کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد ⚖️【سال1403】

گاهی ممکن است شخصی با فریب کاری و روش های متقلبانه، اموال شخصی شما را از اختیارتان خارج کرده و شما را دچار خسارت های جبران ناپذیری کند. در چنین شرایطی لازم است برای دستیابی مجدد به حقوق از دست رفته تان، شکایت تنظیم کرده و دعوای مطرح شده را در مراجع قضایی دنبال نمایید. برای حضور موفق در دادگاه و رسیدگی به پرونده های کلاهبرداری لازم است از تجربیات یک وکیل مجرب و خبره بهره مند شوید. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت انتخاب و اعتماد به وکلا نداشته باشید.

بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد کیست؟

بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد کیست؟

در شهری به وسعت مشهد با دفاتر و موسسات حقوقی بسیاری رو به رو هستیم که وکلای حاضر در آن ها آماده قبول وکالت پرونده های کلاهبرداری ما هستند؛ اما باید دقت داشته باشید که کسب نتایج مطلوب فقط در صورت استفاده از وکلای خبره امکان پذیر می شود. بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او از جسارت و جنگندگی بسیاری برای حضور در میدان دادگاه برخوردار است و شجاعت ستودنی دارد.

بهترین وکیل کیفری در مشهد سال های زیادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های کلاهبرداری کرده است و در این زمینه تجربیات گران بهایی کسب کرده و به تخصص رسیده است. بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد همواره تغییرات قانونی را نیز رصد می کند تا علم خود را به روز نگه داشته و از پیشرفت باز نماند. او از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کلاهبرداری اطلاع کامل دارد و می تواند بهترین راهکار برای حل اختلافات را به موکل خود پیشنهاد دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتها در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد را بشناسید! ⚖️

حسن ترابی شاندیز

حسن ترابی شاندیز وکیل کیفری در مشهد

آقای حسن ترابی شاندیز وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد، دارای تحصیلات کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و وکیل متخصص در پرونده های کیفری، حقوقی، خانواده، اسناد رسمی و تجاری و … هستند. وکالت در دعاوی کلاهبرداری، قتل، دیه و …. یکی از فعالیت های ایشان در دعاوی کیفری است. مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری یکی از خدماتی است که توسط ایشان ارائه می شود.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار مدرس، بین مدرس 8 و 10، ساختمان شماره 12، طبقه دوم، واحد ۱۱

شماره تماس: 09155134878

مهناز دلاویز

مهناز دلاویز وکیل کلاهبرداری در مشهد

خانم مهناز دلاویز وکیل پایه یک دادگستری، دانشجوی ارشد حقوق خصوصی، کارشناس حقوق، متخصص در دعاوی خانوادگی، حقوقی و کیفری هستند. ایشان در سال های وکالت خود بیش از هزاران پرونده کیفری، کلاهبرداری، سرقت، قاچاق و … ، پرونده های حقوقی، الزام به انجام تعهد، ابطال سند، فک رهن و پیش فروش آپارتمان و … دعاوی خانواده، طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، حضانت فرزند و … می باشد.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار شفا، ساختمان ارم، واحد 7

شماره تماس: 09151026897

کیمیا وهاب زاده موسوی

کیمیا وهاب زاده موسوی وکیل کیفری در مشهد

سرکار خانم کیمیا وهاب زاده موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از 8 سال سابقه وکالت در دفتر حقوقی آوای عدالت مشغول به کار می باشند، اما خدمات خود را به سایر شهرهای ایران هم ارائه می دهند. خانم موسوی دارای مدارک کارشناسی ارشد از دانشگاه فردوسی مشهد می باشند و گواهینامه های شرکت در دوره های آموزشی داوری و بنگاه های اقتصادی را گذرانده اند.

سوابق کاری ایشان بسیار است و به طور کلی 8 سال سابقه وکالت در شهر مشهد را دارند. تخصص خانم موسوی روی پرونده های حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده (طلاق، طلاق توافقی، مهریه و … )، بانکی، ثبتی، مالیاتی و مهاجرتی هستند. همچنین سایر فعالیت های ایشان قبول داوری در اختلافات حقوقی است.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار مجد، مجتمع تجاری ضامن آهو

شماره تماس: 09105146717

محمدرضا یزدانی

محمدرضا یزدانی وکیل کلاهبرداری در مشهد

جناب آقای محمدرضا یزدانی وکیل متخصص و مشاور حقوقی در مشهد هستند. ایشان دارای سوابق بسیاری در امورات حقوقی مختلفی هستند و توانسته اند رزومه موفقی را بدست آورند. برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از: دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی خانواده، ارث و وصیت، تقسیم و فروش ماترک، تقسیم ترکه، حصر وراثت، دعاوی ملکی، دیوان عدالت اداری و … .

آدرس دفتر: مشهد، بلوار ملک آباد، فرهاد 24، ساختمان ستاره، واحد 301

شماره تماس: 09151105990

عبدالرضا فاضل زاده

عبدالرضا فاضل زاده وکیل کلاهبرداری در مشهد

آقای فاضل زاده یکی از وکلای متخصص شهر مشهد در پیگیری انواع پرونده های کیفری و کلاهبرداری هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و دارای سابقه بیش از 16 سال در زمینه پرونده های حقوقی و کیفری می باشند. انواع مشاوره های حقوقی توسط آقای فاضل زاده به متقاضیان ارائه می شود.

آدرس دفتر: مشهد، میدان راهنمایی، مقابل بانک شهر، ساختمان ۱۵، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۵۵۱۸۰۳۴۷

شرایط قانونی برای اثبات کلاهبرداری توسط وکیل مشهد

بارها دیده شده است که مردم به فردی که چک بلا محلی صادر می کند یا شخی که پول قرض گرفته شده را پس نمی دهد از اصطلاح کلاهبردار استفاده می کنند؛ اما باید به این نکته دقت داشته باشید که هیچ کدام از این افراد از نظر قانونی کلاهبردار محسوب نمی شوند؛ زیرا قانون تعریف خاص خود را از جرم کلاهبرداری دارد. لازم است در صورت مواجهه با کلاهبرداری بر علیه فرد متخلف طرح شکایت کرد. برای این کار لازم است با بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد مشورت کنید.

برای وقوع کلاهبرداری از نظر قانونی نیاز به سه شرط است. اولین شرط و عنصر قانونی در وقوع کلاهبرداری این است که فرد برای فریب مردم دروغ بگوید و در این راه از وسایل و روش های متقلبانه استفاده نماید. فرض کنید فردی به دروغ خود را پزشک معرفی کرده باشد و مدرک جعلی خود را نیز به صورت متقلبانه جعل کرده باشد، در این صورت فرد مرتکب جرم کلاهبرداری شده است و از نظر قانونی مستحق دریافت مجازات تعیین شده است. کلاهبرداری جزو دعاوی کیفری محسوب می شود.

مثال دیگر از وقوع کلاهبرداری این است که فردی به دروغ خود را کارمند یکی از ارگان های دولتی معرفی کرده باشد و اموال مردم را از دست آن ها خارج کند. شرط دوم برای ارتکاب کلاهبرداری از نظر قانون این است که مانور فریب کارانه بزهکار در فرد قربانی موثر واقع شود و او در نهایت بر اثر همین دروغ گویی اموال خود را در اختیار کلاهبردار قرار داده و در اصطلاح مال باخته محسوب شود. در صورتی که فرد بر اثر فریب کاری های فرد متخلف مالی از دست ندهد، در واقع جرم کلاهبرداری رخ نداده است.

مجازات مرتکب جرم کلاهبرداری مطابق با ماده یک از قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشاء و اختلاس و کلاهبرداری یک تا هفت سال حبس بعلاوه جزای نقدی (در حق دولت) معادل مالی که مرتکب اخذ کرده است می باشد. همچنین مجرم به رد اصل مال به صاحبش محکوم می شود. تنظیم شکایت علیه فرد کلاهبردار، طرح دعوای کیفری در دادگاه و حضور موثر در محاکم قضایی برای احقاق حقوق پایمال شده نیازمند دانش حقوقی است. لازم است در این خصوص با بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد در ارتباط باشید.

شرایط اثبات کلاهبرداری در دادگاه

مزایای استفاده از وکیل کلاهبرداری در مشهد برای پرونده های کلاهبرداری

دقت داشته باشید که کلاهبرداری جزو جرایم پر تکرار است که برای پیگیری آن در دادگاه نیازمند تنظیم شکایت و طرح دعوای کیفری هستید. دقت داشته باشید که دعاوی کیفری و به خصوص جرم کلاهبرداری با پیچیدگی های بسیاری همراه است. در صورتی که از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کلاهبرداری اطلاع و آگاهی نداشته باشیم، ممکن است نتوانیم دفاع موثری از خود در دادگاه ارائه دهیم و حق ما به عنوان مال باخته ضایع شده و نتوانیم به اهدافی که از پیش برای خود تعیین کرده ایم، دست پیدا کنیم.

در دعاوی مربوط به کلاهبرداری لازم است فرد شاکی شروط لازم برای وقوع کلاهبرداری را در دادگاه اثبات کند. در بالا به این شروط اشاره داشتیم. اثبات این شروط در دادگاه قدری سخت و دشوار به نظر می رسد. بدیهی است که عموم مردم جامعه سواد حقوقی لازم برای رسیدگی به این امور را ندارند و این کار کاملا تخصصی به نظر می رسد. بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد با سال ها تجربه رسیدگی به پرونده های مالی می تواند بهترین راهکار برای بازیابی حقوق را به شما ارائه دهد.

هر گونه شکست در دعاوی کلاهبرداری ممکن است شما را با خسارات مالی جبران ناپذیری رو به رو کند. عدم آگاهی از قوانین و مقررات در این حوزه ممکن است خسارات مادی و روانی بسیاری به همراه داشته باشد. بهترین وکیل مشهد با تجربه و کاربلد در دعاوی کلاهبرداری با مشورت های خود سعی می کند اموال از دست رفته را به شما باز گرداند و فرد متخلف را به مجازات نزدیک تر نماید. همچنین او می تواند ادله، شواهد و مستندات کافی برای اثبات این جرم را به قضات مربوط به پرونده ارائه دهد.

مجازات تعیین شده برای جرم کلاهبرداری ممکن است آبروی فرد را تحت تاثیر قرار دهد؛ بنابراین لازم است به طور دقیق به ابعاد مختلف پرونده رسیدگی شود تا مبادا حقی از کسی ضایع شود. علاوه بر این در کلاهبرداری با یک جرم سازمان یافته طرف هستیم که منجر به از دست رفتن مال و اموال فرد شده است. فرد می تواند با کمک وکیل تمام توان خود را به کار بگیرد تا اموالش مجددا باز گردد و فرد متخلف نیز به جزایی که قانون برای او در نظر گرفته است محکوم شود. در واقع حضور وکیل به رعایت عدالت کمک می کند.

مزایای استفاده از وکیل کلاهبرداری

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما متشکریم! در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد آشنا کنیم تا بتوانید با خیالی آسوده رسیدگی به پرونده های کیفری را به این حقوقدانان خبره بسپارید. در ادامه تلاش کردیم تا شرایط لازم برای اثبات کلاهبرداری را برای شما تشریح کنیم تا اطلاعات شما در این زمینه افزایش پیدا کند. در پایان نیز مزایای استفاده از وکیل در پرونده های کلاهبرداری را مورد بررسی قرار دادیم تا اهمیت استفاده از وکیل در دعاوی کیفری بیش از پیش مشخص شود. در پایان از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در خصوص دعاوی کلاهبرداری دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 20 =

دکمه بازگشت به بالا