طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در مشهد⚖️【سال1402】

بهترین وکیل طلاق در مشهد عنوان مقاله ای است که می خواهیم در مورد آن توضیحات بیشتری ارائه دهیم. مشهد به عنوان یکی از شهرهای بزرگ آمار طلاق بالایی دارد. بنابراین نیاز مردم به وکیل متخصص در دعاوی طلاق، مهریه، نفقه و… هم افزایش می یابد. وکلایی که آگاهی کاملی از دعاوی طلاق نداشته باشند نمی توانند شما را در این مسیر یاری کنند، به همین جهت در این مقاله تلاش خود را کرده ایم تا تعدادی از وکلای متخصص، مجرب و کارکشته را معرفی کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد سوابق و آدرس آن ها ما را در مجله برترین وکیل همراهی کنید.

انتخاب بهترین وکیل طلاق در مشهد

انتخاب بهترین وکیل طلاق در مشهد

وکیل شخصی است که در ازای دریافت مبلغی، وکالت پرونده حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و … موکل را پذیرفته و از دانش، تخصص و مهارت خود برای موفق شدن پرونده استفاده می کند. پس می توان گفت که نقش بهترین وکیل مشهد در موفق بودن پرونده بسیار بالا است بنابراین باید در انتخاب وکیل دقت داشته باشیم.

شرایط و مشغله های روزمره در دنیای امروز، مشکلات حقوقی و کیفری را به وجود آورده است، در این میان اگر افراد آگاهی و اطلاعات کافی در زمینه قوانین نداشته باشند دچار دردسر می شوند، در این شرایط مشاوره با وکیل مزایای بسیاری برای افراد خواهد داشت و به عبارتی زندگی آن ها را نجات می دهد. اما در میان تعداد زیادی وکیل طلاق که در مشهد وجود دارد، کدام یک را انتخاب کنیم؟ انتخاب وکیل هم یکی از مهم ترین تصمیماتی است که باید گرفته شود.

معیارهای متعددی برای انتخاب وکیل وجود دارد که باید به آن توجه شود، تحصیلات عالی، توانایی های فردی، تخصص و تجربه، صداقت، شهرت، درستکاری، امین و امانتداری از برجسته ترین ویژگی های وکیل طلاق خوب در مشهد است. در زمان انتخاب وکیل باید به مسافت محل زندگی تا دفتر وکیل هم توجه داشته باشید، ممکن است وکیل شما را برای صحبت در مورد پرونده به دفتر دعوت کند، در این زمان کم بودن مسافت، در زمان و انرژی تان صرفه جویی خواهد کرد.

بهترین وکیل طلاق مشهد چه کسی است؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل طلاق در مشهد چه کسی است؟

انتخاب بهترین وکیل طلاق در مشهد شاید در ابتدا سخت به نظر برسد. تعداد بسیاری وکیل در این شهر فعالیت می کنند که در نوبه ی خود از بهترین ها هستند بنابراین انتخاب یک نفر از میان آن ها نیاز به تحقیق و بررسی دارد. در ادامه مقاله بهترین وکیل طلاق در مشهد تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا به معرفی 10 وکیل طلاق خوب در مشهد بپردازیم. در سایت برترین وکیل ما را همراهی کنید.

جناب آقای علی ابراهیمی مهر

جناب آقای علی ابراهیمی مهر

علی ابراهیمی مهر وکیل پایه یک دادگستری مشهد و فارغ التحصیل در رشته حقوق جزا و جرم شناسی است. ایشان از سال 1393 به کار وکالت مشغول هستند و خدمات گوناگونی در زمینه های مختلف به موکلین خود ارائه داده اند. آقای ابراهیمی مهر در دفتر وکالت خود تمام تلاش شان را می کنند تا پرونده های ارجاعی نتیجه مورد نظر را دریافت کنند.

ایشان در زمینه پرونده، توضیحات لازم را به متقاضی می گویند و بهترین گزینه را برای پیشرفت و موفقیت پرونده ارائه می دهند. در صورتی که پرونده درصد موفقیت بسیار پایینی داشته باشد، در ابتدا اعلام می کنند تا فرد هزینه ای بیهوده نپردازد. زوجینی که درخواست طلاق توافقی دارند در زمانی کمتر از 20 روز کاری به نتیجه می رسند، ایشان تخصص بالایی در پرونده های طلاق دارند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک 27، طبقه 27، واحد 5

شماره تماس: 09151186862

جناب آقای حبیب اله حذیفی

جناب آقای حبیب اله حذیفی

آقای حذیفی، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی در این شهر هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری استان خراسان رضوی بوده و با مدرک لیسانس حقوق قضایی، در زمینه وکالت بیشتر از 13 سال سابقه دارند. ایشان سابقه ریاست اداره حقوقی اداره کل ورزش و جوانان را به مدت 12 سال داشته اند، همچنین به مدت 4 سال در اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی وکیل بوده اند، بنابراین می توان گفت یکی از وکلای باتجربه این شهر محسوب می شوند. تخصص آقای حذیفی در دعاوی طلاق، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، طلاق توافقی، حذف نام همسر از شناسنامه و … می باشد.

آدرس دفتر: مشهد، خیابان مدرس 8، ساختمان 121، طبقه سوم

شماره تماس: 09153130250

جناب آقای رضا حسینی برج

جناب آقای رضا حسینی برج

آقای حسینی برج از وکلای پایه یک دادگستری شهر مشهد می باشند، از خدماتی که ایشان و همکاران شان ارائه می دهند می توانیم به مشاوره حقوقی رایگان به صورت حضوری و تلفنی اشاره کنیم که در تمامی زمینه های حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی، ثبتی، نظامی، قرادادها و … ارائه می دهند. علاوه بر مشاوره، امورات مربوط به خانواده، انجام وکالت در پرونده های نسب، فسخ نکاح، تقسیط مهریه، اعسار از پرداخت مهریه، طلاق، اجرت المثل ایام زوجیت و … را هم انجام می دهند.

آقای حسینی برج همچنین به پرونده های مربوط به دعاوی قتل عمد و قتل غیر عمد، سرقت، شرب و خمر، خیانت در امانت، اختلاس و ارتشا، آدم ربایی، مواد مخدر، جرایم رایانه ای، تصادفات و دیه و … که نیاز به حضور وکیل دارد رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 1، پلاک 17، طبقه 2، واحد 201

شماره تماس: 09156024004

سرکار خانم کیمیا وهاب زاده موسوی

سرکار خانم کیمیا وهاب زاده موسوی

خانم وهاب زاده موسوی به همراه آقای حامد صبوری از وکلای پایه یک دادگستری مشهد هستند و در دفتر حقوقی آوای عدالت مشغول به کار می باشند، اما خدمات خود را به سایر شهرهای ایران هم ارائه می دهند. خانم موسوی دارای مدارک کارشناسی ارشد از دانشگاه فردوسی مشهد می باشند و گواهینامه های شرکت در دوره های آموزشی داوری و بنگاه های اقتصادی را گذرانده اند. سوابق کاری ایشان بسیار است و به طور کلی 8 سال سابقه وکالت در شهر مشهد را دارند. تخصص خانم موسوی روی پرونده های حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده (طلاق، طلاق توافقی، مهریه و … )، بانکی، ثبتی، مالیاتی و مهاجرتی هستند. همچنین سایر فعالیت های ایشان قبول داوری در اختلافات حقوقی است.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار مجد، مجتمع تجاری ضامن آهو

شماره تماس: 09105146717

جناب آقای هاشم اندرزیان

جناب آقای هاشم اندرزیان

ایشان وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری خراسان و با مدرک کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی در شهر مشهد به کار وکالت مشغول اند و در این زمینه 7 سابقه تخصصی دارند. همچنین از سوابق کاری ایشان می توان به وکالت و مشاوره حقوقی در بانک مهر اقتصاد، شرکت نوین سرام و … اشاره کنیم. آقای اندرزیان علاوه بر پرونده های خانواده و طلاق، طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن، نفقه، مهریه، اجرت المثل ایام زوجیت و … ، به دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی هم می پردازند و انواع مشاوره های مختلف به افرادی که دچار مشکل شده اند، ارائه می دهند.

آدرس دفتر: مشهد، نبش راهنمایی 21، پلاک 110، طبقه اول، واحد 104

شماره تماس: 09152055986

جناب آقای سید فرهاد حسینی مقدم

جناب آقای سید فرهاد حسینی مقدم

ایشان از وکلای پایه یک دادگستری با 8 سال سابقه تخصصی در زمینه وکالت هستند. آقای سید فرهاد حسینی مقدم بیش از 1000 پرونده حقوقی، کیفری و خانواده را با موفقیت حل کرده اند و می توان گفت از وکلای با تجربه شهر مشهد محسوب می شوند. ایشان اولین رسالت خود را ایجاد صلح و سازش و جلوگیری از ایجاد مشکلات بیشتر می دانند و برای این کار تمام تلاش خود را می کنند تا پرونده ها به دادگاه نرسیده حل شوند.

می توان گفت آقای حسینی مقدم یکی از وکلای با اخلاق و با تعهد کاری مشهد هستند که حق الوکاله منصفانه ای دریافت می کنند و برای رفع مشکلات موکلین خود تلاش های بی وقفه ای انجام می دهند.

آدرس دفتر: مشهد، بین فرامرز عباسی 19 و 21، مجتمع خاتم، طبقه 3، واحد 15

شماره تماس: 09155003417

جناب آقای عباس شفیعی

جناب آقای عباس شفیعی

آقای شفیعی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از اعضای رسمی کانون وکلای دادگستری مشهد هستند. ایشان با مدرک تحصیلی کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی به کار وکالت مشغول اند. سوابق وکالت ایشان در زمینه پرونده های خانواده، کیفری، حقوقی، ثبتی، مهاجرت، امور قراردادها، شرکت ها و … است. همچنین یکی از فعالیت های ایشان ارائه مشاوره حقوقی به متقاضیان می باشد.

سوابق ایشان عبارتند از وکالت و مشاور حقوقی بنیاد شهید استان خراسان رضوی، مشاوره در واحد معاضدت دادسرای ناحیه 6 مشهد، همچنین در اداره امور سرپرستی صغار و محجورین و آسیب دیده های اجتماعی سابقه همکاری و مشاوره داشته اند و … .

آدرس دفتر: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک 27، طبقه 3، واحد 9

شماره تماس: 09152032002

جناب آقای وحید ملازاده ایابی

وحید ملازاده ایابی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند به شما کمک کند خیلی سریع مراحل طلاق را طی کنید و به نتیجه مطلوبی دست یابید. این وکیل متخصص فارغ التحصیل رشته حقوق قضایی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد بوده و از سال 1387 در رشته وکالت کار خود را آغاز کرده است.

وکیل ملازاده ایابی با پذیرش وکالت تخصصی و دعاوی در امور خانوادگی به شکل ویژه‌ای پرونده‌ها را حل می‌کند. ایشان تا کنون توانسته در این زمینه تجارب ارزشمند و متعددی را کسب نماید و تعداد قابل توجهی از پرونده‌های ارجاعی را به موفقیت برساند.

آدرس دفتر: مشهد قاسم آباد بلوارشاهد نبش شاهد ۲۶ پ ۴۶ طبقه ۳ واحد ۵

شماره تماس: 09155177481

جناب آقای محسن نیازی گرو

جناب آقای محسن نیازی گرو

آقای نیازی گرو وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی خانواده، طلاق، مطالبه مهریه، نفقه و … هستند. ایشان رتبه برتر کنکور سراسری را کسب نموده و سوابق و عناوین مختلف علمی و آموزشی بسیاری دارند، همچنین فارغ التحصیل از دانشگاه تهران می باشند. آقای نیازی گرو مشاور امور حقوقی، خانواده، کیفری، امور شهرداری ها، ثبتی و … هستند.

آدرس دفتر: مشهد، مدرس 8، ساختمان 121، طبقه 2

شماره تماس: 09154041865

سرکار خانم خدیجه ذاکر

وکیل پایه یک دادگستری خدیجه ذاکر نیز با سوابق عالی خود توانسته لقب بهترین وکیل طلاق در مشهد را از آن خود کند. این وکیل مشهور بیش از 6 سال است که به صورت تخصصی در پرونده‌های طلاق و خانواده وکالت می‌کند و طی این مدت شاهد نتایج بسیار عالی بوده است. خدیجه ذاکر در کار خود حرفه و تخصص زیادی دارد و تمام اقدامات لازم را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد تا رضایت موکلین خود را جلب نماید. ایشان تا کنون فعالیت‌های خیرخواهانه زیادی را نیز انجام داده و به عنوان قیم افتخاری و متخصص در پرونده‌های دادسرای ناحیه 5 شهر مشهد آن را می‌شناسند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار سجاد، خیابان خیام جنوبی ۱۰، خیابان گلایل، پلاک 37 ، طبقه همکف

شماره تماس: 09151069858

چند نوع وکیل داریم؟

وکیل دادگستری: فردی که تحصیلات دانشگاهی را در رشته حقوق، مبانی و فقه تا مقطع لیسانس و بالاتر ادامه داده باشد و همچنین در آزمون کانون وکلای دادگستری رتبه بالایی به دست آورد، به عنوان وکیل پایه یک دادگستری می تواند فعالیت داشته باشد. وکیل پایه یک بعد از اینکه دوره کارآموزی را گذراند، پروانه وکالت دریافت کرده و در پرونده های مختلف فعالیت می کند.

وکیل مدنی: وکیل مدنی همان فردی است که برای حل مشکلات حقوقی و یا اداری خود به دنبال آن هستیم. برای داشتن وکیل مدنی باید به دفتر اسناد رسمی مراجعه کنیم و وکالت نامه ای میان وکیل و موکل تنظیم شود تا وکیل کارهای قانونی پرونده را انجام دهد.

چند نوع وکیل داریم؟

وکیل مع الواسطه: چنان چه شرایط مورد نیاز برای انتخاب وکیل را نداشته باشید، این امکان را دارید تا به فرد دیگری سفارش کنید تا برای شما وکیل طلاق خوب در مشهد انتخاب کند. در چنین شرایطی به وکیلی که توسط فرد دیگری برای شما انتخاب شود، وکیل مع الواسطه می گویند، معمولا در پرونده های امور جزایی و محکومیت های مالی که فرد در زندان است، شخصی از جانب او برایحل پرونده وکیل انتخاب می کند.

سایر انواع وکیل عبارتند از وکیل انتخابی، وکیل معاضدتی، وکیل تسخیری، وکیل سازمانی، وکیل اتفاقی، وکیل قوه قضاییه، وکیل کارآموز و وکیل ایثارگران.

کلام آخر

از این که تا انتهای مقاله همراه ما بودید، سپاسگزارم. ما در این مقاله به معرفی بهترین وکیل طلاق در مشهد پرداختیم و سعی کردیم شما را با چند نفر از بهترین وکلای این شهر آشنا کنیم. در ادامه مقاله در مورد انتخاب وکیل و انواع وکیل توضیحاتی دادیم. امیدوارم این مطالب برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید، خوشحال می شویم برای ما کامنت کنید.

هزینه وکیل طلاق در مشهد چقدر است؟

میزان حق الوکاله بهترین وکیل طلاق در مشهد متفاوت است و به مواردی همچون تجربه وکیل و میزان پیچیدی پرونده بستگی دارد به طور کلی این هزینه در جلسه مشاوره با وکیل، تعیین می شود.

ویژگی های بهترین وکل طلاق چیست؟

تحصیلات عالی، توانایی های فردی، تخصص و تجربه، صداقت، شهرت، درستکاری، امین و امانتداری از برجسته ترین ویژگی های یک وکیل است.

زن چطور می تواند زمان طلاق مهریه خود را مطالبه کند؟

در طلاق توافقی، زوجین باید در تمام مسایل به توافق برسند که یکی از آن ها مهریه است. در سایر طلاق ها هم زن می تواند مهریه خود را بخواهد و دادگاه نحوه پرداخت آن را با توجه به شرایط زوج تعیین می کند.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا