کیفریوکلا

10تا از بهترین وکیل سرقت در مشهد⚖️ +آدرس و شماره☎️️【سال1403】

اگر دعوایی علیه شما در خصوص جرایم سرقت اقامه شده باشد لازم است با حضور در محاکم قضایی و ارائه دفاعیات لازم از منافع و حقوق قانونی خود به طور کامل دفاع نمایید. همچنین ممکن است اموال شما مورد سرقت قرار گرفته و قصد تنظیم شکایت و شروع دعوای کیفری را علیه فرد مجرم داشته باشید. در تمامی این شرایط لازم است از یک وکیل توانا و مقتدر استفاده کنید تا او بتواند با احاطه کاملی که بر روی قوانین و مقررات دارد از منافع شما دفاع کرده و گام بلندی را به سمت اثبات ادعاهای شما در محاکم قضایی بردارد. دعاوی کیفری معمولاً با پیچیدگی‌های بسیاری همراه هستند و شما نمی‌توانید به هر وکیلی برای رسیدگی به چنین پرونده‌هایی اعتماد کنید و باید به سراغ شاخص‌ترین گزینه‌ها بروید. در این مقاله خواهیم کوشید تا شما را با برخی از مشخصات بهترین وکیل سرقت در مشهد آشنا کنیم پس تا انتهای مطلب در کنار ما باشید.

بهترین وکیل سرقت در مشهد

بهترین وکیل سرقت در مشهد کیست؟

یکی از جرایمی که در قانون مجازات اسلامی به دقت با آن اشاره شده و مجازه‌هایی نیز برای آن تعیین گردیده است جرم سرقت یا همان دزدی می‌باشد که به معنای ربودن مال دیگری بدون کسب رضایت از او است. قانونگذار سعی دارد برای جرم سرقت مجازات‌های سنگینی را به تصویب برساند تا به این شکل نوعی بازدارندگی از وقوع آن در سطح جامعه ایجاد نماید. لازم است در مواجهه با چنین جرایمی روی کمک‌های بهترین وکیل سرقت در مشهد حساب باز کرده و از او در تمامی مراحل دادرسی راهنمایی بگیرید.

دسترسی سریع و مشاوره آسان بابهترین وکیل کیفری در مشهد

دقت داشته باشید که بهترین وکیل دزدی در مشهد قادر است از میان راه حل‌های مختلف برای تامین منافع شما در نهایت مطلوب‌ترین آنها را پیش روی شما بگذارد و به شما پیشنهاد دهد. همچنین می‌دانیم که برترین وکیل سرقت در مشهد از نظر دانش حقوقی در بین رقبای خود سرآمد است. همواره باید در انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد به تخصص او توجه ویژه داشته باشیم. چرا که با استفاده از وکیل سرقت خوب در مشهد می‌توانیم شانس کسب پیروزی خود را در دعاوی سرقت افزایش دهیم.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل سرقت در مشهد سال 1403!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل سرقت در مشهد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

محمد بیگی قرقی

محمد بیگی قرقی وکیل سرقت در مشهد

جناب آقای محمد بیگی قرقی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در مشهد می باشند. ایشان دارای 17 سال سابقه فعالیت وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری هستند. جناب بیگی در دعاوی هایی مانند سرقت، کلاهبرداری، جعل اسناد، جعل هویت و سایر دعاوی کیفری، فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوارمعلم، نبش معلم 11، پلاک 50

شماره تماس: 09151107803

زهره ترحمی یوسفی

زهره ترحمی یوسفی وکیل سرقت در مشهد

سرکار خانم زهره ترحمی یوسفی، از وکیل های ماهر و کاربلد در حوزه سرقت و سایر دعاوی کیفری، در مشهد می باشند. وی دارای سابقه 15 ساله در حل دعاوی کیفری را دارا می باشند و توانسته اند در این 15 سال کارنامه ای درخشان از نتایج موفق در دعاوی هایشان به ثمر برسانند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار مدرس، مدرس 8، کوچه زرمهر، ساختمان وکلاء، طبقه 3، واحد 301

شماره تماس: 09153584021

سید حمید باغداری

سید حمد باغداری وکیل سرقت در مشهد

جناب آقای سید حمید باغداری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری، از وکیل های نامدار در مشهد هستند. وی وکیل دعاوی کیفری می باشد و به طور تخصصی روی انواع دعاوی سرقت کار می کنند و در 10 سال فعالیت خود در این راستا توانسته اند که صدها پرونده را با موفقیت و به نفع موکلشان به پایان برسانند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار خیام جنوبی، خیام 23، پلاک 96

شماره تماس: 09153161429

غلامرضا پروازی

غلامرضا پروازی وکیل سرقت در مشهد

دیگر وکیلی که معرفی می کنیم وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، جناب آقای غلامرضا پروازی، از وکلای برتر در مشهد می باشند. آقای پروازی، تحصیل کرده در رشته حقوق می باشند و ازسال 1390 که پروانه وکالت خود را کسب نمودند، کار حقوقی خود را در زمینه های گوناگون حقوقی و کیفری، آغاز نمودند.

آدرس دفتر: مشهد، حجاب64/3، مجتمع ارم، بلوک 2، واحد 4

شماره تماس: 09121939601

علی پور برات باغان

علی پور برات باغان وکیل سرقت در مشهد

جناب آقای علی پور برات باغان، دیگر وکیل خوب و حرفه ای در مشهد می باشند. وی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با سابقه بیش از یک دهه می باشند که در زمینه وکالت به طور تخصصی روی دعاوی همچون: دعاوی سرقت، دعاوی کلاهبرداری، دعاوی آدم ربایی و دعاوی جعل هویت کار می کنند و تا امروزه توانسته اند تعداد کثیری از پرونده های موکلینشان را با موفقیت و نتیجه مطلوب آنان، خاتمه دهند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار معلم، بین معلم18، چهاراه معلم، ساختمان 410، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 09153068013

تصورات غلط درباره دستمزد وکیل سرقت در مشهد

حق الوکاله در واقع مقدار دستمزدی است که باید به بهترین وکیل سرقت در مشهد پرداخت کنید تا او در عوض حاضر شود وکالت در پرونده‌های مربوط به دزدی و سرقت را در اختیار گرفته و امورات حقوقی را به انجام برساند. برای بسیاری از افرادی که با دعاوی سرقت دست به گریبان هستند مقدار دستمزد وکلا از اهمیت بالایی برخوردار است و همچنین آنها دغدغه‌هایی درباره شیوه پرداخت آن خواهند داشت. در ادامه سعی داریم برخی از تصورات غلط درباره دستمزد وکلا را مورد بررسی قرار دهیم.

بالا بودن دستمزد وکلا: برخی از افراد به غلط تصور می‌کنند که تمامی وکلا در ازای قبول وکالت در پرونده‌های مربوط به دعاوی سرقت از موکلان دستمزد بالایی را مطالبه می‌کنند و همین مسئله باعث می‌شود تا برای امضای قرارداد پیش قدم نشوند. این افراد تصمیم می‌گیرند به جای پرداخت حق الوکاله خودشان به شخصه وارد عمل شده و در دادگاه‌ها از حقوق قانونی خود دفاع نمایند؛ اما باید توجه داشته باشید که تمامی وکلا دستمزد بالایی را از موکلان خود درخواست نمی‌کنند و بسیاری از آنها کاملاً مقرون به صرفه هستند.

یکسان بودن دستمزد تمامی وکلا: به این موضوع توجه کنید که بهترین وکیل سرقت در مشهد ابتدا سعی دارد تا پرونده را از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار داده و ابعاد مختلف آن را بشناسد و سپس مبلغی را به عنوان دستمزد اعلام کند. ذکر این نکته ضروری است که هر یک از وکلا دارای سابقه بیشتری باشد از شما درخواست دستمزد و حق الوکاله بیشتری برای رسیدگی به پرونده‌های سرقت می‌کند بنابراین بدیهی است اگر بگوییم دستمزد وکلا با یکدیگر متفاوت بوده و نمی‌توان آنها را یکسان در نظر گرفت.

پرداخت یکجای مبلغ حق الوکاله: از تصورات دیگری که در خصوص حق الوکاله وجود دارد و از قضا اشتباه نیز هست این می‌باشد که تمامی افراد گمان می‌کنند که باید تمام مبلغ تعیین شده به عنوان مبلغ حق الوکاله را به صورت یکجا پرداخت نمود. دقت داشته باشید که روال کار به این صورت است که مبلغ تعیین شده به عنوان حق الوکاله را می‌توان به صورت توافقی تعیین نمود همچنین می‌توان در خصوص شیوه پرداخت آن با وکیل مورد نظر به توافق رسید و از او درخواست کرد که مبلغ را در دو یا سه قسط دریافت نماید.

بهترین وکیل سرقت در مشهد

4 نکته طلایی پیش از انتخاب وکیل سرقت در مشهد

سابقه وکیل را بررسی کنید: یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید در انتخاب بهترین وکیل سرقت در مشهد مورد بررسی قرار بگیرد سابقه است. سابقه یک وکیل به معنای تعداد سال‌هایی است که او در مراجع قانونی مشغول ارائه خدمات و انجام امورات حقوقی بوده و در این راه توانسته تجربیات گرانبهایی را توشه راه خود کند. اگر به سراغ وکلای با سابقه بروید این مسئله باعث می‌شود تا شما در مدت زمان کمتری بتوانید به نتیجه دلخواه خود در دعاوی سرقت رسیده و اهداف مد نظرتان را با تکه بر تجربیات وکیل محقق نمایید.

بیشتر بخوانید: ۱۰ تا از بهترین وکیل مشهد

تخصص وکیل را در نظر بگیرید: حقیقت این است که از نظر قانونی وکلای پایه یک دادگستری می‌توانند در تمامی پرونده‌های حقوقی و کیفری وکالت کنند اما برای کسب پیروزی و دستیابی به نتایج دلخواه بهتر است به سراغ وکلای متخصص بروید. باید به سراغ آن گروه از وکلایی بروید که در زمینه دعاوی مربوط به سرقت پیش از این فعالیت داشته و تجربیات قابل اتکایی را در این زمینه کسب کرده‌اند در این صورت است که این وکلا می‌توانند راهکارهای مطلوب‌تری را برای برون رفت از مشکلات پرونده به شما ارائه دهند.

تکلیف حق الوکاله را مشخص کنید: اگر مایل به استخدام بهترین وکیل سرقت در مشهد هستید لازم است در ابتدا با وکیل مورد نظرتان ملاقات کرده و با او در خصوص تمامی جزئیات به توافقات کامل دست پیدا کنید. یکی از موارد مهم که لازم است در خصوص آن به توافقات کامل برسید مسئله حق الوکاله می‌باشد. از نظر قانونی دست وکیل برای محاسبه حق الوکاله به صورت توافقی باز است همچنین شما می‌توانید مقدار دستمزد و همچنین شیوه پرداخت را به صورت کاملاً توافقی و از طریق هم فکری با وکیل محاسبه کنید.

برای جبران ضعف‌های حقوقی خود مشاوره دریافت کنید: با دریافت مشاوره حقوقی می‌توانید دانش خود را در زمینه دعاوی سرقت به میزان قابل توجهی افزایش داده و گره‌های ذهنی خود را در این خصوص بازگشایی نمایید. همچنین شما در جلسات مشاوره حقوقی می‌آموزید که باید چگونه در دادگاه دفاعیات موثری را در خصوص پرونده‌های کیفری داشته باشید تا منافع شما تامین شده و گام بلندی را به سمت کسب پیروزی بردارید. به هر حال نباید از مشاوره حقوقی و دریافت آن به روش‌های مختلف غافل شوید.

بهترین وکیل سرقت در مشهد

کلام آخر

از همراهی شما مخاطبان عزیز با سایت برترین وکیل تشکر و قدردانی می‌کنیم و امیدواریم که از مطالب مندرج در این سایت نهایت استفاده را کرده باشید. در این مقاله کوشیدیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل سرقت در مشهد آشنا کنیم تا از میان وکلای با تجربه در نهایت یک مورد را برای اعطای وکالت انتخاب نمایید. در ادامه تلاش کردیم تصورات غلط درباره دستمزد وکلا را مورد بررسی قرار داده و پس از آن نیز به سراغ برخی از نکات مهم که می‌تواند به شما در انتخاب وکیل کمک کند رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که نظرات و تجربیات خود را با مخاطبان این سایت در میان بگذارید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + شش =

دکمه بازگشت به بالا