حقوقیکیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل چک در مشهد ⚖️【سال1403】

کسترش کسب و کارها موقعیتی را فراهم کرده است که همه روزه شاهد تعداد زیادی از معاملات در بین افراد مختلف هستیم. بسته به اینکه معاملات خرد یا کلان باشند، دو طرف ملزم هستند وجوهی را در بین خود جا به جا کنند. چک در واقع نوشته ای که در طی آن صادر کننده متعهد می شود تا بخشی از اموال خود در بانک را در اختیار دیگری قرار دهد تا معامله به طور کامل به انجام برسد؛ اما گاهی مشکلاتی پدیدار می شود که وصول چک را دچار مخاطراتی می کند. انواع مختلفی از چک در بازار وجود دارد که هر یک از آن ها دارای ضوابط و قوانین خاص خود هستند. در واقع برای حل و فصل اختلافات مربوط به چک لازم است به یک وکیل مجرب و متخصص مراجعه کنید. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل چک در مشهد آشنا کنیم. دعوت می کنیم تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل چک در مشهد

بهترین وکیل چک در مشهد کیست؟

در واقع بهترین وکیل چک در مشهد از نظر دانش حقوقی و تجربیاتی که در طی سال های متمادی به دست آورده است جزو سرآمد ترین و شاخص ترین حقوقدانان موجود در شهر مشهد است. همواره باید دقت داشته باشید که احاطه و تسلط بر قوانین تجارت و تنظیم قرارداد از الزامات وکیل چک خوب در مشهد است. آگاهی از قوانین و مقررات به برترین وکیل چک در مشهد این امکان را خواهد داد تا موثترین راهکار برای عبور از اختلافات پیش آمده را در اختیار موکل خود قرار دهد.

بهترین وکیل چک در مشهد با مداومتی که در حوزه های مربوط به چک دارد توانسته است تخصص های لازم در این زمینه را به دست آورد. بهترین وکیل چک در مشهد پرونده های زیادی را در زمینه چک و سفته در اختیار داشته است و به همین دلیل توانسته است تجربیات قابل اتکایی را به دست آورد. بهترین وکیل مشهد سعی دارد از تمامی مهارت هایی که آن ها را در محاکم قضایی به دست آورده استفاده کند تا در نهایت به موفقیت دست پیدا کند و به این شکل منافع موکل خود را تامین کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل چک در مشهد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

10 تا از بهترین وکیل چک در مشهد را بشناسید! ⚖️

علی ابراهیمی مهر

علی ابراهیمی مهر وکیل و مشاور پایه یک دادگستری مشهد

آقای علی ابراهیمی مهر وکیل ومشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا خبره و توانا هستند که بیش از 8 سال سابقه وکالت دارند. ایشان در رشته کارشناسی ارشد در رشته جزا و جرم شناسی تحصیل کرده اند و به صورت تخصصی در زمینه های مختلفی وکالت می پذیرد. او وکیل متخصصی در انجام وصول چک، چک برگشتی و … هستند و به صورت حضوری از تجارب خود نسبت به پیچیدگی پرونده مراجعین به آنها مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: مشهد، بلوارسجاد، بزرگمهر شمالی3، پلاک 27، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 09151186862

حامد وفادار قهوه چیان

حامد وفادار قهوه چیان وکیل و مشاور پایه یک دادگستری مشهد

آقای حامد وفادار قهوه چیان وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا توانا در امور حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده هستند و پرونده های مهم و پیچیده ای را در زمینه چک بلا محل به موفیت رسانده است. او بیش از 14 سال سابقه وکالت دارد و می تواند به آسانی از دانش حقوقی خود به مراجعین مشاوره ارائه دهد.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار مدرس، مدرس ۸، مجتمع مدرس، طبقه ۲، واحد ۴

شماره تماس: ۰۹۱۵۵۱۲۵۹۶۸

مجید وفایی شعرباف

مجید وفایی شعرباف وکیل و مشاور پایه یک دادگستری مشهد

آقای مجید وفایی شعرباف وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 14 سال سابقه وکالت در مشهد به صورت جدی و حرفه ای در زمینه های مختلفی همچون حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد و پرونده های مهم و متعددی را به موفقیت رساند. ایشان یکی از وکلا نام دار مشهد هستند چرا که در پرونده با موضوعات مطالبه وجه چک، ابطلال چک و … بسیار موفق هستن. ایشان به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: مدرس ۴ ، ساختمان مدیران، واحد ۹

شماره تماس: ۰۹۱۵۳۱۷۴۸۶۶

حبیب اله حذیفی

حبیب اله حذیفی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری مشهد

جناب اقای حبیب ال حذیفی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در مشهد با مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضایی در مشهد به صورت حرفه ای مشغول وکالت است. ایشان متخصص در امورات چکی هستند و در این زمینه پرونده های متعددی را به سمت موفقیت سوق می دهند. او بیش از 13 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی دارند.

آدرس دفتر: مشهد، خیابان مدرس 8، ساختمان 121، طبقه سوم

شماره تماس: 09153130250

توحید جلایری نیا

توحید جلایری نیا وکیل و مشاور پایه یک دادگستری مشهد

آقای توحید جلایری نیا وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در مشهد با چندین سال سابقه وکالت در امور مختلف وکالت می پذیرد و در محضر دادگاه با رعایت قوانین وکالت و دانش حقوقی از حق موکل خود دفاع می کند. ایشان تبحر خاصی در زمینه وصول چک و … دارد.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار شهیدصارمی، چراغچی ۱۳ ، پلاک ۱۵ ، واحد ۳

شماره تماس: ۰۹۱۵۹۲۴۹۸۸۵

الهام السادات میرعاقل

الهام السادات میرعاقل بهترین وکیل چک در مشهد

خانم الهام السادات میرعاقل با بیش از 15 سال سابقه وکالت یکی از وکلا حقوقی پایه یک دادگستری می باشد. وی با تبحر و تخصص لازمه در حوزه دعاوی مرتبط با چک وکالت می پذیرد. ایشان در تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارئه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو برای آماده سازی خود آگاه می سازد.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار شهید فکوری، بین 6 و 8، پلاک 377

شماره تماس: 09153033828


لزوم توجه به سابقه و فن بیان وکیل چک در مشهد

لازم است بهترین وکیل چک در مشهد در طی سال هایی که در محاکم قضایی حضور دارد، آزمون و خطای خود را به پایان رسانده و در این راه تجربیاتی را به دست آورده باشد. چرا که تنها در این حالت است که می توانید با خیالی آسوده کار را به وکیل مورد نظر سپرده از کسب پیروزی در دادگاه اطمینان حاصل کنید. او در طی حل و فصل پرونده های مربوط به دعاوی چک به نکات مهمی دست پیدا می کند که همین نکات می تواند در پرونده های مشابه نیز موثر واقع شود و در نهایت حقوق از دست رفته موکل را تامین نماید.

با توجه به میزان سابقه وکیل متخصص در زمینه چک در شهر مشهد می توانید به میزان زیادی به تجربیات او پی ببرید. به این منظور تنها استفاده از وکلای با تجربه و با سابقه است که می توانید موفقیت های لازم را در دادگاه حاصل کنید به مبلغ منتقل شده در معامله دست پیدا کنید. البته باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید که سابقه یک وکیل جدای از سن و سالی است که او دارد؛ بنابراین نباید چنین تصور کنید که اگر وکیلی سن بالاتری دارد، پس تجربیات و سابقه او نیز بیشتر از سایرین است.

پیش از انتخاب وکیل برای رسیدگی به پرونده های مربوط به چک و وصول مطالبات، می بایست تمام تمرکز خود را بر روی مطالعه سابقه او معطوف کنید. باید کسب نتایج درخشان در خصوص پرونده را تنها از وکلای شاخص انتظار داشته باشید. یکی دیگر از معیارهای مهمی که باید در زمان انتخاب بهترین وکیل چک در مشهد به آن توجه خاصی داشته باشید، قدرت نفوذ کلامی است که حقوقدان مورد نظرتان در اختیار دارد. دانش حقوقی یک وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است اما همه چیز نیست.

تحصیلات یک وکیل به هر اندازه هم که بالا باشد باز هم برای انتقال این دانش به فن بیان قوی نیازمند است تا به این شکل بتواند در دادگاه دفاع مطلوبی را از موکل خود ارائه دهد و با لحنی محترمانه و البته نافذ به مواد قانونی اشاره داشته باشد. اگر اعلام کنیم که فن بیان یک وکیل موثرترین ابزار و سلاح او برای کسب پیروزی است، اغراق نکرده ایم.

بهترین وکیل چک در مشهد

3 توصیه مهم در انتخاب بهترین وکیل چک در مشهد

هر یک از افراد درگیر با پرونده های چک سعی دارد با استخدام بهترین وکیل چک در مشهد راه را برای تامین منافع خود هموار کند و به این شکل به حق و حقوق خود دست پیدا کند؛ اما لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که هر وکیلی نمی تواند شما را در این مسیر همراهی کند و می بایست در انتخاب وکیل تمام توان خود را به کار بگیرید تا در نهایت موفق به استخدام زبده ترین ها شوید. در ادامه توصیه هایی در این باره به شما ارائه خواهیم داد.

به دلیل بالا بودن حق الوکاله قید استخدام وکیل را نزنید: باید اشاره داشته باشیم که علی رغم چاپ آیین نامه ای برای تعیین تعرفه حق الوکاله، وکلا ترجیح می دهند که دستمزد مورد نظرشان را به صورت توافقی تعیین نمایند. نمی توان به این موضوع خرده ای گرفت چون وکالت از جمله مشاغل آزاد در کشور است. هرگز نباید تصور کنید که تمامی وکلا دستمزد بالایی را مطالبه می کنند. از آن جایی که هزینه وکیل به شکل توافقی تعیین می گردد، می توانید با اندکی جست و جو وکلای مقرون به صرفه را به خدمت بگیرید.

جنسیت وکیل را در انتخاب خود در نظر نگیرید: مرد بودن یا زن بودن وکیل مورد نظر برای بسیاری از افراد درگیر با پرونده های حقوقی و کیفری مهم است. چرا که عده ای بر این باور هستند که رابطه بهتری با وکلای خانم یا آقا برقرار می کنند و البته به دلیل سلیقه ای بودن این مسئله نمی توان به آن ایرادی گرفت؛ اما مشکل اینجا است که شما در انتخاب وکیل تنها به جنسیت او توجه کنید و از سایر مهارت های او غافل بمانید.

شهرت وکیل را در نظر بگیرید: تداوم در فعالیت های حقوقی موقعیتی را فراهم می کند که وکیل پس از مدتی بر اثر کسب پیروزی های متعدد به شهرتی قابل قبول دست پیدا می کند و نام خود را به عنوانی وکیلی معتبر بر سر زبان های جامعه حقوق می اندازد. با اندکی پرس و جو از افراد مطلع می توانید بهترین وکیل کیفری در مشهد را شناسایی کرده و از آن ها برای عهده دار شدن پرونده های چک دعوت به عمل آورید.

بهترین وکیل چک در مشهد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل چک در مشهد آشنا کنیم تا با سهولت بیشتری بتوانید در خصوص پرونده خود تصمیم گیری کنید. در ادامه اهمیت توجه به سابقه و فن بیان وکیل را گوشزد نمودیم و در انتهای مقاله نیز سه توصیه مهم در خصوص استخدام وکیل داشتیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده در مقاله دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − یک =

دکمه بازگشت به بالا