به همراه داشته باشد. استخدام یک وکیل خبره و مجرب برای رسیدگی به پرونده و جلوگیری از خسارات الزامی به نظر می رسد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل قوچان آشنا کنیم تا بررسی مهارت و تخصص گزینه های موجود بتوانید بهترین تصمیم را برای آینده دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی اتخاذ نمایید.

بهترین وکیل قوچان

بهترین وکیل قوچان کیست؟

کسب نتایج مطلوب در محاکم قضایی در گروی انتخاب های درست است. در صورتی می توانید به شاخص ترین و مطرح ترین گزینه های وکالت دست پیدا کنید که متر و معیار مناسبی در اختیار داشته باشید تا با استفاده از آن ها بتوانید مهارت وکلای مختلف را محک بزنید. بهترین وکیل قوچان دانش آموخته یکی از مطرح ترین و با اعتبار ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است. در واقع تحصیلات وی به منزله مجوز وکیل برای حضور در محاکم قضایی است.

دسترسی سریع و مشاوره با بهترین وکیل مشهد را از دست ندهید!

بهترین وکیل قوچان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری کرده است و در تمامی این مدت تجربیات گران بهایی را کسب نموده است. بهترین وکیل قوچان تسلط بالایی بر قوانین و مقررات دارد و می تواند با استناد به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. او همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد و بتواند پاسخگوی نیازهای مراجعه کنندگان باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل دعاوی مختلف در شهر قوچان می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در قوچان سال 1403!

بهرام خوش منظر

بهرام خوش منظر بهترین وکیل قوچان

آقای بهرام خوش منظر وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مستقل دادگستری خراسان، بازرس کانون وکلا و دانش آموخته دانشگاه فردوسی مشهد می باشند. با بیش از 20 سال سابقه وکالت دادگستری و صدها پرونده موفق در امور کیفری و حقوقی و انقلاب یکی از وکلای متخصص دعاوی حقوقی کیفری انقلاب و ثبت شرکتها می باشند.

ایشان با بیانی شیوا و رسا و وکیل مدافعی حرفه ایی، توانا، مورد وثوق ،حاذق و نفوذ ناپذیز پرونده های محوله را به نتیجه مطلوب می رسانند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای بهرام خوش منظر، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 05147246715
تلفن همراه: 09357960557
آدرس دفتر:
قوچان، خیابان روشنی، ساختمان اریا، طبقه پنجم، واحد 11

مریم ذره پرور مقدم

مریم ذره پرور مقدم بهترین وکیل قوچان

خانم مریم ذره پرور مقدم وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای خراسان رضوی، مدرس دانشگاه، دارای بیش از 17 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری و یکی از دانش آموختگان دانشگاه فردوسی مشهد می باشند. ایشان یکی از وکلای متخصص در زمینه انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و بانکی و انقلاب و … هستند و از تمام تلاش خود جهت احقاق حقوق موکلین استفاده می کنند.

شماره تماس: 0915581504509153825067
آدرس دفتر: قوچان، خیابان طالقانی(بازار سبزوار)، بعد از خیابان مصلی، حاشیه بازار، طبقه فوقانی رستوران فود لند

جواد رشیدآبادی

جواد رشیدآبادی بهترین وکیل نیشابور

آقای جواد رشید آبادی یکی از وکلای مجرب و کار بلد می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در خراسان رضوی هستند دارای سابقه کاری درخشان با بیش از 10 سال فعالیت حقوقی. کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، مدرس قوانین راهور و تصادفات در آموزشگاه راهنمایی و رانندگی، تخصص در حوزه تصادفات، پرونده کیفری و خانواده و حقوقی و ملکی وصول چک و… را دارند.

از جمله خدمات دفتر وکالت ایشان عبارت است از:

  • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ملكی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، کلیه دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری،
  • وكالت تخصصی در پرونده های حقوقی اعم از کلاهبرداری، اختلاس، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جعل اسناد
  • وکالت در حوزه دعاوی اموال منقول نظیر خودرو، وسایل و لوازم، ماشین آلات، اشیاء گرانبها و جواهرات و …
  • وكالت تخصصی در دعاوی ديوان عالی کشور
  • وكالت تخصصی در دعاوی ديوان عدالت اداری
  • مشاوره و تنظيم انواع قراردادهای تجاری داخلی و بين المللی و شركتها
  • وكالت تخصصی در پرونده های مربوط به چك و سفته
  • وكالت تخصصی در انواع دعاوی شهرداری، كميسيون های ماده 100 و …
  • داوری در کلیه دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت.

شماره تماس: 09105645925
آدرس دفتر: نیشابور، 15خرداد ۴ساختمان یاس، طبقه سوم، واحد10

سید علیرضا حسینی

آقای سید علیرضا حسینی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در قوچان به وکالت در دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده می پردازد.ایشان با بیش از سابقه 7 سال در پرونده های مهمی وکالت کرده است. همچنین در زمینه های خانواده، ملکی، حقوقی و کیفری به صورت تخصصی مشاوره ارائه میدهد.

شماره تماس: ۰۹۱۵۹۵۱۸۳۵۷

آدرس دفتر: مشهد، نبش چهاراه معلم، روبروی بانک انصار، پلاک ۴۱۸، طبقه اول

عباس قائنی ثانی

آقای عباس قائنی ثانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری وکیلی توانا در قوچان مشغول وکالت می باشد ایشان در تمامی دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و به مراجعین در خصوص پرونده هایشان مشاوره ارائه میدهد.

شماره تماس: 09155817688

آدرس دفتر: قوچان، فرهنگیان شماره 1، معلم 5، پلاک 32

عبدالله رادمرد

آقای عبدالله رادمرد وکیل خبره قوچان در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده فعالیت دارد.ایشان با موفقیت های پی در پی جز وکلای نام دار قوچان است.او در تمامی مراحل پرونده برای موفقیت به تمامی جزئیات توجه میکند و در محضر دادگاه با ارائه مدرک های چشم گیر رای دادگاه را به نفع موکلش به اتمام می رساند.همچنین ایشان با تعیین وقت قبلی آماده ارائه مشاوره به مراجعین می باشد.

شماره تماس: 09155039003

آدرس دفتر: قوچان اول، بلوار مصلی، طبقه فوقانی ساختمان بنیاد 15 خرداد


سه تصور غلط درباره حق الوکاله وکیل خبره در قوچان

حق الوکاله در واقع میزان دستمزدی است که می بایست از سوی موکل به بهترین وکیل قوچان در ازای انجام امور حقوقی در محاکم قضایی و رسیدگی به پرونده پرداخت شود. عموم مردم جامعه سواد حقوقی لازم برای به دست گرفتن پرونده های مربوط به دعاوی مطرح شده را در اختیار ندارد و از این رو استخدام یک وکیل الزامی به نظر می رسد. پیچیده بودن و زمان بودن یک پرونده از جمله عواملی هستند که می تواند میزان حق الوکاله پیشنهادی از سوی وکیل را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

بسیاری از افراد تصور می کنند که در همان ابتدای امضای قرارداد لازم است کل مبلغی را که به عنوان حق الوکاله با وکیل مورد نظر توافق کرده اند را به او بپردازند. این تصور کاملا غلط می باشد. زیرا در بسیاری از موارد حق الوکاله در دو قسط پرداخت می شود. قسط اول در ابتدای همکاری به بهترین وکیل قوچان پرداخت می شود و موکل زمانی ملزم به پرداخت قسط دوم است که نتیجه قطعی رای دادگاه صادر شده باشد. دقت داشته باشید که شیوه پرداخت دستمزد وکیل توافقی میان طرفین تعیین می گردد.

نباید چنین تصور شود که دستمزد وکلای شاخص بسیار بالا است. متاسفانه بسیاری از مردم جامعه به دلیل تصوری که از بالا بودن حق الوکاله وکلای شاخص دارند از انتخاب آن ها صرف نظر می کنند. بسیار دیده شده است که وکلای خبره و دارای سابقه بالا با دریافت مبالغ معقولانه ای وکالت پرونده های حقوقی و کیفری را بر عهده گرفته اند. هرگز نباید به دلیل بالا بودن دستمزد یک وکیل از استخدام وی صرف نظر کنید. زیرا هزینه های شکست در یک پرونده مربوط به دعاوی حقوقی یا کیفری به مراتب بیشتر است.

به این نکته توجه داشته باشید که بهترین وکیل قوچان مامور به انجام وظایفی است که بر طبق قرارداد به انجام آن ها متعهد شده است. اما لازم به ذکر است که نتایج به دست آمده در دادگاه به هیچ عنوان در میزان حق الوکاله تاثیر ندارد. بسیاری از مردم به اشتباه تصور می کنند که با شکست یک وکیل در دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی میزانی از حق الوکاله او بخشیده می شود که البته این موضوع کاملا غلط است. پیروزی و شکست دو روی یک پرونده هستند و در صورت شکست نیز ملزم به پرداخت کامل هزینه وکیل هستید.

بهترین وکیل قوچان

پس از انتخاب وکیل خبره در قوچان چه باید کرد؟

در ابتدا لازم است متر و معیار مناسبی را در اختیار داشته باشید تا با استفاده از آن ها بتوانید مهارت و تخصص وکلای مختلف را محک زده و در نهایت به گزینه های مطلوب دست پیدا کنید. پس از انجام تحقیقات جامع و انتخاب بهترین وکیل قوچان لازم است با دفتر وی تماس برقرار کرده و از او برای ملاقات حضوری وقت بخواهید. در جلسات حضوری لازم است ضمن بررسی مهارت هایی نظیر فن بیان و زمان شناس بودن وکیل، مهم ترین خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص پرونده را نیز با وکیل در میان بگذارید.

در این جلسات لازم است وکیل به بررسی کلیات پرونده بپردازد تا اطلاعات خود در زمینه دعاوی مطرح شده را افزایش دهد. تنها در این صورت است که وکیل می تواند تمایل یا عدم تمایل خود برای عهده دار شدن پرونده را با موکل در میان بگذارد. در صورتی که بهترین وکیل قوچان برای قبول وکالت پرونده ابراز تمایل نماید لازم است دو طرف در خصوص مسائل فی مابین به تبادل نظر بپردازند. یکی از مسائل بسیار مهم تعیین میزان حق الوکاله به صورت توافقی بین وکیل و موکل است.

پس از دستیابی به توافقات لازم، قراردادی بین دو طرف به امضا خواهد رسید و در متن آن تمامی مواردی الزامی درج خواهد شد. در این قرارداد می بایست تمامی تعهداتی که وکیل در ازای دریافت حق الوکاله ملزم به انجام آن ها است به دقت تشریح شود. همچنین لازم است شیوه پرداخت حق الوکاله و نیز زمان پرداخت آن به طور کامل در متن قرارداد مندرج شود. در صورتی که از ابتدا قراردادی بین بهترین وکیل قوچان و موکل وی به امضا نرسیده باشد، مبلغ حق الوکاله بر اساس تعرفه وکالت محاسبه شده و به او پرداخت می گردد.

بهترین وکیل قوچان

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل قوچان آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن و بدون هیچ گونه دغدغه ای بتوانید به وکلای خبره در شهر خود دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا سه تصور غلط در خصوص حق الوکاله وکلای حقوقی و کیفری را مورد بررسی قرار دهیم. علاوه بر این به مجموعه اقداماتی اشاره کردیم که رعایت آن ها پس از انتخاب وکیل از ضروریات به نظر می رسد. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم تا نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

3.2/5 - (5 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا