مهاجرتوکلا

10تا ازبهترین وکیل مهاجرت در مشهد⚖️+آدرس و شماره☎️️【سال1403】

مهاجرت به کشوری بهتر یکی از موضوعات مهمی است که امروزه بسیاری از افراد به آن می اندیشند. پیشرفت در زمینه کاری، تحصیلی و داشتن زندگی در یک کشور پیشرفته آرزوی هر فردی است. اما تمامی این موارد نباید موجب شود که بدون فکر و تحقیق به فکر مهاجرت باشیم. ابتدا باید با وکیلی حرفه ای و متخصص در امور مهاجرت مشاوره داشته باشیم. در ادامه مقاله بهترین وکیل مهاجرت در مشهد به معرفی وکلای خبره در این شهر خواهیم پرداخت. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهاجرت در مشهد کیست؟

بهترین وکیل مهاجرت در مشهد کیست؟

وکیل متخصص مهاجرت نقش بسیار پررنگی در این زمینه دارد. متاسفانه تعداد افراد سودجو در امور مهاجرت افزایش یافته است و عده ای تنها به دنبال دریافت پول های هنگفت از افراد متقاضی مهاجرت هستند. در صورتی که مجوزهای لازم برای رسیدگی به این امور را نیز ندارند. بنابراین لازم است برای چنین تصمیم مهمی که سرنوشت ساز آینده خود و خانواده مان است، به دنبال وکیلی باشیم که دانش و اطلاعات کافی درخصوص مهاجرت را داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل مشهد  کلیک کنید!

قوانین کشورها برای مهاجرت به طور مرتب تغییر می کند و نیاز است که ما اطلاعات کافی در این خصوص داشته باشیم. مطمئنا به صورت کامل به این قوانین آگاه نیستیم بنابراین نیاز است با وکیل مهاجرتی مشاوره ای داشته باشیم تا راه و چاه این کار را به ما نشان دهند. بهترین وکیل مهاجرتی در مشهد فردی است که اطلاعات کافی و مورد نیاز برای یک مهاجرت بدون دردسر را پیش روی ما می گذارد و با آگاهی کافی که از قوانین کشورها دارد، از بروز خطا و اشتباه در پروسه مهاجرت جلوگیری می نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه بهترین وکیل مهاجرتی در مشهد، سعی داریم تا به معرفی آدرس و شماره تماس وکیل مهاجرت در مشهد بپردازیم. در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در مشهد را بشناسید! ⚖️

موسسه حقوقی و مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه حقوقی و مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه حقوقی و مهاجرتی اصطهباناتی با بیش از 12 سال سابقه در حرفه مهاجرت فعالیت می کند. این موسسه حقوقی که در مشهد واقع شده است، کلیه امور مربوط به مهاجرت و مسائل حقوقی آن را انجام می دهد. برای اطلاعات کامل تر لازم است به سایت این مجموعه و یا با شماره تماس موجود تماس حاصل کتید.

آدرس دفتر: مشهد، خیابان خیام، بلوار دستغیب، دستغیب ۳۵، نبش بیستون ۸، مجتمع تجاری پیام، طبقه ۲، واحد ۲۰۵

تلفن تماس: 05137670109

موسسه حقوقی و مهاجرتی GO2TR

 موسسه حقوقی و مهاجرتی GO2TR

موسسه حقوقی و مهاجرتی GO2TR با ارائه‌ی اطلاعات صحیح مهاجرتی به متقاضیان، ارائه‌ی مشاوره ، راهنمایی اشخاص برای یافتن مسیر مهاجرتی با توجه به شرایط و موقعیت خاصی که دارند،کاهش هزینه‌ها با ارئه‌ی بهترین روش‌های مهاجرتی، سرعت بخشیدن به روند مهاجرت اشخاص از زمان تصمیم تا اتمام پرونده، در اختیار نهادن اطلاعات کافی از شرایط اجتماعی، اقتصادی و کاری کشور مقصد، تهیه‌ی اطلاعات جدید مهاجرتی توسط تیم بزرگ GO2TR به صورت محتوای متنی و تصویری و ارائه‌ی آن به صورت کاملا رایگان برای متقاضیان مهاجرت و ارائه تمامی این مزیت ها باعث شده محبوبیت بسیاری در بین مشتریان خود کسب کند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار فلسطین، فلسطین ۲۳/۱ (تقاطع فلسطین و سناباد)، انتهای سناباد، روبه روی مرکز بهداشت، جنب عابر بانک سپه، پلاک ۹۳۰، طبقه سوم، واحد سه

تلفن تماس: 2143000021

موسسه حقوقی و مهاجرتی فیدس

موسسه حقوقی و مهاجرتی فیدس

موسسه حقوقی و مهاجرتی فیدس با 8 سال سابقه جامع ترین مجموعه ی ارائه‌ دهنده‌ ی خدمات مهاجرتی را دارا است. موسسه فیدس با داشتن تیمی متخصص و با تجربه می توانند با قبول پرونده های متقاضیان کلیه اقدامات را برای اخذ تابعیت (شهروندی)، اخذ اقامت دائم، اخذ اقامت موقت تحصیلی یا کاری کشورهای معتبر دنیا برای مشتریان خود انجام دهند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار جانباز، برج مرواریدگوهرشاد، طبقه ۱۲، واحد 6

تلفن تماس: 5131772000

موسسه حقوقی و مهاجرتی پل

موسسه حقوقی و مهاجرتی پل

موسسه حقوقی و مهاجرتی یکی دیگر از موسسات مهاجرتی در شهر مشهد است. این موسسه خدمات متنوع متناسب با نیاز هر متقاضی، وکالت پرونده شامل انجام کلیه مراحل پرونده های مهاجرتی از ابتدا تا دریافت ویزا و همچنین مشاوره در مورد برنامه های مهاجرتی مختلف و کمک در انتخاب بهترین مسیر را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

آدرس دفتر: مشهد، بولوار سجاد، بزرگ مهر جنوبی 4، پلاک 3

تلفن تماس: 88254433

موسسه حقوقی و مهاجرتی پارسیان اپلای

موسسه حقوقی و مهاجرتی پارسیان اپلای

موسسه مهاجرتی پارسیان اپلای با بیش از ۱۰ سال تجربه در امور مهاجرت و با بیش از ۱۰۰۰ پرونده موفق در این خصوص شما را در رسیدن به اهداف مهاجرتي ياري می کند . کادر حرفه ای مدیریت و اجرایی گروه پارسیان اپلای همگی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های آمریکا و اروپا می‌باشند. از خدمات این موسسه ارائه مشاوره صحیح به متقاضیان، رساندن سریع تر متقاضیان به هدفشان است.

آدرس دفتر: مشهد، میدان جانباز، برج پاژ، فاز ۱،طبقه ۱۰، واحد ۸

تلفن تماس: 05137058364


هزینه وکیل مهاجرتی در مشهد چقدر است؟

هر کشوری قواعد حقوقی مخصوص به خود را دارد، مخصوصا در زمینه پذیرش اتباع از کشورهای دیگر، بسیار سخت گیر هستند. بنابراین اگر شخصی قصد مهاجرت به کشوری را داشته باشد باید بداند که کشور مقصد چه قوانینی دارد تا به مشکل برنخورد. وکیل مهاجرت، شخصی است که به خوبی از قوانین کشورها مطلع است و می تواند بهترین خدمات را به متقاضی مهاجرت ارائه کند.

هزینه وکیل مهاجرتی به عوامل مختلفی بستگی دارد و باتوجه به نوع ویزا و اقداماتی که وکیل مهاجرتی در مشهد قرار است برای شما انجام دهد، این هزینه ها متغیر است. مطمئنا زمانی که وکیل تمامی امور مرتبط با مهاجرت شما را به عهده بگیرد هزینه بیشتری دریافت می کند تا زمانی که فقط یک مشاوره مهاجرتی ساده ارائه دهد. بنابراین نمی توان مبلغ مشخصی را برای حق الوکاله وکیل مهاجرتی در مشهد در نظر گرفت.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل حقوقی در مشهد

همینطور حق الوکاله وکیل باتوجه به میزان سابقه او، متفاوت است. معمولا وکلای باسابقه بالا در امور مهاجرتی هزینه بیشتری نسبت به وکلای دیگر دریافت می کنند چراکه تجربه و دانش بیشتری نسبت به آنان دارند. بنابراین پیش از انتخاب وکیلی برای انجام امور مهاجرتی شما به کشور مورد نظر، می توانید تحقیقاتی در مورد سوابق و میزان موفقیت وکیل در پرونده های مهاجرتی داشته و با خیال راحت وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید.

هزینه وکیل مهاجرتی در مشهد چقدر است؟

وکیل متخصص مهاجرت در مشهد چه خدماتی ارائه می دهد؟

تقریبا می توان گفت که داشتن وکیل برای مهاجرت به کشوری دیگر، اجباری نیست و افراد به تنهایی نیز می توانند امور مربوط به مهاجرت را انجام دهند. اما با در نظر داشتن حساسیت و اهمیت انجام صحیح مراحل مهاجرت، اخذ ویزا و تابعیت، بهتر است وکیلی خبره در امور مهاجرتی به کارهای مربوطه رسیدگی نماید تا مشکلی پیش نیاید.

بیشتر بخوانید: بهترین مشاور حقوقی در مشهد

اگر تمایل به مهاجرت به کشوری دیگر دارید باید از خدماتی که وکیل مهاجرت ارائه می کند آگاه باشید. دانستن این خدمات در تصمیم گیری های شما نقش موثری خواهد داشت. در ادامه به توضیح برخی از خدماتی که توسط وکیل مهاجرتی در مشهد ارائه می شود می پردازیم:

  • ارائه مشاوره و راهنمایی افراد متقاضی مهاجرت در زمینه اخذ انواع ویزای مهاجرتی
  • آگاه ردن متقاضی مهاجرت از قوانین اخذ ویزا در کشور مورد نظر
  • ارائه لیست مدارکی که برای اخذ ویزا نیاز است.
  • ارسال مدارک مهاجرت و درخواست ویزا برای سفارت کشور مقصد
  • تعیین نمودن زمان مصاحبه در سفارت کشور مقصد
  • کمک به افراد متقاضی مهاجرت برای آمادگی حضور در سفارت کشور مقصد
  • کمک به رفع نمودن مشکلاتی همچون ریجکتی یا ابطال ویزا
  • کمک به متقاضی مهاحرت برای انجام انواع سرمایه گذرای در کشور مقصد
  • ارائه اطلاعات لازم در خصوص شرایط اقتصادی و کسب و کار و تبادلات ارزی در کشور مقصد
وکیل متخصص مهاجرت در مشهد چه خدماتی ارائه می دهد؟

کلام آخر

مهاجرت یکی از مهمترین تصمیماتی که باید برای زندگی مان در آینده و کشوری دیگر بگیریم. مهاجرت می تواند به دلایل مختلفی باشد، افراد برای ادامه زندگی، تحصیل در دانشگاه های خارجی، سرمایه گذاری، تجربه یک موقعیت شغلی بهتر و … تصمیم به مهاجرت می گیرند. بهتر است این پروسه با کمک و راهنمایی های وکیل مهاجرتی انجام شود. در مقاله بهترین وکیل مهاجرت در مشهد به معرفی وکلای خبره و متخصص در این زمینه پرداختیم، امیدوارم برای شما مفید بوده باشد. لطفا سوال و انتقادات تان را برای ما کامنت کنید.

4.6/5 - (7 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم. اگر سوال و نظری درباره مقالات دارین حتما ازم بپرسین:)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا