وکیل

10 تا از بهترین وکیل طرقبه ⚖️【سال1403】

هر یک از افراد جامعه برای اطلاع از حقوقی که قانون برای او لحاظ کرده، ناچار است به قوانین و مقررات کشور احاطه داشته باشد. در واقع تنها با آگاهی از این قوانین است که می توانیم به شکلی مطلوب به پرونده رسیدگی کنیم و امید داشته باشیم که در محاکم قضایی به موقیت دست پیدا می کنیم. بنابراین فرقی ندارد که قصد داشته باشید دعوایی را علیه دیگری اقامه کنید یا اینکه دعوایی علیه شما مطرح شده باشد. در همه حال نیاز است با استخدام و یا دریافت مشاوره حقوقی از یک وکیل توانا و مجرب، ضعف های حقوقی خود را جبران کرده و به سمت پیروزی قدم بردارید. اما باید این را هم در نظر بگیریم که انتخاب وکلای شاخص با دشواری هایی هم رو به رو است. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طرقبه آشنا کنیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طرقبه

بهترین وکیل طرقبه کیست؟

باورهای غلط که از عدم بهره مندی از دانش حقوقی ناشی می شود می تواند سد محکمی در راه رسیدن به موفقیت باشد. همواره عده ای بر این باور غلط تاکید دارند که اگر از نظر حقوقی حق با آن ها باشد، دیگر نیازی به استخدام وکیل ندارند و بدون هیچ دردسری می توانند در دادگاه حضور پیدا کرده و منافع خود را تامین نمایند. این در حالی است که کوچک ترین قدم اشتباه در محاکم قضایی می تواند منجر به شکست در پرونده مربوط به دعاوی کیفری یا حقوقی شود. بهترین وکیل در مشهد می تواند در این خصوص به شما مشاوره ارائه دهد.

بنابراین می توان گفت که استخدام بهترین وکیل طرقبه برای رسیدگی به پرونده و ارائه مشاوره های لازم به موکل الزامی است. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در طرقبه در تلاش است تا آگاهی خود را نسبت به مسائل حقوقی و قوانین مورد نیاز افزایش دهد. بهترین وکیل طرقبه در طی سال ها فعالیت حقوقی، تجربیات قابل اتکایی کسب کرده است. سابقه بهترین وکیل طرقبه باعث می شود تا او با سهولت بیشتری برای بازگشایی گره های موجود در پرونده راهکارهای موثر ارائه دهد و فرد را به موفقیت برساند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل طرقبه بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در طرقبه سال 1403!

امین خاکپور

امین خاکپور

آقای امین خاکپور وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 14 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی در طرقبه وکالت می پذیرد.او از وکلای خبره نام دار در حوزه دعاوی ملکی و حقوقی است. با تعیین وقت قبلی می توان از تجاربشان مشاوره گرفت.

آدرس دفتر: طرقبه، خیابان صاحب الزمان ۲، جنب داروخانه

شماره تماس: ۰۹۱۵۳۲۵۷۶۹۵

علی فرخان

علی فرخان

آقای علی فرخان وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در طرقبه با بیش از 14 سال سابقه وکالت در تمامی حوزه دعاوی آماده ارائه مشاوره به مراجعین است.ایشان با تجارب بالایی که دارند پرونده های مهم بسیاری را با موفقیت پشت سر گذاشته اند و جز بهترین وکیل طرقبه جای دارد.

آدرس دفتر: مشهد، طرقبه، خیابان صاحب الزمان، مقابل بانک کشاورزی، پلاک ۴۹۹

شماره تماس: ۰۹۱۵۳۲۲۹۱۷۳

فرزانه جان فداه

فرزانه جان فداه

خانم فرزانه جان فداه وکیل و مشاور خبره پایه یک دادگستری در طرقبه پرونده های بسیاری در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی را عهده دار بوده و با موفقیت به اتمام رسانده ایشان وکلی توانا در تمامی امور وکالت است.ایشان با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری به مراجعین مشاوره ارائه میدهد.

آدرس دفتر: خراسان رضوی، شهرستان بینالود، بخش طرقبه، شهرطرقبه، محله جاده نقندر، خیابان صاحب الزمان۱۵، خیابان صاحب الزمان، پلاک۲، طبقه اول

شماره تماس: ۰۹۱۵۸۳۰۰۸۳۶

احسان آرانه نقندر

احسان آرانه نقندر

جناب آقای احسان آرانه نقندر وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 9 سال سابقه در طرقبه وکالت می کند.ایشان در پرونده های مهمی را عهده دار بوده است.او به صورت تخصصی با تبحر کافی به مراجعین مشاوره ارائه میدهد.

آدرس دفتر: طرقبه، خیابان معلم، نبش معلم ۱۳، ساختمان وکلا

شماره تماس: ۰۹۱۵۳۲۳۴۴۳۴

اکرم انوری کاظم آباد

اکرم انوری کاظم آباد

خانم اکرم انوری کاظم آباد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در طرقبه مشغول وکالت می باشد. او در دعاوی حقوقی ، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و به مراجعین به صورت تخصصی مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: شهرستان طرقبه، خیابان صاحب الزمان، پلاک ۳۱، طبقه۲

شماره تماس: ۰۹۳۶۰۴۹۷۳۵۳

مهم ترین وظایف وکیل طرقبه که افراد عادی توان انجام آن را ندارند!

باید دقت داشته باشیم که تمامی افراد جامعه از تحصیلات حقوقی لازم برای رسیدگی به امور حقوقی برخوردار نیستند. از این رو، سعی دارند با استخدام وکیل و مشورت با وی نیازهای حقوقی خود را برطرف کرده و گامی بلند به سوی موفقیت بردارند. بهترین وکیل طرقبه قادر است تمامی نیازهای حقوقی موکل را به صورت تخصصی برطرف سازد و راه را برای کسب موفقیت هموار کند. او در تلاش است تا وظایف خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد تا در پایان دادگاه منافع موکل به طور کامل تامین شود.

در ادامه سعی داریم به بررسی وظایفی از وکیل خوب در طرقبه بپردازیم که افراد عادی به واسطه عدم احاطه بر دانش حقوقی، توانایی انجام آن ها را ندارند. از این رو پیشنهاد می کنیم با دقت بیشتری این بخش را دنبال کنید:

ارائه مشاوره حقوقی: یکی از مهم ترین وظایف وکلای حقوقی و کیفری، ارائه مشاوره های لازم به موکل است. در واقع فرد با دریافت مشاوره حقوقی کلیه نیازهای حقوقی خود را برطرف می کند و با دستی پر در دادگاه حاضر می شود. موکل در تلاش است تا تمامی سوالات خود را در جلسات مشاوره حقوقی مطرح کرده و به این شکل با حقوق قانونی خود در پرونده آشنا شود. در صورتی که موکل با حقوق قانونی خود آشنا شود، با سهولت بیشتری می تواند منافع خود را در دادگاه تامین نماید.

جمع آوری ادله و مستندات لازم: در صورتی می توان ادعای خود را در دادگاه به اثبات رساند که مدارک لازم برای آن را در اختیار داشته باشیم. در واقع بخش مهمی از وظایف وکیل را همین موضوع تشکیل می دهد. وکیل می بایست به پرونده احاطه کامل داشته باشد و این نکته را نیز مد نظر قرار دهد که تنها با در دست داشتن مستندات کافی می تواند در دادگاه حرفی برای گفتن داشته باشد. در این صورت است که بهترین وکیل طرقبه با حضور در ادارات و اماکن مختلف شواهد را جمع آوری خواهد کرد.

ارائه دفاعیات در دادگاه: با در دست داشتن شواهد و مستنداتی که وکیل پیش از شروع دادگاه جمع آوری کرده است، می توان خود را یک قدم به کسب موفقیت نزدیک تر دید. لازم است وکیل از فن بیان قوی برخوردار باشد تا کلام او در قضات تاثیر و نفوذ بیشتری داشته باشد. تنها در این صورت است که وکیل می تواند دفاع موثرتری از موکل خود در دادگاه داشته باشد و او را به سمت پیروزی سوق دهد. در واقع شخص به تنهایی قادر به حفظ منافع خود در دادگاه نیست.

بهترین وکیل طرقبه

دستمزد وکیل طرقبه چگونه تعیین می شود؟

همواره لازم است در ازای انجام امورات حقوقی مبلغی را به عنوان دستمزد در اختیار بهترین وکیل طرقبه قرار دهید. به این مبلغ در اصطلاح حق الوکاله می گویند. باید اشاره داشته باشیم که همه ساله آیین نامه ای برای تعیین دستمزد در ازای وکلا قرار می گیرد تا حقوقدانان با استفاده از آن، تعرفه پرونده های مختلف را تعیین نمایند. باید این نکته را ذکر کنیم که در گام نخست ملاک برای تعیین دستمزد وکلا توافقی است که با آن ها در خصوص میزان حق الوکاله و نحوه و زمان پرداخت آن انجام می دهید.

در ابتدا لازم است وکیل به مطالعه کامل پرونده بپردازد تا از چند و چون آن اطلاع حاصل نماید. در این مطالعه وکیل به پیچیدگی پرونده پی خواهد برد و احتمال کسب پیروزی توسط موکل در پرونده را تخمین خواهد زد. وکیل با استفاده از ملاک هایی که در ذهن خود دارد، مبلغی را به عنوان حق الوکاله به شما پیشنهاد می دهد. باید دقت داشته باشید که مبلغ حق الوکاله به میزان زیادی به سابقه وکیل نیز وابسته است. در این مرحله موکل نیز می تواند برای کاهش مبلغ پیشنهادی نظر خود را به وکیل مورد نظر اعلام دارد.

پس از اینکه توافقات لازم بین وکیل و موکل شکل گرفت، لازم است قراردادی بین دو نفر به امضا برسد تا در آینده اختلافی بین آن ها پدیدار نشود. در این قرارداد لازم است به جزئیات توافقات صورت گرفته اشاره شود. شما می توانید در خصوص نحوه پرداخت حق الوکاله نیز با حقوقدان مورد نظر به توافق برسید. به طور معمول حق الوکاله را در دو قسط به وکیل پرداخت می کنند. در صورتی قراردادی بین دو طرف به امضا نرسیده باشد، یا اینکه مبلغی در قرارداد ذکر نشده باشد، دستمزد وکیل بر اساس تعرفه وکالت تعیین خواهد شد.

بهترین وکیل طرقبه

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما سپاسگزاریم! در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل طرقبه آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب دست پیدا کنید. در ابتدا به وظایفی از وکلا اشاره داشتیم که انجام آن ها از عهده افراد فاقد دانش حقوقی ساخته نیست و در ادامه تلاش کردیم تا چگونگی تعیین دستمزد وکیل را به طور کامل شرح دهیم تا اطلاعات شما در این زمینه افزایش پیدا کند. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم تا نظرات و تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا