حقوقیوکیل

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در مشهد ⚖️【سال1403】

وکیل حقوقی فردی است که از جانب موکل برای وکالت پرونده های مختلف برگزیده می شود. وکیل حقوقی می تواند در مراجع قضایی، غیرقضایی و دادگاه ها از حقوق موکل دفاع نماید. مشهد یکی از شهرهای بزرگی است که افراد بسیاری به دنبال وکیل حقوقی می باشند، لذا در ادامه سعی داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در مشهد بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل حقوقی در مشهد کیست؟

بهترین وکیل حقوقی در مشهد کیست؟

مطابق قانون مدنی، به شخصی که از طرف فردی به عنوان نماینده او برگزیده می شود وکیل می گویند، میان وکیل حقوقی و وکیل مدنی اختلافاتی وجود دارد. وکیل مدنی، وکیل پایه یک دادگستری نمی باشد اما وکیل حقوقی، وکیل پایه یک دادگستری است که دارای وکالت نامه معتبری می باشد و امکان حضور در تمامی مراجع قضایی و دادگاه ها را دارد.

وکیل حقوقی، همان وکیل پایه یک دادگستری است که در تمامی مسائل حقوقی به افراد مشاوره می دهد و پیگیر موضوعات پرونده های آنان است تا به نتیجه مطلوبی برساند. بهترین وکیل مشهد به دلیل دانش و تجربه ای که در سال های وکالت به دست آورده بهتر از هر شخصی به شما کمک می کند تا به حقوق قانونی خود برسید.

مشاور حقوقی در مشهد در رشته حقوق تحصیل نموده و به تمامی قوانین کشور مسلط است و همواره اطلاعات خود را به روز نگه می دارد. از این رو بهترین شخص برای حل مشکلات حقوقی ما می باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در مشهد بپردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای خبره ما را در مجله حقوقی برترین وکیل همراهی کنید:

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در مشهد را بشناسید! ⚖️

علیرضا قدیری

علیرضا قدیری وکیل حقوقی در مشهد

علیرضا قدیری وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل دانشگاه تهران، با بیش از 25 سال سابقه وکالت در پرونده های مهم، یکی از بهترین وکلای مشهد، عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران می باشد.

ایشان سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان را بعنوان عضو اصلی داشته و مسئولیت های مختلفی را در آن ارگان به عهده داشته است، از جمله: بازرس هیأت مدیره و نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلا ی کشور (اسکودا). همچنین ایشان مسئولیت کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد و نیز مسئولیت کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلا و عضویت در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خراسان را در کارنامه خود دارا می باشد.

موفقیت ایشان در تربیت و سرپرستی تعداد بی شماری از کارآموزان وکالت و تدریس علوم حقوقی در مراکز علمی و سابقه مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان از جمله فعالیتهای ایشان می باشد. علیرضا قدیری سالهای متمادی دبیر انجمن جرم شناسی منطقه شرق کشور بوده است و انجام فعالیتهای علمی در حوزه جزائی در کارنامه ایشان می درخشد. همچنین موفقیت های قابل توجهی در پیروزی پرونده های مهم داشته اند که قابل تحسین می باشد.

حوزه فعالیت حقوقی وی: امورملکی، امور حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده می باشد.

مراجعه به ایشان یعنی بهره مندی از دانش حقوقی بعلاوه تجربه سالیان وکالت که باعث اطمینان خاطر افراد و موکلین خواهد شد. جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09155909549
آدرس دفتر: مشهد، خیابان امام خمینی، مقابل سه راه دارایی، امام خمینی ۲۸، برج اداری مرمر

نیره برومند ابراهیمی

نیره برومند ابراهیمی بهترین وکیل مشهد

خانم نیره برومند ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری استان، مشاور حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری و دارای بیش از 18 سال فعالیت در حوزه حقوقی، خانواده، ملکی و کیفری می باشند. ایشان صداقت، احساس مسئولیت، تعهد اخلاقی و رضایت موکلین را همواره سرلوحه کار خود قرار می دهند و از بهترین وکلای زن در مشهد می باشند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار دانشجو، بین دانشجو 21 و 23، پلاک 279

شماره تماس: 09153187422

محمدرضا کمالی

محمدرضا کمالی وکیل حقوقی در مشهد

آقای کمالی وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد، مشاور حقوقی و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق قضایی و ادبیات فارسی می باشند. ایشان از وکلای متخصص مشهد در پیگیری و بررسی دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، امور قراردادها، اسناد تجاری و … هستند.

آدرس دفتر: خراسان رضوی، مشهد، بلوار هاشمیه 26، پشت بانک پاسارگاد، ساختمان صدرا، طبقه اول، واحد 1

شماره تماس: 09153113943

سهیل فیضی عظیمی

سهیل فیضی عظیمی وکیل حقوقی در مشهد

آقای فیضی وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد، وکیل و مشاور حقوقی، دارای بیش از 15 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و دارای بیش از 18 سال سابقه ارائه خدمات حقوقی به افراد هستند. آقای فیضی دارای گواهینامه درجه یک تنظیم قراردادها از کانون وکلای دادگستری خراسان، دارای گواهینامه داوری در قراردادها از کانون وکلای دادگستری خراسان می باشند.

آدرس دفتر: مشهد، حد فاصل سه راه فلسطین و چهار راه خیام، بین دستغیب 33 و 35 ساختمان پزشکان آتیه، طبقه 4، واحد 12

شماره تماس: 09151083205

علی تقی زاده

علی تقی زاده  وکیل حقوقی در مشهد

آقای علی تقی زاده وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و دارای مدرک کارشناسی حقوق می باشند، ایشان بیش از 17 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری، مطالبه دیه، دعاوی خانواده، دعاوی ملکی و ثبتی و … تخصص دارند.

آدرس دفتر: مشهد، خیابان چمران، بین چمران 7 و 9، پلاک 161، طبقه 1

شماره تماس: 09112563097

غلامرضا بابوریان

غلامرضا بابوریان  وکیل حقوقی در مشهد

آقای بابوریان وکیل پایه یک دادگستری در مشهد، مشاور حقوقی و دارای مدرک کارشناسی حقوق می باشند. بیش از 15 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری را دارند. ایشان در زمینه انواع امور حقوقی، دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، جرائم مواد مخدر، تنظیم قرارداد، تشکیل جلسه صلح و سازش و … بسیار متبحر هستند.

آدرس دفتر: مشهد، نبش امامت 13، طبقه دوم

شماره تماس: 09155135967


وکیل حقوقی کیست؟

وکیل حقوقی، وکیل پایه یک دادگستری است که به دعاوی مرتبط با حقوق افراد رسیدگی می کند. معمولا دعاوی به دو دسته بندی بزرگ حقوق و کیفری تقسیم می شوند. دعاوی کیفری همواره با جرم و جنایت همراه هستند در حالی که دعاوی حقوقی به حق و حقوق افراد مرتبط می شوند و جنایتی در آن ها رخ نمی دهد.

همانطور که گفتیم دعاوی حقوقی به حقوق افراد مرتبط اند و وکیل حقوقی به دنبال جبران خسارت ناشی از این اتفاق می باشد. هر زمان خسارتی به دلیل نقض حقوق افراد به وجود بیاید که ارتباطی با جرم ندارد، دعاوی حقوقی مطرح می شود که برای پیگیری و بررسی های بیشتر به وکیل حقوقی متخصص نیاز است.

بهترین وکیل حقوقی در مشهد، بیان می کند که دعاوی حقوقی انواع مختلفی دارند و می توانند مالی یا غیرمالی باشند. هدف از طرح دعاوی مالی احقاق حقوق موکل است. همینطور هدف از طرح دعوای غیرمالی، بیشتر جنبه شخصی دارد و هدف منفعت اقتصادی نمی باشد.

مطلب پیشنهادی: موسسه حقوقی در مشهد

وکیل حقوقی کیست؟

بهترین وکیل حقوقی در مشهد به چه دعاوی رسیدگی می کند؟

انواع تخصص های حقوقی وکیل حقوقی در مشهد شامل، وکالت در پرونده های خانواده، حقوق تجارت و امور مالی، حقوق مدنی و انواع قراردادهای معین و غیرمعین، ارث و میراث و حق شفعه و … می باشد. همینطو وکیل حقوقی توانایی های لازم برای وکالت در دیوان عدالت اداری را دارد.

دعاوی خانواده:

ووکیل حقوقی در مشهد به انواع پرونده های خانواده رسیدگی های لازم را ارائه می دهد و از تمام قوانین و نکات مرتبط با این حوزه آگاه است. وکیل حقوقی می تواند وکیل پایه یک دادگستری بوده و یا وکیل محضری باشد و به امور و دعاوی خانوادگی رسیدگی نماید.

دعاوی ملکی:

وکیل حقوقی می تواند به تمامی دعاوی ملکی که در آنها حقی از کسی ضایع شده رسیدگی کند. تخصص وکیل حقوقی در زمینه املاک در رابطه با املاک اعم از بایر و غیر بایر است.

مهاجرت:

رسیدگی به امور مهاجرت یکی از کارهایی است که وکیل حقوقی در مشهد انجام می دهد. وکیل حقوقی در مشهد اطلاعات جامعی در زمینه مهاجرت و نحوه خذ اقامت دارد لذا می تواند در این زمینه راهنمایی های بیشتر را به شما ارائه کند.

امور قراردادها:

وکیل حقوقی به امور قرارداها نیز رسیدگی می کند، وی اطلاعت جامعی از نحوه تنظیم قرارداد میان اشخاص دارد. همواره وجود وکیل متخصص در امور قراردادها موجب می شود تا احتمال بروز کلاهبرداری و مشکلات در آینده به طور چشمگیری کاهش یابد.

امور شرکت ها:

یکی دیگر از تخصص های وکیل حقوقی رسدگی به امور و دعاوی شرکت ها است. آنها اطلاعات کاملی از حقوق مرتبط با شرکت ها دارند و راهکارهای مناسب برای حل مشکلات آنها را پیشنهاد می دهند.

چک و سفته:

بهترین وکیل حقوقی در مشهد می تواند راهنمایی لازم را در زمینه انواع چک های صادر شده از بانک های مختلف به موکل ارائه کند. گواهی عدم پرداخت اناوع چک، واخواست سفته ها، ظهرنویسان چک ها، حقوق ظهرنویسان چک و سفته اطلعات جامعی دارد و از حقوق قانونی انان دفاع می کند.

کلام آخر

پرونده هایی که در دادگاه ها وجود داردند دسته بندی های مختلفی اعم از حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … دارند. اما به طور کلی دعاوی را به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم بندی می کنند. در دعاوی حقوقی هیچگونه جرائمی اتفاق نمی افتد در حالی که دعاوی کیفری همواره با جرم و جنایت همراه هستند. در این مقاله برای راحتی شما به معرفی 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در مشهد پرداختیم تا در صورتی نیاز دسترسی راحتی به وکیل متصص داشته باشید. امیدوارم مطالب برای شما مفید بوده باشد، اگر سوال و نظری دارید در بخش دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.

4/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا