وکلا

10 تا از بهترین وکیل چناران ⚖️【سال1403】

تنها در صورتی می توان به کسب موفقیت در محاکم قضایی امیدوار بود که دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده و ارائه دفاعیات در جلسات دادگاه را در اختیار داشته باشیم. اما مشکل اینجا است که می دانیم عموم جامعه سواد حقوقی و تخصص لازم برای حل و فصل اختلافات پیش آمده را در اختیار ندارد. در چنین شرایطی می توان با مراجعه به یک وکیل مجرب و دریافت مشاوره حقوقی و یا استخدام وی قدم بزرگی برای کسب موفقیت برداشت. اما دستیابی به اهداف تعیین شده تنها با استخدام وکلای شاخص و مطرح ممکن است. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل چناران آشنا کنیم. لطفا تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

بهترین وکیل چناران

بهترین وکیل چناران کیست؟

برای افزایش شناخت خود از وکیل مورد نظر لازم است معیارهای مشخصی در اختیار داشته باشید تا با استفاده از آن ها بتوانید مهارت و توانایی گزینه های مختلف را مورد بررسی قرار دهید. کسب پیروزی در دادگاه به مهارت های وکیل مورد نظر بستگی دارد. در واقع وکیل مطرح و شاخص می تواند مسیر پرونده را به نفع شما تغییر دهد. بهترین وکیل چناران دانش آموخته یکی از مطرح ترین و شاخص ترین دانشگاه های تهران است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل چناران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تسلط بالایی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری دارد و می تواند در صورت نیاز، بهترین راهکار را به موکل پیشنهاد دهد. بهترین وکیل مشهد همواره تغییرات قانون را مورد بررسی قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل چناران سال های زیادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است. تجربیاتی که بهترین وکیل چناران در تمامی این سال ها به دست آورده است، در بسیاری از دعاوی راهگشا خواهد بود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل چناران بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در چناران سال 1403!

محمدرضا کمالی

آقای محمدرضا کمالی وکیل و مشاوره پایه یک دادگستری در چندین سال سابقه وکالت خود پرونده های موفق زیادی داشته اند.ایشان در تمامی مراحل حقوقی موکلین و مراجعین خود را به درستی راهنمایی میکنند.ایشان همه روزه به صورت حضوری و تلفنی به متقاضیان مشاوره ارائه میدهد.

آدرس دفتر: چناران، خیابان دادگستری، (بهشتی ۲) ، روبروی نمایندگی سایپا، طبقه همکف، واحد ۴

شماره تماس: ۰۹۱۵۳۱۱۳۹۴۳

علی اصغر صادق زاده بزاز

آقای علی اصغر صادق زاده بزاز از وکلای پایه یک دادگستری با 13 سال سابقه در چناران مشغول فعالیت هستند. ایشان تمامی پرونده ها در زمینه حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، تصادفات، تنظیم دادخواست و لایحه دفاعیه تنظیم قرارداد حرفه ای و … را می پذیرند و مشاوره های لازم را به صورت حضوری و غیر حضوری در این خصوص ارائه می دهند. به عنوان یکی از بهترین وکلای چناران در حال فعالیت می باشند.

آدرس دفتر: چناران، خیابان شهید بهشتی، مقابل دادگستری مرکز وکلا

شماره تماس: ۰۹۱۵۵۱۲۹۰۳۷

زهرا برهان علمی

سرکار خانم زهرا برهان علمی از وکلای پایه یک دادگستری با 8 سال سابقه موثر در چناران مشغول فعالیت هستند. ایشان در زمینه حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی پرونده های موفق بسیاری دارند و مشاوره های لازم را به صورت حضوری با تعین وقت قبلی ارائه می دهند.

آدرس دفتر: چناران، خیابان بهشتی۲ مقابل دادگستری

شماره تماس: ۰۹۱۵۳۱۳۹۱۰۴

فیروزه ایرجی ورانلو

سرکار خانم فیروزه ایرجی ورانلو از وکلای پایه یک دادگستری با 9 سال سابقه موثر در چناران مشغول فعالیت هستند. ایشان در زمینه حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی پرونده های موفق بسیاری دارند.با بیان شیوا و دانش حقوقی خود توانسته یکی خود را جز یکی از نام داران وکلای شهر چناران کند، وی مشاوره های لازم را به دو صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین و موکلین می گذارد.

آدرس دفتر: چناران خیابان بهشتی ۲، جنب شرکت سایپا

شماره تماس: ۰۹۱۵۴۷۶۳۸۱۲

فاطمه نیرومند

خانم فاطمه نیومند از وکلای پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه در چناران مشغول فعالیت هستند. ایشان تمامی پرونده ها در زمینه حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، تصادفات، تنظیم دادخواست و لایحه دفاعیه تنظیم قرارداد حرفه ای و … را می پذیرند و مشاوره های لازم را به صورت حضوری و غیر حضوری در این خصوص ارائه می دهند.

آدرس دفتر: چناران، خیابان بهشتی ۲، مقابل دادگستری مرکز وکلا جنب فروشگاه طبقه 3

شماره تماس: ۰۹۱۵۳۸۱۹۸۰۰


نحوه پرداخت حق الوکاله وکیل چناران

عدم آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری می تواند عواقب ناگواری را برای فرد به همراه داشته باشد. لازم است برای جبران ضعف های حقوقی یک وکیل خبره و مجرب به خدمت بگیرید که از جزئیات قوانین آگاه است و می تواند با استفاده از مهارت هایی که در اختیار دارد، دفاعیات لازم را به دادگاه ارائه دهد. به میزان دستمزدی که لازم است در ازای انجام امور حقوقی از سوی موکل به بهترین وکیل چناران پرداخت شود در اصطلاح حق الوکاله می گویند.

لازم است حساسیت زیادی بر روی انتخاب وکیل داشته باشید و تحقیقات جامعی در خصوص مهارت و تونایی های وکیل مورد نظر انجام دهید. لازم است با توجه به تخصص و سابقه وکلای مختلف برای کسب مشاوره حقوقی و یا استخدام ان ها اقدام نمایید. پس از کسب اطمینان از وکیل مورد نظر لازم است جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وی تدارک ببینید. در جلسات ملاقات حضوری لازم است دو طرف خواسته های خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند تا در نهایت به نقطه نظر مشخصی دست پیدا کنند.

یکی از موضوعات مهم که می بایست در جلسات ملاقات حضوری در خصوص آن ها با بهترین وکیل چناران به تبادل نظر بپردازید، حق الوکاله است. دقت داشته باشید که میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت آن با توافق طرفین تعیین می گردد. متاسفانه بیشتر مردم جامعه به غلط تصور می کنند که موکل موظف است در همان ابتدای امضای قرارداد تمامی مبلغ تعیین شده به عنوان حق الوکاله را به وکیل مورد نظر بپردازد. هر یک از افراد بسته به شرایط و توانایی مالی خود می تواند زمان و نحوه پرداخت را تعیین نماید.

به طور معمول مبلغ تعیین شده به عنوان هزینه وکیل را در دو قسط به او پرداخت می کنند. قسط اول که شامل نیمی از حق الوکاله می شود در همان ابتدای امضای قرارداد به وکیل پرداخت می شود و قسط دوم در پایان همکاری که معمولا در زمان اعلام رای قطعی دادگاه است تسویه می گردد. لازم است پس از رسیدن به توافقات کامل با وکیل مورد نظر، قراردادی بین طرفین به امضا برسد. این قرارداد از بروز مشکلات و اختلافات در آینده جلوگیری می کند. همچنین تعهدات طرفین در این قرارداد به طور دقیق مشخص شده است.

بهترین وکیل چناران

لزوم توجه به فن بیان و سابقه وکیل چناران به عنوان دو معیار مهم

با در اختیار داشتن متر و معیارهای مشخص می توان توانایی و مهارت های وکلای مختلف را مورد ارزیابی قرار داد و از آن ها برای به خدمت گرفتن وکالت پرونده های حقوقی و یا کیفری درخواست کرد. دو معیار مهم در انتخاب بهترین وکیل چناران که همواره باید دقت ویژه ای بر روی آن ها داشته باشید، فن بیان و سابقه وکیل است. در واقع لازم است در زمان مواجهه با گزینه های مختلف، آن ها را بر اساس سابقه و فن بیانی که در اختیار دارند اولویت بندی کرده و در نهایت به گزینه مطلوب خود دست پیدا کرده و نسبت به استخدام وی اقدام کنید.

تحصیلات آکادمیک و تخصص یک وکیل از اهمیت بالایی در انتخاب وی برخوردار است. اما این تمام ماجرا نیست و نمی توان تنها با اتکا به تحصیلات یک وکیل، شاخص بودن آن را تایید نمود. یکی از مهم ترین ابزارهای وکیل برای کسب موفقیت در میدان دادگاه، فن بیان و قدرت نفوذ کلام او است. در واقع فن بیان قوی به وکیل کمک می کند تا دانش خود را به سادگی جاری نماید و در نهایت قاضی را متقاعد سازد تا به نفع موکل خود رای صادر نماید. در جلسات حضوری می توان فن بیان وکیل را محک زد.

یکی دیگر از معیارهای مهم در انتخاب بهترین وکیل چناران، سابقه او است. لازم است به دنبال آن دسته از وکلایی باشید که در زمینه شغلی خود دارای بیشترین سابقه هستند. در واقع سابقه وکیل به معنای میزان تجربیاتی است که او در طی سال ها جمع آوری کرده است. وکیل با استفاده از تجربیات گران بهای خود می تواند در صورت مواجهه با مشکلات مشابه بهترین راهکار را به موکل پیشنهاد داده و مسیر پرونده را به کلی تغییر دهد. البته نباید سابقه یک وکیل را با سن و سال او اشتباه گرفت.

بهترین وکیل چناران

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل چناران آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مطلوب خود را انتخاب کرده و آن ها را به خدمت بگیرید. در ادامه تلاش کردیم تا نکات مهمی در خصوص نحوه پرداخت دستمزد وکیل به شما ارائه دهیم و در انتهای مطلب نیز ضرورت توجه به فن بیان و سابقه یک وکیل مجرب در انتخاب وی را گوشزد نمودیم. اکنون از شما همراهان عزیز دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده در مطلب بالا را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

3/5 - (4 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 5 =

دکمه بازگشت به بالا