وکلا

10 تا از بهترین وکیل تربت جام ⚖️【سال1403】

در صورتی که در محاکم قضایی دعوایی حقوقی یا کیفری علیه شما اقامه شده باشد و یا اینکه سوء رفتار دیگری حقوقی را از شما ضایع کرده باشد و حل اختلافات را به دادگاه سپرده باشید، نیاز به یک وکیل توانا و کاربلد بیش از هر زمان دیگری احساس می شود. وکیل می تواند با اتکا به دانش حقوقی و آگاهی خود از قوانین و مقررات از بروز خسارات جبران ناپذیر جلوگیری کرده و شما را در رسیدگی به پرونده یاری نماید. در این مطلب از مجله حقوقی برترین وکیل سعی داریم شما را با بهترین وکیل تربت جام آشنا کنیم تا با بررسی مهارت های هر یک از گزینه ها بتوانید بهترین تصمیم را برای آینده پرونده خود داشته باشید، برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

بهترین وکیل تربت جام

بهترین وکیل تربت جام کیست؟

کسب نتایج مطلوب در محاکم قضایی مستلزم بهره مندی از وکلایی است که با روال قانونی رسیدگی به پرونده آشنایی کامل دارند و می توانند موکل را در رسیدن به مقصود یاری نمایند. لازم است برای انتخاب بهترین حقوقدان ها معیارهای مناسبی در اختیار داشته باشیم تا با استفاده از آن ها بتوانیم توانمندی وکلا را محک بزنیم. بهترین وکیل تربت جام دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتما رسانده است و مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است.

بهترین وکیل تربت جام به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تسلط بالایی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری دارد و می تواند با اتکا به دانش و تحصیلات خود بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. بهترین وکیل مشهد همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل تربت جاکم سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و در تمامی این مدت توانسته است تجربیات گران بهایی را در این زمینه کسب نماید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص شهر تربت جام در زمینه پرونده های مختلف به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای نام برده شده، تخصص و سابقه آن ها را مورد بررسی قرار دهید. لطفا تا انتها در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل تربت جام سال 1403!

مریم پرند

مریم پرند بهترین وکیل تربت جام

خانم مریم پرند وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دانشجوی ارشد حقوق خصوصی، دارای 5 سال سابقه وکالت،
فعال در حوزه امور حقوقی و کیفری و خانواده و ثبتی هستند.

از تخصص های ایشان:

  • وکالت در دعاوی حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
  • وکالت در دعاوی کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، جرایم رایانه ای، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
  • وکالت در دعاوی ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…)
  • وکالت در دعاوی خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم مریم پرند، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09152755141
آدرس دفتر:
تربت جام، امام خمینی ۲۹، ساختمان مقصودپور، طبقه سوم

سجاد درستکار سمرغاره

جناب آقای درستکار سمرغاره یکی از وکلای پایه یک دادگستری و همچنین مشاوره حقوقی با سابقه بالا در تربت جام هستند. سابقه وکالت در انواع دعاوی خانوداه، ملکی، حقوقی، کیفری دارند، که پرونده های مربوط به این دعاوی را به خوبی انجام می دهند.

آدرس: تربت جام، خیابان بهشتی، نبش بهشتی 5، طبقه اول

تلفن تماس: 09150099292

زهره افشانی

خانم افشانی با سابقه کار از کانون وکلا یکی از وکیل های با سابقه در زمینه انواع دعاوی هستند. از وکیل های پایه یک دادگستری به حساب می آیند. دعاوی که سرکار خانم افشانی در آن فعالیت دارند، دعاوی مالی، تجاری، اموال منقول که شامل ماشین آلات، وسایل و لوازم، خودرو و…، قرارداد ها ( چک، سفته، فاکتور، برات،رسید عادی)، و دعاوی املاک است

آدرس: تربت جام، صالح آباد، خیابان المهدی، طبقه بالای داروخانه خوبزاد

تلفن تماس: 09153070035

هاشم خرمی

یکی دیگر از وکلای با سابقه در تربت جام، جناب آقای هاشم خرمی هستند. تجربه بالایی در پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده دارند که می توانند مشاوره خوبی به مراجعین خود در این زمینه ها بدهند و پرونده های موکیل خود را با رضایت به پایان می رسانند.

آدرس: تربت جام، خیابان پاسداران 3 پلاک 25

تلفن تماس: 09151118103

ناصر تورانی

آقای ناصر تورانی با بیشتر از 10 سال سابقه، وکیل رسمی دادگستری و مدیر موسسه حقوقی هستند. زمینه فعالیت و مهارت های ایشان در انعقاد قرار داد های تجاری، املاک ، انحصار وراثت، چک، سفته، قرارداد ها، حقوق خصوصی، داد خواست های کار و کارگری است.

آدرس: تربت جام، خیابان المهدی، ساختمان امین، طبقه اول، واحد 4

تلفن تماس: 0915328494

عفت ربانی

از دیگر وکلای با تجربه در تربت جام سرکار خانم عفت ربانی هستند. ایشان وکالت پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشند. سابقه در پرونده های کیفری، ملکی، خانواده، حقوقی دارند. می توانید با توجه به زمینه های فعالیت خانم ربانی، از تجربه ایشان در پرونده های خود مشاوره و کمک بگیرید.

آدرس: تربت جام، خیابان المهدی، جننب داروخانه خوبزاد، طبقه فوقانی پوشاک خانلری

تلفن تماس: 09158097381

مژده تاریک

سرکار خانم مژده تاریک وکیل پایه یک دادگستری با سال ها تجربه ی وکالت، موفق ترین پرونده ها را در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و … داشته و در تمامی حوزه های حقوقی به ارائه ی مشاور تخصصی می پردازد. پیگیری های دقیق ایشان، شما را به حصول یک نتیجه ی مثبت نزدیک می کند.

آدرس: استان خراسان رضوی، شهرستان تربت جام، تربت جام، خ المهدی، ساختمان امین، طبقه ۲، واحد ۸

شماره تماس: 09155288616

مرتضی بخشنده

جناب آقای مرتضی بخشنده با سال ها تجربه ی وکالت، وکیل پایه یک دادگستری می باشد. و در تمامی حوزه های تجارت بین الملل، کیفری، حقوقی، خانواده اعم از نفقه، مهریه و حضانت تجربه موفق دارد. ایشان در حوزه های نام برده پرونده قبول می کند و به ارائه ی مشاوره تخصصی می پردازد.

آدرس: شهرستان تربت جام، تربت جام، انتهای خیابان شهرداری، خیابان بهار، نبش خیابان بهار

شماره تماس: 09155096754


سه تصور غلط در خصوص حق الوکاله وکیل تربت جام

در ابتدا لازم است تعریف دقیقی را از حق الوکاله ارائه دهیم. حق الوکاله در اصل میزان دستمزدی است که می بایست موکل به وکیل در ازای انجام امورات حقوقی و رسیدگی به پرونده پرداخت شود. عموم جامعه تخصص لازم برای حضور موفق در محاکم قضایی را در اختیار ندارد و از این رو، در صدد استخدام وکیل بر می آیند و در ازای عهده دار شدن پرونده به او حق الوکاله پرداخت می کنند. عوامل مختلفی نظیر پیچیدگی پرونده و زمان بر بودن به نتیجه رساندن آن در میزان حق الوکاله تاثیرگذار است.

تصور غلطی که در خصوص حق الوکاله بهترین وکیل تربت جام وجود دارد این است که عموم مردم تصور می کنند که لازم است در همان ابتدای امضای قرارداد تمام مبلغ تعیین شده به عنوان حق الوکاله را به وکیل پرداخت نمایند. حال آن که میزان حق الوکاله و شیوه پرداخت آن به صورت توافقی میان دو طرف تعیین می شود و در قرارداد قید می گردد. هر فرد بسته به شرایط مالی که در اختیار دارد می تواند نحوه پرداخت را با مشورت وکیل تعیین نماید. اما مرسوم است که حق الوکاله در دو قسط پرداخت شود.

نباید چنین تصور شود که دستمزد یک وکیل معیار مناسبی برای سنجش میزان توانایی های او است. ممکن است برخی از وکلای تازه کار از روی بازارگرمی و به دور از اصول حرفه ای، مبلغ گزافی را به عنوان هزینه از موکل درخوسات نمایند. حال آن که برخی دیگر از وکلا که اتفاقا سابقه بالاتری دارند قبول کنند که همان پرونده را با دریافت مبلغ کمتری عهده دار شوند. پیش از تعیین حق الوکاله بهترین وکیل تربت جام لازم است با افراد مطلع در این زمینه مشورت کرده و با اطلاعات کافی در جلسه حاضر شوید.

نباید چنین تصور شود که با شکست یک وکیل در دعاوی مطرح شده، از میزان حق الوکاله وی کاسته می شود. در واقع وکیل ملزم به انجام وظایفی است که در قرارداد به آن ها مقید شده است. اما نتیجه به دست آمده در دادگاه هیچ ارتباطی به میزان حق الوکاله وی ندارد. لازم است وکیل تمامی مهارت و توانمندی خود را به کار بگیرد تا در دادگاه از منافع موکل دفاع نماید و او را به پیروزی برساند. اما ممکن است به هر دلیلی شکست حاصل شود. در چنین شرایطی نیز لازم است حق الوکاله وکیل را تمام و کمال پرداخت کنید.

بهترین وکیل تربت جام

مهم ترین معیارها در انتخاب وکیل خبره در تربت جام

شهرت وکیل: در واقع شهرت یک وکیل را می توان یکی از مهم ترین معیارها در انتخاب وی به شمار آورد. در صورتی یک وکیل به شهرت می رسد که از مهارت های خود در جهت کسب پیروزی های متعدد استفاده کرده و در زمان کمی نام خود را بر سر زبان ها بیندازد. البته هرگز نباید شهرت و معروف بودن یک وکیل را با تبلیغات پر رنگ و لعابی که همه روزه در فضای اینترنت مشاهده می کنیم اشتباه بگیریم. این تبلیغات تنها جنبه بازاریابی دارد و به هیچ عنوان خبره بودن وکیل را تضمین نمی کند.

تخصص وکیل: تخصص یک وکیل نیز از جمله مواردی است که باید در انتخاب وکیل به آن ها دقت نمایید. بدیهی است که فضای فکری یک وکیل خانواده در موضوعاتی مانند مهریه، نفقه و طلاق غوطه ور است. حال آن که یک وکیل کیفری با مسائلی نظیر قتل، سرقت و کلاهبرداری دست و پنجه نرم می کند. طبیعی است که قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف از گستردگی بالایی برخوردار است و لازم است در انتخاب بهترین وکیل تربت جام در ابتدا موضوع پرونده خود را در نظر گرفته و سپس به دنبال وکیل متخصص در آن زمینه باشید.

سابقه وکیل: سابقه بهترین وکیل تربت جام به خوبی با تجربه بودن وی را نمایان می کند. یک وکیل در تمامی سال های فعالیت خود نکات برجسته ای را از پرونده های مختلف در خاطر خود ثبت می کند و در صورت مواجهه با گره های مشابه می تواند آن ها را با اتکا به تجربیات گران بهایی که کسب کرده است حل و فصل می نماید. لازم است در انتخاب وکلای مد نظر خود همواره توجه ویژه ای به سابقه وکیل مورد نظر داشته باشید تا بتوانید به اهداف تعیین شده خود دست پیدا کرده و به موفقیت برسید.

بهترین وکیل تربت جام

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل تربت جام آشنا کردیم تا بدون دغدغه و در کمترین زمان ممکن به گزینه های مطلوب خود دست پیدا کنید. در ادامه تلاش کردیم تا سه تصور غلط در خصوص حق الوکاله وکلای مختلف را مورد بررسی قرار دهیم و در پایان مهم ترین معیارها در انتخاب وکیل خبره و مجرب را تشریح نمودیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت حقوقی برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

1/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 18 =

دکمه بازگشت به بالا