حقوقیوکلا

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در مشهد ⚖️【سال1403】

شهر مشهد یکی از شهرهای پر جمعیت کشور محسوب می شود، لذا به علت تراکم جمعیت از اقوام مختلف در این شهر و مشکلات حقوقی رخ داده میان افراد در زمینه های خانوادگی، مالی، مالیاتی، مهاجرت و یا سرمایه گذاری، هر ساله بر تعداد پرونده های حقوقی اضافه می شود. بهترین روش جهت حل این قبیل مشکلات حقوقی، مراجعه به بهترین موسسه حقوقی در مشهد و کمک گرفتن از وکلای حاذق و کاربلد است. در ادامه مقاله توضیحات بیشتری در این زمینه در اختیارتان قرار می دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین موسسه حقوقی در مشهد کدام است؟

بهترین موسسه حقوقی در مشهد کدام است؟

بهترین موسسه حقوقی در مشهد در واقع مجموعه‌ کاملی است که از چندین کارشناس حقوقی خبره در حوزه های مختلف حقوقی تشکیل شده است و می‌ توانند خدمات جامع و مناسبی را در زمینه مسائل و پرونده‌ های حقوقی در اختیار موکلین قرار دهند. به‌ عنوان‌ مثال یک موسسه حقوقی جنایی می‌ تواند در پرونده‌ های حقوقی و جنایی به میزان زیادی به موکل مشاوره دهد و پرونده را حل و فصل کند. این قبیل موسسات از بهترین وکیل مشهد جهت ارائه خدمات هرچه با کیفیت تر و مشاوره های دقیق تر کمک می گیرند.

یکی از مهم‌ ترین کاربردهای بهترین موسسه حقوقی در مشهد زمانی است که افراد قصد دارند پاسخ یک سوال حقوقی خود را دریابند. در چنین شرایطی به‌ آسانی می‌ توانند از خدمات آنلاین موسسه حقوقی استفاده کنند و به پاسخ سوالات خود دست پیدا کنند. دیگر کاربرد مهم این قبیل موسسات حقوقی این است که می‌ توانند پروسه پیشرفت و وضعیت پرونده حقوقی افراد را بررسی کنند و آنها را به‌ درستی تجزیه و تحلیل کنند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه به معرفی 10 تا از بهترین موسسه حقوقی در مشهد می پردازیم. جهت آشنایی با این موسسات و آدرس و شماره تماس هر کدام، همراه ما باشید.

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در مشهد را بشناسید! ⚖️

موسسه حقوقی وکیل نوین

موسسه حقوقی وکیل نوین

موسسه حقوقی وکیل نوین در سال 1393 با مدیریت جناب آقای محمد باقر بهروش به ثبت رسیده شده است. وکیل نوین را جمعی از وکلای حقوقی کاربلد و متخصص در حوزه های مختلف کیفری، قرارداد، حقوقی، خانواده، مالی و تجاری و … در سراسر کشور تشکیل شده است. در این موسسه حقوقی همواره با برخورداری از دانش و تجربه کارشناسان متبحر دادگستری در رشته های مختلف، تلاش در ایجاد سرعت و سهولت در حل پرونده های قضایی شده است.

اهمیت این سامانه در این است که وکلا از طریق ثبت نام در وب سایت وکیل نوین و انتخاب طرح مورد نظر در هر شهری که سکونت داشته باشند، می توانند نسبت به تخصصی که دارند، پرونده های مدنظر را دریافت کنند و از سوی دیگر هم مردم می توانند نسبت به پرونده ای که دارند، وکیل خود را در شهری که هستند انتخاب کنند. وکیل نوین، نخستین استارتاپ حقوقی کشور است که هدف آن، پیدا کردن وکلای متخصص و پشتیبانی 24 ساعته از موکلان در انواع پرونده ها می باشد. بسترهای وکیل نوین اعم از ارتباط حضوری،آنلاین، تصویری و پیگیری تیم پشتیبانی جهت تحقق حداکثری عدالت حقوقی می باشد.

آدرس موسسه: مشهد، قاسم آباد، بلوار شاهد، شاهد 33، برج ایلما، ورودی اداری، طبقه چهار، واحد 401

شماره تماس: 09151026897

موسسه حقوقی وکلای سرزمین آفتاب

موسسه حقوقی وکلای سرزمین آفتاب

موسسه حقوقی وکلای سرزمین آفتاب (وسا) ارائه دهنده انواع مختلف خدمات تخصصی حقوقی، دارای کارگروه های تخصصی تشکیل شده از وکلای پایه یک دادگستری، با داشتن بیشتر از 10 سال سابقه کاری در حوزه های مختلف حقوقی، ثبتی، مالیاتی، کیفری، ملکی و دیگر امورات حقوقی با ارائه مشاوره حقوقی، قبول وکالت و بررسی پرونده‌ ها، موکلین را از پروسه رسیدگی، میزان موفقیت و جزئیات مهم پرونده مطلع می سازد. وکلای موسسه حقوقی سرزمین آفتاب همواره تلاش می کنند تا زمان رسیدن به نتایج پرونده را با هزینه‌ های مشخص برای موکلین تسهیل کند.

طرح حامی حقوقی شرکت ها و موسسات از جمله خدمات مهم و تخصصی ارائه شده در خصوص شخصیت های حقوقی می باشد که در این طرح جامع کلیه وکلای سرزمین آفتاب نسبت به رفع نیازها و مسائل حقوقی موسسات و شرکت های با موضوعات مختلف اقدامات لازم را انجام می دهند. برخی از شرکت های بزرگ تولیدی و صنعتی کشور که تحت پوشش این طرح قرار دارند عبارتند از: گروه تولیدی یادگار، شرکت مهندسی اوج بران خراسان، شرکت تولیدی رامک، شرکت بزرگ تولیدی عالیس، شرکت نواندیشان آلومینیوم خراسان و … .

آدرس موسسه: مشهد، خیابان چمران، بین چمران 7 و 9، پلاک 161

شماره تماس: 05132244073

موسسه حقوقي متفكران عدالت گستر بزرگمهر

موسسه حقوقي متفكران عدالت گستر بزرگمهر

موسسه حقوقی متفكران عدالت گستر بزرگمهر یکی از معتبرترین موسسه های حقوقی در شهر مشهد است. در این موسسه همواره بروزترین و تخصصی ترین خدمات وکالت در اختیار موکلین قرار داده می شود. این موسسه از وکلای پایه یک دادگستری و رده بالای کشور تشکیل شده است که به جدیدترین دستاوردهای دنیا آگاهی دارند و وکالت در دعاوی مختلف، داوری، قرارداد، امور اداری، ارائه خدمات مشاوره ای سرمایه گذاری، حل و فصل اختلافات و … را انجام می دهند. پرونده های مختلف حقوقی نظیر حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … در این موسسه قابل حل می باشند.

آدرس موسسه: مشهد، خيابان احمد آباد، نبش ملاصدرا 1، پلاک 1/104، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: 09153168026

موسسه حقوقی دادخواهان پویای مهر راستین

موسسه حقوقی دادخواهان پویای مهر راستین

موسسه حقوقی دادخواهان پویای مهر راستین یکی از معروف ترین موسسات حقوقی در مشهد می باشد. وکلای متخصص و شناخته شده ای در این موسسه حضور دارند که تلاش می کنند تا در جهت تحقق حقوق متقاضیان قدمی مثبت بردارند. مجموعه راهکارهایی که در این موسسه ارائه می شود، به شکل حضوری و غیرحضوری و کاملا حرفه ای است. در این موسسه تمامی دعاوی حقوقی، خانوادگی، کیفری، ملکی، مالی و غیرمالی و … مورد بررسی قرار می گیرند.

آدرس موسسه: مشهد، خیابان پاستور، بین پاستور 10 و 12، پلاک 24

شماره تماس: 05138444498

موسسه حقوقی حامی ایرانیان

موسسه حقوقی حامی ایرانیان

موسسه حقوقی حامی ایرانیان جزوء موسسات شناخته شده در شهر مشهد می باشد. هر یک از مشاوران و وکلایی که در این موسسه فعالیت دارند بسیار مجرب و حرفه ای می باشند. کسانی که به این موسسه مراجعه می کنند، دیگر نگران حل مشکل در زمینه دعاوی مختلف از جمله خانواده، کیفری، ملکی، حقوقی و … نیستند. تمامی این مسائل باعث شده است که موسسه حقوقی حامی ایرانیان، به عنوان یکی از بهترین موسسه حقوقی در مشهد شناخته شود.

آدرس موسسه: مشهد، منطقه 10، محله ولیعصر، چهارراه مخابرات، نبش شریعتی 30

شماره تماس: 09153084637

یک موسسه حقوقی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

بهترین موسسه حقوقی در مشهد باید جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان در هر چند مدت یک بار آگاهی و اطلاعات خود را در زمینه مسائل حقوقی مختلف با کمک گرفتن از وکیل حقوقی در مشهد بالا ببرد. همواره اینگونه موسسات جهت یافتن بهترین راه در راستای ارائه مشاوره به متقاضیان از کلاس فکر استفاده می‌ کنند. در کلاس فکر وکلای این موسسات دور هم جمع می‌ شوند و درباره پرونده موردنظر به بحث و انتقال اطلاعات خود می‌ پردازند. مشورت با موسسات حقوقی به متقاضیان کمک می‌ کند مشکلات رخ داده در اموراتی مانند طلاق، مهریه، ثبت شرکت، دریافت نفقه و بسیاری از موارد دیگر را با سرعت بالا و با بیشترین شانس حل‌ و فصل کنند.

کلیه متقاضیان جهت انتخاب بهترین موسسه حقوقی در مشهد باید موارد مختلفی را بررسی کنند تا از صلاحیت آن‌ ها برای کسب اطلاعات ارزشمند درباره مسائل حقوقی مختلف مطمئن شوند. ویژگی برترین موسسه حقوقی شامل موارد زیر می‌ باشد که عبارت است از:

یک موسسه حقوقی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
  • یکی از مهمترین ویژگی های بهترین موسسه حقوقی در مشهد، برخورداری از وکلای متبحر و فعال در زمینه مسائل مالیاتی، کیفری و … است.
  • وکلای حقوقی موسسات مختلف که از اعتبار بالایی برخوردار هستند، خدمات خود را از طریق بروز رسانی اطلاعات خود درباره امور مختلف به متقاضیان ارائه می‌ دهند. در واقع وکلای بهترین موسسه حقوقی مانند بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در مشهد در ابتدا جهت خدمات‌ دهی بهتر به متقاضیان، قوانین جدید تعیین شده توسط موضوع موردنظر را بررسی می‌ کنند و با استفاده از آن‌ ها به متقاضیان خدمات خود را ارائه می‌دهند.
  • بهترین موسسه حقوقی در مشهد باید امکان مشاوره با وکلای آن برای تمامی اقشار جامعه را فراهم کند.
  • موسسات حقوقی مختلف باید دارای یک شناسنامه رسمی از سوی کانون وکلای دادگستری باشند، در غیر این صورت در صورت همکاری با آن‌ها نه‌ فقط از لحاظ مالی، بلکه از نظر زمانی نیز آسیب خواهید دید.

فعالیت های یک موسسه حقوقی به چه شکل است؟

بهترین موسسه حقوقی در مشهد با هدف ارائه خدمات حقوقی به موکلین تاسیس می گردد و در واقع واحدی غیر تجاری است که از چندین وکیل که در مسائل حقوقی صاحب نظر هستند ایجاد می شود. در این موسسه فعالیت های حقوقی ای که جنبه حقوقی و علمی دارند، انجام می شود. موسسات حقوقی با مشاوره هایی که به مدیران می دهند، کمک می کنند تا تصمیمات درستی اتخاذ کنند. البته با در نظر گرفتن مسئولیت های کیفری، حقوقی، جزایی و انتظامی. فعالیت موسسات حقوقی بسیار گسترده است که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود که عبارتند از:

فعالیت های یک موسسه حقوقی به چه شکل است؟

مشاوه حقوقی: این گونه مشاوره ها می تواند با افراد، سازمان ها و یا شرکت های بزرگ باشد. مشاوره های حقوقی انواع مختلفی دارند که از جمله آنها می توان به مشاوره های خانواده، تجاری، کمک حقوقی، ارث، مالیاتی و شغلی اشاره کرد. از دیگر مشاوره ها می توان به ثبت احوال اشاره نمود که در زمینه هایی نظیر تغییر سن در شناسنامه، تغییر نام، حذف اسم همسر، باطل کردن شناسنامه و … فعالیت می کند. کمک گرفتن از مشاور حقوقی در مشهد می تواند برایتان مفید باشد.

قرارداد: انجام وکالت در قراردادهایی نظیر قراردادهای ساختمانی، پزشکی، صنعتی، خرید و فروش و هر گونه قرارداد خصوصی میان شخص حقیقی و خصوصی.

وصول مطالبات: انجام تخصصی آن ها از طریق یک سری وکلا مانند چک برگشتی، سفته، اوراق بهادار و دیگر سندها . از دیگر فعالیت های موسسه حقوقی می توان به مواردی مانند انجام دادن امورات حقوقی، رسیدگی کردن به موارد کیفری، قبولی پرونده هایی که به امور خانواده مرتبط هستند، داوری کردن و … اشاره نمود.

کلام آخر

انتخاب بهترین موسسه حقوقی از بین موسسات حقوقی بسیار زیادی که در مشهد فعالیت می کنند، کار بسیار سختی است. به همین دلیل تعدادی از موسسات معتبر و شناخته شده را معرفی کردیم تا انتخاب آسانی داشته باشید. بهترین موسسه حقوقی در مشهد موسسه ای است که بتواند خدمات مناسب و به روزی را در اختیار موکلین قرار دهد. سپاس گزارم که تا انتهای مقاله همراه ما بودید. لطفا نظرات و انتقادات خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

دکمه بازگشت به بالا