وکلا

10 تا از بهترین وکیل تربت حیدریه⚖️+آدرس و شماره☎️️【سال1403】

تمامی افراد ممکن است حداقل یکبار در زندگی خود با مشکلات حقوقی رو به رو شوند. در واقع گاهی این مشکلات عمیق و پیچیده می شوند و زندگی فرد را تحت تاثیر قرار می دهند. در چنین شرایطی لازم است با مراجعه به محاکم قضایی اختلافات پیش آمده را حل و فصل نموده و به دعاوی مطرح شده رسیدگی کنید. حضور موفق در مراجعه قضایی و ارائه دفاعیات به قضات مربوطه مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است. استخدام یک وکیل خبره و مجرب در این زمینه می تواند راهگشا باشد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل تربت حیدریه آشنا کنیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل تربت حیدریه

بهترین وکیل تربت حیدریه کیست؟

کسب نتایج مطلوب در دادگاه در گرو انتخاب و استخدام بهترین وکلا است. انبوه وکلا در شهر تربت حیدریه کار را برای انتخاب مطلوب ترین وکلا قدری سخت و دشوار می کند. در واقع لازم است معیارهای مناسبی در اختیار داشته باشید تا با استفاده از آن ها بتوانید مهارت و توانایی حقوقدانان را محک بزنید. بهترین وکیل تربت حیدریه دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده و مجوز حضور در محاکم قضایی را کسب نموده است.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل مشهد

بهترین وکیل تربت حیدریه به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تسلط بالایی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری دارد و می تواند در صورت لزوم با استفاده از دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. او همواره تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل تربت حیدریه جسارت و شجاعت بالایی برای حضور در محاکم قضایی دارد و می تواند با اعتماد به نفسی مثال زدنی در دادگاه از منافع موکل خود دفاع نماید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل حقوقی و کیفری در شهر تربت حیدریه می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در تربت حیدریه سال 1403!

جواد رشیدآبادی

جواد رشیدآبادی بهترین وکیل تربت حیدریه

آقای جواد رشید آبادی یکی از وکلای مجرب و کار بلد می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در خراسان رضوی هستند دارای سابقه کاری درخشان با بیش از 10 سال فعالیت حقوقی. کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، مدرس قوانین راهور و تصادفات در آموزشگاه راهنمایی و رانندگی، تخصص در حوزه تصادفات، پرونده کیفری و خانواده و حقوقی و ملکی وصول چک و… را دارند.

از جمله خدمات دفتر وکالت ایشان عبارت است از:

  • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ملكی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، کلیه دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری،
  • وكالت تخصصی در پرونده های حقوقی اعم از کلاهبرداری، اختلاس، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جعل اسناد
  • وکالت در حوزه دعاوی اموال منقول نظیر خودرو، وسایل و لوازم، ماشین آلات، اشیاء گرانبها و جواهرات و …
  • وكالت تخصصی در دعاوی ديوان عالی کشور
  • وكالت تخصصی در دعاوی ديوان عدالت اداری
  • مشاوره و تنظيم انواع قراردادهای تجاری داخلی و بين المللی و شركتها
  • وكالت تخصصی در پرونده های مربوط به چك و سفته
  • وكالت تخصصی در انواع دعاوی شهرداری، كميسيون های ماده 100 و …
  • داوری در کلیه دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت.

شماره تماس: 09105645925
آدرس دفتر: نیشابور، 15خرداد ۴ساختمان یاس، طبقه سوم، واحد10

جواد رضائی

آقای جواد رضائی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با 14 سال سابقه وکالت در تربت حیدریه انواع مختلف پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی و خانوادگی را می پذیرد و با تجارب و مهارت های لازمه توانسته پرونده های موفق بسیاری داشته باشد از این رو یکی از وکلای نام دار این شهر می باشد.

شماره تماس:۰۹۱۵۱۳۰۸۹۴۲

آدرس دفتر: شهرستان تربت حیدریه، نبش چهار راه بازار روز، مجتمع اداری تجاری معصومی، طبقه سوم، واحد ۷

سمیرا احسانبخش

خانم سمیرا احسانبخش وکیل و مشاور پایه یک داد گستری در زمینه های کیفری، حقوقی، خانوده و ملکی با تعیین وقت قبلی به صورت تخصصی مشاوره ارائه می دهد همچنین میتوان از سابقه درخشان وی در زمینه وکالت حقوقی و کیفری اشاره کرد. ایشان بیش از 10 سال سابقه وکالت دارند.

شماره تماس: ۰۹۱۵۵۳۱۹۶۸۷

آدرس دفتر: تربت حیدریه، خیابان فردوسی شمالی ۱۳، ساختمان وکلا، طبقه سوم

ریحانه اسداله پور

خانم ریحانه اسداله پور با بیش از 10 سال سابقه موفق در شهر تربت حیدریه، مشهد فعالیت می کند. ایشان در حوزه های مختلفی پرونده های زیادی در دست داشته اند که تمامی آنها را با موفقیت پشت سر گذاشته و به سبب موفقیت ه جز نام داران تربت حیدریه شده است

شماره تماس: ۰۹۱۵۱۳۳۰۲۶۶

آدرس دفتر : تربت حیدریه، روبروی شهرداری، مجتمع مهندسین

سمانه دلیرپور

سرکار خانم سمانه دلیر پور با چندین سال سابقه موفق در زمینه کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده توانسته پرونده های مهم و موفقی را در سابقه خود ثبت کند. ایشان در زمینه های مختلف با تبحر کامل و تخصص به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

شماره تماس: 09153386697

آدرس دفتر: تربت حیدریه، خیابان شهید سلیمانی

جواد ترشیزی

جناب آقای جواد ترشیزی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در شهر تربت حیدری وکالت می کند.ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده فعالیت دارند.پرونده های متعددی به ایشان واگذار شده که با موفقیت پشت سر گذاشته

شماره تماس: ۰۹۱۵۳۳۳۴۷۰۲

آدرس دفتر: تربت حیدریه، خیابان شهید سلیمانی (فردوسی شمالی سابق)، بین شهید سلیمانی ۲۷ و ۲۹، طبقه فوقانی پوشاک پوکامد

سید هادی وزیری

جناب آقای هادی وزیری وکیل پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه در حوزه وکالت فعالیت می کند. ایشان در تمامی زمینه های حقوقی اعم از کیفری، ثبتی، خانواده و حقوقی پرونده قبول می کند و در تمامی زمینه ها مشاوره های تخصصی قبول میکند. حتی شما می توانید برای آشنایی با تخصص و حسن اخلاق آقای وزیری از یک جلسه مشاوره رایگان برخوردار شوید.

آدرس: تربت حیدریه، روبرو دادگستری، پاساژ انقلاب، طبقه ۳

شماره تماس: ۰۹۱۵۱۳۰۴۵۷۰

سه تصور غلط درباره حق الوکاله وکیل خبره در تربت حیدریه

عموم مردم جامعه سواد و تخصص لازم برای حضور در محاکم قضایی را در اختیار ندارند. از این رو استخدام بهترین وکیل تربت حیدریه برای رسیدگی به دعاوی حقوقی و کیفری الزامی به نظر می رسد. در واقع وکیل به واسطه تحصیلات و مهارت های خود به پرونده رسیدگی کرده و دفاعیات لازم را به قضات مربوطه ارائه می دهد و از حقوق شما دفاع می نماید. در عوض فرد نیز ملزم است در ازای انجام امورات حقوقی به وکیل مبلغی را به عنوان حق الوکاله پرداخت کرده و کلیه تعهداتش را به انجام برساند.

دقت داشته باشید که میزان حق الوکاله یک وکیل حقوقی و یا کیفری به هیچ عنوان معیار مناسبی برای سنجش میزان توانایی او نیست. در واقع بسیاری از افراد به غلط تصور می کنند که هر چه میزان حق الوکاله درخواستی از سوی وکیل بیشتر باشد در عوض توانایی و مهارت وکیل نیز بیشتر است و احتمال کسب موفقیت نیز به همان اندازه افزایش پیدا خواهد کرد. این در حالی است که بسیار دیده شده است که برخی وکلای تازه کار از روی بازارگرمی مبالغ هنگفتی را مطالبه می کنند و برخی از وکلای با سابقه همان پرونده را با دستمزد معقولانه قبول می کنند.

باور غلط دیگری که در سطح جامعه با آن رو به رو هستیم این است که اکثر افراد تصور می کنند که لازم است تمامی دستمزد مورد نظر را در همان ابتدای امضای قرارداد به بهترین وکیل تربت حیدریه بپردازند. این در حالی است که علاوه بر میزان حق الوکاله، شیوه پرداخت و زمان پرداخت آن نیز به صورت توافقی بین وکیل و موکل تعیین می گردد. در واقع شما می توانید با وکیل مورد نظر در این خصوص تبادل نظر کرده و شیوه پرداخت را به گونه ای انتخاب نمایید که سهولت آن برای شما بیشتر است.

دقت داشته باشید که وکیل مامور به وظیفه است و نتایج به دست آمده در دادگاه به هیچ عنوان بر روی میزان دستمزد او تاثیری ندارد. تصور غلطی که در این خصوص وجود دارد این است که اکثر افراد جامعه تصور می کنند که در صورت شکست در دادگاه نیازی نیست حق الوکاله وکیل پرداخت شود و یا اینکه با شکست در پرونده مورد نظر مبلغی از حق الوکاله وی کسر می گردد. وکیل وظیفه دارد تمامی تلاش خود را برای کسب پیروزی در دادگاه انجام دهد. اما در صورت شکست نیز پرداخت هزینه ها ضروری است.

بهترین وکیل تربت حیدریه

پس از انتخاب وکیل در تربت حیدریه چه باید کرد؟

در ابتدا لازم است فرد متقاضی تمامی معیارها را در نظر بگیرد تا با استفاده از آن ها بتواند مهارت وکلای مختلف را تحت رصد قرار داده و در نهایت پس از تحقیقات جامع حقوقدان مورد نظر را انتخاب نماید. در این مرحله است که فرد باید با دفتر بهترین وکیل تربت حیدریه تماس گرفته و از او برای ملاقات حضوری وقت بگیرد. در جلسه ای که به منظور ملاقات حضوری تدارک دیده شده است لازم است موکل خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص پرونده را با وی در میان بگذارد.

در این جلسه نیاز است که وکیل با دقت صحبت های موکل را گوش داده تا از اهداف او اطلاع حاصل نماید. همچنین نیاز است که بهترین وکیل تربت حیدریه به مطالعه کامل پرونده بپردازد تا از ابعاد ناپیدای آن مطلع گردد. در این مرحله است که وکیل می تواند نظر خود در خصوص ادامه همکاری را به اطلاع موکل برساند. در صورتی که وکیل قصد قبول وکالت پرونده مورد نظر را داشت لازم است دو طرف در خصوص حق الوکاله نیز به تبادل نظر بپردازند تا در نهایت توافقات لازم در این خصوص نیز انجام شود.

در صورت توافق کامل بر سر مسائل فی مابین لازم است قراردادی بین وکیل و موکل به امضا برسد. در این قرارداد لازم است کلیه تعهدات وکیل و موکل با دقت قید شود. باید مشخص شود که مبلغ مورد نظر در ازای دریافت چه نوع خدماتی از سوی وکیل به او پرداخت می شود. همچنین لازم است مبلغ توافق شده بر سر حق الوکاله نیز در متن قرارداد مندرج شود و زمان و نحوه پرداخت نیز به طور دقیق تعیین شود. در صورت عدم امضای قرارداد در ابتدای همکاری، حق الوکاله بر اساس تعرفه وکالت پرداخت می شود.

بهترین وکیل تربت حیدریه

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل تربت حیدریه آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مطلوب را انتخاب کرده و برای استخدام آن ها اقدام کنید. در ادامه تلاش کردیم تا سه تصور غلط در خصوص حق الوکاله وکلا را مورد اشاره قرار دهیم. در پایان نیز اقداماتی را بررسی کردیم که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل الزامی است. اکنون از شما درخواست می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا