طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در مشهد ⚖️【سال1403】

بهترین وکیل طلاق در مشهد عنوان مقاله ای است که می خواهیم در مورد آن توضیحات بیشتری ارائه دهیم. مشهد به عنوان یکی از شهرهای بزرگ آمار طلاق بالایی دارد. بنابراین نیاز مردم به وکیل متخصص در دعاوی طلاق، مهریه، نفقه و… هم افزایش می یابد. وکلایی که آگاهی کاملی از دعاوی طلاق نداشته باشند نمی توانند شما را در این مسیر یاری کنند، به همین جهت در این مقاله تلاش خود را کرده ایم تا تعدادی از وکلای متخصص، مجرب و کارکشته را معرفی کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد سوابق و آدرس آن ها ما را در مجله برترین وکیل همراهی کنید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل خانواده در مشهد

بهترین وکیل طلاق مشهد چه کسی است؟

بهترین وکیل طلاق در مشهد کیست؟

وکیل شخصی است که در ازای دریافت مبلغی، وکالت پرونده حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و … موکل را پذیرفته و از دانش، تخصص و مهارت خود برای موفق شدن پرونده استفاده می کند. پس می توان گفت که نقش بهترین وکیل مشهد در موفق بودن پرونده بسیار بالا است بنابراین باید در انتخاب وکیل دقت داشته باشیم.

معیارهای متعددی برای انتخاب وکیل طلاق مشهد وجود دارد که باید به آن توجه شود، تحصیلات عالی، توانایی های فردی، تخصص و تجربه، صداقت، شهرت، درستکاری، امین و امانتداری از برجسته ترین ویژگی های وکیل طلاق خوب در مشهد است. در زمان انتخاب وکیل باید به مسافت محل زندگی تا دفتر وکیل هم توجه داشته باشید، ممکن است وکیل شما را برای صحبت در مورد پرونده به دفتر دعوت کند، در این زمان کم بودن مسافت، در زمان و انرژی تان صرفه جویی خواهد کرد.

انتخاب بهترین وکیل طلاق در مشهد شاید در ابتدا سخت به نظر برسد. تعداد بسیاری وکیل در این شهر فعالیت می کنند که در نوبه ی خود از بهترین ها هستند بنابراین انتخاب یک نفر از میان آن ها نیاز به تحقیق و بررسی دارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل طلاق در مشهد را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای طلاق مشهد همراه ما باشید:

10 تا از بهترین وکیل طلاق در مشهد را بشناسید! ⚖️

علیرضا قدیری

علیرضا قدیری وکیل طلاق در مشهد

علیرضا قدیری وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل دانشگاه تهران، با بیش از 25 سال سابقه وکالت در پرونده های مهم، یکی از بهترین وکلای مشهد، عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران می باشد.

ایشان سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان را بعنوان عضو اصلی داشته و مسئولیتهای مختلفی را در آن ارگان به عهده داشته است، از جمله: بازرس هیأت مدیره و نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلا ی کشور (اسکودا). همچنین ایشان مسئولیت کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد و نیز مسئولیت کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلا و عضویت در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خراسان را در کارنامه خود دارا می باشد.

موفقیت ایشان در تربیت و سرپرستی تعداد بی شماری از کارآموزان وکالت و تدریس علوم حقوقی در مراکز علمی و سابقه مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان از جمله فعالیتهای ایشان می باشد. علیرضا قدیری سالهای متمادی دبیر انجمن جرم شناسی منطقه شرق کشور بوده است و انجام فعالیتهای علمی در حوزه جزائی در کارنامه ایشان می درخشد. همچنین موفقیتهای قابل توجهی در پیروزی پرونده های مهم داشته اند که قابل تحسین می باشد.

حوزه فعالیت حقوقی وی: امورملکی، امور حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده می باشد که در حوزه خانواده در طی بیش از 20 سال فعالیت و صدها پرونده موفق ، مسائل پرونده های حقوقی خانوادگی را که شامل: طلاق و انحلال نکاح، مطالبه و اجرای مهریه، شروط ضمن عقد، اجازه ازدواج مجدد، حضانت فرزند، نفقه و … می باشد به نحوی شایسته حل نموده اند.

مراجعه به ایشان یعنی بهره مندی از دانش حقوقی بعلاوه تجربه سالیان وکالت که باعث اطمینان خاطر افراد و موکلین خواهد شد. جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09155909549
آدرس دفتر: مشهد، خیابان امام خمینی، مقابل سه راه دارایی، امام خمینی ۲۸، برج اداری مرمر


رضا حسینی برج

رضا حسینی برج بهترین وکیل طلاق در مشهد

آقای رضا حسینی برج، وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ی ۱۰ ساله در شهر مشهد، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مشهد می‌باشد.

وکالت فوری با موضوعات:

 • طلاق توافقی در 7 روز
 • طلاق مرد حداقل 45 روز
 • طلاق زن حداقل 45 روز
 • ثبت ازدواج، ثبت طلاق حداقل 20 روز
 • مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره قبل از طلاق
 • جهیزیه در 3 روز
 • مهریه در 3 روز
 • تمکین حداقل در 20 روز
 • ازدواج مجدد حداقل در 20 روز
 • وکالت ایرانیان مقیم خارج کشور

شما می‌توانید برای مشاوره تخصصی و حرفه‌ای با وکیل پایه یک دادگستری “رضاحسینی برج” از طریق شماره های زیر اقدام نمایید:

شماره وکیل مشهد: 09156024004
شماره دفتر: 05137600011
آدرس دفتر:
 خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، سجاد6 (جنب پیتزا نوشین)، پلاک220، طبقه 1
حضور در دفتر با هماهنگی قبلی


دکتر عباس شفیعی

دکتر عباس شفیعی بهترین وکیل طلاق در مشهد

آقای دکتر عباس شفیعی وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری ،دانش پژو مقطع دکترای تخصصی حقوق، دارای سابقه اعلام وکالت در حوزه های کیفری و حقوقی، خانواده، بیمه ، ثبتی، مهاجرت و شرکتها و امور قراردادها می باشند.

برخی از تخصص آقای دکتر شفیعی:

 • طلاق توافقی حداقل ۷روزه
 • طلاق به درخواست زوجه حداقل ۴۵روزه
 • وکالت ایرانیان خارج از کشور
 • مطالبه مهریه حداقل ۷روزه

برخی از سوابق آقای دکتر عباس شفیعی:

 • وکیل و مشاور حقوقی بنیاد شهید استان خراسان رضوی
 • سابقه مشاوره در واحد معاضدت دادسرای ناحیه ۶ مشهد
 • عضو انجمن بزه‌دیدگان ثانویه تحت نظر واحد پیشگیری از وقوع جرم در دادسرای ناحیه ۶ مشهد
 • همکاری و مشاوره اداره امور سرپرستی صغار و محجورین و آسیب دیده های اجتماعی
 • دارای مجوز تدریس در زمینه امور قیمومیت از معاونت محترم دادستان ناحیه ۵ مشهد

جهت بهره‌مندی از مشاوره تخصصی و اعطای وکالت به آقای دکتر عباس شفیعی می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید. (حضور در دفتر با تعیین وقت قبلی و هماهنگی)

شماره تماس: 09152032002
آدرس دفتر:
مشهد بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی ۳،(بهارستان ۴)، پلاک ۲۷، طبقه سوم، واحد ۹
مشاهده پروفایل وکیل


مریم جلالی

مریم جلالی بهترین وکیل طلاق در مشهد

خانم مریم جلالی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای خراسان رضوی با 10 سال سابقه وکالت در حیطه طلاق با متد برگزاری جلسات حرفه ای از طریق مذاکره، سازش، تنظیم صورتجلسه و در صورت تمایل زوجین به جدایی، ارائه نوین ترین راهکار قانونی شما را تا رسیدن به آرامش خاطر همراهی می نماید.

وکیل مریم جلالی با تجربه و دانش نسبت به حقوق خانواده و حقوق قضایی در زمره بهترین وکیل طلاق مشهد است چرا که علاوه بر بازکردن گره های قانونی روند طلاق، به فکر آرامش و حفظ موقعیت موکل خود هم می باشد. انواع طلاق نیاز به پیگیری منظم و دفاع تخصصی تا رسیدن به نتیجه دارد.

طلاق توافقی، طلاق یک طرفه از جانب زوج یا زوجه، وکالت در طلاق برای زوجه، از جمله مواردی است که متناسب با توان مالی موکل پذیرش مشاوره و وکالت می نماید.

برای مشاوره تخصصی و ملاقات با وکیل مریم جلالی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

تلفن ثابت: 05135019840
تلفن همراه: 09151176941
آدرس دفتر: 
مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی ۷۸ و میدان اقبال لاهوری، پلاک۲۳۵۴، دفتر وکالت مریم جلالی
مشاهده پروفایل وکیل


حبیب اله حذیفی

جناب آقای حبیب اله حذیفی

آقای حذیفی، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی در این شهر هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری استان خراسان رضوی بوده و با مدرک لیسانس حقوق قضایی، در زمینه وکالت بیشتر از 13 سال سابقه دارند. ایشان سابقه ریاست اداره حقوقی اداره کل ورزش و جوانان را به مدت 12 سال داشته اند، همچنین به مدت 4 سال در اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی وکیل بوده اند، بنابراین می توان گفت یکی از وکلای باتجربه این شهر محسوب می شوند. تخصص آقای حذیفی در دعاوی طلاق، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، طلاق توافقی، حذف نام همسر از شناسنامه و … می باشد.

آدرس دفتر: مشهد، خیابان مدرس 8، ساختمان 121، طبقه سوم

شماره تماس: 09153130250

کیمیا وهاب زاده موسوی

سرکار خانم کیمیا وهاب زاده موسوی

خانم وهاب زاده موسوی به همراه آقای حامد صبوری از وکلای پایه یک دادگستری مشهد هستند و در دفتر حقوقی آوای عدالت مشغول به کار می باشند، اما خدمات خود را به سایر شهرهای ایران هم ارائه می دهند. خانم موسوی دارای مدارک کارشناسی ارشد از دانشگاه فردوسی مشهد می باشند و گواهینامه های شرکت در دوره های آموزشی داوری و بنگاه های اقتصادی را گذرانده اند. سوابق کاری ایشان بسیار است و به طور کلی 8 سال سابقه وکالت در شهر مشهد را دارند. تخصص خانم موسوی روی پرونده های حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده (طلاق، طلاق توافقی، مهریه و … )، بانکی، ثبتی، مالیاتی و مهاجرتی هستند. همچنین سایر فعالیت های ایشان قبول داوری در اختلافات حقوقی است.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار مجد، مجتمع تجاری ضامن آهو

شماره تماس: 09105146717

وحید ملازاده ایابی

وحید ملازاده ایابی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند به شما کمک کند خیلی سریع مراحل طلاق را طی کنید و به نتیجه مطلوبی دست یابید. این وکیل متخصص فارغ التحصیل رشته حقوق قضایی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد بوده و از سال 1387 در رشته وکالت کار خود را آغاز کرده است.

وکیل ملازاده ایابی با پذیرش وکالت تخصصی و دعاوی در امور خانوادگی به شکل ویژه‌ای پرونده‌ها را حل می‌کند. ایشان تا کنون توانسته در این زمینه تجارب ارزشمند و متعددی را کسب نماید و تعداد قابل توجهی از پرونده‌های ارجاعی را به موفقیت برساند.

آدرس دفتر: مشهد قاسم آباد بلوارشاهد نبش شاهد ۲۶ پ ۴۶ طبقه ۳ واحد ۵

شماره تماس: 09155177481

محسن نیازی گرو

جناب آقای محسن نیازی گرو

آقای نیازی گرو وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی خانواده، طلاق، مطالبه مهریه، نفقه و … هستند. ایشان رتبه برتر کنکور سراسری را کسب نموده و سوابق و عناوین مختلف علمی و آموزشی بسیاری دارند، همچنین فارغ التحصیل از دانشگاه تهران می باشند. آقای نیازی گرو مشاور امور حقوقی، خانواده، کیفری، امور شهرداری ها، ثبتی و … هستند.

آدرس دفتر: مشهد، مدرس 8، ساختمان 121، طبقه 2

شماره تماس: 09154041865

خدیجه ذاکر

وکیل پایه یک دادگستری خدیجه ذاکر نیز با سوابق عالی خود توانسته لقب بهترین وکیل طلاق در مشهد را از آن خود کند. این وکیل مشهور بیش از 6 سال است که به صورت تخصصی در پرونده‌های طلاق و خانواده وکالت می‌کند و طی این مدت شاهد نتایج بسیار عالی بوده است. خدیجه ذاکر در کار خود حرفه و تخصص زیادی دارد و تمام اقدامات لازم را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد تا رضایت موکلین خود را جلب نماید. ایشان تا کنون فعالیت‌های خیرخواهانه زیادی را نیز انجام داده و به عنوان قیم افتخاری و متخصص در پرونده‌های دادسرای ناحیه 5 شهر مشهد آن را می‌شناسند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار سجاد، خیابان خیام جنوبی ۱۰، خیابان گلایل، پلاک 37 ، طبقه همکف

شماره تماس: 09151069858

سعیده فرهادی نژاد

سعیده فرهادی نژاد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری مشهد

سرکار خانم سعیده فرهادی نژاد یکی از وکلا خبره و توانا در مشهد به صورت تخصصی و با تبحری منحصر به فرد در زمینه دعاوی خانواده وکالت می کند. ایشان پرونده های پیچیده ای را در زمینه طلاق، مهریه، نفقه، طلاق یکطرفه و … به سر انجامی خوش رسانده و از این رو توانسته یکی از وکلا نام دار مشهد باشد. وی در تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به افراد با دانش حقوقی و تجارب به دس آورده مشاوره ارائه می دهند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار فردوسی، حدفاصل ثمانه و چهارراه مهدی، کنار بانک ملی، پلاک 207، طبقه دوم

شماره تماس: 09155509295


مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل مهریه در مشهد

چند نوع وکیل داریم؟

چند نوع وکیل داریم؟

وکیل دادگستری: فردی که تحصیلات دانشگاهی را در رشته حقوق، مبانی و فقه تا مقطع لیسانس و بالاتر ادامه داده باشد و همچنین در آزمون کانون وکلای دادگستری رتبه بالایی به دست آورد، به عنوان وکیل پایه یک دادگستری می تواند فعالیت داشته باشد. وکیل پایه یک بعد از اینکه دوره کارآموزی را گذراند، پروانه وکالت دریافت کرده و در پرونده های مختلف فعالیت می کند.

وکیل مدنی: وکیل مدنی همان فردی است که برای حل مشکلات حقوقی و یا اداری خود به دنبال آن هستیم. برای داشتن وکیل مدنی باید به دفتر اسناد رسمی مراجعه کنیم و وکالت نامه ای میان وکیل و موکل تنظیم شود تا وکیل کارهای قانونی پرونده را انجام دهد.

وکیل مع الواسطه: چنان چه شرایط مورد نیاز برای انتخاب وکیل را نداشته باشید، این امکان را دارید تا به فرد دیگری سفارش کنید تا برای شما وکیل طلاق خوب در مشهد انتخاب کند. در چنین شرایطی به وکیلی که توسط فرد دیگری برای شما انتخاب شود، وکیل مع الواسطه می گویند، معمولا در پرونده های امور جزایی و محکومیت های مالی که فرد در زندان است، شخصی از جانب او برایحل پرونده وکیل انتخاب می کند.

سایر انواع وکیل عبارتند از وکیل انتخابی، وکیل معاضدتی، وکیل تسخیری، وکیل سازمانی، وکیل اتفاقی، وکیل قوه قضاییه، وکیل کارآموز و وکیل ایثارگران.

کلام آخر

از این که تا انتهای مقاله همراه ما بودید، سپاسگزارم. ما در این مقاله به معرفی بهترین وکیل طلاق در مشهد پرداختیم و سعی کردیم شما را با چند نفر از بهترین وکلای این شهر آشنا کنیم. در ادامه مقاله در مورد انتخاب وکیل و انواع وکیل توضیحاتی دادیم. امیدوارم این مطالب برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید، خوشحال می شویم برای ما کامنت کنید.

هزینه وکیل طلاق در مشهد چقدر است؟

میزان حق الوکاله بهترین وکیل طلاق در مشهد متفاوت است و به مواردی همچون تجربه وکیل و میزان پیچیدی پرونده بستگی دارد به طور کلی این هزینه در جلسه مشاوره با وکیل، تعیین می شود.

ویژگی های بهترین وکل طلاق چیست؟

تحصیلات عالی، توانایی های فردی، تخصص و تجربه، صداقت، شهرت، درستکاری، امین و امانتداری از برجسته ترین ویژگی های یک وکیل است.

زن چطور می تواند زمان طلاق مهریه خود را مطالبه کند؟

در طلاق توافقی، زوجین باید در تمام مسایل به توافق برسند که یکی از آن ها مهریه است. در سایر طلاق ها هم زن می تواند مهریه خود را بخواهد و دادگاه نحوه پرداخت آن را با توجه به شرایط زوج تعیین می کند.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 11 =

دکمه بازگشت به بالا