وکیل

10 تا از بهترین وکیل خانم در مشهد ⚖️【سال1402】

حضور زنان در جامعه روز به روز بیشتر می شود و شاهد ورود خانم ها به حرفه وکالت هستیم. وجود وکیل زن در هر شهری نیاز است. این موضوع کمک می کند تا مردم راحت تر وکیلی برای پرونده های خود انتخاب کنند. مشهد یکی از شهرهایی است که تعداد وکلای خانم در آن بسیار است. اما از میان وکلای خانم کدام را باید انتخاب کرد؟ ویژگی های وکیل زن چیست؟ در ادامه مقاله بهترین وکیل خانم در مشهد، شما را با تعدادی از وکلای خانم این شهر آشنا می کنیم همراه ما در وب سایت برترین وکیل باشید.

ویژگی های وکیل زن چیست؟

برای انتخاب بهترین وکیل خانم در مشهد در ابتدا لازم است که اطلاعاتی در خصوص ویژگی های مهم وکیل بدانیم. افراد بسیاری در مشهد به دنبال بهترین وکیل زن هستند، اما نمی دانند که بر چه اساسی باید وکیلی را انتخاب کنند، بهتر است بدانید که اولین ویژگی وکیل زن، صداقت و امانت داری او است، زیرا یک وکیل باید جزئیات پرونده و نتیجه ای که ممکن است دادگاه صادر کند را به موکل بگوید تا موکل از نتیجه پرونده خود کمی مطلع شود و توقعات بیجا نداشته باشد.

ویژگی بعدی بهترین وکیل مشهد، اطلاع و آگاهی او از قوانین و مقررات کشور است، در این صورت به درستی می تواند موکل خود را در تمامی زمینه ها راهنمایی نماید. مورد بعدی که از ویژگی های وکیل زن است، ذکاوت و حرفه ای بودن در کار و پیگیری پرونده موکل می باشد.

می توان گفت شجاعت و صبوری از دیگر ویژگی هایی است که وکیل زن باید داشته باشد، شاید برخی از پرونده ها برای خانم ها خطرناک باشند از این رو شجاع بودن وکیل زن یک مزیت محسوب می شود، اینکه بتواند پرونده را تا انتها پیگیری کند و تا رسیدن به نتیجه مورد قبول همراه موکل خود باشد بسیار حائز اهمیت است. همچنین برخی از پرونده ها بسیار طولانی می شوند و نتیجه نهایی به سرعت صادر نمی گردد، در این شرایط، صبوری وکیل باعث می شود تا رسیدن به نتیجه مطلوب پیگیری پرونده را ادامه دهد.

بهترین وکیل زن در مشهد کیست؟

بهترین وکیل خانم در مشهد کیست؟

انتخاب بهترین وکیل خانم در مشهد به بررسی های بسیاری نیاز دارد، باید وکیلی انتخاب کنید که ویژگی های و خصوصیات یک وکیل متبحر و کارکشته را داشته باشد، فردی امین، باسابقه و متخصص در پرونده مورد نظر شما باشد، مشهد از شهرهایی است که تعداد وکلای خانم بسیاری دارد اما باز هم افراد در انتخاب های خود دچار شک می شوند و گاهی ممکن است وکیل مناسبی انتخاب نکنند و پرونده با شکست مواجه شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در سایت برترین وکیل سعی کرده ایم به معرفی وکلای برتر بپردازیم و به طور ویژه در این مقاله تلاش کردیم تا 10 وکیل زن خوب در مشهد را برای افرادی که به دنبال وکیل خانم هستند معرفی کنیم تا انتخاب راحتی داشته باشند.

حانیه گیلانی

خانم حانیه گیلانی وکیل زن در مشهد

سرکار خانم حانیه گیلانی وکیل پایه یک دادگستری می باشند که در دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی انجام وکالت می نماید این وکیل محترم دادگستری، با موفقیت در پرونده های خود توانسته رضایت موکلین را جلب نماید و بعنوان یکی از وکلای خوب زن در شهر مشهد شناخته شود وجه تمایز ایشان وظیفه شناسی و انسان دوستی و دلسوزی در کنار مهارت و دانش ایشان است.

جهت اعطای وکالت به خانم گیلانی یکی از وکلای خوب مشهد و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09155002417
آدرس دفتر: مشهد، بین فرامز عباسی 19 و 21، مجتمع خاتم، طبقه 3، واحد 15 (مراجعه با تعیین وقت قبلی)

سعیده فرهادی نژاد

سعیده فرهادی نژاد بهترین وکیل مشهد

خانم سعیده فرهادی نژاد وکیل پایه یک دادگستری در مشهد، مشاور حقوقی، وکیل امور بانکی، اتباع خارجی و مهاجرت می باشند. ایشان سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و تجارب ارزشمندی را در سال های وکالت کسب نموده اند.

برخی از تخصص خانم سعیده فرهادی نژاد:

  • وکالت تخصصی در انواع پرونده های بانکی
  • وکالت تخصصی در انواع پرونده های خانواده، به ویژه طلاق و طلاق توافقی
  • اخذ تابعیت در مشهد
  • و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم سعیده فرهادی نژاد، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09155509295
آدرس دفتر:
مشهد، بلوار فردوسی، حدفاصل ثمانه و چهارراه مهدی، کنار بانک ملی، پلاک ۲۰۷، طبقه دوم

مریم شفازاده

سرکار خانم مریم شفازاده

خانم شفازاده از وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر مشهد می باشند. ایشان سابقه ای درخشان در حرفه وکالت دارند و تمامی دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و … را می پذیرند و موفق به حل و بررسی بیش از صدها پرونده کلاهبرداری، سرقت، قاچاق کالا، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، نفقه، مهریه، دعاوی مربوط به فک رهن و پیش فروش آپارتمان و … شده اند.

مشاوره و راهنمایی هایی که توسط خانم شفازاده به موکلین ارائه می شود کامل و جامع بوده و بهترین نتیجه را برای افراد رقم می زند. ایشان از وکلای با مهارت سخنوری بالا در بیان مسائل و قوانین هستند.

آدرس دفتر: مشهد، میدان ده دی، بالای داروخانه دکتر مجتهدی، طبقه دوم

شماره تماس: 09155502131

الناز سادات مدنیان

سرکار خانم الناز سادات مدنیان

خانم مدنیان وکیل پایه یک دادگستری مشهد و متخصص در دعاوی دعاوی خانواده هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و عضو کانون وکلای دادگستری مشهد هستند. فعالیت هایی که توسط ایشان ارائه می شود شامل قبول وکالت پروند و ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری، ارائه راه حل های کوتاه و قانونی به موکل و … است. از ویژگی های اخلاقی خانم مدنیان می توان به برخورد و رفتار مناسب، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان در به پایان رساندن پرونده ها و … است.

ایشان علاوه بر دعاوی خانواده در سایر پرونده های حقوقی و کیفری هم فعالیت داشته اند و تجارب گوناگونی کسب کرده اند. برای حل انواع پرونده های ارث و میراث، طلاق، استرداد جهیزیه، اعسار و … می توانید به ایشان مراجعه کنید.

آدرس دفتر: مشهد، وکیل آباد یازدهم، نبش جلال آل احمد دوم

شماره تماس: 09154006463

مهناز دلاویز

سرکار خانم مهناز دلاویز

خانم مهناز دلاویز وکیل پایه یک دادگستری، دانشجوی ارشد حقوق خصوصی، کارشناس حقوق، متخصص در دعاوی خانوادگی، حقوقی و کیفری هستند. ایشان در سال های وکالت خود بیش از هزاران پرونده کیفری، کلاهبرداری، سرقت، قاچاق و … ، پرونده های حقوقی، الزام به انجام تعهد، ابطال سند، فک رهن و پیش فروش آپارتمان و … دعاوی خانواده، طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، حضانت فرزند و … می باشد.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار شفا، ساختمان ارم، واحد 7

شماره تماس: 09151026897

کیمیا وهاب زاه موسوی

سرکار خانم کیمیا وهاب زاده موسوی

خانم کیمیا وهاب زاده موسوی وکیل پایه یک دادگستری در مشهد و متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … هستند. دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه فردوسی مشهد بوده و گواهینامه های شرکت در دوره های آموزشی داوری و بنگاه های اقتصادی را گذرانده اند. در حال حاضر مشغول به کار در دفتر وکالت آوای عدالت می باشند و خدمات حقوقی خود را به سراسر ایران ارائه می دهند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار مجد، مجتمع تجاری ضامن آهو

شماره تماس: 09105146717

نیره برومند

سرکار خانم نیره برومند

خانم برومند وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری استان و مشاوره حقوقی به صورت غیرحضوری و از طریق تلفن به متقاضیان ارائه می دهند. ایشان بیش از 9 سال سابقه وکالت در رزومه خود دارند و پرونده های بسیاری در مینه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، دعاوی ملکی و دعاوی مربوط به املاک داشته اند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار دانشجو، بین دانشجو 21 و 23، پلاک 237

شماره تماس: 09153187422

وجیهه قریشی

وکیل وجیهه قریشی متخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم جرایم علیه اموال و اسناد کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت دعاوی املاک و اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه می باشد.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار سجاد.بهارستان2

شماره تماس: 09155117760

عاطفه مجیدی طهران

سرکار خانم سیده عاطفه مجیدی طهران، وکیل پایه یک‌ دادگستری و فوق‌لیسانس حقوق بین‌الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران، از سال 1393 کار وکالت خود را در شهرهای تهران و مشهد آغاز نموده است. ایشان بعد از فارغ التحصیلی کارشناسی در رشته حقوق در دانشگاه اصفهان مشغول به تحصیل شد و بلافاصله بعد از اتمام مقطع کارشناسی ارشد در سال 1390، تحصیلات خود را در رشته حقوق بین الملل دانشگاه شهید بهشتی تهران ادامه داد. وی با فعالیت در پرونده های مختلف از جمله دعاوی کیفری، حقوقی، خانوده و … توانسته است جایگاه ویژه ای را بین وکلای دادگستری شهر مشهد کسب کند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار احمداباد، بلوار ابوذرغفاری، نبش بلوار ابوذرغفاری 16،پلاک 160، طبقه سوم، واحد 10

شماره تماس: 09153787748

سحر دشتی

سرکار خانم سحر دشتی سابقه فعالیت حقوقی بعنوان وکیل و مشاور حقوقی در شرکت های گچ خراسان، سیمان جوین، کاشی فیروزه مشهد و موسسات حقوقی معتبر و اعلام وکالت در پرونده های حقوقی، ملکی، وصول مطالبات،کیفری، خانواده، ثبتی، داوری، اداره کار و … همچنین دعاوی اختصاصی دیات مرتبط با حقوق عابرین پیاده و رانندگان مقصر در حوادث رانندگی، مطالبات از صندوق تامین خسارات بدنی ونیز دعاوی حقوقی مرتبط با بیمه شخص ثالث از شرکت های بیمه در حوادث رانندگی را بر عهده دارند.

آدرس دفتر: مشهد، شیروان

شماره تماس: 09150605155

چرا به وکیل زن نیاز داریم؟

وجود وکیل در دعاوی مختلف یک امتیاز محسوب می شود و توصیه می شود در صورتی که طرف مقابل وکیل داشته باشد، حتما برای گرفتن وکیل اقدام نمایید. دریافت مشاوره از بهترین وکیل خانواده در مشهد باعث افزایش موفقیت شما در پرونده می شود.

چرا به وکیل زن نیاز داریم؟

اکثرا در پرونده های مختلف به ویژه دعاوی خانوادگی، موکلین خانم به دنبال وکیل زن هستند. زیرا احساس همدردی و همزاد پنداری بیشتری با وکیل خانم خواهند داشت. بیشتر افردی که در مشهد به دنبال وکیل زن هستند، عقیده دارند که وکلای خانم نتیجه بهتری را در پرونده های مختلف به ویژه دعاوی خانواده به دست می آورند.

دریافت مشاوره از وکیل زن خوب در مشهد کمک می کند تا مشکل خود را راحت تر با وکیل در میان بگذارید، این موضوع مخصوصا برای خانم هایی که در زندگی مشترک با مشکل رو به رو شده اند، بسیار کمک کننده است. زیرا راحت تر می توانند با وکیل زن ارتباط بگیرند. معمولا در دعاوی خانواده، کودکان و زنان بیشترین آسیب را می بینند و از این بابت نیاز دارند تا با وکیلی در ارتباط باشند که آن ها را درک کند و جزئیات پرونده آن ها را به دقت بررسی نماید تا حقوق آنان پایمال نگردد.

کلام آخر

ممنون که تا این بخش از مقاله بهترین وکیل خانم در مشهد همراه ما بودید. مشهد از شهرهای پرجمعیت ایران است که وکلای بسیاری در آن مشغول به کار هستند. در میان این وکلا، تعداد وکلای خانم هم بسیار بالا است ما در این مطلب وکلای خانم شهر مشهد را معرفی نمودیم تا انتخاب راحت تری داشته باشید. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

ویژگی های وکیل خانم در مشهد چیست؟

از ویژگی های بهترین وکیل زن در مشهد می توان به فن بیان بالا، سابقه طولانی در انجام پرونده های مختلف، بالا بودن تعداد پرونده های موفق و … اشاره نمود.

وکیل زن چه دعاوی را می تواند پیگیری کند؟

وکیل پایه یک دادگستری زن همانند وکلای مرد می تواند دعاوی مختلفی اعم از حقوقی، کیفری، ثبتی، ملکی، خانواده و … را پیگیری نماید و از حقوق موکل خود دفاع کند.

حق الوکاله وکیل زن چقدر است؟

میزان حق الوکاله وکلا به میزان پیچیدگی پرونده و زمانی که بابت آن باید صرف شود بستگی دارد، از این رو بهترین وکیل زن با در نظر گرفتن این موضوع، مبلغی را به عنوان حق الوکاله تعیین می کند.

4.6/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا