وکیل

10 تا از بهترین وکیل خانم در مشهد ⚖️【سال1403】

حضور زنان در جامعه روز به روز بیشتر می شود و شاهد ورود خانم ها به حرفه وکالت هستیم. وجود وکیل زن در هر شهری نیاز است. این موضوع کمک می کند تا مردم راحت تر وکیلی برای پرونده های خود انتخاب کنند. مشهد یکی از شهرهایی است که تعداد وکلای خانم در آن بسیار است. اما از میان وکلای خانم کدام را باید انتخاب کرد؟ ویژگی های وکیل زن چیست؟ در ادامه مقاله بهترین وکیل خانم در مشهد، شما را با تعدادی از وکلای خانم این شهر آشنا می کنیم همراه ما در وب سایت برترین وکیل باشید.

ویژگی های وکیل زن چیست؟

برای انتخاب بهترین وکیل خانم در مشهد در ابتدا لازم است که اطلاعاتی در خصوص ویژگی های مهم وکیل بدانیم. افراد بسیاری در مشهد به دنبال بهترین وکیل زن هستند، اما نمی دانند که بر چه اساسی باید وکیلی را انتخاب کنند، بهتر است بدانید که اولین ویژگی وکیل زن، صداقت و امانت داری او است، زیرا یک وکیل باید جزئیات پرونده و نتیجه ای که ممکن است دادگاه صادر کند را به موکل بگوید تا موکل از نتیجه پرونده خود کمی مطلع شود و توقعات بیجا نداشته باشد.

ویژگی بعدی بهترین وکیل مشهد، اطلاع و آگاهی او از قوانین و مقررات کشور است، در این صورت به درستی می تواند موکل خود را در تمامی زمینه ها راهنمایی نماید. مورد بعدی که از ویژگی های وکیل زن است، ذکاوت و حرفه ای بودن در کار و پیگیری پرونده موکل می باشد.

می توان گفت شجاعت و صبوری از دیگر ویژگی هایی است که وکیل زن باید داشته باشد، شاید برخی از پرونده ها برای خانم ها خطرناک باشند از این رو شجاع بودن وکیل زن یک مزیت محسوب می شود، اینکه بتواند پرونده را تا انتها پیگیری کند و تا رسیدن به نتیجه مورد قبول همراه موکل خود باشد بسیار حائز اهمیت است. همچنین برخی از پرونده ها بسیار طولانی می شوند و نتیجه نهایی به سرعت صادر نمی گردد، در این شرایط، صبوری وکیل باعث می شود تا رسیدن به نتیجه مطلوب پیگیری پرونده را ادامه دهد.

بهترین وکیل زن در مشهد کیست؟

بهترین وکیل خانم در مشهد کیست؟

انتخاب بهترین وکیل خانم در مشهد به بررسی های بسیاری نیاز دارد، باید وکیلی انتخاب کنید که ویژگی های و خصوصیات یک وکیل متبحر و کارکشته را داشته باشد، فردی امین، باسابقه و متخصص در پرونده مورد نظر شما باشد، مشهد از شهرهایی است که تعداد وکلای خانم بسیاری دارد اما باز هم افراد در انتخاب های خود دچار شک می شوند و گاهی ممکن است وکیل مناسبی انتخاب نکنند و پرونده با شکست مواجه شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل خانم در مشهد را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای خانم در مشهد همراه ما باشید:

10 تا از بهترین وکیل خانم در مشهد را بشناسید! ⚖️

حانیه گیلانی

خانم حانیه گیلانی وکیل زن در مشهد

سرکار خانم حانیه گیلانی وکیل پایه یک دادگستری می باشند که در دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی انجام وکالت می نماید این وکیل محترم دادگستری، با موفقیت در پرونده های خود توانسته رضایت موکلین را جلب نماید و بعنوان یکی از وکلای خوب زن در شهر مشهد شناخته شود وجه تمایز ایشان وظیفه شناسی و انسان دوستی و دلسوزی در کنار مهارت و دانش ایشان است.

جهت اعطای وکالت به خانم گیلانی یکی از وکلای خوب مشهد و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09155002417
آدرس دفتر: مشهد، بین فرامز عباسی 19 و 21، مجتمع خاتم، طبقه 3، واحد 15 (مراجعه با تعیین وقت قبلی)


زهرا یوسف نیا

زهرا یوسف نیا بهترین وکیل خانم در مشهد

خانم زهرا یوسف نیا وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای رتبه ۸ آزمون وکالت و رتبه ۴۲ آزمون قضاوت در سال ۹۶ هستند.

برخی از تخصص خانم یوسف نیا:

 • در پرونده های خانواده(طلاق یکطرفه از سوی زوجه، طلاق توافقی،وکالت در طلاق، فسخ نکاح ،اثبات زوجیت، مهریه،نفقه، حضانت، ملاقات فرزند،اثبات نسب)
 • پرونده کیفری(کلاهبرداری،جعل و استفاده از سند مجعول، تصرف عدوانی، رابطه نامشروع، سرقت، مواد مخدر،و….
 • (پرونده حقوقی، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی فسخ قرارداد، اقاله، دعاوی موجر و مستاجر، اثبات مالکیت، الزام به ایفای تعهد و خسارات قراردادی و…)

شماره تماس: 09155508662 – 09156463855
آدرس دفتر: مشهد، بلوار شفا، بین محمدزاده ۶ و ۸ (بین شفا ۲۱ و ۲۳ ) پلاک ۱۴۶، طبقه اول، روبروی دادگاه خانواده


بهجت کبیری

بهجت کبیری بهترین وکیل خانم در مشهد

سرکار خانم بهجت کبیری وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 13 سال سابقه وکالت در مشهد یکی از وکلا نام دار می باشد.ایشان با تبحر و تخصص لازمه در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و در محضر دادگاه در راستای قوانین وکالت و ارائه ادله محکمه پسند از موکلش در برابر ظلم دفاع می کند. از دیگر ویژگی های ایشان می توان به 5 سال سابقه کار در شورای حل اختلاف و اخلاق نیکو فن بیان شیوا اشاره کرد.

برای دریافت مشاوره حضوری و اعطای وکالت به ایشان با شماره تماس زیر تماس حاصل فرمایید:

شماره تماس: 09155240465
آدرس دفتر: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بهارستان ۲، مجتمع پویا، طبقه ۳، واحد ۱۰


نازنين مهرآوران

نازنين مهرآوران بهترین وکیل خانم در مشهد

خانم نازنين مهرآوران وكيل پايه يک دادگستري از كانون وكلای خراسان رضوی؛ دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد. ایشان با تبحر و دانش حقوقی مکفی وكالت در حوزه دعاوی خانواده ،ملكی و بانكی را به صورت تخصصی می پذیرد و همچنین به مراجعین در خصوص پرونده های مختلف مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد. خانم مهرآوران بیش از 8 سال سابقه وکالت دارند و همچنین ايشان وكيل سابق بانک سينا بوده است و در حال حاضر مشاوره تعدادی از شركت های خصوصی را بر عهده دارد.

شماره تماس:09158975747
جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم نازنین مهرآوران، با شماره فوق تماس بگیرید.


زهرا قنادی زاد

زهرا قنادی راد بهترین وکیل خانم مشهد

سرکار خانم زهرا قنادی زاد وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی نیز می باشد، ایشان جزو کانون وکلای مرکز بوده یکی از بهترین وکیلای مشهد نیز بشمار می آید ، ایشان فارق التحصیل رشته حقوق و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق نیز می باشد،تخصص ایشان در زمینه رسیدگی به دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری، بانکی، تنظیم اوراق قضایی و برگزاری جلسات مشاوره حقوقی نیز می باشد.

آدرس: مشهد، چهار طبقه داخل مدرس۸، ساختمان۱۲۱، نیم طبقه دوم

فاطمه غفرانی

فاطمه غفرانی بهترین وکیل خانم در مشهد

خانم فاطمه غفرانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای لیسانس حقوق قضایی، دارای 10 سال سابقه وکالت در امور حقوقی، خانواده، کیفری و دیوان عدالت اداری با رزومه 90 درصدی آرا قضایی به نفع موکل یکی از وکلای زن موفق در مشهد هستند.

برخی از سوابق ایشان:

 • دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند، ارث و تقسیم ترکه و …
 • دعاوی ملکی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، خیانت در امانت و …
 • دعاوی کیفری، کلاهبرداری، سرقت، جعل و …
 • و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم فاطمه غفرانی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09157137376
آدرس دفتر:
مشهد، بلوار وکیل آباد 13


سیده سمیه عطایی

سیده سمیه عطایی بهترین وکیل خانم در مشهد

خانم سیده سمیه عطایی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق، ایشان به مدرت 4 دوره بانوی کارآفرین نمونه کشور بوده اند و 16 سال سابقه کار وکالت در دعوای حقوقی کیفری ثبت مواد مخدر و … را در رزومه خود دارند همینطور از وکلای زن خبره در شهر مشهد هستند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم سیده سمیه عطایی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09155226311
آدرس دفتر:
خراسان رضوی، شهید محمدزاده ۱۱، شفا ۳۰ سابق، پلاک۳، ساختمان محیا، طبقه همکف


رقیه سعادتمند

رقیه سعادتمند بهترین وکیل خانم در مشهد

خانم رقیه سعادتمند وکیل خبره و مشاور پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به صورت حرفه ای وکالت می پذیرد، وی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشد. همچنین در جلسات مشاوره افراد را در تمامی حوزه ها با دانش حقوقی مکفی بسته به سختی پروندشان راهنمایی می کند.

خانم سعادتمند برای بهبود روند پروند قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد و در روز موعد برای دفاع از موکل خود مستندات جمع آوری شده را به محضر دادگاه ارائه می دهد و به خوبی حقوق موکل خود را اجرا می کند. ایشان بعد از اتمام جلسات مشاوره با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را به مراجعین با صراحت کامل اعلام می دارد. قابل ذکر است خانم سعادتمند ناظر و فعال در دادسرای سرپرستی مشهد می باشد.

برخی از تخصص ایشان:

 • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
 • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …)
 • ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…)
 • تنظیم انواع قرارداد و اسناد تجاری
 • شرکت‌ها، مالیات
 • اداره کار، تامین اجتماعی
 • مالکیت فکری

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم رقیه سعادتمند، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09154423678
آدرس دفتر: تربت حیدریه، مشهد


شادی همتا

شادی همتا شادی همتا وکیل خانم مشهد

سرکار خانم شادی همتا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در مشهد می باشد ایشان دارای سال ها تجربه در زمینه قبول وکالت حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، تنظیم اوراق قضای، تنظیم سند، تنظیم شکوایه و… می باشد.

آدرس: آدرس: مشهد، بلوار معلم، بین معلم ۴و ۶، پلاک ۶۰، طبقه۲

شماره تماس: ۰۵۱۳۶۰۳۵۷۳۶

نیره برومند ابراهیمی

نیره برومند ابراهیمی بهترین وکیل خانم در مشهد

خانم نیره برومند ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری استان، مشاور حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری و دارای بیش از 18 سال فعالیت در حوزه حقوقی، خانواده، ملکی و کیفری می باشند. ایشان صداقت، احساس مسئولیت، تعهد اخلاقی و رضایت موکلین را همواره سرلوحه کار خود قرار می دهند و از بهترین وکلای زن در مشهد می باشند.

جهت اعطای وکالت به خانم نیره برومند ابراهیمی و دریافت مشاوره حضوری و تلفنی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09153187422
آدرس دفتر:
مشهد، بلوار دانشجو، بین دانشجو 21 و 23، پلاک 279
(مراجعه حضوری 17 الی 20 امکان پذیر است)


چرا به وکیل خانم در مشهد نیاز داریم؟

وجود وکیل در دعاوی مختلف یک امتیاز محسوب می شود و توصیه می شود در صورتی که طرف مقابل وکیل داشته باشد، حتما برای گرفتن وکیل اقدام نمایید. دریافت مشاوره از بهترین وکیل خانواده در مشهد باعث افزایش موفقیت شما در پرونده می شود.

اکثرا در پرونده های مختلف به ویژه دعاوی خانوادگی، موکلین خانم به دنبال وکیل زن هستند. زیرا احساس همدردی و همزاد پنداری بیشتری با وکیل خانم خواهند داشت. بیشتر افردی که در مشهد به دنبال وکیل زن هستند، عقیده دارند که وکلای خانم نتیجه بهتری را در پرونده های مختلف به ویژه دعاوی خانواده به دست می آورند.

دریافت مشاوره از وکیل زن خوب در مشهد کمک می کند تا مشکل خود را راحت تر با وکیل در میان بگذارید، این موضوع مخصوصا برای خانم هایی که در زندگی مشترک با مشکل رو به رو شده اند، بسیار کمک کننده است. زیرا راحت تر می توانند با وکیل زن ارتباط بگیرند. معمولا در دعاوی خانواده، کودکان و زنان بیشترین آسیب را می بینند و از این بابت نیاز دارند تا با وکیلی در ارتباط باشند که آن ها را درک کند و جزئیات پرونده آن ها را به دقت بررسی نماید تا حقوق آنان پایمال نگردد.

چرا به وکیل زن نیاز داریم؟

کلام آخر

ممنون که تا این بخش از مقاله بهترین وکیل خانم در مشهد همراه ما بودید. مشهد از شهرهای پرجمعیت ایران است که وکلای بسیاری در آن مشغول به کار هستند. در میان این وکلا، تعداد وکلای خانم هم بسیار بالا است ما در این مطلب وکلای خانم شهر مشهد را معرفی نمودیم تا انتخاب راحت تری داشته باشید. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

ویژگی های وکیل خانم در مشهد چیست؟

از ویژگی های بهترین وکیل زن در مشهد می توان به فن بیان بالا، سابقه طولانی در انجام پرونده های مختلف، بالا بودن تعداد پرونده های موفق و … اشاره نمود.

وکیل زن چه دعاوی را می تواند پیگیری کند؟

وکیل پایه یک دادگستری زن همانند وکلای مرد می تواند دعاوی مختلفی اعم از حقوقی، کیفری، ثبتی، ملکی، خانواده و … را پیگیری نماید و از حقوق موکل خود دفاع کند.

حق الوکاله وکیل زن چقدر است؟

میزان حق الوکاله وکلا به میزان پیچیدگی پرونده و زمانی که بابت آن باید صرف شود بستگی دارد، از این رو بهترین وکیل زن با در نظر گرفتن این موضوع، مبلغی را به عنوان حق الوکاله تعیین می کند.

4.7/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

دکمه بازگشت به بالا