وکلا

10 تا از بهترین وکیل خانم در مشهد ⚖️+ شماره☎️️【سال1403】

حانیه گیلانی
وکیل پایه یک دادگستری
آدرس مشهد، بین فرامز عباسی 19 و 21، مجتمع خاتم، طبقه 3، واحد 15 (مراجعه با تعیین وقت قبلی)
تلفن 09155002417
رزومه وکیل حانیه گیلانی

سرکار خانم حانیه گیلانی وکیل پایه یک دادگستری می باشند که در دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی انجام وکالت می نماید این وکیل محترم دادگستری، با موفقیت در پرونده های خود توانسته رضایت موکلین را جلب نماید و بعنوان یکی از وکلای خوب زن در شهر مشهد شناخته شود وجه تمایز ایشان وظیفه شناسی و انسان دوستی و دلسوزی در کنار مهارت و دانش ایشان است.

جهت اعطای وکالت به خانم گیلانی یکی از وکلای خوب مشهد و انجام مشاوره با ایشان تماس بگیرید.

بهجت کبیری بهترین وکیل ملکی مشهد
بهجت کبیری
وکیل پایه یک دادگستری
13 سال سابقه فعالیت
آدرس خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بهارستان ۲، مجتمع پویا، طبقه ۳، واحد ۱۰
تلفن 09155240465
رزومه وکیل بهجت کبیری

سرکار خانم بهجت کبیری وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 13 سال سابقه وکالت در مشهد یکی از وکلا نام دار می باشد.ایشان با تبحر و تخصص لازمه در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و در محضر دادگاه در راستای قوانین وکالت و ارائه ادله محکمه پسند از موکلش در برابر ظلم دفاع می کند. از دیگر ویژگی های ایشان می توان به 5 سال سابقه کار در شورای حل اختلاف و اخلاق نیکو فن بیان شیوا اشاره کرد.

برای دریافت مشاوره حضوری و اعطای وکالت به ایشان تماس حاصل فرمایید.

مهناز دلاویز بهترین وکیل خانم در مشهد
مهناز دلاویز
وکیل پایه یک دادگستری
آدرس مشهد، بلوار شفا، ساختمان ارم، واحد ۷
رزومه وکیل مهناز دلاویز

خانم دلاویز یک وکیل ماهر و مجرب هستند که سابقه طولانی در زمینه وکالت دارند، ایشان با درک بالا به خوبی با موکلین خود ارتباط برقرار می کنند و به دلیل قابل اعتماد بودن موکلین به خوبی به ایشان اعتماد کرده و تمام مشکلات خود را در میان می گذارند تا ایشان پرونده آنها را به خوبی حل کنند. تلاش فراوان ایشان در حال پرونده ها باعث شده تا همیشه به نتیجه مطلوب برسند و رضایت موکلین خود را به دست بیاورند. برخی از تخصص و ویژگی ایشان: کیفری: سرقت، کلاهبرداری، فساد خانوده: مهریه، طلاق توافقی، نفقه صبوری و رازداری

فاطمه غفرانی
وکیل پایه یک دادگستری
10 سال سابقه فعالیت
آدرس مشهد، بلوار وکیل آباد 13
تلفن 09157137376
رزومه وکیل فاطمه غفرانی

خانم فاطمه غفرانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای لیسانس حقوق قضایی، دارای 10 سال سابقه وکالت در امور حقوقی، خانواده، کیفری و دیوان عدالت اداری با رزومه 90 درصدی آرا قضایی به نفع موکل یکی از وکلای زن موفق در مشهد هستند.

برخی از سوابق ایشان:

    • دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند، ارث و تقسیم ترکه و …
    • دعاوی ملکی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، خیانت در امانت و …
    • دعاوی کیفری، کلاهبرداری، سرقت، جعل و …
    • و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم فاطمه غفرانی، تماس بگیرید.

سیده سمیه عطایی
وکیل پایه یک دادگستری
16 سال سابقه فعالیت
آدرس خراسان رضوی، شهید محمدزاده ۱۱، شفا ۳۰ سابق، پلاک۳، ساختمان محیا، طبقه همکف
تلفن 09155226311
رزومه وکیل سیده سمیه عطایی

خانم سیده سمیه عطایی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق، ایشان به مدرت 4 دوره بانوی کارآفرین نمونه کشور بوده اند و 16 سال سابقه کار وکالت در دعوای حقوقی کیفری ثبت مواد مخدر و … را در رزومه خود دارند همینطور از وکلای زن خبره در شهر مشهد هستند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم سیده سمیه عطایی، تماس بگیرید.

شادی همتا بهترین وکیل خانم در مشهد
شادی همتا
وکیل پایه یک دادگستری
8 سال سابقه فعالیت
آدرس مشهد، بلوار معلم، بین معلم ۴و ۶، پلاک ۶۰، طبقه۲
رزومه وکیل شادی همتا

سرکار خانم شادی همتا وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، یکی از بهترین وکلا و مشاوره حقوقی در مشهد می باشد، این وکیل دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و با بیش از 8 سال سابقه موفق می باشد همچنین این وکیل توانسته در طول دوره وکالتش بسیار موفق عمل کرده و توانسته پرونده های بسیاری را به سرانجام برساند، از تخصص های این وکیل می توان به قبول دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی و بانکی اشاره کرد همینطور باید گفت این وکیل در زمینه های دیگر اعم از مشاوره های حقوقی حضوری و غیر حضوری، تنظیم سند، تنظیم لایحه و شکوائیه نیز خدمات ارائه می دهد. تخصص ایشان: ملکی: فسخ قرارداد، خلع ید، سرقفلی خانواده، نفقه، حضانت، طلاق توافقی، طلاق یکطرفه

نیره برومند ابراهیمی
وکیل پایه یک دادگستری
18 سال سابقه فعالیت
آدرس مشهد، بلوار دانشجو، بین دانشجو 21 و 23، پلاک 279 (مراجعه حضوری 17 الی 20 امکان پذیر است)
تلفن 09153187422
رزومه وکیل نیره برومند ابراهیمی

خانم نیره برومند ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری استان، مشاور حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری و دارای بیش از 18 سال فعالیت در حوزه حقوقی، خانواده، ملکی و کیفری می باشند. ایشان صداقت، احساس مسئولیت، تعهد اخلاقی و رضایت موکلین را همواره سرلوحه کار خود قرار می دهند و از بهترین وکلای زن در مشهد می باشند.

جهت اعطای وکالت به خانم نیره برومند ابراهیمی و دریافت مشاوره حضوری و تلفنی، تماس بگیرید.

حضور زنان در جامعه روز به روز بیشتر می شود و شاهد ورود خانم ها به حرفه وکالت هستیم. وجود وکیل زن در هر شهری نیاز است. این موضوع کمک می کند تا مردم راحت تر وکیلی برای پرونده های خود انتخاب کنند. مشهد یکی از شهرهایی است که تعداد وکلای خانم در آن بسیار است. اما از میان وکلای خانم کدام را باید انتخاب کرد؟ ویژگی های وکیل زن چیست؟ در ادامه مقاله بهترین وکیل خانم در مشهد، شما را با تعدادی از وکلای خانم این شهر آشنا می کنیم همراه ما در وب سایت برترین وکیل باشید.

ویژگی های وکیل زن چیست؟

برای انتخاب بهترین وکیل خانم در مشهد در ابتدا لازم است که اطلاعاتی در خصوص ویژگی های مهم وکیل بدانیم. افراد بسیاری در مشهد به دنبال بهترین وکیل زن هستند، اما نمی دانند که بر چه اساسی باید وکیلی را انتخاب کنند، بهتر است بدانید که اولین ویژگی وکیل زن، صداقت و امانت داری او است، زیرا یک وکیل باید جزئیات پرونده و نتیجه ای که ممکن است دادگاه صادر کند را به موکل بگوید تا موکل از نتیجه پرونده خود کمی مطلع شود و توقعات بیجا نداشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل مشهد  کلیک کنید!

ویژگی بعدی بهترین وکیل زن در مشهد، اطلاع و آگاهی او از قوانین و مقررات کشور است، در این صورت به درستی می تواند موکل خود را در تمامی زمینه ها راهنمایی نماید. مورد بعدی که از ویژگی های وکیل زن است، ذکاوت و حرفه ای بودن در کار و پیگیری پرونده موکل می باشد.

می توان گفت شجاعت و صبوری از دیگر ویژگی هایی است که وکیل زن باید داشته باشد، شاید برخی از پرونده ها برای خانم ها خطرناک باشند از این رو شجاع بودن وکیل زن یک مزیت محسوب می شود، اینکه بتواند پرونده را تا انتها پیگیری کند و تا رسیدن به نتیجه مورد قبول همراه موکل خود باشد بسیار حائز اهمیت است. همچنین برخی از پرونده ها بسیار طولانی می شوند و نتیجه نهایی به سرعت صادر نمی گردد، در این شرایط، صبوری وکیل باعث می شود تا رسیدن به نتیجه مطلوب پیگیری پرونده را ادامه دهد.

بهترین وکیل زن در مشهد کیست؟

بهترین وکیل خانم در مشهد کیست؟

انتخاب بهترین وکیل خانم در مشهد به بررسی های بسیاری نیاز دارد، باید وکیلی انتخاب کنید که ویژگی های و خصوصیات یک وکیل متبحر و کارکشته را داشته باشد، فردی امین، باسابقه و متخصص در پرونده مورد نظر شما باشد، مشهد از شهرهایی است که تعداد وکلای خانم بسیاری دارد اما باز هم افراد در انتخاب های خود دچار شک می شوند و گاهی ممکن است وکیل مناسبی انتخاب نکنند و پرونده با شکست مواجه شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

چرا به وکیل خانم در مشهد نیاز داریم؟

وجود وکیل در دعاوی مختلف یک امتیاز محسوب می شود و توصیه می شود در صورتی که طرف مقابل وکیل داشته باشد، حتما برای گرفتن وکیل اقدام نمایید. دریافت مشاوره از بهترین وکیل زن در مشهد باعث افزایش موفقیت شما در پرونده می شود.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل حقوقی در مشهد

اکثرا در پرونده های مختلف به ویژه دعاوی خانوادگی، موکلین خانم به دنبال وکیل زن هستند. زیرا احساس همدردی و همزاد پنداری بیشتری با وکیل خانم خواهند داشت. بیشتر افردی که در مشهد به دنبال وکیل زن هستند، عقیده دارند که وکلای خانم نتیجه بهتری را در پرونده های مختلف به ویژه دعاوی خانواده به دست می آورند.

دریافت مشاوره از وکیل زن خوب در مشهد کمک می کند تا مشکل خود را راحت تر با وکیل در میان بگذارید، این موضوع مخصوصا برای خانم هایی که در زندگی مشترک با مشکل رو به رو شده اند، بسیار کمک کننده است. زیرا راحت تر می توانند با وکیل زن ارتباط بگیرند. معمولا در دعاوی خانواده، کودکان و زنان بیشترین آسیب را می بینند و از این بابت نیاز دارند تا با وکیلی در ارتباط باشند که آن ها را درک کند و جزئیات پرونده آن ها را به دقت بررسی نماید تا حقوق آنان پایمال نگردد.

چرا به وکیل زن نیاز داریم؟

کلام آخر

ممنون که تا این بخش از مقاله بهترین وکیل خانم در مشهد همراه ما بودید. مشهد از شهرهای پرجمعیت ایران است که وکلای بسیاری در آن مشغول به کار هستند. در میان این وکلا، تعداد وکلای خانم هم بسیار بالا است ما در این مطلب وکلای خانم شهر مشهد را معرفی نمودیم تا انتخاب راحت تری داشته باشید. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

ویژگی های وکیل خانم در مشهد چیست؟

از ویژگی های بهترین وکیل زن در مشهد می توان به فن بیان بالا، سابقه طولانی در انجام پرونده های مختلف، بالا بودن تعداد پرونده های موفق و … اشاره نمود.

وکیل زن چه دعاوی را می تواند پیگیری کند؟

وکیل پایه یک دادگستری زن همانند وکلای مرد می تواند دعاوی مختلفی اعم از حقوقی، کیفری، ثبتی، ملکی، خانواده و … را پیگیری نماید و از حقوق موکل خود دفاع کند.

حق الوکاله وکیل زن چقدر است؟

میزان حق الوکاله وکلا به میزان پیچیدگی پرونده و زمانی که بابت آن باید صرف شود بستگی دارد، از این رو بهترین وکیل زن با در نظر گرفتن این موضوع، مبلغی را به عنوان حق الوکاله تعیین می کند.

4.7/5 - (7 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم. اگر سوال و نظری درباره مقالات دارین حتما ازم بپرسین:)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا