خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در مشهد ⚖️【سال1403】

قضیه ارث و میراث و انحصار وراثت یکی از موضوعات مهمی است که پس از فوت فردی برای بازماندگان او به وجود می آِید. البته مقدار سهم الارث هر شخصی در قانون تعیین شده است اما گاهی مشکلاتی درباره ی تقسیم ارث و میراث به وجود می آید که باعث بروز مشکلاتی می شود. لذا برای حل این مشکلات باید به فردی متخصص مراجعه کنید تا پروسه انحصار وراثت به درستی انجام شود. در ادامه سعی در معرفی 10 تا از بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در مشهد داریم، لطفا در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در مشهد کیست؟

بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در مشهد کیست؟

بهترین وکیل مشهد برای انحصار وراثت و تقسیم ارث و میراث فردی است که علاوه بر ارائه مشورت های حقوقی و قانونی، به شما کمک کند اسناد و مدارک لازم برای انحصار وراثت را تهیه کنید تا مراحل قانونی و به صورت صحیح انجام شود. بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در مشهد باید راجع به ارث و میراث و انحصار وراثت و همینطور مسائل حسبی اطلاعات کاملی داشته و با فرآیند رسیدگی به پرونده در دادگاه و شورای حل اختلاف آشنا باشد.

معمولا بعد از فوت یک نفر، مسئله ی ارث و میراث و انحصار وراثت به وفور مشاهده می شود. حضور وکیل در این پروسه موجب کاهش مشکلات و کاهش زمان رسیدگی به پرونده خواهد شد. هزینه وکیل برای انحصار وراثت نیز در جلسه مشاوره و تنظیم قرارداد با توجه به پیچیدگی پرونده و … محاسبه می شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله همراه ما باشید، برای انتخاب هرچه راحت تر شما تلاش نمودیم تا تعدادی از وکلای متخصص و باسابقه در پیگیری پرونده های مرتبط با ارث و میراث و انحصار وراثت در شهر مشهد را معرفی کنیم:

10 تا از بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در مشهد را بشناسید! ⚖️

مریم پرند

مریم پرند بهترین وکیل ارث در مشهد

خانم مریم پرند وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دانشجوی ارشد حقوق خصوصی، دارای 5 سال سابقه وکالت،
فعال در حوزه امور حقوقی و کیفری و خانواده و ثبتی هستند.

از تخصص های ایشان:

  • وکالت در دعاوی حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
  • وکالت در دعاوی کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، جرایم رایانه ای، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
  • وکالت در دعاوی ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…)
  • وکالت در دعاوی خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …)

آدرس دفتر: تربت جام، امام خمینی ۲۹، ساختمان مقصودپور، طبقه سوم

شماره تماس: 09152755141

مریم جلالی

مریم جلالی بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در مشهد

مریم جلالی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری خراسان رضوی است و در شهر مشهد فعالیت دارند. ایشان به عنوان بهترین وکیل ارث در مشهد شناخته‌ و معرفی شده است و مشاوره های بسیار کاربردی و مفیدی را به مراجعه کنندگان ارائه می دهد. این وکیل ارث مشاوره های تخصصی وکالتی را به صورت حضوری و غیر حضوری انجام داده و موجب رضایت خاطر مراجعین شده است.

ایشان دارای تجربه و توانایی بالایی در پرونده های مرتبط با دعاوی ارث، مهر و موم ترکه، گواهی انحصار وراثت، تقسیم ترکه می باشد و کمک میکند در روند انجام پرونده اختلالی ایجاد نشود. این وکیل خبره در زمینه ارث از تمام قوانین مرتبط به ارث و امور مرتبط به ورثه آگاهی دارند و کمک بسیاری به پیش رفتن روند صحیح پرونده ها خواهند کرد.

داشتن تخصص و دانش کافی در خصوص مباحث حقوقی و ارث، برخورداری از مهارت فن بیان و توانایی انجام مذاکره در دادگاه به منظور دفاع از حقوق موکل و بهره گیری از اسناد و مدارک کافی در روند قانونی پرونده در حضور دادگاه، داشتن آشنایی کامل با مفاهیم اسلامی در رابطه با ارث، از جمله ویژگی های این وکیل کارآمد است‌.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی ۷۸ و میدان اقبال لاهوری، پلاک۲۳۵۴، دفتر وکالت مریم جلالی

تلفن همراه: 09151176941

نیره برومند ابراهیمی

نیره برومند ابراهیمی بهترین وکیل مشهد

خانم نیره برومند ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری استان، مشاور حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری و دارای بیش از 18 سال فعالیت در حوزه حقوقی، خانواده، ملکی و کیفری می باشند. ایشان صداقت، احساس مسئولیت، تعهد اخلاقی و رضایت موکلین را همواره سرلوحه کار خود قرار می دهند و از بهترین وکلای زن در مشهد می باشند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار دانشجو، بین دانشجو 21 و 23، پلاک 279

شماره تماس: 09153187422

عبدالرضا صفایی

عبدالرضا صفایی وکیل ارث و انحصار وراثت در مشهد

جناب آقای صفایی وکیل پایه یک دادگستری در مشهد، عضو کانون وکلا، تحصیلکرده مقطع کارشنایی حقوق قضایی و وکیل متخصص در پیگیری پرونده های مختلف حقوقی و کیفری و خانواده به ویژه ارث و میراث و انحصار وراثت هستند. وکیل صفایی بیش از 18 سال سابقه قضایی در کارنامه فعالیت خود دارند.

آدرس دفتر: مشهد، خیابان راهنمایی، نبش راهنمایی 21، پلاک 110، طبقه دوم، واحد 204

شماره تماس: 09155132673

جلیل جواد زاده

جلیل جواد زاده وکیل ارث و انحصار وراثت در مشهد

جناب اقای جوادزاده وکیل پایه یک دادگستری، دارای 12 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف و وکیل متخصص در ارث و انحصار وراثت هستند. همینطور آقای جوادزاده دارای 20 سال سابقه کار حقوقی و مشاور حقوقی و دارای 17 سال سابقه در امور وصول و مطالبات و اجراییات بانکی می باشند.

آدرس دفتر: مشهد، خیابان احمدآباد، روبروی بیمارستان قائم، نبش خیابان بهشت، ساختمان حسینی، طبقه 4

شماره تماس: 09153139249

احسان ذاکر

احسان ذاکر وکیل ارث و انحصار وراثت در مشهد

آقای ذاکر وکیل پایه یک دادگستری در مشهد، عضو کانون وکلا و وکیل متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ارث و میراث و انحصار وراثت دعاوی ثبتی و مالی و … هستند. وکالت در کلیه دعاوی اعم از طلاق، مهریه، کلاهبرداری، سرقت، الزام به تنظیم سند و … ، تنظیم قرارداد و دادخواست توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار وکیل آباد، نبش بلوار جلال آل احمد (ایرج میرزا سابق)، پلاک 24، طبقه دوم، واحد 4

شماره تماس: 09153094980

محسن کتولی

محسن کتولی وکیل ارث و انحصار وراثت در مشهد

جناب آقای کتولی وکیل پایه یک دادگستری در مشهد، عضو مرکز وکلای قوه قضاییه خراسان رضوی و مدرس دانشگاه و دارای بیش از 15 سال سابقه در حرفه وکالت می باشند. وکالت در پرونده های ارث و انحصار وراثت از تخصص ایشان است. سایر خدمات آقای کتولی مشاوره تخصصی و قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده است.

آدرس دفتر: مشهد، شهرک غرب، چهارراه مخابرات

شماره تماس: 09155218544

محمود نظری نیا

محمود نظری نیا وکیل ارث و انحصار وراثت در مشهد

جناب آقای نظری نیا وکیل پایه یک دادگستری در مشهد، تحصیل کرده مقطع کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و دارای سابقه وکالت در محاکم حقوقی، کیفری، انقلاب و خانواده هستند.

آدرس دفتر: مشهد، انتهای فلسطین، روبروی دستغیب 13، سه راه فلسطین، پلاک 202، واحد 2

شماره تماس: 09155738929


در صورت اختلاف وراث در تقسیم ارث چه کنیم؟

در برخی از خانواده ها دیده می شود که یک یا چند نفر از وراث در تقسیم ارث همکاری نمی کنند، مثلا بعضی از وراث راضی به تقسیم ترکه نمی باشند و در مقابل تعدادی دیگر خواهان تقسیم اموال هستند. در این شرایط فردی که به تقسیم ترکه تمایل دارد باید به دادگاه رفته و درخواست تقسیم ترکه نماید.

در مرحله بعدی وظیفه دادگاه این است که به موضوع رسیدگی نماید، او در ابتدا تمامی وراث را دعوت می کند تا مراحل رسیدی به پرونده کامل شود. در مرحله رسیدگی با حضور تمامی وراث، اگر مال پول نقد باشد آن را تقسمی کرده و سهم هریک ار وراث را تعیین می کند. چنانچه مال خانه یا ماشین باشد که قابلیت تقسیم کردن ندارد در این حالت، دادگاه آن را به مزایده گذاشته و پس از به فروش رسیدن اموال، سهم هرکدام از وراث را به آنها می پردازد.

در صورت اختلاف وراث در تقسیم ارث چه کنیم؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل خانواده در مشهد

انحصار وراثت و گواهی انحصار وراثت

لازم است در دادگاه صالح، وراث بودن فرد بررسی شود تا یک گواهی نامه با عنوان تصدیق انحصار وراثت صادر گردد تا وراث را مشخص کند. وراث و ذینفعان دیگر نیز می توانند درخواست صدور گواهی انحصار وراثت تنظیم کنند. مرجعی که به این دادخواست رسیدگی می کند در واقع شورای حل اختلاف آخرین محل اقامت فرد فوت شده است. لذا در صورتی که آخرین اقامتگاه فرد فردت شده مشخص نباشد شورای حل اختلاف ارین محل سکونت موقت او برای بررسی پرونده انتخاب می شود.

در شورای حل اختلاف دو مرحله برای دریافت گواهی انحصار وراثت وجود دارد:

در مرحله اول لازم است وراث یا اشخاص ذینفع در فرم مخصوص که در شورای حل اختلاف موجود است تقاضای خود را به صورت کتبی تنظیم کنند. در این برگه مشخصات کامل هویتی متقاضی، متوفی و وراث، محل اقامت هر کدام از وراث و نسبتی که بین وراث و متوفی وجود دارد باید درج گردد. پس از تکمیل فرم، شورای حل اختلاف وظیفه دارد بررسی های لازم برای حل پرونده را انجام دهد.

در مرحله دوم لازم است یک مرحله در روزنامه کثیرالانتشار و یا روزنامه محلی، درخواست متقاضی انحصار وراثت منتشر شود . در صورتی که روزنامه موجود نبود باید در محل الصاق شود. لذا اگر پس از گذشت یک ماه از تاریخ انتشار آگهی کسی به آن اعتراض نکرد، گواهی مورد نظر متقاضی صادر می شود.

کلام آخر

دعاوی خانوادگی یکی از مواردی است که به وفور قابل مشاهده است و اکثر خانواده ها پس از وفات یکی از اعضاء با آن رو به رو می شوند. ارث و میراث و انحصار وراثت مسئله ی مهمی است که باید به آن توجه کنید تا حق و حقوق خود و دیگر وراث ضایع نشود. در این مقاله به معرفی وکلای متخصص پرداختیم تا بتوانید راهنمایی های بیشتر را از وکیل دریافت کنید. ممنون که تا انتهای مقاله بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در مشهد همراه ما بودید، لطفا سوالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − یازده =

دکمه بازگشت به بالا