کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل تصادفات رانندگی در مشهد ⚖️【سال1403】

اگر در زمینه تصادفات رانندگی با مشکلات حقوقی روبرو شده‌اید لازم است به سراغ وکلایی بروید که سال‌های زیادی به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت داشته باشند. با استفاده از چنین وکلایی است که می‌توانید در مدت زمان کمی خواسته‌های حقوقی خود را برآورده نموده و به اهداف مد نظرتان برسید. چنین وکیلی به قوانینی مانند قانون بیمه شخص ثالث و قانون مجازات اسلامی احاطه کامل دارد و می‌تواند با در نظر گرفتن تبصره‌های مختلف راهکارهای مناسبی را در اختیار فرد قرار دهد. دقت داشته باشید که اهداف و منافع شما تنها با استفاده از وکلای متخصص و خبره برآورده می‌شود بنابراین لازم است در انتخاب وکیل دقت ویژه‌ای را به خرج دهید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل تصادفات رانندگی در مشهد آشنا کنیم تا بتوانید نیازهای خود را در زمان کمی برطرف کنید پس سانته‌های مطلب با ما همراه باشید.

بهترین وکیل تصادفات رانندگی در مشهد

بهترین وکیل تصادفات رانندگی در مشهد کیست؟

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل تصادفات رانندگی در مشهد احاطه کاملی بر روی قوانین و مقررات مربوطه داشته و می‌تواند با مرور آنها بهترین راهکار برای پیگیری منافع را در اختیار شما قرار دهد. او به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت کرده و می‌تواند مشکلات مربوط به تصادفات رانندگی را در کمترین زمان ممکن حل و فصل نماید. افراد ممکن است در تصادفات رانندگی با خسارت‌های مالی یا خسارت‌های جانی روبرو شوند که در این صورت با مراجعه به یک وکیل می‌توانند از بروز خسارت‌های بیشتر جلوگیری نمایند.

دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای در افزایش اطلاعات موکل داشته و او را به سمت پیروزی سوق دهد. از سوی دیگر توجه داشته باشید که برترین وکیل تصادفات رانندگی در مشهد دانش حقوقی بالایی در اختیار داشته و می‌تواند مراحل دادرسی را با جدیت پشت سر بگذارد. در واقع می‌توان چنین گفت که وکیل تصادفات رانندگی خوب در مشهد شخصی است که از مهارت‌ها و توانمندی‌های خود در جهت کسب منافع موکل بهره ببرد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل تصادفات رانندگی در مشهد سال 1403!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل تصادفات رانندگی در مشهد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

نسرین آذری نیک

نسرین آذری نیک وکیل تصادفات رانندگی در مشهد

سرکار خانم نسرین آذری نیک، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و از وکلای ماهر در مشهد می باشند. وی سابقه ای نزدیک به 20 سال را دارا می باشد. او در زمینه های مختلف حقوقی، از جمله دعاوی کیفری که شامل تصادفات رانندگی باشد، فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار صیاد شیرازی، نبش صیاد شیرازی 18، مجتمع صیاد، طبقه چهارم، واحد 11

شماره تماس: 09153012497

سیدعلی ارادتی

سید علی ارادتی وکیل تصادفات رانندگی در مشهد

جناب آقای سید علی اراداتی، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری در مشهد می باشند. ایشان دارای 13سال سابقه کاری در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری مانند: تصادفات رانندگی، کلاهبرداری، قتل عمد و قتل غیر عمد و سرقت را دارا می باشند و بسیاری از این پرونده ها را با موفقیت خاتمه دادند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار پیروزی، میدان سلمان، نبش رضوی 41، ساختمان وصال، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 09151189270

احسان الله آگاه

احسان الله آگاه وکیل تصادفات رانندگی در مشهد

جناب آقای احسان الله آگاه، دیگر وکیل ماهر و کاربلد در مشهد می باشند. او وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد. وی در رشته حقوق دارای تحصیلات عالی می باشند و در حرفه خود بسیاری از پرونده های موکلین خود که مربوط به دعاوی کیفری از جمله تصادفات رانندگی میشود را با موفقیت و به نفع آنان خاتمه داده است.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار مدرس 4، ساختمان مدیران، واحد 8

شماره تماس: 09153150966

حسین امینی

حسین امینی وکیل تصادفات رانندگی در مشهد

وکیل دیگری که معرفی می کنیم، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری، جناب آقای حسین امینی می باشند. آقای امینی وکیل دعاوی مختلف کیفری می باشند و به طور تخصصی نیز روی دعاوی تصادفات رانندگی فعالیت می کنند و در راه حل این دعاوی در دادگاه ها با قدرت تکلم و نفوذ کلامی که از خود به نمایش میگذارند، به سهولت می توانند رای قاضی را به نفع موکلینشان تغییر دهند.

آدرس دفتر: مشهد، شهید چمران، چهار راه گلستان، جنب بیمه آسیا، طبقه همکف، پلاک 173

شماره تماس: 09153108555

برمک بابازاده

برمک بابازاده وکیل تصادفات رانندگی در مشهد

جناب آقای برمک بابازاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در مشهد می باشند. ایشان دارای 15سال سابقه کاری درخشان در حل پرونده های مختلف دعاوی کیفری را درا می باشند که در این دعاوی با صداقتی که در کارشان دارند و پشتکاری که در گرفتن بهترین نتیجه در دادگاه ها نشان می دهند؛ از وکیل های خوب در حل دعاوی تصادفات رانندگی می باشند و در طی این 15 سال صدها پرونده را با نتیجه خوب و دلخواه موکلینش به ثمر رسانده اند.

آدرس دفتر: مشهد، خیابان امام خمینی، امام خمینی 28، کوچه ثبت، برج مرمر، ورودی 3، طبقه 6

شماره تماس: 09153170980

خصوصیات مهم وکیل تصادفات رانندگی در مشهد

دانش حقوقی بالا: مهارت‌های حقوقی به بهترین وکیل تصادفات رانندگی در مشهد کمک می‌کند تا درک درست‌تری از دعاوی مطرح شده داشته باشد و بتواند برای حل کردن آنها راهکارهای مناسبی را به موکل پیشنهاد دهد. اگر با مشکلات عدیده‌ای در زمینه دعاوی مربوط به تصادف مواجه شده‌اید لازم است به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که از نظر تحصیلی در سطح بالاتری قرار داشته و در دانشگاه مطرح‌تری تحصیل کرده‌اند. البته در انتخاب وکیل تنها نباید به تحصیلات او توجه داشت و باید معیارهای دیگر را نیز لحاظ کرد.

فن بیان قوی: اگر فن بیان وکیل به عنوان متخصص مسائل حقوقی پایین باشد هرگز نخواهد توانست دانشی که در اختیار دارد را به قاضی و سایر افراد دخیل در پرونده منتقل نماید. در واقع می‌توان چنین گفت که مهارت‌های کلامی یک پل مستحکم برای انتقال دانش حقوقی به افراد دخیل در پرونده می‌باشد و اگر وکیل در این زمینه ضعف داشته باشد به طور قطع نمی‌تواند به سادگی موکل را به اهدافش برساند؛ بنابراین در جلسات ملاقات حضوری لازم است به فن بیان و مهارت کلامی وکیل توجه کنید.

قدرت برقراری ارتباط با افراد دخیل در پرونده‌های مربوطه: لازم است بهترین وکیل تصادفات رانندگی در مشهد قدرت برقراری ارتباط داشته باشد تا بتواند تعامل موثری با موکل برقرار کرده و اهداف مشترک را به پیش ببرد. امضای قرارداد با وکیل پایان کار نیست بلکه شروعی برای تحقق اهداف مشترک است. اگر وکیل نتواند آنطور که باید با موکل ارتباط برقرار کند در پیشبرد اهداف دچار مشکل جدی می‌شوند بنابراین در جلسات ملاقات حضوری و دیدارهایی که با وکیل خود دارید لازم است مهارت‌های ارتباطی او را بسنجید.

شجاعت و جسارت: در نظر داشته باشید که میزان تنش و تشنج در دادگاه‌های مربوط به تصادفات رانندگی بسیار زیاد است. در چنین شرایطی لازم است به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که شجاع هستند و به شجاعت و جسارت مشهور می‌باشند این مسئله می‌تواند نقش موثری در کسب پیروزی و رسیدن به موفقیت داشته باشد. وکیل باید با شجاعت مثال زدنی پرونده را پیگیری کرده و مراحل دادرسی را به سرانجام برساند تا به این شکل موکل از او رضایت کامل داشته باشد و اعتماد کند.

بهترین وکیل تصادفات رانندگی در مشهد

رازهای مهم درباره دستمزد وکیل تصادفات رانندگی مشهد

حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می‌گردد: یکی از رازهای مهم که باید درباره دستمزد بهترین وکیل تصادفات رانندگی در مشهد بدانید این است که مقدار دستمزد در بسیاری از موارد به صورت توافقی بین وکیل و موکل تعیین می‌شود؛ یعنی می‌توان گفت که نظر وکیل در تعیین حق الوکاله نقش موثری خواهد داشت. از آنجایی که وکالت از نظر قانونی یک شغل آزاد به شمار می‌رود دست وکیل برای تعیین توافقی مقدار دستمزدش و همچنین شیوه پرداخت آن کاملاً باز است و می‌تواند آن را با نظر موکل تعیین نماید.

سابقه وکیل بر روی مقدار دستمزد او تاثیر می‌گذارد: یکی دیگر از نکاتی که باید درباره دستمزد وکلا و حق الوکاله متخصصین مسائل حقوقی بدانید این است که سابقه یک وکیل و تعداد سال‌هایی که در زمینه مسائل حقوقی مشغول به فعالیت بوده است بر روی مقدار دستمزد او تاثیر می‌گذارد. به هر اندازه که سابقه یک وکیل و تعداد سال‌هایی که فعالیت داشته بیشتر باشد شانس شما برای کسب پیروزی افزایش پیدا خواهد کرد چرا که چنین وکیلی بهتر می‌تواند پرونده را مورد رسیدگی قرار دهد بنابراین دستمزد او نیز بیشتر خواهد بود.

پیچیدگی پرونده بر روی حق الوکاله اثر می‌گذارد: یکی دیگر از حقایق مهم درباره دستمزد بهترین وکیل تصادفات رانندگی در مشهد این است که مقدار پیچیدگی پرونده بر روی دستمزد وکلا اثر خواهد داشت؛ یعنی اگر پرونده شما از پیچیدگی بیشتری برخوردار باشد وکیل پس از مطالعه پرونده آن را به شما اطلاع خواهد داد و شما متوجه خواهید شد که برای اعطای وکالت در چنین پرونده‌هایی لازم است هزینه بیشتری را پرداخت نمایید. چرا که وکیل در پرونده‌های پیچیده می‌بایست تلاش بیشتری را برای کسب پیروزی به کار بگیرد.

می‌توان حق الوکاله را قسطی پرداخت کرد: از حقایق دیگری که باید درباره حق الوکاله وکیل بدانید این است که مقدار دستمزد وکیل را می‌توانید در چند قسط به او پرداخت کنید و نیاز نیست تمام رقم تعیین شده را در یک قسط و به صورت یکجا پرداخت نمایید. در ابتدا شرایط مالی خود را در نظر بگیرید و سپس از وکیل مورد نظر بخواهید تا مقدار دستمزدش را در دو یا سه قسط از شما دریافت نماید البته این موضوع به توافقات دو طرف بستگی دارد یعنی شما می‌توانید از طریق توافقی که انجام می‌دهید از وکیل بخواهید که در اقساط بیشتری از شما مطالباتش را اصول کند.

بهترین وکیل تصادفات رانندگی در مشهد

کلام آخر

از شما بابت مطالعه مطلب حقوقی بالا تشکر و قدردانی می‌کنیم و امیدواریم که از آن نهایت استفاده را کرده باشید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با مشخصات و ویژگی‌هایی که لازم است بهترین وکیل تصادفات رانندگی در مشهد به همراه داشته باشد آشنا کنیم تا به این شکل بتوانیم خواسته‌های حقوقی خود را با تکیه بر تجربه وکلای شاخص برطرف نمایید. در ادامه برخی از خصوصیات مهم وکلا را مورد بررسی قرار دادیم و سپس به سراغ حقایق مهمی درباره دستمزد و حق الوکاله وکلایش دادگستری رفت. اکنون از شما می‌خواهیم که نظرات و تجربیات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − سه =

دکمه بازگشت به بالا